• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
já pekla ve středu tvarohovou bábovku, a chodila mi na ní i Terka :o)))

Tříchlapé hovězí - maso obalené ve strouhance, vajíčku, osmažené jako řízky, pak zapečené v troubě s cibulí a slaninou. :o)))
14. bře 2008 ve 22:58  • Odpověz
baby, vy nejste normální :confused: nejdřív nikde nikdo a pak taková invaze :sweat_smile:
jen jsem zhlídla, že se ukázaly Carodkaa a Ijetka :wink: no bylo načase "záškolačky" jedny :grinning: :grinning:
a jdu vás dočíst...
14. bře 2008 ve 23:09  • Odpověz
ahoj kočky :slight_smile:

teda já zas asi půlku zapomenu, ale jak vidím zevi, tak jsem si vzpomněla, že jsem ti nenapsala jak jsem se nařechtala u tej hlášky, že kdo chce slopat, musí kopat :grinning: :grinning: :grinning:

A mapris...pičifuk :grinning: se poseju z vás fakt :sweat_smile:

Jinak já o víkendu nic nevařím, jelikož jedeme ke tchýni :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale MM jde ještě do práce, přijde kolem půl třetí, tak než se malá vzbudí tak pojíme, ale to jen rychlovku bramborovou kaši s uzeným na cibulce.
Buchtu jsem dlouho žádnou nepekla, páč jsme ještě nedávno dojídali vánoční cukroví :sweat_smile: a perníky ty ještě teda máme furt :grinning: Sice to vypadá komicky na velikonoce mít stromečky a zvonečky a sněhuláčky....ale hlavně že chutná ne :grinning: Úklid jsem žádný nezačla a mám to celkem i v paži...a já velikonoce nikdy nemusela, ale naštěstí co jsem velká, tak na mě nikdo nechodí, zvlášť tady na tomhle bytě se to jaksi nenosí :sweat_smile:
Jo a co jsem smutná, tak ty Jeseníky nakonec nebudou, jelikož ti naši známí podepsali kupní smlouvu na barák a už tam budou makat. Taťka si vzal od příštího úterka volno, což je fajn, já jdu stejně taky v pondělí do práce, tak snad něco podnikneme, aspoň nějaké jednoďňovky výletky...doufám, že nebude chtít být u tchýně, protože něco brblal o tom, že by potřeboval dlubat v autě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ijet, ty musíš být kocour :slight_smile: Nové vlasy a ještě piercing v nose jo? :grinning: Nemáš fakt určitě nového chlapa? To je podezřelé :grinning:

Jinak dneska jsme byli v té herničce.....malá se mi opět málem přizabila :pensive: To je prostě kamikaze to moje děcko, nakonec si spálila ruku na klouzačce, páč vylezla asi tak těch 20 schodů (nepozorovaně) a když jsem za ní přišla akorát na klouzajdu sedala. Samozřejmě to s ní zas mlátilo a sekla sebou a zedřela si ruku....říkám jak ses tam proboha nahoru dostala? (nerada chodí po schodech a už vůbec ne sama) a ženská co tam stála mi řekla, že to vylezla po čtyřech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2008 ve 23:36  • Odpověz
Tak já se přidávám , že taky Velikonoce nemám ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Možná jako malá jsem, vajíčka barvila, ale teď ani náhodou.Ani k nám nikdo nechodí, tady v Praze je to už jiné.

Mapris,
jak to u tebe vypadá s tou nohou??Je to lepší?Asi chodit stále nemůžeš, viď??
Asi ve čt.pojedem s Luckou na Zličín do Človíčkova tak kdyby jsi se na to cítila dej vedět :slight_smile: .

Dashak,
koukám , že Ivanka je taková aktivistka jako ta naše.Taky máme stále nějaké urazy, modřiny a monokly :sunglasses: .
14. bře 2008 ve 23:44  • Odpověz
týýýýýýýýýýý joooo
Daši ty máš 6800příspěvků :confused: , kde jsi to nabrala?? :sunglasses:
14. bře 2008 ve 23:46  • Odpověz
ijet, dotázek, a co tvůj propíchlý nosík? nebolí? mně se to strašně líbí, ale jsem posera (a navíc na mém extrovním raťafáku by to vypadalo děsně) i když na těle je spousta dalších míst, které se dají přizdobit, že? :grinning:

velikonoční úklid: to rozhodně nijak nehrotím, abyste to z mého předchozího příspěvku špatně nepochopily :confused: jen jsem přepucla zapatlané akvárko a zrcadla, i když to nemá valný význam, páč za chvíli to bude zase v matném stavu, pověsím pár vajec, načinčám kuřátka a možná že umyju i ty okna, když to musí bejt (a když to nestihnu, tak předpokládám, že se svět nezboří, Velikonoce proběhnou i bez mých nablýskaných oken a zapíšu to do seznamu restů, které bych měla ještě letos vyřešit :sweat_smile: )

mapris, pomerančový sunárek není asi ta správná volba, aspoň našemu mladému nejede ani trochu, zato malinový i ten zelený čaj s citronem jsou naprosto oki :wink:
teda, jak jste psaly, že některé vaše dítka zas tak moc nepijí, to u nás byl horror... když Jirka ten týden, co se mu rozbil cucek z flašky a musel si zvykat na nějaké alternativní pití (a sřídali jsme všechno možné i nemožné, skleničky, hrníčky, brčka, sosáčkové tekoucí i netekoucí hrnky... ) a já do něj dostala s šíleným vypětím a přemlouváním 1 hrnek (plus kojení) tak on mi pak u kakání i brečel :frowning2: třeba 5x za den hlásil, že bude kakat, tlačil až byl brunátný a nic :frowning2: šíleně to protrpěl a já sním, takže teď už je zpátky asi na tom litru a je to pohodička

prochi, veliká gratulace k hubnutí, šikulka (jíťa samozřejmě taky) holky jste fakt borky :wink:
s přetahováním-super! u nás to jde pomalounku, do celého máme ještě moc a moc daleko, ale hlavně že jsou vidět pokroky :slight_smile:
jestli tě to trochu utěší, u nás školka taky o prázdninách nefunguje, sice jen jeden měsíc, ale jak to řeší ti, co nemají hlídací babičky v důchodovém věku, to teda netuším :unamused: páč když si vezme o prázdninách i dva týdny v kuse máma, dva táta, aby zaopatřili hlídání, tak mi z toho logicky vyplývá, že už asi nemůžou mít dovču spolu jako rodina, už jim holt zaměstnavatel další volno dát nemůže, protože by se v době prázdnin nedostalo na ostatní :confounded:
zuby: co máš z toho, my je taky protrpíme, k tomu tvému výčtu přidávám ještě horečky 39 a víc... :stuck_out_tongue_closed_eyes: špičák nám zatím žádný neleze, ale poleze, páč má žížala pořád ruce vražené v puse pomalu až po lokty, takže se těším a mám v pohotovosti calgel a zásobu paralenu a nurofenu :rolling_eyes:

kamhajek, to věřím, že musel být úžasný zážitek :dizzy_face: člověk občas potřebuje dobít baterky a tohle je parádní způsob :wink:

macejko, to jsou mi novinky o pomlázce v přestupný rok, hned zítra začnu tuhle revoluční myšlenku šířit :grinning: :grinning: :grinning:

ijetko, takže dojnice č 2 :grinning: tož kojíme tak všelijak, pravidelně ráno a večer, taky si jen tak na dobré spaní cucne před poledním spánkem, ale pokud jsme někde vyjetí, tak si neptá... po tom osumnáctém měsíci začal prcek jako mávnutím kouzelného proutku spávat celou noc (ale samozřejmě, že vyjímka potvrzuje pravidlo, občas se "ham" dožaduje i v noci, ale to jen pootevřu oko, abych se trefila s kozenou a chrníme dál :grinning: ) spíš u toho ranního a večerního si určuje, že z tohoto už ne, tačí :sweat_smile: a sápe se mi do šprndy, že chce ještě i z druhého :grinning: :grinning: takže uvidíme jak to půjde dál, zatím si říká, že 2 roky jsou tak krásná meta a tam to (možná) stopnu a možná taky ne a pokud nebudou problémy a založíme na druhé mimi, tak by jsme to spláchli jako tandemové kojení :sunglasses:

co o víkendu vařit? toť otázka... zítřek máme vyřešený, byli jsme dnes ve Zlíně a cestou koupili vyhlášené Spytihněvské grilované koleno (nic levného, ale úplná labužnická báseň :wink: ) a na něděli možná okopčím něco z vašich mňamkovských tipů :slight_smile: například ty řízečky od Mapris, akorát já je dělám klasické vepřové a žádní chlapi (ani jeden, natož tři :sweat_smile: ) se mi v názvu nevyskytovali, ale to se dá lehce změnit :grinning:
15. bře 2008 v 00:13  • Odpověz
jéje, to jsem se rozjela :confused: :sweat_smile:

dáši, my taky pár vanilkáčů a perníčků máme ještě v krabici :sweat_smile: zrovna onehdá jsem se dívala, cože to na té horní polici je a ono cukroví (bóže, proč by na Velikonoce nemohli být sněhuláčci, stejně jsou letos brzo a pořád se ještě někde lyžuje :grinning: )

ty jo, Ivča je živel, ty kdybys měla oči i na prdeli, tak ti to bude stejně pendrek platný, ta tvoje ještěrka stejně něco vymňoukne... ještě že jsou ty děti takový gumoví :wink:

jinak ještě k velikonocům a vajíčkům... loni jsem tu prožívala první (u nás se říká šlahačka) a vajíčka jsem nachystala do balíčku jen pro malou neteř, páč jsme neočekávala že o ně bude zájem a chyba lávky, ještě jsem na poslední chvíli z jejího balíčku aspoň malé čokoládové musela uloupit pro jejího tátu :grinning: a ostatní chlapi se museli minout :sweat_smile: jako většina šlaháčů byla z rodiny, děda, strejda, sousedi, kámoši co k nám chodí na kafe atd, ale všichni chtěli vejce... takže letos jsme vybavená, mám megapitel čokoládových a pár normálních nazdobím takovýma těma smršťovacíma košilkama, to je aspoň paráda okamžitě a téměř bez práce a bude to :wink:
sice pocházím jen z malinkého města,tam jsme šlahačku prožívali jen jako děti a pak když chodili "galáni" ale je to podstatný rozdíl jak je to tady na vesnici :wink:
15. bře 2008 v 00:34  • Odpověz
Ahojky holky, moc vás zrdavím z krásně slunného Milešova, je nádherně, doufám, že i u vás :grinning: odpo vás dočtu, tak mějte charakter a netlachejte.
Co se týká příspěvků, jsme si vybrala jednu z vás, přečetla co psala a snažila se něco k tomu dodat, tak proto jich je tolik :grinning:
Včerejší pářka byla oki, měla jsem jenom 2 vinný střiky ale asi 5 frťanů :stuck_out_tongue_closed_eyes: a přišla ve 2 ráno :sweat_smile:
Piercing v nose: Zevinko jdi do toho, moc to nebolí je to jenom nepříjemný, ale já ho mám asi 3 měsíce a hned se mi to zhojilo, taky mám už 3 týdny v pupíku a bomba, neměla sjem s tím žádný problémy, taky to moc neboleleo při vpichu. Jinak v nose se mi líbí takový malinký pecičky, a někdy to není skoro vůbec vidět.

Jinak jak jsem psala chlap a dítě je stejný :grinning:

Papa kozeny, pak vás dočtu :slight_smile:
15. bře 2008 v 09:54  • Odpověz
autor
nazdárek baby,
no, velikonoční úklid - já potřebuju udělat ten běžnej :o((( je tu prach a bordel ... To čeká manžela až dorazí z návštěvy.

isacek,
pořád jsem na berlích, jen doma je občas odhodím a chodím na hraně. V pondělí jdu na převaz, počítám s tím, že s berlema pojedu asi i na slovensko :o((( A ve čtvrtek tu nejsme, chceme jet už ve středu na noc, tak snad někdy příště :o)))

dashak,
no, tak většinou tady bavíš ty :o))) Tak občas taky přispějeme :o)))

no nic,
jdu vařit ... Dítě jsem dala spát v 10, protože stávala před 7mou a byla strašně ukňouraná a měla malý oči, tak vytuhla dřív ...
15. bře 2008 v 10:18  • Odpověz
mapris,
a kdo je to ten Robert Neff, já jsem to moc okolo nesledovala? Jakože jeho skutečná snoubenka je ta Kotrbová, co hraje Aničku??????

ijet,
my jsme byli na lžičce obrna poprvé, po druhé jdem v květnu, jsou dvě dávky tohodle očkování, ale jinak na lžičce jsme byli už před pár měsíci zase na něco jiného, a teď ta obrna má termíny dva :wink:

prochi,
no to tě chápu, že se těšíš zase na něco spravenýho u vás doma, skoro jako na dovču, to u nás je to taky tak nějak :slight_smile:
Jinak péřová buchta - velká mňamka!!!

Dnes jsme měli špenát s vajíčkem a uzeným, co jsme obrali z koupených ocásků a bramborový knedlík, mˇanmka!
Zítra odvážíme naši máti domů, hlídá nám malou, a tak tam zůstaneme na oběd....

isacek,
já ti řeknu, to je dnes hrůza, jak se všechno táhne, když jdeš něco vyřizovat ohledně bydlení, nesmyslný průtahy, lítání po úřadech, fůra papírů a všeho....no hlavně, aby to už bylo co nejdříve, ať máte největší starosti za sebou..
15. bře 2008 ve 13:19  • Odpověz
Teda včera jsem seděla u počítače do jedenácti a nic a pak takových příspěvků a samá slohovka :grinning: .

Nevím jak u vás, ale u nás je krásně. Dopoledne byl Ondra s dědou na procházce a my s manželem utrácet v Obi. Zase jsem si koupila korýtka a kytičky. Až se prďolka vzbudí jdeme dědovi a pradědovi gratulovat. tak teď jsi jdu vyfénovat hlavu, abych byla krásná :grinning: .
15. bře 2008 ve 14:20  • Odpověz
Jita,
je to přesně jak píšeš.Posílají mě z jednoho uřadu na druhý a pořád nějaký vyřizování, je to hrozný.
Navíc všude tahám malou, přes týden hlídání nemám a přítel má tak blbou pracovní dobu, že nic neudělá a nevyřídí.A volno mu kvůli tomu nedají :angry: .Ale veřím, že to brzo zkončí a pak už si jen budu vychutnávat zařizování nového bytu :slight_smile: .

My byli dneska v ikee a tam si to fakt užívám :grinning: :grinning: .Koupili jsme malé takové to křesílko vajíčko jak se do toho může i schovávat, tak se těším až přijde zítra od babičky co na to řekne. :dizzy_face:

ijetka,
to je dobře, že si takhle občas povyrazíš.To je potřeba :slight_smile: .
15. bře 2008 v 18:39  • Odpověz
autor
jita2,
Robert Neff je otec te zemřelé Ireny Neffové, ano, jeho snoubenka je ta Ljuba Krbová :o)))

kamhajek,
mi povídej, pak to člověk nestíhá číst viď? :o))) Tak si užijte oslavu.

isacek,
bohužel, na jednom z úřadů dělám a vím, co to je, něco vyřizovat ... Na všechno mají prostě nějaký lhůty a tím se to protahuje. Škoda, že nemám někde známé ... Ráda bych ti pomohla ...
A co se týče vyřizování - tak s tím jsem na tom podobně. Taky všechno vyřizuju i za manžela ... Tak si z toho nic nedělej ... Jenom tahat to dítě je někdy otrava ... Doktory si naštěstí můžu někdy vyběhat ráno - to je manžel ochoten zůstat doma. A když chci třeba kadeřnici, tak buď musím brzo ráno, nebo později večer ...
15. bře 2008 v 19:24  • Odpověz
mapris,
no mě ani neobtěžuje, že malou musím tahat sebou, ale jí to obtěžuje :grinning: :grinning: .
A teď mě tak napadlo, mám sestru kadeřnici.Sice se ještě třetím rokem učí, ale je šikovná.
Tak kdyby jsi chtěla a nebála by jsi se tak stačí říct.Nemusela by jsi nikam jezdit, ostříhala by tě doma :slight_smile: .

Asi koukáte všichni na miss, co? :dizzy_face:
To mě vůbec nebaví, kdyby raději dávali nějakého misáka :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
15. bře 2008 ve 21:08  • Odpověz
Ještě k tomu piercingu, já měla taky v nose a i v jazyku :slight_smile: .
Do jazyka to bolelo strašně, ale byla jsem tím potrefená, tak jsem to musela mít :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
To byla kdysi era tetování a piercingu a mě to samozřejmě nemohlo minout :grinning: .

Teď to vidím jinak, jestli mi malá někdy přijde potetovaná, tak ji asi přetrhnu :sunglasses: .
15. bře 2008 ve 21:13  • Odpověz
Iacek: já na miss nekoukám, akorát bych měla mindráky. Manžel byl včera s kamarádama na pivu, dneska na fotbale a teď spí. Určitě se kolem desáté probudí a bude u compu do dvou.
15. bře 2008 ve 21:15  • Odpověz
ahojky,

Isáčku, já taky na miss nekoukám. Copak mě by to ani nevadilo, ale manža tyhle "vopičárny" naprosto nesnáší.

To bylo dneska krásně, co?? Já měla dneska takový hezký den, po delší době se cítím taková šťastná, i když se vůbec nic zvláštního nestalo. Manža jel pískat, tak jsem s malým a synovcem vyrazila na dětský hřiště. Mohli jsme teda zůstat u nás na zahradě, ale chtěla jsem taky vypadnout. Kluci byli zlatí... když pominu první havárku hned ve vedlejší ulici - malej se rozeběhl za velkým, zakopl na rovině a následoval džkopád. Rozkousnul si spodní ret, krve jak z vola, odřená brada a krev z nosu. Ale on je dobrej, otřepe se, pobrečí si pár vteřin a letí dál. Pak vztekot na hřišti, když jsem ho nechtěla nechat lézt nahoru na prolézačku a když jsem po dvou hodinách zavelela k odchodu... Ale bylo to krásný. Jestli se vám chce, tak jukněte na rajče (jak jsem posílala kdysi odkaz), hodila jsem tam pár fotek.

Hlásim, že péřová buchta sežraná! Fakt úžasná, už jsem ji teda jednou dělala, ale teď bych řekla, že se povedla líp. Dneska jsem udělala ještě ty pařížský kostky, je to dobrý, ale na nás příšerně sladký. Snad se nikdo neurazí, když řeknu, že ta péřovka mi chutná o moc líp, ta je taková vláčná, prostě výborňoučká, mňam mňam.
15. bře 2008 ve 21:24  • Odpověz
ahoj, můžu se přidat? u nás na červnu nikdo není...
co je péřová buchta :astonished:
15. bře 2008 ve 21:29  • Odpověz
Sylvar: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=7162 já vršek místo skořice sypu kakaem a fakt nám moc moc chutná, je vláčná, rychlá a bohužel už sežraná :grinning: :grinning:
15. bře 2008 ve 21:37  • Odpověz
prochi :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2008 ve 21:37  • Odpověz
jej, tu dělám taky, akorát na ni dávám ovoce, zaleju pudingem, dám péct a na horkou dám jogurt :wink:
15. bře 2008 ve 21:38  • Odpověz
Sylvar, takže nalít na plech těsto, na syrové těsto ovoce, na to nalít pudink a upéct? To musí být pak mišmaš :grinning:, no ale taky by to mohla být lahůdka...
15. bře 2008 ve 21:41  • Odpověz
prochi,
malej je sladkej.Máte tam krásný hřiště.To tady u nás je docela boj se vůbec někam dostat.Když už tu je hezké hřiště tak je uplně narvané a to tam raději nechodím :frowning2: .Hlavně mi tam vadí ty starší děti, co se neumějí chovat a nedávají pozor na ty malé :angry: .

sylvar,
tady u nás to taky moc nejede :slight_smile: .
15. bře 2008 ve 21:56  • Odpověz
prochi, tak tak, na nalité těsto dát borůvky nebo ostružiny nebo cokoli, zalít horkým pudingem, nerozmišmašní se to nijak :wink: je to bomba, mňam, na upečené ihned nalít jogurt bílý, vychladnout a ještě vychladit v lednici, mňam mňam,dala bych si, jen omezuju bílou mouku a z celozrné by to asi nebylo ono :unamused:
jo,a plech vysypávám moukou :slight_smile:
isacek, je pozdě, asi to nepojede nikde :wink:
15. bře 2008 ve 22:01  • Odpověz
Jééé Isáčku díííkkk za pochvalu :sweat_smile: Jojo hříště je tady hezký. My tam vlastně vůbec nechodíme, máme velkou zahradu a malej se tak vyřádí dost doma. Ale dneska jsem tak nějak potřebovala vypadnou z baráku. A dost mě překvapilo, že tam vůbec nikdo neby! Poblíž je sídliště, tak jsem si myslela, že tam bude dost lidí. Kluci se vyblbli, bylo to fajn. Hlavně synovec že se vyvětral, ten by nejradši celý den seděl u PC a hrál hry. A celou cestu z hřiště plánoval, co si zahraje, hned jak přijdem domů. Ale taky mi řekl: "Teto, tys to hezky vymyslela, to bylo tak krásný odpoledne." Až jsem z toho byla na měkko :dizzy_face:
15. bře 2008 ve 22:15  • Odpověz
Tak zahrada je obrovská výhoda.My máme taky zahrádku, jak jsme v suterénu, ale je tam strašně moc koček, takže tam už skoro vůbec nevegetíme.
Dřív jsme tam měli bazén a grilovali tam:o)).
15. bře 2008 ve 22:30  • Odpověz
Ahojda přeju pěknou neděli :sweat_smile:
Prochi nemám žádnou mastičku, ale určo zajedu k mudře, prostě si o ní řeknu a vysvětlí mi to očkování, bo jsem z toho jelen :angry: na obrně jsme byli už kdysi a teď teda zase a v kvěknu zas?? No fakt nevím :angry:
Isačku se ti nedivím musíš toho mít plný zuby :angry: smradi voni by v tom nežili!!!! :angry:
Jinak výhoda piercingu je v jtom že se kdykoli vyndá a není nic vidět zato kérku jen tak nesundáš :grinning:

Péřovka je mňamka, já jí znám pod jiným názvem ale je to stejný, já se chystám na "ráj do huby" tak až se dokopu tak písnu jaký to bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Musím zase letět manža se učí :frowning2: :angry: :confounded: :unamused:
16. bře 2008 ve 12:24  • Odpověz
Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat - nemáte některá z Vás, co už máte dětičky RH faktor -? Nemáte s tím nějaké zkušenosti? Moc díky za jakoukoliv radu, informaci.
16. bře 2008 ve 12:27  • Odpověz
autor
tak jsem tu péřovku dneska udělala z jahodama - to byla mňamka ...
Jen se chci zeptat, tu zakysanou smetanu dáváte hned na ten horkej puding? Já počkám, až to vystydne. A taky jsem párkrát uvažovala o tom, že napřed trošku upeču tu buchtu a pak tam naleju ten puding. Jinak já tam nedávám ten vaječňákovej florián - já rovnou koupím vaječnej koňak a je to taky dobrý :o)) A dneska jsem neměla skořicový cukr, tak jsem smíchala skořici s cukrem a taky to bylo dobrý ...

My máme jít zítra na očkování, ale Terka dneska trošku kašlala a občas jí teče z nosu, tak přemýšlím, jestli to mám odložit ...
16. bře 2008 ve 20:25  • Odpověz
Ahojky holky,

tak nám zase spadnul počítač,byl total zabržděnej a pošta nefungovala vůbec.Odvezli jsme ho ke kamarádovi co tomu rozumí a "stará" se nám o pc a zjistil,že nějaká ženština z mmb od které jsem si něco kupovala nebo ona ode mě nám na pc poslala trojskýho koně nebo nějakej jinej hnus a nás to totálně zavirovalo.Né,že by to udělala schválně,to ne,ale já teď doma poslouchám ať na mmb nelezu nebo se nám do pc zase něco natáhne :sweat_smile: (už jsem tam samozdřejmě nakoukla :sweat_smile: )

mapris

já myslím,že otec té zemřelé Neffové se nejmenuje Robert,ale Ondřej a je to spisovatel.Ondřej Neff.A kdo je jeho snoubenka nebo manželka netušim.

velikonoce- já mám zatím nakoupené jenom kinder vajca pro děti,pro chlapy ještě nic.pár vajíček i obarvim,ale jinak to nějak neprožíváme.

Včera jsme byli na návštěvě u přítelovi sestry,bylo to fajn,bylo krásně tak jsme se hned vyhřívali na sluníčku.Mají před domem ještě takové starší prolézačky takové ty kovové žebřiny jestli budete vědět co myslim,Fík na ně hravě vylezl,jistila jsem ho,ale pomáhat jsem nemusela.tady u nás na hřišti jsou nové prolejzačky a klouzačky a na klouzajdu už Fík taky vyleze.vždycky trnu,aby mu neujela noha i když stojim u něj.

kam- klouzačku a prolejzačku na zahradu bych taky brala,to závidim moc,ale máme smůlu,v paneláku zahradu jaksi nemáme :sweat_smile:

ijetka

teda to jseš dobrá,že sis nechala takhle propíchnout nos a pupík.Mě se to dřív taky líbilo,ale nechat si něco propíchnout nepřicházelo v úvahu,to by mě táta hnal :sweat_smile: Teď už se mi to ani moc nelíbí i když pupík je takovej nenásilnej,tam je to celkem hezký,nějakej pěknej šutřík :wink:

snehurka 11111

myslíš,jestli známe RH faktor svůj nebo dětí??Já ho znám i krevní skupinu.Co potřebuješ vědět?
16. bře 2008 ve 23:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.