• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Já jsem se zakoukala do celé Ijet rodinky, jsou všichni tak krásní :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Asi všichni pili moc studenýho kafe :slight_smile:
Nádherný fotečky!!!!!!!! Supeéééééééééér!!!!!!!
30. kvě 2008 v 11:40  • Odpověz
No jelikož Ijet půjde navštívit albíčka, tak jsem musela přidat fotky, páč jsem si uvědomila, že mám poslední vánoční, no ostuda... :confused:
30. kvě 2008 v 11:52  • Odpověz
Ijet: přidávám se k holkám, jste moc hezká rodina. Kubík má krásné tmavé vlásky, fakt ho dělají dospělejšího.

Jenny je už u doktora. Byla jsem tam s ní než usnula, injekce co jí píchali jí zatím nevadili, tak už abych pro ní jela.

U nás je to smluvou něco jako u Macej, krásně říká kde je, a tady - to je u nás nejpouživanější slovo. Já mu docela rozumím, ale okolí jen něco.

Tak jsem postřehla, že už si uvědomuje sám sebe. Kdysi jsem viděla dokument o tom, že dítě ze začátku nepozná v zrcadle sám sebe a tak. Ukazujeme si s Ondrou kde má oči, uši .... a nedávno jsem se ho zeptala, kde má oči Ondra a on si ho málem vypíchnul.

Jita: tak asi začnu pít studené kafe na litry :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2008 ve 13:39  • Odpověz
kam,
já už dnes začala s tím kafem :grinning: :grinning:
30. kvě 2008 v 16:57  • Odpověz
Bože ženy! člověk se sem chvíli nedostane a tady je příspěvků jak za celý poslední měsíc! Jdu číst...
30. kvě 2008 ve 22:10  • Odpověz
Tak jsem to projela a vítám znovunalezenou Ijetkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!! A zároveň hrozně pláču :cry: :cry: :cry: :cry: protože tady chválíte nějaký Ijetky fotečky a já chci taky vidět fešáka Kubíka, ale mě se nic neřekne, nepošle a já jsem teda teď šíleně nešťastná :frowning2:
30. kvě 2008 ve 22:34  • Odpověz
Kam, tak jak to dopadlo s Jenny?? Už ji máte doma?? Jaký bylo probírání??? Chudinka malá, ale bylo to takhle určitě nejlepší, kdo ví, jestli by si ty mixováný štěňátka někdo vzal a že se vezme při jednom i ta kastrace, aspon budete mít už po strachu, že by se to mohlo opakovat.

Zevi, slávinka, že jsi zase mezi námi! To je bájo, že se vám koncert tak líbil a užili jste si to.
Ptala si se na to naše spaní a kojení... tak pořád kojíme. Protože jen, co jsem tady napsala, jak krásně spí celý noci a na prso si ani nevzpomene, tak se nám začal prořezávat poslední špičák, tři noci prokňoural a spal mezi námi a i poptávka po mlíku se rapidně navýšila :grinning: Teď už se to zase pomalu uklidňuje a dneska už spal opět celou noc. Ráno jsem si ho vzala ještě na pomazlení k sobě a vyzunknul si obě prsíčka. Zatím to taky nijak nehrotim, žádnýho závisláka, který by se na mě sápal přes den nebo se domáhal prsa venku, nemám, tak to taky nechám, jak se to samo vyvine.

Holky, rozhodla jsem se, že malýho taky vezmu strojkem, hlavně teď v těch hicech, to bude mít pohodlnější. Tak jsem dneska zavítala do elektra a zainvestovala a doma vlítla na malýho. Dvakrát nadšený z toho zrovna nebyl, pořád sebou mlel a otáčel se a ke konci už i brečel, tak výsledek má k dokonalosti velmi daleko, ale prokouknul a určo to bude mít na ty hici pohodlnější. Hodila jsem fota do našeho albíka, tak kdo má chuť, ať jukne :wink:
30. kvě 2008 ve 22:46  • Odpověz
A ještě nočníkování :slight_smile:

Tak především chválim všechny dětičky a maminky, kterým se daří "odchytávat" a mají už nějaký výsledky. Já jsem si pořád říkala, že u nás je času dost, prostě do těch dvou let (jsme až v říjnu), tak že to nebudu hrotit... Zkoušela jsem teda taky posazovat ho na nočník po spaní, před koupáním... ale vždycky vystřelil jak střela a vykřikoval ne ne ne. Teda nepočítám, když mu byl rok a pak ještě chvíli, to tam vydržel sedět a celkem se i dařilo, ale pak se to nějak zlomilo a nechtěl tam vůbec, tak jsem to nehrotila.
NICMÉNĚ!!! jak je teď těch pár dní hic, tak jsem si prostě řekla, že plínka nebude a bude se trénovat. Tak už pět dní celkem úspěšně "bezplenkujeme" - teda nepočítám spaní a když někam jedem, to samozřejmě plínku má. Ale jak přijedem, tak jde plínka hned dolů - hned jak vylezem z auta a už jdem čůrat ke stromečku. Čůrání nám jde krásně (ťuk ťuk ťuk), když jsme venku, tak začne najednou pobíhat od stromečku ke stromečku a pokřikuje na mě a vysílá prostě signály, je to těžký popsat, jak to probíhá, ale zkrátka pochopim, že chce čůrat, tak letim, stáhnem trenky a počůráme stromeček. Doma ale včera vznikl problém, očividně se mu chtělo, už křížil nožičky přes sebe a přešlapoval, ale na nočník si za boha nechtěl sednout, tak jsem ho musela vyzvednout na záchod a vyčůral se do záchodu - jakoby ze stoje, jen jsem ho držela nad zemí. Tak jsme dneska koupili redukční prkénko a když jsme doma, tak úspěšně čůráme na záchodě. Ale zato kakání! To je prostě PROBLÉM s velkým P!!! Dřív když měl plínku, tak říkal, že dělá "ee", nebo "bobo" a tahal se furt za plínu, dokud jsem ho nepřebalila, zato teď je SUPERTAJNEJ, vůbec nic neřekne, dokud neucítim smrad. Je to možná stížený tím, že nechodí pravidelně každý den, ale buď jednou za tři - pět dní, nebo pak pětkrát denně... Já vim, že po něm nemůžu chtít hned zázraky a snad na to taky přijde... Jak psala Ijet a Isáček o tom h.vně :sweat_smile:, tak my měli taky dneska nehodu... odnesl to gauč... ale naštěstí máme tmavě hnědej flekatej, tak není nic vidět :sweat_smile:
30. kvě 2008 ve 23:03  • Odpověz
Tak a ještě potřebuju poradit a pak už fakt končim :grinning:

Malej, když se mu něco nelíbí, tak si lehá na zem a bouchá se do hlavičky. Ale včera a dneska, co předvedl, to nemělo obdoby! Včera jsme přijeli k dědovi na zahrádku a byl tam děda, manža, švagr a švagrovka (ty teda nezná) a jak je všechny tak viděl, tak sebou flákl na zem, před tím teda letěla čepice na jednu stranu a auto na druhou, a ryl hlavou po betonu, hrozně brečel, ani ke mě nechtěl, teda chtěl, ale jednu mi vyšil, tak jsem ho zas dala na zem, kde si opět lehl a švihnul se do hlavy a zase ryl... A dneska jsme byli ve městě a jdeme, malej spokojenej, hezky se mě i držel za ruku (zázrak!) a potkali jsme kamarádku s kočárkem a jak jsme se s ní zastavili, tak zas scéna jak blázen, hodil sebou na zem a ryl hlavou po chodníku a brečel, tak jsem ho vzala na ruku, jednu mi vyšil, tak zas šel dolů... A kamarádka ať ho nechám se vyvztekat... jenomže on má úplně fialovou hlavu, je to teda pod vláskama, ale flek obří, já se docela bojim, aby si neublížil. Doma je to v pohodě, jak má záchvat, tak si ho nevšímám a ono ho to za chvíli přejde, ale dneska to teda bylo hrozný, všichni se otáčeli, bylo tam šílených lidí... chjoooooo, kdyby mu člověk viděl do hlavičky, co si myslí...
30. kvě 2008 ve 23:12  • Odpověz
Tak a už fakt naposled, dneska jsem koupila skorosandálky u Bati http://www.bata.cz/artikl/68300 měla jsem sice vyhlídnutý jiný, ale když jsem tam tyhle viděla, tak jsem se do nich úplně zamilovala a na nožičce jsou prďácký

Tak brou, dík za pokec :grinning:
30. kvě 2008 ve 23:14  • Odpověz
BAF! To je překvápko, co? :grinning:

Jsem ještě zapomněla pochválit fotečky Jíťi. Jitu, Maruška je hrozně roztomilá a krásná a úplně jí z očí koukají všichni čertíči! Je to fešanda!
30. kvě 2008 ve 23:23  • Odpověz
Ahojky

ijet

fotečky moc pěkný,jak jsem ti psala v mailu,krásná rodinka :wink: Kubík je fakt sladkej.

jita

téda Maruška je úplná modelka,jak si tam stojí u dveří a pózuje,super :wink: :grinning:

Holky,v neděli pojedu s Fíkem ke kamarádce na chatu tak kdybych se tady nestihla zítra objevit tak se vyloupnu zase snad ve středu a zatím se s vámi loučím.

prochi

tyhle sandálky se mi taky líbily,teda nejdřív se mi líbily úplně jiný,co má chlapeček mojí kamarádky.Jenže já než se rozhoupla je koupit tak už byly vyprodaný a já přišla s křížkem po funuse :sweat_smile: Tak jsem chtěla koupit ty co ukazovala Zevi,do těch jsem se zakoukala hned,jsou krásný,ale nemohla jsem je sehnat tak jsem koupila taky Baťovský http://www.bata.cz/artikl/67551,jsou to spíš polobotko sandálky.Vzala jsem malýmu číslo 25,zdály se mi sice velký,ale nezakopává v nich tak je to ok i podle vnitřní stélky.Do 24 jsem ho už musela dost soukat a taky má problémovej ten nártík.

jita

kafe dělá nějaký zázraky jó??? :grinning: Já ho moic nepiju,jen když jdu třeba s kamarádkama nebo tak.I když frapíčko mám ráda moc,ale na mě to jaksi nepůsobí :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2008 v 00:16  • Odpověz
macejka,
tak si to na té chatě moc užijte :slight_smile:

prochi,
malá už mi taky udělala takovou scénu venku.Tady poblíž v parku, kde vysedávají důchodci.
To víš ty po mě pohoršeně koukali, co tomu chudáčkovi dělám, jak kdybych za to mohla.Nakonec dostala ještě tam na zadek, už mi ruply nervy, tak si aspoň báby měly o čem povídat :sweat_smile: .
Já myslím, že vždy celé Dejvice ví, že jsem s Natálkou venku :grinning: :grinning: :grinning: .Ta když se do toho opře tak je slyšet až do Bohnic :wink: .

jita,
fakt studený kafe je na krásu, jo :slight_smile: ??
To je divný, já už ho leta takhle piju 3krát denně a pořád nic :grinning: :grinning: .
Teplý nemám šanci ho vypít, to mě malá nenechá ani v klidu vypít kafčo a bez kafe bych nemohla přes den vůbec fungovat.Zkusim ho chladit více :sunglasses: :sunglasses: .

Taky jsem tento týden sháněla sandálky pro malou, ty jak jsem ji objednala jsem vrátila, protože ji byla akorát a to by měla na chviličku.Byla jsem všude i v tady u nás v Batě, ale vůbec tam nic neměli.Nakonec jsem koupila tady ve zdravotnické obuvi od Santé za 660,- takové oranžové.Pro nás blbá barva, ale pr.týden se ještě kouknu do centra a nebo se mi líbí jedny na těch odkazech co jste sem dávali.

Malá je už do včera u babičky, tak mám od rána klídek.Jeli hned ráno k tetě na chatu,
tak tam se malá vyřádí na zahradě a v bazénu, tak jsem moc ráda, že nemusí trčet s námi tady v tý hnusný Praze.V takovém horku je to tady šílený.Já vařím šunkofleky a polévku z vývaru a pak budu dohánět resty :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Tak děfčátka :slight_smile: , krásný slunečný víkend :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Mažte se a doplňujte tekutiny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , pá pá pá
31. kvě 2008 v 09:33  • Odpověz
Ahojky,

tak Jenny to vše zvládla. Doktor povídal, že to šlo bez problémů. Dneska už i dokonce trochu vrtí ocasem, ale pořád ještě nechce jíst, jen hodně pije. Do auta jsme jí museli zvednout(neměla by skákat) a doma jsme jí s manželem taky vytáhla. Včera byla úplně mimo, jen se zvedla, vyčůrala a zase si někde lehla. Přes noc byla s námi doma, pořád jsem jí kontrolovala. Ondra byl úplně nadšený, že je tak nemohoucí, neutíká mu a on jí může hladit a pusinkovat. Jen ho musím hlídat, aby po ní nelezl. Jsem mu vysvětlovala, že má bebí a on pak chodil kolem a ukazoval jí kde má au. Měla totiž na ruce zalepenou ráno, kde měla infůzi. Přes tělo má takovou síťovanou košili a kdyby si nějak extrémně lízala ránu, mám si přijít pro tu lampičku na krk :frowning2: .

Prochi: máme úplně ty samé botky od Bati. Ondra se taky vzteká, ale tak moc, jen si lehá a řve. To on je na sebe moc opatrný. Nedávno měl takový hysterák v kočárku, nechtěla jsem mu dát něco co si umanul a celý se prohíbal. Tak jsem ho položila, zatáhla boudičku a za chvíli bylo po všem. Ale ty pohledy ostatních, nejhorší jsou důchodci (ty koukají jako, že ho snad vraždím) a mladý co ještě děti nemají.

Tak tady chválíte malou Méry, tak jí jdu taky očihnout.
31. kvě 2008 ve 14:52  • Odpověz
Jita: je to kočka, a co má vlasů.
31. kvě 2008 ve 14:53  • Odpověz
prochi,
dnes od rána už dvoje počůraný tepláky, momentálně se nedaří :pensive: :grinning:
strojek je jistě pohodlnější, když ho párkrát ostříháš, tak si zvykne a i ty to budeš mít čím dál hezčí :sweat_smile:
S tím boucháním do hlavičy to znám, ale jen v malinké míře, že si třeba dá jednu dvě facky, ale takhle, jak to říkáš ty, o je síla. Já fakt nevím, jak na to, asi tím chtějí něco říct, ale asi bych se to snažila nějak potlačit, nebo ho něčím zabavit, nebo já fakt nevím, aby se mu něco nestalo nebo tak....je to těžké, já vím.........

isacek,
však na tebe to studený kafe jde vidět.....žádný strachy :sweat_smile:

macej,
děkuji za pochvalu, někdy se tak něco povede, znáš to :wink:

kam,
vidíš, Jenny je v pořádku a za chvíli bude úplně a ani si na to nevzpomene :slight_smile:
Tak díky za pochvalu :slight_smile:

odpoledne jedu zpívat, až budu mít trošku čáasek, omrknu všechny vaše albíčka, už jsem je dlouho neviděla, tak se moc těším.

Páááááááá
1. čer 2008 v 09:47  • Odpověz
autor
nazdar holky,
mate vsechny moc hezky fotky ... Ja vam pak nekdy do ip poslu klice na ty moje albumy. Nemam to ted verejny ...

nocnikovani - zatim ticho po pesine, nemam k tomu odvahu, ale budu ji muset sebrat.
Manzela mam dneska do odpoledne pryc, tak jsem rychle uvarila, dala spat dite a chystam se prevlect postele a uklidit vyzehlene pradlo. Lezou nam dolni 3ky, takze kajdime o 106, mame problemy s jidlem - terka by jedla nejradsi maso a mlecny vyrobky ... Pecivo neee ... Vcera jsme do ni "lsti" dostali ovesne vlocky s mlikem, jenze se po mliku vzdycky chudak po.... Uz mi dochazi fantazie. Ovoce nechce, ani ovocny presnidavky, kase ji dat nemuzu, protoze by po tom silene pribirala ...

jita2,
mala je fakt kocka :o)))

kam,
tak to je dobre, ze je jenny v pohode ...

prochi,
my terku strojkem ostrihame jedine tak, ze ji dame zrcadlo, aby videla co se deje a pak vydrzi .. Takhle jsme to delali u kadernice a zvladli jsme to.
S tim mlacenim hlavou ... Nemuze to mit nejaky "zachvaty?" treba epilepticky?? A nebo te chce mit jen pro sebe a kdyz prijdete mezi lidi, tak se boji, ze si s nim nebudes hrat ... Tak zkus - vzdycky kdyz nekam prijdete, mu treba rict, ze maminka je u tebe a bude si s tebou hrat i kdyz je tu vic lidi .. A fakt zkus - i pri kafi - i kdyz je to narocny - u nej treba sedet a hrat si s nim ... Nebo jak pise jita, zabavit ho ...

na nohu chystame cinana, ale mozna mi zaberou bylinky :o)) ale nechci to zakriknout ..
1. čer 2008 v 11:26  • Odpověz
ahojte :slight_smile:

studený kafe na krásu? piju léta a žádného efekta nepociťuju ani nepozoruju, asi dělám něco blbě :pensive:

Prochi, kvůli Ijetčiným fotkám nesmutni, posílala je mailem, když bude mít tvou adresu, určo na tebe taky nebude lakomá :wink:

a vidíš, jak jste s čuráním šikovní :slight_smile: já jak koukala na tvoje fotky, tak jsem v první chvíli nevěděla, jestli ta chudinka kočička náhodou není zalévaná stejným způsobem jako stromečky :sweat_smile: konvičky jsem si všimla až pak :grinning: :grinning:

s tím vztekáním se strašně těžko radí :frowning2: asi je to takové období, kterým si více či méně projdou všechny dětičky a maminky... náš prcek se taky umí vzteknout a lehne si na zem, hlavičkou sice nemlátí, ale začne zoufale brečet, slzy jak hrachy má okamžitě stečené až na bradě, obvykle když mu něco nechceme dovolit, nebo že už stačilo (např. při mytí ruk, kdy už si je asi 5x opětovně namydlil, opláchl, namydlil a mně dochází trpělivost apod) ale většinou stačí odvést pozornost a pláč mizí stejně zázračně jak přišel (někdy se tváří ještě chvíli ukřivděně :sweat_smile: )
ale nejsou to nějak děsné scény (zatím) a odehrávají se doma, venku jsem to zažila jen jednou, kdy si u obchodu našel velký klacek, který odmítal opustit, já mu ho dovnitř nechtěla dovolit, to se mi normálně šprajcnul mezi dveřma, tak jsme vyšli ven, druhý pokus taky nevyšel, s hystericky řvoucím dítětem a udivenými pohledy okolonakupujících jsem se cítila příšerně, vzdala jsem to, aniž bych nakoupila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a k tomu bití, pokud mě dítko plácne a já mu to vrátím, že to nesmí, tak to asi psychologicky dobrý není (když může máma, proč ne já?) jenže otázka je, nakolik je platná jenom domluva a vysvětlování, že je to špatně (protože předpokládám, že to prcek udělal v afektu, kdy zrovna nějaké rozumné domluvy jdou absolutně mimo něj) a kde je ta hranice, aby nám už takhle malé dítě nezačalo přerůstat přes hlavu :rolling_eyes:
chjo... není to vůbec jednoduchý... ale zase je fakt, že i když bych prcka někdy nejradši roztrhla jak hada, stačí chvilka a je to zase sluníčko moje nejmilovanější :dizzy_face: :dizzy_face: holt, jako všechno, i tohle má dvě stránky, tak přeju všem (i sobě :sweat_smile: ) ať se nám ti naši broučínkové a berušky co nejvíc předvádí z té lepší :wink:
1. čer 2008 v 15:00  • Odpověz
a jak slavíte MDD? u nás je sice pohádkový les, ale vzhledem k tomu, že Jiřík ještě spí, tak ho zřejmě nestihnem... asi půjdem až na hřiště na táborák :wink:

včera jsme byli v aquaparku v Uh. Brodě, to byla paráda :dizzy_face: když jsme byli prvně asi někdy v lednu-únoru, tak překvapivě ten náš vodomil stávkoval, byl takový opatrný, do vody moc nechtěl (asi velký hluk, spousta lidí, prostě to zrovna neklaplo) až po nějaké době vzal na milost atrakce u dětského bazénu a pomaličku se osměloval...
zato teď jsme si to užili, ani nebylo moc lidí (zřejmě všichni zajížděli své bazény doma :sweat_smile: ) malého jsme nemohli z vody vůbec dostat, řádil, cákal, byl strašně spokojený, ochotný jít i do velké vody, vůbec se nebál, vyzkoušeli jsme všechno i saunu, sjížděl s tátou i divokou řeku a ve whirpoolu nás odstrkoval ať ho nedržíme, vodu měl až po krk, ale chtěl sedět naprosto sám :slight_smile: už teď se těším, kdy si tam zase zajedeme

anebo vyzkoušíme pro změnu aquapark ve Vyškově, je to pro nás jen o kousek dál a stejně tam mám v plánu návštěvu Dinoparku, ten nás láká, tak už přemýšlím, že to spojíme v prodloužený víkend, třeba pod stanem (loni jsme tak byli na 1 noc a malý byl naprosto unešený) a prošmejdíme i Moravský kras, westernové městečko v Boskovicích... plánů bych měla habakuka, tak snad to o prázdninách klapne :slight_smile:
1. čer 2008 v 15:24  • Odpověz
Tak další víkend za námi.

Včera si vzala odpoledne prdelku babička a vrátila ho až dnes, tak jsme opět vyrazili do kina. Dneska je od rána manžel pryč (dopoledne a po obědě sekal fotbalové hřiště, pak fotbal a předpokládám, že teď sedí po fotbale v hospodě), docela mě štve, v pátek šel odpoledne na nohejbal a vrátil se o půl desáté. Takže ze 3 víkendových večerů jsem dva sama :frowning2: .

Odpoledne jsem nafoukla Ondrovi bazének, velký budeme dávat až po fasádě a byl z něho nadšený. Pořád lezl sem a tam. Nakonec si tam vlezl i s nanukem, který mu nakonec z velké části snědla Jenny, která se už pěkně probrala, ale pořád nemá moc velkou chuť k jídlu, ovšem masíčkem a nanučkem nepohrdla. Dám pár foteček do alba.

Dneska se Ondra konečně vyčůral do nočníku, ale přijde mi, že je ten nočník docela malý. jaké máte nočníky?
1. čer 2008 ve 20:43  • Odpověz
já se na to vyprdnu, velebnosti!
chcípla nám myš :sunglasses: ne že by domácí mazlíček, ale ta počítačová (letos už druhý kus) takže někam se proklikat obnáší asi 10 marných pousů na jeden úspěšný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak co nejdřív pofrčím do města pro novou, ať si můžu za váma bez problémů dojít potlachat

fotečky chválím všem, ty jsem odpoledne zkoukla, to jsme ještě bez problémů klikali a slibuju, že se taky pokusím trochu oprášit albíčko, bo fšééécky ty fotky jsou ještě loňské...
u nás je trochu problém, že fotíme ještě klasiku-na papír, baví mě to těšení, co vlastně na hotových fotkách bude, páč za tu dobu než dofotíme celý film, se většina snímků už zapomene :sweat_smile:
alespoň jsem konečně našla kabel a přetáhla si fotky z mobilu, jinak nás hodně zásobuje a dokumentuje švára, jenže to bych k nim někdy musela jít s flashkou (a možná i s flaškou :grinning: ) abych to tady trochu zaktualizovala

Kam, nočníky máme docela normální :sweat_smile: u postýlky zvířátkový, taková nízká, rozpláclá žába s vyvalenýma očima :grinning: v koupelně trochu vyšší ve tvaru židličky, tam se pro vylívání vyndává jen samotný nočňajz a u babi naprosto obyčejný, co se od našich dětských let snad ani nezměnil... a všechny se mi zdají docela prostorné, když se prcek šoupne malinko do zadu, tak s oblibou pozoruje jak to teče :grinning:
odkazem nemůžu sloužit, páč by mě nejspíš trefil šlak, než bych s tou naší skoro nefunkční myší něco pohledala

snad ti alespoň včera manža vzorně a řádně vynahradil tu svou nepřítomnost dalších dvou víkendových večerů, jinak doporučuju dát klečet do kouta na hrách nebo na plínko :grinning:

a Jenny se nediv, to víš, rekonvalescentům se můsí nosit pamlsky a ona si je chudinka musí obstarat sama (ale vážně, určitě už je jí fajn, sice to hned není stoprocentní, ale uvidíš, že za pár dnů už to na ní vůbec nebude znát)
2. čer 2008 v 00:00  • Odpověz
ahoj kočky,
shlédla jsem nějaké fotečky:

kam,
Ondra je super, mě se zdá, že je hodně na taťku, ta jedna fotka, co tam máš bez komentáře, jak se tam směje, je nádherná a to mi připadá celej tvůj manža, akorát světlé vlásky :slight_smile: Super bazének.

mapris,
u tebe mě nejvíc zaujala fotečka Terezky s komentářem "A hrozně mě to baví"¨, to je fakt překrásná fotka, Terezka je sluníčko.

isacek,
krásný fotečky, znám z MMB, Naty je fakt vždycky jako modelka, chválím super vkus, je to kóča :slight_smile:

Filda od Macej má hezkučký obličej jako děvčátko :sweat_smile:

zevi,
úplně jsem čučela na ty vánoční fotky, jsem hrozná, že jsem je ještě neviděla, úplně nechápu, jak je Jiřík fotogenický, on tam vypapá tak úžasně, že je to fakt síla, pořád se tváří jako profík :grinning: :slight_smile:
2. čer 2008 v 10:46  • Odpověz
autor
jita,
ale to jsou hodne stary fotky :o)) zkusim vam poslat odkazy na nase nejnovejsi :o)
2. čer 2008 v 11:32  • Odpověz
no říkala jsem si, že pořád vypadá jako miminko :grinning:
Určitě něco pošli...
2. čer 2008 ve 12:29  • Odpověz
Ahoj Holky, díky za rady ohledně těch našich "záchvatů". Ten páteční byl zatím poslední. Jsem nad tím furt přemýšlela a stejně jsem nic nevymyslela. Já pochopim, když se vzteká, že není po jeho, ale tohle se mu fakt vůbec nic nedělo, všechno bylo v pohodě, ale jen jsme zastavili, kamarádka na něj promluvila, tak flák ho na zem, řev a buchho rány do hlavy. Mě by prostě zajímalo, co se mu honí v tý makovičce, nebo co si myslí, že takhle začne vyvádět. Protože když chodíme tady u nás, dneska třeba celý dopoledne venku, taky jsme potkali několik kamarádek, zastavili se, pokecali... a bylo to v poho. Jinak vztekání beru, je to vrchní vztekloun po mamince, já sama flákám dveřma a hulákám na celej barák, když něco, nedokážu to v sobě dusit. Ale stejnak je to moje prdelka milovaná :sunglasses:

Kam, tak super, že se Jenny pomalu vzpamatovává, určitě je to den ode dne lepší, viď? My když jsme se sem před pár lety nastěhovali, tak nám utekl pes (ten náš skorojezevčík, možná jste ho viděly u nás v albu) a vběhl pod auto. Měl prasklou dutinu břišní a střeva se mu vylila ven do břicha a nemohl chodit. Ale jedna operace to spravila a druhý den jsme si ho vezli domů. Ten límec okolo hlavy měl skoro měsíc. A doktor nám tenkrát řekl, že uvidíme, jak se bude den ode dne o stoprocent jeho stav zlepšovat, že ty zvířata se hojí hrozně rychle. A taky jo, bylo to až neuvěřitelný. A před dvěma rokama se k nám zatoulalo kotě a už u nás zůstalo, nechali jsme ji taky vykastrovat, protože mít koťata dvakrát do roka, to nevim, co bysme s tím dělali... A zmátořila se zázračně rychle.

Nočník máme úplně obyč, ale jak jsem už psala, bojkotujem ho. Chodíme od pátka na redukční prkénko na záchod :wink: Jinak čůrání hlásíme už krásně, už si pro mě dojde a tahá mě za ruku a říká "čur čur" a včera jsem pochopila i kakání. Lítal doma z kuchyně do obýváku a zas zpátky... no mě než došlo, že mám vstát a jít za nim :grinning:, asi po chvíli říkám "chceš čůrat?? chceš kakat???" a on zas hnal ke dveřím do chodbičky, z který se jde na záchod, tak jsem letěla, posadila ho na záchod a kakal, no já pomalu brečela štěstím, co vám budu povídat :grinning: :grinning: Ale když jdem do vsi, tak mu plínku zatím dávám, copak čůrání máme celkem vychytaný, ale bojim se, co když na něj přijde kakanec a co tam s nim??? Zatím si myslím, že ještě na tu plínku má nárok. No uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál.

tý bláho, řev z pokojíčku a chůvička mrcha tichá.... letim tam
2. čer 2008 ve 13:50  • Odpověz
kam,
my máme tento nočníkhttp://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2441427&tab=1, a je dobrý, akorát už dávno nehraje, ale asi by stačily vyměnit je baterky:o).
U našich má tenhlehttp://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10079052&tab=0, a ten je malý.

jita,
děkuji za pochvalu, já se v tom oblékání docela vyžívám.Furt kupuju jen malé, ale pro sebe vůbec nic.
Tak aspoň, že je to vidět:o).I Maruška je skvělá modelka a je krásně vlasatá :slight_smile: :slight_smile: .

prochi,
koukám máme to stejně, taky mě malá vždy šíleně naštve a za chvíli bych ji umačkala :grinning: :grinning: .
A jsem cholerická jak prase :sunglasses: , poslední dobou mě vytočí i maličkost a pak všechno lítá :sweat_smile: :sweat_smile: .
Tak jsem ráda, že tady nejsem jediná, ale z fotek bych to do tebe neřekla.Vypadáš jak pěknej pohodář a flegmatik, fakt! :wink: .A malej je šikula s tím, že už chodí aspoň na ten záchod :slight_smile:

zevi,
my sice fotíme digitálem, ale většinu fotek necháme vždy vyvolat a dělám si albumy.Mám ráda, když je čas a nálada, že si sednem a prohlížíme si a vzpomínáme.To u PC není takový zážitek :slight_smile: :slight_smile: ....

My jsem byli včera na procházce a šli jsme k takovým jakoby fontánkám tady u nás v Dejvicích.A malá když tu vodu viděla tak nám tam utekla a hned tam zaplula.Nevadilo by mi kdyby si namočila jen nožičky, ale ona si tam na férovku hned sedla a už si chtěla i lehnout.Neměla jsem sebou nic náhradního, tak domů jela nahatá a bez plíny, jen jsme ji nechali kratásky.A po cestě jsme se ještě stavili u kamarádky a malá se fakt ani nepočůrala.Pořád jsem se jí sice ptala, ale i tak dobrý :slight_smile: .

kam,
máte uplně stejný bazének jak my.Kupovali jsme ho už vloni, ale teď ho má malá jen doma na hraní a má v něm kuličky.
2. čer 2008 ve 14:27  • Odpověz
prochi,
to je fakt super úspěch, že si řekne sám, tohle si tak přeju taky, aby to bylo mnohem jednodušší :slight_smile:
že by baterky u chůvičky nebo spletený frekvence?

Dnes se malá venku koupala v dětské vaničce, páč jsme ještě nesložili bazén, ale už by to fakt chtělo, se někde smočit :wink:

isacek,
to víš, že i tak je to super úspěch,v tom nepočůrání, každý krůček nebo každá maličkost potěší :slight_smile:
2. čer 2008 ve 21:51  • Odpověz
autor
nazdarek holky,
dneska bylo kraaasne :o))

jo, jen jsem si vzpomela, ted nevim jestli prochi nebo zevi - jsem tady psala o tech tabletach na ty "nervovy" problemy, tak jsem si vzpomela na jejich nazev. Jmenuji se MAGNE B :o))
2. čer 2008 ve 22:05  • Odpověz
Isáčku, jsem se fakt nasmála, já a flegmatik? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jsem to tady četla manžovi a ten málem spadl z gauče, jakej dostal záchvat :grinning: Ale těší mě, že v tom nejsem sama :wink: Já klamu tělem, jak mi řekl před lety šéf, když mě přijímal, tak jsem na něj působila prý hrozně pozitivně, klidně, vyrovnaně... a jen co jsem se trochu oťukala, tak už to všechno lítalo. Manžílek tomu říká hezky "ta tvoje vznětlivost..." No jo, každej jsme nějakej :grinning:

Zevi, my máme digitál teprv asi půl roku a to jenom proto, že jsme ho dostali od kamaráda (kupoval si novýho a prostě nám ten svůj "starý" dal). Já furt proti tomu bojovala, protože jak píšeš, taky jsem milovala ty chvilky, kdy jsem šla dát film vyvolat a těšila se, co tam vlastně bude nafocený. Je to prostě takový napínavý a hezký :slight_smile:

Isáčku, super, že to malá zvládla bez plínky. Holky nemyslete si, já taky malýho furt otravuju otázkama, jestli nechce čůrat. A když se mi zdá, že už dlouho nebyl, tak ho cvičně postavím ke stromečku, ale většinou nic, musí sám chtít. Tuhle jsme se zas nasmáli, přilítl a vykřikoval to svoje "čur čur" tak letíme ke stromečku, vypustil pár kapek, řekl ne ne ne a přešel si k druhýmu stromečku a tam to dokončil. Nebo včera doma, dovedl mě na záchod, tak jsem ho tam posadila, začal se na mě sápat, že chce dolů, tak jsem ho dala dolů, šli jsme zpátky do obýváku, jen jsem si sedla, tak zas mě táhl na záchod, opět po posazení řval, že chce dolů, tak jsme se zas vrátili a za chvilku, zas mě tam táhl. Už jsem si říkala, že si ze mě dělá prdelky, ale na potřetí už se fakt vyčůral a že toho bylo. Jo ale já ho tady vychvaluju a včera načůral babičce do pantoflí! měla je "zaparkovaný" u schůdků do bazénu, tak si nad ně stoupl a už to jelo :sweat_smile: A večer šel na dolů na večerníček k našim, radši jsem mu dala plínku a manža hlásil (byla jsem cvičit) "To je hrozný, my ho tam dáme v pořádku a oni nám ho vrátili posranýho!!" Tak to jsou ty naše "super" výsledky... :sweat_smile:

Isáčku, včera jsem si na tebe na cvíču vzpomněla, jak si psala, že by pro tebe musela přijet na cvičení záchranka a musela jsem ti dát za pravdu! V tělocvičně bylo snad 35 stupňů, my jeli stepy, fakt jsem myslela, že zdechnu!!! Lilo z nás ze všech už po pěti minutách, navíc jsme "stepovali" skoro padesát minut, pak ještě čínky, břicho... ale schodly jsme se, že to bylo super.

Maprisku, tak nevim, to asi nebylo mě ty tablety... ale to je fučík, člověk nikdy neví, co se kdy bude hodit :grinning:

Tak tady je pod mrakem a hrozný dusno a slyšela jsem něco jako hřmění... koupačka asi dneska nebude...
3. čer 2008 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj kozeny,

táák zrovna jsme dopoledne napustili bazén, malá furt řvala, že chce dovnitř, museli jsme jí vysvětlit, že voda je hrozně studená, že půjdem odpoledne a začíná hřmět :angry: :angry: :angry: :angry: , já se z toho picnu :frowning2:

Prochi,
no jo, nás na severní Moravě už začíná pěkně hřmět a je tmavě modro :unamused:

Já mám malou teda venku bez plíny, dávám ji čůrat jako že ji chytnu do náruče a vystrčím jí kaču ven, klasika, naštěstí se jí to líbí a čůrá :grinning: Včera jsme spotřebovali za den jen jednu plínku, ale s tím, že byli také kalhoty mokré :wink:
3. čer 2008 ve 13:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.