• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
jsem teda vlastně chtěla napsat, že nám chybí už jen ty poslední stoličky. Z nich dvě teď lezou. Už jsou teda proříznutý.
11. srp 2008 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj holky,

včera bylo krásně,také jsme chtěli jít do ZOO,ale přítel nechtěl páč říkal,že tam bude mraky lidí no ataky že jo ,jak píše Isa,ale tam je to skoro vždy když je hezky.Nakonec jsme vyrazili na Petřín,vyšlápli jsme si to nahoru pěšky,malý usnul tak jsme si sedli nahoře na pivko a pak do zahrady.Když se malý vzbudil tak tam běhal a čuchal k růžím a říkal "voní" :grinning: No a já pak chtěla jít do zrcadel,ale byla tam velká fronta tak jsme jeli už dolu lanovkou,aby se Fík svezl.Do ZOO máme v plánu jít zítra s našima.

prochi

fotky se svatby jsou hezký,babička byla asi veselá,to je super :grinning: Hlavu máš pěknou,také jsem kdysi nosila takový učes,sestříhaný,je to pěkný :wink:
To by člověk neřekl,jaká bude radost z menstruace :sweat_smile: Držim palce ať je vše ok a brzo se zadaří :wink:

A kdepak se toulá Zevi,snad nemají zase nějaké problémy s tou alergii? :unamused:
11. srp 2008 ve 14:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak my máme další trápeníčko. Taťka dostal pásový opar. Má to přes břicho, bok a celý záda. Fakt hodně ošklivý... Bere antibiotika po čtyřech hodinách, chodí na injekce a mažem žlutou mastičkou. Teď má naštěstí dovolenou (ještě týden, mají celozávodní), ale jak to bude dál netušíme. Má nařízený přísný klid, nesmí se potit (to jde teď dost těžko), nic dělat... blbý právě je, že od července nastoupil do nový práce, je ve zkušební lhůtě a může s tím marodit prý až dva měsíce, no to ho akorát po zkušební lhůtě propustí :frowning2: :frowning2: Bych fakt do toho kopla!

Doktorka se ptala, jestli nemá doma kojence, tak řekl, že 22měs. batole, tak prý tomu nezabráníme a s největší pravděpodobností dostanem neštovice. Na jednu stranu si říkám, že už to aspoň budem mít za sebou a lepší teď, když jsem s ním ještě doma, než když by to pak třeba přinesl ze školky a nebo jsme měli třeba čerstvý mimčo... A taky jsem četla, že když je dítě kojený (teda né že bysme toho ještě tolik nakojili, ale pořád si myslím, že nějaký význam co se týče imunity apod. to snad ještě má), že ten průběh není tak hroznej. NO tak jsem na to fakt zvědavá...

Jinak vám chci ještě říct, včera jsem na to zapomněla, jak je hezký, že máte se mnou radost z menstrujky a přejete nám, aby se zas brzy podařilo. To mě tak zahřálo u srdíčka...:pensive: No uvidíme, možná na podzim to začnem znovu zkoušet...
12. srp 2008 ve 12:49  • Odpověz
Prochi: tak to je smůla :frowning2: , ale zase by jste měli neštovice za sebou. A taťkovi přeji ať to má co nejslabší průběh :wink:

U nás je kašel v pohodě. Hurá!
12. srp 2008 ve 13:31  • Odpověz
prochi,
tak to je mi vás líto :frowning2: .
Nám neštovice hrozily asi před 3měsíci, taky jsem si říkala tak to aspoň budem mít za sebou.
Ale bála jsem se toho drbání, a bolesti hlavy u těhlech prcků :unamused: .Tak kéž by vás to obešlo a Péta je nedostal.

Holky prosím, prosím poraďte mi mamka má pr.týden v pátek 52let a já vůbec nevím co ji máme koupit.
Máma je dosti moderní, a vymyslet pro ni originál dárek, aby měla fakt radost je těžké.
Každý rok chce jen parfém od Lancome, ale já chci udělat nějaký překvapení.
Loni k vánocům jsme ji koupili takové koupele v rakvi s bahnem, nemohu si těd vzpomenout jak se to jmenuje a vůbec nebyla nadšená :frowning2: .Oblečení si teď docela nakoupila, já vůbec nevím a vy tady máte docela dobré tipy na dárky.
Navíc v po.má narozky i táta, ale tomu jsme v neděli koupili televizi s uhlopříčkou 72cm, tak to bude určitě moooc nadšený :slight_smile: .A ten další týden ve středu má narozky přítele maminka a taky nevíme co koupit :fearful: .

mapris,
nám stále chybí ty pětky.Klubou se kolem druhého roku, tak už je taky čekáme :slight_smile: .

prochi,
taky si myju vlasy každý den, a ráno mám vždycky hlavu jak květák, páč mám kudrnaté vlasy, takže si je každý den žehlím.Je to otrava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2008 ve 14:02  • Odpověz
mapris,
myslím, že nám chybí na každé straně jedna stolička...

prochi,
tak pásový opar je určitě nepříjemný, hlavně ať je to co nejdříve pryč...pěkně otravná nemoc, co jsem slyšela :unamused:
Jinak s těma neštovicema to bude v poho, jestli je dostanete, určitě to ty děti zvládnou líp, než později a aspoň to budete mít za sebou, jak píšeš :slight_smile:

isacek,
mamka měla teď narozky a sama vím, že asi největší radost jí udělají v zahradnictví koupené nějaké kvetoucí keře nebo ozdobné trávy atd., páč má zahradu a vše jí tam kvete a pořád by něco takového nakupovala, je do toho blázen....
12. srp 2008 ve 14:40  • Odpověz
Isa: ty thajské masáže, co jsme dostali k vánocům byli super. A my teď budeme kupovat mamce poukaz na kosmetiku, kde dělají speciální žehličkou vyhlazování vrásek.

A zuby nám chybí 4, tedy nejspíš. Dostat se Ondrovi do pusy je jako snažit se do tlamy žralokovi :grinning: .
12. srp 2008 ve 20:26  • Odpověz
Tak jsme dnes byli v zoo,bylo pěkně,chvíli horko,chvíli pod mrakem,prost tak ako :slight_smile: Byla to pěkná procházka a lidí tam bylo dost,ale hrozný to nebylo.

iso

mně také napadly ty thajské masáže,nebo nějaký salón,kde tě vezmou do parády od vlasů po nehty nebo tak něco(teda tvojí mamku) :grinning: Známá byla v jednom kadeř.salonu,kde jí měnili účes podle typu,tvaru obličeje a tak,ale těžko říct jestli by to tvou mamku nadchlo a aby ve finále nebyla naštvaná,co jste jí to dali :sweat_smile: my dávali mamce k narozeninám pohárek na víno a nechali jsme tam vybrousit padesátku a naše jména s věnováním,ale to není moderní,spíš na vystavení a památku a spíš se to hodí ke kulatinám.

mapris

tak jak se chystáte na dovču,už u vás propukla cestovní horečka?Už balíte? :slight_smile:

zuby-Fík už má všechny,poslední což byly pětky se prořezali nedávno.

vlasy- já si taky myju hlavu obden už dlouho a mám pocit,že jakš takš hezký nebo tvar udrží jen ten jeden den po umytí,pak už je stahuju do culíku a cve vedrech je nosím v culíku skoro pořád.Krátké vlasy jsem měla na základce asi do čtvrté třídy,pak jsem si je nechala narůst a asi před čtyřmi lety jsem už toho měla dost a zase se nechala ostříhat na krátko,ale nebylo to úplně ono tak jsem je zase nechala narůst.No a teď mám občas období,že bych je zse shodila.Né sice úplně nakrátko,ale nějak zkrátit a prostříhat.(no a pak by mě zase mrzelo,kdyby mi nešly do culíku,to je furt dokola :grinning: )
12. srp 2008 ve 22:11  • Odpověz
autor
cus holky,

macej,
jo, uz to propuka. Ted jsem vyzehlila, jeste zitra vyperu, musim uvarit dve jidla, nakoupila leky, mlika a ve ctvrtek zacnu balit ... uffff :angry: :angry: :angry:
Jeste ze jedeme se znamymi a s kamaradkou se delime o veci pro deti - hracky, nejake potraviny a tak ...
Jinak jsem ti poslala ten meil teprve ted, vubec nestiham sem jit.

no nic, jdu dat pect chleb a na kute. Zitra bude "makacka" pokracovat ...

Jedem ve ctvrtek vecer na slovensko a v patek vecer do chorvatska. Jeste se prijdu rozloucit. packo
12. srp 2008 ve 22:27  • Odpověz
Mapris: nejspíš pozdě, ale užijte s dovču!!!
13. srp 2008 ve 12:22  • Odpověz
autor
kam,
ne ne, my jedem az zitra vecer na slovensko a v patek teprve do chorvatska ... tak to se snad jeste do patku snad dostanu. Uz jsem uvarila gulas, tak ho jdu zavarit a vecer hodlam uvarit kureci na mrkvi ...
13. srp 2008 ve 13:14  • Odpověz
autor
holky, vy co zavařujete maso ... Mám uvařený guláš a ještě chci udělat kuřecí na mrkvi - do sklenic. Jak dlouho to mám pak v těch sklenicích vařit?
13. srp 2008 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
mám radost! Už déle než týden neměl Fík přes noc načůranou plenu a čůral vždy až ráno tak jsem ho včera a předevčírem nechala bez pleny i v noci a hurááá,nepočůral se :dizzy_face: Nerada bych to zakřikla,ale vypadá to,že už budeme úplně bez plen.Ještě tomu nechám pár dní,budu zkoušet noce bez pleny a uvidim jestli to tak půjde dál tak to bude super. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Sice jsem si před časem nakoupila pleny,když byli za dobrou cenu takže tady ještě asi tři balíky mám,ale myslim,že je vždycky udám :slight_smile: Jeden si ale pro jistotu ještě schovám,kdyby něco.

mapris

já taky zavařovala jak divá a ke konci už mě to nebavilo.guláš jsme také vezli,to je asi nejvděčnější jídlo,každého většinou napadne jako jídlo někam s sebou :slight_smile:
13. srp 2008 ve 14:08  • Odpověz
luci,
no super, to je šikula.Malá se zatím v noci počůrala jen třikrát,tak si kup to nepropustné prostěradlo, aby to neodnášela matrace.Prodává ho popoliny a stojí asi 399,- ale je to různé.Nebo mají jen podložku, ale takhle je to lepší, je chráněná celá matrace.Na zítra se už moc těšíme :slight_smile: .

mapris,
tak držíme palečky at je cesta co nejsnadší a Terezka ji zvládne.A ty si tam pěkně odpočiň a naber sílu a pak jen co to půjde hned někam vyrazíme a roztočíme to :slight_smile: .

S tím dárkem, nakonec jsme zas koupili ten její milovaný parfém, ale v celé sadě a máme po problému.
Thajské masáže mě taky napadly, ale nevím jestli by to ještě rozchodila :grinning: , nehty už má a kadeřnice je ségra.
Ale na vánoce se zatím někde pozeptám na to vyhlazování vrásek, jak psala Kam, to zní zajímavě :dizzy_face: .
A kytičky ji moc nezajímají a hlavně by neměla kde, bydlí hned u magistrály :confounded: .A já jsem zahradnice, ale taky jsem se minula povoláním :grinning: .
13. srp 2008 v 19:08  • Odpověz
autor
isacek,
uplne mi vypadlo, ze jsi chtela radu. Uz je asi pozde ale co takhle nekdy let balonem? :o)))) Akorat je to silene drahe ...

macej,
treba si od tebe nejake koupim. No, ja uz ted dovaruju kureci na mrkvi.
Ptala jsem se ale jak DLOUHO JSI ZAVAROVALA ty sklenice :o))) diiiikyyy
13. srp 2008 ve 21:44  • Odpověz
autor
tak holky, zabaleno, zavareno ... jeste nejaky drobnosti a vecer muzem vyrazit. Akorat si jdu na chvili lehnout s Terkou, bo jsem sla spat v 1nu a pachtila jsem se s buchtama a zase nic moc :angry: se je snad nenaucim ...
14. srp 2008 ve 12:19  • Odpověz
Mapris, přejem pohodovou cestu a krásnou dovču! Užijte si to a v pořádku se navraťte.

Macej, to je naprosto super, že už jste taky bez plínky!!! Filípek je fakt šikula velikánskej!!! Vidíš a nedávno jsi ještě řešila, jak se plínky zbavíte přes noc, jestli budeš muset Filípka budit a tak podobně a asi to přišlo úplně samo ne?? U nás zatím spaní bez plínoše nehrozí, ráno jí má vždycky snad nabušenou. Ale já jsem ráda, že už opět spíme celou noc, tak plínku zatím neřeším. Buď to přijde samo jako u Filípka a Natálky nebo časem nějak zakročim.
14. srp 2008 ve 13:17  • Odpověz
ahoooooj kočeny :slight_smile:

doufám, že se vám škytalo, jak jsem na vás myslela :wink: jsme zdraví, živí, v pořádku, důvodem mé dočasné nepřítomnosti byl počítač :stuck_out_tongue_closed_eyes: odněkud se nám tam vetřely jakési svině hnusné-viry, pěkně nám ho prolezly, až totálně zkolaboval :angry: byly to pořádněi zákeřné mrchy, antivirový program nám byl platný asi jak mrtvému zimník :angry: :angry: :angry:
naštěstí nám ho šikovný kamarád zachránil, hlavně teda naše nezazálohované data jako fotky a všechna videa asi tak za 3 roky :zipper_mouth: o které jsme se docela strachovali

takže jen tak letecky: Mapris přeju krásnou, pohodovou a prosluněnou dovču, všichni si to moc užijte :slight_smile:

Prochi, držím palečky, ať se vám ty neštovice přece jen raději vyhnou a když už by přišly, tak ať je to opravdu co nejmírnější, ono není o co v takovém horku stát :unamused:

všem bezplenkářkám tiše závidím, u nás je to na mrtvém bodě, my tu plínu asi budeme mít až do školy (střední-nejmíň :sweat_smile: ) ale zato si to mladý pán pěkně okomentuje, jako např. včera, to jsem ho přistihla jak tlačí, ta říkám: Jiři, kakáš? a on že: jo, bobek vytačil, veeejikýýý, fůůůůůj smdí, mami, umyt řiťu-umyt, fůůůůj, bak bak, vyhodit penušku do koša, vyhodit, smdí, fůůůůj :grinning: :grinning: :grinning:
vyřídilku, tu má teda kvalitní, to sama kolikrát nestačím zírat, co z něj vypadne

viděla jsem, že jste probírali kino, my se na Báthorku vypravili minulý týden do Brna a byla jsem naprosto unešená jak hereckým obsazením, scénama, hudbou i tím celkově jiným pojetím (páč klasickou Čachtickou paní od Nižnanského znám, četla jsem ji několikrát, i když naposledy už moc dávno) ale tenhle pohled na ni, jako na oběť intrik mě zaujal a byl mi moc blízký a sympatický, takže doporučuju :slight_smile:

zatím páček, nevím jestli se mi podaří ještě nakouknout, jdu balit, zítra chceme vyjet pod stan (doufám, že se meteorologové s tím deštěm sekli) tak pořádně koníkovat budu až někdy po neděli :wink:
14. srp 2008 v 17:25  • Odpověz
ahojky maminky tak koukam ze je to vsude stejny at s chlapama tak s nakupama :wink:
14. srp 2008 ve 20:01  • Odpověz
mapris,
my jsme kuřátko zavařovali myslím max. 15 minut, hlavně, aby chytlo víčko.... :wink:
Aha, jak čtu, už je po zavařování :slight_smile:

zevi,
to si myslím,že to mohlo být super, dle toho, co jsem o tom četla, mě to dost zaujalo z těch všech muzikálů, co běží.....

čůrání
docela dost se zlepšilo, od té dovolené si říká o čůrání, takže se počůrá už jen velice vyjímečně, ale kakání je pořád na bodu mrazu, když jsem u ní a vidím, jak ztuhne, tak to řekne, ale jak je někde zašitá třeba v pokoji, nemám šanci, to si sama nedojde......
15. srp 2008 ve 13:16  • Odpověz
Jinak naši malou samozřejmě učí takové průpovídky, a ona pak příjde a říká hanácky na dědu: Fanóšo, nechteho!
Nebo Fanóšo, mě z tebe drbne!!!! A podobné věci, mamka ji poslouchala při usínání a měla prý úplně slzy v očích, co ona všechno napovídala, povídá si už fakt pohádky, o tom, jak půjde nakupovat a strašně moc věcí, už mluví jak školkové dítě, na tohle jsme šikovní, ale kakat do nočníku, to ne, je to malá ostuda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2008 ve 13:18  • Odpověz
Zevi: připojuji se se závistí :grinning: , u nás bezplenkování vůbec nejde, jediný posun je, že Ondra začal hlásit, že se pokakal. No nic, nehrotím to, tchýně říkala, že manžel měl plínu taky dlouho, tak je po něm.

Musím si na to svoje mimi postěžovat, poslední dny když se vzteká, tak mě zkouší bouchat. On je totiž jinak úplný mazlíček, ale tím plácáním mě docela zarazil. Čapnu ho za ruce a nepustím mu je. Ale povolit nesmím. To vždycky vidím na tchýni, jak těžce kouše, že ho hned neutěšujeme když ho chytne vztekání, ona hned chudáčku můj atd, a my s manželem jsme nic, šoupneme ho do kouta s tím, že až se uklidní ať přijde, ale zatím mlčí a nekritizuje. Jsem zvědavá, v jakém stavu nám ho vrátí po té jejich dovče.
15. srp 2008 ve 14:00  • Odpověz
kam,
Maruška to taky dělá, ale třeba když je hodně rozdováděná, tak bouchne babičku, vyjímečně i mě, na mě si tolik nedovolí, ale třeba dnes jsem to zažila po dlouhé době, dívali jsme se na DVD, a ona už jak byla znuděná, takhle začala bouchat babičku a jednou i mě, holt byla chudera bez činnosti, měli jsme ho půjčené a chtěli jsme se holt podívat na akci od nás z vesnice, tak se takhle u toho kousala nudou :unamused:
15. srp 2008 ve 20:53  • Odpověz
Ahoj Kočky,
po ošklivé soboě tu máme nádhernou neděli.

Musím se vám pochlubit jakého mám super manžela. Včera jsme měli pětileté výročí svatby. Už asi před týdnem mi oznámil, ať si nedělám žádné plány, že program už vymyslel. A celý týden vydržel moje zvědavé otázky. Jen se mi z něj podařilo vytáhnout, že má připravené 3 věci a že je to v Kolíně. Tak včera jsem se večer po celodenním úklidu domu umyla, načesala, nakreslila si obličej :grinning: a o půl sedmé jsme vyjeli směr Kolín. Zabočili jsme směrem ke kinu, to mi už prozradil, že jdeme do kina, na film který jsme fakt chtěla vidět - Temný rytíř (nejlepší Batmam co kdy natočili), ale že nejdřív se musí stavit pro něco v práci. Vysadil mě u benzínky a ať mu jdu koupit žvýkačky (protestovala jsem, že žvýkačky mám, ale jen chvilku, myslela jsem, že si jede pro kyti) a počkám na něj na zastávce. Tak jsem si čekání zkracovala hraním karet v telefonu a v tom mi volá, že kde přesně čekám a jestli už ho vidím. A já ho samo neviděla, protože přijel novým autem :astonished: . Nejdřív jsem si myslela, že ho má půjčené od kamaráda, ale ono je opravdu naše. Milováná octávka půjde do bazaru, ale tohle auto je super!!! Velké rodinné, můj sen. Pak jsme jeli do kina a večeře se konala podle mého v nejluxusnější restauraci v Kolíně Villa Romantica. Měli jsme krásně prostřeno, na stole nádherná kytice z bílých a žlutých růží. Prostě romantika. Bylo to krása a já už se těším co vymyslí k našemu desítému výročí :wink:
17. srp 2008 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj holky,

my jsme slunnou neděli prožili v Dino parku v Plzni. (nápad mi vlastně vnukla Isaček,když jsme se o tom bavili tak mě napadlo tam dnes jet a jeli jsme ještě s kamarády co mají o rok staršího klučinu) bylo to moc fajn,jen jsem čekala,že je ten Dino park větší,ale i tak je to pěkné.Ještěři se hýbou,vydávají zvuky,Fík povídal "bojim,bojim" :sweat_smile: a vůbec k nim nechtěl sám jít natoš tak si sáhnout :sweat_smile: Jedině na ty nehýbací si jakš takš dovolil :grinning: Zoo je tam také pěkná,neprošli jsme ji asi celou,protože sse nám to tam zdálo krapet nepřehledné,podle těch ukazatelů a hlavně mě se chtělo moc čůrat takže jsem potřebovala najít WC :sweat_smile: Každopádně jsem slyšela,že tam mají varana komodského a ten snad jinde v Zoo v ČR není,ale k tomu jsme nedošli.Pak sem hodím pár fotek :wink:

kam

tak to je manžel opravdu romantik,pěkný dáreček jste si nadělili k výročí :wink: A jaképak autíčko jste si pořídili?my bychom časem také chtěli rodinné,teď máme sice kombíka a je velký,ale možná ho časem vyměníme za VW Sharana nebo takové nějaké.I když přítel říká,že zatím je to asi zbytečné,když jsme tři a až tak moc necestujeme.No uvidíme :grinning:
A Ondru už máte s babičkou na dovče?
17. srp 2008 v 18:31  • Odpověz
Tak my jsme dnes vyrazli do centra.V sobotu jdu totiž zas pařit, mamka má narozky, tak jsem potřebovala něco nového na sebe :grinning: .Sehnala jsem, ale samozřejmě jsem v CA koupila i malý takový jakoby sáčko s mikinkou a je to fakt super, tak mám strašnou radost.Něco takového jsem si představovala, ale nemohla jsem to sehnat.

luci,
my se taky chystáme do dino parku, domluvila jsem se už s kámoškou, tak jsem na to zvědavá:o).
Ještě je jeden ve Vyškově, ale to je už daleko.

kam,
tak to je manžel hodný, když udělal takové krásné překvápko.

jita,
Maruška má pěknou vyřídilku, to bude správná ženská :slight_smile: .

koukám co tu je za novou tvář a ona si Prochi dala novou fotečku do profilu :slight_smile: .
Taky budu muset vyměnit, za novější, tam je malá ještě miminko :grinning: .
17. srp 2008 v 19:09  • Odpověz
Macej: máme právě VW Sharana, v černé barvě s chromovými doplňky, vše v elektronice, že sama s tím raději hned tak nepojedu. Je krásné!
17. srp 2008 ve 21:41  • Odpověz
Ahoj holky, tady snad funguje telepatie :wink:

My měli na víkend taky naplánovaný dinopark (ten vyškovský) :sweat_smile: bohužel počasí nás tak trochu vypeklo (teda spíš bylo opravdu podle předpovědí) takže jsme museli měnit plány.
Původně jsme chtěli objet právě tenhle dinopark, zoopark, letecké muzeum (malý je po letadlech jak divý) pak se přesunout do Moravského krasu a nakonec do westernového městečka v Boskovicích, v pátek jsme sbalili stan, napakovali auto, jenže táta musel ještě dopoledne do práce, tak jsme vyjížděli pozdě, už se začínalo kabonit nebe, ale přece jen jsme to nevzdali, říkali jsme si, že vrátit se můžem kdykoliv.
Noc byla sice deštivá, i pěkně bouřilo, ale aspoň jsme se přesvědčili o kvalitě našeho stanu-nikam jsme neuplavali ani nás to nevytopilo :sweat_smile: ale v sobotu byla pěkná kosa, to jsem malýmu natáhla i punčocháče! Prochodili jsme Moravský kras, Jirka měl největší zážitek z Macochy, na potkání i cizím lidem ukazoval, že: tam, jama-vejiká, podivat :grinning: :grinning: a samozřejmě z lanovky, lodiček a vláčku :slight_smile: další noc už jsme neriskovali, páč to bylo tak o koledování na parádní rýmu a k večeru jsme jeli radši domů, holt tyhle výlety přijdou na řadu někdy jindy, alespoň se máme na co těšit :wink:
A v neděli jsme si zajeli na hrad Buchlov, sice malý občas pani průvodkyni narušoval výklad dotazama typů: jůů, co je to? a nepomohlo ani zacpat mu pusu dudlíkem :sweat_smile: ale jinak byl docela vzorňák (krom pár nezdařených pokusů, dostat se na pro návštěvníky zakázané místa za provazem :grinning: )

Vy všechny obnovujete fotky v pase, čert aby se v tom pak vyznal, asi se taky po nějaké poohlédnu, ať to máme teda chvilku zase zamotanější :grinning: :grinning: ale jinak samozřejmě chválím :wink:

Kam, manža je takový romantický tajnůstkář? super :dizzy_face:
po rodinném autíčku taky pokukujem, páč můj malý seatek je ideální tak pro mě s Jiříkem, jakmile jsme v plné polní, celá family, třeba i s babičkama a kočárem, už se zrovna o pohodlném cestování mluvit nedá (zvlášť pro ty vzadu) a jestli nás bude ještě víc... pak to budem muset pořešit :wink:

Macej, jak to dopadlo s tím vaším pindíkem? psalas, že máte nějaké problémy s přetahováním :unamused: už dobrý?
někde jsme četla docela dobrý článek, pokusím se ho najít (i když ani tady zrovna nejsou názory jednotné, že)
nám to taky nejde přetáhnout celé, jenom špička, ale je vidět, že se to pomalinku samo uvolňuje, dejme tomu, že před půl rokem, to bylo asi na velikost malé čočky, teď tak většího hrášku :sunglasses: prý je dost času až do 3 let
18. srp 2008 v 15:22  • Odpověz
kam,
to je přesně jako z těch romantických filmů....týý jo, manža je ale třída!!!!!!!!!!! :slight_smile:
18. srp 2008 ve 22:16  • Odpověz
ahoj kočky,
tak už mám pocit, že pomalu nám začíná podzim, ta zima večer, chladné noci a rána, to už fakt zavání podzimem, není se na co těšit, jak já miluju léto a vše s ním spojené :wink:

kam,
jelikož se v autech nevyznám, tak jsem si Vaše nové autíčko vyhodila na internetu a je to fakt super velké rodinné auto, prý ho přezdívají i nějakou rodinnou limuzínou :wink:
18. srp 2008 ve 22:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.