• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahojky,jdu jen na skok :wink:

jita

Přejeme Marušce vše nejlepší k druhým narozeninám.To tak uteklo,užijte si to :wink:
3. črc 2008 ve 23:45  • Odpověz
autor
zei,
taky přejem hezkou dovču.

holky mam dost ...

mala dostala hroznej chrlák - včera, a dneska je nějaká unudlaná. Navíc s ní nechci jít ven a zítra jsme měli jet na týden k našim ... :frowning2: :cry: Asi jsem se moc těšila ... Fakt je to dneska na palici.
4. črc 2008 v 11:12  • Odpověz
ahoooooooooooooooooooooj holky :slight_smile:

já jen na skok, rozloučit se :wink: sice odlétáme až v devět večer, ale zdaleka ještě nemám vše sbaleno, všude hromádky, celý byt vzhůru nohama, prostě boží dopuštění :sweat_smile:
manža jel vyměnit prašule, malý chrní, tak toho musím využít, jdu všechno narvat do kufrů a s obavama je postavit na váhu, už teď to vidím, jak to budu zase protřiďovat, co necháme doma, páč určo budeme mít nadváhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak se mějte všechny moc a moc hezky, vy které někam odjíždíte (nevím jestli krom Isacka ještě někdo) tak přeju nádhernou, sluníčkovou dovču a těm, kdo budou slavit narozeniny (nevím přesně kdo kdy, ale tuším že Ijet, Carodkaa i Raculka to mají všechny vcelku po kupě) tak mrňouskům přeju všééééééécko nejlepší :slight_smile:

pa a moc to s tlacháním nepřehánějte, ať mám šanci vás zpětně dočíst :wink:
4. črc 2008 ve 13:24  • Odpověz
Zevi: snad si to ještě přečteš, přeji móóóc krásnou dovolenou!!! My měli taky nadváhu, na jednom kufru dokonce 7 kg a nikdo to neřešil :wink: .

Já jsem zdeptaná z nočníkování. Po týdnu žádný posun, včera tedy hlásil, že se počůral, tak jsem si říkala hurá už mu dochází co dělá a dneska nic. Dokonce se pokadil a kdybych neucítila povědomou vůni, tak v tom je ještě teď. Tak nevím, jestli si v tom nemám dát třeba týden pauzu, ale zase pak bychom začínali od začátku. Na nočníku sedí a nic a za chvíli se počůrá a to se ho pořád dokola ptám jestli se mu chce. No nic musím vytrvat, 2 roky nám jsou až na konci října, tak do té doby se to snad podá.

Mapris: tak to je pech. Tak vyrazíte o nějaký den déle. :wink:
4. črc 2008 ve 13:43  • Odpověz
zevi,
tak krásnou dovču :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .U nás to vypadá uplně stejně :grinning: :grinning: .

Holky já se též na týden loučím, tak moc netlachejte :slight_smile: .Ale stejně možná nakouknu, ale budu muset nějak po tají, aby na mě můj chlap nevlít :grinning: :grinning: ...
4. črc 2008 v 16:59  • Odpověz
Iso: tobě taky krásnou dovolenou :wink:
4. črc 2008 ve 21:32  • Odpověz
autor
isacek,
uzijte si dovcu.

kam,
no, to nepujde, maximalne se vratime v nedeli zpatky. Protoze manzel musi v pondeli neco odevzdat a v tu dobu byva strasne protivnej, takze chtit po nem, aby nas tam vezl v tydnu, bych si nedovolila. Navic v patek jede pro nas a pak nas veze na slovensko ...

Jinak jestli te to potesi, tak nocnikovani nam taky nejde ... Zkousim to od utery ... Byla naha, pak teplaky, dneska puncochace .. procurala vsechno, uz jsem ji nemela do ceho oblict. Tak jsem nasadila kalhotky a klasickou latkovou plenu ... Aby ji to vadilo. Vzdycky pro mne totiz prijde, kdyz uz udela ee. A kdyz se ji zeptam, jestli nechce curat, tak nee, ale za pet minut mi cela zhava ukazuje louzicku ... :frowning2: :angry:
4. črc 2008 ve 22:26  • Odpověz
zevi

já jdu s přáním pěkné dovolené pozdě,páč už dávno sedíte v letadle,možná už jste dokonce na místě :sweat_smile: Ale i tak si to moc moc užijte :wink:

iso

tobě také přeju krásnou dovču,odpočiňte si a za týden pa :wink:
4. črc 2008 ve 23:47  • Odpověz
autor
holky, padam do postele ...

ted bych tu 14 dni byt nemela, ale tereza ma od vcera chrchlak a unudlanej nos, tak se modlim, abych mohla zustat u nasich.

Tak se tu mejte. Za tyden mame byt s Terkou na slovensku a budem snad i na netu. Zatim packo.
5. črc 2008 v 00:03  • Odpověz
Ahojky holky, já než se sem dostanu jsem opět mimo mísu :angry:
Blbnul nám internet :angry:

Tak dovolenkářům přeju ať si to užijou a mají prima počasí :slight_smile: a hezky si odpočinou

Promoce byla nádherná, byla jsem na tatku pyšná jako páv :sweat_smile:
5. črc 2008 v 11:12  • Odpověz
Ahoj kočenky, já opět jen na skok, dnes jdeme na oslavu, máme přijít jako pohádkové bytosti :sweat_smile: No MM mi na to hodil bobek, takže jde za normála :grinning: asi řeknu, že jde za hloupého Honzu :grinning: , malá jde za trpaslíka, i když rezolutně odmítla, ale ji není třeba nějak extra strojit, páč je trpaslík sám o sobě a já jdu za Karkulku :grinning: Doufám že se mi nějak chytře podaří vyklouznout z baráku do auta, aniž by mě viděla půlka Ostravy :sweat_smile:

Jituš, taky se připojuju ke gratulaci Marušce (asi klasicky jsem poslední, aspoň si to budeš pamatovat :grinning: ) Takže všechno nej nej nej, pohodové bezstarostné dětství plné smíchu a radosti se svými nejmilovanějšími a samozřejmě ranec plný zdravíčka :dizzy_face:

A holky co se dovolujou, tak ať mají krásné počasí a hlavně ať se vše vydaří a nemají žádné nepříjemnosti, úrazy a ostatní nepříjemné hříčky osudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo ještě k těm trénovacím plínkám - jde o to že se to stahuje, takže si to defakto šikovné dítko může i samo stáhnout a jít se vyčůrat, ale taky tam jde o to, že má mamina přehled o tom, jestli se nepočůralo, páč aspoň teda u Huggiesek jsou obrázky na plínce, které se při počůrání rozmažou. Holčičí mají srdíčka, takže když je obrázek jasný, je to v suchu, když jsou srdíčka už rozpité, tak je tam už načůráno :wink:

Jinak jsem zas nic moc nestihla přečíst, jsem furt někde v tahu.

Jo a Ijet, kde máš ty fotky?
5. črc 2008 v 11:28  • Odpověz
zevi,
kráááásnou a pohodovou dovolenou :slight_smile:

ijet,
no to věřím, to muselo být krásný :slight_smile: To je ta odměna za tu píli :sweat_smile:

Jinak ještě jednou díky gratulantům, oslavili jsme to moc pěkně, musím natáhnout narozeninkové fotky, už se na to vrhám. :slight_smile:
5. črc 2008 ve 12:42  • Odpověz
Jita: Maruška už je velká slečna
5. črc 2008 ve 13:53  • Odpověz
Dášo poslala jsem ti je mailem :slight_smile:
Jitu Maru je kouzelná holčička :dizzy_face: koukni si tam dát i sebe dlouho jsem tě neviděla :grinning:
5. črc 2008 v 17:32  • Odpověz
Tak máme za sebou nádherný víkend. Včera jsme vyrazili do malé ZOO u Nymburka. Je to taková pidi ZOO s pár zvířaty, nejvíc byl Ondra nadšený z koziček a prasátek, které mohl krmit. A taky z ptáčků, měli tam i hezké hřiště, je to tam tak na hodinku a kousek, ale takové milé domácí prostředí. Večer přijeli kamarádi na grilovačku, kamarádka měla ve čtvrtek termín porodu, tak už byla mírně nervózní a před chvílí mi psala, že má pravidlené kontrakce po 15 minutách, tak doufá, že už to bude a nejsou to jen poslíčci.
A dneska jsme vyrazili na mašinku, přímo na Řepařskou drážku, mašinak na uhlí nás vezla asi tak 3 km a zpátky. Všechno hezky dobové, takové ty tvrdé kartičky jako lístky, Ondra je dával paní průvodčí štípat a nechal by si je štípat pořád dokola. Odpoledne jsem konečně manžela dokopala, aby jsme vyndali a napustili bazén, tak jsem do něj hned hupsla i když voda byla ledově studená. Paráda.
6. črc 2008 ve 21:11  • Odpověz
ijet,
když jáá pořád fotím a mě nikdo, ale pokusím se :dizzy_face: Snad nepraskne čočka :sunglasses:
6. črc 2008 ve 22:24  • Odpověz
ijet,
sic není o co stát, ale máš mě tam, :grinning: dala jsem si práci, páč jsem se skoro nikde nenašla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2008 ve 22:38  • Odpověz
kam, ty jo to muselo být hezký :slight_smile: jak znám Kubu tomu by se to taky líbilo.

My jsme jeli včera s malým a mamkou na kole, kosek od nás je nádherný údolí a tam staví přemoštění kvůli dálnici (bylo i v tv) tak tam jezdíme na jeřáby, jede se lesíkem, je tam krásnej klídek a vůbec si nedovedu představit že nad náma budou jezdit auta :grinning: nedaleko je hospůdka tak jsme dali s maminou černý pivko, mladej slupnul 2 líza a jeli jsme, čupr pohodovej výlet.

Jitu ty jo si samička, v tom kroji ti to sekne :wink: bych tě nepoznala máš delší vlasy a jsi na tmavo, že?
7. črc 2008 v 10:48  • Odpověz
Ahoj Kočky, jsem naměkko. Kamarádka porodila před polednem zdravou a určitě krásnou holčičku Terezku.
7. črc 2008 ve 13:21  • Odpověz
ijet,
to je dobrej fórek s tou samičkou :grinning: :grinning: Jojo, zatím si to nechávám narůst, uvidíme, co s tím dál no a barvu jsem si hodila kaštan, a takhle mi to hodilo tmavou :confused: :wink:

kam,
tak to je krásný, gratulujeme kamarádce a přejeme Terezce hodně zdravíčka :slight_smile:
7. črc 2008 ve 13:26  • Odpověz
Čau holky,
mám docela po náladě.včera jsme jeli ke kamarádce na chatu,kde jsme měli být do čtvrtka,ale ouha.Malej měl v noci skoro čtyřicýtku horečku tak jsme se ráno zbalili a jeli k doktorovi.ten skonstatoval,že má angínu a dal nám samozdřejmě antibiotika.Sere mě ro,ale nedá se nic dělat,na angínu prý být musí.Ach jo,to už je počtvrtý co má antibiotika.A imunitní testy co mu dělali jsou v pořádku,to mi hlava nebere,když chytne hned kdejakej bacil.Už jsem se radovala,že nás nepřepadla rýma a ono pic a máme angínu.Takže antibiotika na deset dnů,tím pádem nám padá i návštěva u pradědy,kterou jsme plánovali na tento víkend,Děs a běs. :confounded:

Jinak asi budeme muset reklamovat kočár,páč jak byl v autě složenej tak se u něj nějakym způsobem zkroutila obruč co drží stříšku a teď je to křivý a stříška nejde pořádně napnout.Jsem zvědavá co nám na to řeknou,nic jsme s tím nedělali,asi to bylo vedrem.

jita

jdu mrknout na tvé fotky :wink:
7. črc 2008 ve 14:05  • Odpověz
jita

Maruška je kočka,je fakt fotogenická :wink: a tobě to taky moc sluší :wink:
7. črc 2008 ve 14:12  • Odpověz
Kam, no to je kouzelný, že také gratulujem a přejeme hodně zdravíčka :slight_smile:
Jitu, no fááááááááááákt :wink:
macej, to mě mrzí, že je Fíla kepke :frowning2: ať je zase brzo fit, čiperka :slight_smile: , co se týče kočáru jsem zvědavá jak pochodíte, snad to uznají ne??!! :unamused:
7. črc 2008 v 17:43  • Odpověz
Jita: úplně na mě dýchla taková moravská atmosféra z tvé fotky. Hezky do sklípečku, posedět, popít, pobavit se. Jó a mimichodem dlouhé vlasy ti moc sluší :wink:
7. črc 2008 ve 21:07  • Odpověz
kam,
díky :wink: My máme takový kroj severomoravský, tak prý by měl zhruba vypadat podle té vesnice, odkud je naše kapela, je takový chudší, jinak Jihomoraváci mají jiné překrásnější bohatší kroje :wink:
8. črc 2008 v 11:42  • Odpověz
čau holky moje, tak mě tu zas máte :wink:

Rozhodla jsem se "o tom" klíďo psát sem, páč všichni moji blízký "to" vědí a jestli sem chodí tajně očumovat nějaký šmírák, co mě zná, tak ať si počte :angry: Moc vám všem děkuju za povzbuzující zprávy! Je mi dobře. Zítra se asi pojedu podívat k doktorovi, protože původně jsem byla objednaná, tak toho využiju, aby se na mě podíval, jestli je všechno v pořádku a nebudu muset ještě do nemocnice. Budu klidnější. V nemocnici mi řekli, že mám k doktorovi naběhnout hned, jak přestanu krvácet. K mému velkému překvapení jsem tekla jen v pátek a v sobotu, v neděli jen pidišpiněníčko a od tý doby nic. Tak i kdybych ještě trošku zašpinila, tak tam stejně zítra asi vlítnu, ať mě radši zkontroluje. V ten pátek to totiž bylo poněkud složitější, jeden doktor si mě tam chtěl za každou cenu nechat a moje doktorka zas říkala, že je to zbytečný. Nakonec mě pustili. Tak jsme odjížděli trochu zmatení. Manža je skvělý, celý víkend mě opečovával, vařil, pekl, staral se o nás. Pořád mě hlídá. Teď už jsme zajeli zase do starých kolejí a jsem za to ráda, nejhorší byla asi sobota, tu jsem doslova celou probrečela. Od neděle se to už začalo zlepšovat a teď bych řekla, že jsem skoro v pořádku.

Jitu, koukala jsem na fotečky Marušky. Je to kóča! Fakt frajerka!
A tobě to v kroji taky moc sekne!

Kam, tak co nočník? Ještě se to nezlomilo? Já bych ti radila, když už si se na to dala, vydržet. Ale člověk neví, co by se stalo, kdybyste to teď nechali a zkusili za dva týdny, možná by přestávka pomohla. Já nevim, ale myslím, že je to škoda, když už jste začali zkoušet, zas mu plést hlavičku a vykašlat se na to. Tak písni, jak to jde :wink:
8. črc 2008 ve 12:52  • Odpověz
Ahooooooooooooooj prochi moc ráda tě vidím a jsem ráda že jsi oki :wink:

Nějak nejsem v obraze co se děje u kam s nočníkem :confused: u nás celkem pohoda jenom ráno se pravidelně hlásí o vykadění a někdy i večer, jinak se snažím ho hlídat a ptám se jestli nechce čurat, no a včera pohoda hezky čurdil a než šel spát (po o) tak přišel s ee jenom že už s mokrejma tepláčkama a slípkama :grinning:
8. črc 2008 ve 14:04  • Odpověz
Ahoj Ijet :slight_smile:
no co jsem letem světem zahlídla, tak Ondra nějak ještě nepochopil, když čůrá, odkud to teče. Ale třeba už se to změnilo, tak právě proto se ptám :wink:

My jsme bez plínky na den už přes měsíc. Na spaní jí dávám, to se opravdu ještě nebudí, jako megašikovná Natálka od Isáčka. Ale taky to není stoprocentní, sem tam nějaká ta nehodička je. Ale fakt téměř stopro nám jde kakání. Dneska zas byla akce ve vsi... Začal volat ee ee a stahovat si kalhoty, tak jsme zaběhli do nezalidněný ulice, malej vystrčil prdelku, já chytla hovínku do ubrousku, utřela prdelínu a šli jsme dál... No není to vůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůbec jednoduchý :grinning:

Mlaďásek mi ještě spinká, vstává teď pacholek v šest, tak si po obědě vychrupuje. Vždycky si říkám, že půjdu spát s ním, abych si trochu odpočinula, jsem strašně unavená, ale neusnu a jen na mě všechno padá, tak už to ani nezkouším.

Teď jsem nervozní z toho zítřku. Aby bylo vše oki. Bojim se hrozně, že budu muset ještě na revizi, ale nic mě nebolí, už ani neteču, tak snad né. No uvidim, stejně s tím nic nenadělám, tak je zbytečný se nervit do předu.

tady se zas rozpršelo, tak jsem akorát naštvaná, protože jsem chtěla jít do vsi ještě něco pokoupit. Dneska jsem si udělala radost a koupila si krásný tričko a malýmu boží lehounký kalhoty. A pak jsem se sešly s mamkou doma a ta už u vrat vykřikovala, že si udělala radost a koupila malýmu dvě boží trička a krásný pyžámko. Tak jsme se smály, zase se potvrdilo, jak jsme na sebe napojený :slight_smile:

A je po dešti!
8. črc 2008 ve 14:34  • Odpověz
Prochi: u nás byl včera s nočníkem první úspěch, přišel, tahal za plínu a že bude čůrat a on se na nočníku fakt vyčůral. Ale dneska zase nic. Tak se budu snažit vydržet, ono se to podá. No a předevčírem v noci mě vzbudil pláč, dudáky nezabraly, stál a pofňukával a tak mu říkám chceš jinou plínu a on se mohl ukejvat. Poslední dny dost před spaním pije a pak je úplně durch.
Neboj, vše bude v pořádku.

Ondra poslední dny spí taky po obědě skoro 2,5 hodiny. Četla jsem v mamince, že se noční spánek zkracuje a odpolední trochu prodlužuje po 2 letech.

Před chvílí jsem přišla z porodnice(doufám Prochi, že tě tím nebudu nějak trápit) od kamarádky, malá je úplně kouzelná, takový drobínek černovlasý. Fakt se těším až budu mít jednou druhé.
8. črc 2008 v 15:40  • Odpověz
ijet,
závidím vám to kakání :dizzy_face: já vytahuju bobek z kalhotek :angry: :angry: :angry:

prochi,
to jsem moc ráda, že jste to všechno zvládli a ustáli,zase zasvítí sluníčko :slight_smile:

Dnes tu přišla pogratulovat Marušce ještě její malá kamarádka s rodiči, tak jí koupili dětskou sekačku na trávu, imituje to zvuk sekajdy, tak může jezdit s tátou, až bude sekat, paráda :slight_smile:
8. črc 2008 ve 21:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.