• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Prochi: tak super, že se oslava vydařila :slight_smile:
3. srp 2008 ve 14:26  • Odpověz
Ahojky,
vložila jsem do alba fotky z dovči, ale nejdou mi tam vložit komentáře, pořád se mažou :angry:
Jak jsem vyfocená s tou paní, tak to je Konopnice ze Slunce seno, pak JZD Hoštice, Hrob Michala Tučného v Hošticích, ten velký dům je námi pronajatý privát v Hluboké, a zámek Červená Lhota.. :wink:
3. srp 2008 ve 14:26  • Odpověz
autor
holky diky za fotky, dorazili od obou :o))
Jsem hned poslala "konecne" ten dort, co jsem delala pro manzela. Sice prochi konkurovat nemuzu, ale snad se to taky nekdy naucim :o)))

prochi,
dort je super. A myslim, ze neni dulezity jak vypada, ale jak chutna. Co rikal muj manzel, tak ten muj dort se pry snedl za pul hodiny a byla jsem prvni manzelka, ktera ho poslala do firmy :o)))

jita,
hezky fotky. Nejlepsi je ta, jak marus drzi to kuzle za krk :o)))
3. srp 2008 v 15:34  • Odpověz
mapris,
včera jsme byli na oslavě a ona tak pod krkem tahala malinkaté štěně, ono už vykulené oči, myslela jsem, že mě picne, ale přežil :wink:
3. srp 2008 v 19:47  • Odpověz
Tak jsem se včera navečer, sebrala a jela spát k ségře.Rozešla se s klukem, tak by se hned věšela, je mladá(18let) a první láska, taže je moooc neštastná :frowning2: .Doam jsem dala instrukce, vše připravila a vyrazila poprvé na noc pryč.Malá měla včera poprvé premiéru, že byla sama s taTkou :slight_smile: .Trochu jsem se bála, ale zvládli to skvěle a já se náramně pobavila.
Doma jsme si otevřeli dobrou flaštičku a pak jsme se nakonec rozhodly, že vyrazíme do víru velkoměsta :grinning: .
Tři roky jsem nikde nebyla, a momentálně jsme to tolki potřebovala.
Holky to byl tak užasný večer, fakt jsme si to moc užily :slight_smile: .Domů jsme přišly až v šest ráno a pak do tří do odpoledne jsme spaly :sunglasses: .Super, neplánovaná akce!!Domů jsem přijela asi kolem páté a malá si mě téměř ani nevšimla.Se s tatínkem hned zkamarádila :grinning: .

mapris, luci,
tento pátek bohužel už nemůžu, za prvé jde přítel v so.do práce a já bych musela být brzo doma, aby se vyspal a já taky, když si nebudu moct přispat.A navíc máme výročí, takže spíše dáme malou k našim a půjdem do kina, dostali jsme lístky zadarmo.A ten další myslím, už Mapris odjíždí na dovču, ne??Tak jedině až potom.

prochi,
to je fajn, že se svatba povedla :slight_smile:

jita,
fotky moc hezký, fakt jsi tam s Konopnicí, to je super :grinning: :grinning: .

Ješte malou perličku ze včerejší noci, seznámila jsem se tam s klukem a on mi hádal 23let :grinning: :grinning: .
Když jsem mu řekla, že mi je téměř 30let a mám doma 2letou slečnu, tak to sním málem praštilo.Vůbec mi nevěřil :grinning: :grinning: :grinning: .Prý na to vůbec nevypadám, to mi zalichotil, ale bohužel mě neviděl na denním světle :grinning: .

macejka,
to jsem ráda, že s těma kočárkama nejsem sama tak praštěná :grinning: :grinning: .
3. srp 2008 ve 22:18  • Odpověz
prochi

to muselo být bezva překvápko,že se tam u vás objevila rodinka z ničeho nic :wink: Neplánovaný akce jsou fakt nejlepší.

zevi

je hrozný,že si malej musel poležet na jipce a v nemocnici vůbec.My když tam byli na ty inhalace tak už jsem taky nevěděla co pořád vymýšlet,ale tam byla aspoň herna do které mohl chodit.Tak ať je to brzy za vámi. A jakto,že si jsou jistí,že to byla reakce na nějakou potravuinu a ne třeba na ten Mucosolvan?

jita

fotky super,Konopnice vypadá pořád stejně :grinning:

iso,mapris

tak to je škoda,tak snad nám to vyjde až se maruš vrátí z Chorvatska
3. srp 2008 ve 23:06  • Odpověz
autor
macej, isa
no, ja odjizdim pristi ctvrtek. Skoda. A co v sobotu?

isa,
zavidim, takovydleho mi neco chybi uz hooodne dlooouhooo ...

no, ted jak se mi to odhlasilo a hodilo mne to na prvni stranku, tak jsem se pobavila. Holky, mne zajima, jestli sem budeme psat, az deti pujdou do skoly :o))) a budou rikat, jak jsme trapny mamy :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2008 ve 12:32  • Odpověz
autor
Jo a dneska jsem byla na karláku .... vypadá to že mám ZAHOJENOU NOHU :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , tak doufam, že je to ted definitivní a nezakriknu to. Mám si tam dávat náplastě, mám hodně vypodložený veškerý boty, momentálně se pracuje na domácích pantoflích a sandálech, ale v moři to prý můžu klidně koupat s náplastí - co mi dali a pak jí vyměnit .... :o)))))
4. srp 2008 ve 12:34  • Odpověz
isacek,
to mi říkej, že jste tak zapařily!! TO já bych byla mrtvá, vrátit se takhle nad ránem....super je, že to malá perfektně s taťkou zvládla :slight_smile:

mapris,
to je supéééééééér, kdybys konečně měla pokoj s tou nohou :slight_smile:
4. srp 2008 ve 13:54  • Odpověz
nazdar baby jedny utlachaný :wink:

člověk se sem pár dnů nedostane a tady takový nadělení :slight_smile: byla jsem celý týden na smrtelné posteli (skoro) bo na mě skočil jakýsi moribundus, chrchlala jsem jak starý tuberák, s ohledem na malého jsem radši žádnou medicínu proti kašli ani nechtěla brát a aby toho nebylo málo, opět se mi blokla páteř a ruka bolela jak sto čertů, ale už zítra jsem objednaná na rehabky-tak snad pochodím líp než u našeho obvoďáka, který by mě léčil jen ibalginem

takže co u nás nového: na kontrole v nemocnici jsme se nedozvěděli vcelku nic, všechny odběry negativní (ale lepek pořád není, ten se posílal do Brna :angry: ) krom nízkých hodnot železa, takže máme dlouhodobě kapičky a uvidíme za 6 týdnů, to se budou znovu dělat i odběry, jestli nebudou nějaké zvýšené hodnoty některých alergenů... a taky prý máme náběh na atop (ale to neznamená, že musí plně propuknout) takže je prý dobře že ještě pořád kojíme, protože kravské mléko to obvykle zhoršuje... jenže já mám pocit, že prcek už se chce pomalu odstavit, kolikrát od něj už slyším, že mlíčko už nechce a radši šáhne po čajíku, takže uvidíme

řešily jste tu miminka :dizzy_face: přidávám se k těm, co se chtějí časem přesunout zpátky do kojenců :sweat_smile: ale žádné snažení zatím nevypuklo, jen táta souhlasil, že si už pro další antíky nepůjdu a uvidíme co dál :wink:

dnes tu žádné romány plodit nebudu, páč dítko už se dožaduje pozornosti, ale já to příště doženu :sweat_smile: pokud nás nebude zlobit net, páč jsme ho teď měli jaksi zavirovaný :angry: avast nám furt ječel :angry: :angry: a ještě se mi ztratily všechny moje nepřečtené maily :angry: :angry: :angry: teď nevím kdy jsem je otvírala naposled, ještě jsem zkoukla Prochi dort a hlasovala pro Naty, ale měla jsem tam dost nepřečtených restů z doby dovolené a nemocnice a včera koukám manžovi přes rameno, on byl ve své schránce u tiscali (kterou moc nepoužívá, má ještě jinou) a najednou vidím: novinky z rodinky, Kam, Isacka... čučeli jsme na to jak puci, kde se mu to tam vzalo, tak jsem otevřela svoji mailovku u centrumu a tam to samozřejmě bylo fuč :angry: snad tam nebylo nic životně důležitého, ale stejně je mi to záhadou a pokusím se to dohledat

Maprisku, tobě velikánská gratulace k hojící se nožičce :slight_smile: to je ta nejlepší zpráva, jakou si mohla napsat, tak tfuj tfuj, držím palečky ať to tak pěkně pokračuje dál :slight_smile:
4. srp 2008 v 16:05  • Odpověz
Ahoj maminy

Jita: Konopice je super, jak tak koukám, tak vesnice je živá z toho, že se tam natáčelo :grinning: .

Isacek: tak super odreagování, a vidíš jaká jsi krásná, mladá ženská. To se hned člověkcití lépe viď? :wink:

Zevi: a já myslela, že děti chceš dál od sebe. Já mimčo zatím neplánuji, tak hlasuji pro přesunutí tlacháníčka do volné diskuze, až se tady zase rozrosteme.

Maprísku velká gratulace k hojící se nožce.

Jinak u nás Ondra už nechce na nočníku ani sedět, ale zase aspoň začal hlásit, že je pokaděný. Zkusím koupit to prkénko na záchod, kamarádky neteř se tak naučili být bez pleny.

Isacek: a na co půjdete do kina?
5. srp 2008 ve 20:34  • Odpověz
autor
kam,
hele, posilas prima vtipy, jen bys mohla obcas mazat ty vsechny odesilatele :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a my jsme na nocniku jen rano a nekdy po obede. Na prkenku sedela vcera vecer, kdyz jsme dorazili z tesca-protoze videla mne na zachode.Jinak uz taky rika ze ee.Tak si rikam,jestli ji zase nenecham chvili bez pleny.
Jinak jsem se zacala opicit po tobe a jdu zitra jeste s jednou maminou - zapsat terku do jesli :o))) na jeden den v tydnu :o))))

isacek, macej,
holky, co ta sobota? Ta taky ne?? Pak jedine az po moji dovce a to budu mit docela frmol.

KINO - chtela jsem jit na Bathory, ale jeste nevim ....
5. srp 2008 ve 21:11  • Odpověz
macejka, mapris,
je mi to moc líto, ale nebudu moct ani v sobotu.Teda eventuelně bych mohla, ale po tomto víkendu si musím dát oddych.Přiznám se, že jsem se z toho dostávala celou neděli.A hlavně nechci bouřit vody doma, aby si nemyslel, že teď budu dělat naschvály :confounded: .Tak to necháme až po té Maruščině dovče, ju??

kam,
chtěla bych viděl ten dokument od Třeštíkové René, ale prý to nedávají v palas a my ty lístky máme tam.
Tak vůbec nevím na co jít, doporučíte nám někdo něco??Ale jen český film a Bathory mě nelákají, tyhle filmy moc nemusím.

Zrovna teď jsem dokoukala ty manželské etudy, na konci jsem brečela, ta paní neměla vůbec jednoduchý život, pěkně si s ní osud zahrál :cry: :cry: :cry: .Bylo to smutné :pensive: !!!!

mapris,
to je fajn, že nožka se zahojila.Tak to ji pak až konečně vyrazíme, musíš vyzkoušet, co??? :grinning: :grinning:
Když chcete být venku dýl, beru vás za slovo :grinning: .Pěkně to roztočíme, ju???? :wink: :wink:
My byli teď v Mish mashi na letné a fakt super!!!!!
5. srp 2008 ve 23:55  • Odpověz
mapris,isa

já bych mohla i v sobotu,ale necháme to tedy po Maruščině dovče ať jdeme všechny :wink: mapris

tak to je super zpráva s nohou :grinning: Na Bulovce tě "léčili"kdoví jak dlouho a nic z toho a na Karláku zabrala mastička už téměř napoprvé,hlavně,že je vyléčeno :wink:

iso já taky koukala na etudy,jakmile řekli,že jí zemřela dcera tak už jsem taky brečela,přišlo mi to všechno smutný a líto,fakt neměli jednoduchý život.A ještě hyperaktivního synka,ale byl roztomilej :slight_smile: Jinak kamarádka byla na Bathory a prý se jí to líbilo,ale jejímu manželovi moc ne.

nočník-u nás dobrý,malej už má plínu jen na noc a na odpolední spaní jen někdy,ale většinou odpoledne stejnak když spí tak nečůrá,vydrží to po spaní.v noci jak kdy.

To je hafo hodin,už letim na kutě :dizzy_face:
6. srp 2008 v 00:41  • Odpověz
autor
nazdarek holky,

my mame za sebou prvni navstevu jeslicek, neboli baby sitting... Byla tam spolu se svym kamaradem Kubou (marie_m). Podle "sestricek" si pry poplakala trosku vevnitr, pak i trosku venku, a pak si tam hrala. Tak uvidime. Byla tam dneska na dve hodiny a zkusime ji tam dat jeste pristi tyden a pak od zari.... Jsem z toho trosku namekko, tak snad si nase beruska zvykne ...

isa, macej,
Jasne, nechame to az se vratim z dovci. Budu aspon odpocata ...
Si piste ze to roztocime drahouskove :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .

Uz mam novy haro :o))) svitim na sto honu. Nechala jsem si udelat cervenou hlavu a blondaty prouzky, poprosim manzela, at mne vyblejskne :o)) a pak vam to sem dam.

macej,
neprovokouj :angry: , my jsme bez nocniku ... :o))
6. srp 2008 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj holky,
malej je dneska na odpoledním výletě s tetou (moji skorošvagrovou) a bratránkem (milovaným "Izikem" = Honzik). Dostala jsem nařízeno, že si mám odpočinout a hodit nohy na stůl. Tak co myslíte...?? Já to opravdu měla v plánu, dokonce jsem šla do koupelny, že se naložím do vany, i časáky jsem si tam donesla, otrhala jsem si nohy....... a pak jsem vanu, sprcháč a umyvadlo polila Pulirapidem, napustila kýbl s vodou, šla stáhnout a hodit do pračky záclony, na zahradu vytahat červenou řepu, omýt ji a dát vařit, než se uvařila, umyla jsem skleničky, okna, vytřela....... záclony už zase visí, řepa nakrájená a naplněno asi 30 skleniček. Zbytek (zalít lákem a zavařit) udělám až večer, ještě mi musí manža vydolovat ze země křen, to už nedávám :grinning: :grinning:

Švagrinka psala, že malej naprosto v pohodě. Né že by mě to překvapilo...... Přijedou před sedmou. Tak rychlovkou dočtu, co se tu po dobu mé nepřítomnosti událo a pak ještě zkusím dát tu vanu :sunglasses:
6. srp 2008 v 17:25  • Odpověz
Jíťo, super fotky z dovči. Tobě to moc sluší takhle s těma delšíma vlasama, malá je taky kouzelná. Máte moc pěknej sporťáček s velkýma kolečkama, můžu se zeptat, co je to za značku?

Mapris, dortík super! Jakýpak, že mi nemůžeš konkurovat??? Chceš ránu?!?!?? :grinning: :grinning:
Čtu, že se ti zahojila nožička. Tak moc doufám, že už je to definitvní a nezakřiknem to. Třikrát sláva!!!! :slight_smile:

Isáčku, to je super, jak jste se ségrou zapařily. Máš recht, je to potřeba!!!

Macej, Isáčku, já chci taky nový kočáreeeeeeeeeeeeekkkkkkkkkkkkkkkk!!!! Ale doma mi všichni říkaj, že jsem prdlá a manža řekl, že pokud prodám golfáče, tak ať si klidně nový koupím. Ale nějak je zatím nikdo nechce... :cry:

Mapris, tak jsem zvědavá na fotečku s účesem. Já jdu zítra. Vůbec, ale vůůůůůůůůůůůůbec nevim, co si dám. Nechala jsem si to od porodu hodně narůst, naposled jsem si dala po dlouhý době opět jen blond melírky, do toho mi to hodně vyšisovalo sluníčko... a teď prostě vůbec nevim. Uvidím, jestli mi něco nenavrhne sama... ale těším se moc, já si tam vždycky tak krásně odpočinu...

Holky, tak zatím pááá, jdu ještě na chvilku hodit vanu, než dorazí ten můj vejletník.
6. srp 2008 v 17:37  • Odpověz
mapris,
tak to jsem teda fakt zvědavá na tvou novou hlavu, už se těším na fotku :wink:

U nás byla dnes zase super koupačka, přijely mamky s dětma a byla na zahradě fakt pohodička, jsme krásně vyřáděné :wink:

prochi,
díky...kočár je fakt super, vybírala jsem podle velkých kol, nechtěla jsem žádnou hrknu, je to freeline explorer,naprosto věrná kopie drahé značky casuaplay, má ho kámoška, tak vím, že je to fakt přesná kopie, dokonce ten náš za něco přes tři tisíce má víc vymakaných věcí, než ten italský casuaplay. Jsem moc spokojená. :wink:
6. srp 2008 v 19:06  • Odpověz
Mapris: moc ti to sluší!!!

Prochi: nejsi ty blázen? :grinning: :grinning: :grinning: Já chci taky trochu tý tvojí energie, co ty uděláš za odpoledne já dělám minimálně týden a ještě se musím přemlouvat. Ty jsi hotový králíček Duracel :wink: .

Včera jsme byli u babičky a ona nám navrhla, že by si Ondru sebou ráda vzala na dvolenou tady v Čechách, tak na 3 dny(2 noci) a my by jsme pak za nimi přijeli. Né že by mi to vadilo, jen si neumím představit, že budu tak dlouho bez Bubáčka. Já jsem teda dost zvyklá, že ho hlídají, ale to je jen ze dne na den. No jsem na sebe i na něj zvědavá. On teď chce dělat všechno "s mámou" a "tátou". Už krásně skloňuje.
7. srp 2008 ve 14:27  • Odpověz
Ahoj holky,venku je zase teploučko,to je moc dobře :wink:
My měli v plánu ZOO,ale nakonec z toho sešlo tak snad příští týden.

mapris

já chci taky vidět jak ti to sluší!!!!! :sweat_smile: :grinning:
8. srp 2008 ve 14:30  • Odpověz
mapris,
máš to udělané krásně a fakt ti to moc sekne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Přesně něco takového bych také chtěla, ale na mé tmavé vlasy to nejde :unamused: .
Krááásnýýýý!!!!!!!!!!!!

prochi,
však já jsem taky musela prodat ty staré golfáče, a vlastně jsem si pak doplatila jen 500,- takže se už pak ani nezlobil :slight_smile:.

macej,
není ten moon moc malý?Já právě chtěla, aby tam malá měla v zimě navlečená více místa a hlavně nánožník.
To jsme u té inglesiny neměli.

My jsme nakonec malou k našim nedali a v neděli jdem taky do Zoo.Máme rodinný víkend, až na to, že zítra budem samy, páč jde přítel do práce.Z toho kina jsme upustili, protože nedávají momentálně nic co by nás nadchlo, máme ty lístky až do listopadu, tak ještě určitě bude z čeho vybírat.

Musím jít vařit na zítra a mě se táááák nechce :sunglasses: .Že já si nenašla nějakýho kuchaře :grinning:
Tak pa pa a krásný víkend
8. srp 2008 v 17:44  • Odpověz
Holky dneska jsme byli s manželem na thajské masáží, dostali jsme poukazy k vánocům a nedávno si na ně tchýně vzpoměla. Poukazy už byli měsíc prošlé :frowning2: , naštěstí je ale vzali bez problémů. Bylo to úžasné, manžel se těšil na thajku a vyfasoval snad tu nejošklivější co tam měli :grinning: .

Isacek: já vím o 3 filmech, které bych ráda viděla. Vypadá to, že na jeden půjdeme hned zítra. Ale my jsme takový, že máme rádi fantasy, scifi, komedie, prostě kromě hororů všechno.
8. srp 2008 ve 21:11  • Odpověz
Ahoj holky, přeju krásný víkendik.
Mám super zprávu, dnes ráno dorazila menstrujka. Přesně po pěti týdnech, jak říkal doktor v nemocnici (to je neskutečný, jak to uteklo :frowning2: ). Tak jsem hrozně ráda, že se tělo snad nastartovalo a snad funguje všechno jak má. Bála jsem se, že MS nedorazí, budu muset na vyvolávačku atd. atd., tak mám hroznou radost (kdo by to kdy řekl, že budu takhle vypláclá z krámů...) Ještě měsíc si budem dávat pozor a po další mrše to můžem nechat na přírodě. Bojim bojim moc, ale mám nařízeno od manži to neřešit, tak to zkusím :slight_smile:

Včera jsem zjistila, že má malej trochu nateklou a hodně zarudlou špičku pindika. Tak jsem ho nechala doma běhat na ostro a mazala jsem mu ho framykoinem. Dneska už vypadá úplně v pořádku, tak snad jsme to zachytili včas.

Jíťo, koukala jsem na ten váš Freelin a vypadá božsky!!! Má všechno, co bych si představovala, jen ten náš Zooper mi tady pořád zavazí... Isáčku, jak to děláš, že se ti podařilo ten "starý" prodat?? Já se ho snad nezbavím... Né že by byl špatný, to vůbec, já jsem s ním vlastně hrozně moc spokojená, vyhovuje mi po všech stránkách, jen jsem prostě prdlouš a chtěla bych zas něco jinýho :slight_smile:

Kam, jak to dopadlo s malým? Pojede s babi na tu pididovču?

Holky, já nebyla v kině snad sto let. Vlastně naposled před šesti lety tady u nás v letňáku, když jsem tam brigádničila :grinning: Mě to nějak vůbec nic neříká :confused:
9. srp 2008 ve 13:13  • Odpověz
Jóóó jsem tatar, přemýšlím, jak blázen, co jsem chtěla napsat a už vím! Mapris, super hlava, na mě trochu odvážný :slight_smile: Já byla u kadeřnice ve čtvrtek, schodly jsme se, že tomu jen trochu dodáme tvar a barvu mi vymyslela podbarvit karamelem a navrch blond melíry. Tak jdu taky hodit fotku, snad se neleknete :grinning:
9. srp 2008 ve 13:18  • Odpověz
Prochi: fotečky moc vydařené :wink: . A gratuluji k menstrujce, určitě tady budeš prní těhu.

Ondra od pátku kašle, včera to bylo lepší. Přes noc byl u tchýně a kašlal prý hodně, ale přes den nekašlal a ani po obědy když spal. Tak jsem zvědavá jaká bude noc.
Jinak s babičkou někam nejspíš pojede, tak nevím, nevím jak to bez něj delší dobu zvládnu. :cry:
10. srp 2008 ve 20:59  • Odpověz
prochi,
taky moc chválím, vlásky máš krásné a sluší ti to.Vy mě donutíte, že si taky nechám udělat něco nového :slight_smile: .
A že dorazila mrcha, je též super, taky se vsadím, že tu budeš první těhu :wink: .DRŽIME PALEČKY!!!!!
A prodat kočárek mi nedalo vůbec práci, dala jsem si inzerát na MMB a hned se mi ozvalo několik maminek.
Takhle jsem prodala i ten první kočárek od Jane.Hned byl pryč :slight_smile: .

My byli dnes v ZOO, bylo to moc fajn, byli jsme tam od 10.30 do skoro 17.hodiny.Hrozně to uteklo, prošli jsme ji fakt celou.Malá byla zlatá, akorát pak už tam bylo šíleně moc lidí.Taky přidám nějaké foto :slight_smile:
10. srp 2008 ve 22:13  • Odpověz
kam,
tak ať je Ondra zdravoučkej a žádný bacil ho neskolí!! :slight_smile:
10. srp 2008 ve 22:14  • Odpověz
autor
prochi,
hezka hlava, takovyhle uces jsem chtela v dlouhym provedeni, ale jelikoz se mi strasne mastili, musela to myt obden a kdyz bych to nevyfoukala, tak vypadam jak slepice, tak jsem se vratila ke svym kratkym vlasum. Byly doby, kdy jsem to mela jeste kratsi :o)))
To je fajn, ze mrcha dorazila. Neres to a ver, ze se to povede :o)))

isacek,
taky jsme chteli jit do zoo, ale nejak nam to nevyslo. Byly jsme vcera cely odpoledne v tescu na nakupech .... manzel byl strasne nadseny a mela jsem ho chut necim prastit mezi lidma .... :angry:
11. srp 2008 v 07:52  • Odpověz
autor
holky, uz mate vsechny zuby?
Nevim jestli terce rostou ty posledni, ale tak mesic spi v noci strasne spatne. Nevim, jestli to je tim, ze jsem ji zacala davat do jesli nebo co ... Ruce ma furt v puse. Mliko kolikrat nechce. My jsme pred mesicem presli z h.a. na normalni a od te doby spi zle. Vcera jsem ji koupila hami, ale moc ho nevypila. Tak nevim. V noci se vzbudi se revem ... tak nevim co ji je ... Doufam, ze nebude takhle blbnout na dovoleny.
11. srp 2008 v 07:53  • Odpověz
óóó holky díky moc za chválu fotek :slight_smile:

Mapris, já si myju hlavu dokonce každý den. Je to pro mě nejpohodlnější, nejrychlejší a téměř bez práce. Ráno přehnu hlavu přes vanu, opláchnu to, než se nasnídáme a trochu to tady pofackuju, mi to proschne, pak to jen ca. minutu profouknu s hlavou dolů, trošku láknu a můžu vyrazit.

Kam, ti věřim, že si nedovedeš představit, že budeš pár dní bez Ondry. Já jsem taky taková závislačka :slight_smile:. Zato on se beze mě bez problémů obejde. Ale jsem vlastně ráda, že to není žádný závislák.
A co kašel?

Mapris, vy už jedete tenhle týden na dovču, ne? Se máte... Nám lezou momentálně dvě pětky dole. Je to mazec. Dnešní noc byla po týdnu nočního pláče konečně úžasná. Spal v tahu v postýlce až do šesti. Posledních pár dní totiž spal u nás, to byl jediný způsob, jak se trochu vyspat. Ale my to máme s každým zubem a jak je po trápení, spí zase u sebe v pokojíčku.
11. srp 2008 ve 13:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.