• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Kam, já jsme tadýýýý!!!! :grinning: :grinning:
20. kvě 2008 ve 13:29  • Odpověz
Prochi: gratuluji k nočnímu spaní, hlavně aby to vydrželo.

No vidíš, ani jsem si neuvědomila, že nám Zevina nepísla co koncert. Od té doby tu ani nebyla. Jen jestli ona nám neujela s Kylei do Austrálie za klokanama :grinning: .
20. kvě 2008 ve 13:32  • Odpověz
Měla bych si asi jít zacvičit, než se mlaďas vzbudí, místo toho si hraju s fotkama a nějaký jsem hodila k nám do albíka, tak kdo chce ať jukne :wink:
Na cvičení už prdim, se mi nějak nechce...
20. kvě 2008 ve 13:32  • Odpověz
Tý voloďo, teď si na to Kam kápla! Kdo ví, jestli Zevi nefrnkla k protinožcům!! :confused: :grinning:

Já jsem na to spaní taky zvědavá, každý večer uléhám a říkám si, jaká asi bude noc... Jen se bojím, až se dají do pochodu poslední zuby.
20. kvě 2008 ve 13:35  • Odpověz
Prochi: jak tak koukám na fotky, tak malej taky musí být u všeho a všechno si vyzkoušet co?
20. kvě 2008 ve 13:36  • Odpověz
ahoj kozeny,
už kterýsi den jsem dvakrát psala román a pokaždý mě koník odpojil, tak jsem se fakt naštvala :angry:

mapris,
punčocháčky dávám i nedávám, když je fakt horko, tak jen tepláčky a ponožky no a teď je zase zima, tak dávám, když jdem ven.
Snídáme většinou kukuřičné lupínky, pečivo začala nějak omezovat :wink:
Dnes ti posílám to dvd, tak snad bude dobře nahraný, když tak pak písni, jestli bylo vše OK. :wink:
20. kvě 2008 ve 13:38  • Odpověz
jůů čau Jíťo!!

Tak že bysme se zase začaly pomalu slejzat? :sunglasses:

Kam, no jo, všechno prošmejdí, ale nejvíc na světě je unešenej z vody. Dědeček mu seřídil na hadici páčku a naučil ho, že nejdřív si to musí pustit na druhým konci zahrady na kohoutku a pak si páčkou reguluje přímo na hadici. A je děsně nebezpečnej, jak někoho vidí, je jedno, jestli mě v plavkách nebo souseda, jak jede na kole, tak hned zamíří a křičí "TEČE, STŔÍKKK" a všichni jsme zlití.
20. kvě 2008 ve 13:50  • Odpověz
Tak konečně se tady něco děje.

Do vody jsou blázni snad všechny děti. Jakmile si beru konev a jdu zalévat, Ondra letí s tou svou malou a dělá brrr(to je jeho výraz pro vodu). Včera po dlouhé době na plavání nebojkotoval potápění, dokonce to vypadalo, že z toho má radost. Prostě vodouch :grinning: .
20. kvě 2008 ve 14:17  • Odpověz
Ahoj holčiny,

to je počasí,fakt hnus.Dokonce jsem pro malýho zase na včerejšek vytáhla punčocháče.to jsou teplotní rozdíly,brrr :angry: Dnes jsme byli u kamarádky a při odpolední procházce jsme trochu zmokli,teda malej měl pláštěnku na kočáru,ale nejdřív byl hysterák,že jí nechce.

O víkendu jsme byli poprvé v aquaparku v Letňanech,byli jsme překvapení jak je to tam malý,nevim,proč tomu říkají aquapark :sweat_smile: Ale malej se vyblbnul.Bavilo ho to v tom pidi brouzdališti,kde měla voda fakt snad 40 stupňů(sice psali 31,ale měla o dost víc,byla téměř horká) a pak se vyblbnul i ve velkém bazénu na klouzačce a taky chtěl pořád skákat do vody.Takže dobrý,sice malý,ale Fíkovi se tam líbilo.i když teda završil to scénou,páč jsem mu nechtěla půjčit klíč od šatny,nemohla bych se jaksi převlíknout a hlavně ten klíč se v tom zámku musí nechávat :sweat_smile:
Minulý týden jsme Fílu ostříhali,vzala jsem ho strojkem,ale ze začátku jsem nechtěla úplně na setinku tak jsem mu to vzala na největší což je asi 2cm.Musim říct,že mu to celkem sluší,má ty vlásky takový upravenější a pod čepicí se mu to nemuchlá.

prochi

já mám na ty vaše fotečky smůlu,zase se do toho alba nemůžu dostat tak prosím písni mi do IP ještě jednou odkaz :dizzy_face:

Jo a už je to dýl co jste tady psali o stříhání nehtů.u nás to byl donedávna horor jak na rukou tak na nohou.Teď už jsou ruce dobrý a v klídku se nechá,ale nohy jsou děs,lochtá ho to a nenechá si na ně pomalu sáhnout.Vždycky mám co dělat,abych ho udržela a neublížila jemu ani sobě těma nůžkama jak sebou mele :sweat_smile:
20. kvě 2008 ve 22:32  • Odpověz
autor
Jita,
jsi zlata diky :o)))

prochi,
no, dopadlo to nakonec tak, ze ten krasnej doktor mi rekl, ze se s tim vic neda delat, ze tam furt bude nejakej problem... Protoze je to na hodne zatezovanym miste ... takze nazdar .. nic dale ... a prijdte se ukazat za mesic (teda takhle to doslovne nerekl - ale doslo mi to), nabizel mi dalsi operaci - ale oba jsme zkonstatovali, ze mame pochybnosti o tom, ze by mi pomohla ... Takze jsme v tom stadiu, ze jsem si od jedne doktorky objednala nejake prirodni (drahe) leky na ty otoky na noze a asi zkusime najit jinyho doktora v jine nemocnici. Treba ve vinohradsky ... akorat nevim co bude, az pojedem k mori ... Nechci se toho tak lehce vzdat ...
21. kvě 2008 ve 14:06  • Odpověz
autor
jita2,
diky moc za dvd, doslo v poradku a uz jsem podle nej i cvicila :o)) Jsem dluznici :o)))
22. kvě 2008 ve 13:16  • Odpověz
autor
holky,
jak to mate s veceri pro deti? Terka ma docela vydatnej obed, takze ji stacila svacina kolem 4-5ty hodiny, jenze ted mi zase zacala odmitat ovocny presnidavky, ovoce neji, a vcera stala u bilyho jogurtu (hollandia), protoze jsem ho pridavala do pomazanky z krabich tycinek, no a mliko mela 300 a pak zase stala a chtela jogurt ... Nejak mi dochazi napady, co ji davat. Vetsinou mela pred mlikem rohlik s maslem a salamem, ale pecivo taky zacala odmitat ...
22. kvě 2008 ve 13:16  • Odpověz
Mapris, no to snad nemůže ten doktor myslet vážně, že se s tím nedá víc dělat?!?!?!!! Ať se jde fakt bodnout, vždyť si to léčíš už řadu měsíců, nejdřív to pořád odkládali a teď zas tohle. Fakt asi zkus někoho jinýho, za to nic nedáš a aspoň budeš mít jistotu, že jsi zkusila všechno.

S večeřema potažmo s jídlem jsme teď dost na štíru. Poslední dobou nejí pečivo, kaše, nic. U nás to vypadá tak, že snídáme okolo devátý, na talířek dostane kousek pečiva (dřív máznutý sýrem apod., to začal úplně odmítat, tak zkouším suchý, ale nevšimne si toho) + šunka, nebo plátk. sýr + okurka nebo rajče. První zmizí zelenina, pak si kousne do šunky a končí. Většinou teda sní ještě jogurt, buď malou aktivii (125g) nebo půl velký ovocný hollandie. Oběd v půl dvanáctý, vedou všechny možný polévky nebo těstoviny s něčím, okolo třetí má ovoce nebo někdy lipánka, dřív miloval přesnídávky, ty teď nemůžu ani vytáhnout. Okolo šestý máme 1. večeři, protože to jim já, tak aby mě nechal v klidu, tak mu taky naložím na jeho talířek a podobá se to snídani, takže na talíř dostane kousek pečiva, zeleninu a sýr nebo šunku, nebo má se mnou rybu, maso apod. Pak většinou jí ještě než jde spát, tj. po půl osmý, ještě před 14ti dny to byla kaše, ale tu teď bojkotuje, tak dostane třeba trochu polévky nebo co měl k obědu. Vypadá to, že jí hodně, ale jsou to pidiporcičky. Ted jsem ve fázi, že to spíš neřešim. Nechce kaše, přesnídávky, pečivo... tak to prostě pár dní vynechám a za týden to zkusim nabídnou. Jsem ráda, že má rád maso a může se užrat zeleniny. A hlavně není žádná hubená vychrtlinka :grinning: Tak to je takový nástin, jak to asi vypadá momentálně u nás :wink:
22. kvě 2008 ve 13:51  • Odpověz
Tak taky se přidám s naším jídelníčkem: kolem páté ráno má sunar, tak 120(tím se zasytí a vydrží spát tak do půl deváté, když ho nedostane vstává v sedm a pak už nespí). S manželem ráno kolem deváté má taky sunar a k tomu chleba s něčím a nebo jogurt. Co zrovna manželovi přijde pod ruku. Oběd má po dvanáté hodině(z 95% procent jí to co já). Mezi 3 až čtvrtou jogurt nebo přesnídávku. Kolem půl šesté se mnou večeři a pak po sedmé sunar. Jinak přes den dostává po různu ovoce, zeleninu a sem tam něco sladkého. Ondra je jedlík, ten by mohl jíst pořád. Jakmile jdu do lednice nebo do špíže žene se taky a dělá ham. V kočárku má občas nějaké pečivo. Sem tam se stane, že nechce nějaké jídlo, teď už to neřeším. Hubeňour není a půst mu určitě neuškodí.

Tak dneska jsme si pořídili ovci, aby nám spásala trávník a my nemuseli sekat :grinning: .. Kecám, máme sekačku co seká sama.
22. kvě 2008 ve 14:54  • Odpověz
autor
kamhajek,
s ovci dobrej vtip, malem jsem ti to sezrala :grinning: :grinning: :grinning: . Fakt seká sama??? Ta by se mi libila :o))

No, Terka ted zacala bojkotovat vecere - pecivo s maslem a salamem. Ted se zas dozaduje cistyho bilyho jogurtu hollandia - stala predevcirem u lednice a delala ham .. A to i po vecernim mliku ... Tak mela vcera venku bilej jogurt a rohlik ...
23. kvě 2008 ve 12:37  • Odpověz
mapris: fakt seká sama.
23. kvě 2008 ve 13:31  • Odpověz
autor
kamhájek,
to jí jako jen zapojíš do zásuvky a ona jezdí sama po zahradě? :wink: :grinning:

Jdu žehlit ... Vidim to tak do 2 do noci :angry: :angry:
23. kvě 2008 ve 20:25  • Odpověz
Mapris: zjednodušeno řečeno ano, sekačka je na nabíječce a jezdí po zahradě, když má málo energie zajede si na nabíječku sama. Podél záhonů a plotů je v zemi zakopaný drát a za ten už nesmí. Když do něčeho narazí otočí se a jede jinam.

Z Ondry je poslední dny strašný mazel, dneska nemohl zabrat, tak jsem s ním ležela hodinu v posteli a pořád mě objímal a pusinkoval a vyprávěl. Bylo to krásný.
24. kvě 2008 ve 22:26  • Odpověz
ahojky,

hlásím se po krátké odmlce :slight_smile: .Malá je venku s taťkou a s babi a dědou tak mám čas.

U nás už je relativně klid, ale lepší už to asi nebude :wink: .Ale můžu říct, že za ten skoro týden co jsem byla s malou sama se malá strašně změnila.Jak jsem byla ve stresu a i na nervy, tak i ona je celkem nervní a strašně uvztekaná, ještě víc než byla.A jak se nám krásně upravilo spaní, tak opět je to katastrofa největší :frowning2: .
Tak snad se brzo srovná.a taky neslyším nic jiného než mamíí, mamíí a je na mě věčně pověšená jak klíště.Což předtím vůbec nebylo :confounded: .

kam,
tak to je šikovná sekačka, kde jsou časy zlaté kosy, co?Je to až neuvěřitelné jak je s dobou elekronika čím dál tím šikovnější.A stříhání je u nás taky horor, hlavně na nohou.

macejka,
to máš pravdu, že je to v těch Letňanech malinký.Jezdím tam ke kamarádce a chodíme okolo.I jsem se tam byla už podívat, lákal mě ten tobogán, ale zatím jsme se tam nekoupali.

A jídlo, tak přesnídávky, kaše, pečivo a maso už u nás nejedou.K večeři ji často udělám toust, potřu to trošičku kečupem, dám plátek sýra, plátek šunky a dám do toustovače.K tomu zeleninu a když ji nechám papat samotnou, i když jí tak půl hodiny a nadrobeno je všude, tak spapá celý jeden toustík.To ji fakt chutná a pak samotné čisté těstoviny a hodně polívky.Takže večeři má pokaždé jinou někdy i žádnou, páč nechce :slight_smile:
Ale taky není hubeňour, takže to neřeším a před spaním dostane jen 150ml mlíka.

Ještě se musím pochlubit, že jsem ubarala 6kg na váze.Ne, že bych držela dietu, ale stres a nervy udělaly svý:o).
Což jsem velice, velice ráda a doufám, že takových 10kg ještě půjde dolů.

Tak a teď se jdu podívat Prochi na fotečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. kvě 2008 v 15:03  • Odpověz
prochi,
fotečky krásný.Tu krásnou zahradu, houpačku, a pískoviště alá bazének fakt závidíme.To je uplně o něčem jiném, snad do budoucna taky pořídíme baráček.
25. kvě 2008 v 15:22  • Odpověz
Ahoj, když je to tady takové všeobecné, tak se chci zeptat, jestli neví, zda je kolem 1. roku nějaké období vzdoru a podobného zlobení. Můj naprosto bezproblémový syn (až na stálé noční buzení) je v poslední době (21.5. měl 1. rok) celkem hodně uplakaný, protivný, když se mu něco nelíbí, tak se pořádně vzteká, ... Gabka
26. kvě 2008 v 09:05  • Odpověz
mapris,
no hlavně že hraje, to jsem ráda :slight_smile:

Večeře - někdy nejí večeři, jen zobe, ale my dáváme třeba chleba/rohlík s něčím (většinou rybinková pomazánka :grinning: ), když nemá chuť na pečivo, tak třeba uvařím krupicovou kaši nebo puding, ale to zřídka, nebo řeba polívečku nebo hlavní jídlo od oběda, maso odmítá poslední dobou, tak třeba jen přílohu, jako brambory nebo kolínka, páč kolínka může pořád :grinning:

kam,
to je super mít doma milovníka :sweat_smile:

ahoj isacku,
u dětí se různá období rychle mění, jistě se to zlepší, u nás třeba nehrozí, aby usínala večer s někým jiným, než se mnou, takže když jsem na zpívání, je kravál, momentálně je na mě fixovaná, tak si říkám, že to také snad nebude dlouho trvat :wink:
Gratuluju k váze, jsi šikula a přitom jsi se nějak nedřela, abys je dala dolů, hele, aby z tebe pak něco zbylo, když chceš dávat dolů ještě 10 kg :confused: :wink:
26. kvě 2008 ve 13:31  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu na vás juknout a pozdravit :wink:

isacek

taky moc závidím ten úbytek na váze,sice je stres svinstvo a raději být bez stresu,ale pár kilo dole je zas dobrý :wink: Malá asi poznala,že je mezi vámi napětí a podle toho se iu chová a chce ukázat mamince jak moc jí má ráda tak tě tak objímá.Přeju ať jste v pohodě :wink:

kam koukám,že máš doma mazlíka,Fík se moc nemazlí,jen občas,ale zase když řeknu ať mi dá pusu nebo taťkovi tak dá prďolka :slight_smile: Včera jsem na tebe vzpomínala,jeli jsme ke kamarádům na chatu přes Kolín :wink:

prochi

já bych se na to vyprdla,pořád mi rajče ukazuje,že se na stránce vyskytla chyba,nevim proč.písnu ti do IP svůj mail a když budeš tak hodná a budeš mít čas,pošli mi rovnou odkaz na mail a já si to rovnou otevřu z mailu,ju?Abych se na vás taky mohla mrknout :wink: :grinning: :dizzy_face:

mapris

u nás je to s jídlem taky občas bída,malej spíš mlsá okolo a pak normální jídlo nechce :confounded:
Snídaně jsou u nás většinou pečivo)buď klasický nebo toust.chlebík opečený ze sendvičovače) s máslem a marmeládou,medem,lučinou,kiri,ale úplně nejčastěji jede plátkový sýr,to je skoro každý den "týr,týr" a i když sní třeba marmeládu tak pak chce"týr" :sweat_smile: Někdy má jen mlíko a pak už nic nechce nebo zas jen plátek sýra.Dávám mu k pečivu i zeleninu,ale už jí moc nechce jako dřív.
pak většinou sváča ovoce nebo přesnídávka,oběd nejčastěji polívky,ty má malej rád nebo omáčky,ty má taky rád s kolínkama,knedlíkem,rýží nebo brambory maso zelenina,podle toho co uvařim nebo mám v mrazáku.Odpolední sváča většinou mléčná,jogurt,Lipánek,Tvaroháček,mlíko,podle toho co chce nebo máme doma.No a pak ještě zobe nějaké křupky,sušenky nebo tak ,mlsal by pořád.No a večeře polévky,občas kaše nebo pudink nebo chleba s rybí nebo jinou pomazánkou(to i někdy ráno) a na celé čáře u nás vedou tousty stejně jak u isáčka.Téměř denně slyšim "tou,tou" :sweat_smile: Toust mu dělám buď s plátkovým sýrem nebo s mazacím sýrem nebo i s kiri jak kdy,někdy máznu trošku kečupu.Šunku jsem malýmu zatím nedala,ale pomalu už začnu,beztak už jí všechno.

začátkem června pojedeme ke kamarádům na chatu slavit kamarádovi narozeniny.A jelikož tam nebude mít nikdo děti tak bysme chtěli nechat Fíka u našich.Není to problém,naši malýho rádi mají u sebe,ale raději jsme to zkusili tuto sobotu a nechali jsme ho u nich přes noc.bylo to poprvé co spal beze nás nebo spíš beze mě.Myslela jsem si,že to bude v poho a ouha,ve dvě ráno mi mamka volala,že Fík strašně pláče a pořád volá máma máma.Vzbudil se na mlíko a jak mě tam nikde neviděl bylo zle :frowning2: Raději jsem tam jela.Když jsem dorazila tak už neplakal a hrál si,ale spát moc nechtěl,usnul až v půl čtvrtý i když jsem tam byla :unamused: Docela mě to mrzí,ještě nejspíš zkusíme jednou někdy v týdnu a pokud to bude zase problém a bude po mě plakat tak si ho na oslavu vezmeme s sebou nebo odjedeme dřív(měli jsme u kamarádů spát).Je to mamánek :sweat_smile: Mamka říká,že je ještě malej a chce jen mě,ale u našich by vydržet mohl,ale nervovat ho tím taky nechci,aby po mně plakal.
26. kvě 2008 ve 14:16  • Odpověz
macej,
to je přesně jako u nás,v noci prostě potřebuje mamču, já a hlavně manža nemá nervy ji někde nechávat, aby si nějak zvykala s tím, že to tam několikrát propláče atd. Na takové nervování taky nemáme, tak to radši nějak překlapem, i když musíme vydržet, že jdu občas v noci zpívat a táta nestačí, ale není to zdaleka tak hrozné, jako by spala u babi a neviděla ani tátu :wink:
26. kvě 2008 ve 14:57  • Odpověz
Macej: Ondra je naštěstí už od mala zvyklý občas spát u babičky. Ono teď je takové to období, že špatně snáší změny a něco nového.

Ondra poslední dny špatně večer usíná, nechce být sám i když je unavený, že sotva kouká. Mám podezření na stoličky.

Isa: tak hlavně, že je krize zažehnaná. Malá se určitě srovná.
26. kvě 2008 ve 21:42  • Odpověz
autor
ahoj holky,

isacek,
hlavne ze je krize zazehnana .. Taky bych potrebovala 10 kg dolu ... Hlavne kvuli ty noze ... Jinak, to ze je mala uknourana, je to asi tim, ze byla dlouho s tebou sama. Staci tyden. Ja jak jsem byla jeden tyden u nasich bez manzela, tak se Terce rozhodilo spani a vubec vsechno .. taky byla chvili protivna, ale nastesti to trvalo jen tak 2 tydny a je uz zase v pohode. Ale co jsme ji nechali "vyrvat" na to spani, tak ted je taky mamankovska ... Mne ji hlidala vcera kamoska, a pry tam Terka uronila jen sice jednu slzicku - uvedomila si, ze tam nejsem, ale jinak byla v pohode. Co mi ji hlida jednou tydne ta holcina, tak je radsi poslu na hriste, aby se tam Terka zabavila s detma, jinak by s ni asi taky nebyla ... Tezko rict. Jak rika moje sestra - bude hur .. Pry je to nejhorsi obdobi je kolem 3 let ... Kdy jsou zavisly uplne na mamine ..

isacek,
hraje, a uz podle toho cvicim, diky moc.

macejka,
my jsme taky Terku nikde jeste pres noc nenechali, maximalne, kdyz jsme byli u manzelovych rodicu, tak jsme vecer sli o dve ulice dal k sousedum, ale to bylo jen na dve hodky. Predminuly vikend jsme byli v polsku a Terka tam byla taky jediny dite, tak jsme ji dali spat nahoru do pokoje - kde jsme spali my, vzali jsme si chuvicky a v klidu jsme popijeli na terase do pul 12ty .. Tak to holt budete muset udelat taky tak ..

no, my jsme na tom s jidlem celkem dobre, rano si zase zacala rikat o jogurty, obed ma dva chody, odpo lipanka ale chce pak jeste veceri - nez si da po koupani mliko. Ovoce neji, prestala mi minuly tyden jist ovocne presnidavky .. Chleba s maslem a se salamem ji jen kdyz to jime my ... Vcera jsme ji udelala puding a pak vypila tak 210 mlika ... Nevim jestli ji zacit varit i teple vecere ... Fakt nevim. Toustovac nemame,jen topinkovac .. Dopo si obcas zobne susenky, ale to ji davam jen do desaty hodiny, aby pak obedvala.

Jinak jsme uz meli uraz .. Vcera spadla z lavicky - jedla a nedokazala sedet v klidu, furt se vrtela, tak zbuchla, spadla a buchla se do hlavy, ale az pri koupani jsem si vsimla, ze ma pekne odrenou nohu - asi od te lavicky .. A dneska dopo zbuchla venku z motorky, na hlavu... Tak doufam, ze to bude o,.k ... Uz to zacina. Jezdi na motorce jak dabel ... spi jednou denne, rano se budi kolem pul seste, ale dari se mi to nekdy ukecat do pul sedme ... a spi uz jen jednou denne ..

Jinak nic noveho - teda krome ty nohy - furt stejny a zacina se to zase odvirat :angry: :angry: :angry: .
Jdu se najist, dite spi. Hezky den.
27. kvě 2008 ve 12:04  • Odpověz
Ahojda holky, nakukuju rychlovkou, mám ještě chviličku, než se mládě vzbudí, tak uvidím, co stihnu napsat.

Isáčku, tak slávinka, že je to u vás lepší. Tak tfuj tfuj tfuj, ať se to drží, nebo ještě zlepší :wink: A i malá se snad brzy srovná. Určitě to z tebe cítí a nevědomky nebo nechtěně se to přenáší/přenášelo i na ní. A jak už tady zaznělo, u dětí se to mění kolikrát ze dne na den. Ale nemůžem se jim divit, že jsou na nás něktěří víc, někteří míň závislí, vždyť jsme to my, kdo s nima je téměř nonstop. Za pár let na to budem už jenom vzpomínat :slight_smile:
Jinak obří gratulace ke schozeným kilíčkům. Je to paráda!!! Hlavně to teď nenabrat a když už je to tak krásně rozjetý, tak zkusit trochu upravit stravu a ještě by to mohlo jít. Fakt super! Já jsem zaseklá na těch svých -7kg, ale jsem ráda i za to. Zase jsem se do toho teď obula, hlavně víc si hlídat tu stravu. Včera jsem byla opět na stepaerobiku, já se do toho úplně zamilovala. je to hroznej záhul, už po deseti minutách jsem myslela, že chcípnu, ale super super super.
Jinak Isáčku ještě móóóóóccc děkujeme za chválu zahrady atd. :slight_smile:, to se krásně poslouchá (čte) :grinning:
Dneska je tam zas teploučko, tak už se těším, až se malej vzbudí, že si napustíme bazének a budem se cachtit a poflakovat do večera na zahradě.

Macej, malej taky ještě nikdy nespal nikde beze mě. A nedovedu si to vůůůůůůůůbec představit. Ani to vlastně technicky nejde, protože jediný místo, kde by to šlo, jsou naši a ti bydlí ve stejným baráku :grinning: Tak to je obr výhoda, že když někam chcem jít, tak to plánujem tak, že jdem, až když usne (což není moc problém, spát chodí nejdýl v osm, spíš dřív) a dolů hodíme jen chůvičky. Ale když nad tím přemýšlím, tak už jsme nikde nebyli snad stopadesát let :confused: Ale příští týden máme třetí výročí svatby, tak třeba nějaká ta večeřička by se jako docela nabízela.... :grinning:

Tak z pokojíčku už se ozývá šťastný výskot a vyprávění, tak letiííííííííííííímeee na sluníčko, jupííííííí a páááááááááááá.
27. kvě 2008 ve 14:07  • Odpověz
Holky děkuji za hezká slova, v takovéto situaci potěší :slight_smile: .

S tím spaním jinde, je naštestí malá v pohodě.Jezdí spát k našim, ale už jen tak jednou do měsíce, nedělalo to
toiž dobrotu, chtěl být pak jen tam, a odjížděla od nich z pláčem.Babička ji právoplatně rozmazluje
a malý se to samozřejmě velice líbí.Tento víkend tam zrovna jede, tak se i docela těším :slight_smile: .

macej,
ale první noc u našich bez nás byla podobná jak u vás.Akorát malá byla ještě mimčo, bylo ji asi půl roku.
Taky nám ji o půlnoci přivezli naprosto hotovou a vyřvanou.

Měla jsem příští týden odjet s kamarádkou na týden pryč, ale zrušila jsem to, protože chci, aby se malá nejdřív srovnala a zvykla si opět na taťku.
A s tou váhou, snad půjde dolů i ten zbytek.Je to hodně i tím, že jsem přestala pít slazené vody, jím max.do šesti a nejím bílé pečivo.Necítím se poslední dny dobře, byla jsem v pondělí u doktora a mám hodně nízký tlak, musím povinně pít a kyž se to nezlepší mám přijít znova.Ale přikládám tomu hlavně můj momentální psychický stav, tak snad i to se srovná.

mapris,
tobě se ta noha snad nikdy nezahojí :frowning2: .A co třeba jet někam do lázní, tak na tři neděle a tam fakt jen relaxovat a odpočívat, aby se to dalo do pořádku?Vím, že s malou to půjde težko, kor když máš manžela tak pracovně vytíženého, ale zdraví je přednější a i pro tebe to musí být nepříjemné.

Prochi,
já zas obdivuju tu tvou vůli chodit ještě cvičit, fakt!!Já bych se nedokopala a kdyby jo, tak by mě po hodině asi stejně odvezla záchranka na celkové vyčerpání :grinning: :grinning: .Nejsem už vůbec v kondici a nic nevydržím.

macejka,
ty jsi říkala, že Fílovi asi budou stříhat tu uzdičku kvůli mezírce, viď?A kdy se to dělá, asi až když narostou druhé zoubky, viď?Malá má taky velkou mezeru, tak ji to taky nechám udělat.Ale ke svému zubaři ji brát nechi, protože chodím k soukromníkovi a ten je šíleně drahej.Tak snad najdu pro malou nějakého dobrého, ale levnějšího.

jita,
nevíš co je s Ijetkou, dlouho se tu neukázala :cry: .Snad je u nich vše v pořádku.
To samý zevina, raculka a caroodka.
27. kvě 2008 ve 21:32  • Odpověz
mapris,
no to ten nějaký úraz je hned, jak děti začnou být jako čertíci a nemají zábrany, tak je to hned. To naše Maruš je v tomto zvláštní, nic nedělá fofrem, zbrkle nebo rychle, spíš je dost opatrná a taková pomalá, někdy mi připadá jako knedla, ale zas je to dobře, že si hned tak nenabije čumák :grinning:

isacek,
už jsem na ijetku myslela, napíšu jí sms, že nás má jít pozdravit, abysme věděli, že žije :sweat_smile:
Tak to máš docela odvahu odjet na týden, teda jako jestli jsem to pochopila dobře, bez Naty?? :wink:
27. kvě 2008 ve 22:12  • Odpověz
jita,
néééé samozřejmě s malou :slight_smile: .Právě proto jsem to zrušila, kdyby jsme zas teď na týden odjely, bylo by to pak ještě horší.Tak chci, aby byla s ním a celkově by jsme teď měli být všichni spolu.
Já bych bez malý takhle na dlouho nejela, bylo by mi po ní smutno a bála bych se o ní.
Ijetka se neukazuje ani na icq, tak to mi je fakt divný.A nebo na ní nemám jen štestí :dizzy_face: .
27. kvě 2008 ve 23:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.