• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
No je fakt ze par dni bez netu a byla jsem docela zoufala,normalne jsem chvilema nemela co delat :sweat_smile:
9. kvě 2007 ve 21:59  • Odpověz
ijetko,
nás taky hodně trápili prdíky.Takže první tři měsíce jsme se už těšili kdy to zkončí a ať už je o něco starší.Zato teď nám to vynahrazuje a je už boží :wink: .

Holky musím vám napsat mé dnešní selhání.Dopoledne jsem malou přebalovala a připravovala ven.Pak jsem šla vyhodit plínku a umýt si ruce a jelikož bydlíme v suterénu tak nám sem občas lezou mravenci.A všimla jsem si, že byli u okna v kuchyni tak jsem to tam šla vystříkat, aby mi nelezli do kuchyně.Takže cirka pět až deset minut jsem v pokoji nebyla.Pak jsem šla do pokoje a kokám do postýlky a byla prázdná..
Holky já malou zapoměla na přebalováku :cry: :cry: :cry: .
Ani nechci pomyslet co by se stalo, kdyby spadla.A to se jinak vždy zvedá a převrací!!!!!Máme přebalovák asi přes metr nad zemí.Měla v ruce odsávačku a tak si s ní hrála a proto tak klidně ležela prdelka moje.
Pak jsme šly s kamarádkou ven a malá pořád řvala a po 15minutách mi došlo, že jsem jí zapoměla dát najíst a jídlo jsem sebou neměla :rolling_eyes: .
Nedovedete si představit jak jsem se cítila, bylo mi fakt hrozně.V jeden den takový dva velký kopance :cry: .Vlastně se mi nic takového ještě nestalo a naopak moje mamka říká, že jsem strašně důsledná.
Asi jsem přetažená, protože nám praskala stoupačka a kopají nám wc, koupelnu a i v kuchyni a do toho malá se v noci budí každou hoďku, takže mi chybí spánek. :frowning2:
Jééé jsem se aspoň trochu vykecala :sunglasses: ...
9. kvě 2007 ve 22:21  • Odpověz
Jo holky uz chvilkama asi tak minutku stoji sam :wink:
9. kvě 2007 ve 22:21  • Odpověz
isáčku- nic si z toho nedělej.... :wink:
Asi je toho na nás moc a někdy prostě blbneme. Mně se občas stane,že vařím v kuchyni a zjistím,že jsem se třeba pár minut nepodívala,co kluk vedle kutí.... :unamused: . Vždycky se tak strašně leknu a on už třeba leze do jiného pokoje :cry:
Hlavně, že se malé nic nestalo.Ta je tedy hodňoučká. :wink:
9. kvě 2007 ve 22:26  • Odpověz
Vite co se tomu nasemu piratovi dneska povedlo??Tu cestovni postylku me blizko kuchynske linky a je tam velka cukrenka a solnicka,me to prislo ze je dostatecne daleko,ale nebylo :angry: a byl v tom vele obalenej..parada :confounded:
9. kvě 2007 ve 22:31  • Odpověz
raculko,
máš pravdu někdy toho je moc.Člověk, aby měl oči i na zadku, co?? :dizzy_face:
U díťete stačí fakt vteřina a malér je na světě :confounded: .Nesmíme ani na minutku vypnout..
9. kvě 2007 ve 22:32  • Odpověz
tak nám už taky spadnul z postele....ráno jsem ještě pospávala,manža už byl v koupelně a najednou brekot...naštěstí tam máme koberec...
proto vás holky obdivuju,že spíte v posteli s dětma, já si ho beru vždy až ráno,protože se bojím,aby nespadnul...a stejně jsem se tomu nevyhla... :confounded:
9. kvě 2007 ve 22:33  • Odpověz
no my mamel vsude jen podlahu a to jsou teda fakt rany kdyz na ni spadne hlavickou :confused: ,i kdyz ted pada uz daleko min
9. kvě 2007 ve 22:34  • Odpověz
no u nás to je pádů za den...naštěstí je kluk celkem odolnej...a taky si zvykl,že k němu hned někdo neběží...má tvrdší výchovu :grinning:
9. kvě 2007 ve 22:41  • Odpověz
No presne taky si rikam jeste,ze jsou ty deti takovy gumidci :sweat_smile:
9. kvě 2007 ve 22:45  • Odpověz
isacek,
vždyť víš, že každá z nás nějakou tu chybičku udělá, i když se snažíme být důsledné maminy :sunglasses: , to se prostě stane, člověk si z toho vždycky vezme nějaké ponaučení, hlavně, že se nic nestalo :slight_smile:

ahojda carodkaa,
ty jsi se rozpovídala na všech frontách, jak koukám :grinning: To je fajn, že zas jsi v provozu :slight_smile:

Jinak malá by nám určitě spadla, kdyby spávala s náma, mě spadla už celkem dvakrát. Když na té posteli sedí, tak je to dobrý, ona se sama posadit neumí, takže z toho sedu se nikam nedostane, max. si vyjímečně lehne na záda :wink:
Ale člověk musí být skutečně pořád ve střehu :slight_smile:
10. kvě 2007 v 07:39  • Odpověz
mapris,
my máme plovoučky a parkety všude, manža nesnáší koberce, páč se tam drží prach, takže malá se plazí všude a klouže jí to taky všude.Konečně jsem objevila vhodný kousek koberce do pokojíčku, tak ho půjdeme koupit, jen do půlky pokojíčku, aby měla přece jen aspoň tam teplejší podlahu a mohla pořádně lozit :wink:
10. kvě 2007 v 07:41  • Odpověz
Jita no prece musim dohnat jak jsem vas zanedbavala :grinning: :sunglasses:
10. kvě 2007 v 07:59  • Odpověz
autor
nazdárek holky,
tak jsem včera strávila na pohotovosti na bulovce 3 hodiny, hrůůůza. Byla jsem u obvodní, ta mi div nevynadala, proč jsem jela k ní do vršovic a ne rovnou na bulovku - byla strašně "vstřícná" :angry: . Pak jsem jela na bulovku. Tam jsme byli v půl 6 a odjeli v půl 9tý. Bylo tam strašně lidí a samozřejmně příjmy a akutní případy. Ještě, že jsem vzala jídlo pro malou. Před 8 ji manžel nakrmil a usli spolu v autě :o))) Tak jsme jí nekoupali, doma jsem jí jen převlíkla, ona se ale vzbudila, a pak když měla spát v postýlce tak strašně řádila a v 6 už kecala :angry: , tak jsem jí dala mlíko a ještě šoupla do postýlky. Takže jsem se po dlouhý době trošku vyspala. No, v 8 jsem tam musela udělat trošku "bordel" aby mě vzali, že mám v autě půlroční dítě. Když jsem pak přišla do ordinace, tak byli jak míliusové :grinning: . No, na pravé noze pod palcem - na bříšku mám kuří oko ve velikosti 8x8 mm, tak mi to troška "ostřihala". Výsledek je to, že to mám zafáčovaný a sotva chodím po bytě. Takže dneska nepůjdu ani na anglinu ani ven s malou. Bude to muset dneska holka vydržet. Akorát co mám pořád oteklou a fialovou tu nohu - tak na to mi řekli - máčet v octový neředěný vodě a léčit na chirurgii - chápete to??? Takže budu muset zase někam na polikliniku a to si manžel bude "zase" muset vzít volno z práce. No včera jsme byli vytočení oba dva ... A na to kuří oko si mám koupit v lékárně vodičku a vyléčit si to ... SUPEEERRRRR :angry: :angry: :angry: . Ať žije naše zdravotnictví .....

No, ještě že máme ten pc i internet, to už by mi taky hráblo.
Prdíky - ty jsme neměli. Jen měla hrozný problém s tlačením, kvůli UM. Ze začátku pomohl S.S a pak baby calm - po nich prděla jak fík. No a tlačení se zlepšilo, co jsme přešli na hypoalergenní mléko a co se začala trošku pohybovat ...
10. kvě 2007 v 10:03  • Odpověz
Ahoj holky chtela jsem s ezeptat a poradit jake pozivate na mimca kremy v lete aby se nespalili?Dekuji... :slight_smile:
10. kvě 2007 v 10:34  • Odpověz
mapris: tak to je děs, hlavně, že to zdravotnictví je "bezplatné". To bych radši dala doktorovi 30Kč a měla bych klid. Hlavně, aby ti už bylo lépe.

Ondra dneska trhnul rekord, vzbudil se v šest ráno na krmení a pak spal ještě skorodo desíti. Tak předpokládám, že po obědě se mu nebude moct chtít spát a to dneska jedeme do Prahy.

Jinak my máme všude v přízemí dlažbu kromě pracovny, tam je plovoučka a v patře máme plovoučky. Já jsem taky proti kobercům :slight_smile: , máme dobře zaizolované podlahy, tak zase tak studené nejsou.
10. kvě 2007 v 10:37  • Odpověz
isacek
nic si z toho nedělej, člověk nesmí myslet "co by se mohlo stát" :frowning2: je to těžký s prckama, já to znám co je to únava :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně že to dobře dopadlo :wink:

mapris
taky přeju ať je ti líp a vůbec se nedivím, že jsi byla vytočená, je to děs :angry:

Teda vy jste se tu rozjeli,vy noční ptáčata. Mě nmanžílek opět vyhazuje páč má opět zkouškový :angry: ale jak vidíte zatím se moc nedám :sweat_smile:
10. kvě 2007 v 10:52  • Odpověz
autor
Martinaa,
ja jsem koupila do Garnier krem s 40 faktorem za 350 kc.

kamhajek,
no uvidime. Vypada to, ze mne zase ceka litani po doktorech. Zazila jsem tohle pred 3mi lety, a to mi z ty operovany nohy vyrezavala bradavici jednu, ted mne to litani ceka asi znova, ale s pulrocnim ditetem je to trosku komplikovanejsi, zrovna, kdyz nemam k dispozici zadnou babicku, kdo by si vzal malou ven. No a zacinaji se mi delat bradavice i na druhy noze. Mam to proste otlaceny. Cekam na boty, az mi je usiji, a to trva 2,5 mesice :o(
10. kvě 2007 ve 13:20  • Odpověz
Martinaa: já mám Eucerin 40.

Mapris: to je k vzteku co? Zrovna když to člověk nejmíň potřebuje, tak se něco vyskytne.
10. kvě 2007 ve 13:31  • Odpověz
martinaa,
já mám astrid 35 za necelé 200,-

mapris,
to mě vůbec s těma dr nepřekvapuje, opravdu je tady nepořádek a výsledky kde nic tu nic, viť???

ijet,
co dělá manža za zkoušky???
10. kvě 2007 v 16:00  • Odpověz
ahojda :slight_smile:
hnedle je poznat, že bylo hnusně, všichni zalezení na koníkovi, nestačím dočítat :grinning:

rýma se nás drží přímo urputně, nechápu, kde se ty nudle pořád berou :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a samozřejmě, že já ji mám už taky :frowning2:
na obrnu nás zaočkovali, když není teplota, tak to prý neva :slight_smile:

dashak, kapku jsem pátrala jak je to s tím očkováním a to co máte vy, nebo my, je stejné jako hexa, ale protože se indikuje hlavně dětem nedonošeným, nebo kde hrozí zvýšená imunologická reakce, tak se žloutenka a obrna zaočkovává zvlášť, protože těch 6 vakcín, co je v hexa, by pro tyhle prcky mohlo představovat téměř stejnou zátěž jako klasické očkování :wink:

my dneska taky měli namále s pádem z postele :frowning2: malý sice usíná ve své postýlce, po prvním krmení ho někdy vracím zpátky, když ale musím několikrát vstávat a dávat dudlíka, tak si ho radši necháme mezi sebou-pohodlnost :sweat_smile: a navíc neznám krásnější budíček, než ty malé tlapičky na obličeji :dizzy_face:
no a dneska jsem jen vyskočila šupnout nachystaný pekáč se sekanou do trouby a honem ještě do teplíčka a Jirka na kolínkách opřený o pelest (hodně nízká, jen na parádu) a křenil se do dveří, jen přepadnout... :frowning2:

mapris, plovoučka je v lezení trochu na překážku, aspoň podle reakce rehabilitační sestry, kdy zjišťovala jaké máme podlahy :confused: tam se dětem dobře plazí, je dobré mít někde kousek hracího koberečku nebo deku, aby se to tolik nevozilo a dítko se pěkně dostalo na kolínka :slight_smile: aspoň dokud se nerozlozí, vidím to na prckovi, teď už je mu fuk na jakém je povrchu, mete stejně rychle po tepichu jako po linu :grinning:

a samozřejmě nestačím říkat nenene a tytyty a taky au pálí, když se zajímá o krbová kamna :sweat_smile: ale snažím se nezakazovat všechno, nějak ten svět objevovat musí, takže když to není nebezpečné pro něj nebo pro předměty jeho zájmu, tak ho nechám, co si budem povídat, všechno na světě je zajímavější, než hračky :grinning:
10. kvě 2007 v 16:36  • Odpověz
holky,
jak jste na tom s kondičkou? já zjistila, že ta moje už dááávno neexistuje :sweat_smile: manža konečně uklidil na půdu kolíbku, stejně sloužila už jen jako odkladiště hraček a míst ní nainstaloval rotoped, po včerejším 5-ti minutovém výšlapu cítím všechny sedací a přilehlé svaly, asi je mám povolenější než mě vůbec napadlo :wink:
10. kvě 2007 v 16:42  • Odpověz
Martinaa-taky mame ten Astrid faktor 35 a zatim v pohode :wink:

Ijetka-rozhodne se nedej!! :wink:
10. kvě 2007 v 17:35  • Odpověz
zevi,
trefa přímo do černého s tou kondičkou, přišla jsem z venku, manža se mě skoro lekl, co mi je, páč jsem kopala tvrdej trávník a chci tam dávat pak kůru, tak jsem rudá a hotová jako hrom :frowning2:
Kondička na prd, vždycky mě to cvičení chytne na nějakou dobu a pak zas pustí, jsem takovej tlustej lenoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2007 v 18:46  • Odpověz
Jita2 + Zevina: tak s tím cvičením to znám, rotoped nám doma slouží jako věšák a sušák na velké prostěradlo. Vždycky vydržím jen chvíli. Taky se chystám na plavání, ale termínově se mi to moc nehodí. Ale budu to muset nějak promyslet, hubnout nepotřebuji, ale zpevnit tělo ano :frowning2:
10. kvě 2007 ve 20:34  • Odpověz
No holky fuj hubnoucí téma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Takže když byl malej menší a vzal si ho někdo ven tak jsem cvičila pilates, před otěhulkováním jsem cvičila podle kazet doma aerobic. To mě mocinky bavilo. Jenže teď nemám vůbec čas a když ho kousínek mám a doma mám hotovo tak jsem ráda, že si v klidu sednu a vyluštím křižovatku (křížovku) a dám si v klídku kafčo.....

Manža studuje vysokou školu (fakulta pedagogická) :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A rotoped jsem měla pujčený od mamky a to mě teda neba :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jita
co to o sobě píšeš? :grinning: kecko :wink:

Jinak mám astrid pro děti 25
10. kvě 2007 ve 21:08  • Odpověz
Ijetka: to budeš mít doma pana profesora?
10. kvě 2007 ve 21:14  • Odpověz
ijet,
no dyť mám pravdu, jsme ještě pořádně celou neviděla :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Taky jsem byla na pajdě v Ostravě, ale zabalila jsem to po dvou semestrech, jak mě vynervila jedna úča, asi jsem byla srab, tak jsem zdrhla :unamused:
10. kvě 2007 ve 21:26  • Odpověz
Manžel je policajt a až to dodělá bude bakalář :sweat_smile:
Já jsem přemýšlela o zdrávce (teď) ale jsem taky srab :confounded:
10. kvě 2007 ve 21:27  • Odpověz
Jéé, ty máš doma policajta? A proč si dělá pajdák? (Teda jestli se můžu ptát :wink: )
10. kvě 2007 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.