• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
ahoj kočky!

nelekejte, nejsme doma, hlásím se z Krkonoš :sunglasses: .
Je tu nádherně, houby zatím nerostou, ale je tu šíleně moc borůvek. Dneska hlídáme celý den malého synovečka (stejně starý jako ten náš), uvozila jsem ho v kočárku, náš chrní v postýlce, manža šel nafouknout bazének, abysme se mohli odpoledne čvachtat a já jsem využila volný chvilky a letím vám napsat. ¨
Máme se tu krásně, plánovali jsme, jak si odpočinem, ale manža už dneska nevydržel s rukama a od rána řeže a seká zcela dobrovolně a celej štastnej dříví :grinning:.
Zítra se chystáme na celý den do ZOO do Dvora Králevé, je to taková naše srdeční záležitost - když jsme s manžou chodili chvíli, tak jsme si tam udělali výlet, pak když jsme měli třetí výročí, pak při šestém výročí a loni, když jsme se tu dovolenkovali, tak jsme se tam samo taky museli podívat. Letos se těším, že kluci už budou zas ty zvířátka vnímat jinak než loni. Pak je tu prý nedaleko někde nějaký akvapark, tak možná si tam taky uděláme výlet a ještě bysme chtěli na celý den do Jánek, tam jsme byli na dovči, když jsme čekali malýho, asi vyjedem na Černou horu lanovkou a pak procházkou dolů.
Nejvíc si to užívá asi malej, s bratránkem jsou do sebe úplně zbláznění, celý dny něco vymýšlí a lumpačí, pořád jsou spolu, jsou kouzelní.
Tak se kočky opatrujte, mějte se krásně a já se zas ozvu. ¨
Omlouvám se, že nedočítám, ale už musím letět. ¨
Páááá :sunglasses:
24. čer 2008 ve 13:48  • Odpověz
mapris,
mě vykládej o bramborových knedlíkách se švestkama, manža je miluje, tak mě je naučil jíst, ale musím uznat, že je to fakt laskomina velká :slight_smile:

zevi,
neboj, já domácí knedlíky taky nedělám, dělala jsem je dvakrát, není nad ně, tak dobrý knedlíky se neprodávají, aby nahradili domácí, no ale jelikož mám tu pekárnu na chleba, tak se tam perfektně vymíchá a nakyne těsto samo, a pak to jen převálím a dám do toho ty rohlíky a jsou fakt jedinečný!
Bramborové dělám ze sáčku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2008 ve 21:15  • Odpověz
prochi,
zdravíme Tě na dovolce, každopádně to zní krásně, zážitky z dovolené, taky je dobře, že tam má malej takovýho parťáka! Tak si krásně užívejte :slight_smile:
24. čer 2008 ve 22:36  • Odpověz
Tak to byla dneska bouřka co? Ondra se normálně bál, přilít ke mě a boji, boji. Manžel nebyl doma, elektrika nešla, tak jsme si zalezli pod deku na gauč a on u mě normálně vydržel ležet skoro půl hodiny. Krásně jsme si "pokecali" :grinning:

Ani nevím jestli jsem vám psala, že už konečně máme hotovou fasádu, až mi manže vrátí foťák z práce, tak to naše obydlí vyfotím, už jen plot a bude konec práce. Hurá!!!
25. čer 2008 ve 21:22  • Odpověz
ahoj kozenky,
z bouřky mám noční můry! Jeli jsme ze zkoušky na kole domů a zrovna nás to chytno mezi vesnicema na mostě. Musela jsem sesednout z kola, protože bych jinak spadla, nemohli jsme jít ani po pravé straně, protože nás to táhlo doleva, teď jsem měla strach, že normálně přeletím ten most a šlahnu sebou dolů na silnici mezi auta a fakt jsem ten kopec nemohla s kolem vyjít ani za boha, ¨neviděla jsem ani na cestu, jak padaly kroupy, teď nás to s manžou šlehalo a mlátilo do obličeje a manža měl strach hlavně z těch blesků, aby do nás neuhodil, páč jsme byli na vyvýšeném místě a široko daleko nic vysokýho.......týý jo, děcka nepřeháním, já měla prostě smrt v očích, fakt hrůza, tak jsme v tom šli asi 10 miunut, než jsme se dostali domů, na verandě z nás byla potopa.... :confused:

kam,
¨tak jsem zvědavá na váš domeček, všechno to nafoť :slight_smile:
26. čer 2008 v 11:05  • Odpověz
ahoj kočeny, nějak se moc netlachá, to budou mít holky radost, že nemusí tolik dočítat :wink:

tak to jste mě s knedlíkama uklidnily, že nejsem o nic horší hospodyňka, když je nedělám :sweat_smile: teda tvarohový jo, ale to si o ně musí manža říct, stejně jako o většinu sladkých jídel, páč já radši masinko :grinning: anebo to ani nemusí být pokaždé masový, ale na slano :slight_smile: a mládě to má asi taky v genech, páč jsem onehdá dělala speciélně pro něj rýžový nákyp s jablíčkama, fakt byl výborný a co myslíte? po 2 lžičkách řekl necu! a bylo vymalováno, už k němu ani nečuchl
no a k omáčkám koupím výborné domácí, co k nám dovážejí z výrobny ve vedlejší vesnici, takže si nemusím dělat žádné násilí :sweat_smile:
ale MM touží po domácí pekárně, tak to potom možná přehodnotím, jak píše Jíťa, když se těstíčko pěkně samo vymísí, nakyne... to je jiná, to bych je pak už mohla dodělat :sweat_smile:

jo, když jsem se tak dostali ke kuchtění, holky nemáte prosím některá osvědčený recept na piškotové těsto, ale mám na mysli takový, kdy se šlehají vejce celé, ne zvlášť žloutek a pak přidávat sníh (takové mám taky, ale moje babička, dělávala právě cvíboch z celých vajec, myslím že si to nějak odvažovala, že kolik váží vejce, tolik mouky a cukru a tolik lžiček vody, ale nejsu si tím úplně jistá... každopádně pokáždé měla piškot vždycky úžasně vysoký a nadýchaný, což se mi nikdy nepodařilo docílit v takové kvalitě, jak si pamatuju od ní :confounded: )

jinak zdravím Prochi, seš hodná, žes za náma nakoukla :wink: pěkně si to užívejte (ten váš program vypadá moc slibně) hlavně držím palečky, ať se vás moc nepotrápí počasí, když teď bylo takové všelijaké :unamused:

tak to je mazec, s tou bouřkou! u nás byla celkem pohodička, pršelo jeden den v úterý odpoledne a pak až včera v noci, sice byl pěkný slejvák a dost silný vítr, ale asi to k nám na jižní moravu došlo už oslabené, proti tomu co popisujete :confused: Jitule, hlavně že jste domů došli v pořádku, je to fakt o hubu, když to člověka tak nečekaně zastihne někde venku...
26. čer 2008 v 15:30  • Odpověz
jo holky, zjistila jsem zajímavou skutečnost! dělala jsem pořádek ve skříních a zřejmě u nás řádí nějaký skřítek, co nám strká mírně rozšpiněná trička a košile zpátky do poliček :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem se do toho obula, všechno přetřídila, hnedle byl plný prádelní koš :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nejkurioznější je, že ten "skřítek" to provádí jen v manžovo skříních :sweat_smile: čím to asi bude? buď mi tu "záhadu" objasněte anebo mě prosím uklidněte, že se to u vás stává taky :grinning: :grinning:
26. čer 2008 v 15:38  • Odpověz
jita,
tak to já bych na vašem místě umřela strachy, já se bouřek strašně bojím :frowning2: .Ještě že se vám nic nestalo a domů jste přijeli bez uhony a malá s vámi naštestí nebyla!
My to včera stihli taky domů jen tak tak, byli jsme na letním podvečeru na základce kde dělá máma.Jen co jsme zabouchli dveře od bytu tak venku začlo peklo!!

prochi,
koukám, že ani na dovče ti koník nedá spát a musíš nakouknout :grinning: .Já to budu mít podobně, taky tam budu on-line takže určitě nakouknu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Tak i já se budu hlásit z Krkonoš :slight_smile: .

zevi,
taky mám pekárnu a stejně knedlíky kupuju :sunglasses: :sunglasses: .Ale třeba tam dělám sekanou a kůrčička je fakt boží...
My takového skřítka měli na začátku také, ale teď už dostal asi strach tak už to nedělá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to mě dohánělo k šílenství, takže do skříně mi nikdo nesmí :dizzy_face: .Občas mu věci na ráno stejně připravuji já a ty použité se pak dají na němého sluhu.

A my už jsme taky bez plín, tak hurááá.Krásně si říká, ale samozřejmě se často ptám i sama.Ale nočník vylévám neustále.Akorát ji dávám plínu na spaní a včera i dnes se stejně budila na čůrání, pije hodně i v noci :confounded: .
A když jedem daleko do města a na celý den tak ji dám ty kalhotky.Zrovna teď tady píšu a šlyším najednou hrát nočník, tak nakouknu a vidím, že malá čůrá :slight_smile: .Jsem ráda, tak ještě se zbavit dudlíku na spaní a miminkovské zvyky máme pryč:o).Už i sama papá, včera jedla sama už i polévku a byla trochu špinavá, ale šlo ji to dobře.Akorát nevím jak to budem praktikovat teď na dovče v tom hotelu :confounded: .

kam,
baráček určitě vyfoť a pochlub se :slight_smile: .Jedem v uterý do Janovic, to je kousek od vás asi, viď?
26. čer 2008 v 16:31  • Odpověz
Teda holky já vám ty úspěchy na nočník normálně závidím ( a samozřejmě moc přeju :wink: ), u nás tey zatím úspěch. Poslední 4 dny je doma a na zahradě pořád bez plíny. Odpoledne se teda do nočníku vykadil, ale to na něm už asi půl hodiny seděl a já u něj, prohlíželi jsme si knížky. Ale ráno se zase pokadil na zem, čůrá naprosto náhodně a to se ho pořád ptám, jestli nechce čůrat. Jakmile se počůrá, tak mu říkám, že se počůral, aby si to v té hlavince spojil, ale zatím nic. No snad mu to taky časem dojde.

Zevi: toho skřítka jsme ze začátku taky doma měli, ale důrazně jsme manžela upozornila, jestliže má něco špinavého dá to do prádla, že nejsem jeho máti a nebudu prolézat skříně, jestli tam náhodou není něco špinavé.
Tak koukej s tím skřítkem taky zatočit :wink: .

Prochi je závislák, já měla na dovče taky chuť sednout k netu, ale manžel by měl 100% plno řečí, tak jsem se raději ovládla.

A taky už Ondra odmítl ranní sunar, dávala jsem mu ho mezi 5-6 hodinou a pak spal až do 8-9 a v pondělí mě s ním normálně vyhnal a spal normálně (bez něj se totiž budil před sedmou a pak už nespal). A tak jsem mu ho nedala ani v úterý a spal krásně, takže super.
26. čer 2008 ve 21:57  • Odpověz
dala jsem do alba pár fotek domečku, tak kdo je zvědavý, může kouknout.
26. čer 2008 ve 22:13  • Odpověz
kam, domeček chválím, vypadá moc hezky, tahle barevná kombinace se mi mocinky líbí :wink:

dík za rady ohledně skřítka, když jsem se manži ptala, jestli má nějaký vážný důvod proč cpe roznošené věci zpátky do skříní, tak se bránil, že to on určitě ne, jestli jsem je tam náhodou neklidila já, když mu někde v bytě náhodou odpadly od ruky a těla :confused: takže když to nebyl chudák MM, v tom případě si musím došlápnout na toho neřáda skřítka :grinning: :grinning:

ve zprávách jsem viděla, jak počasí neskutečně řádilo... u nás to byl už jen slabý čajíček

Isacku, Naty je šikulinka šikovná :dizzy_face: asi si na dovču přibalíte i nočňajza :wink:

zato my teď máme totální bojkot nočníku (a to jsme už tak 2 měsíce docela solidně odchytávali, ale kde jsou ty časy, co si za to zatleskal a hlasitě se chválil, že čulal) poslední dny si na něj buď úplně odmítá sednout, nebo volá že nece a když už ho přemluvím, tak se posadí, ale nevyčurá, ať je tam chvilku nebo i několik minut :angry:
to samé je s čistěním zubů (taky až poslední dny) stačí vzít kartáček, už slyším: necůůůů, zatne pusu, nechce ani sám ani ode mne, básnička už taky nezabírá, lecky to končí slzavým údolím
a nemlich to stejné se smrkáním :frowning2: umí sám krásně, jenže teď jaksi nechce... a to jsme zarýmovaní, takže to po většinou marném přemlouvání skončí u odsávačky a se strašným řevem (radši se předem přesvědčuju jestli jsou zavříté okna, páč u toho hučí úplně šíleně)

chjo... doufám že tyhle vzpoury nebudou mít dlouhého trvání, jinak mě klepne (anebo chlapeček nedojte ještě s něčím, co by mohl zdárně bojkotovat) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2008 v 00:00  • Odpověz
hmmm... sama si tu zrovna moc nepokecám :grinning:

Mapris, ta Celine byla už včera, že? určitě to muselo být úžasný, tak písni, ať se taky namlsáme aspoň z druhý ruky :wink:
27. čer 2008 ve 13:27  • Odpověz
Ahóóó Zevi! Mapris tu dlouho nebyla co?
27. čer 2008 ve 14:00  • Odpověz
ahooooj Kam, tak přece se tu někdo objevil :wink:

já to zabalila, když tu bylo tak liduprázdno a šla študovat průvodce, sepisuju poznámky, co bych chtěla na dovči vidět :slight_smile: už máme i nabídku výletů, tak si dělám ucelenější obrázek jestli se na nějaký vydáme (jasně že nějaký dvoudenní na Saharu nepřipadá v úvahu, ale už mám v merku dva takové kratší a nevím kterému dát přednost) anebo půjčíme nějaké vozidlo a objedem si to na vlastní pěst...
co jsme byli na dovolených, tak jsme obvykle absolvovali asi tak 1 organizovaný výlet a památky a zajímavá místa jsme si objeli pak v klidu sami s vozítkem z půjčovny (za svobodna se skůtrem, s prckem autem)
mám to vychytané, já si to doma pěkně v klidu s mapou naplánuju, nastuduju a manža má za úkol to v terénu vyhledat a dopravit nás tam :grinning:
27. čer 2008 v 15:40  • Odpověz
kam,
baráček máte fakt kráááásný!!!!!!!!!!!! :slight_smile:

zevi,
se smrkáním máme to samé.Už dlouho sama smrká a fakt hezky, ale teď se u toho vzteká a nechce.
Ale platí na ní, bud se vysmrkáš nebo přinesu odsávačku a ona se vysmrká.
A mě dneska malá bojkotovala plínu, jakmile jsem jí ji nandala na spaní tak si ji sundala, že nechce.
Nakonec s ní usla, ale jen zas na 20minut, pak se vzbudila na čůrání, to samé v noci dvakrát se vzbudila na čůrání.Takže do ní už čůrat nechce.
27. čer 2008 ve 20:15  • Odpověz
autor
nazdar holky,
tak jsem se sem konecne dostala, mam uvareno a manzel je s malou venku. Posledni dobou mam docela zaprah ... delam ten zapis a nejak nestiham, do toho resit rodinne problemy,

zevi,
piskot nevim, to bych se musela zeptat babicky z komarna, ta dela uzasny :o))
nocnik taky nechce, rano a odpo hezky kakala a ted taky nechce, takze v utery nastupuju na trenovani sokem - a to tak, ze proste sundam plinku a uklidime s manzou koberec v obyvaku, jinak mame vsude - krome detskyho - plovacky.

jita,
tyyy jo, to vam nezavidim. Ja se bourky taky bojim, ale tohle bych asi fakt silela. Tak hlavne ze jste v pohode dorazili domu.

Jinak koncert - UUUZASNYYYY :grinning: :grinning: :grinning: Celine je proste squela :grinning: :grinning: . Sedela jsem v urovni podia a chvilema jsem ji mela na tri metry. Pro mne zazitek na celej zivot. Bulela jsem od zacatku skoro az na konec jako zelva, doslova. A myslim, ze jsem nebyla sama. Takovy maly trosku odreagovani.

Jinak s nohou porad stejny. Davam si tam ten gel a zatim zadny zlepseni ... Pristi tyden budou hyce, to asi zhebnu :o((( mam ale konecne novy ortopedicky boty, tak se aspon nemusim trapit v tech vytapanejch.

My ted mame problem spis s jidlem. Teda na obed sni vsechno krome polivky. U ty desne rve. Ale uz se taky dokaze napapat sama. Nejradsi by jedla furt lipany a jiny mlecny vyrobky. Kdyz prijdem dopo z venku, tak jde do lednice a ham a kdyz reknu, ze ne, ze z lednice az po spani a ze si dame polivku, tak rev ...
Jediny co muzu doporucit - NEPOVOLIT - proste si razne trvat na svem. Taky rve, kdyz ji neco nedovolim. Ale klidne reknu NE, proste to nedostanes a rvi si jak chces.... A zatim to funguje. Obcas to zkousi na tatinka, ale to je jeho vec, jak si to vyresi :o))

Skritka jsme meli taky, ale neresila jsem to. Kdyz neco nemel, jeho problem ... Sel ve spinavym ... A to si sakra rozmyslel :o))

Musim jit, zviratka dorazili.

Hezky vikend vsem.
28. čer 2008 v 10:46  • Odpověz
Mapris: tak ne, je u nás také dost časté, já ani manžel nepovolíme, s babičkou je to ovšem jiné.
Super, že jste si Celine užili, to jste měli nějaké VIP lístky ne?

Jinak kdo máte rád seriál Sex ve městě, tak film vřele doporučuji, dneska jsme si manžou udělali filmové odpoledne a tenhle film je fakt super. Letopisy Narnie 2 taky doporučuji :wink:

Isa: tak Natálka vzala bezplenkování naprosto vážně.
29. čer 2008 v 00:25  • Odpověz
jééé koukám, že tu nejsem sama :slight_smile: .

prochi,
jestli slaví Péťa dneska svátek, což asi možná ne, tak stejně přejem vše nej.k svátku :slight_smile: .
Moooc pusinek od Naty :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

kam,
to vzala :wink: , teď je u babičky tak jsem zvědavá co mi ráno řeknou.

mapris,
dobře, že jsi si to užila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2008 v 00:29  • Odpověz
zevi,
taky máme občas doma takového skřítka :slight_smile:

isacek,
tak to byl u vás celkem fofr, jak jste vyřadili plínky, to gratuluju hrozně moc, a taky hlavně, že si už řekne :slight_smile:

mapris,
týý jo, tak to muselo být fakt nádherný, ten koncert, to člověk nikdy nemůže tak prožít v televizi, na vlastní voči a uši je to holt strašně emoční!!! :slight_smile:
To je jasný, s tím jídlem, že nepovolit, to by taky mohla jíst krémáky od rána do večera, žejo? :wink:
29. čer 2008 ve 13:08  • Odpověz
kam,
domeček super!!! Strašně se mi líbí ten široký vchod, krásné široké dveře a to posezeníčko taky krásné.. :slight_smile:
29. čer 2008 ve 13:11  • Odpověz
autor
kamhajek,
tyyy jo, baracek peknej. VIP listky ne, ale sedela jsem holt na dobrym miste :o))

Holky, poslu vam odkaz na youtube - jestli to pujde. Je to zaznam z koncertu a jsem tam videt i ja :o) Abyste meli prehled, kde jsem sedela....
http://www.youtube.com/watch?v=LSMC3DOkNRY
az bude 0:57, tak v leve casti toho videa je videt moje hlava a ruce :o))) jak jinak. No jo, vasniva fanynka :grinning: :grinning: . Tocil to nekdo tak tri rady nade mnou a po prave ruce :o))) tak se juknete ...

Rano letime do kosic na svagrovo promoci, vracime se vecer. ...
29. čer 2008 v 19:59  • Odpověz
autor
jita2,
jo jo, ja ted kdyz vidim ty videa, tak mi to prijde uplne jiny. Strasne jsem to prozivala, hlavne to, ze ji x let posloucham a najednou je par metru ode mne a vidim ji nazivo ... Super zazitek :o))
29. čer 2008 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj holky, tak mě tu zas máte :sunglasses:

Dovča byla naprosto super, krásně jsem si odpočinula, užili jsme si tatínka, jezdili na výlety,nebo se jen povalovali na chaloupce, prostě to byla paráda. Ale i tak musim říct, že jsem ráda, že jsme už doma. Přece jen máme doma už zajetý jakýstakýs řád, systém. Mladej tam usínal běžně až po devátý a vstával po šestý, po O. usnul málokdy, když jsme byli na celodenním výletě, tak spal pár minut v autě, když jsme byli "doma", tak vydržel půlhodinku. Teď se zdá, že to dohání, spí celou noc v tahu a po O. i dvě a půl hodiny! :slight_smile:

Tak kdo je na teď na řadě? Isáček, Zevi?? Kdy frčíte holky?

Jíťo, to je šílený, jak vás ta bouřka postihla na cestě!! Já bych umřela strachy, fakt!
My jsme to tam vůbec nepocítili, jen se trochu blejskalo a sprchlo, jinak nic. Zprávy jsme neviděli, až druhý den v restauraci na obědě jsme to slyšeli v rádiu. Tak jsem hned volala mamce, jestli je u nás všechno v pořádku. Prý to bylo strašný! Nám to kromě rozflákanýho skleníku a pár truhlíků nic neudělalo, ale spoustě lidem to tu odneslo střechy, stromy s kmenem po obvodu přes metr to vytrhalo ven i s kořenama, nebo naopak lámalo jak sirky. Byl to smutný, když jsme to viděli :frowning2:. Ale zaplaťpánbu, že se nikomu nic nestalo!

Zevi, s tím piškotem ti bohužel taky neporadím. Dělám to tak, že vejce odděluju, ale je taky parádní :wink:. O babiččiných buchtách apod. mi ani nepiš! Naše babi pekla nejskvělejší buchty na světě, ty se rozplývaly na jazyku jak máslíčko, v životě jsem toho nedocílila. A babi nikdy nic nevážila, neměřila, všechno dávala od oka.

Isáček, Natálka je fakt největší šikulka na světě!!!! A tos měla ještě před pár dny, týdny strach, že hodně pijete a v Praze je to složitý.... a vidíš, jak se to najednou zlomilo! Fakt je megašikulka, takhle budete bez plínky snad úplně - i na spaní, fakt paráda!

Kam, domeček vypadá nádherně. Nejvíc mě učarovala ta obří terasa, fakt krásný! Moc chválíme.

Mapris, to je úplně krásný jak píšeš o tom koncertě. Skvělý, že sis to tak užila a máš tak krásný zážitek. Zasloužila sis to.... po všech těch lapáliích s tou tvou fajfkou!

Isáčku, moc díky za přání :slight_smile:. Jojo, slavíme to dneska :wink: Oslava byla krásná, poseděli jsme s celou rodinou na zahradě až do večera, naši, moje babička s dědou, manži táta. Koupili jsme malýmu skluzavku, zatím je postavená jen provizorně, ale manžílek už pracuje na domečku, který by měl vypadat ve finále asi takhle http://www.skluzavky.cz/product/detska-hraci-sestava-jungle-club.html tak jsem zvědavá, jak to dopadne.
29. čer 2008 ve 22:11  • Odpověz
Ještě jsem vám poslala odkaz na fotky z dovči, tak kdo bude mít chuť, ať jukne. Snad jsem na nikoho nezapomněla.
Letim chrnět, jsem po dnešku úplně kantáre.
Páááá
29. čer 2008 ve 22:33  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

jdu vás pozdravit.Jsme doma z dovči,byla super,ale krátká.Zítra nebo až bude více času tak vás dočtu.

Zatím páčko,Lucka
29. čer 2008 ve 22:49  • Odpověz
Koukám, že tady se nám to zas navrací zpátky:o).

macejka,
přidej také fotky at se pokocháme :wink: .Jak Fík zvládnul cestu?

prochi,
chatička hezká, kluci si to užili :slight_smile: .Musel to být relax, fakt příjemné místo.
Teda to Péťa dostal velkou klouzačku, to musel být nadšený.My máme taky doma skluzavku, ale
jen tu menší, kvůli místu.A jestli manžel postaví takový domeček tak je fakt ohromně šikovný.
Celkem tyhle zručné a šikovné chlapi závidím :slight_smile: , ten můj je taky šikovný, ale tohle by v životě nepostavil :grinning: .

My odjíždíme v sobotu brzo ráno, já se taky těším, že už teď mám cestovní horečku :sweat_smile: :sweat_smile:
No a s těma plínama, to vzala malá fakt hopem, strašně nás překvapila, asi jsme ji podcenovali a
ona nám to teď ukázala :slight_smile: .Dneska v noci zas vstávala 3krát na čůrání, jen se vždy vyčůrá a pak zas spinká.
Teď už vím, že se do plínky fakt nevyčůrá.Když se už vzbudila po třetí, tak já rozespalá a rozlámaná ji říkám
"vždyt máš plínu" a ona ne, sundala si plínu a chtěla na nočník :dizzy_face: :dizzy_face: .
Jen doufám, že se to nezlomí teď na té dovče, jenom přece budem v hotelu tak ji budu muset dávat plínu víc, aby to tam nepočůrala.Teda ne plínu, ale jen ty kalhotky, to samé do auta na výlety.

Holky chtěla jsem se zeptat, jestli tady už někdo máte to redukční prkénko na wc a jak to malé zvládají?
30. čer 2008 v 09:09  • Odpověz
Ahoooj holkyyy, já tu snad nebyla dva měsíce :frowning2: :slight_smile:

Tak vás jdu pozdravit. Taky jsme se vrátili v sobotu z dovči. Bylo super, i když nejdřív jsem myslela, že tam zmrzneme, páč bylo 17 stupňů, tak 5 dnů bylo tak všelijak, chvíli slunko, místama pršelo a pak se to zlomilo a až do konce dovči byly hice kolem 32 stupňů a to byl teda mazec :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jsem se i těšila dom :sweat_smile:
Letos malá žádné nemoci ani úrazy....i když ji teda opět rostly zuby, tak už aspoň máme všechny :grinning: Byl s náma i můj brácha a měli jsme sebou motorový člun, takže super, malá chtěla furt jezdit. Malá se tam ještě víc rozmluvila, což jsem myslela, že už snad ani nejde :sweat_smile: takže její věty jsou těď většinou buď "já chci.... nebo já nechci...." :sweat_smile: Úplně nejradši mám věty typu....mamiiii, já chci bonbonek! :sweat_smile: a nebo nechci jít domů :grinning: A když nereaguju, tak na mě začne volat Dáááášoo! A tatínek je tatíneček a když ji zlobí, tak mu říká Jiřine! :grinning:

No a jinak cestu tam i zpět prospala, jeli jsme přesně 12hodin, dojeli jsme za babičkou na chatu a sotva jsme tam byli půl hodiny, řízla sebou na rovné zámkové dlažbě, monokl na hlavě a zedřené kolem oka, takže vypadá, jak kdyby jsme ji zmlátili. No pech, 14 dní tam lítá po kameňach a přijde domů a hned betonová vyrážka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nafotila jsem 1250 fotek, takže maze :sweat_smile: a ještě jsem stihla natočit asi hodinu a půl na kameru. Tak až budu mít víc času, tak nějaké fotky hodím zas "tam".
Jo a jinak do školky nás od září nevzali, páč byly jen tři děti v jejím věku, takže nevím jak to udělat s prací, páč mi končí mateřská v březnu, tož asi budu žádat v práci o ten čtvrtý rok :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak jsem jen tak zhlídla poslední příspěvek od Isačka, že je Naty bez plínek, tak gratulujeme, víc zatím nestíhám přečíst a asi ani nestihnu, páč jsme přes léto skoro každý den na chatě. Jo a prkýnko redukční máme, máme 3, jedno doma a pak po jednom u babiček. Na nočník malá vůbec už nechodí, ale máme ho na záchodě po ruce, kdybychom někdo zrovna trůnili, tak ať nemusí čekat. Na dovolené jsem ji na noc radši plínku dávala, ale měla ji vždycky suchou. Doma už zkusíme na noc bezplínkovat.

Tak zatím papa a já se někdy ukážu :slight_smile:
30. čer 2008 v 10:21  • Odpověz
isacek,
to je teda fakt bomba s tím nočním čůráním, to ani není možný, jak si to všechno takhle uvědomuje, že i v noci má tu zodpovědnost, je teda hrozně šikovná :slight_smile:

dashak,
bublinka teda jede s tim Jiřinem :grinning: :grinning:
Zajdi sem častěji, ať o tobě máme trochu víc přehled :wink:

prochi,
fotečky krásný, jste všichni takoví hezcí modroočci :slight_smile:
30. čer 2008 v 10:50  • Odpověz
Ahojky holky, hlásím návrat z dovči, bylo nám moc fajn, Kuba bude čupr zálesák bo byl ouplně vedle ze stanu, počasí bylo fajn a já se kochala zámkama, jé to bylo žůžo.

Písla jsem vám mail tak se něco dočtete, nechtěla jsem to psát sem :frowning2:

Nemám čas vás dočítat, tak doufám, že se brzo vokážu a že máte dětičky zdraví a i vy jste oki :wink:

Taky vám pošlu až bude nálada nějaké fotky.

Holky prosím o tip co mrňousům k narozkám. hraček má malej kvanta a nehraje si s nima, určo nějaký oblečení, ale nevím nevím :rolling_eyes:
30. čer 2008 ve 12:57  • Odpověz
ahooooooj holky, to se nám to tu krásně schází :dizzy_face: tak vítejte zpátky doma, dovolenkářky :wink:

nakoukla jsem už včera večer (v noci) a viděla, že je tu víc živo než obvykle :sweat_smile: ale neměla jsem sílu psát, bo jsem byla zničená jak Hirošima... manža říkal, že se nemám nimrat s nedělním obědem, že si můžem zajet na Kapra na kapra (Kapr=rybářská bašta na cyklostezce kousek za slovenskýma hranicema, kde dělají vynikající rybí specialitky, mňam) tak jsem osedlali kola, zlákali ještě švagrovců s malou a kvůli žvanci jsme celkem najeli 36km! Výlet byl suprovní, jídlo báječné, ale když už jsem se večer blížili k domovu, chtěla jsem, ať mě klidně nechají bídně zhynout ve škarpě u silnice, páč jsem byla naprosto vyfluslá :stuck_out_tongue_closed_eyes: celá "sedánka" a přilehlé okolí mě bolí ještě teď :sweat_smile:

Isacku, to byl s tou plínou fofr! ještě jednou gratulace velikánská, Naty je fakt děsná frajerka, když to tak prímově zvládla :slight_smile: a v noci se to určitě taky časem vychytá, že se bude kvůli nočňajzu budit míňkrát :wink:

Kam, Sex ve městě prostě žeru! při těch jejich hláškám učurávám a těším se vždy na páteční večery :grinning: na film jsem měla velký zálusk, bohužel ho tady ve vedlejším městě promítají zrovna když budeme na dovči, což mě docela mrzí :frowning2: nebo si pak budem muset udělat výlet do nějakého vzdálenějšího kina

Mapris, super, že sis to tak krásně užila, musela to být fakt bomba :slight_smile:

Prochi, fotečky hnedla zkouknu :wink: hlavně že dovča vyšla, ani počasí vás nepotrápilo, protože když člověk viděl ty škody v televizi, tak úplně běhá mráz po zádech, co všechno umí příroda během chvilky natropit (i když materiální škody se vždycky dají nějak napravit, hlavně když z toho člověk vyvázne živý)

hele, recept na piškotek mi můžeš příležitostně písnout do IP třeba bude lepší než ten, co podle něj dělám já a kvalitou se přiblíží k tomu babiččinému úžasnému (naše babi zase zásadně vážila na těch klasických dvouramenných miskových váhách s kovovýmu kvichtíky, ještě to mám po ní nostalgicky schované)

skluzavka vypadá bezvadně, náš táta minulý týden taky přinesl katalog Jungle Gym, tak jsem nad tím vzdychala, jaké jsou tam naprosto úžasné sestavy pro dětičky :dizzy_face: ten domeček budete skládat z těch jejich sestav, nebo to je jen inspirace a taťka bude tvořit svépomocí?

jo a my odlétáme v pátek večer, takže už taky pomalu plaším se seznama (zatím hlavně léky, opalováky apod)

Dáši, tebe speciálně vítám ještě jednou :grinning: no to je dost, že nakoukneš, měla bys to dělat častěji, ať nás můžeš bavit Ivančinýma hláškama, ta nikdy nezklame :wink: taky se těším na fotečky

Ijetko :cry: :cry: drž se, pak ti pošlu mailíka, moc na tebe myslím...

Narozky: náš táta koupil v bazárku za supr cenu takové to nabíjecí autíčko (nebo motorka, teď jsem načisto zapomněla co to je, už to máme nějaký týden schované na půdě) takže to, u babičky jsme si objednali takové ty stavebnicové kostičky s čudlíkama (jako lego, ale českou variantu) nové povlečení, knížku... na tu se teda těším, protože máme jeden díl: "Nauč mě mluvit" to prcek pořád tahá s sebou, jsou tam krásné obrázky a klasické říkadla (některé už umí i sám anebo alespoň část a doplňujem se) tak jsem mu z té řady vybrala další díl jenom se říkadly a pohádkama :slight_smile:
to je teď tak vše, na co jsem si vzpomněla, ale určitě mi toho v hlavě šrotilo víc :sweat_smile:
30. čer 2008 ve 14:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.