• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
isacek,
no, nemám k tomu daleko :frowning2: :frowning2: , dneska malá tak zlobila, že už dostala 2x na zadek. Už jí to tu doma nebaví a mně taky ne, už ani tv ani net mně nebaví ... Čekám zas na další ortel ve čtvrtek ... ale modlim se, abych už v pátek mohla na chvíli ven, protože mně pak vytočí každá blbost .... Manžel vzal malou ven, tak jsem si tu musela pustit nějakou hudbu, nebo bych tu hodinu řvala jak želva ... Někdy to fakt stojí za prd ... :frowning2: :frowning2:
Navíc z tý rýmy, co jsem měla mám teď kašel a kašlu tu jak tuberák - fakt není nic jednoduchý :cry:
25. bře 2008 v 18:08  • Odpověz
Mapris, já tě hrozně obdivuju, že to takhle zvládáš. Mě by taky už asi dávno vezli... Já vim, že ti nic jinýho nezbývá, ale stejnak si statečná. Snad už je to nejhorší za tebou a teď už to bude jen lepší a lepší!

Holky, s tím "zaměstnání" táty, tak to bude snad v pohodě. On celý život zasvětil fotbalu, teď už spoustu let trénuje "malý" puberťáky. Taky jak byl v nemocnici, tak jsme museli pořád podávat informace, jak kluci trénují a jak hráli :grinning: A hned v ten pátek, když jsme ho přivezli, tak odpol. "letěl" se na ně podívat na trénink. Teď je to ještě ztížený tím, že chodí o berlích (to Mapris asi nemusim popisovat, co to obnáší), takže ho všude vozíme. Až bude moct sám, tak to bude zase lepší. Navíc má zahrádku, králiky... už jsme probrali, co vyseje a zasází a co už vypustíme. Sám mi říká, že se o něj nemusíme bát, že má spoustu povinností, když už nic, tak ty kluci ho hrozně drží.

No a k tý změně času, já myslim, že se budou hodiny posouvat dopředu, ne?? Takže když teď ty naši raubíři vstávají v šest, tak na hodinách bude sedm, to už zní přeci jen líp :grinning: Já se taky snažim ho ještě všemožně uspat. Berem ho k nám do postele a já se pokoušim ho ještě uspat kojením, ale už to nějak nezabírá... Takže po nás leze, pusinkuje nás - to v lepším případě, v horšim po nás skáče, dělá berany berany apod. Dneska opět rozmontoval celou lampiču, vyšrouboval takový pidišroubečky, vyhodil žárovku... to máme furt, když co já bych nevydržela za každou minutu "spánku" navíc... :grinning:
25. bře 2008 ve 20:06  • Odpověz
autor
prochi,
díky :o)) Sice nemám babičky, ale naštěstí manžel hodně moc pomáhá, bez něj bych to taky nezvládala. Naštěstí teď doma můžu chodit aspoň po hraně tý nohy, ale zas je to záhul na záda, takže jsem se už v sobotu objednala na masáž ... Jo jo, berle ... Já nikam naštěstí chodit nemusim, ale když mně potkala sousedka a soucitně vyprávěla, jak musela metrem - tak jsem byla ráda, že manžel obstará nákupy a tak ... Teď vzal malou ven, tak aspoň ten den nebude tak dlouhej a odpoledne pro ní vymyslím program.
To je fajn, že má taťka takovej zápřah ... Neboj, on to zvládne, a vy taky ... Já si vždycky říkám, že jsou lidi, kteří jsou na tom ještě hůř než my... Mam okolo sebe lidi, kteri napriklad musi zvladat zit takhle bez deti, bez manzelek, manzelu - a taky to musi jit. Kdyz ma vas, kteri mu pomuzete, tak to zvladne :o)))

Ohledne toho casu - my jsme to probirali na slovensku furt a nejak jsme se nedopracovali ... Hodiny se sice budou posouvat dopredu, ale bude chybet hodina, takze bude vlastne o hodinu min ... No, uvidime v praxi ... Terka vstava v pul 7my a kdyz neni ospala, tak ji neuspim ani za milion, a do postele? Nehrozi - rozmontovala by vse, co tu mame a skakala by nam po hlavach :angry: . To se radsi s manzelem domluvime a o vikendu se nechame vzajemne dospat :grinning: :grinning: :grinning: , v sobotu treba ja, v nedeli tatka :o)))
26. bře 2008 v 10:54  • Odpověz
ahoj kozenky,

Velikonoce byly dobrý, byli jsme u rodičů, tak nějakej ten výprask byl, i malá dostala :grinning:

isacek,
jsem zvědavá, jak chutnala ta střecha u vás? U nás se po ní zaprášilo :slight_smile:

macejka,
to je fajn, že jste neměli chycený průdušky, to já jsem taky měla strach, jak malá tak začala chrčet, ale byly to jen hleny, taky naštěstí žádný průdušky :wink:

mapris,
jsi naše velká statečná holka, že to takhle zvládáš!

HODINY, když říkáte, že se posouvají dopředu, hodina bude chybět, to jo, ráno na hodinách bude sedm a ve skutečnosti starýho času bude šest! Takže už budeme čumákovat v šest, ti co jsou zvyklí vstávat v sedm...
Jééé já jsem blbá, přesně naopak, nevím, proč se do toho vždycky tak zamotám....ti co jsou zvyklí vstávat v sedm, tak se probudí a bude osm novýho času, smůla pro ty, co jdou do práce, budou spát o hoďku míň!!!
:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2008 ve 13:42  • Odpověz
jita,
byla fakt výýýborná :slight_smile: , taky se po ní zaprášilo :grinning: .
Jen jsem tam nedala rum, ale jen rumové aroma, aby to mohla i malá.

Dnes mi psala Lucka z hor, že malý zvrací a má horečky, tak si to chudáci moc neužijí.Byli s ním i na pohotovosti.
My zas máme podezření na neštovice, ale doufám, že je to jen alergická reakce na něco co snědla :unamused: .

Taky vás už s..e to počasí???
26. bře 2008 ve 14:29  • Odpověz
autor
isacek,
chudák malej, to měla Terka nedávno - souviselo to s rýmou ...
Počasí??? Mně se*e to, že jsem každý odpoledne doma zavřená v bytě a divim se, že jsem ještě neskončila v bohnicích. Manžel sice malou bere ven dopoledne, ale ona jak je zvyklá být odpo venku, tak taky vyvádí ... Jsme obě nervozní, kope do hraček, občas mi jednu "lupne" ... je to na palici ...

Jdu zítra na bulovku ... Tak se bojim, co zas bude ...
26. bře 2008 ve 22:33  • Odpověz
Maprisku, tak jak???????

Isáčku, ježiš neštovice??? Byli jste u mudry???

Ještě k tomu času, mělo by to být fakt tak, jak píšem, že se budou posouvat hodiny dopředu. Tak to zas bude celý posunutý, hlavně ty první dny. Když malej chodí spát v poledne, tak když ho dám v poledne novýho času, tak bude podle starýho teprv jedenáct a to mi těžko usne a večer to samý. Ale věřim, že se to za pár dní srovná, je to naše už čtvrtá změna a vždycky se to za pár dní srovnalo samo. No ale stejnak bych to nejradši zrušila....

Už se nemůžu dočkat, až bude teplo, zprovozníme terasu, krb, budeme do večera na zahradě... chjo já se tááákkk těším...

Včera měl prďoch horečku 39, ale řádil tady jak černá ruka, tak jsem usoudila, že je to k těm špičákům, co nám rostou. A dneska už dobrý.

Hodila jsem k nám do albíčka na rajče pár fotek z Velikonoc, tak kdo máte chuť, tak jukněte.

Jo a ještě dotázek. Holky, kdo tady máte cyklosedačku a jakou? My ji teď plánujem koupit, loni jsem se ještě bála, ale teď z jara už ji nutně potřebujem :grinning: Trochu jsem pátrala na netu, našla jsem i nějaký test, kde sedačky testovali a rozhodla jsem se, že na tom radši nebudem šetřit. Přece jen je to na víc sezón a snad ji ještě využijem na druhý robátko. A zatím předběžně jsem vybrala tuhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12062320&tab=0
Co myslíte??
27. bře 2008 ve 13:00  • Odpověz
Ahojky,
tak jak Mapris, co hezounký pan doktor?

Prochi: s cyklosedačkou neporadím, páč nemáme ani kola. Měli jsme je v plánu koupit, ale teď máme spousty jiných výdajů.

Ondra už má druhý den rýmu, trochu pokašlává a teď před spaním jsem mu na měřila 37,6, ale zvýšený mohl být z toho řevu když jsem ho odsávala. Tak snad z toho nic nebude když konečeně hlásí oteplení.
27. bře 2008 ve 13:32  • Odpověz
Tak chudák Macejka na horách lítá po doktorech :frowning2: . No snad to bude lepší, aby si to aspoň trochu užili.
27. bře 2008 ve 13:33  • Odpověz
autor
Nazdar hollkýýýýý já už chodííííím :grinning: :grinning: :grinning: , tak doufám, že natrvalo :wink: . Byla jsem s malou na půl hodky venku a jsem utahaná jako mimino. Ona taky, šla na chvíli spát ... Hlídala mi jí tu teta, a pěkně řádila, tak vytuhla ...

kamhajek,
joooo ... usmíval se, měl radost jako já, a byli tam další dva, ještě hezčí :o))) Na kontrolu jdu za měsíc ...
27. bře 2008 v 15:29  • Odpověz
prochi,
v sedačkách moc neporadím, my ji koupili u nás v cyklocentru, ale jsem proti sedačkám dopředu, jsem maximálně spokojená se sedačkou vepředu, kvůli bezpečnosti, i kvůli tomu, že dítě z toho opravdu něco má :wink:

isacku,
já doufám, že to tedy neštovice nebudou :zipper_mouth:

maprisku,
velká gratulace, to je prýmový, že už zase můžeš skákat přes kaluže :sweat_smile: :sweat_smile:
27. bře 2008 v 18:11  • Odpověz
autor
jita2,
no, pres kaluze jeste ne, jsem byla rada, ze jsem na pul hodinu zvladla malou venku, ale doufam, ze pristi tyden se snad vic "rozhejbu" :o))

prochi,
my zatím taky žádnou nemame, ale manzel to ma v umyslu ... Tak treba se inspirujeme :o))

To je zas den ... Malem nam vyhorela v byte elektrika - krabice - mame proste pretizenou domacnost :angry: a aby toho nebylo malo, tak s malou jsem delala pred koupanim blbiny a spadla mi na sedacku, ale docela blbe, od krve jsme byli obe :angry: :angry: :frowning2: , ale zatim to vypada, ze si jen rozsekla horni ret nebo dasen, hlavne at to nejsou vyrazeny zuby, uvidime rano ...
27. bře 2008 ve 21:02  • Odpověz
mapris,
to je jasný, že to bude čím dál tím lepší, nic nejde hned a každým dnem poznáš, jak se to pomalinku zlepšuje :slight_smile:
Ježíš co se to u vás děje :stuck_out_tongue_closed_eyes: No každopádně proražený ret krvácí hodně, to jsem zažila :astonished: Zoubky to snad nebudou :wink:
27. bře 2008 ve 21:25  • Odpověz
Tak neštovice se nám neprokázali, jen velká alergická reakce na čokoládu.
Cpala se v sobotu u babičky a ještě to zapíjela nezředěným jupíkem, na to není zvyklá.
Doma dostává jen čaj :unamused: ..

Jsme se dneska s kamarádkou rozhodli, že s prckama zajdem do velkého dětského koutku.
Byl senzační, strašně velikej, bylo tam i malé dětské kino a strašně moc věcí plus dvě skluzavky.
Malá se se Štěpíikem klouzala, ale jednou se sklouzli moc rychle za sebou a dole se srazili.A to jsem tam stála já a chytala je, malá se sklouzla první a malej hned za ní.Srazili se tak blbě a hlavama, hned krev a řev :pensive: .
Malá to dostala do čela a malej si rozseknul pusinku.Ale fakt hodně, takže jsme děti oblíkli a že pojedem na chirurgii, aby mu to sešili.
Ty holky v tom koutku vůbec nebyli proškolené o dětských urazech, což mě fakt zarazilo :angry: .
Malýmu se venku v tom mrazu zastavilo to krvácení a i se uklidnil.Malá okamžitě usla a obmítá jídlo a je uknouraná.
Slaboučkej ostřes mozku, tak ji hlídáme a snad budou oba dobrý.
To byl asi můj první takhle velkej uraz a i když jsem nehysterčila, tak jsem se fakt držela, abych nebrečela.
Hlavně když jsem viděla Štěpíka, teklo mu strašně moc krve a nešlo to zastavit.
Snad to byl první a poslední uraz.

prochi,
s cyklosedačkou taky neporadím.Zatím kola nemáme :slight_smile: .

mapris,
super, sláva, hurá, hurá, hurá konečně už můžeš lítat za chlapama :grinning: .
Držíme palečky ať už je to dobré napořád.
27. bře 2008 ve 21:39  • Odpověz
Mapris, super super super! Tak se šetři a pomalu trénuj, jsem ráda, že je kopejtko okej. Určo bude každým dnem líp a líp.

My jsme měli prokouslý už horní i spodní ret a krve příšerný. Já se lekla pomalu víc než malej, taky jsem se bála o zoubky. Ale ono je to tam hodně prokrený, proto tolik krve. Navíc nám při tý jedný havárce tekla i krev z nosu, šli jsme zrovna z hřiště, no cikáňata hadr!

Holky, tak máme cyklosedačku!!!! Nejdřív jsem ji chtěla objednat na netu, ale dneska jsme neplánovaně vyrazili na nákupy, docházeli plínky, tak jsme sfrnkli do teska a stavili se v Giga sportu a tam měli téměř tu samou, co jsem si vybrala. Tak jsme ji vzali a nemůžu se dočkat zítřka až ji namontujem a půjdem zkusit. Snad se malej nebude bát. Doma z ní byl úplně nadšený, seděl v ní skoro hodinu, snědl celou večeři a ani nechtěl jít spinkat. Jsem z něj nemohla.
Jíťo já právě dopředu nechtěla. Studovala jsem to na netu, pro a proti a nakonec se rozhodla pro tu dozadu. Nejdřív jsem měla strach, aby nemohl strčit nohy do drátů, nebo se nějak nevyvklíknout apod. Ale důkladně jsem si vyzkoušela, že rozepnout pásy není žádná sranda, jde to strašně těžko, mám s tím sama co dělat a ze všech stran je to tam chráněný, tak snad nohu nikam nestrčí. Já totiž co jsem viděla u kamarádky, mají nějakou starší z bazaru a to bych se fakt bála, tam malýho dát, připadá mi to taková chloudovina, i špatný pásy, že se může lehce vyvlíknout, není tam skoro žádná zábrana okolo nožiček... No a k tomu výhledu... kamarádky malej nekouká do zad, ale má hlavičku lehce do strany, tak vidí až dost. Asi jako když dítě sedí v zadu v autosedačce, tak taky kouká z okýnka a né na přední sedačku :grinning:

Kam, co Ondra a teplota? Doufám, že se to nerozjelo... :unamused:
27. bře 2008 ve 21:53  • Odpověz
Isáček, teda to je mazec. Chudáci děti!! To muselo být hrozný. Navíc se asi oba dost lekli... hlavně že to ještě dopadlo takhle, chjo :frowning2:

Tak alergie na čokošku, jo? Tak já se svěřím, že malej ochutnal čokošku prvně v životě teď na Velikonoce...Byli jsme u známých, já si skočila na záchod a vrátim se a on v ruce čokoládku. No nechtěla jsem dělat hysterku, tak jsem mu ji nechala. Ale trochu mě to naštvalo, že se ani nezeptají a rovnou mu to šoupnou. Ale prďoch do toho ve finále dvakrát kousnul a už nechtěl :grinning:
27. bře 2008 ve 22:00  • Odpověz
prochi,
měla totiž nějakou uplně obyčejnou.Já ji občas kousek čokolády dám, ale kupuju jedině kinder.
Tak to mu asi moc nechutnala, malá sní taky jen kousek, ale v sobotu tam dostala nějaký velikonoční vajíčka, takový strašně malinký a ty ji chutnali.

Přidala jsem pár fotek, aby jste měli představu jak to v tom koutku vypadalo.Fakt paráda, já bych se tam vyblbla pekelně :grinning: .Ale bohužel jsem nemohla :sunglasses: .
27. bře 2008 ve 23:27  • Odpověz
Ahojky holky, moje po dlouhý době se opět hlásím a posílám vám veliký pozdrav a dětem hubana :grinning:
Pak si přečtu alespoň tuhle stranu ať jsem alespoň trochu v obraze.

Velikonoce u nás byly fajn, byla jsem s Kubou hodovat, bo tatka měl denní :angry: máme doma mraky čokolád a já se neovládám a žeru a žeru, až je mi zle :frowning2:

Jinak jsme zdraví ale tatka proležel celý předevčírek s teplotou a Kuba má už 2dny skleněný oči, ale zatím nic, pinďa je nám o půl milimetru pohnul, ale chystám se mudře

PROCHI prosím jak se jmenovala ta mastička????
28. bře 2008 v 10:17  • Odpověz
ahoj cácorky :slight_smile:
po delší době vás i vaše ratolesti všechny zdravím, absolutně nestíhám, mám pocit, že ten časový posun proběhl u nás už asi teď a záhadným řízením osudu se ta hodinka, co jsem si vždycky s kafíčkem vyšetřila na koňa kamsi zaratila :confused:
aspoň si vás dočtu, ať se uvedu do obrazu a později si udělám chvilku, abych něco písla, zatím páček :wink:
28. bře 2008 ve 13:13  • Odpověz
Isáčku ten hrací koutek vypadá parádně. Tohle vám můžem my vesničandy trochu závidět. Ale já jsem tu spokojená :grinning:

Ijet, mastička se jmenuje Triamcinolon léčiva. Doporučovali nám ji i v nemocnici, když jsme jezdili na ty výplachy, 2-3x denně máznout a povytahovat tu špičku, promasírovávat... a prý nejpozději do dvou měsíců by se to mělo uvolnit. Chceš si o ní říct doktorce?
28. bře 2008 ve 13:30  • Odpověz
Maprísku: třikrát hurá, hurá, hurá!!! Konečně je noha v cajku a budeš moc chodit :wink: .

Isacku: chudinky prckové. Došli jste na konec na tu chirurgii? Koutek vypadá moc hezky, kde to je?

No Ondra má pořád trochu rýmu, ráno měl 37,5. Noc byla hrozná, nejdřív vůbec nemohl usnout, pomohlo až když jsem ho vzala k sobě do postele. Pak jsem ho dala zpátky do jeho. Spal v kuse asi 4 hodinky a pak se co hodinu budil a pufňukával. Dudák ho naštěstí vždy zklidnil. Tak jsem dneska ráno raději vyrazila k doktorovi(no asi jsem trochu hysterka, která když jí dítě 2 noci špatně spí a smrká hned letí, ale je před víkendem a nerada bych běhala o víkendu po pohotovosti), doktor ho prohlédl, nic na něm nenašel, ale pro jistotu nás poslal na ušní. Tam byla moc milí paní doktorka. Ouška jsou v pohodě, ale má nabušené dásně, polezou nám 5. Tak prý je to od toho. Poradila co a jak a já mám aspoň klid.

Zevi a Ijetka to je taky dost, že se ukážete.

Prochi: to jsi malého vydržela dlouho bránit před čokoládou. Já nevím, co to je za zvyk jed na návštěvu a vést dítěti sladké a pak na mámu mimča ještě divně koukat, že mu nechce dát. Prostě jsem nevydržela nátlak a čokoládu občas dám. A před velikocema mě dostal manžel, byli jsme v Tescu, on měl na starosti Ondru. když k nim přijdu, Ondra spokojeně tláská čokoládového zajíce. Já se mu snažím sladké nedávat a on takhle. Sladkého si užije dost na návštěvách, tak aspoň ode mě ne.

A ještě vám musím napsat, jaká byla v čekárně na ušním strašně "chytrá"paní. Nejdřív se divili, že v nemocnici vozí jídla na oddělení. A pak začla vyprávět, jak za ní to nebylo a jak pro to chudáci museli jezdit. Dělala v nemocnici uklizečku a bez nich by se to neobešlo, to by prý šlo celé zdravotnictví do pr.... Měla jsem sto chutí jí říct, že doktor by zvládnul vytřít podlahu, ale ona by těžko někoho operovala. Nechci nijak schazovat práci uklízeček a pomocnic ve zdravotnictví, ale ona měla fakt hustý kecy. No a nakonec strčila Ondrovi nějaký přívěsek a on si ho zrádce vzal :angry: . A přitom od sestřičky se obrázek nevezme.
28. bře 2008 ve 13:47  • Odpověz
prochi,
no to bych taky nekupovala, sedačku z bazaru, a ještě, když má uvolněný pásy, hrůza :confused: No já jsem teda zase s tou přední maximálně spokojená a určitě bych neměnila, Maru to tam moc baví, dokonce i v autě, co nás konečně napadlo oddělat opěrátko hlavy u spolujezdce ve předu, tak už kouká jen dopředu a mnohem víc ji to v autě baví a víc toho vidí :sweat_smile: :sweat_smile:

kam,
no to je vždycky lepší, se u dr zastavit, člověk nikdy neví s těma prckama.

isacek,
no vidíš s tou čokoládou, mě se zdá, když malá snědla o velikonocích taky nějakou čokoládu, že je olezlá, takže mám pořád stejné dilema, buď to má z čokolády nebo ta kočka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ahoj ivet,
že jsi nás taky navštívila :sweat_smile: Už dáváš na dvorku kafíčko? Dnes bylo u nás obzvlᚡteploučko, celé dopoledne, i teď je hezky.
28. bře 2008 ve 14:03  • Odpověz
autor
nazdárek holky,
mám chvilku ... Zítra musím opět na bulovku ... Po včerejší chvilkové chůzi a dnešním pajdání mi ta jizva praskla ... Takže jsem bez nálady ... :cry: :cry: :cry:
28. bře 2008 v 15:36  • Odpověz
prochi,
no my to taky nemáme nejblíž, máme to přes celou Prahu.
Musíme metrem, busem a je to tak cca hodina, ale co by jsme pro ně neudělali :slight_smile: .

kam,
nakonec jsme tam ani nemuseli, šli jsme do lékárny a tam jsme něco koupili a poradili nám.
A dneska má pusinku už krásnou, díky Bohu :slight_smile:, a malá je taky dobrá, akorát jsme dneska nebyli raději venku.
A je to v Letňanech u Tesca, pak tam je ještě jeden malinkej, přímo v Kice.

mapris,
tak to nám je moc líto :frowning2:
28. bře 2008 ve 22:32  • Odpověz
autor
tak holky,
byly jsme se dneska podívat opět na bulovku. Byla tam doktorka (trochu divná, ale budiž). Bylo mi řečeno, že to nic vážného není. Jen to ještě není zahojené. Takže na to radši nechodit, klidně i další 4 týdny :cry: :frowning2: . Šíleli jsme ...
Ale co můžem dělat ...
29. bře 2008 v 16:32  • Odpověz
Ahojky holky díky za milé přivítání :wink:
stejně jsem vás nedočetla, jen tak letmo :frowning2:
Prochi moc děkuju za tu mast :slight_smile:
maprísku, ty jo co ti ta nožky vyvádí, ale neboj na léto budeš fit, teda to jako není výsměch, že je jaro a ty nemůžeš chodit, ale jako myslím vydrž, brzo ti to dá pokoj, no snad jsi mě pochopila.... :sweat_smile:
Jitu, jojo kafíčko venku, jé to je lahoda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kam, malej je kouzelnej na tom maškarním, Kuba by to nevydržel :angry:
29. bře 2008 ve 20:28  • Odpověz
Ahoj holky moc vas zdravim po dlouhe dobe,a opozdene preju vsem krasne Velikonoce,my zas byli na Velikonoce v Irsku,mela to byt idylicka rodinna dovca s Tadinkem,jenze..prijedem na na Ruzyn na letiste,nasi nas sli vyprovodit a jdem se odbavit a pri kontrole se zjistilo,ze Tada ma 10dni propadlej pas ... koukali jsme oba jak puci totalne jsem zapomnela, ze ho mel jen na 1 rok,pak nasledovalo hodinove behani po policii,leteckych spolecnostech atd..a po ty hodine nam rekli ,ze by nas tady pustilu ale po priletu do Dublinu by nas mohli okamzite odvelet zpatky do Cech..na vlastni naklady..tudiz ze to zakazujou a letenku Tadovi nedaj..,ze muzem odlozit let na pristi tyden...jenze my uz tam vsechno zamluveny domluveny,kamaradi si kvuli nam vzali oba dovcu..atd,tudiz rodinna rada rozhodla ,ze poletime bez Tadi,ze bude u nasich,na letisti jsme mu potupne vyndali vsechno obleceni hracky z kufru,ja tak brecela, ze na pasovce me pak malem nepoznali podle fotky :sweat_smile: :zipper_mouth: Tadovi to bylo fuk udelal nam pa pa a dal hral na honenou s dedou :sweat_smile:
pak jsem este 2dny v Irsku stridave probulela,s nim jsem mluvila kazdou chvilku pres skype,no a moc sme si to neuzili,pac jak jsme na to dopredu nebyli pripraveni tak nam straasne chybel...no a ted sme uz doma a muzu ho umackat jak ho milujuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

pa pa pa
30. bře 2008 ve 14:33  • Odpověz
Carod: tak to jste měli fakt smůlu. V červnu letíme do Řecka, tak si taky půjdu zjistit pas.

Holky kdy přestanete prckům dávat punčocháče? Já mám pořád strach, aby mu nebyla zima.
30. bře 2008 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj holčiny :wink:

hlásím příjezd ze Šumavy.Teda přijeli jsme už včera,ale nebylo mi nejlíp tak jsem na vás ani nejukla.Zatím jsem vás nedočetla,jsem asi v půlce tak se tady stavím zase zítra a budu pokračovat a napíšu naší "vydařenou"dovolenou.
Zatim páčko,všechny zdravim :wink:
30. bře 2008 ve 22:23  • Odpověz
Přeju krásný den a když se podívám z okna tak fakt je, tradáááá dodělávám palačinky a hurá ven :grinning:
Carod, moc ráda tě vidím, dlouho jsi se nevokázala a když jsem četla tvůj příspěvek, chtělo se mi řvát, chudáci :frowning2: ale zase na druhou stranu, nedávno jste taky někde byli bez Tádi, že??? Tak už máš bez broučka něco natrénováno, ale takhle nečekaně :cry: ....
Macej, tebe jsem taky neviděla, vy jste byli na horách....závidím honem písni co a jak... :sweat_smile:
31. bře 2008 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.