• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
maprisku, na ten tea tree oil jsem slyšela samou chválu, není to dobré i na ty opary? ale nevím jestli něco spešl, nebo může být přímo ten koncentrovaný olejík :confused:

no nic, kafo vypité, vzhůru do díla :sweat_smile:
13. bře 2008 ve 14:12  • Odpověz
Ahoj holky, zase jsem se tu chvíli neukázala :frowning2: mám pocit, že k vám už ani nezapadnu :cry:

Nemám čas vás dočítat, snad budu chidit častěj abych byla v obraze :slight_smile:

Mám novou hlavu, ode dneška nový piercign v nose, novej mrazák, dítě a manžel stejný. Vycídila jsem okna :rolling_eyes: může krásně lejt!!!
Jen jsme zahlídla že jste psali o půovi, tak tohle se mě netýká bo tyhle "kraviny" nekupuju, máme umělý talířek ze kterýho Kuba papá, jinak mě tohle nebere....
V pátek máme merendu s holkama z práce, tak se těším a doufám, že nedopadnu jako minule :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nevím jestli jsem vám to psala ale kosmetika z konopí nám nepomáhá :frowning2: škoda
Tak papa
13. bře 2008 ve 14:48  • Odpověz
autor
ijetka,
buď v klidu, taky mám nedočtený resty a moc sem nestihnu zajít, takže to neřeš ...
Kosmetika z konopí? Wo co go?? Na malýho? Jestli má atop, tak zkus A-dermu. Já kupuju jeden gel po koupání. Je fakt, že stojí kolem 300, ale když je suchá pokožka, tak namažu po koupání a za pár dní je zas v klidu.

zevina,
uklízet jo??? Teď si mně rozesmála .... Já tu nemám uklizeno měsíc a bojim se vlézt i pod skříňku Terce pro hračku, co je tu prachu. Manžel je tenhle týden v práci nonstop, stíhá mi pomoct akorát uklidit kuchyň a uvařit. Včera jsem po měsíci upekla bábovku, předtím se podařil manželovi tvarohovej a jablkovej závin ...
My máme s pitím problémy, nechce pít vůbec, nejradši by pila dětskej černej čaj, snažím se jí dávat vodu, koupila jsem i sestrou vychvalovanej nápoj od Sunárka - pomerančovej, a nic. Napije se občas večer - vodu ... Nějak mně to přestalo trápit, akorát je to strašná nevýhoda, když je nemocná ...

Já jsem koupila konkrétně olej z tea tree, ale na opary mi to nezabírá. Občas si dám tu náplast Compeed - kvůli Terce, protože má potřebu mně hubičkovat a taky abych to na ní nepřenesla a večer si to mažu kosmínovou mastí na rty/opary ... Chce to prostě mazat, mazat, mazat. Mému otci na to pomohl ten zízračný kelímek od orifu - je to mast s medem a pomáhá na hodně věcí.
13. bře 2008 v 16:59  • Odpověz
Ahoj holky, mocinky vás zdravím. Prolítla jsem letem světem, co u vás novýho. Koukám, že se tady zase rozmáhají nějaký hnusácky nemoci, tak snad už dětičkám i vám je líp :wink: Já teda musim zaťukat, ale my jsme za celý ten rok a půl měli jen jednu brutus rýmu loni na podzim. A pak ještě když byl pětiměsíční miminko, tak zánět ouška. Jinak nic. Když teda pominu problémy s tím naším pokládkem... Co vy Zevi? Máte ho už v cajku? Jiřik je šikula, že dal vědět, že něco není v pořádku a mohli jste zahájit "léčbu" včas :slight_smile: Nám se to krásně uvolnilo a jde přetáhnout ÚPLNĚ celý celičký!!!! Asi jak mu to doktor proplachoval, tak se to tam odlepilo. Tak jsem ráda, snad už to bude dobrý.

Jíťo, tak co číča? A vy ji máte i doma?? My máme číču venku, malej ji taky naprosto zbožňuje, jen vylezem na dvorek, tak hned volá "čičííí" Já jí dávám jíst jednou denně, dostává konzervu s těstovinama, rýží, rohlikem... co je zrovna k dispozici. Většinou to sežere hned na jednou. A ještě tam má celý den k dispozici granule. A tak dvakrát týdně má jen "granulový den".

Školka: závidim, že si můžete vybírat z takových nabídek. U nás to bude dost velký problém. Máme tu sice školky dvě, ale obě jsou natřískané. Přednost dávají starším dětem a tříletý berou maxim. na pár hodin týdně. Začnu to obíhat na podzim, až budou malýmu dva. Už jsem trochu sondovala, zápis dělají vždy v lednu, ale čím dřív se dá přihláška tím líp. Ale do poslední chvíle není nikde jistota, že mi malýho vezmou. Nedovedu si vůbec představit, co budu dělat, když bych šla ve třech letech do práce, kam ho jako mám dát??? Nehledě na to, že o prázdninách naše školky nepremávají, to vůbec nemám tucha, jak to budem řešit.

Moje slavný hubnutí: na kila za dva měsíce nic moc celkem pět kilo, ale v pase -10cm!!!! Jsem hrozitánsky šťastná :sweat_smile:

Medvídka pů jsme koupili to první číslo. Já jsem akorát chtěla jít do lékárny pro nějakou plastovou vidličku, když jsem v obchůdku potkala ten časák. Tak jsem to vzala. Talířek jsme nepoužívali, protože byl velký a máme takový menší šikovnější. Čásák malej úplně zbožnuje, denně v něm listuje a prohlížíme si obrázky. Ale jak už tady někdo psal, obávám se, že kdyby testovali všechno asi bysme se hodně divili. Takže ani nedomýšlím, jak na tom je ten druhý šikovnější talířek, co máme z lékárny...
13. bře 2008 ve 20:30  • Odpověz
Jo a ještě něco... budu se opakovat...ale ještě jednou moc moc díky za všechny podporující IP od vás. Díky díky díky.
13. bře 2008 ve 20:36  • Odpověz
A ještě jednou já :grinning:

Leze nám špičák v pravo nahoře, už úplně jen pidikousíneček na proříznutí, ale furt né a né se proříznout. Takže už několik dní průjmujem, téměř nejíme a nespíme, celý noci prořvem a o sto péro kojíme (v noci).
Včera spal za celý den jen deset minut, dneska je od půl šestý vzhůru a po O. spal celých třicet minut. Jsem kantáre...
13. bře 2008 ve 21:26  • Odpověz
zevi,
tak to s hrnkem gratulujeme, naše malá, co nemá flašku, pár dní, tak toho moc nevypije a taky je to znát na kakání :unamused:

prochi,
kočku doma nemáme, spává v kotelně v teplíčku a okýnkem si chodí ven. Má granulky, konzervu, občas mlíčko s rohlíčkem, už jsme se s ní celkem zaběhli :wink:
jinak gratuluji k hubnutí, to vždycky potěší,co? Já mám zatím 4 kg, tak to snad bude pomalu pokračovat :wink:
Tak to tě lituju, jakou máš zabíračku se zoubkem, je s podivem, s jakým rozdílem to různá dítka snáší, tak se drž :wink:
kozeny,
používali jste někdo na děti, třeba na pusinku, borovou mast? Koupila bych si ji třeba na tu divnou vyrážku, co má na tvářičkách.......
13. bře 2008 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj kocky,moc vas zdravim :dizzy_face: :dizzy_face:

Tadik spinka,manzel na nocni tak mam klid a muzu vesele tlachat :grinning:

Velikonocni uklid neresim,stejne doma nebudem,a velikonoce maj pro me stejne jinou podstatu nez uklizeni a zraniii :pensive: :pensive: to je desny vlezete do obchodu a vsude nacpany jen obarveny vajicka,zajicci,pomlazky a hlavne zlevnenej chlast aby si vsichni dali hoodne do nosu,to je smutny :rolling_eyes: ne fakt me to dneska dozralo prijde mi to horsi nez o Vanocich :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jestli jsem se nekoho dotkla tak se omlouvam :confused:

byli jsme v utery cela rodinka v aquaparku na Barrandove a jeste s kamaradkou,ma holcicku stejne starou jak Tada,hrozne jsem se bala jak se zas bude bat vody,po zkusenostech s morem,a jak to tam probreci,a ten byl ta nedsenej,ze vubec nechtel dom..a byla scena :grinning: je tam divoka reka,tak to se mu desne libilo,a taky detskej bazenek,nejdriv se desne stydel a na konci uz byl nejvetsi frajer..jo a chtel plavat pouze s tatkou..me durazne odmital :sweat_smile: pak jsme tam zasli na obidek je tam i detsky koutek tak to bylo super tak jestli nekdy budete mi cestu pres Barrandov tak doporucuju :dizzy_face:

skolka-to bude u nas velkej problem v Jesenici je tolik mladejch rodin s detma,ze jedna skolka fakt nestaci,bojim se ze mi ho nevezmou a jsem zvedava co budu delat,kdyz po 3 roce nedostanu ani korunu a dite mi nikam nevezmou

:confused:

jee Mapris pojedete do Podebrad,ja tam mam dedu,mam to tam moc rada,prozila jsem tam pulku svyho detstvi

:wink:

Holky kam jezdite do toho Choravtska na dovcu my bysme letost chteli jet vys na tu Istrii zante to tam nekdemkde je to hezky,treba i pisek?Je byla akorat v Rabacu a tam nic moc nelky kameny,strmej vstup do more..poradte
13. bře 2008 ve 22:02  • Odpověz
Jíťo, já taky gratuluju ke krásným čtyřem kilíčkům! Snad nám to půjde i dál :wink: A člověk se hned cítí líp, viď?

Je to fakt, jak každý dítko ty zoubky snáší jinak. Taky mám kamarádky, který tomu pomalu ani nemůžou uvěřit, jak malej každý zub protrpí. A mě zas dojímá, když jen tak mezi řečí prohodí, tak jsem včera objevila další zub... :grinning: Ale já zas říkám, že jako mimčo byl úplně pohodový, žádný prdíky nic nás netrápilo, krásně přibíral, už z porodnice šel s váhou o 150g větší než při narození a celkově byl fakt děsně pohodovej. Tak si to holt vybíráme se zoubkama. Naštěstí už vim, že jakmile je zub venku, zas se to na nějakou chvíli zklidní.

s vyrážkou bohužel asi moc neporadím :unamused:
13. bře 2008 ve 22:08  • Odpověz
Velikonoční uklid taky neřeším :slight_smile: .

carodkaa,
já byla v Chorvatsku 4krát a nejvíc se mi líbilo na Bašce.Tam je i písčitá velká pláž.Fakt krásný, můžu jen doporučit.Je to na ostrově Krk.

Dneska ve zprávách jsem slyšela o té Neffové, je to smutné :cry: :cry: :cry: .
Jak to mohl udělat, když to bylo matka jeho holčičky??A ještě ji zakopal v lese!! :angry: :angry:
Chudák ta holčička :cry: :cry: :cry: ....
13. bře 2008 ve 22:13  • Odpověz
isacek zrovna jsme o Basce cetla na netu a moc se mi libila :dizzy_face: :dizzy_face: tak diky za tip :wink:

to o ty Neffovy je hrozny mam toho plnou hlavu furt na tu myslim :pensive:
13. bře 2008 ve 23:53  • Odpověz
Tak dneska první!!! To koukáte co? Normálně tohle dobou už tvrdě spinkám. Před chvílí jsme se vrátili z Lord of Dance a bylo to úžasný. Fakt super!!! Ondra to u kamarádky taky zvládnul na jedničku, tak sem za to moc ráda. Hold Ondra má slabost pro hezký blondýny :wink: :wink: :wink: .

Prochi: gratuluji k 10cm, to je krásný!!! My naštěstí zuby docela zvládáme, teda má trochu řídší hovínko a je protivnější, ale jinak je v pohodě. A to jsem si všimla, že už mu lezou i dolní špičáky.

Velikonoce neřeším, je to svátek co mě míjí. Koupila jsem tedy nějaké čoko vajíčka, kdyby náhodou přišel nějaký koledník, ale jinak na to házím bobana.
14. bře 2008 v 00:08  • Odpověz
Ahoj tlachalky,
tak já se před chvílí probudila, jsem si psala s kámoškou a v mezičasech jak nepsala, jsem u toho ležela a nějak jsem vytuhla :grinning:

Všem gratuluju k hubnutí :slight_smile:

Já byla v Chorvatsku 6x, z toho 2x na stejném místě a to je Pakoštane, což je kousek od Zadaru a je to výše než Split. Vůbec nejhorší dovolená byla na Korčuli, tam jsme se málem uhryzali nudou, otřesného něco, hnusné prostředí i moře :stuck_out_tongue_closed_eyes: a chcípl tam pes, na blbou zmrzku jsme museli jezdit 20 minut autem do většího města.
Poprvé jsem byla v Primoštenu, což je nádherné malinké městečko celkem nízko, kousek je NP Krka a město Šibenik, pak na té Korčuli, pak Crkvenica - ta je přímo naproti toho ostrova Krk, na který jsme se jeli taky podívat, páč je s pevninou spojený mostem. Tam to taky nebylo špatné, ale tam jsme byli s bandou, byla to spíš taková pařbová dovča, trošku větší městečko ale ne zas nic hektického. No a pak jsem byla ve Vrsaru to je na Istrii a taky moc krásné malé městečko a to Pakoštane je podobné, ale okolo je plno malých ostrůvků a je to vlastně kousek od Kornati. No a s člunem jsme si to tam moc užili, jsme dycky dojeli poblíž těch ostrůvků a potápěli se a měli jsme nádherné úlovky, tam je strašné kvantum těch ježčích schránek, ale nádherné...různé velikosti a barvy - fialkové, oranžové, růžové, bílé, zelené...no přivezli jsme jich kolem 300 a teď po dvou letech jsem konečně vymyslela jak je prezentovat :grinning: Jsme koupili v Ikei vysokou vázu 80 cm skleněnou a do toho jsem to naskládala....ale jak je tak velká a široká, tak je asi jen tak ze 2 třetin plná, tak letos musíme dosbírat. Jen se modlím, ať ji nesejme malá, páč stojí u akvárka a ona tam furt chodí obdivovat rybky.

Jinak posílám pár linků, kde se dá sehnat ubytko v Chorvatsku, hlavně na těch přímo chorvatských se dá určitě ušetřit
http://www.chorvatsko-ubytovani.cz/chorvatsko_ubytovani.php?page=regiony
http://www.jadranapartman.cz/
http://www.chorvatska.cz/
http://www.ljeto.com/ces/
http://www.dalmatian-vacation.com/index.php?option=com_content&task=view&id=7&Itemid=17
http://www.adria.hr/eng/default.asp

Jinak rýma je u nás už na ústupu. S malou jsem vybojovala, takže už pěkně drží u odsávání a nedělá caviky...když jsem to zapla poprvé, tak jsem myslela, že snad z toho třesu chytne epilepsák :sweat_smile: a předevčírem sama řekla maminko vysat sopíky :confused: A zítra jdeme zase do herničky :dizzy_face:

Tak papa :slight_smile:
14. bře 2008 ve 02:00  • Odpověz
autor
nazdárek holky,

dashak,
my jsme s rýmou taky na ústupu - já z toho dělám legraci, vždycky jí dám tu hadici od odsávačky a už si to nosí sama a sama strká do nosu - slečna je totiž pro každou blbost :o))
Díky za tipy na chorvatsko, hodím to večer manželovi na link a budem se dívat ...

carodka,
no, měli by jsme jet v neděli, máme tam známé - spíš manžel kamarádku, a mají tam dorazit ještě jedni známí ze slovenska, ale s terkou pořád nejsme o.k. Maximálně pojede malá s taťkou, a já si tady udělám resty ... S berlema někde chodit je to na prd, stačilo mi minulý týden 2 hodiny v tescu a pak jsem se 2 dny nehla na tu zdravou nohu ...

jita2,
Terka má taky hroznej problém s pitím ... Nechce vůbec pít .... Nevim proč ... jestli se bojí, že jí do toho něco dávám nebo co ... Ale na stolici to zatím nemá vliv ...

holky,
gratulation k hubnutí ... mně se to teď nějak zaseklo ... Už abych byla s tou nohou v pohodě a s tou rýmou taky, ať si můžu začít zase dávat pořádně do těla ..

Tý Neffový je mi to taky líto ... Taky mně štve, že je jen doživotí ... Za pár let ho můžou propustit za dobrý chování ... Já bych těm vrahům udělala to, co udělali oni svojí oběti ... Aby věděli, jak je to bolelo ... Líto je mi tý holčičky ... Za pár let jí stejně budou muset vysvětlit, že jí táta zabil mámu - fuj ... Jak asi musí být Robertovi Neffovi ... Myslím že se měl ženit - víte kdo je jeho "snoubenka". Anička z ulice ...
14. bře 2008 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj děvčata :wink:

dashak

tak ty má š Chorvatsko sjetý pomalu křížem krážem,my pojedeme podruhý,celkem se těšim,už jsem moře neviděla ani nepamatuju a taky kvůli malýmu.Zato přítelovi se extra nechce,ten moře a vyvalování se na pláži moc nemusí.Já to vyvalování taky nemusim,ale s prckem o nějakém relaxu na pláži nemůže být řeč :sweat_smile:

Neffový je mi teda taky líto,hlavně tý jejich dcerky,chudinka takovýho otce agresivního,jak jí asi bude až jí to budou muset říct.Je to hnus,já bych ho nechala shnít v nějaký temný cele nebo bych mu dala el.křeslo ať taky trpí hajzl :angry:

K hubnutá taky všem gratuluji,opět musím zkonstatovat,že vám závidím vaší vůli.

jita2,mapris

Fík taky moc nepije,sotva jeden hrneček denně(dělám mu granul.čaje od Hippu) a tak třikrát denně má mlíko tak tím to aspoń trochu dožene,ale chtěla bych,aby pil dost i ten čaj.

rýma--u nás taky na ústupu,přes den ještě nudle občas utírám,ale v noci už se mu naštěstí spí dobře.

mapris

ten Tea tree oil jsi koupila už naředěný v lékárně?my máme totiž takovou malou lahvičku s nenaředěnym tea tree takže jsem dala do rozprašovače co jsem tady měla od nevim čeho,vymyla jsem to a dala tam vodu a do ní pár kapek toho tea tree a stříkám s tím v pokoji na noc nebo na odpo spaní.
Slyšela jsem,že je tea tree snad na všechno,když bolí v krku tak s ním kloktat(samozdřejmě naředěný,jen pár kapek)a na štípance je prý lepší než Fenistil,taky ale naředěný,jinak to pálí!

kam--věřim,že to byl zážitek,my nebyli na tomhle lordovi,ale když jsem byla těhu tak jsme byli na (sakra teď jsem zapomněla název)ale bylo to na ledě,krasobruslení v různejch kostýmech a s kulisama :wink:

Velikonoce taky nijak neřeším,pojedeme na Šumavu s partičkou,pro děti malý koledníky mám čoko vajíčka,pro chlapy taky a pak ještě obarvim pár normal.vajec a bude.S kamarádkama jsme se dohodly,že každáý uděláme nějakou mňamku,někdo sladkou,někdo slanou.Já upeču sýrový koláč a asi šneky z listovýho.
Jo a jinak,letos jelikož je přestupnej rok tak by měli koledovat a "mlátit"holky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zajímavý je,že chlapi od nás z party to absolutně nezajímá :sweat_smile:
14. bře 2008 ve 14:24  • Odpověz
Macej:díky za informaci o přechodném roce a pomlázce. Hned to doma řeknu, aby si pomlázky chlapi zbytečně nekupovali. Koupím si jí já a pořádnou :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2008 ve 14:30  • Odpověz
Ahojky holky, opět se vám hlásím a opět vás určo nedočtu :frowning2: za 2 hodiny mastím na aerobic a pak honem domu, srcha, načesat, namalovat a tradá na merendu :grinning:
14. bře 2008 v 15:39  • Odpověz
Mapris kosmetika z konopí je jak název vypovídá z konopí :grinning: docela pomáhá lidem na všechno, je víc firem který jí vyrábějí a prý pomáhá i na ekzémy, u nás to bohužel neplatí, škoda :frowning2: prodává se v lékárnách, čajovnách a takových těch obchůdkách.
Adermu jsme měli krém a taky com cin :frowning2:
14. bře 2008 v 15:42  • Odpověz
Jo a ještě mapris na opary je super regenerační sérum (taky konopné)od Canadermu je to i na afty a tak..
14. bře 2008 v 15:43  • Odpověz
Prochi mega gratulace k hubnutí :slight_smile: a všem ostatním taktéž to je radosti co?
MOc závidím vaše stahování brabuly, nám se zákrok určo nevyhne :cry: jsme na tom pořád stejně :angry:

Jinak včera jsem byli na lžičce (obrna)po druhý, kolik jich vůbec je???
A opět to bylo honem, honem, že jsem se ani mudry nazeptala co my s ním budem dělat (s pinďou)
14. bře 2008 v 15:47  • Odpověz
Zevi gratulujeme k pití z hrnku u nás to bylo super, dostal ho hned v půl roce a šlo mu to :grinning:

Holky dojnice :grinning: :grinning: co kojení????
14. bře 2008 v 15:48  • Odpověz
Jitu, co já vím tak se borozan (borová mast) dává nebo dávala na poškrábanej nos od smrkání, a zabíral ale na tu vyrážku či ekzém??? Nevím. Rozhodně bych raděj zašla mudře, nebo se poradit do lékárny :wink:
14. bře 2008 v 15:50  • Odpověz
Kam já ti tak závidím, super že jste si to užili, musel to být mazec :wink:

Carod ráda tě vidím :grinning: hele mě si se teda nedostkla já sice tyhle svátky miluju, ale je fakt co je moc je moc, ouklid taky nějak nehrotím, okna jsou umytý a jinak zbytek věcí se dělá průběžně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Isačku co byt?? Pohlo se to někam? Doufám, že je malá už zase v pohodě?
14. bře 2008 v 15:54  • Odpověz
Macejko, nechete mě vzít sebou na Šumavu, tááááám je to hezký :dizzy_face:

Dáší my byli kousek od Crikvenice (určitě jsem zkomolila název :sweat_smile: ) a bylo to super,
14. bře 2008 v 15:56  • Odpověz
čusík busík, malej řádí dole u babičky a já si prý mám odpočinout, tak jsem hned letěla juknout na koňajze :grinning: Je tak bájo, být zase s vámi..... :sweat_smile:

Holky závidim, že řešíte Chorvatsko. My máme letos v plánu nechat udělat nový schody. A dřevo je šíleně drahý, aby nám to vydrželo už nafurt, tak máme prý počítat aspoň padesát tisíc :astonished:, končí mi stavebko, tak to vrazíme do toho. Ale zase to tady budeme mít krásný, takže se těšim skoro jak do Chorvatska :dizzy_face:

Ijet, hlásí se dojnice č. 1 :grinning: A co bys jako ráda slyšela??? :grinning: :grinning: Kojíme už spouuuuuuuuuustu měsíců (ca. od 9.-10. měsíce) jen večer, v noci a nad ránem. Když je v pohodě, tak jen večer a nad ránem, když lezou zuby, nebo měl to bolení s pinďou, tak i třikrát za noc. Když mě to táááááááááákkk moc vyhovuje... když to půjde a bude mít dál zájem (což nepochybuju), tak bych ráda aspoň do těch dvou let. A pak uvidíme... když to bude jen na noc, nebo nad ránem, tak klidně i dýl :pensive: Můžu s klidem říct, že žádnýho závisláka, který by se mi sápal přes den pod triko nemám, to denní kojo si už dávno zrušil úplně dobrovolně sám. Tak prostě uvidíme, zatím to neřešim.

Velikonoce... já se dobrovolně přiznávám, že tyhle svátky naprosto nesnášim! Teda nesnášim to velikon. pondělí, nevim, jak je to u vás, ale tady se všude potulují bandy ožralých chlapů, vždycky jsem musela vstávat hrozně brzy, abych nachystala chlebíčky, jednohubky atd., protože kluci od sousedů se stavovali už nad ránem. Ale loni jsem byla sama doma. Manža v práci, naši na dovolený a já jsem dělala, že nejsem doma :sweat_smile:. Krásně jsme si s malým poleželi, odpol. jsme šli taťkovi naproti do práce a pak jsme vegetili na zahradě. Letos to ještě vymyšlený nemám...

Holky, co budete o víkendu vařit??? Já vůbec ale fakt vůbec nevim... Jediný co mám vyřešený je buchta. Před chvilkou jsem dodělala tu péřovou buchtu se zakysankou a zítra udělám ty pařížský kostky (nebo jak se to jmenuje), jak se ty šlehačky musí uvařit s kaštanama den předem. Na to jsem moc zvědavá, jsem to ještě nezkoušela, ale vzpomínám, že na to bylo tady moc chvály. Tak snad v neděli na oslavě babiččiných narozenin uspěju :slight_smile:
14. bře 2008 v 17:39  • Odpověz
Jo Ijet, jsem se chtěla zeptat, jak si psala o tom pindikovi, že se bojíš, že se vám zákrok nevyhne... A nenapsala vám mudra nebo nenapsala by vám mastičku? My ji dostali už v půl roce (tehdy začíná naše mudra pindika řešit), protože to nešlo přetáhnout ani o milimetříček. A krásně se to po ní začalo uvolňovat. A teď, jak jsme měli ty problémy, tak nám ji primář v nemocnici taky chtěl dát, říkal, že to chce intenzivně aspoň 2-3x denně namazat a různě povytahovat, promasírovávat a že nejpozději do dvou měsíců je to krásně povolený. Ještě říkal, že nemám dbát na to, že brečí a nechce si to nechat udělat, ale fakt se tomu poctivě věnovat, protože jinak nás operace nemine a bude mít ještě větší trápení. To mě vyburcovalo, sice jsem trpěla ze začátku s ním, ale pořád jsem si říkala, že je to pro jeho dobro. Teď už to krásně povolilo, přetáhnem ho úplně celýho a už si to i nechá udělat v klidu. Když budeš chtít, písnu ti název tý mastičky.
14. bře 2008 v 17:45  • Odpověz
autor
ijet,
co se děje, se bojíš, aby se ti to nevymázlo? Když tý máš hodně příspěvků? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

prochi,
taky nevím, co budu vařit, asi udělám tříchlapé hovězí, máme o víkendech furt maso s omáčkou, tak udělám změnu ... Nebo možná něco vymyslí manžel s kus kusem :o))

velikonce taky neřešim - jedeme k manželovým rodičům a tam nešlehají. Přijde vždycky manželův strejda, tam spíš přijdou slušně oblečení - dostanou výslužku, a oni sebou mají nějakou voňavku "pičifuk" :grinning: :grinning: :grinning: a postříkají ženský. Teda aspoň to tak bylo loni.

kamhajek,
simtě, já zas slyšela, že každý velikonoční pondělí je to rozdělený - dopoledne chlapi třískaj, odpoledne ženský polejvaj vodou :o))))

macejka,
manžel koupil tady v bylinkách neředěný ...
14. bře 2008 v 17:53  • Odpověz
ijetka,
ty doháníš příspěvky, viď?? :grinning: :grinning: :grinning:
No s bytem pořád nevíme, čekáme na to až to ten soudní znalec napíše.Jinak nám samozřejmě řekl, že byt je neobyvatelný a nájem by se měl pohybovat ve stovkách a ne to co tu platíme.Že to máme dát k soudu.
Už mi docházejí síly a hlavně nervy :frowning2: , tak snad už bude brzo konec a dají nám byt.Ten soudní znalec stál 7.tis.Tak snad to nebyli vyhozené peníze!

prochi,
já už mám připravenou směs na čevabčiči s bramborem a žampionovou polévku.
A buchtu nepeču, máme ještě ze včera tvarohovou bleskovku :slight_smile: .
14. bře 2008 v 18:29  • Odpověz
Tak ještě, že řešíte co budete vařit, aspoň jsem si vzpoměla a šla jsem vyndat maso z mrazáku. Bude kuře na paprice. Pekla jsem minulý víkend, takže mám zase na chvíli pohov. Péci dvě buchty za víkend, brrrr. Prochi máš můj obdiv.
14. bře 2008 ve 20:53  • Odpověz
Mapris: co to je tříchlapé hovězí???
14. bře 2008 ve 20:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.