• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj holky,

tak jak jste se měli přes volníčko,Teda u nás bylo volno delší,přítel si vzal v pátek dovču takže jsme měli prodloužený víkend a byli jsme v ZOO,na chatě u přítelovi ségry..bylo to fajn a počasí taky celkem šlo :wink:

Teď abych vám napsala story z minulého týdne,kdy jsme byli na té alergologii :grinning:
Takže,Fíkovi dělali na alergo testy,pokapali mu ruku tekutinou,což byli nějaké alergeny a pak píchli mini mini jehličkou do každé kapky,jestli bude něco reagovat,možná znáte :wink: Malej začal ječet jen co mu sestřička potřela ruku desinfekcí takže to bylo bezva,kroutil se a řval a když bylo konečně hotovo tak mi řekli,že mu tu ruku musim držet 10 minut nehybně,aby mu to nesteklo a aby si tam druhou rukou nesáhl.To byla kovbojka,řval i v čekárně,ale pak se tím řvaním tak vyčerpal,že skoro usínal a taky zabral dudlík.Po těch 10 minutách následovalo dalších 10 min.,ale to už si mohl hrát a sahat na to takže to už bylo v poho.Nicméně mu reagovali nějaké travní směsi takže dostal kapky Zovirax a jedno dejchadlo,zatim jen do kontroli kam půjdem začátkem června a pak se uvidí,jestli to bude potřebovat.a ještě nás dr odeslala na krev na imunologii,kde jsme byli dneska.No jak správně jistě tušíte,opět byl řev a řev,marná snaha říkat dopředu,že bude včelička,ale chápu ho,je to nepříjemný.Sestřičky byli moc šikovný,jedna mu držela ruku rovně a druhá odebírala a na mě seděl,já mu držela nohy a druhou ruku.Brouček,zase si "užil",ale zvládnul to prďola a večer bude určo zase ukazovat tátovi vpich(jako minule z té alergologie,pak se chlubil těma flíčkama na ruce :grinning: )Takže o zkušenostech s doktorama ani nemluvim,malej se nechá v klidu jen poslechnout,to mu neva,ale jakmile příjde např.koukání do krku,už je zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: Výsledky krve budou za 2-3 týdny tak jsem zvědavá jak to dopadne.
Dr na té alergologii nadávala jak je možný,že neudělali žádnou laboratoř už v té nemocnici,já jsem se taky divila a ptala jsem se tam i sester,ale říkali,že nic není u malýho napsané,takže jen inhalace a dejchadlo.No nic,snad už je to za náma. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2008 ve 13:22  • Odpověz
No a aby toho nebylo málo(raději příspěvky kouskuju ať se to načte :slight_smile:)tak jsem byla minulý týden s Fíkem na ORL,už mě štvalo jak je pořád zahleněnej a kapky do nosu jsou na ho... :sweat_smile: No a dnes jsem volala na výsledky a našli mu v nose i krku nějakou bakterii a musí ho zaléčit ATB,no nepos... byste se,Já teda jo,protože atb měl před měsícem.Naštěstí mu nic neni,žádná teplota(klepu),ale výtěr byl jaksnej takže to brát musí.Ještě jsem dneska běžela na orl pro tu zprávu a pak k našemu dr pro recept,ještěže jsou v jedný poliklinice.
Nejlepší je,že kdybych s nim na to orl nešla tak nikdo nic nezjistí :angry: Paradoxně už je zahleněnej míň,vlastně téměř vůbec,protože mu asi zabírá ten Zovirax.Nicméně atb brát musí.Ach jo,to bych se picla,pořád něco :unamused:

holinky-já koupila 24,ale malýmu jsou větší tak nám kamarádka půjčila 22/23 a ty mu jsou a v poho do nich vleze.Ty holinky mají asi jiné číslování.

No a 1.máj-já asi zůstanu na suchu :sweat_smile: přítel měl prvního objednané auto na folie(lepili nám folie na okna)takže tam auto vezl a pak pro něj musel jet.Mělo to být hotové kolem 14.hod,ale ten týpek co to lepil zblbnul odstín folií a musel je lepit znova takže auto bylo hotové až asi v půl osmé večer :astonished: No a já jsem mezitím byla s kamarádkou a dětma v Národním museu a na procházce.Kdyby to auto bylo hotové v tom prvním čase jak mělo být tak jsme měli jít na Petřín,ale jak jsem tak četla co psala Isaček,ještěže jsme tam nebyli :sweat_smile: :grinning:
5. kvě 2008 ve 13:32  • Odpověz
No a ještě já :sweat_smile:

Řešim jestli mám s Fílou chodit ven,když bude brát ty atb,Bude je mít na osm dní.Ale asi na chvíli chodit budu a budeme se schovávat před sluníčkem(jestli nějaké bude :sweat_smile: ),protože doma nás to někdy neba,venku je to lepší :wink: tak co myslíte?

Jdu žehlit než se dráček vzbudí tak pá :wink: :grinning:
5. kvě 2008 ve 13:35  • Odpověz
autor
macejka,
podle mne ven chodit muzes, pokud nema horecku - mozna bych zavolala mudr a nebo si precti letak u antibiotik. Zovirax bral chvili manzel ... Ma obcas taky jeste trochu pylovou alergii ..

mam dost ...
Terka za posledni dny snad nasbirala energii ja nevim co .. Byli jsme ve ctvrtek a v sobotu u kamarada za Hradcem

holky, co deti a pas? Ja se chystam ve stredu na UMC8, jedem sice ve stredu na slovensko - tam by to byt nemuselo, ale za 14 dni jedem do polska, tak bych ji chtela mit zapsanou aspon u sebe.. A v lete do chorvatska ji asi nechame udelat její - jen je otazka, jestli to ma cenu, kdyz plati do konce roku ...

mam posledni dobou takovy depky ... Ani nevim z ceho ... Nejak si uvedomuju, ze krome vas mamin nemam vlastne zadne pratele ... vlastne par ... ale zatim nikoho, komu bych o vikendu mohla rict, at jde se mnou na nakupy a na sklenicku ... Minulou nedeli, jak jsem sla nakupovat, jsem musela vytahnout manzelovo kamose, jinak bych snad ty nakupy obulela ... Fakt to stoji nekdy za prd ...
5. kvě 2008 ve 20:47  • Odpověz
Macejka: tak to máte trápení s doktorama. Dneska se člověk musí ozvat sám, jinak se doktoři nepřetrhnou.

Mapris: já mám Ondru čerstvě u sebe v pase, přijde mi zbytečný dělat mu pas každý rok nový. Jedině snad kdyby jel někam třeba s prarodičema(to teď řešila kamarádka), tak by měl mít svůj pas, ale to u nás nehrozí, že bych ho pustila na delší dobu o očí :wink: .

Taky mi přijde Ondra k neutahání, kde se to v nich bere.
5. kvě 2008 ve 21:21  • Odpověz
kam,
já si to pamatuju takhle:Otloukej se bábovičko, jestli se mi nepovedeš budeš bita jako žita :grinning:

mapris,
vždyť máš Terezku :slight_smile: .A na kafe klidně můžeš vytáhnout nás, jen zrovna ty víkendy trávíme většinou společně.
Ale třeba teď v sobotu protože bylo ošklivo, tak jsme s kamarádkou sbalily děti a jeli na Zličín do Človíčkova.
My si daly kafe pokecaly jsme a děti se krásně vyblbli :slight_smile: .Byli jsme tam asi 4hod a bylo to moc fajn.

macej,
já taky s malou už pak chodila ven i když měla ATB, vždyť jak jste tu byli tak malá je stále brala :slight_smile: .
Když nejsou teploty, tak to snad tolik nevadí.Jinak jsem tedy zvědavá na co Fílovi přijdou, za ty alergie.Nás to taky čeká.
5. kvě 2008 ve 21:21  • Odpověz
ahoj holky, koukám, že se to tu po víkendu lehce rozjelo :slight_smile: nakukovala jsem jen tak ráno při snídani, že si vás po tom týdnu dočtu, než se drak vzbudí a ejhle, za odpoledne se to tu s příspěvky pěkně rozmnožilo

my jsme byli na "prázdninách" u mojí mamky, páč byl maža na montáži (a tenhle týden taky, takže zítra k ní zase odjíždíme, jen jdeme ještě dopoledne na obrnu) takže Macejko, nebreč, u nás letos žádná prvomájová líbačka pod rozkvetlým stromem nebyla, tak pevně doufám, že nezačnu náhle sesychat :sweat_smile:

a víkend jsme strávili na hasičském soustředění, pěkně uprostřed přírody, byli jsme pořád venku, nemuseli jsme vařit, malý tam měl o půl roku staršího kámoše, spoustu ochotných chůviček a tet, no pohodička a večer se rožnilo prasátko, bylo naražené pivo... to už byla jen ta příslovečná třešínka na dortu :wink:
malého nadšení nezná mezí, pořád důležitě opakuje: hačišíí a tambus a i-í-i-í (hasiči, trambus-to je to výjezdové vozidlo s cisternou a to poslední je zvuk sirény :grinning: ) fakt z něho kolikrát brečím smíchy
tak jak psala Prochi, každé nové slovíčka si užíváme (a není v tom zas až takový rozdíl, jestli se ten jazýček teprve rozvazuje, nebo už brebentí víc) až se kolikrát divím, co si takový malinký človíček dokáže všechno zapamatovat :slight_smile:

jo, zrovna o tomhle víkendu jsme s kámoškou z hlavy marně dolovaly jak je to s tou říkačkou na bábovičku, pořád se nám pletlo: otloukej se bábovičko s otloukej se píšťaličko a ničeho rozumného jsme se nakonec nedopátraly :sweat_smile: takže dík za tipy :wink:

Macejko, to věřím že alergo vyšetření musel být děs, ale máte to za sebou... taky si myslím že ven klíďo můžete i s ATB, když není horečka, nevidím důvod proč sedět doma

Mapris, já mám malého zapsaného už v pase, no vlastně bych si ten pas měla teprve vyzvednout, už mi tam leží přes týden a jaksi nebylo času jet do města...
a Terka už svůj pas měla? nebos ji měla jen v OP? jestli jí chceš vyřizovat první vlastní, potřebuješ ověření občanství a to může trvat i měsíc (alespoň u nás, protože se to posílá na krajský úřad, ale vy to v Praze asi máte jednodušší, když si zajdeš přímo tam, možná by to mohlo být i na počkání)
jo a proč jen do konce roku? pas má platnost rok :wink:
6. kvě 2008 v 00:33  • Odpověz
jo a ještě jsem chtěla pochválit Prochi, jak je strašně šikovná s tím hubnutím, jaképak zaseknutí? ty čísla mluví za sebe a spadené :sweat_smile: kalhoty taky! já chci, aby mi taky padaly kalhoty... ale to bych asi nesměla žrát (pardon) v noci pečené prase :grinning: už jsem říkala, že s nima nikdy nikam nepojedu, protože mi přes zimu pěkně narostla prdel a stehna :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já si takhle bužíruju (ale odolejte tomu, to při takové akci prostě nejde)

Dáši, Ivča je úžasná, dokážu to, to prostě nemá chybu (stejně jako její ostatní hlášky :grinning: )

musím zaťukat, u nás zatím doktoři a bílé plaště žádnou paniku nevzbuzují, i očko zvládáme v klidu a ještě doktorce posílá pusenku, ale je fakt, že v poslední době máme (ťuk ťuk) od doktorů docela klid, asi jsme si to vybrali ten první rok a hlavně první půlrok, to toho bylo nepočítaně :unamused:

Jíťo, já už to tu jednou psala, ale tuším, že ses tu zrovna v danou dobu nějak neukázala a asi ti to ušlo... prosím prosím, tys jednou psala jaké děláš úžasné kotletky zapečené myslím že s cibulí a sýrem (marně doluju z paměti, myslím že tam byla i smetana a hořčice? jenom vím že to bylo naprosto mňamózní a v recetíkách to není :frowning2: ) tak mi prosím písni co tam všechno patří, dííík :slight_smile:

jestli jsem na něco zapomněla, doženu později, páč hodina už pokročila a měla bych se odebrat do toho opuštěného pelíšku, když su zas ta slaměná vdova :sunglasses:
6. kvě 2008 v 01:00  • Odpověz
Ahoj kočky, jen jsem nahlídla a že řešetí bábovičky....já už taky přemýšlela, jak ta básnička je, MM mi to i vykládal, ale zná jinou verzi. Tak jsem hledala na netu a našla tohle:
http://www.mckralovstvi.estranky.cz/clanky/basnicky_-pisnicky/babovickove

A už jdu hajinkat a dočtu si vás zítra. Tak papa
6. kvě 2008 v 01:53  • Odpověz
Dashak: díky za odkaz, teď budu na písku perlit :wink: .

Včera jsme jeli do Prahy kvůli koupelně a já Ondru zapoměla přezout, nechala jsem ho v bačkůrkách, naštěstí je ten můj kluk šikovný a ukázal mi, že nemá botýý. Byl k sežrání, jak si ukazoval na bačkůrky a říkal to svoje botýý.

Koupelnu jsme si vybrali v Siku, zelenou. Budou nám dělat grafické 3D zpracování, tak jsem na to zvědavá.

Zevi: lehká rada, jak zařídit, aby z tebe padali kalhoty - kup si aspoň o dvě čísla větší :wink: :grinning: :grinning: :grinning: .
6. kvě 2008 ve 14:05  • Odpověz
Dáši, tož to sem tu oproti tobě nebyla včera vlezená zas až tak pozdě :grinning:

jinak bábovičkové říkanky jsou super, asi se naučíme tu, jak vykoukne na sluníčko (nejvíc jsem se nachlámala té s tou fackou, ale... vzhledem k tomu, že náš malý smraďoch si v poslední době párkrát zkusil vydupat věci tím, že chce demonstrativně někoho uhodit :angry: :angry: takže následovalo velké vysvětlování, že nesmí, ihned to zkusil znova a skončilo to plácnutím přes ruku a jeho srdcervoucím řevem, kdy mi visel u krku a brečel jak o život :unamused: tak radši nebudem mlátit a liskat ani bábovičky :confused: )

a že jsem včera říkala, že my u doktorky v pohodě... asi jsem to zakřikla, dnes jsme jeli na kapky na obrnu, sotva jsme se přiblížili ke středisku, tak začal špacírovat pryč, že: neču a dom! do čekárny jsem ho dostrkala už se slzičkama, pak když viděl že ostatní děti v poho, tak si to rozmyslel, ale škraně nafouké a tvářil se jak bubák, znova se zasekl před ordinací a zase: dom, dom! :sweat_smile: mudra si to u něj trochu vylepšila obrázkem koníka, ale asi to má u něj už nahnuté :grinning:
6. kvě 2008 ve 14:08  • Odpověz
kam, dík za radu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale představ si tu hrůzu, kdyby pak i ty ze mě přestaly padat :stuck_out_tongue_closed_eyes: to já se radši pokusím, ať na mně nepraskají starý :sweat_smile:
6. kvě 2008 ve 14:12  • Odpověz
v Siku mají nádherné koupelny :dizzy_face: my ji loni komlet renovovali, tak jsme se tam jezdili kochat a sbírat inspiraci, jen návrh jsme si nechali dělat u nás, páč není pak nad osobní konzultaci a častokrát jsme něco měnili a předělávali a přece jen Brno nemáme za rohem (no a nakonec nám ten tajtrlík z koupelnového studia, co to dělal, blbě spočítal listelky-nač tam má ten počítačový program, že :angry: takže nám chyběly na olemování pultu umyvadla, neměli je skladem a museli jsme čekat skoro měsíc než dojde další dodávka ze Španělska, se mi chtělo vraždit :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevím jestli se mi pomstil, že jsem při každé návštěvě měla spoustu drobností k předělání a doladění než jsem s tím byla úplně spokojená :sweat_smile: )
6. kvě 2008 ve 14:23  • Odpověz
Kam, ještě to musím napsat, úplně mi před očima vyvstala scéna z Tebou mě baví svět :slight_smile: tatínku, mě zebou nožičky, jak Kačenka doluje nožku v bačkůrce ze závějí :grinning: :grinning: vidiš jaký je Ondra šikulka, klidně můžeš být zapomnětlivá, je na něj spoleh :wink:
6. kvě 2008 v 15:21  • Odpověz
autor
kam,
ty jo, tak to je sikula, ze si rekl o botyyy, jeste ze nebylo venku -15 :grinning: :grinning: :grinning: .
Tady orel, tady orel: Kacenka jde celou dobu v backurkaaaach :o))) prepinaaam ... Tady pana, tady pana, tak to ma teda smulu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:. Tak to si pak necham poradit - s tou koupelnou ..

Bylo dneska zas aprilovy pocasi .. ale nase mrne se vyradilo... rano hlidal tatinek, protoze jsem byla u zubare a Terka pak asi hodinu chtela tatai :angry: (to je tatinek) ...

zevina,
v siku je vyber i dlazdicek, my jsme tam kupovali dlazdicky do chodby. A koupelna nas ceka snad na podzim ...

jinak ja zas litam k chirurgovi na prevazy ... Ja snad tu nohu nebudu mit v poradku nikdy ... Zas mi cast te jizvy praskla ... Uvidim co pristi tyden na bulovce, jestli prijde "krasnej" doktor s nejakou variantou, tak ho poslu nekam, fakt ...
6. kvě 2008 ve 20:23  • Odpověz
isacek,
my máme gumáčků stejnou velikost jako bot, tak akorát, aby se v nich dobře chodilo a aby neplavala :wink:

kam,
to je zajímavý, řešíš naprosto stejnou věc, jako já s tou bábovičkou, zjistila jsem, že ji mamčy od nás taky neumí,
tady se říká, ...poveď se mi bábovičko, jestli se mi nepovedeš, tak dostaneš na prdel....ale to asi nebude originál :dizzy_face:

dashak,
moc díky za odkaz na bábovičku :wink:
Naše malá je nejen stydlivá, momentálně beze mě ani krok :angry:
6. kvě 2008 ve 21:52  • Odpověz
autor
jita2,
no, Terka stydlivá není, ale kam se hnu po bytě, tak letí za mnou, takže pořád nějak vázne to hlídání. V pondělí Nikol a pokud jí malá nebude brát, tak už asi naposled. Přišla jsem na to, že když jí jednou hlídala moje kamarádka - tady z koníka, máme stejně starou dceru - tak jsme jí vůbec nechyběli. Prostě potřebuje někoho, kdo jí umí čímkoliv zaujmout, a Nikol v tom ještě nemá zkušenosti, je zvyklá na hlídání dětí kolem 3 let ... Tak uvidíme.
7. kvě 2008 ve 12:07  • Odpověz
Teda mě hrábne, smolím to tady jakou dobu a ono mi to spadne :angry: . Tak teď na podruhé ve wordu a pak kopíruji.

Mapris: s Nikolkou je to škoda, ale lámat přes koleno se to nedá.

Dneska mi přišel návrh té koupelny, ještě malé úpravy jsou třeba, ale už teď to vypadá super. Hodím pak fotky do alba.

A taky mi dneska přišli golfáče. Musím vám napsat, příběh jejich objednání. Nejdřív jsem chtěla nějaké starší, na mimibazaru jsme si našla jedny krásné, skoro nové, minimálně jeté. Byla jsem nadšená, jednání s paní probíhalo naprosto v pořádku, v sobotu jsme se domluvili, že v pondělí má náhodou cestu do Kolína, tak že mi je přiveze. Ale ouvej, v neděli kolem deváté večer volala, že jí jiná paní nabídla víc a jestli já jí dám tu samou částku prodá je mě. To jednání mě teda zarazilo, ale já se na ně těšila, tak jsem souhlasila. No a ještě se mě paní zeptala, co když druhá paní nabídne víc. Tak jsme jí řekla, že v tom případě nemám zájem a ať mi jen písne sms co a jak. Druhá paní nabídla víc, tak jsem z toho byla smutná. Manžel mi ještě vynadal, ať si objednám rovnou nové, že těch pár korun máme ( já jsem, ale šetřivá a proto jsem chtěla starší). Tak jsem pátrala na netu a protože jsem chtěla loňskou kolekci Ct O,4 od Chicca narazila jsem na shop, kde je vyprodávali. Takže jsem si nové objednala za cenu, co ta druhá paní použité. A jaké je pointa??? V pondělí mi paní volala, že jestli ty golfky chci, prodá mi je za původní cenu, druhá kupující se jí vůbec neozvala, na smluvenou schůzku nepřišla a na sms nereaguje. Z díky jsem odmítla. Prostě boží mlýny melou, já chápu, že na mateřské je každá koruna dobrá, ale takové jednání se mi nezdá. Jestli paní chtěla šponovat cenu měla dát inzerát na mimiaukci.
7. kvě 2008 ve 14:29  • Odpověz
kam,
tak to mi velice připomíná můj prodej kočárku.Prodávala jsem kočárek Jane Nomad v super stavu jen za 5.tis plus jsem k tomu dala nový originál nánožník a tašku od X-landru.Hned se mi ozvalo spoustu maminek, ale chtěla jsem jen osobní oděr, aby dotyčná kočárek viděla a zkusila si ho.A nemohla mi pak říct, že přišel v takovým a makovým stavu.Z Prahy byla čtvrtá paní a chtěla kočárek dovézt na Chodov, že má dvě děti a nemají auto.Tak jsme se tam s kamarádkou a s prckama jednoho dne vydali autem.Nejdřív chtěla slevu 500,-, tak jsem řekla, že kočárek je za skvělou cenu a že mám maminky které si ho vezmou i za tuhle cenu.Tak si ho vzala a sama říkala, že je opravdu užasnej a v perfektním stavu.Používala jsem ho jen 5měsíců, pak už malá byla v golfáči.Nechtěla jsem na něm vydělat, jen se ho rychle zbavit, páč tu už překážel.Nový nás se vším co jsem ji k tomu dala stál necelých 14.tis.Tak si ho vzala a druhý den koukám na její stránky, že tu tašku prodává za 500,- a hned měla zájemce.Na krámě je jednou tak drahá, tak to mě velice naštvalo, ale co jsem mohla dělat, už nic.
Dala jsem ji to zadarmo a ona si na tom ještě vydělala, určitě tak prodala i ten nánožník, mrcha jedna :angry: :angry:

Tak a ted se musím trochu pochlubit :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .Malá dneska odjela k babičce a bude tam až do pátku.
Přítel jde po práci rovnou na fotbal, tak přijde až po půlnoci a můj táta šel na noční.Takže jsem uplně sama
samotinká :slight_smile: :slight_smile: .Uklidila jsem si, navařila na zítra, koupila jsem si skvělé šampáňo a jahůdky, půjčila si nějaké DVD a večer budu hodobožovat :grinning: :grinning: :grinning: .
Přítel jde do práce i zítra, vlastně dělá až do soboty a já si budu užívat svatý klid a samotu :slight_smile: .
Holky mě tahaly na vínko, ale nejdu, chci si to užít doma.Ale myslím, že mi už večer bude smutno :grinning: :grinning: .
Natož zítra, malá je můj života budič :dizzy_face: :dizzy_face: .
Jen doufám, že nebude večer bouřka, jinak tu sama umřu strachy :grinning: :grinning: , já se bouřky šíleně bojím :cry: :cry: .
7. kvě 2008 v 16:54  • Odpověz
Čau ženský! :sunglasses:

Tý bláho Isáčku, hééééééééézky sis to naplánovala :grinning: Tak jak to probíhá? Už se ti stýská? :grinning:
Můj drahý taky oba svátky maká, tudíš i pátky, i soboty :frowning2:

Tak jsem prolítla, co se řeší a samozřejmě jsem alles zabudla... Jen mi utkvěla bábovička... U nás říkáme: Poveď se mi bábovičko, jestli se mi nepovedeš, tak do Prahy/popř. na výlet/ nepojedeš. nebo Poveď se mi bábovičko, jestli se mi nepovedeš, tak ti dám ránu, až se ti otočí hlavička na stranu :grinning:

Kam, já myslela, že vy nějaký golfáče máte? Ta paní tě podle mě fakt zkoušela, kam až může tu cenu vyšponovat. Seš šikula, žes na netu našla nový a za tu samou cenu, dobře jí tak, čůze jedný!
Isáčku, ta tvoje zkušenost je teda taky dobrá, fakt děs tohle jednání :angry:

Macej, tak koukám, jaký jste měli lítání po doktorech. A nakonec ještě antibiotika, chjoooo :frowning2:

Tak a už víc fakt nevím :sweat_smile:

My měli dneska "úraz". Malej, když po něm něco chci a on nechce, tak si lehne na zem a párkrát se bouchne do hlavičky, jako ťukne čelem do země. On je teda hrozná héééérečka, je na sebě děsně opatrnej, takže si lehne, opatrně se "mlátí" do hlavy a nenápadně nakukuje, jestli se někdo dívá. Dneska jsme šli dopol. s kamarádkou ze vsi, ještě jsem si pochvalovala, jak je malej poslední dny hodnej, že si to hrozně užívám a jak jsem šťastná... Přišli jsme domů a když na dvorku pochopil, že se jde domů, žádný na zahradu, na písek, zalévat atd. atd., tak spustil tu svoji divadelní etýtu, lehnul si na zem, dal jednu opatrnou ránu čelem do zámkový dlažby, nenápadně juknul, jestli to vidim a už jsem jenom viděla, jak se rozpřáhnul víc a dal si pořádnou šlupku do hlavy. Hned mu vyběhla obří boule a udělaly se mu tam takový červený flíčky, vypadá to jak cucák. Řev hroznej, to ani nemusim psát...

Jóóóó a včera jsme byli s malým na návštěvě u úplně čerstvoučkýho desetidenního miminečka. Bobíšek nádhernej... Holky, vůbec si teda nedovedu představit, mít malýho a k tomu i mímo, obdivuju všechny maminy, které mají dítka po roce nebo roce a půl, mě by asi odvezli.
7. kvě 2008 ve 20:48  • Odpověz
autor
isacek,
ty jo, tak to je teda drsny, bohuzel, na takovyhle "blbce" narazis vzdycky. Ja jsem na tech svych taky nechtela vydelat, tak jsem je prodala misto 12 stovek za tisicovku a byla jsem rada, ze jsem se jich zbavila, ted mame cam portofino a jem s nima spokojena - az na ten nanoznik, ale mala stejne v kocarku uz nespi .. takze je to jedno. Terka s v nich hrozne rada vozi. I si tam sama vyleze i sleze :grinning: :grinning: . jinak nase mala dostala "druhy dech" ma energie vic nez ja, chodi spat uz jen jednou denne a to max na 1 - 1,5 hodky :angry: , odpo kdyz jdem ven, tak lita jak hribe vypusteny z ohrady a kdyz se "nevydradi" podle svyho gusta, tak je pak doma na zabiti :angry: :angry: :angry:

jinak to vypada, ze mi praskla zase ta jizva, tak jdu pristi ctvrtek vydanda doktorovi :angry: :angry: :angry: a zmenit kliniku ... Na tohle uz fakt nemam nervy ...

kam,
taky je mi to lito, protoze Niki je strasne fajn, jenze kdyz ji terka nechce - a to uz u mne Niki byla x-krat. Dam tomu jese tyden a pak uvidime. Treba ji vyuziju nekdy pozdeji :wink:

My uz jsme na slovensku u babi a dedy. Dorazili jsme ve 3 rano a ted se tatinek s malou prohani venku na dvorku. Slecna dostala drevenou houpacku a jezdi na motorce - naaaadnernyyy pocasiiiii ... Tak si nenecham zkazit naladu ...
8. kvě 2008 v 11:00  • Odpověz
Prochi: Ondra si při vztekání taky lehá na zem, ale naštěstí hlavou o zem nemlátí. Tak snad se Péťa z boule ponaučí. Sporťák máme(snažím se ho prodat), ale zachtělo se mi něčeho nového a tyhle golfky jsou super a jsou i skladnější než sporťák.

Isacek: některý ženský jsou fakt horzný.

Mapris: Ondra spí jednou denně už móóć dlouho. Před chvilkou když jsem ho nesla do postýlky z venku, tak řval jak tur, že nechce, ale sotva už stál a pomalu usnul při přebalování.
8. kvě 2008 ve 13:23  • Odpověz
prochi,
no po malý mi bylo fakt smutno :slight_smile: .Chybělo mi jak na mě po ránu řve z postýlky džus, džus.
Každému pití totiž říká džus :grinning: , přitom pije jen čaj.I když má jen vodu tak říká džus :slight_smile: .
A malá dělá uplně to stejné, když se vzteká, tak si lehá na zem a mlatí hlavou, ale ne čelem, ale zátylkem :grinning: .
A je jí jedno kde, udělá to klidně i na ulici, ale naštestí jen vyjímečně :slight_smile: .Snažím se jí venku nerozčilovat :grinning: :grinning:
Ta vaše říkanka k bábovičce se mi líbí nejvíc :grinning: :grinning:

mapris,
tak si to na Slovensku moc užijte :slight_smile: .
Malá má víc energie než já už od mala.Ona mi ji totiž všechnu sebrala :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2008 ve 14:15  • Odpověz
Ještě jsem se chtěla zeptat, máte už někdo sandálky na léto??
A máte s otevřenou špičkou nebo celé?Já totiž malý objednala krásný od Topolína, ale mají otevřenou špičku
a bojím se toho, že si bude ukopávat palečky :unamused: .Tak budu muset koupit i jiné.

kam,
ty golfáče od Chicca má kamarádky a jsou fakt pohodlné, a lehce se s nima jezdí, ale
přijde mi, že jsou pro menší lidi, na nás jsou moc nízko ty rukojeti, jsme oba vyšší.To je jediná věc,
která mi na nich vadí a ještě ty široká kolečka, ale jinak jsou fakt super :slight_smile: .Kamarádka nám ho půjčuje venku na spaní, malá se tam lépe vejde a hlavně má zvednuté nožičky.
8. kvě 2008 ve 14:22  • Odpověz
nazdar kočky, dnes len letecky, reagovat budu až jindy, v míň pokročilou hodinu :wink:

my měli dnes perný den, byli jsme na tradičním pochodu kolem naší vísky, takže máme v nohách 32km (na kole) a bylo to naprosto fantastické :dizzy_face: sice jsme včera při zkoumání trasy na netu přemýšleli, jestli raděj nejít s kočárem 10km, ale pak jsme to riskli, boban byl úžasný a to byl pravděpodobně na cyklotrase nejmladší účastník, zavedlo nás to až na slovensko, bylo dost pivních i labužnických zastávek a za šťastný návrat do cíle jsme dotali medaili a diplom :grinning: já si trochu připekla xichtík (a možná po cestě ztratila pár deko špeků ze zadnice, aspoň doufám :sweat_smile: )

isacku, sandálky máme s otevřenou špičkou a ještě jsem včera sehnala naprosto fantastické botky, něco mezi sandálkama a botaskama (z botaskového materiálu, ale kotníčkové, s výkroji na vrchní části-takové větší luftovací dírky a gumová podrážka trochu přetáhnutá přes špičku) prostě sportovní, ale vzdušné a navíc ideální, že jako "motorkářky" páč se jen tak neokopou a ještě k tomu certifikované :dizzy_face: a jsem do nich úplně zamilovaná, protože báječně vypadají, ideální na takové počasí jak je teď a co jsme je 2 dny testovali, téměř v nich malý oproti plným botkám nemá zpocené šlapky :slight_smile:

holky, no ty vaše zkušenosti s prodejem (koupí) kočárků mě dostaly, to je děs, jak jsou někteří lidi vyčůraní :angry:
9. kvě 2008 v 01:17  • Odpověz
našla jsem i odkaz na ty botky, když o nich tolik básním :wink: http://www.obutex.cz/crm/index.php/KatJL2008/212 ty pod č. P18001 a ve sutečnosti vypadají ještě líp než na obrázku
9. kvě 2008 v 01:25  • Odpověz
autor
nazdar holky,
ja koupila Terce ted uz na doma backorky s otevrenou spickou. Protoze jak jsme byli na tech carodejnicich u zname, tak rikala, ze maly dava na doma sandalky - protoze se ji pry poti v tom nohz (coz nam taky) a pry se detem nema na ty klenbe co zkazit, ze spis je horsi, kdyz se jim poti nozicky. Takze jsem koupila takove backorkosandalky od zirafky na doma .. A zatim v tom chodi v pohode. Ja koupila dvoje boty - jedny svatecni za 900 (v kterych ale nemuze do vody :angry: a druhy takovy botasky na pisek - taky za 800 - manzela omejvali ... A to jeste nevi, ze musim koupit gumacky - uz jsme nejake zkouseli u nas na ladvi - ale mela problem se do nich vejit - jak ma silnejsi nozku - takze gumacky jsou na delsi dobu ...

isacek,
no, mne vzala spis silu, ale kde ted za posledni tyden nabrala energii, to fakt nevim. Vcera sla spat v 8 a dneska vstavala v 6 :frowning2: :frowning2: :frowning2: , jsem si s ni v pokoji na chvili lehla, aby jsme tady tak brzo nebudili dedu s babi, protoze s nama ochotne vstavaji pred 7mou a hlidaji malou a nechavaji nas vyspat - coz je uplne super ... No a pres den spi samozrejmne tu hodinu :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Jen mam pocit, ze mliko uz ji nestaci - asi je malo syty. Nocni uz sice vypustila, ale my mame mliko h.a. a to musim davat nejpozdeji do dvou let ...
9. kvě 2008 v 10:14  • Odpověz
Kuk :grinning:

Tak jsem vás dočetla a nevim na co reagovat dřív tak začnu od zadu.

sandálky-ve středu jsem byla po nákupech ještě s mamkou a koupili jsme Fíkovi sandálky.líbili se mi u Bati s prázdnou špičkou,ale já chtěla raději s plnou,přeci jen mám strach aby si neukopl palec.Ale i tak jedny doma už má,když nad tim tak přemýšlim.jsou od adidasu a jsou i do vody a nemají plnou špičku.no a ty co jsme koupuili mají plnou špičku,ale zase prázdnou patu jestli víte co myslim. :wink: Určo bych pro malýho chtěla ještě jedny na střídání.

Zevina

tyhle botky co jsi koupila jsou super,krásné,úžasné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Líbí se mi oranžové.podobný měli u bati,myslim,že jsem vám je taky ukazovala v odkazu,ale bohužel už je nemůžu sehnat.já když něco nekoupim hned.....takže se mrknu jestli jsou tyhle co jsi posílala odkaz k sehnání někde v Práglu a asi bych se trochu opičila,jsou fakt super.a ještě se mi tam líbili jedny,tak se poinformuju :wink:

mapris

náš malej taky spí už hodně dlouho jen po obědě :wink: A s mlíkem je to u nás podobně,přešli jsme na Sunar a na noc mu dávám ten Complex,je o něco sytější,ale stejně se v noci na mlíko budí.
Užij si to na slovensku,je fakt krásně.a doktorovi bych už asi taky něco řekla,to neni možný s tou tvojí nohou :astonished:

Malej stále bere ATB,ale ven chodíme.V tomhle počasí být doma to by ani nešlo :sweat_smile: Snažíme se vyhýbat sluníčku.
Čím dál častěji chodíme ven s motorkou,malej jí chce skoro všude brát s sebou,třeba i když jedeme k babičce a dědovi.Naši s ním chodí ven ven,malej jezdí na motorce a to byste měli vidět ty mety,hlavně z kopce.Máma říká,že je to pěknej tělocvik,běžet za nim,aby se na tý motorce nevysekal.A on se lumpík ještě směje,jak jede rychle a máma mu nestačí :sweat_smile:
Jak jste se tady bavili o tom povídání a že jsou děti roztomilý tak já plně souhlasim.Sice je malej někdy děsnej neposeda,ale roztomilej je.Zas až tak úžasně nemluví ,i když teď se taky celkem rozjel,ale něco mu rozumíme jen my a někdy ani my ne :sweat_smile: :grinning: taky se vzteká,ale nelehá si na zem,ale hned řve nebo z něčím vzteky praští,to se stává často :sweat_smile: a někdy se i ožene rukou :angry: :zipper_mouth:

Včera říkali ve zprávách jak se prodraží dovolená v Chorvatsku,kvůli různým poplatkům,zrovna,když my se tam chystáme,klasika :angry:

Básničku na písek znám taky tu,že se do Prahy nepojede a nebo,že jestli se nepovede,bude bita jako žito :sweat_smile:
9. kvě 2008 v 15:24  • Odpověz
iso

a jak si užíváš volna?Nebo vlastně,teď už máš asi malou doma,co,Vínko už jsem dlouho neměla.

kam,iso

to je děs s těma inzerátama.Dobře tak tý ženský,nechtěla ti prodat kočár za cenu,kterou uvedla tak se jí to vymstilo.Nechápu,že teda rovnou nezkusila dát vyšší cenu,tohle jednání není vůbec košer.
No a jak jsi mi říkala Isaček o té ženské,že ještě vydělala na té tašce,to je další děs,že si to vůbec dovolí pipina :angry:

kam
mně se tyhle golfky od Chicca taky moc líbili,ale odradilo mě,jak se skládají,mají koleška na obouch stranách což by tak nevadilo,ale jak jsou ty kola obří tak by všude překáželi,ale zase na druhou stranu na tyhle naše rozbombardovaný chodníky by byly ideální.Jo a ještě mi vadilo,že mají snad víc jak 9kg.A ty jsi do této doby jezdila se sporťákem?Já mám ty golfáče Peg perego,mají 8kg,ale malej skoro 14kg tak se mi je už taky nechce tahat.Po delší době jsem vytáhla ty camky co má mapris(měla jsem je u našich) a budu jezdit s nima,jsou o něco lehčí,ale zase blbý v tom,že opěrka je malýmu asi do půli hlavy :sweat_smile: Já ,abych byla spokoijená,musela bych mít tak deset kočárků co se mi líbí a střídat je :sweat_smile: :sweat_smile: teď přemýšlim,že prodám ty Peg perego a k těm camkám koupim úplně obyč lehoučký,jen na převozy a do auta,ale aspoň se sříškou.Jestli budou mít pod nohama polohování nebo ne mi je už tak nějak jedno,protože Fík je celkem velkej a i když spí v těch golfkách peg per.(ty pod nohama podnožku mají) a má jí zvedlou tak mu stejnak nožky trčí.líbí se mi jané energy,jsou super lehké,mají necelých 6 kg,to by bylo ideální,ale nechce se mi za nové dávat 4100,-to už se mi zdá zbytečný tak se mrknu na net na bazárky a inzeráty a uvidim co se dá sehnat :wink:
9. kvě 2008 v 15:36  • Odpověz
Jo a ještě se musim pochlubit,že jsem konečně na sebe sehnala plátěný 3/4 kalhoty)ono totiž sehnat kalhoty na můj mega zadek neni jednoduchý :sweat_smile: )koupila jsem je v CA.A měli celkem slevy tak jsme s mamkou koupili i věci pro malýho,džíny a nějaká trička,mám radost,že to byl super kup :dizzy_face:
9. kvě 2008 v 15:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.