• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
nazdárek holky,

dashak,
taky přejem Ivance všechno nej, hlavně zdravíčko a štěstíčko.

venku je dneska hnusně ... Mně včera popadla taková depka, až to není hezký... takovou jsem dlouho fakt neměla ... Už mi hrabe. Doma zavřená, manžel v práci, dítě na roztrhnutí - protože se nudí ... Fakt jsem zralá na bohnice ...
4. dub 2008 ve 12:18  • Odpověz
Ahojky holky, mapris jsme na tom stejně mě je od včerejšího večera pěkně na ho....dneska nepojedu ani cvičit :frowning2:
4. dub 2008 ve 12:30  • Odpověz
Holky depky fuuuuuuuuuuuuujjjjjjjj!!!! Tři dva jedna - pryč s nima!! Tak co? Je to lepší? :grinning: :grinning:

Já mám dneska úúúžasnou náladu. Dopol. jsem sfrnkla do města a a koupila si krásný jarňopodzimní botky trochu na podpatku, ale vysoký tak akorát, aby se v nich dalo běhat za malým i aby mě trochu prodloužily. A jsou kráááááásnýýý :dizzy_face: No a hlavně, z toho mám snad ještě větší radost, jsem koupila prďochovi frajerský holínky, trochu zateplený a do toho to bájo počasí dneska (před chvilkou hroznej slejvák), tak už se nemůžu dočkat až se odpol. půjdem projít a vymetem všechny louže v ulici. Jooo co bych pro ty rozzářený dětský očička nevydržela :grinning:

Tak co? Nenakazila jsem vás trochu? :wink:
4. dub 2008 ve 13:37  • Odpověz
Přidávám se ke gratulaci Ivance :slight_smile: .

Prochi: z té tvé zprávy na mě spadnul splín :grinning: . Je to připomínka toho co ještě musím, koupit holiny a sobě taky nějakou jarní obuv. Poslední dobou mi dělá problém si cokoliv na sebe vybrat :frowning2: , nevím jestli prodávají většinou samé hadry nebo jsem já tak náročná.

Ijet: mě cvičení vždy dostane do lepší nálady.
4. dub 2008 ve 14:06  • Odpověz
Kam, tak splín, jo? :grinning: Tak to mi moc nevyšlo... :grinning: :grinning:

Já mám taky problém s nákupama a s botama obzvlášť! Teď jsem byla reklamovat botky malýho od Bati. Byla jsem nadšená, že jsou za super cenu (399,-), ale začaly se mu úplně loupat vršky. A to je měl jen párkrát do auta, když jsme někam jeli. Kdyby je měl na písku, nebo je fakt měl kde okopat, tak neřeknu ani slovo, ale já je schválně šetřim jak blbá, aby měl jedny slušný, když někam jdem/jedem a jsou úplně na vyhození. Tak jsem je tam v pondělí odnesla, mám si příští týden přijít, pí. prodavačka chudinka hrozně hodná, pořád se omlouvala, ale že se bojí, že to vrátí, s tím, že je to okopaný. Tak jsem na to zvědavá. Kdybych to věděla, tak si radši dvě tři stovky přidám a koupím se žirafkou, nebo nějaký pořádný, nevim.
Začala jsem pomalu okukovat sandálky, ale to jsou teda pálky, že to ani možný není! A to ani nedomýšlím, že bude potřebovat dvoje. Jedny slušnější do vsi a jedny na zahradu, písek apod.

Holky, já vám tady vždycky závidim, jak píšete, že vám dítka spinkají po O. (teda když pominu Natálku od Isáčka :grinning: ) dvě až tři hodinky a u nás dneska naprostý zázrak, už chrní skoro dvě a půl hodiny!!!! zázrak zázrak a ještě jednou zázrak!!! :sunglasses:
4. dub 2008 ve 14:22  • Odpověz
Jooo jsem tatároš....
Taky se přidáváme k zástupu gratulantů Ivance k dnešnímu svátku :dizzy_face:
4. dub 2008 ve 14:24  • Odpověz
Prochi: s těma botama mě neděs, taky máme od Bato za 399Kč, dávám mu je jen do města, jinak jsem mu koupila botasky za 500Kč. Tak jestli se začnou loupat, půjdu dělat k baťovi bu,bu,bu.

Já ani tak nemám splín, jako se cítím unavená.
4. dub 2008 ve 14:31  • Odpověz
4. dub 2008 ve 14:45  • Odpověz
My máme tyhle http://www.bata.cz/artikl/67708

Bych čekala od Bato trochu kvalitu.
4. dub 2008 ve 14:55  • Odpověz
autor
kamhajek,
jsem na tom podobně. Ty se aspoň můžeš na nákupy vypravit :wink: , já ne :unamused: , taky nic nemáme. Musím koupit pláštěnku, holinky, další boty a bačkorky, čepičku ...
A jinak co se týče oblečení ... Mně poslední dobou úplně přestaly vyhovovat věci z obchodů. Džíny kupuju zásadně u vietnamců, protože koupím hned dvoje a mám klid na půl roku (ale teď potřebuju jarní kalhoty a nemám představu, kam na ně půjdu) a dostal se mi do rukou časopis BONPRIX - něco jako magnet, quelle, otto. A už jsem 3x objednala z něj oblečení i pro manžela a jsem velice spokojená. Hlavně jsem sehnala svoje oblíbené body :o))))

holky, na baťu bacha. Manžel tam za loňskej a letošní rok reklamoval dvoje boty .... Nějak se s kvalitou zhoršují. Já mám - nevím jestli naštěstí - ortopedický .. A spíš mně to čeká u Terky. Bačkory malý, boty za chvíli taky, musím koupit jarní a jedny na ven ..

Jinak jsem si koupila wobenzym, tak snad mi to dopomůže k rychlejšímu hojení.
Jinak už mám víceméně jistou slečnu na hlídání. V neděli máme jet na týden k našich, ale Terka nějak začíná nudlat
:angry: :frowning2: . A náladu mi dneska zvedly dvě maminy z listopadu, když přišli na návštěvu se svejma malejma "kočkama" :grinning: :grinning: :grinning:. Sice jsem teď večer sprdla manžela, protože si zas přenastavil jeden program, a nevrací nic na původní místo, ale dostala jsem teď k pc ovocnou misku :o)))
4. dub 2008 ve 21:20  • Odpověz
isacek

v to pondělí by to šlo,ještě bych ti dala přesně vědět jestli budeme moct,ale myslim,že bez problému.
Jestli někdo chce,může se přidat :wink:
Dneska bylo hnusně tak jsme se s kamarádkou i přes déšť vydali s dětma do Človíčkova do Edenu a ouha,už je zrušený,přitom ještě asi před 14 dněma tam kamarádka byla.Je to blbý,byl fakt moc pěknej a my to měli blízko.Byla jsem tam dvakrát,ale líbilo se mi tam i malýmu.Škoda.Ale píšou tam,že chystají jiný koutek.Tak jsem zvědavá jestli bude taky tak velkej a pěknej a budou tam moct maminky s dětma.Samotnýho bych tam Fíka nenechala,jako že bych si šla po nákupech a on byl v koutku,to ani náhodou.

kam

jéé,my máme úplně ty samé botky od Bati.Mně se líbili jiný ještě víc,ale už neměli velokst.A na léto se mi moc líbí jedny sandálky taky od bati.

prochi

přidávám se k tobě a zaháním holkám depky :grinning:
Já dneska i včera taky trochu nakupovala,byla jsem v tescu a musim říct,že letos mají moc pěknou kolekci dětského,ale i dospěláckého oblečení,fakt chválim.Přijde mi,že jsou nějaká dětská trička podobná těm od Nextu a to proto,že mají buď opičku nebo i krokodýla a to má i Next.Sice jsou Nexťácký hezký,ale tyhle jsou za lepší cenu a taky moc hezký.Já jsem s Cherokee spokojená :wink: Mají i pěkné roll upky i kraťasy :grinning:
Jinak co se týká holinek tak jsem je koupila ještě před tou Šumavou a k tomu takový nepromokavý obleček,do deště,bláta atd.Dala jsem mu holinky jednou na sebe,na motorku a když jsem mu je doma sundala tak bych mohla ponožky snad vyždímat jak měl spocený nohy z holinek.Ale do deště a mokra jsou nutný.
4. dub 2008 ve 23:41  • Odpověz
http://www.bata.cz/artikl/67539

do těhle sandálků jsem se zakoukala,jsou super :wink:
4. dub 2008 ve 23:43  • Odpověz
Ještě k těm botám,mě se moc líběj dětsky crooksíky jestli víte jaký botky mám na mysli,jsou to takový jakoby gumáky,pantofle a jsou dírkatý(to jsem to teda vysvětlila :sweat_smile: )a chtěla bych je na léto pořídit fílovi jen nevim jestli se mu v nich bude dobře chodit.Raději koupím ty neoriginál,ty nejsou tak drahý a vyzkoušim mu je jak se ju v nich bude chodit.Já je pro sebe mám a mě vyhovují.A ty dětský jsou úplně úžasný.

mapris

bonprix mi taky párkrát přišel,já si nic neobjednala snad jen z Quelle a kdysi z Otta.Mně mooc nevyhovuje,že si to nemůžu vyzkoušet a ošahat :sweat_smile: na Fíka sice objednávám z mmb nebo tak,ale ty dětský věci mám většinou v oku nebo vim o co jde.Některé katalogy mají celkem pěkný věci.

Jo a přidáváme se ke gratulaci Ivance :wink:
4. dub 2008 ve 23:50  • Odpověz
autor
macejka,
tak ten bonprix jsem objednala podle měr - a jejich tabulek. Ze začátku jsem pár věcí vrátila - a oni vrátí peníze a nebo to můžeš vyměnit. A poslední dobou se občas trefuju. Teď jsem taky objednala triška manžovi a jsou malý, tak to vrátím a objednám jiný ...
mimibazar není špatnej, ale na terku zas radši koupím v akci v c&a. Na manžela tam taky nakupujeme - kalhoty a tak. Třeba kalhoty bych si vůbec neobjednala přes net. Mám blbou postavu a to bych se asi netrefila.

maminy,
zítra ráno odjíždíme k našim na týden. Kdybych se tu neobjevila, tak se tu zatím mějte a nezlobte :o)))
5. dub 2008 ve 12:53  • Odpověz
Mapris: z bonprixu taky sem tam něco objednám a vždy jsem byla spokojená až do včera. Objednala jsem si plavky a včera přišli. Velikost jsem určila podle jejich tabulky a plavky mi jsou, ale musím je mít oblečené na tepláky a triko. Jsme se tomu s manželem nasmáli. Tak je v pondělí pošlu zpět.

Macej: v Tescu Ondrovi taky občas něco koupím, ale na holčičky tam mají věcí podstatně víc :frowning2: .
5. dub 2008 ve 13:24  • Odpověz
Tak malá opět bojuje s nějakým parazitem.
Ve středu v noci mi půlku noci prozvracela, kroutila se chudinka bolestí a upadala unavou.
A od včera má zas 38,5.Myslím si, že jsou to pětky které nám chybí.
Jestli to neustane pojedem zítra do Motola.Odmítá jídlo i pití, jsem z ní už fakt zoufalá.

macejka,
nevím jestli budem moct v to pondělí.Podle malý, jestli se z toho dostane.Ještě si napíšem :slight_smile: .

Já měla dnes v plánu, že pojedem taky nakupovat, chci pro sebe 3/4kalhoty, ale nikam nemůžem.

Holky jaký mají vaši prckové obvod hlavičky?
Malá má 45cm, připadá mi to malo :unamused: .
5. dub 2008 v 15:48  • Odpověz
ahoj kočenky,

boty
jsem koupila super v hypernově, hlavně na lítačku, v akci za 150,-, a jsou super pohodlný, prodyšný, a špička podrážky jde odhnout až k patě, což je super, jsem moc spokojená, jedny koupím ještě v obchodě na hezké šlapání, ale kolikrát v těch obchodech, i když jsou zdravotní a kdo ví co, tak jsou tvrdý a nepohodlný... :frowning2:

isacku,
hlavně aby to bylo dobrý, my taky, celou zimu nic, a te'd furt někdo na hromádce....přeji brzké uzdravení, snad to nebude nic hrozného... :wink:
Obvod hlavy 48 cm, ty 3 cm nejsou až zas tak důležité, vždy't i ta tělíčka našich jsou naprosto odlišná (váha atd...) :wink:
5. dub 2008 ve 22:00  • Odpověz
isacek

tak to je mi líto,malýmu teď taky roste pětka,ale naštěstí zatim dobrý.
Já bych klidně Natálce dala kus Fílova apetitu,ten by mohl jíst neustále.poslední dobou mu dávám jen kukuř,křupky nebo rýžové polomáčené chlebíky,protože on by byl schopnej spořádat celý pytlík dětských sušenek snad během hodiny.jen co jednu dojí tak už slyšim ham,ham :sweat_smile:
Obvod hlavičky má Fík 49cm.

mapris

užij si to u rodičů a odpočiň si,vaši si malou jistě vezmou na starost :wink:

kam

máš recht,na holčičky toho mají v tescu mnohem víc a vůbec všude mají na holčičky větší výběr i co se týká hraček.Chtěla jsem malýmu koupit telefony takový ty z pokoje do pokoje a tak jedny ze sta nejsou růžový.
5. dub 2008 ve 22:20  • Odpověz
Macej

Ondra by se taky pořád něčím ládoval.

Včera mi spadlo něco do oka, tak jsem ráno musela na oční. Pořádně jsem se nevyspala. U doktora jsem čekala hodinu a půl a pak z oka vyndal takový pidi prah, že to skoro nebylo vidět, ale potrápilo mě to řádně.

Dneska jsem se chystala zajet koupit ty holiny a je tam pěkně hnusně :unamused: .
7. dub 2008 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj kočky, tak nevím, můžu se mazi vás přidat a potlachat po dětech????
7. dub 2008 ve 12:35  • Odpověz
Mám asi tak stejně starou holčičku, jako vy tady. A před ní ještě 3 děti :grinning:
7. dub 2008 ve 12:38  • Odpověz
Zdarec kočky :slight_smile:
Kubík už má taky botky, mamina mu je koupila v Renu (reklamuje Žilková) a už mu jsou i ty botasky od bráchy z Irska, tak jsem ráda, že má v čem ťapkat, ale řeknu že to byl problém :unamused: buď se do nich nedostal, bo mávysoký nárty, nebo byly předražený, nebo na nich bylo vyteklý lepidlo :confused: no fakt síla v našich obuvích :angry:

Koukala jsem na odkazy těch botek co jste sem dali a jsou nádherný, za chvíli zase budem plašit a shánět sandálky,

Isacku posíláme malý pusinku na uzdravení :wink:

A největší bemberu má asi Kubík měří 5ocm :grinning:
7. dub 2008 ve 13:40  • Odpověz
Teda holky,tady to pěkně skomírá :sweat_smile:

Tak kdyby jste sem náhodou nahlédli tak jen hlásim,že Fíkovi rostou dolní pětky a má k tomu teplotu,včera měl dokonce horečku.Ještě k tomu kašle takže je to jedno z druhym :confounded:
8. dub 2008 ve 13:41  • Odpověz
macej: to má nejspíš vše od těch zubů, už aby byly všechny ty potvory venku.

Pořád se chystám, že mu změřím obvod hlavičky a vždy na to zapomenu.

Dneska jsem šla koupit ty holiny a v obuvy byla tam nepříjemná paní, že jsem nekoupila nic. Tak snad zítra.

Jinak Ondra už se naučil vylézt na židli a z ní na stůl, tak když jsem se dneska otočila od mytí nádobí, seděl na stole a vše kolem sebe solil :grinning: .

Tak už jste jsem taky někdo něco napište!!!
8. dub 2008 ve 13:47  • Odpověz
Zdarec, já se taky poslušně hlásim :grinning:

My jsme byli dneska na 18ti měsíční kontrole, tak obvod hlavičky 48cm, váha 13 kilo a měří 85 cm +- protože nechtěl postát a pořád sebou mlel. Taky si nás pozvali na plicní, protože se mu po TBC, co píchají po narození nevytvořily protilátky (asi, nevytvořila se mu prostě žádná reakce, jizvička apod.). Takže ho dneska píchla do ručičky, v pátek jdem na kontrolu a když bude reakce, tak dobrý a když ne, tak bude přeočkování do ramínka. Tak jsme zvědavá, snad to bude dobrý, protože jinak by se mu muselo všechno očkování (poslední hexavakcína, další priorix) posunout minimálně o tři měsíce, no ale co se dá dělat.

Pak jsem vlítla k Baťovi, jak to vypadá s těma botkama, co jsme reklamovali. Tak reklamaci neuznali, ale prodavačka nám dala slevu. Představte si, že nám vrátila 200,- (stáli 399,-). Tak mám fakt radost. Poradila mi, ať si koupim modrý krém na body a že to půjde dobře zamaskovat. Tak jsem úplně happy, že jsem poslechla kamarádku a došla tam s nima, protože jsem byla přesvědčená, že mi nebudou věřit a budou tvrdit, že je to okopaný. Tak jsem se rozhodla, že už je nějak donosíme, jiný (aby měl slušný na cesty apod.) už kupovat nebudu, snad to už dlouho trvat nebude a půjdem koupit sandálky. Ty se nakonec taky celkem vyřešily, dostali jsme jedny po bratránkovi, byly značkový, onošený moc nejsou, tak ty nám budou na zahradu a písek stačit. A jedny slušný ještě koupím.

Tý bláho vám musim napsat, jakýho máme teď doma spáče!!! Tak první důležitá věc, úplně jsme už odbourali večerní kojení. Večer řeknu, že jdem spinkat, vezme si AU (auto) a GRR (bagr) a jde do postýlky. Zhasnu, zavřu, chvilku ho ještě slyším v chůvičce, jak si vypravuje (někdy i půl hodiny) a sám si usne. Budí se mezi 2-3 na kojo a pak okolo šestý, to dáme druhý kojo, aby ještě spinkal a spí do 8.30 - 9. Já už teda většinou po osmý vstavu a začnu kramařit, aby se taky pomalu vzbudil, aby pak v pohodě usnul po O. No a po O. spí dvě, klidně i dvě a půl hodiny!!!! Tak jsem z toho úplně HIN a čekám, kdy se zas něco pos... :sweat_smile:

Mapris, tak doufám, že u vašich řádně odpočíváš a nepřifrnkneš dřív jako obvykle, že tam na vás zas skočí nějaký moribundus...

Isáčku, co Natálka, jak jste na tom????

Macej, taky myslím, že to má Fíla všechno od zubů. Aspoň naše mudra říkala, že některý děti, když jim lezou zuby, tak je to tělíčko celý oslabený a lehce chytně kde co :frowning2:

Kam, holiny jsme zajeli, malej je v nich hrozně srandovní. A jak vy jste na tom s těma posledníma pětkama? Myslim, žes taky psala, že vás trápí...
8. dub 2008 ve 14:16  • Odpověz
ahoj holky, hlásím se do stavu přítomných :wink: ale koukám že to tu nějak vázne... taky Raculku jsem tu hooodně dlouho neviděla...

my teď měli hodně rozlítáno po návštěvách, taky po úřadech-vyřizujem pozůstalost po taťkovi a když je volno a venku hezky, to se domů chodíme jen najíst a vyspat a někdy ani to ne :sweat_smile:
a minulý týden jsme byli s manžou za kulturou, měli jsme lístky na irskou taneční šou-nádherný zážitek :dizzy_face: bylo to tak úžasně nabité energií, emocema a ta mystická hudba k tomu-senzace, úplně závidím Kam jak byla na originál Lordech, to teprve muselo stát za to :slight_smile:

Isacku, to je zase pech, chudinka Natálka :frowning2: vás snad ty trable a nemoci vyhledávají :angry: snad to bude jen od zoubků a ne nic horšího

koukám, že jste probíraly botičky... my máme hodně podobné jako Kamhajek, ale za 600,- :angry: a to jsem nechtěla na suchý zip, páč si myslím, že stáhnutý kotníček šněrováním je lepší, jenže my si nemůžem moc vybírat... jednak má malý jednu nožku mírně vybočenou v kotníku (asi před rokem se to primářce z rehabek zdálo strašně moc, že to vypadá na ortopeda, při poslední kontrole v roce říkala, že je to docela dobrý, že si nás má ohlídat naše mudra, jenže se to zatím při téhle batolecí chůzi nedá přesně určit, jistě to půjde vidět až kolem těch 3 let :frowning2: ) takže nechci riskovat jinou než žirafkovou obuv, navíc má prcek dost nízký nártík a nožku dlouhou, tak máme s obouváním veliké potíže...
např takové bačkůrky jsou pro nás téměř neřešitelný problém :frowning2: s délkou obuvi se adekvátně zvětšuje i vnitřní prostor botky přes nárt, takže pro nás to znamená, že já papučky kupuju po půl číslech, páč mi v tom malý na šířku "plave" stejně tak kolem kotníčku, ale na délku bych klidně mohla vzít delší, jenže z té šířky by mi vypad a to máme zavazaný na fest :stuck_out_tongue_closed_eyes: a papučky sandálkového typu nabo na přesku vůbec nehrozí...
a gumáčky zatím rozhodně pořizovat nebudu-právě že tam kotníček hodně lítá i normálně, nám pak obzvlášť a už kvůli té naší diagnóze bych mu nerada nějaký ortopedický problém způsobila nebo zhoršila, takže letos se bez gumáků určitě obejdem (jinak náš kraj je poměrně suchý a teplý, takže i jinak si nemyslím, že by je prcek nějak zvášť nutně potřeboval k životu, počítám, že po 2-3 použitích by mu 100% byly malé)

jo a hlavičku máme (z 18-ti měsíční, teď jsem nepřeměřovala :sweat_smile: ) 46,5cm :wink: ale když je žížala celkově štíhlý, tak to je jasný, že nemůžu čekat velkou kebulku, že? Isacku, dívala ses do percentilových grafů? já myslím, že podle toho by to mělo být O.K. ne? :wink:
8. dub 2008 ve 14:18  • Odpověz
zrovna jsem chtěla napsat, jak jsme se tu hezky rázem sešly, že asi všechna dítka vzorně hajinkají... ale naše už ne, suše si na mě zabušil na zeď, v postýlce naskládaných všeckých plyšáků, co měl na poličce v dosahu, chechtal se a udělal BAF :grinning:

macejko, nám taky mudra říkala, že jak se klubou zuby, jsou děti náchylnější k nejrůznějším infektům :frowning2:
jak tak čtu, že se vám (skoro) všem klubou pětky... my ještě nemáme venku špičáky :confused: i když o sobě dávají vědět pěkně dlouho a pořád se ne a ne prořezat bestie jedny :angry:
8. dub 2008 ve 14:34  • Odpověz
jsem to hlava děravá: Prochi, to jste šikuly, že usínáte bez kojení :wink: to u nás nehrozí (v nouzi jo, např když si jednou za čas s manžou vyrazíme a hlídá babička, tak to není problém) asi to máme vykompenzované, že se nám přibližně od toho roku a půl přestal budit na noční kojení a spí celou noc tak do osmi, někdy dýl :slight_smile: teda abych nepřechválila, spí tak hezky asi 5 nocí z týdne a ty zbývající 2 si to pak s buzením vynahradí :grinning:

tak už budu pelášit, nevím jak dlouho si mládě vydrží tak v klidu hrát, vzal si tátovo razítko, má na zemi papír, takže ho štempluje a ještě mu včera neteř ukazovala, že musí každé razítko podepsat, tak si vyžádal "píši" a čmárá tam jakési imaginární podpisy :grinning: tak musím dohlížet, aby se nepřesunul mimo papír :sweat_smile: dost na tom, že máme lihovkou přímo umělecky pokreslené lino (modrou) a sedačku (pro změnu červenou) :grinning:

stejně, ten od ní dostává školu :sweat_smile: kdo plánujete dítko s asi tak sedmiletým rozdílem, doporučuju... je to dvojka na život a na smrt, ale malý je od ní tak vycepovaný a mudrlant, že by se z nic jeden pos... :grinning: např miulý týden se před ní Jirka zavřel do přístřešku se dřevem, Peťula chtěla za ním, on se vztekal, blokoval jí dveře a ječel "Pepííí, neteho!" :grinning: (Peti, nech toho) a oslovení Pepi jí už asi zůstane, páč malý ji tak začal oslovovat hned po tátovi, mámě a babi :wink:
8. dub 2008 v 15:03  • Odpověz
jůůůů tady se to rozjelo :slight_smile: .

Nechci nic zakřiknout, ale dnes poprvé je malá dobrá, už snědla i trochu z oběda.
Vůbec mi teď pět dní nechtěla jíst ani pít a ani mlíko, což je divné, protože to bylo vždy jediné co chtěla.
V sobotu v noci měla ještě horečky, skoro 40, tak jsem dělala zábaly a pak vlažnou sprchu.
V neděli přes den, byla už jen na 37 a večer zas horečka, hrůza byla jsem už bezradná.
Tím, že nejsme pojízdní, tak jsem se nemohla jen tak zbalit a jet do nemocnice.
Včera už jsme byli aspoň na hodinku venku i když bylo ošklivo, a dneska už jsme šli dopoledne jak normálně.
A teď spí, jak nejí a k tomu měla ty horečky tak je zesláblá a chodí dvakrát denně spát.
Ale noci jsou hrůza, dneska byla po těch dnech celkem dobrá.

prochi,
malý se taky neudělali ty protilátky, takže teď v dubnu nás čeká přeočkování.Ale my už poslední hexu máme za sebou.

A ohledně té hlavičky, musím se podívat do nějaké té tabulky.Koukám, že máme nejmenší.
Máme kamaráda ten má 2roky, váží 10kg a asi 85cm a hlavičku má 49cm.
Mě by to ani nenapadlo, ale nosíme oblečení 92 a čepičky nosí velikost třeba na 9měsíců.
Tak si říkám, že je to divné, ale opožděná určitě není, spíš právě naopak.
8. dub 2008 v 15:07  • Odpověz
tak už si tu nebudu sama vykecávat :grinning: ahojte, zas někdy, až se uškubnu :sweat_smile:
8. dub 2008 v 15:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.