• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
sněhurka11111,
s tím ti asi neporadím, nemám s tím zkušenost :dizzy_face: .

macejka,
a vy nemáte antivirový program, že jste ho neviděli??
My máme AVG, zrovna v pátek mi kamarádka poslala mejla a byl tam trojský kun, tak mi to nedovolilo ani otevřít.

Ráno bylo pěkně ošklivo, ale teď se to vybralo a je tam krásně.Ale zima :angry: .
Jááá už se tak těšííím na teplo :sweat_smile: .
17. bře 2008 ve 14:23  • Odpověz
isacek

antivir.program máme a pak ještě něco k tomu,ale tohle záhadnym způsobem proklouzlo :sweat_smile: Hlavně,že už je to oki.
Jinak je mi moc líto,ale musim zrišit naši čtvrteční schůzku páč Fík se dnes vzbudil s teplotou a trochu i kašlem tak jsme šli k dr a Fíla má podezření na jednostranný zápal plic :astonished: :confounded:
Dr říkal,že si tím není stopro jistý,že na levé plíci neslyší nic a na pravé něco málo a že by to určo potvrdil rtg plic,ale že na ten nás posílat nebude,že by to bylo s takhle malým dítětem náročný udržet ho bez hnutí,tak že to nemá cenu a nasadil mu silnější atb.Takže možná ani o zápal plic nejde,ale něco mu asi bude,když pokašlává(má vlhký kašel) a měl teplotu a pak mu stoupla na 38"C :frowning2:
Naštěstí(klepu) ho nepřešla dobrá nálada a lumpačí jako vždy.Četla jsem na netu ještě nějaké info a příznaky a krom kašle a teploty jiný nemá,tak zase ťukám a doufám,že ho to brzo opustí a bude fit,protože v sobotu máme jet na tu Šumavu.Chjo,můžeme my mít něco normálně,bez problémů???Já se na tu Šumavu tak těšila a to byla asi chyba :unamused: V pátek půjdeme na kontrolu tak uvidim co nám dr řekne.
Jestli chceš tak ti pošlu penízky za čajík a ty křupky na účet,ať ti to nechybí a pak se nějak sejdeme,já na to nespěchám.Kdyžtak mi č.účtu písni smskou :wink:

Na teplo už se taky těšim,už aby bylo :slight_smile:
17. bře 2008 ve 14:48  • Odpověz
ahoj kozenky,

která miss vlastně vyhrála? My jsme byli o víkendu mimo, nemám vůbec žádný informace :wink:
Můj tip, teda jen z toho rychlýho přehledu v televizi, byla č. 11 :wink:

Dnes je venku šíleně, občas prší, děsně fouká, tak ani nevylézáme, páč nám včera teklo šíleně z nosa.

Jinak dávám tip na dobrý knížky za super ceny!!!!

www.levneknihy.cz

Mají tam některá slevněná leporela za 39,- a jsou moc krásné, už je mám doma, perníkovou chaloupku a něco o zajíčkovi a zvířátkách nebo tak něco, nádherně namalované a pěkně napsané, pak tam jsou za super cenu 39,- časopisy s DVD, maxipes fík, to nejlepší z večerníčků atd. Jinak to stálo 199,-! :confused: :wink:
17. bře 2008 v 15:01  • Odpověz
autor
ahojte holky,

uz mi vyndal stehyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . A Terka ma uz konecne ockovani proti obrne. Nechali jsme ji pro jistotu poslechnout doktorkou, akorat se mne ptala, jestli ma Terka rymu - tak jsem rekla ze ne, protoze byla od vcera fakt v pohode. Jenze jsme prisli domu a spustili se ji nudle, ale asi z venku, protoze ted uz ni netece, ale chrci to v ni. Tak doufam, ze to ockovani bude v pohode.

macejka,
hele, antibiotika jsou svinstvo, ale my je taky pred 3ma tydnama dostali a terce zabrali do 24 hodin. Dali jsme ji je v nedeli vecer a v pondeli uz ji bylo lip. Jake jste dostali? Nevim, jestli ti to mudr rikal, ale jestli jsou to vase prvni antibiotika, tak by se meli dobrat cely a nebo aspon minimalne tydne - ja to nevedela, az kdyz mi to rekla mamka - to vis, 8my vnouce, to uz jsou jiny zkusenosti :o))) My jsme meli klacid - rozpustnej, a celkem se dalo ... Jen by se k antibiotikum nemeli davat mlecne vyrobky, ale to zalezi, co je napsany v pribal. letaku.

No, nase slecna ma pekne po ty nemoci rozhozeny spani. Vstava ted pred sedmou, tak chodi spat kolem 10ty a ted tak po 3 hodine usla ... Nevim, jestli ji jeste neni dobre a nebo ma zas rezim jako mensi batole - spat 2x denne ... Kdyz ji dam spat v 11.30, tak spi vetsinou min. do pul 2hy a do vecera nevydrzi ... Jak spi vase mrnata?

Isacek,
za tu kadernici diky, ja mam svoji a nastesti neni daleko, objednam se k ni po velikonocich. Spis potrebuju ostrihat Terku, ale normalne, ne strojkem :o)) a to bude asi zajimavy ...
17. bře 2008 v 15:23  • Odpověz
mapris

tentokrát nám dal dr.Klacid,je to prý silnější atb a se širším spektrem účinku.Jsou to naše třetí atb :frowning2: dvakrát už měl augmentin.K tomu klacidu jsem čuchala a docela voní tak jsem zvědavá jak to do malýho dostanu,on snese maximálně jitrocelový sirup a ještě jsem koupila Mucosin s medem tak ten by taky mohl snést jestli chutná mkedově :wink: Nevíš,jestli můžu ten klacid dát do mlíka?Ale asi né,když se k tomu nemá moc ml.výrobků,co?I když v příb.letáku nic nepíšou.
17. bře 2008 v 16:43  • Odpověz
mapris,
to je dobře, že už máš stehy venku :sweat_smile:
Terka je asi ještě po nemoci víc unavená, než normálně, že takhle chodí spát. My taky vstáváme většinou už v těch sedm, dávám ji spát mezi 12 h a půl jednou, to vydrží v pohodě, a spí do těch tří...a pak zas je unavená až tak před devátou večer. :wink:
17. bře 2008 v 17:04  • Odpověz
macejka,
to vůbec nevadí, hlavně ať je Fík brzo zdravej :slight_smile: .Posíláme pusinku na čelíčko :fearful: .
A na ty peníze vůbec nespěchám, tak nic neposílej :slight_smile: .

Jita,
já vůbec nevím kdo miss vyhrál, nekoukala jsem na to.Nebaví mě to :dizzy_face: .

mapris,
malá spí podle toho kdy ráno vstane.Když vstává v sedm, tak spí tak hoďku i hoďku a půl.A když vstává v devět tak už ani spát po obědě nejde.Vydrží to, akorát jde večer spát už tak v osum.
17. bře 2008 v 17:15  • Odpověz
autor
isacek,
týýý jo, tak to je fakt pěkně živý dítko ...

macejka,
ten klacid jsme právě měli - bylo to naše první antibiotikum. A je to sladký a lepkavý. Já jsem teď dávala terce veškerou medicínu mezi jídlem - třeba když měla puding - tak teď už si nechá dát i sirup na lžičku a zblazjne to, protože to zadlabe. No, do mlíka bych to nedávala - nemá se to, protože to pak nemá účinek. Ráno jsem to dala s jídlem a večer s mlíkem - když pila mlíko, tak mezi tim. Ale nechtěla ho, ten jí nechutnal ...

jita,
taky nemám přehled, kdo to vyhrál. Viděla jsem finalistky, ale pak jsem četla že Jandová - ani nevím, jaký to bylo číslo ...

no, Terka se teď trochu srovnává. Ráno se vzbudila ve čtvrt na 7, tak jsem jí tam nechala a ještě chrupala do 6.45 a šla spát teď v 11.45, tak jsem zvědavá, kdy bude spát.

Jinak máme zase atop, osypala se na krku, tak nevím, jestli by to mohlo být z tý obrny ...
18. bře 2008 v 11:59  • Odpověz
iso

tak jestli ti ty penízky nebudou chybět tak ti to samozdřejmě zaplatim hned jak se uvidíme.Děkuju moc :wink:

mapris

máš pravdu,že je ten klacid strašně lepkavej,ale jinak je celkem hořkej,teda né hned,on voní a asi i chutná jak nějaký bonbóny,ale já ho ochutnala a rozkousla jsem jakoby ten prášek(nevim jestli mi to naředili a blbě se to rozpustilo nebo co),ale když jsem to rozkousla tak to bylo šíleně hořký.
Já to Fíkovi dávám zapít dávkou mlíka(210ml) v tom letáku píšou,že to nemá žádnou závislost na jídle a o mléč.výrobcích taky nic,ale je fakt,že to je u většiny atb to že by se mléčný mělo míň.
K tomu atopu,nevim jestli by to mohlo být z očkování,ale možná jo,nebo to vypadá jako atop a je to vyrážka p očkování.

spaní-my máme celkem dobrý,Fíkus vstává kolem osmé,někdy dřív někdy později a spát chodí po o kolem jedný a spí tak do tří někdy i dýl.Zatim spí odpolko celkem dobře,to jsem ráda.Zato dneska v noci nevim co ho to napadlo,ale úplně se probral,teda já ho vzbudila a ještě jsem mu dávala ibalgin a pak mlíko a on potom asi hodinu blbnul a necgtěl spát,já pak vytuhla a usnula :sweat_smile: a když jsem se asi za čtvrt hoďky vzbudila tak už spal :sweat_smile:

jita

já na miss sice koukala,ale jen tak po očku,zrovna jsem uspávala.Moc mě to nebavilo,je to blbost,nevim jak se ty holky jmenují takže ti nepovim kdo vyhrál :sweat_smile:
18. bře 2008 ve 13:40  • Odpověz
Na miss jsem nekoukala, nějak mě to nezajímá a stejně z těch hubených koz má člověk akorát mindráky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Beztak to nevyhrávají ty nejhezčí viz Kobzanová, Průšová a spol.

Mapris: no super, tak za chvíli budeš běhat jako laňka :wink: .

Spaní máme tako dobrý, jen se Ondra poslední dny budí kolem sedmé a to se manželovi moc nelíbí.Po obědě chodí spát kolem jedné a spí 1 až 2. Večer chodí psát kolem osmé. Takže si nemůžu absolutně stěžovat.

Ani nevím jestli jsem vám psala, že v sobotu jdeme tady u nás ve vesnici na dětskou maškarní. Ondra půjde za lišáka. Jsem zvědavá jakou to bude mít úroveň, protože vesnice jako celek za moc nestojí, hlavně to zastupitelstvo. Ale ve volbách tady kandidovalo 7 lidí a hádejte kolik je zastupitelů?
18. bře 2008 ve 21:33  • Odpověz
autor
kamhajek,
15? :o))))
No, Terka začala teď za posledních pár dnů vstávat taky v půl 7mý ... A dneska od 6ti brečí v postýlce, tak jsem jí dvakrát uspávala - podařilo se mi jí uspat v půl 7mý a lehla jsem si tam u ní na sedačku a spali jsme do půl 8mý, spát šla teď po půl 12tý, tak jsem zvědavá, jak dlouho bude spát - včera tu vrtali a zbudili jí ...
S tím běháním - kéž by. Včera jsem si podruhý koupala nohu a jdou mi kusy staré kůže samy dolů, ale modlím se, aby to co je pod nimi bylo zahojený :o(((
Mně v kuchyni kyne těsto na velikonoční mazance, tak uvidíme, jak dopadnou ...
19. bře 2008 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj holky,

tak já mám taky navaříno,dopoledne jsem dělala svíčkovou a knedlíky(ale nekynutý,já nerada dělám kyn.těsto),musim celkem pochválit Fílu,docela si hrál,byl u mě v kuchyni a pořád mi tam něco nosil a chtěl dávat dohromady kamion a tahač,on to sám neumí tak jsem mu každou chvíli pomáhala,ale i tak to šlo :dizzy_face:
Knedle se mi sice zdají místama jakoby nedovařený,ale dala jsem si je s omáčkou a není to poznat :sweat_smile: (tak na sobě vyzkoušim jestli mi po nich bude těžko) a taky co řekne přítel :sweat_smile:

mapris

jseš dobrá,že děláš mazanec,já jednou dělala vánočku a sice byla celkem dobrá,ale už jí dělat nebu.Jako se všim,nikdo to nejí tak co.Udělám nádivku,sýrový koláč a myslela jsem i na vajíčkovou tlačenku,tu máme rádi,ale měli jsme jí na Vánoce tak teď jí dělat nebudu,nádivka a koláč budou snad stačit.Kdyžtak upeču jen bábovku,aby bylo něco sladkého(nemám totiž formu na beránka :sweat_smile: )

Snad už budeš mít nohu ok a budeš dobře běhat a pak se snad konečně sejdeme :wink:

kam

já myslim,že tyhle zábavy bývají fajn a děti to baví.Uvidíš,poak dej vědět :slight_smile:

Jinak Fík je celkem dobrej,ještě ale občas kašle,teplotu naštěstí nemá(ťukám),měl jí jen v pondělí.Antibiotika stejnak bude muset dobrat tak ani nevim jestli nám dr dovolí jet na tu Šumavu,páč máme odjíždět už v sobotu.Doufám,že jo.

Holky,to je počasí co?Za dveřma jaro,Velikonoce a ono snad ještě nasněží nebo co?! :angry: Děs,já už chci teplo :sunglasses:
19. bře 2008 ve 13:46  • Odpověz
Teda tady u nás je sníh, hnus jeden bílej. Copak počasí nikdo neřekl, že už chci teplo!!!

Mazanec, beránek - co to je? Nekupuji, natož abych to pekla. Smekám před vaším kuchařským umění.
19. bře 2008 ve 14:49  • Odpověz
zdar baby, nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ne že bych divočila s úklidem, ale sešlo se nám toho tento týden moc :rolling_eyes: manža a děda svátek, slavili jsme předem včera, dnes přijdou na kafe a popřát tetičky, v pátek to sjedem se švagrovcema, páč má děda i narozky, v sobotu nakoupit nějaký žvanec na Velikonoce, v neděli pojedem vyšlahat naši rodinu, páč odmítám to v pondělí půlit a přejíždět (hlavně kvůli sestřenkám, které bydlí v Praze a vídáme se málo, převážně jen přes svátky a v po. odpoledne se už budou zase chystat na cestu domů) a do toho ještě odevzdat manžovo dph a zítra tu budu mít prázdninující neteř... není toho málo, že? :sweat_smile:

ještě si vás dočtu, ale nevím nevím, kdy se mi podaří nakouknout, tak raději už předem přeju všem krásné Velokonoce a ať vás ti vaši (klidně i cizí :sweat_smile: ) chlapi řádně vyšlahají, ať jste celý rok zdravé a krásné :wink: :grinning:
19. bře 2008 v 15:04  • Odpověz
tak jsem vás tak přelítla... :wink:

ijetko, takže obrna na lžičku byla loni 2x, letos je přeočkování, dělá se to plošně asi v rozmezí 2 týdnů a další je jak píše Jíťa v průběhu května :wink: no a po těchto čtyřech dávečkách bude klídek až do 13-ti let :slight_smile:

my jsme byli tento táden jak na kapečkách, taky jsme dostali opožděnou hib-vakcínu, páč se nám to pořád odkládalo kvůli těm nešťastným zarděnkám
rostla jsem pýchou, malý ani nezaplakal a ještě mudře při odchodu mával jak o život a i obrovskou pusenku poslal (až se se setřičkou rozplývala :sweat_smile: )

misska: vyhrála taková zubejda :confused: číslo neřeknu, páč jsme koukali jen na konec, byl u nás kámoš, tak jsme přepnuli před vyhlášením, páč jsme čekali, jestli z nich vypadnou moudra typu: světový mír atd :grinning:

macejko, my měli klacid ve čtyřech měsících, nasazený právě taky jako silnější atb s podezřením na zápal plic (na rtg jsme byli, ale naštěstí se nepotvrdil) fakt zabral rychle, ale jak je to s mlíkem neporadím, malý byl tehdá plně kojený, takže to je něco jiného...
tak držím palečky ať jste brzo fit a vyjde vám i ta Šumava :slight_smile:

kam, buď v klidu, já mám sice beránkovou formu asi tak 10 let, ale pekla jsem jen 1x a jinak ji ochotně zapůjčuju po celé rodině a já už se k tomu jaksi nedostanu :grinning: (alespoň mám fajn výmluvu :sweat_smile: )

prochi, hřišťátko máte opravdu moc fajn :wink: my kolem hřiště chodíme do pekárny, jenže teď je věčně počasí naprd, tak se tam ani nestavujem a cipísek se může zjašit, jak ukazuje, že chce jít "houpíííí"
jak se oteplí, tak nevím kudy budem chodit pro chleba, páč ho ze skluzavek asi dobrovolně nedostanu :sweat_smile:
19. bře 2008 v 15:37  • Odpověz
Jé kde jste? Vždyť venku je tak hnusně :frowning2:

Raději nebudu psát, že jsme naštěstí antibiotika nepotřebovali, abych to nezakřikla :grinning: .

Dneska jsem byla na nákupu a kupovala jsem si ingredience na pařížské kostky a oni v Tescu nemají ledové kaštany, tak je zítra budu muset někde koupit.
20. bře 2008 ve 14:09  • Odpověz
autor
Ahojte holky,
tak uz jsme na slovensku. Jeli jsme vecer v 8 a dorazili tak kolem pul 2 v noci. A ted si rikam diky bohu za to - protoze jak ctu na webu, tak D1ka je radne zasekana a hodne havarek kvuli snezeni. Fakt mame posledni dobou na cestovani na slovensko stesti, tak doufam, ze tomu bude i nazpatek ...

macejka,
no, mazance jsem sice udelala, ale stydela jsem se je sem privezt. Jsou tmavz, placaty, rozsklebeny - proste jsem na ne zapomela, nechala asi hodne vykynout a v troube splaskly. Ale dneska rano jsme tady u rodicu s manzelem a se svagrem jeden snedli - oni jsou jinak chutove strasne dobre, nadychane, jen tvarove nic moc.
Beranka bych nepekla, na to mam mamku, ale jak jsme museli brzo odjet od nasich kvuli ryme, tak mi ho nestihla upect ...

Si tady uzivam klidu ... Stridave s manzelem a svagrem dospavame nocni cestovani, a deda prisel pred hodinou z prace a nase mala ho nenechala ani najist ani prevliknout ... A asi je pak poslu ven :o).
Kdybych se sem nedostala - coz nehrozi, ale vy asi vsechny ne - tak drzim palce.

co se tyce ty obrny - my jsme dostali dve a mame jit 16.5. - tak si rikam, ze se doktorka sekla ... musim tam pak zavolat.

kam,
ja jsem udelala v nedeli tu perovku, dala jsem tam jahody - na zkousku. Manzel to vzal do prace a sklizela jsem strasny uspechy - pry to kolegum strasne chutnalo. Obcas takhle o vikendu neco upecu a poslu to k manzelovi do prace, protoze tam je vetsina svobodnejch - tak po pecenym vzdycky sileji :o)
20. bře 2008 ve 14:24  • Odpověz
kam,
to je dobře, že jste je nepotřebovali :slight_smile:

Já budu dělat tu výbornou střechu z bebe sušenek. Je to opravdu špička!

Jinak taky přeju krásné Velikonoce, páč nevím, jak se sem dostanu, zítra jedeme k našim, budem tam do soboty, a v sobotu jdu zpívat na svatbu, a na Velikonoční pondělí ještě nevím, kde budeme :slight_smile:

mapris,
tak to jste měli opravdu štěstí, že jste těm kalamitám unikli :slight_smile:
Jak to myslíš, žes dostala na obrnu dvě? Jako dvě lžičky nebo co? My jsme dostali jednu teď a druhá dávka je právě v květnu.

zevi,
Jirka je machr, že ani nepíp, to u nás nehrozí :grinning:
20. bře 2008 v 16:47  • Odpověz
autor
jita2,
pockej, ja se asi spletla. Terka dostal vlastne jednu ted, protoze jsme meli odlozenou a v kvetnu dostaneme druhou ... Musim se podivat do ty knizky. Spis nam chybi tz spalnicku.
20. bře 2008 v 18:20  • Odpověz
Ahoj holky,

mám radost,protože můžeme jet na Šumavu.Dneska jsem byla s Fíkem na ko u dr a říkal,že má dýchání čisté,že je vše oki a že o zápal plic se nejednalo což je bájo :dizzy_face: Měl to trochu na průduškách a dr řikal,že se možná zdá,že atb byli zbytečně nasazovaný,ale když chrchlá už dýl tak je to lepší a má je dobrat.Takže na Šumavě bude ještě brát atb a nemáme s ním moc chodit ven,aby se mu to nevrátilo.Tak to snad nějak zmáknem.SAtejnak podle poslední předpovědi je na Šumavě sníh,vánice a místy je to i na sněh.řetězy tak jsem na to zvědavá.Budu muset zbalit kombinézu,oteplovačky a teplý bundy pro Fílu.

No a abych měla něco velikonočního tak jsem upekla nádivku,už se na ní těšim,snad se povedla.
Přeju vám všem hezké Velikonoce,užijte si to ať už je máte rády nebo ne a nezapoměňte,že je přestupnej rok a šlehaj holky!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Páčko :wink:
21. bře 2008 ve 13:51  • Odpověz
Ahojky,
tento týden jsme samá návštěva, tak nestíhám koníka :slight_smile: .
Ve středu jsme byli na poslední hexa vakcíně a malá v noci měla horečku :angry: .My si nebudem mít nic bez reakce.

Jita,
tu střechu z be be sušenek budu taky zítra dělat, jsem na to zvědavá :slight_smile: .

Macejka,
tak to je dobře, že můžete jet.Tak hlavně ať dobře dojedete v tomto počasí je to síla jezdit.
Ta včerejší nehoda na D1 je fakt hustá :fearful: .Vůbec si nedovedu představit, uvíznout tam takhle třeba s malou.Chudáci ty lidi. :unamused:
Tak si to tam moc užijte a ať vám hlavně vyjde krásné počasí :wink: .

Taky všem přejem krásné velikonoce a ať vás ty vaše polovičky v pondělí šetří :slight_smile: .
U nás se na žádnej přestupnej rok nehraje :grinning: , dostanu tak nebo tak .
A malá jakbysme :grinning:
21. bře 2008 ve 14:05  • Odpověz
autor
macejka,
tak to je fajn, tak si to uzijte ... A davejte na sebe pozor, hlavne na d1. Pa

isacek,
ja kupodivu od manzela vyprask nedostavam, takze letos to bude asi pri starem, ale byt u nasich, tak tam mne svara a synovci urcite nesetri - za starejch casu jsem dostavala pekne vyslupano ...

nas cekaji take navstevy. Takze tez hezke velikonoce. A zensky, nezapomente si koupit neco maleho na sebe, at vas beranek nepokaka
:grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2008 ve 14:50  • Odpověz
Ahojky holky, chci vám popřát veselé Velikonoce, prožijte je hezky v klidu :sweat_smile: a jak píše mapris, něco hezkého si kupte, já už mám botky a zítra razím do města, solárko....obchůdky....chlapi nechám doma, tak papa
21. bře 2008 v 17:54  • Odpověz
Všem krásné velikonoce!!!
22. bře 2008 ve 12:22  • Odpověz
Ahojky, tak snad máte nožky a prdelky bez jelit :grinning: .

Jsem nějaká znavená, tak jdu do hajan. Do alba jsem přihodila pár foteček. Zítra se rozepíšu.
24. bře 2008 ve 20:55  • Odpověz
autor
nazdarek holky,
tak ja na zadek nedostala ... My vcera ve 2 rano dorazili zpatky do prahy a dneska je uz zase beznej den .. Manzel slibil, ze prijde brzo domu a vyvenci malou, tak jsem zvedava ... Vcera jsme mastili danove priznani, aby se to dneska mohlo poslat ... Moje noha zatim vypada dobre - stara kuze slezla a je tam akorat ta velka jizva, ve ctvrtek jdu na kontrolu. Dala jsem dite spat uz ted, protoze vstavala v 7 a od peti kazdou chvili knoura, tak nevim, co ji je ... tak si jdu ukuchtit neco k obedu. Mame zasoby od babi a dedy ...
Nase dite na slovensku zase zaperlilo ... Furt se chodila divat na dedovo auto a deda byl nejoblibenejsi clen v rodine. Dokonce i strejdu uz vzala na milost - je na ni moc velkej - tak az ted se nechala od nej i pochovat, a nejvic se ji libilo, jak na ni dela certa ... Jinak veselo. Obesli jsme par znamych, tak to bylo prima ...
25. bře 2008 v 10:58  • Odpověz
Teda tady to stojí.

My máme za sebou první karneval a velmi mile mě překvapil. Bylo to tady u nás na vesnici a kupodivu to měli moc hezky z oraganizované. Jen to naše trdlo po prvních 10 minutách spadlo a tekla mu krev ze rtu. Ale to je taky naše chyba, lezl tam mezi větší děti a jedno ho povalilo. Ale pěkně ve mě zatrnulo když spadnul a to druhé dítě (podstatně větší) ještě spadlo na něj. Chudinak můj brečel jak divý. Ale za chvíli se oklepal a už se jen bavil. Jen jsem už dávala pozor a držela ho dál od davu. Taky ten jeden pořadatel, byl převlečený za čaroděje a pořád chtěl, aby se Ondra taky zapojil a nějak mu nedocházelo, že v 17 měsících se nemůže rovnat pětiletým a starším a že je nejspokojenější když si tancuje s maminkou a jedním kamarádem. A tak se k nám vždycky připletl a chtěl ho odnést k ostatním a Ondra začal pofňukávat. To se opakovalo asi 3x a pak jsem mu řekla, ať už ho nechá být. Tak si Ondry nevšímal a aspoň nezapoměl mě vždycky nějak poplácat když šel kolem(prasák :angry: ) Měl štěstí, že manžel odešel na fotbal. No a jak odcházal, odnesl nám lístek do tomboly, takže jsem šli domů s prázdnou. Naštěstí to bylo Ondrovi úplně jedno. No a Ondra taky ochutnal poprvé gumové medvídky a byl z nich nadšen.

Večer jsme šli v sobotu na zábavu my a super jsme se pobavili. Byla to taková ta pravá vesnická.

V neděli jsme byli chvilku na pouti, protože to počasí vážně stálo za prd celé velikonoce a td to nevypadá o moc lépe :frowning2: .

Mapris: tak snad se noha umoudřila :wink:
25. bře 2008 ve 13:43  • Odpověz
Ahoj ahoj ahoj!

Tak se poslušně hlásim, i když opět po delší době. V pátek jsme přivezli tátu z nemocnice, takže celých těch pět dní jsme u něj, nebo on u nás. Mezi tím jsem vyvářela a pekla. Pekla jsem čtyři mazance a tři beránky. Mazanec dělám stejně jako vánočku z tvarohovýho těsta. Doporučuju, je to krásně vláčný, nadýchaný a odpadnou starosti s kynutím :sweat_smile: Beránka jsem našla na netu nějakýho oříškovýho, kde se všechny ingredience naházeli do jedný mísy, takže žádný šlehání a zasr..ejch sto nádob :sweat_smile:, prostě rychlovka, takže paráda. Teď už se pomalu zase snažíme najet do starých kolejí, táta to zatím sám doma zvládá docela dobře, tak snad už bude jen líp.

Velikonoce nakonec super. Dopoledne jsme jeli vyšlehat babičku a pak k tátovi a s ním k nám na oběd. A odpoledne jsme byli pozvaní i s tátou k jedněm známým, kde jsme nakonec zkejsli až do večera, bylo to moc hezký.

Kam, jukla jsem na fotky, malej je kouzelnej. Jsem koukala, že má nějakou nabouranou pusinku, chudínek.
Na pout jsme se letos ani nedostali. Docela mě to mrzí, protože jsem chtěla aspoň na chvlíi vypadnout mezi lidi. Pořád jen lítáme mezi tátou a námi. Ale nepodařilo se. No neva, stejně byla zima a za rok už si to tam snad malej trochu víc užije. Koukala jsem, že Odnra jezdil i na kolotoči. Je to šikula. Já bych se asi ještě bála, to naše pometlo poblázněný tam samotný posadit. U něj člověk nikdy neví, kdy vystřelí.

áááááá mlaďásek se ozývá, tak já letim, než zbourá postýlku. Budí se nám poslední asi dva týdny ráno hrozně brzy, dneska už v šest, pořád doufám, že to nebude nafurt. Jooo a máme venku dva špičáky!!
25. bře 2008 ve 14:01  • Odpověz
autor
kamhajek,
fotky hezky, taky jsem koukala, co ma s pusou. To na vesnicich byva - vzdycky se najde nejakej prasak a debil, je nejlepsi mu bud jednu strihnout a nebo se mu vyhybat ...

prochi,
chtelo by to tatu nejak zamestnat, aby nemyslel na to, ze je sam ...
jinak se spanim jsme na tom podobne. Terka vstava kolem 6te posledni mesic. Dneska se mi podarilo ji jeste uspat a spala do 7mi. Pristi tyden se meni cas, tak doufam, ze nebude vstavat v pul sesty. Nejak jsem si zvykla na casy, kdy vstavala mezi 7.20 - 8.15 .... Asi taky zuby nebo co ... Pres den spi hodinu a ted zase na chvili vytuhla ... Zato energie ma habadej ... Jen mne nejak dochazi ... Potrebovala bych slunicko ...
25. bře 2008 v 15:20  • Odpověz
Ahojte,

tak já letos výjimečně nášup nedostala.Snažila jsem se všem vysvětlit, že je ten přestupný rok :grinning: :grinning: .
Tak hned ráno jsem vzala pomlázku a pěkně jsme s Naty vyprášili taťku.Byl ještě slečený, tak to stálo za to :grinning: .
Ale asi jsem koledovala dobře, páč jsem si vykoledovala nový mobil :slight_smile: .

kam,
malý byl fakt roztomilej, jen nebylo mu v tom horko?
Tak jsi hezká ženská, líbila jsi se mu a dával Ti to najevo :dizzy_face: .

Mapris,
to je fajn, že se nožka léčí.A máš můj obdiv, že ti ješte z toho jak jste stále zavřené doma nehráblo :slight_smile: .
Já už bych byla dávno na Praze 8.Hlavně z malý :sweat_smile:

Prochi,
teď na vás tatka bude asi hodně viset a bude vás potřebovat.
Já mám to samé, co se naši rozvedli, je táta sám a má jen mě a Natálku.
Má stále potřebu mě hlídat :slight_smile: .
Já dělala na Velikonoce tu střechu z be be sušenek jak ji tu zminovala Jita a holky je fakt výýýborná.
Určitě ji zkuste, sice je to patlačka, ale stojí to za to.I tchýně chce recept :dizzy_face: .

Na pouť se chystáme za 14dní, tak snad se umoudří počasí, protože pak už končí.
25. bře 2008 v 16:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.