• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
ježiš, já su hrozná, říkám si že jen nakouknu, pozdravím... a najednou ze mně vypadne taková slohovka :sunglasses: :grinning:
29. črc 2008 v 15:32  • Odpověz
Ty bláho já naspala "vydí " :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: , to byl překlep samozřejmě, že "vidí" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .

zevi,
já myslela, že je Jiřík i menší a on je dlouhej :slight_smile: .To určitě ta celeakie nebude, ale ta potravinová alergie je hnus.
Má teta to má celý život, jak něco špatného sní, pak i tři dny zvrací.A do dneška neví co přesně ji vadí, musí si dávat hodně pozor na to co jí.
Zrovna jsem se chtěla zeptat jak vám ted prckové papají.Malá už třetí den nic nechce, ale jako fakt jídlo nevezme do pusy.Dneska jsem ji udělala merunkový knedlíky se skořicí a máslíčkem, ani se toho nedotkla.Tak jsem ji tam jeden kousek narvala násilím, ale vyplivla to :frowning2: :frowning2: .Hodně pije to jo, ale to je vše.
Dnes měla od rána jen jeden banán, vše jinak odmítá.To je určitě i tím vedrem.

jita,
myslím, že určitě může být Maruška přehřátá, tak snad bude zdravoučká.

mapris, macejka,
tak pr.týden klidně můžem vyrazit.Ale já nemůžu dřív jak v osum vypadnout z domu.Přítel se vrací až v půl osmé, tak aby se stihl aspon najíst a umýt.Akorát zatím nemůžu ut a asi čt.
29. črc 2008 v 17:09  • Odpověz
autor
isacek,
ja nemuzu pondeli - to vetsinou chodi manzel plavat, ale jinak taky muzu od osmi. Tak to vidim, jestli to neudelame nejakej vikend - treba ten dalsi :o)) To by jsme mohli byt dlouho venku :o))
29. črc 2008 v 18:04  • Odpověz
Dneska byl krásný den, povalovali jsme se u bazénu celý den. Večer manžel vytáhnul gril a byli klobásky. A pak přišli tchánovci se švagrovou a přinesli 2 krásné koťátka co jim někdo hodil přes plot a prý jestli aspoň 1 nechceme. Tak jsme to chvíli zvažovali, ale když jsme viděli jak je Ondra tahá a pes vyvádí, tak jsme to zavrhli. Ondra je bral jako plyšové hračky, držel je pod krkem, nosil hlavou dolů... Pak je chtěl krmit a sypal na ně granule. Možná až bude starší a bude z toho mít rozum kočku pořídíme, ale teď bych jeho a Jenny jen hlídala, aby jí neublížili.
29. črc 2008 ve 22:24  • Odpověz
Dala jsem nové foto.
29. črc 2008 ve 22:27  • Odpověz
zevi,
s tím jídlem je to tak i u nás, všimla jsem si, že začala nějak více jíst než jindy.....

U nás pro změnu malá začala bojkotovat odpolední spaní, samozřejmě já nepovolím, dítě by mělo mít odpolední spánek za každou cenu, ale opláče to, už půl hodiny před spaním chodí a říká Spinkat nee...a dá to celkem dost práce, než usne, ale nakonec stejně vždycky usne...

Maru dnešní noc horečku neměla, tak už je to dobrý, ale se sluníčkem si dáváme velký pozor, stejně je jedovatý, není o co stát. Na nejostřejší nechodíme ani chráněni, zůstáváme doma.......

kam,
to jo, to by jsi s kotětem měla fakt práci, když máš ještě Jenny...k nám když přijede Marušky kamarád Péťa, ten zásadně kočky kouše do hřbetu a vytrhává jim chlupy, tak musím našeho kocourka vždycky někam zavřít, on si totiž vůbec nedá říct...naše Maru je teda vycvičená, ale i tak ji občas vytáhne za ocásek, ale jemně, jinak už ví, jak s ní zacházet... :wink:
30. črc 2008 v 15:08  • Odpověz
kam,
jééé, ta kočička byla taková krááásná bílá :slight_smile:
30. črc 2008 v 15:09  • Odpověz
autor
kam,
fotečky hezký ... Jsem zvědavá, jak budou vypadat moje z dovoleny s tema spekama :o))
Kotatka krasny, ale mela by jsi starost navic. Nasi kotata maji a jeste ze umi hodne rychle utikat :o)))

holky, moje dite snedlo dneska jednu celou broskev!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2008 ve 20:08  • Odpověz
Mapris: mě zase Ondra poslední dny ovoce bojkotuje, tak velká gratulace :wink: .
30. črc 2008 ve 20:39  • Odpověz
autor
kamhajek,
ani nevis, jak jsem vylozene "cumela".... A to tam chodime s kamaradkou, ktera ma o dva mesice starsiho kluka a ten ji vsechno :o)) taky mu broskev chutnala. A kdyz jsme se s tou stejnou kamaradkou byli podivat na jesle, tak malem Terka tomu klucinovi snedla banan :o))) Doufejme, ze ji to vydrzi ...
No jo, jenze tobe ho jedl nebo ne??? Mne ho ji poprvy v "syrovym" stavu co je na svete.
30. črc 2008 ve 22:43  • Odpověz
Ahojky,
co se týče ovoce a zeleniny, tak jsme na tom docela dobře, teď nejvíc frčí to, co je na zahradě, špendlíky, rybíz, hrášek, miluje meloun a hroznové víno, kanadské borůvky, a zeleninu všechnu krom rajčat, ty jí letos ještě nezachutnaly a máme jich ve skleníku tolik :unamused:
31. črc 2008 ve 13:59  • Odpověz
Tedy to je vedro, co???Závidím zahrádky, tady v té rozpálené Praze je fakt na padnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Přes poledne jsme ani nešly raději ven, půjdem až po třetí hodině.Takhle každý den je to záhul, tak dneska odpočíváme.

Včera jsme byly u sestřenky podívat se na dvou měsíční mimčo.Jak jsem ještě nedávno nechtěla druhé dítě tak teď už asi tři týdny řešíme další mimi, ale bohužel můj chlap o tom nechce ani slyšet :cry: :cry: :cry: :cry: .
Nějak mě to chytlo a moc chci, asi kvůli tomu jak mi malá rychle vyrostla.Máte to někdo stejné???
Jsem neštastná, chci druhé on ne a ještě dlouho ne.Prý tak za pět let!!!!!!!!SE ZBLAZNIL!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:

mapris,
tak uvidíme jak bude moct Lucka a pak se domluvíme.A je mi to jedno kdy, teď už klidně půjdu i o víkendu, prostě se postará a hotovo!!Ale pr.so jde do práce.A tuhle so.jedeme na celý den do Kralup na koupák tak to bych taky nemohla.
31. črc 2008 ve 14:14  • Odpověz
isacek,
já to mám taky stejné, pár měsíců zpět jsem o tom nechtěla ani slyšet, nedovedla jsem si představit, že to celé absolvuju znovu, ale jelikož chceme druhé dítko spláchnout s tím prvním, tak bych taky chtěla mimi, s manžou jsme se domluvili, že začnem na mimi pracovat někdy srpen září :slight_smile:
31. črc 2008 v 18:08  • Odpověz
Čau holky, malej je na večerníčku u dědy, tak jen rychlovkou hlásim, že žijem.

Neskolil vás ten hicák??

My jsme se akorát vrátili z "menší" projížďky na kole. Nakonec jsem si vymyslela trochu delší trasu, vyšlo to asi na 15-20 km. Jsem úplně kantáre, ale šťastná, hormóny štěstí letí na povrch. Teď tady sedím vysprchnutá, promazaná a čekám až se vsaje krémik. Bylo to dnes trochu náročnější, protože jsme celou cestu nadšeně obdivovali kdejaký kombajn a traktor...

Tak já letim zalít kytičky a uklidit auto, manžu mám v práci, tak vás večer v klidu dočtu.

Zatím pááá
31. črc 2008 v 19:02  • Odpověz
autor
jita2,
jsme na tom podobne. Treba se nam to povede v chorvatsku :grinning: . Ja jsem cekala, az se mi zahoji noha a po vcerejsim prevazu to vypada, ze uz to SNAD bude oki. Jeste jdu v pondeli na kontrolu, tak uvidime ...

Jsem byla dneska u kamaradky tehule :o)) jsem ji zavidela, ze ma uz v rijnu termin porodu :o)))

prochi,
ja chcipam ... Mohli by jsme nekam jet, ale ted delam skoro denne ty kondicky a chci byt co nejdriv vyjezdena ... Zkusim napsat sestrenici jestli nejsou doma. Maji bazen :o)))

isacek,
to by chtelo nejak jemne a poradne chlapa zpracovat :wink: , je to s nima nekdy tezky co? :angry:
31. črc 2008 ve 21:09  • Odpověz
prochi,
no my jsme taky dnes byli na vyjížďce na kole a taky jsme koukali na kombajny :grinning:

mapris,
tak to vypadá, že se časem přesuneme zase do kojenců :grinning: Ale člověk si nic nemůže plánovat, nakonec by to mohlo vyjít úplně jinak....
31. črc 2008 ve 21:41  • Odpověz
Tak jsem dožehlila, ještě poklidit kuchyň a půjdu chrnět.

Zevi, to je mazec s tou nemocnicí. Máte můj obr obdiv, jak jste to statečně všechno zvládli! Taková doba... Už máte ty výsledky o tý celiakii apod.???

Koukám, že se tady začínají pomalu ale jistě plánovat další dítka :slight_smile: Tak kdo se ještě přidá? :slight_smile: Já vám tak závidím, taky jsem byla před pár měsíci nadšená, teď budem muset ještě chvilku počkat :frowning2:
Isáčku, to nevim, co ti poradit na přítele... třeba ho ještě nějak přemluvíš :wink:
Já taky pořád doufám, že se nám to ještě povede v rámci jedný rodičovský. No, musím věřit...

Jinak u nás nic novýho, až na můj menší úraz. Ukopla jsem si malíček na levý noze, bolest jako prase, zas jsem dělala tisíc věcí najednou a zakopla o takovej betonovej čtverec. Myslela jsem, že se bolestí pos.ru Malík teď dosahuje trojnásobných rozměrů, je celej fialovej, špička, která vypadala, že o ni přijdu, se zázračně přilepila zpět a teď jen čekám, jestli sleze nehet, nebo to ustojí. Au au au, jsem prostě tele :sweat_smile:.

A ještě perlička na závěr, mladej se včera po dlouhýýý době počůral. A já mu povídám, ty seš teda ostuda... a on mi na to řekl "NO BÓŽE mamí" :grinning: :grinning:

Zítra budu tvořit dort pro babičku a dědu ke zlatý svatbě - v sobotu máme oslavu. Mám v plánu pětku a nulu, korpusy už mám upečený, jen to vyřezat. Dokonce jsem si řekla, že zkusím i ty marcipán. růžičky, že na tom přeci nemůže nic být :grinning:, tak mi držte palce, ať to dobře dopadne...
31. črc 2008 ve 22:00  • Odpověz
holky tak to vám držím palečky ať se brzo zadaří :slight_smile: .

mapris,
toho už právě nezpracuju, já mám smůlu v tom, že jsem o pět let starší než on..
Takže nemá potřebu zatím plodit další potomky, je ještě mladý.Ve mě se to teď strašně zlomilo a chtěla bych moc další, ale nemužu ho k ničemu nutit a musím mu dát čas.Nezlobím se na něj, jen je mi to líto a trápí mě to!! :cry:

Nejhorší je, že s Natálkou to nebylo mé první těhotenství a nevím jak to půjde zdravotně za těch pár let co chce on.Už teď mám velké potíže :confounded: .

prochi,
nechceš mi poslat trochu tvé energie??Přijde mi, že jste skvěle vytální, to je super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
15-20km v tomto vedru, to klobouk dolů a hlavně i Pétovi, že to vydržel :dizzy_face: .
Malá by asi neposeděla a chtěla by sama jezdit :grinning: :grinning: :grinning: ....
31. črc 2008 ve 22:01  • Odpověz
prochi,
to neznamená, že v tom budeme dřív než ty, vždyť víš, že to nejde na povel :wink:
Určitě se Vám to zase brzo povede, jak budete moci :wink:
Tak ať je malíčkovi líp a ať moc nebolí :wink:
Týý jo, tak malej má dobrou vyřídilku, řekne v pravý okamžik to pravé :grinning:
A´t se dort povede.
31. črc 2008 ve 22:03  • Odpověz
autor
prochi,
nesmutni, nahoda je blbec :o))) treba do toho vlitnem stejne :o)))

isacek,
chapu te. Jsem na tom podobne. Kamarad mi taky rika, proc chci hned druhy, jenze ja to chci stihnout do terky 3 let, manzel proti neni. A taky nejsem na tom zdravotne podobne a vek taky zadna slava ... Neboj, ono se to podda...
1. srp 2008 v 11:15  • Odpověz
isacek,
a řekla jsi tvé obavy i manžovi? On je fakt úplně proti? Nejde mu to nějak vysvětlit, tvé zdravotní problémy? Naprosto tě chápu, že by jsi to chtěla spláchnout rovnou.....
1. srp 2008 ve 21:51  • Odpověz
Ahojda, malej spinká, taťka spí po noční a až se oba kluci vyspí, tak letíme k babičce a dědovi náležitě s nima oslavit tu jejich padesátku. Dort se docela povedl, no popravdě, měla jsem hrozný problémy vytvořit pětku, pořád mi to spíš připadá jako S, než 5, bych do toho kopla! Ale jinak vypadá snad hezky. Ale holky, z čeho mám největší radost, já jsem fakt dokázala SAMA vytvořit ty marcipánový růžičky a lístky a je to úplná brnkačka!!! Naučila jsem se to podle těhle stránek http://danulky.blog.cz/0710/jak-vytvorit-marcipanove-ruzicky jen marcipán jsem měla koupený. Ten si vyrobím až zase příště.

Kouknu, na koho mám mailika a pošlu fotku dortíku, ať o tom jen nežbleptám :wink:

Isáčku, mrzí mě, že se s přítelem nemůžete schodnout :frowning2:. Ale jak si psala, že je mladší, tak ho už celkem chápu. Chjooo, třeba si to ještě rozmyslí. Já tě chápu, já bych taky hrozně chtěla druhý, hlavně to stihnout v rámci jedný rodičovský. Protože do bývalé práce se pravděpodobně vracet nebudu a nedovedu si představit, jak za rok hledám nový místo. Nehledě na to, že když už půjdu do nový práce, tak abych tam aspoň dva roky byla. A my jsme vždycky chtěli děti co nejblíž k sobě, ideálně 2 - 2,5 roku od sebe. Což už teď nestihneme :frowning2:
Ale nechci smutnit, uvidíme, jak to všechno dopadne, pořád ještě nějaký ten čas máme.

Jdu vám poslat ten dortík

Pááá a hezký víkendik
2. srp 2008 ve 12:49  • Odpověz
Krásnou sobotu:o),
tak jsme dneska měli jet na celý den do Kralup na koupák, ale bohužel se pokazilo počasí, tak vyrazíme snad zítra.Konečně je trochu lépe a dá se venku něco dělat.

prochi,
dort je fakt moooc krááásný, jsi moc šikovná.Já bych to v žádném případě nesvedla.I když mi každý říká,
jak jsem dobrá kuchařka a peču dobře a hodně, ale tohle bych nesvedla.Nejsem na to tolik zručná :slight_smile: .
A hlavně tě to muselo stát spoustu času, co?Ale výsledek je krásný a dort určitě moc potěší.

Jinak s tím druhým dítětem, přítel vše ví, ale už se o tom nechce ani bavit, dokonce rezignoval a odmítá teď sex :grinning: :grinning: :grinning: , prý abych na něj náhodou něco neušila.Páč jsem totiž před časem vysadila prášky a on má teď strach.Prostě se rozhodl, že nechce a s tím já nic neudělám.
Bere to i z té stránky, že už teď mi nepomáhá, témeř vůbec s námi není, protože má dlouhou pracovní dobu, do toho tu máme ještě tátu, ted řešíme to jestli se budem stěhovat nebo ne.
Jsou to starosti navíc a on mladej to nějak nezvládá :cry: :cry: .jinak je moc hodný, malou miluje, dá nám vše co může, ale v tomto je to špatné.
Navíc je asi poslední dobou hodně na nervy, za poslední půl rok už zhubnul 20kg a pořád to jde dolů :frowning2: .
Vidím to tak, že druhé bude až půjde malá do školy, aspoň budu doma a budu mít na ni víc času.

Ale vám všem ostatním moc držím palečky ať vám to vyjde a brzo vám přibudou další členové rodiny.
Já se pak aspoň budu kochat těma vašima :slight_smile: :slight_smile: .
2. srp 2008 ve 13:31  • Odpověz
Ahoj holky :grinning:

hlásím se zpět.Celý týden u kámošky na chatě utekl jak voda.Bylo krásně,nehli jsme se ze zahrady a ž na dvě vyjímky,kdy jsme jeli na nákup,jinak si děti hrály,blbly,bylo to prostě moc fajn.Sice nám dvakrát sprchlo,ale jen krátce a až navečer takže spíš osvěžení v těch vedrech.Malej mezi dětma nějak zvlčil,pral se s klukama,skákal po posteli jako divej(to ho baví i doma) a našel zálibu skákat v loužích,vymetl snad každou co jsme potkali a to i dneska dopoledne v Praze,když jsme byli venku :angry: Na motorce jezdí jako ďas,kolikrát na něj křičim ať brzdí,páč on by prostě jel a nechci ani pomyslet jak by se mohl vymlátit.
Dočetla jsem vás,ale zase si už na vše nevzpomínám co jsem chtěla napsat.

prochi

dort vypadá famózně,máš mou poklonu,budeš mít jistě velký úspěch :dizzy_face:

iso

s mimčem je mi to líto,přítel třeba ještě zváží pro a proti a nakonec třeba ustoupí,ale zase za cenu,že by toho na něj bylo pak ještě víc a pak se nervoval a vy se hádali tak to raději počkejte nějakou chvíli a užívejte si krásnou a šikovnou Natálku.My zatím také dítko neplánujeme,takže já se budu nad miminkama holek kochat s tebou.
Jo a jinak nejseš sama blázen,já koupila taky nový golfky od Moonu :sweat_smile: Přítel už to nekomentuje páč by ho vomejvali :sweat_smile:

Jo ještě jsem chtěla napsat,holky,co máte kluky :slight_smile: jak to máte s pindíkem u prcků?Nám šlo celkem dobře přetahovat,dost přes špičku,moc jsem to sice nezkoušela páč dr řekl,že zatím to moc dělat nemám,ale teď poslední dobou to nejde vůbec,nepřetáhnu ani 1milimetr,nevím jak je to možný.Malýho ale nic nebolí páč by jinak asi křičel a bránil se.Tak až se dostanu příště k dr,musim mu rto říct.

iso,mapris

já bych nejraději nějaký pátek,co vy na to?
2. srp 2008 v 15:49  • Odpověz
isacek,
tak to je jasný, je asi fakt lepší to nechat v klídku, aby byl hlavně manža v pohodě a nenervoval se tím, že budete mít další přírůstek do rodiny, větší věkový rozdíl dětí má taky své výhody, ne že jen samé nevýhody, no a jestli porodíš krásného prcka teď nebo o pár let později, kvůli tomu si nemusíš lámat hlavu a být nešťastná, prostě si na to mimi ještě trošku počkáte :wink:

macejka,
vítáme tě zpátky do našho babince :slight_smile:
Tak malýho ti tam řádně zaučili, koukám :grinning:
3. srp 2008 v 08:41  • Odpověz
autor
jenom na skok ... a jdu varit.

iso,
netlac na to ... ja takhle tlacina na ex a stalo to pak za prd ... Nech tomu cas ... Jinak s tou psychikou to neni dobry .. asi ma treba vaznej problem a boji se o tom nekomu sverit ... Zkus to z nej nejak nenapadne dostat ...

iso, macej,
muzu tenhle patek, no problemo :o))) at se radne striskame, potrebuju to jako sul :o))

prochi,
ja dortik nemam ...
Preposlete mi ho nekdo ... Jinak jsem ostuda, ja ten nas neposlala, pockam az ho manza stahne s fotaku a poslu ...

macej,
vitej zpet ... Dej tomu tyden, on se srovna. Ja to mela takhle kdyz jsem byla na slovensku ... taky pak hrozne zvlcila ... ted uz to zvladam korigovat.
3. srp 2008 v 10:16  • Odpověz
Prochi: dortík je fakt úžasnýýý!!! Určitě jsi zklidila velký úspěch. Přeposlala jsem ho Mapris, tak sna to neva.

Isacek: je to smutný, že přítel další dítě zatím nechce, ale nic se nemá lámat přes koleno. Ono se to podá.

Macej: tak to jste měli krásný počásko, vítej doma.

Včera jsme byli tady u nás na zábavě nalévat panáky, zábavu pořádali fotbalisti, tak nás taky zapojili. Pěkně jsem se opili, ze začátku jsem se fakt držela a panáky si nedávali nebo jen malé, ale s postupující hodinou nás všichni přemlouvali ať si dáme s nima a už to jelo. Ale co by jsme pro fotbalisti neudělali, takhle aspoň víc utržili když ostatní nekupovali panáky jen pro sebe, ale i pro nás dvě výčepní. Domu jsme dorazili až před 4 hodinou ranní.
A celé odpoledne jsem tady ještě měla kamarádku s ani ne měsíčním miminkem a Ondrášek z ní byl úplně paf, jen se mu moc nelíbilo když jsem jí chovala, to se chtěl hned chovat taky.

Macej: nám přetahování docela jde, ale doktor nám taky říkal, že zatím stačí občas kousíček, tak v září půjdeme na očkování, tak se musím zeptat co dál.
3. srp 2008 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj holky, snad ještě stihnu napsat, než se drak vzbudí.

Včerejší zlatá svatba byla naprosto naprosto naprosto super!!! Bylo to úplně úžasný, myslim, že všichni budem mít ještě dlouuuuuho na co vzpomínat. V půl devátý večer (byli jsme u babi a dědy ode dvou), už začal být malej dost unavenej, tak jsem zavelela k odchodu. Doma usnul úplně hned. Zrovna jsem byla ve sprše, když někdo zvonil. A tam překvápko, celý zbytek slavitelů + naši dva oslavenci v čele stáli dole u vrat, sebou pití, jídlo, všechno. Pařili jsme na zahradě až do hluboké noci, všichni (i náš 77letý oslavenec děda) naskákali do bazénu, no fakt mazec, já vše dokumentovala :slight_smile:. A tancovali jsme, bavili se, bylo to prostě úžasný. A to když jsme odjížděli od babičky, tak jsme si říkali, že to bylo moc hezký a v nejlepším se má přestat... A pak takhle neplánovaně dorazili a jak se říká, neplánovaný akce jsou nejlepší :sunglasses: Prostě super super super akce. Nejlepší naše babi a děda, fakt bych jednou chtěla být taky takhle vytální!
:slight_smile:
3. srp 2008 ve 14:14  • Odpověz
Holky, se tady úplně červenám :sweat_smile: Moc díky za pochvaly dortíku. To víte, že měl úspěch, každý se udiveně ptal, jestli jsem ho fakt dělala já :grinning: A byl i dobrej :sweat_smile:
Kam, to víš, že neva, že jsi ho Mapris poslala, já už to taky udělala :grinning: . Měla jsem v nevyžádaný poště milika, že to nejde doručit, tak jsem to dnes zkoušela znovu.

Macej, my přetáhnem úplně, ale to jenom proto, jak jsme měli ty problémy, jestli si vzpomínáš někdy v únoru, jak dostal do něj silnej zánět a jezdili jsme do nemocnice na čištění. Tak jak mu tam rvali ty trubičky s roztokem, tak to celý uvolnili.

Holky, letim, Pétik je vzhůru.

Lezou nám poslední stoličky (pětky??), v noci je to fakt mazec.... :frowning2:
3. srp 2008 ve 14:19  • Odpověz
prochi,
no tak to muselo být hodně zajímavý, jak všichni, i babi s dědou, skáčou do bazénu, to věřím, že tě to potěšilo, ta návštěva u Vás! To bylo od nich moc hezký. :slight_smile:
Hodíš pak nějaké fotečky z oslavy?
3. srp 2008 ve 14:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.