• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj,
tak dneska byl Ondra poprvé v jeslích a byla to hrůza. Když ho paní odváděla do třídy začal řvát jak tur, v životě jsem ho tak neslyšela. Držel se kliky a řval máma, máma. Druhá paní mě uklidňovala, že je to nomální reakce, že to dělá 99% dětí, ale já z toho byla úplně mimo, seděla jsem v autě a řvala taky. Byl tam jen 3 hodinky, když jsme si pro něj šli, tak zase brečel, držel se mě jako klíště a vzlykal. Říkali, že se za chvíli uklidnil, ale moc nepil ani nejedl. Tak to zase zkusíme příští týden, ale je to teda pro mě nápor.
19. srp 2008 ve 13:40  • Odpověz
kam,
je to tak, určitě to dělá fůra dětí, zvlášť v tomhle věku, když jsou hodně závislí na maminkách. Určitě je to velký nápor na tvou i jeho psychiku, ale po malých krůčkách si zvykne, zkus ho tam na něco nalákat, trochu ho třeba dva dny před tím připravit, jaká je tam spousta hraček a dětí, uvidíš, že to za párkrát půjde :wink:
20. srp 2008 ve 13:14  • Odpověz
Jita: tak to přesně jsem dělala a i teď dělám. Pořád mu říkam, co všechno v jeslích mají a jak si bude hrát z dětma. Tak snad to bude příští týden lepší. Dneska jsem měla o jeslích noční můry, nemohla jsem usnout a pak jsem byla každou chvíli vzhůru.

A ještě se musím pochlubit jednou maličkostí, můj Fiátek nějak zlobí, tak to vypadá, že půjde z domu a pořídíme za něj o něco lepší model.
20. srp 2008 ve 14:18  • Odpověz
kam,
tak to aby ti taťka nechal VW :slight_smile:
20. srp 2008 ve 14:32  • Odpověz
Jita2: to já nechci, je to strašně velké.
20. srp 2008 v 15:06  • Odpověz
Hoj ahoj :sunglasses:

Manžovi skončila dnes dovolenka a já mám konečně zase PC jen pro sebééééééééééééééé!!!!

Už nemám sílu dočítat, i když předpokládám, že toho moc nebude... ale zítra se na to vrhnu.

U nás pohoda. Manžovi se pásák krásně hojí. Léky už dobral, ale ještě chodí na injekce. Má to už moc pěkný, do práce prý může, infekční už není. Teď nedočkavě čekáme na ty neštovice, pořád malýho prohlížim, kdy narazim na první neštovičku, ale zatím kde nic tu nic... Tak uvidíme. Jen nás to trochu omezuje, četla jsem na netu, že infekční začíná být dva dny před výskytem první neštovičky a páč nevíme, kdy to přijde (jestli vůbec), nechci s ním teď moc chodit po kamarádkách s dětma, abysme náhodou někoho nenakazili.

Jinak v pondělí jsme si udělali výlet do Jihlavský ZOO. Ale byli jsme dost zklamaní. Sice jsme od známých věděli, že je to malá ZOO, ale ona nebyla malá jako rozlohově, ale nebyli tam téměř žádný zvířata a jeden krásnej osamocenej levhart zavřenej v takový pidi vitrýně. Fakt smutný...
Ale výlet fajn, to zas jó :slight_smile:

Tak já jdu do hajan, jsem dneska totálně vyfluslá...
20. srp 2008 ve 22:29  • Odpověz
prochi,
my jsme taky byli v Jihlavě, je to fakt malinká zoo, ale docela milá a příjemná, hrozně jsme se tam zasmáli u opic, protože opica zrovna tomu svému čistila přirození, bylo to fakt super :grinning: :grinning:
Pak jsme šli volně mezi kozy, ale to jsme ještě neměli Marušku, to je asi 3 roky zpátky, ale je pravda, že toho tam mají daleko méně, než jinde, když je člověk zvyklý na takové nádherné zahrady jako je třeba Zoo Lešná, tak to je fakt úplný prd v té Jihlavě :wink:
Jinak je dobře, že se manža hojí :wink:
21. srp 2008 v 07:16  • Odpověz
Čusík busík, téééda tady to ale jedéééé :grinning:

Že to říkám zrovna já, velká přispivatelka :sweat_smile: :zipper_mouth:

Holkýýý potřebuju poradit. Zdá se, že se mi podaří přece jen nakonec prodat ty naše golfky (snad to nezakřiknu). Já si místo nich chci koupit nějaký sporťáček. Nic moc drahýho, ale zas aby nám to vydrželo i na druhý. Nezáleží mi na váze, páč to tady u nás na vsi do žádný MHD tahat nebudu, že :grinning:. Vybrala jsem si tři favority a to http://www.eshopbaby.cz/katalog/traper-sportovni-kocarek-babypoint-p2420/ babypoint traper, líbí se moc i manžovi, favorit je ten červený, je za velmi slušnou cenu. Pak se mi dost líbí ten freeline explorer, jak má Jíťa, je sice už trochu dražší..., ale zdá se mi, že má hrozně krátkou výšku zádové opěrky. No a teď jsem ještě narazila na tenhle http://www.eshopbaby.cz/katalog/sprint-sportovni-kocarek-baby-design-p3199/ má super velký kola jako ten freeline. Tak a teď babo (baby :sweat_smile:) raďte... jsem zoufalec největší... nemáte ještě nějaký typ????
21. srp 2008 ve 21:44  • Odpověz
Kam, četla jsem, jak byl malej poprvé v jesličkách. Chudínek, taky bych řvala s ním :frowning2:
Snad se to brzy zlepší... určitě co nevidět pochopí, že mezi dětma a novýma neprozkoumanýma hračkama je mu daleko líp, než furt doma čučet na ten samý..... obličejíček :grinning:
21. srp 2008 ve 21:47  • Odpověz
prochi,
ten první, to je naprosto zase věrná kopie toho, co mám já....akorát má menší kola, a ten druhý má buď stejně vysokou nebo ještě kratší zádovou opěrku, než mám já, aspoň to tak vypadá z obrázku....ale zas má větší kola, pravda je taková, že čím větší kola, tím se lépe jede....ty golfky s těma pidi kolama, to je naprostý děs běs....ale tyhle jsou pěkné oba.....
21. srp 2008 ve 22:17  • Odpověz
prochi,
ještě jsem mrkla na šířku a délku lůžka, freeline, co mám, je stejně dlouhý ako máš ten babypoint (80 cm), šířka myslím taky odpovídá (33 cm), vybírala jsem taky hlavně podle šířky, aby bylo pohodlné sezení, protože nejsme drobečkové, pod tyto hodnoty bych nešla, nenašla jsem ten druhý, páč jsem ospalá, ten baby design, jestli je taky tak široký a dlouhý........
Dobrou :slight_smile:
21. srp 2008 ve 22:28  • Odpověz
Jíťo, díkas :slight_smile: Já jsem si dneska přeměřila důkladně ty naše golfky, protože jejich míry mi naprosto vyhovují. Taky máme šířku sezení 33 cm, délku ležení 80 cm, takže vím, že pod to nepůjdu ani za nic. Kolečka máme ca. 20 cm, to se dá. Favorit babypoint splňuje vše a je i za super cenu. Ten baby desing máš pravdu, že má dost krátkou tu zádovou opěrku, přece jen už jsme dost dlouhý, ale zas píšou, že na ležení je 89 cm, což je haba kuk. A mě právě nadchly ty velký kolečka. Chjooo, to je dilema...... :sweat_smile:
21. srp 2008 ve 22:37  • Odpověz
prochi,
tak možná se to jen zdá, že je krátká, já si je dám zítra do lehu, a změřím to a pak písnu, ale velký kola supeeeer!
21. srp 2008 ve 22:39  • Odpověz
Jíťo, díkasik moc. Když budeš v tom měření, změř mi prosím i jen tu samotnou výšku opěrky, ju?

Tak brou, nějak se mi to děsně kouše, tak to dneska balim.
21. srp 2008 ve 22:53  • Odpověz
jooo, změřím, já už jdu taky spát, ale to už jsem říkala i předtím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
21. srp 2008 ve 22:54  • Odpověz
Kde to vázne ženský? vypadá to že romány budou až se vrátí Mapris :grinning: nebo nakoukne Dashak... jedině bych se do toho obula sama, ale nějak chybí téma ke spisování :sweat_smile: :sweat_smile:

Prochi, mocinky držím palečky ať se vám ty neštovice vyhnou, docela živě si umím představit jak se strachem prohlížíte a zkoumáte každý komaří štípaneček, jestli to náhodou není něco horšího (alespoň u nás to tak je, obavy z alergické reakce pořád malinko přetrvávají)
hlavně že už je taťka fit, když mu vyhrožovali s tak dlouhým maroděním a je to O.K.

Kam, chudák Ondrášek, to bych probulila s ním :cry: snad to bude příště lepší... říkají, že v takovém případě se musí maminka obrnit a vytrvat, protože jak se to jednou vzdá, už by jste tam víckrát nešli, i když je to na psychiku dost drsné
já si to vůbec nedovedu představit, náš malý na mě po té nemocnici tak děsně visí, to nikdy nedělával, zpočátku měl tak příšerný strach mě opustit, že nechtěl být sám ani dole u babi :frowning2: už se nepatrně zlepšuje, ale ještě to není ve starých kolejích, chjo... chce to čas aby zapomněl

a jen tak mimochodem, my pořád ještě nemáme ty výsledky na lepek!!! po víc než 4 týdnech :angry: :angry: :angry:
22. srp 2008 v 09:52  • Odpověz
Zevi,
přejeme Jiříkovi, jen to nejlepší k dnešním druhým narozeninkám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Hlavně to zdravíčko, štestíčko, hodně dárečků a vše co si bude přát.
Krásně si ten dnešní den užijte, a nenechte si ho ničím zkazit :dizzy_face: :dizzy_face:
Posílám z Prahy spoustu pozdravů :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. srp 2008 v 10:01  • Odpověz
Jůůůů no neke?!?!?!!!!! My tady máme dalšího oslavenečka!!!!!!!!!!!!

Tak Jiříku všechno nejlepší k úžasným druhým narozeninám, ať ti rodiče splní vše, co ti na očích uvidí, ať tě moc nezlobí a ať už se ti všechny nemoci a hnusácký alergie óóbr obloukem vyhýbají.
Pořádně to s mamkou a taťkou oslavte :wink:
22. srp 2008 ve 12:57  • Odpověz
JIŘÍKOVI
taky všechno nejlepší, hodně zdravíčka, trochu toho zlobeníčka a hodné rodiče :slight_smile:
22. srp 2008 ve 13:34  • Odpověz
Prochi:

Délka lehu: 83 cm
Délka opěrky: 45 cm

:slight_smile:
22. srp 2008 ve 13:38  • Odpověz
Tak teď jsem vydrbala kočárek, vypadá jak nový, nevim, nevim, jestli se s ním dokážu rozloučit... Zítra se na něj přijede jedna paní podívat, tak nám držte palce, ať to dopadne.

Dneska jsem u byla u kamarádky, má nový sporťáček, je to tenhle http://delfinek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=365389
a opět se potvrdilo, že lepší kočárek vidět naživo, než jen na netu. Nevypadá, ale je vevnitř úplně obří, má tam strašně moc místa, ta jakoby vložka se dá vyndat, je prostě naprosto úžasný. Ale bohužel dražší, než mám limit a hlavně černý už nechci, bojim se, že by se nám vyšisoval jako ty golfky. A ty ostatní barvy se mi nelíbí... teda jó, ale když si představím, že do toho zářivýho barevnýho kočárku dám ještě barevně oblečený dítě, tak to se mi nelíbí... na tohle jsem prdlouš :sweat_smile:
22. srp 2008 ve 13:41  • Odpověz
jůů Jíťo díky dík!!! Uvidím do zítřka, jestli se povede prodat ty golfky a jestli jo, tak nebudu zbytek víkendu dělat nic jinýho, než že budu vysedávat na netu a hledat porovnávat hledat....... :grinning:
22. srp 2008 ve 13:44  • Odpověz
Tak tady máme dalšího oslavence. Jíříkovi přejeme vše nejlepší, hlavně zdraví :wink: :slight_smile: .

Zevi: vím, že s těmi jeslemi musím vydržet, ale strašně moc doufám, že to bude v úterý o trochu lepší. Byla jsem z toho mimo dlouho a ještě včera když jsem si je znovu objednávala, tak se to ve mě celé sevřelo.

Prochi: oba kočárky vypadají dobře. Super, že je už taťka zdraví, snad Péťa nakonec neštovice nedostane. Jak dlouho to trvá než se projeví?
Kočárek kamarádky vypadá dobře, tady ho mají levnější http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=331300
22. srp 2008 ve 13:47  • Odpověz
Kam, já s tebou soucítím s těma jeslema... taky bych z toho byla nešťastná... takže v úterý jde zas? Snad to bude už trochu lepší.

Hele, Kam, nemělas náhodou taky nějaký sporták a pak ho vyměnila za golfky?? Teda opačný případ než ten můj :grinning: Já nevim, jestli si to nepletu... jen se chci zeptat, bylas s tím sporťákem nějak jako hodně nespokojená???

A jóó tady je docela za dobrou cenu... jen prostě já na tyhle zářivý barvy moc nejsem... :pensive:
22. srp 2008 ve 14:00  • Odpověz
Kam, vůbec nevim, jak dlouho máme ty neštovice očekávat. Na netu jsem četla, že inkubační lhůta je 10 dní až tři týdny... zítra to budou dva týdny, co se manžovi začaly dělat první pupence... tak uvidíme, třeba se nám to vyhne. Ale je to fakt otravný, radši s ním nechodím mezi děti, abysme někoho nenakazili a už mě to fakt neba.
22. srp 2008 ve 14:12  • Odpověz
Prochi: Já měla sporťáky dva. Nejdřív od Haucku, ty my přišli na zimu mále zateplené, tak jsme je prodala a koupila ty co má Jita. Ty byli super a i ty jsem nakonec prodala a vyměnila za golfky od Chicca ty už s námi vydrží do konce :wink: .
22. srp 2008 ve 14:15  • Odpověz
prochi,
sleduješ, jak se všechny kočárky kopírují, jak je to vše na jedno kopyto? Ten dnešní odkaz, co jsi sem házela, je zase skoro jako přes kopírák, jako ten náš, tak je mu strašně podobný, dokonce rozměry jsou taky skoro stejné, takže vlastně nemáš co zkazit, protože se skoro neliší i s tím včerejším prvním odkazem z těch dvou :confused: :grinning:
22. srp 2008 v 15:20  • Odpověz
Ahojky holky :wink:

zevi

přejeme Jiříčkovi všechno nejlepší k narozeninám.Hlavně to zdravíčko,to potřebuje snad každý :slight_smile: A aby ho rodiče nezlobili :grinning:

prochi

já teda taky doufám,že se vám neštovice vyhnou.zdá se mi to ještě brzo,jako že je péťa ještě malý na blbý neštovice.Sice byste to měli za sebou,ale já si nedovedu Fíka představit jak má neštovice ,pláče a drbe se.Jasně,že si nemůžete vybírat,když to přijde tak to přijde,ale doufám,že je naše dětičky chytnou až ve školce :wink:
jinak jak tak koukám tak nejsme s isou jediné,kdo vyměňuje kočáry :grinning: Já měla nejdříve Peg perego,ty byly super,ale celkem těžké tak jsem je vyměnila za cam Portofino,ty měli zase super velký koš,spojenou rukojeť(takový malý sporťáček),ale děsně krátkou zád.opěrku a žádnou opěrku pod nohama(i když to mi zas tak moc nevadilo,když už je Fík větší) no a vyměnila jsem ho za Moon buggy a s ten už si taky hodlám nechat :grinning: Ten babypoint nebo Zoopa jak jsi posílala odkaz jsou prakticky asi to samé jen jiná firma,aspoň podle toho obrázku.Ten babypoint se mi také líbil,když jsem uvažovala o prvních golfkách nebo sporťáčku.

kam

téda,já bych na tom byla stejně jako ty s těma jeslema,ořvala bych to a Fík tutově taky.je na mně dost závislej,já bych ho tam ani dát nemohla.
A co vlastně děláš,Myslím práci.Jestli jsem to dobře pochopila tak pomáháš manželovi?
22. srp 2008 ve 22:53  • Odpověz
http://www.eshopbaby.cz/katalog/buggy-kiss-golfovy-kocarek-moon-p3279/

tak to je ten náš kočárek akorát je modrý a ten tady zrovna není
22. srp 2008 ve 22:57  • Odpověz
Koukám prochi, že jsme tě nakazily kočárkama :grinning: .
Tak hlavně ať dobře vybereš.
Já mám teď tento v červené barvě a jsem moc spokojená, hlavně má malá víc místa uvnitř, takže se ji tam hezky spinká a to polohování na nohy má až na horu což je taky super, to jsme předtím neměli.A je i o 2kila lehčí než ten co jsme měli předtím.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10806386&tab=2
Akorát jsem si musela ještě dokoupit ochrané madlo.

Ještě si musím trochu postěžovat :unamused: , minulý týden jsme mému tátovi k narozeninám koupili novou televizi.
Nejdřív jsme si říkali, že by jsme ji potřebovali i my novou, ale že nám tahle ještě nějaký čas vydrží.
A dneska jsme přijeli od našich, zapnu TV a ona vyhořela :angry: :frowning2: .Takže nám ta mrcha odešla, máme sice ještě jednu v ložnici, ale ta nemá hezký obraz.
A to se mi před měsícem rozbila mikrovlnka, toustovač, a odchází nám i PC!!!Taky to znáte, že když se to s**e tak všechno na jednou :angry: :angry: :angry: .A to se blíží vánoce, fakt bych do toho kopla :wink: ....
22. srp 2008 ve 23:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.