• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
mapris,
to je fajn, že se to u vás už zlepšilo, zase asi přišla nějaká vlna zvracení a průjmů, tady to má taky pár dětí....

isacek,
to zní jako z pohádky, ten Vyšehrad....Praha je pro mě takový krásný tajemný město, asi proto, že je tak daleko a nemám možnost se tam hned tak dostat, hned bych tam jela na výlet :slight_smile:
My dnes taky spali až do rána, nevím, co se stalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2008 ve 12:42  • Odpověz
jita,
je to tam fakt krásný:o).Tak někdy uděláme srazík pro vás mimopražské, zařídíme vám nocleh a provedem vás Prahou:o)).Nebo nějakej penzionek kam se vejdem všichni a večer strávíme společně u vínka a dobrého jídla:o).
8. čer 2008 ve 20:12  • Odpověz
Ještě jsem zapoměla na jednu věc.V pátek nám přišel dopis, že komise nám schválila výměnu bytu.Takže prvním kolem jsme prošli a teď to půjde k radě a ta je rozhodující.Tak nám držte palečky a ať nám to schválí :slight_smile: ...
8. čer 2008 ve 20:16  • Odpověz
Isa: tak super zpráva s tím bydleníčkem, tak držím palce, aby jste se brzy stěhovali :wink: .

Mapris: super, že jste na tom lépe.

My se byli v sobotu juknou na svatbě(mámina kamarádka ženila syna a my měli účast povinnou). Ondra spal od pátku u mamky a svatba byla samozřejmě v době kdy chodí po obědě spát. Mamka se sice snažila mu to přehodit, ale byl protivný jak svítiplyn, no a taky od ní nebyl moc dobrý nápad, že oběd bude až po obřadu. Do obřadní síně jsme ani nešli, venku se jukli na něvěstu a šli do restaurace na oběd a až po polévce byl Ondra aspoň trochu snesitelný. Na mě byl samozřejmě naštvaný, že jsem ho tam nechala a chvíli trvalo než mě vzal na milost, ale pak už se zase krásně tulinkoval, ale musím se přiznat, že mi to rvalo srdce když ke mě nechtěl a šel k tátovi.
8. čer 2008 ve 20:47  • Odpověz
Koukám že se na nás jukla Carod, taky bylo na čase. Vy jste všichni tak šikovný s tím nočníkováním a u nás zatím bez úspěchů.

Macej: letíma na Krétu.
8. čer 2008 ve 20:49  • Odpověz
isacek

Vyšehrad je dobrej nápad,ale slyšela jsem,že se má trochu ochladit tak snad to nebude nic strašného

mapris

koukej se k nám přidat!! :sweat_smile:
Fík vypije mlíka ještě dost,ráno 220ml (což je vlastně 250ml),někdy odpoledne 150ml a před spaním zase 250ml no a budí se na mlíko i v noci a to má malou lahvičku takže asi 150ml takže celkem 800ml někdy 650ml podle toho jestli má odpo mlíko nebo ne.A někdy mi dávku ani celou nevypije,fakt jak kdy.Ale ten půllitr mlíka denně vypije.

kam

já jsem si to myslela,že to bude někde kolem Řecka.

carod

no ahoj,že se taky ukážeš.To je super,že jste bez plínek.Zavítej častěji jewstli budeš mít čas :wink:

iso

super zpráva z bytem,už aby to bylo a bude o velkou starost méně :dizzy_face:
8. čer 2008 ve 22:50  • Odpověz
autor
isacek,
no tak to je super, drzime palce,a by to vyslo :o]

iso, macej,
holky, je mi lito, ja to fakt nezvladam ... rano jdu k doktorovi, pak musim do svoji prace neco vyridit, tam budu rada, ze nakrmim terku a pak chvatam na chodov, tam mam neco domluveneho a zas odpo chci, aby mi terka nespala v kocarku, ale kdo vi, jak to dopadne .. snad pristi tyden, mam toho ted nejak moc ...

macej,
tyyy jo, tak to ma docela jeste porad dost mlika :o], tereza po ty viroze nejak mliko nechce ... jinak vypije 300 ml vecer ... ale zas ma pres den skoro same mlecne vyrobky ..

kamhajek,
jo to znam, taky kdyz neco provedu, tak jde za tatou ...

vcera byla fakt na zabiti ... rvala snad nad vsim, jist nechtela ... dneska taky, vstavala v 6, nacla jsem kvuli ni dva jogurty, vanocku nechtela a byla protivna .. tak jsme si sli pred 7mou jeste lehnout a vstavali jsme ve trictvrte na 8, a ted je vysmata jak leco ...
9. čer 2008 v 10:55  • Odpověz
isacek,
jasněě, určitě to výjde, budem držet pěstí, co přinášejí štěstííííííííííí!!!!!!!!!!!!
9. čer 2008 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj holky, právě jsme měli havárku ve sklepě-kotelně, začala nám téct voda z vodárny, samozřejmě jsme na to nepřišli hned, takže voda už byla skoro po kolena... Naštěstí má manža odpolední, tak to stihl jen tak tak spravit a mazal do práce a já teď mám na starosti hlídat čerpadlo. Ještě štěstí, že jsme nebyli doma sami, vůbec nevim, co bych s tím dělala.

Tak a jdu vás zkusit dočíst, snad to stihnu, než se mládě vzbudí.

Ještě jedna chloubička :grinning:, včera jsme riskli poprvé jít na procházku bez plínky, dopadlo to super, dvakrát jsme čůrali venku a pak jsme byli do večera u babičky, tam jsme si vezli pod kočárkem redukční prkénko, tak se předvedl před rodinou a hezky si došel dvakrát na záchod. Jupííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!

A co Kam? Už máte sbaleno?? V kolik letíte???
9. čer 2008 ve 13:15  • Odpověz
A dneska jsme byli poprvé celé dopoledne ve vsi taky bez plínky a OK. Ale abych ho nepřechválila, než jsme vyšli, tak jsme měnili slipečky, protože nestihl doběhnout na nočník, teda stihl, ale než matce došlo, co po mě chce, tak si trochu učůrnul :sweat_smile:
9. čer 2008 ve 13:17  • Odpověz
mapris

tak to na tom budete podobně s tím množstvým mléčného,páč Fík zase moc nedá jogurtům.Sní třeba 5-6 lžiček a dost.Zato Lipánka a tvaroháčka rád má,ale ty mu zase já nedávám tak často.Jinak má rád tvrdý sýr,ten má také často a celkem i Lučinu nebo nějaký tvaroh :wink:

holky

chci se zeptat,možná je to předčasné,ale půjdete s dětmi v březnu(nebo kdy to bývá) k zápisu do školky?Máte zkušenosti třeba od kamarádek,známích jestli stačí až na zápis nebo je lepší se informovat dřív?Já sice chci být doma 4 roky,ale přemýšlím o nějakém polovičním úvazku asi od září a taky bych chtěla,aby si fíla zvykal na školku buď v těch třech letech nebo ve třech a půl.Chtěla bych,aby tam chodil na dopoledne nebo aspoň na dva-tři dny v týdnu na dopoledne,ale prý tohle ve školkách nemají moc rádi a přednost mají jednoznačně maminy co chodí dom práce nebo když má dítko ve školce sourozence což není náš případ.Začínám pomalu přemýšlet jestli fakt není lepší "sfouknout"ty děti za sebou,ale těhotným nebo ženskejm na mateřský děti do školek taky asi moc brát nechtěj.Což o to,druhý dítko bysme do budoucna chtěli,ale máme to na prd s bydlením tak nevim.Zatim je ještě čas,ale o školce trochu přemýšlím jak to bude.No taky jak jsem už psala,Fík je závisláček na mamince,nevadí mu být s tátou,babičkou a dědou,sice se na mě i tak ptá,ale stačí mu říct,že přijdu,ale v cizím prostředí nevim nevim,brečel i u kamarádek,které s ním čekali na hřišti se svými dětmi a já šla jen na skok na nákup :confounded:
9. čer 2008 ve 13:22  • Odpověz
Tak jsem to sfoukla.

Isáček, super s tím bydleníčkem, držíme moc moc palce, ať to dopadne!

Macej, to je fajn, že jste si výletík užili, koukala jsem na fotky, malej je správňáckej, je to taky takový medvídek, jak ten náš, no žádný vychrtlinky :grinning: A s nočníkem jste obří šikulové, hlavně že si říká to kakání, to u nás je stále problém. Někdy kaká hned po ránu, ještě než mu stihnu sundat noční plínku a nebo už vidim, jak stojí a hovínko už na cestě, tak ho vždycky hodim na nočník a tam to dokončí. Ale snad se to taky poddá.

Mapris, tak už jste s Terezkou zdraví?

Carod, super, že jsi se taky ukázal a že jste OKi. Teď je na řadě Račulka, ta už tady taky nebyla snad stopadesát let!

Macej, školku začnu řešit dokonce už teď v září! Máme tu školky dvě, ale obě jsou narvaný. Jak píšeš, přednost mají starší děti a pak děti maminek, které chodí do práce. My sice druhý plánujem v dohledný době, ale když to nestihnem, tak budu muset ve třech letech do práce a mám už teď hrozný nervy, co bude s malým, jestli mi ho do školky nevezmou. A i když bych byla doma s druhým, tak bych stejně chtěla, aby malej od těch třech let chodil do školky aspoň na dopoledne. NO uvidíme, v září se chystám rozhodit sítě, poptat známých, popř. zajít do těch školek... a uvidíme.
9. čer 2008 ve 13:34  • Odpověz
Holky už nepište ty úspěchy s nočníkama, u nás to zatím vůbec nejde a já z vás mám mindráky :unamused: .

Školku mám v plánu taky řešit na podzim, stavím se tady u nás na vesnici a pak se poptám kamarádek na kolínské školky a obejdu si je. Docela se obávám, že nakonec skončí tady u nás. Co vím tak v Kolíně i tady nechtějí brát děto do školky když je mamka doma s druhým, přednost mají ty co jdou do práce.

Sbaleno ještě nemám, ale už mám věci tak nějak po kupě a zítra to jen nastrkám do kufrů. Jem zvědavá co nakonec budu muset nechat doma pro nedostatek místa, zatím jsem rozhodnutá když bude málo místa vzít jen část plín a zbytek koupit na místě, páč si myslím, že těch plín bude potřeba málo, budem u vody a tam bude nejspíš nahý. Letíme v 5 ráno, takže ve 3 musíme být na letišti.
9. čer 2008 ve 14:12  • Odpověz
autor
kamhajek,
bud v klidu, my taky nenocnikujeme, zatim jen obvykle rano a po odpolednim spani. Kufr by nemel mit vic jak 20 kg ... aspon si myslim, ale nevim, jestli to nezmenili ... Tak si to uzijte a drzime pesti, neboj .. dopadne to dobre :o)))

prochi,
jo, uz jsme obe zdrave od soboty. Mne teda v sobotu bylo akorat spatne od zaludku, ale v nedeli jsme uz blbli, a to pro zmenu mel prujem tatka, ale ten to chytil z prace, ne od nas, protoze prijel v sobotu vecer, a tak brzo by to ani chytit nemohl .. Tak jsem rada, ze jsme mohli jit ven. Jen se desim, co bude do konce tydne za pocasi ..

vsichni znami momentalne odlitaji nekam na dovcu jen my ne :o((( doufam, ze to klapne na konci toho srpna ... Kamarad je ted v chorvatsku se svoji "cvicebni partou" a psal akorat, ze je more studeny ...
9. čer 2008 v 19:48  • Odpověz
prochi,
gratulujeme ke krásnému čůrání! To fakt potěší, to mi povídej :sweat_smile:
Týý jo, voda po kolena, v téhle situaci bych taky stejně nevěděla, co s tím :confused: Ještě že to dobře dopadlo :wink:

macej,
o školce jsem zatím nepřemýšlela, určitě na nějaký zápis na jaře půjdu, jak se to klasicky dělá, my jsme doma 3 roky....

No jo, Racul tady fakticky dlouho nebyla, co se děje???

Nočníkování
Jsme taky téměř celý den bez plíny, jen na spaní odpolední, a když jdem k někomu na návštěvu dovnitř, to si nelajznu, i když i na návštěvě ji dávám na záchod, cestujeme na kolách bez plínky, prostě zastavím a dám ji vyčůrat, tak jsem si vzala slova Prochi, že odhodit plínku, ať není zmatek, ale ještě si sama neřekne, to ne, pořád musím prostě hlídat a sem tam je to v teplákách venku :slight_smile:

kam,
promiň, teď jsem napsala odstavec o nočníkování a čtu dál a zrovna čtu tebe, že to nemáme psát :dizzy_face: , nebuj, všechno bude, vždyť víš, že se nemá srovnávat, Maru si neřekla sama ještě ani jednou, jde jen o to, že to prostě chytám a někdy nechytám :wink:

mapris,
nebuj, my taky neletíme nikam :sweat_smile:
9. čer 2008 ve 21:20  • Odpověz
luci,
tak protože má být fakt ošlivě, tak by jsme mohli na ten Zličín do Človíčkova.
My posedíme u kafe a děti si vyhrají :slight_smile: .

kam,
tak krásnou dovču a hlavně ať si to malej užije:o)...

prochi,
to jste měli malej domácí bazén, co?
Tak hlavně, že jste měli doma taťku a ten vše zachránil!

My byli včera u kamarádky na baráku v Benešově a bylo to super.
Zahrada, písek, vodička fakt paráda to my si o tomto můžem nechat jen zdát :cry:
10. čer 2008 v 11:39  • Odpověz
Baf!!! :grinning:
tak máme konečně novou myšičku (tu počítačovou) konečně můžu surfovat co hrdlo ráčí (teda spíš co polední spánek našeho draka dovolí :sweat_smile: )
hnedle vás jdu dočíst, ať jsem v obraze :wink:
10. čer 2008 ve 13:13  • Odpověz
ty, jo... není trochu jiná vizitka v pasech? buď si to pletu, anebo to za tu krátkou dobu co jsem tu nebyla prošlo změnou :confused:
10. čer 2008 ve 13:17  • Odpověz
Letim jenom na chvilku, malej už je vzhůru, ale zatím si tam vypravuje...

Kam, tak tfuj tfu tfuj, ať se dovolená vydaří, ať jste hlavně všichni zdraví, užijete si to a ať se nevyskytnou žádný problémy a v pořádku se nám zase navraťte. A když budu dneska v noci vstávat k malýmu, tak si na vás vzpomenu, jestli právě nefrčíte na letiště, nebo už tam nejste :wink:

Jo a ještě jsem ti chtěla říct, abys to nočníkování nebo bezplenkování zatím neřešila!!! Vždyť jste až na konci října, tak máte podle mě dost a dost času. Já to prostě zkusila a on celkem začal spolupracovat, mám takovou pomyslnou metu do těch druhých narozenin, takže máte času habakuk! :wink: :slight_smile:

Mapris, to platí i pro vás :wink: Jinak dovču, moře, odlet... nebreč, páč my taky nikam nejedem, nejsou korunky, teda jsou, ale šetříme na autí a schody a zateplujem barák... Pojedem "jen" na pár dní na konci června do Krkonoš ke známým. Ale už se móóóc těšíme.

Jíťo, my taky blahopřejeme mocinky k "odhozený" plínce! Určitě to co nevidět malá pochopí a začne si říkat sama. Podle mě už obří úspěch je ten, že si to hozky naschromáždí v močáčku a neučůrávají každou chvilku, nýbrž si trpělivě počkají, až je dáme vyčůrat. U nás to hlášení taky poslední dny velmi hapruje, prostě se pořád ptám a když neprotestuje, tak ho dám vyčůrat já. Určitě to je jen otázka času, než si začnou říkat sami.

Čusík Zevi, čekám čekám dlouhýýýýý příspěvěček... :grinning:
10. čer 2008 ve 13:47  • Odpověz
já se na to... :angry: :angry: :angry: se mi to smazalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: chjo...
docela jste se činily, takže pěkně postupně:

Prochi, úplně čučím jaký je Peťulka šikuláček šikovnej s tím čuráním a to tu patří mezi benjamínky :wink: fakt gratuluju jak to máte bezva vychytaný (a že je občas nehoda? jako např pantofle :grinning: to abyste měli za pár let třeba na rodinných oslavách co připomínat :sweat_smile: )
já zatím žádné signály nepozoruju (buď je malý nevysílá, nebo má maminka pokažený přijímač :sweat_smile: ) prostě když ho posadím, čurá, když poletuje venku naostro tak pustí dle potřeby... ale na druhou stranu si říkám, času dost a stejně nevím jak by jsme to řešili na dovči, kropení hotelových palem by asi neprošlo :grinning: :grinning: )

Mapris, dík za ty "nervový" tabletky :wink: pro ostatní objasňuju, že nemám nervy v kýblu já, ale moje ruka, i když musím zaťukat, asi poslední týden o ní nevím, nebolí, netrne což je naprosto úžasné

Jito, s babičkou je mi to líto :frowning2:

Macejko, to jsem se nasmála při představě jak maminka dusí nočník pod peřinou, aby byl klid :grinning: :grinning: :grinning:

Mapris, to byl pech, snad už je vám oběma s Terkou fajn... je to naprd, když je dospělému šoufl, ale jak vysvětlit takovému mrněti, že nesmí žádný dobroty, ale jen suchou rýži :unamused:

super, Čarodka se ukázala :wink:

Isacku, moc moc držím palečky, ať vám to s bytečkem vyjde a konečně se po těch všech problémech a obštrukcích té výměny dočkáte :slight_smile:

Kam, super, tak vy už se budete cachtat :dizzy_face: paráda... co se vám nevejde váhově du kufru, hoďte do příručního zavazadla, to nikdo neváží :zipper_mouth: my tam taky měli ty těžší věci, jen nesmí přesahovat rozměry a plyšáka (taky ne zrovna malého) si malý nesl v ruce :wink:
a zpátky jsme měli asi 5kg přes váhu, řekové to vůbec neřešili (anebo se pani u odbavovací překážci moji kluci líbili-měli za úkol se na ni co nejmileji usmívat a koukat :grinning: )
takže se to moc krásně užívejte, vychutnejte, ať vám vyjde počasíčko a hlavně ať si odpočinete a líbí se vám tam :slight_smile:

možná jsem chtěla písnout ještě něco, ale dítko je už hodnou chvíli vzhůru, kupodivu mě něchalo psát, takže je nejvyšší čas se mu věnovat než něco vymamlasí :wink:
tak páček shledáček :slight_smile:
10. čer 2008 ve 14:37  • Odpověz
Ahoj Kočky,
jdu se s vámi rozloučit. Mějte se tady krásně a tlachejte s mírou, ať to pak nedočítám týden :slight_smile:

P.S. kufry váží oba víc než 20 kilo a to jsem dost věcí vyházela, tak jsem zvědavá jestli budou něco chtít.
10. čer 2008 v 16:27  • Odpověz
Ahojky holky, musím se vám pochlubit. Dneska honza udělal státnice :grinning: jupííííííííííííííííííííííí já mám takovou radost, pochopitelně on taky. 4 úmorný roky jsou za náma a už si nás užije a my jeho :sweat_smile: tak to jen aby jste věděli.

Jinak koukám kam je v trapu a já jí ani nepopřála hezkou dovču :frowning2:
10. čer 2008 ve 21:31  • Odpověz
autor
ijetka,
tatkovi gratulujeme ke statnici :o)))

kam,
mej se a uzijte si to. packo.

zbytek dopisu zitra, jdu makat :frowning2:
10. čer 2008 ve 21:49  • Odpověz
kde jste ženský? v telce fotbálek a tady pusto-prázdno? :confused:

Ijet, to je paráda, přidávám se ke gratulantům (a zapomněla jsi napsat ještě jeden pozitivní vliv manžovo státnic: budeš mít častěji volného noťase :wink: :sweat_smile: :grinning: )

tož nic, není co dočítat, já asi budu muset jít k tomu fotbalu žehlit :fearful:
10. čer 2008 ve 22:25  • Odpověz
Děkujem za gratulky :slight_smile:
ty vogis zevi teď žehlit??? FUJ :grinning:
10. čer 2008 ve 22:33  • Odpověz
kam

už si to asi nestačíš přečíst,nicméně přeji krásnou dovču,užijte si to,odpočiňte si a přežijte to ve zdraví :grinning: Hodně foťte ať se nám pak můžeš pochlubit :wink:

ijetka

no super,taky gratuluju.To je příjemný,už žádné šrocení a škola.Můžete oslavovat :wink:

iso

já nevim jestli ten čtvrtek nebudu muset zrušit.Fíla má velikou rýmu a z toho i kašle tak nevim jak by se na nás v dět.koutku ostatní koukali a hlavně bych nerada,aby Fík nakazil Naty :unamused: Tak teď nevim,zítra půjdeme raději k doktorovi ať si malýho poslechne a uvidim jak mu zítra bude.Mrzí mě to,těšili jsme se.Ještě dám vědět.
10. čer 2008 ve 23:00  • Odpověz
Jo holky ještě jsem vám něco včera zapoměla písnout, jak jsem byla per plex z tatky :grinning:
Včera jsme byli s Kubíkem u zápisu do školky, no to bylo až mě brala ouzkost, bo nedávno jsem do tý školky chodila já a teď tam bude chodit moje malá prdelka, nejdřív koukal, a pak hezky zapadl mezi děti, dokonce hezky žvatlal, byli jsme tam a třičtvrtě hoďky a domu se mu moc nechtělo, od dětí dostal malovaný motýli, bylo to fajn.
Tak to jen aby jste věděli ještě něco navíc :slight_smile:

Macej chudák malej ať vás to brzo pustí :wink:
11. čer 2008 v 11:00  • Odpověz
ijet,
gratuluji tvému šikulkovi!!!!!!!!!! Super!!!!!

Kam,
dodatečně krásnou dovču (dočteš stejně až po dovolené :grinning: )
11. čer 2008 ve 13:20  • Odpověz
autor
holky jenom na skok, nestíhám ... Mám jednu nárazovku, přepis, tak makám jako o život, ještě do toho anglina a příští týden jedu na pár dní k našim, nebo zkolabuju :frowning2:

Tereza je taky na zabití. Pořád není o.k. po tý viroze. Myslela jsem, že jo, jenže mi už třetí den odmítá jídlo - a to je hroznej jedlík. Dneska mi řvala půl hodky dopo před spaním a půl hodky odpo po spaní. Jsem nevěděla co jí je ... Jsem už byla na mrtvici, zkoušela domlouvat, po dobrém, po zlém ... Pak mně napadlo (blbec) nabídnout jí mlíko, a ona ho vyžahla a pak byla vysmátá jak lečo ... Jenže pak se chudák pokajdila tak, že to bylo na sprchu ... Tak jsem letěla do lékárny pro ten all110, protože nutrilon jí nesedl a bolelo jí bříško ...
Dneska jí Nikola hlídala od tří do půl 7mý, parááááda, jsem si udělala angličtinu ... a teď jdu zase makat ... Hezký večer...
11. čer 2008 ve 21:59  • Odpověz
Ahoj holky, my jsem asi nemocní :frowning2: Rýma se nám táhne už týden a je spíš čím dál horší, dneska v něm začalo chrčet, pokašlává a večer měl po odečtení víc než 38,5. Nedivte se, že jsem z toho tak hin, když nám za celý jeho živůtek byla jen jedna větší rýma v roce a pak dvoudenní zánět ucha v pěti měsících. Jo a vlastně ještě šestá nemoc. Jinak absolutně nic, žádný antibiotika, prostě nic. Tak uvidím jaká bude noc a ráno a když tak se dopol. stavíme u mudry, stejnak jdem okolo pro pečivo.

Mapris, tak Terezka a hlídačka už OK???????? Tak to je super!!! Aspoň máš taky chvilku na vyřízení svých záležitostí :wink:
A nezoufej, že ti teď moc nejí, až bude úplně okej, tak se určitě zas rozpapá. A podvyživeně určitě nevypadá (i když teď nevim, jak vypadá, páč odkaz na aktuál fotečky kde nic tu nic! :zipper_mouth: ). My teď taky vůbec nejíme, ale nenutim ho, chceš nechceš a odnesu. Spíš nakrájim okurku nebo rajče nebo nějaký ovoce a jen tak to položim na stolek v obýváku a dělám, že to jím já a vždycky taky něco sní. To je moje finta :wink:

Ijet, podle toho, co píšeš, to vypadá, že ti Kubíka do školky i vezmou, ne? A jede vám i přes prázdniny? U nás je to na palici. Dneska jsem zrovna mluvila s kamarádkou a akorát jí přišlo vyrozumění, že jí malýho nevzali. A to tam dělá její známá a ta jí poradila, ať dá přihlášku už loni v září, kdy mu byli dva a né až bude zápis - ten byl v lednu a už v tu dobu měli jen tři volný místa!! A malýho jí nevzali s tím, že je až v říjnu, takže má smůlu a může jen doufat, že se uvolní místo v průběhu roku a nezabere ho nikdo jiný přes tlačenku. A to podotýkám, že tu máme školky dvě, ale je to fakt příšerný. Já jsem z toho už na nervy teď, co si počnu, když budu muset nastoupit do práce a malýho mi nevezmou? On ten roku uteče ani nebudem vědět jak a mě švihne...
11. čer 2008 ve 22:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.