• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
zevina

tak bohužel se mi nedaří zjistit,kde bych botičky sehnala.Na stránkách toho obutexu jsou uvedeny kontakty asi na ten velkoobchod,ale na ostatní prodejny né.můžu se zeptat v jaké obuvi si je koupila,třeba je nějaká i v Praze.A nebo kdyžtak napíšu mailík do toho velkoobchodu a zkusim se zeptat kam do Prahy je dováží a jestli vůbec.jsou moc pěkné,ale nelajsnu si je objednat bez zkoušení,kvůli tomu nártíku.malej se jen tak do něčeho přes nárt nenacpe.a dotaky pokaždé jsou jiné velikosti,sandálky co jsme koupili ve středu jsou číslo 27 a malej má nohu 24,5cca.
9. kvě 2008 v 15:53  • Odpověz
autor
macejka, iso,
tak jestli vam chlapi nekdz vecer pohlidaji mrnata, tak muzem skocit na vinko ve trech :o)
9. kvě 2008 v 17:04  • Odpověz
autor
holky, mam ted chvili u babicky, tak hledam na netu nejake dorty. Manzel ma v cervenci 35 a budeme delat oslavu. Sbiram nejake napady na darek - jako tandemovy seskok, nebo let balonem. A taky bych mu chtela upect sama dort - neco originalniho - jako letadlo, nebo klavesnice.... Pokud nekdo mate nejake zkusenosti, tak si rada necham poradit ...
10. kvě 2008 v 09:53  • Odpověz
mapris,
hodím ti sem link, je tam spoustu tipů na skvělý dárek
http://www.darky-jsou-zazitky.cz/

A na víno určitě můžem někdy zajít, ale tím, že se přítel vrací až v půl osmý z práce tak bych mohla odejít z domova nejdřív v půl devátý a to nevím jestli už na vás není pozdě.Ale teď v letě se občas podaří, že může jít dřív z práce tak to bude pak lepší.

Jinak malá se od babičky vrátila stašně nemocná, tak bbá daň za to, že jsem měla dva dny klídek.
Teď si to vynahrazuji :wink: .Jak je poslední dobou stále nemocná, tak už ji dělá čím dál větší potíž nechat si změřit teplotu.Tak jsem včera běžela do lékárny a koupila ten ušní teploměr.Je sice drahý, ale uplně skvělý :dizzy_face:
Je tak krásně a my musíme trčet doma a malá se kurýruje v posteli :cry: :cry: .

zevi,
botičky jsou krásný, viděla jsem taky moc hezkých, ale bohužel jen klučíčích :frowning2: .
10. kvě 2008 ve 12:35  • Odpověz
Macej: tady je seznam partnerských prodejen, kde by měli mít botky co jsem hodila Zevina, Praha tam je a náš Kolín taky, tak si jen zjistím, která je to obuv a vyrazím to omrknout, protože ty botky vypadali dobře. http://www.obutex.com/partnersk/czpart1.htm

Isacek: vy máte s těmi nemocemi fakt smůlu :frowning2: .

Z golfáčů jsem nadšená, je pravda, že jsou těžší, ale to mi zas až tak nevadí a jsou podstatně skladnější než sporťák. I Ondra v nich vypadá spokojeně. Já právě chtěla trochu větší kolečka, protože kolínské náměstí a přilehlé ulice jsou horzný, všude jsou kostky hrozně položený a to to dělali nedávno celé nové.
10. kvě 2008 ve 14:05  • Odpověz
mapris,
tady máš ještě dorty.Je to tady u nás a mají opravdu velice hezké dorty.
Akorát objednává se tři neděle předem a 100%záloha.
http://www.svatebnidorty.cz/
10. kvě 2008 v 15:42  • Odpověz
Malá měla od nich tu kačenu k prvnímu roku, sice nebyla dobrá, ale můžeš si sama říct, z čeho dort chceš tak když třeba zvolíš lepší volbu než my, bude určitě dobrý :slight_smile: :slight_smile:
Tam určitě vybereš, mají veliký výběr.
10. kvě 2008 v 15:47  • Odpověz
autor
isacek,
jsem to dneska studovala, protoze babi s dedou hlidali a manzel byl na "kecani", rozhodla jsem se, ze ho upecu sama, jen nevim, v jakem tvaru a s cim. Asi upecu 2 patra - obdelnikovy a zkusim nejak "vytvorit" letadlo :o), manzel totiz dela pro Boeing...
10. kvě 2008 v 16:44  • Odpověz
BAF! :grinning:

Malej je dole u babi a dědy na večerníčku, tak jsem využila jeho nepřítomnosti a letěla sem!

Isáčku, to šílený, že už jste zas nemocný :frowning2: :frowning2: Chudinka Natálka, posíláme pusinky ať je brzy líp a tobě spoustu energie, ať to zvládneš. Chjoooo.

Mapris, co to čtu s tou tvou fajfkou?? To snad není možný :angry: Už ani nevím, co na to psát, vždyť už to vypadalo teď tak dobře a zas nic. Bóže, to snad není možný! To vidim tak, že si asi budem muset všechny udělat výlet do Práglu a vlítnout tam ně my všechny Tlachalky, to by čučeli!

Isáčku super odkaz na dorty, už jsem si ho uložila a budu tam čerpat inspiraci při mých výtvorech. Moji chlapy mají příští měsíc svátek, tak už jsem to projížděla, co bych mohla vytvořit a uchvátila mě ta auta na týhle stránce to zelený http://www.svatebnidorty.cz/default.asp?page=cat&id=19&cp=2 a pak se mi hrozně líbí ta chobotnice
:grinning:
Mapris, jestli budeš péct to letadlo, upeč si normoš min. 2 nebo 3 pláty na obdelníkovým plechu, tvar letadla vyřezáš a podle obrásku to určitě nazdobíš.

Holky, trochu nekolegiálně mě potěšilo, že si vám taky prckové lehají na zem :grinning: Isáčku, taky se snažím malýho venku nerozčílit :grinning:, i když je to někdy dřina :sweat_smile: Hlavně tomu musim předcházet už kvůli sobě, protože já jsem sama velmi velmi vznětlivá a malýmu tak nedá moc práce mě vytočit...

Maprisku, my už spíme jednou denně po O. taky šíleně dlouho, asi tak od devíti měsíců. A bohužel taky jen hodinu, maximálně hodinu a půl. Taky kolikrát přemýšlím, kde malej pořád tu energii bere... Ale krásně se nám teď srovnalo noční spaní. Posledních pár nocí se budí jen jednou a to okolo čtvtý, pátý, dáme kojo (už jediný za 24 hodin :cry: :sweat_smile: ) a spinkáme ca. do osmi.

Sandálky: jedny nový "do vsi" máme s uzavřenou špičkou a pak máme jedny poděděný kožený s otevřenou špičkou, dneska jsme je už vytáhli na zahradu a dobrý.

Holky, jak píšete o těch golfkách, já bych si taky nejradši koupila jiný. S těma našima jsem teda nadmíru spokojená, ale když vidim, co kde mají... no vůbec nesmim projížet net a koukat na to!

Tý bláho, to je hodin! člověk než tady přečte a sesmolí "pár" řádků... Musim letět pro sviště!
10. kvě 2008 v 19:16  • Odpověz
kam

děkuju za link,já si to včera našla na netu a už jsem zjišťovala kde v praze mají botky.jsou tady nějaké prodejny,ale žádnou z nich neznám tak tam zajdu,teda aspoň do dvou co nejsou tak z ruky :wink:

mapris

s vínkem taky souhlasim,už jsem dlouho nikde nebyla :wink:
Ten link jak posílala isa na tu firmu na zážitky,pracuje tam moje kamarádka,koukala jsem na jejich stránky,když jsem vybírala pro přítele dárek ke 31.narozeninám.Nakonec jsem vybrala thajskou masáž,sice né přímo u nich,ale aspoň jsem se inspirovala.mají fakt výběr v zážitcích :wink:

iso

já jsem tady chválila jak nám zabrayi kapičky Zyrtec a malýmu se včera zase spustila rýma takže asi bude potřebovat něco jiného ještě ke kapkám.Koukala jsem na pylový kalendář a teď v květnu je to s alergenama snad nejhorší.Jsem zvědavá jak vyjdou odběry-výsledky,myslim,že malej bude mít sníženou imunitu,prďolka :frowning2:
10. kvě 2008 ve 22:44  • Odpověz
Macejko, vidím že to zachránila Kam se seznamem prodejen, páč já to kupovala v takovém maloměstském obchůdku, jako převážnou většinu Jirkových botů (ani to není u nás, ale tam kde bydlí mamka, ale strašně ráda do toho obchodu chodím, páč tam vedou botičky jen od českých nebo slovenských výrobců a pokud nejsou přímo s žirafkou, tak jsou certifikované jako tyhle a navíc i za docela příznivou cenu, většinou se pohybují v rozmezí 500-600, víc bych za to nerada dávala, i tak to stojí majlant a jsou jen na chvíli :unamused: ale občas se podaří i nějaká příjemná akční sleva :wink: jo a tyhle byly za pětikilčo (asi bez tří nebo pěti korun, teď nevím jistě)

jo a k tomu vyššímu nártíku, z fotky to moc nejde poznat, ale ten sucháč, co je na vnějším kotníku, je i na vnitřním, takže se ten střed boty dá podle potřeby solidně přizpůsobit uvolněním nebo přitáhnutím, já jsem z nich prostě totálně unešená :sweat_smile:

Mapris, my jsme byli spáči 2x denně poměrně dlouho, ale asi tak po 14m už spinkáme jen 1x, v rozmezí od hodky a půl až do 3 hodin (ale to už chodím kontrolovat, jestli děcko vůbec dýchá :confused: )

teď nevím co jsem to chtěla :sweat_smile: link na pěkné dortíky mám někde taky, ale teď nebudu hledat, páč bych dostala šílenou chuť na něco dobrýho, proto i ty vaše si prohlídnu až někdy, ať tu na noc neslintám jak bernardýn :grinning:

a holky bombovní zpráva: MM je tak trochu blázen a občas volá na nejrůznější soutěže do rádia (už i párkrát něco vyhrál) no a teď takhle přišel ke dvěma lístkům na Kylie Minogue, takže zítra necháme dítko napospas babičce a jedeme nečekaně do Práglu :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2008 v 00:58  • Odpověz
takže budu zítra určitě přezážitkovaná, pak písnu jak jsme se měli (snad to nebude taková storry jak se získáním lístků, bo to bylo něco... manža byl na montáži u Olomóca, takže to bylo regionální rádio, když si celý rozjásaný jel do města pro výhru, nebylo nikoho, kdo by mu ji vydal, páč kompetentní osoba byla kdesi v trapu a lupeny zamčené v kanceláři, nemohli se mu (nebo jí?) dovolat, tak manža vzteklý jel zpátky na stavbu, ozvali se mu až na fajront, to už chlapi byli pobalení na cestu po 3 dnech domů, v autě naskládané lešení, takže nebylo možné, aby jim na hodinu sebral auto a jel s ním do tramtárie :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
tak jsme si v pátek udělali rodinný výlet do Olmíka, zašli do zoo, bylo to fajn a lístky konečně máme :dizzy_face: :dizzy_face: jo a ještě si nás celou familly fotili, tak jestli to hodí na net, pak to sem šoupnu :sweat_smile:

tak to už bylo dnes opravdu všechno :wink:
12. kvě 2008 v 01:12  • Odpověz
zevi,
tak si to na koncertu moc užijte :slight_smile: :slight_smile:

prochi,
i já jsem hodně vznětlivá :grinning: :grinning: :grinning: a vůbec malý nedá práci, mě velmi rychle vytočit :sunglasses: ...

Malá se poměrně rychle vykurýrovala na to, jak děsivě v pátek vypadala.Tak jsme už včera šli i ven a dokonce si koupila zmrku :dizzy_face: .A dneska dopoledne byla venku tak protivná, že jsem to raději zabalila a šly jsme domů :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
12. kvě 2008 ve 12:56  • Odpověz
autor
nazdar holky,

zevi,
tak příjemnej zazitek. Mne manzel chce, nebo jestli uz koupil - nevim - listek na tu celine dion, asi tam vyrazim sama ... Tak uvidim ..

Ve ctvrtek se chystam na bulovku - tentokrate naposled. Noha se nelepsi, ba bych rekla ze horsi a zase se to dole rozevira, takze jsem se rozhodla, ze pujdu "o dum dal" ...

hoky, co snidaji vase deti?? A davate jeste puncochacky? Ja jak kdy .. Kdyz ma teplou soupravu, tak ne, ale jinak jo. Predse jen sedi obcas na betone a maluje kridama, tak bych nerada, aby nastydla ...

Jinak na slovensku bylo fajn, s tou nasi holkou je takova sranda, ze to snad ani neni mozny - jsme curali smichi v patek vsichni :o)))

Odpo nam prijde slecna na hlidani a vyrazime ven ... A ja hlavne na nakup, mam vytunelovanou lednici.

Ohledne toho darku - uvidime, taky jsem sbirala nejake inspirace na ty strance, a neco mam .. Ale nebudu to sem psat, pac kdyby to nekdo cet a vykecal mu to, tak by to nebylo prekvapeni :O)
A s tim dortem taky zkusim neco vykoumat :o))
12. kvě 2008 ve 13:25  • Odpověz
mapris,
tak malá většinou moc nesnídá, po probuzení má mlíko a většinou až do oběda nic nechce.
A punčocháče už nedávám, v tomto počasí už určitě nejsou potřeba :wink: .
12. kvě 2008 ve 13:33  • Odpověz
zevina

děkuju za info o botičkách,jsou fakt kouzelný,snad budu mít štěstí a někde na ně narazim nebo aspoň na podobné :wink:
Užijte si Kylie,manžel má fakt štígro.Já jsem to kdysi taky zkoušela volat do soutěží na rádiu,ale nikdy se nezadařilo a teď už to ani nezkoušim :sweat_smile: Zrovna nedávno mi říkala kamarádka,že má známou v radiu a ta jí volala,že za chvíli bude soutěž,řekla jí správnou odpověď a co má říkat a o výhru se rozdělili.byla to větší výhra,nějaké oblečení,knihy atd.Tak jsem se konečně dozvěděla proč mají ti volající štěstí :grinning: :sweat_smile: Ale vždy to tak není,to je jasný :wink:

mapris

já už taky punčocháče nedávám,už je fakt teplo a malej se dost potí takže už ho moc nebalim.Vezmu navíc třeba bundu,když někam jdeme,ale většinou hned sundavám nebo jí ani nenandám.O víkendu byl přítel s Fíkem dopoledne venku a já malýmu dala punčocháče,protože jsem si myslela,že dopledne ještě takový teplo nebude a prd,malej přišel zplavenej.Tak už mu je nedávám.

Jinak malýmu se spustila rýma,to už jsem psala,ale přijde mi to divný,když bere Zyrtec,což jsou protialergický kapky a má i dejchadlo.Chjo asi na tu alergologii brnknu o něco dřív než jsme objednaní.
12. kvě 2008 ve 14:46  • Odpověz
autor
macejka,
tak treba se mu to povoluje a tece mu to z nosu, no kazdopadne tam zavolej, za to nic nedas ...
Tak dneska je mala taky samozrejmne nemela .. Ale kdyz je tak kolem 15ti stupnu a pod mrakem, tak ji puncosky dam ..
12. kvě 2008 ve 20:54  • Odpověz
Mapris: co to čtu o té tvé noze? Copak není krásný pak doktor schopný dát ti jí do pořádku? Musíš mu pořádně vysvětlit, že s bolavou nohou nemůžeš běhat za chlapama :grinning: . Hlavně, aby jsi už měla klid.

My měli dneska dokonce kraťasy, na plavání jsme byli jediný s dlouhýma nohavicemi. Tak jsem mu je ohrnula a doma mu pak šoupla kraťasy.

Dneska jsem prvně šla koupit něco Ondrovi a koupila sobě. Bývá to obráceně. Dvoje kraťásky, jedny na doma a druhé parádní. Zítra snad pořídím i něco Ondrovi a hlavně ty sandálky.

Zevi: tak to měl manžílek štěstí, tak ať se koncert vydaří.

Macej: tak to je smůle, taky snad nebudeme všichni najednou zdravý.

Ondra snídá s námi, ale moc tomu nedá. Po spánku má taky mléko a pak si od nás většinou jen párkrát kousne. Chleba s něčím nebo nějaká buchta. A úplně nejvíc mu chutná šunka, tu s ní z chleba a chtěl by další. Bude po mamce masožravec.

Je pravda, že teď je s Ondrou strašná prča. Všechno napodobuje a opakuje
12. kvě 2008 ve 22:01  • Odpověz
autor
kamhajek,
bohuzel ne ... ale uz jsem se rozhodla ho vymenit za jeste krasnejsiho a sikovnejsiho :o))) Jdu tam ve ctvrtek. :grinning:
13. kvě 2008 v 10:29  • Odpověz
autor
kamhajek,
Nikola byla prijata do rodiny :grinning: :grinning:
13. kvě 2008 ve 20:08  • Odpověz
Mapris: tak konečně jí Terezka vzala na milost? To je dobře, aspoň si odpočineš.

Já dneksa pořídila ty sandálky, ale ne ty co házela odkaz Zevina. V Kolíně jsou psaný dvě prdejny, ale ani v jedné je neměli :frowning2: . Tak jsem nakonec koupila u bati. Ty co měl doteď doma bude mít na zahradu a na doma jsem mu koupila ty bačkůrky s otvory. Já se do městě vyfikla, vzala si páskové botky a mám puchýř, to je daň za "krásu".
13. kvě 2008 ve 20:47  • Odpověz
autor
kam,
jo vzala ... Bylo to asi tim, ze ja jsem nebyla doma a sla taky pryc - na postu a vybavila si nakupy a tak ... A i Nikola byla prekvapena, pry vubec neknourala a Terezka si s ni na pisku hrala - poslala jsem je na maly piskoviste - tam se Terka vzdycky zabavi ... A dokonce ji v golfacich usnula ... No a hlidala dve hodiny :o))) Tak snad to vyjde zas ve ctvrtek - uz bych to fakt potrebovala :o)))
13. kvě 2008 ve 21:10  • Odpověz
autor
téééda, tady je to mrtvý .... Všichni venku co??? My taky, furt :o))

byli jsme u mudry na očkování, celkem v pohodě, akorát obrečela ďobanec do nohy. JInak jsem jí při prohlídce držela za ruku a byla o.k. Naše míry 83,5 cm a 13,5 kg.
16. kvě 2008 ve 14:07  • Odpověz
Jéjej, kde všechny jste.

My jeli včera do Brna a návrat byl až dnes. Ondra byl u babičky a když jsem si pro něj přijela, vůbec k mě nechtěl, byl pěkně naštvaný, že jsem ho tam nechala. Naštěstí ho to brzo přešlo a nechtěl se ode mě pro změnu hnout.
Odpoledne jsme chtěli jít poznávat krásy Brna a začlo pršet. Skončili jsme v OC Olympia a koupila jsem tam Ondrovi v C a A krásný věcičky za super ceny. Zašli jsme do kina na novinku U mě dobrý a jestli chcete znát můj názor, tak kdybych ty peníze co stáli lístky projedla, udělala bych lépe. Je to dost o ničem, nějaká akce je až poslední 15 minut filmu.
16. kvě 2008 ve 14:33  • Odpověz
Ahojky,

máme nějaké rodinné problémy, tak jsem momentálně s malou sama.Tak nějak nemám ani náladu na koníka, a vlastně skoro na nic :frowning2: .Aspoň že je krásně a mám kolem sebe dobré přátelé, které mi pomáhají :slight_smile: .
Tak se všichni opatrujte :dizzy_face: :dizzy_face:
17. kvě 2008 v 00:08  • Odpověz
Ahojky,tak se nám to počásko nějak skazilo.Já sice bouřky ráda(když jsem někde zalezlá)ale když je venku hezky a teplo tak je to samozdřejmě lepší :wink:
Párkrát jsem nakoukla minulý týden a fakt tady nebyla ani dušička,nedivim se,my jsme také byli pořád venku :slight_smile:

iso

teda,to je mi líto,kdyby sis chtěla pokecat tak dej vědět a určo se sejdeme :wink: Držim palce ať to zvládneš,věřim,že se vše vyřeší a zas bude dobře :dizzy_face:

kam

vy jste teda kinožrouti :grinning: Nemyslím to zle,ale často se takhle kulturně vzděláváte.já nebyla v kině ani nepamatuju.Ale zase,když vezmu cenu lístků tak to se raději půjdem někam najíst jak píšeš nebo koupím něco malému :slight_smile:

V úterý jsme byli u kamarádky,bylo hezky tak jsme šli ven.Fík jezdil na motorce,jezdí jak ďas,ale vymstilo se mu to.Chtěl totiž okusit jízdu po nájezdech na schodech,na moment jsem se otočila a už jsem viděla jen jak letí motorka.běžela jsem k němu,řval,ale naštěstí si "jen"sedřel nos a ret.Tekla mu krev a měl pysk jak meloun,ale rychle se mu to zhojilo.Holt motorkář musí mít silniční lišej :sweat_smile: :grinning:
17. kvě 2008 ve 22:26  • Odpověz
Macej: máš pravdu, jsme tak trochu kinožrouti :grinning: . A to co máme Ondru chodíme méně, já prostě u televize sedět nevydržím i když si půjčíme DVD. Prostě buď usnu nebo si čtu apod.

Isacku: tak pevné nervy a hlavně ať jste zase brzo šťastní.

Dneska mi u golfek rupl při sundávání kolečka plast a teď tam nedrží. Takže to budu zítra reklamovat. Tak jsem zvědavá, jak dlouho jim to bude trvat.
18. kvě 2008 ve 21:20  • Odpověz
autor
ahoj iso,
tak to je mi lito, kdybys potrebovala, tak jsem skoro furt na icq nebo na skype.

koukam tady je mrtvo ...
Vcera pocasi stalo za prd, ale dneska je uz lip, tak se tesim, jak vyrazim ven, asi dojedu na nakup na budejarnu ...

Jinak my byli v sobotu v polsku u znamych - vlastne u rodicu manzelovo kolegy ....
holky, to byl veget ... dorazili jsme po obede v sobotu, bylo krasne, oni maji strasne velko zahradu - ale takovou nerovnomernou - dva rybnicky - naaadheeraaa - dva kone ... Kolegovo manzelka se s Terkou vyblbla a ja odpocinula ... V sobotu vecer jsme meli vodkovou smrstu - kupodivu jsme s manzelem prezili :o))) a v nedeli zas lilo, tak jsme jeli uz v 10, protoze nase slecna blbe spala a kolem 10ty, kdyz jsme se chteli nasnidat - tam udelala takovou scenu, ze jsme se najedli a jeli jsme. A zastavili jsme se jeste u znamych v Nachode - maji stejne starou holcicku, a dorazili jsme vecer v 7. Fakt to bylo super. Hlavne to polsko ... To clovek hned nacerpa energii :o))) Navic meli dva velke psy a kocky ... Fakt pomalu jak u nasich na statku :o))) Hezky kavicka, vecere a obed na Terase :o)) Pak tam dorazili jeste znami tech rodicu - a meli 8mi mesicniho kluka, tak tam aspon Terka nebyla sama ...
6.6. vyrazime na sazavu - do samopsi - na chatky - tak jsem zvedava, jaky bude pocasi.
Jinak uz mam koupeny listek na celine dion, tak jsem zvedava.

Noha - zatim jakz takz, nechci to zakriknout. Chvili je to dobry, chvili horsi. Objednala jsem si od jedne doktorky nejaky prirodni leky, tak jsem zvedava ... Takze tak ...
20. kvě 2008 ve 12:40  • Odpověz
Čauvesky,

Isáčku, co to čtu? :frowning2: Snad už je trochu líp a jestli ne, tak posíláme hodně sil, ať je všechno zas jak dřív, nebo lepší. Držíme palce.

Zevi, tak jak jste si užili Kylie?? Pořád načuhuju, jestli písneš, jak jste se v Práglu měli a kde nic, tu nic :confused:

Mapris a bylas teda nakonec s tou tvou fajfčičkou u nějakýho jinýho doktora?? Nebo pořád zůstáváš věrna tomu hezounovi a od tý doktorky máš jen nový lék?? Já jen žes psala, že už k němu nepůjdeš a půjdeš jinam, tak jak to dopadlo...

Holky, to je mazec s tím počasím, co? My už jsme se minulý týden koupali venku, do vsi jsme chodili jen v kraťáskách a tríču a od neděle změna jako blázen a znovu navlíkat prcka do bundy. To je vopruz!

Holky, já mám takovou radost, krásně se nám samo upravuje noční spaní. My jsme se pořád budili a od posledních zubů jsme kojili dvakrát v noci jako mimina. Ale pořád mě drželo nad vodou, jak psala Zevi, že se jim to samo upravilo okolo 18ti měsíců, že malej začal sám spát celou noc. Tak jsem si říkala, že to nebudu zatím hrotit a počkám a najednou se začal budit až nad ránem, tj. okolo šestý, dali jsme kojo a spal do osmi až půl devátý. A teď už několikátou noc spinká v tahu od osmi do osmi až půl devátý. Sem tam se ještě vzbudí, třeba včera ve tři, tak jsem se tam šla juknout a byl totálně pročůranej, tak ho to asi studilo. Jinak spinká. Mám velkou radost, i když to ještě nechci zakřiknout. Jen to pro nás znamená, že je asi po kojeníčku. Kojili jsme už jen v noci nebo nad ránem. Mohla bych teda mu dát večer před spaním, vím, že by si asi dal říct, ale to jsem ráda, že jsme to odbourali a může ho kdokoli dát spát, tak bych to nerada znovu zaváděla. No holky, tak asi je PO :cry: Já vim, že jsem prdlá, že už je velkej, ale to víte, taková doba, těžko se s tím člověk loučí...
20. kvě 2008 ve 13:07  • Odpověz
Ahoj Kozeny, kde jste všechny? Včera bylo ošklivo a Koník nefungoval, to jé zákon schválnosti.

S Ondrou jsme dneska podruhé navštívili kadeřnici a lokýnky jsou pryč. Docela mě překvapil, byl hodný, seděl a koukal co se to děje. Nečekala jsem, že vydrží tak dlouho sedět v klidu.

Mapris: Celine bude určitě super.
20. kvě 2008 ve 13:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.