• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Čau holky, tak teď tady ta paní byla. Vypadala, že se jí kočárek líbil. Prý se jedou ještě podívat odpol. na jeden a večer dá vědět, jak se rozhodla. Chjooo, takže musím čekat. Ale vypadala docela nadšeně, hned mezi dveřma, než jsem s ním vyjela, tak "jééé no ten je krásnej", pak říkala, že má všechno, jak si představovala... no tak uvidíme.
Já jako když ho neprodám, tak se nic neděje, protože já jsem s ním vlastně hrozně moc spokojená, jen jsem se prostě teď nějak zbláznila...

Potěšily jste mě, že nejsem na ty výměny kočárků sama ujetá :slight_smile:

Macej, ten váš Moon buggy vypadá moc hezky, i ten Isáčkův je moc krásnej. Jsou to spíš takový kočárky do města, jak vy potřebujete. Já teď bych už chtěla se spojenou rukojetí a většíma kolečkama. No uvidíme, jak jsem říkala, když ho neprodám, tak neprodám, protože mě se stejně ten náš pořád hrozně líbí.
To je on, abych o něm jen nekrafala http://www.kamilka.cz/index.php?main_page=product_info&products_id=550&zenid=eee8acce947ea3aa017f3501c682201a my máme ten černý
23. srp 2008 v 09:26  • Odpověz
Macej: máme vlastní firmu, já vlastně pracuji pořád, ješte den před porodem jsem byla v práci a z porodnice jsem zase vše vyřizovala po telefonu. Pak jsem chodila do práce namátkově a většinu dělala z domova a od Ondrových 2 měsíců jsem chodila pravidelně 3x v týdnu. Od minulého podzimu už každý den a teď bych tam potřebovala být častěji. Práce je čím dál víc a zaměstnávat někoho dalšího se nám nechce a než by se to šechno naučil už bych měla po mateřské :grinning: .

Isa: tak to je pech, to je zákon schválnosti. A jak se řeší ty vaše problémy s bytem?
23. srp 2008 ve 21:02  • Odpověz
Ještě jsem zapoměla, dneska jsme byli s babičkou ve městě, chtěla Ondrovi koupit něco na sebe, tak má na podzim krásnou teplejší soupravičku, mikču a tepláčky. V pondělí se nejspíš svezu s manželem do Prahy, potřebujeme nové botky. Strašně mu vyrostla noha, a botky už mu jsou ťip - ťop.
23. srp 2008 ve 21:05  • Odpověz
Ahoj holky,zdravím vás po víkendu :grinning:

My jsme tento víkend ze soboty na neděli zase zkusili dát Fíka na noc k našim a tentokrát to dopadlo dobře,musim zaklepat :slight_smile: ,nikam jsem v noci nemusela jezdit.Mamka říkala,že když se vzbudil na mlíko tak sice se po mně ptal,ale pak že si lehl,vypil mlíčko a zase spal.Tak snad už to bude lepší a lepší a budeme ho k našim moct dávat častěji.Říkali jsme že tak jednou za dva týdny bychom Fíka u našich nechali vždy z pátka na sobotu nebo ze soboty na neděli.Ale i tak je to zvláštní,že není doma,stejně se nám stýskalo :sweat_smile: Zašli jsme s přítelem do hospůdky na pivko a jídlo,už jsme spolu takhle nikde nebyli ani nepamatuju.

kam

já jsem si myslela,že máte firmu,myslim,že už jsi nám to psala,ale nevěděla jsem to jistě.Má to jistě své výhody,nebýt zaměstnaná od-do,ale být jak se říká "na volné noze" :dizzy_face:
Já už pomalu také začínám nakupovat teplejší oblečení,dneska jsem vezla do bazárku nějaké věci z loňska,už to nemám kam dávat.
25. srp 2008 ve 14:16  • Odpověz
ahoj holky, všem vám moc děkujeme za přáníčka k narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

víkend byl perný, protože jsme slavili o 106, s Jiříkem jsme spláchli rovnou opožděně i manžovo narozky, protože v tu dobu jsme byli na dovolené, pak v nemocnici, poté zas švagrovci na dovči... tak jsme se konečně všichni sešli a mejdlo to bylo pořádné :wink:
fotečky bohužel nemůžu přidat, protože pořád nemáme počítač ve 100% stavu, naopak z něj všechny fotky a filmy stahujeme na diskety, ať ho můžem přeinstalovat, tak nemůžu žádný další materiál přidávat...
takže si jen představujte, jak asi vypadala balónková bitva, které se zůčastnilo 10 dospělých, 2 děti, asi 20 nafukovacích balónků, z nich přežily jen 2 ks :sweat_smile: a několik hrstí naprosto fantastických polystyrenových a bambulkových kuliček, které budu postupně vymetat zřejmě ještě na Velikonoce :grinning: :grinning: a to vše v takovém normálním obýváku :slight_smile: újmy na zdraví a na zařízení bytu žádé :sweat_smile:

holky co blázníte s kočárama? ještě mě to chytne taky :sweat_smile: nene, zrovna nedávno jsem náš golfáč velebila až do nebe, co už toho s náma odjezdil, po dovolených, výletech, cestách-necestách a vždycky dobře sloužil, malý se v něm vyspí doposud, prostě ten má takových zásluh, že se to ani nedá vypsat (ale to neznamená, že není spousta daleko lepších a vychytanějších) jen prostě zvládl docela dost zátěžových zkoušek na výbornou, takže si s náma zaslouží dožít až do kočárkovského důchodu :grinning:
25. srp 2008 v 15:01  • Odpověz
Holky prosím nemáte někdo zkkušenost s oparovou angínou?
Byli jsme na víkend všichni u našich, slavili jsme mamky narozeniny.Malý se v pátek udělal
malý opar a v sobotu už měla tři a večer teplotu.Včera už jich měla asi šest a vysoké horečky.
Ty se nám do večera podařilo snížit, ale má stále tři opárky.Nevím jestli je něco i pro tak malé děti.Doktorku tu ještě nemáme, zatím má do pátku záskok u jiné.Dnes už teploty nemá a je relativně dobrá až na tu pusinku.

Já už taky nekupuju věci na zimu :grinning: :grinning: :grinning: .Má už skoro všechno krom, teplých bot.

macej,
tak to je fajn, že to Fík zvládnul.Nedovedu si ani už představit, že by malá občas nejela k babičce.
Je to fakt pak takový relax, ten jeden den a noc vždy uplně stačí :slight_smile: .Pak už se na ní tešim a je mi smutno.
25. srp 2008 v 15:04  • Odpověz
Přidala jsem jednu fotku, jak teď momentálně vypadá její pusinka, ale není to moc dobře vidět.
25. srp 2008 v 15:24  • Odpověz
Isacku, to nevypadá vůbec pěkně, chudinka Naty :frowning2: asi bych vlítla do lékárny, jestli je nějaké hojivé mazání vhodné i pro děti, aby se jí ulevilo... myslíš že se jedná o oparovou angínu? já s tím teda nemám zkušenosti, ale spíš bych si myslela, že ty opárky jí vyskočily v důsledku horečky, stačí trochu oslabená imunita, drobná ranka, nebo se napít po někom, kdo je nositelem oparového viru a je patálie hned :confounded:
tak držím palečky, ať se Natálce pusinka co nejdřív hojí
25. srp 2008 v 15:35  • Odpověz
Já právě zatím do lékárny nemůžu, nechci ji tahat ven.Tak večer nám něco přinese přítel.
Ona měla první ty opary a pak až horečky, měla včera 39.Ale taky jsem si všimla, že se jí prořezala už pětka dole, takže ty teploty můžou být od toho.Jestli se vrátí horečky tak pojedem na pohotovost.
Nechce samozřejmě nic jíst, takže je vysílená a unavená :frowning2: .
25. srp 2008 v 15:53  • Odpověz
isacku,
tak to je síla, to musí být hodně nepříjemný, pro malou prdolku....
taky si myslím, jak zevi, že bude dobré si to ověřit, co to vlastně je a s čím je to spojené, ta pohotovost by byla dobrá......
25. srp 2008 ve 21:28  • Odpověz
Macej: a to mi ve středu vezeme Ondru za babi a dědou na hory, přespíme tam do čtvrtka a pak Ondru uvidíme až v neděli. Už teď z toho mám hrůzu, že ho tak dlouho neuvidím.

Zítra nás čekají zase jesle, tak čekám, že se moc nevyspím, bolí mě z toho břicho jak před maturou :grinning: . Moc, moc doufám, že to bude lepší než minulý týden.

Isa: ty opary nevypadají vůbec dobře.

Zevi: tak už se těším až budete mít PC v cajku a šoupneš nám sem pár foteček rodinného mejdanu :wink: .

Dneska v Praze jsme pořídili krásné botky do města v Humanicu a super zimní bundu v CaA. Tak zítra zkusím ještě v Kolíně sehnat nějaké botky sportovní. Postupně kupuji trika s dlouhým rukávem, když objevím nějakou výhodnou koupi. A pak zkusím sehnat nějakou bundu na ven v bazárku. A ještě zimní boty, to ještě bude peněz :frowning2: .
25. srp 2008 ve 21:46  • Odpověz
Tak jsme dostali, zinkovou mast, musí se to prý hlavně vysušit.
Když to nezabere, tak pak už dostanem antibiotickou.Naštestí si to neškrábe, i když včera tendence měla velký.
Dneska odpol spala vyjímečně dvě hodiny a taky teprve před chvíli usla.Mě už z ní asi brzo šlehne :grinning: :grinning: .
25. srp 2008 ve 23:43  • Odpověz
holky, musím nahlásit báječnou zprávu, konečně jsme se po 5-ti (pěkně nekonečných) týdnech dočkali výsledků na lepek a všechny testy negativní! 3x hurá :slight_smile:
a taky mi primářka říkala, že mu odebírali vzorky ještě na jakési viry, které můžou způsobovat kožní vyrážku a tam nález byl, což znamená, že se určitě na té alergické reakci hodně podepsal, chytne se to normálně ze vzduchu, třeba jako chřipka a absolutně se to nedá ovlivnit :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže to je vlastně druhá dobrá zpráva, nemohly za to jen potraviny, spíš součet náhod: tahle bestie virus, Jirkova, v té době, imunita oslabená infektem a možná i něco z jídla
takže úleva veliká :slight_smile: ještě uvidím, co mi primářka řekne, až půjdem za 14 dnů na kontrolu, čekají nás ještě nějaké odběry, jak kvůli alergiím, tak hlavně kvůli anémii, poctivě bereme kapičky železa, tak jestli se už hodnoty hemoglobinu trochu zlepšily (100% stav neočekávám, léčba je dlouhodobá záležitost) ale to jsou už jen takové drobnosti, které nestojí za vrásky :wink:

Kam, tak snad nám z dnešní návštěvy jeslí písneš veselejší informace, držím palečky ať se tam Ondrovi líbí víc než posledně :slight_smile:

Isacku, to je dobře, že jste na to něco dostali, hlavně že si to Natka nemusí protrpět, až se to zhojí samo, i tak to musí být strašně nepříjemné, brrr :frowning2: je statečná holka, že si to neškrabe :slight_smile:

zatím páček, jedem k mamce a taky se chystám k podzimním nákupům, už jsem na to přímo nažhavená :sweat_smile:
26. srp 2008 v 10:57  • Odpověz
zevi

tak to je super zpráva :grinning: a i to,že vám reakci nevyvolala žádná potravina(teda samotné jídlo)ale že s tím souvisely i viry.My půjdeme koncem září také na kontrolu na alergologii tak jsem zvědavá co nám řeknou.

kam
jsem také zvědavá jak Ondra zvládnul dnešní jesle,snad už to bude lepší a nakonec bude brečet,že ho tam otaď bereš :wink: :grinning:

iso

ať se opary Natálce brzy zahojí a je zdravá jako rybička.Možná bude trošku oslabenější a bude na opary trpět.Mám kamaráda,který se nesmí napít od nikoho ze skleničky jinak má okamžitě ještě ten den plnou pusu oparů a trpí na to od malinka.
26. srp 2008 ve 13:30  • Odpověz
prochi

jak jste vlastně dopadli s kočárkem?Koupila si ho od tebe ta paní? A máš už nový????Jsem zvědavá :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
26. srp 2008 ve 13:31  • Odpověz
Zevi: tak 3x hurá, že výsledky dopadli dobře!!!

Tak jesle dneska probíhali o dost lépe než minule. Sice začal brečet když jsem odcházele, ale paní říkala, že to bylo o 80% lepší než posledně. Prý si hrál s dětmí a dokonce snědl polévku a ještě pak půlku knedlíku s omáčkou. Ale když mi ho přiváděli zase brečel, on si začne s něčím hrát a oni ho vyruší. Není ještě zvyklí se přizpůsobovat kolektivu podlě mě, doma se přeci jen vše točí kolem něj. Ale já jsem šťastná přešťastná, že to bylo lepší.
26. srp 2008 ve 13:38  • Odpověz
čauky holky, letim nakouknout, jak dopadl Ondrášek v jeslích... už toho moc nestihnu napsat, páč Pitrys už je vzhůru...

Kam, tak super, že to bylo dneska o moc lepší. Však já na vás myslela, jak to s vámi dopadlo.

Isáčko, chudinka Natálka, to je hrozný s těma oparama. Snad vám ta mastička brzy pomůže. A hlavně aby se už nevrátily ty horečky. Snad bude brzy líp.

Taky budu muset vyrazit na podzimní nákupy. Tuhle, jak bylo chladnějc, tak jsem s hrůzou zjistila, že boty, co má na zahradu, už mu jsou malý. Takže může mít jen holiny nebo sandálky. Zimní boty jsem teď koupila tady v jednom krámě, který zavírali a na vše měli 50ti procentní slevu. Fakt krásný, super, úžasný. Myslím, že už je bude moc mít na podzim. Teď ještě musim ozkoušet podzimní bundu, abych nebyla při prvním ochlazení překvapená, že je malá. Jinak máme hodně věcí poděděno po bratrancovi. To je obr výhoda. Většinu věcí má na zahradu, ale najdou se tam i krásný téměř nenošený hadýrky. Hlavně několikero vyteplený kalhoty, spousta mikin, triček s dlouhým rukávem... Fakt paráda.

Kočárek: ta paní, jak se na něj byla podívat, tak pak večer psala, ať se nezlobím, ale že se rozhodla pro ten druhý, jak se na něj měla jet podívat. Ale včera už psala zase jedna maminka, že má zájem a jestli bych jí ho poslala poštou. Tak uvidíme.

A teď už fakt letim, nebo z postýlky udělá kůlničku na dříví... zatím pááááááááá
26. srp 2008 ve 14:22  • Odpověz
zevi,
supééér, že to máte v pořádku :slight_smile: Moc vám to přeju :wink:

kam,
no vidíš, pohodička, bude to pořád lepší, i ty jsi určitě klidnější, že se to tolik zlepšilo :slight_smile:

prochi,
pitrys dobrý jméno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2008 ve 21:18  • Odpověz
Jééé Zevi, na vás jsem zapomněla! Taky se přidáváme ke gratulaci, že to není alergie na lepek a celkově to dopadlo celkem fajn.

Jitu, jo jo, Pitrys u nás frčí. Když byl prďoch malinkej, tak tenkrát jel totiž večerníček Vydrýsek a dědeček začal Péťovi říkat Pitrýsku (jen teď když to píšu nevim, jak ty I Y :sweat_smile:) a nějak už mu to zůstalo. Takže když je hodnej, tak je Pitrýsek, když míň, tak je to Pitrys. Ale přijde mi hrozně divný, když někde hlásim, jak se jmenuje, říct PETR, to je takový divný :grinning:
26. srp 2008 ve 21:28  • Odpověz
Kam, Macejka, to odhadla přesně, že nakonec malý bude brečet, že ho berete od hraček :wink: :sweat_smile: je to frája, že to takhle krásně zvládl, příště se už bude těšit :slight_smile:

Prochi, Pitrysek :grinning: :grinning: :grinning: super, to píše jako Jítina Mery :grinning:

já se dnes tak těšila na nákupy a nakonec z toho nebylo nic :frowning2: k mamce jsme vyjeli pozdě, páč nás doma přepadla nečekaná návštěva, pořád jsme se nemohli jaksi vyráchat, takže šel u babičky hned spát, chrněl dlouho, já si taky přilehla :sweat_smile: až nakonec nemělo smysl nikam jít. Ale zase nás odchytla sousedka a nabalila nám po vnukovi spoustu zateplených gaťátek, flísových mikin a bundiček, tak jak píše Prochi, většina spíše na dvorek, ale i tam v něčem být musí :wink:
parádní podzimní bundičku jsme koupila už asi před 2 týdny a rovnou jsme ji vyzkoušeli na výletě v Moravském krasu, kdy bylo opravdu chladno a deštivo a parádně se osvědčila, vůbec nepromokla

jo, chtěla jsem se zeptat, co přeočkování na spalničky, zarděnky a spol? jak u vás probíhalo, bez reakcí? my máme jít ve čtvrtek, tak jsem zvědavá, sice se říká, že tohle přeočkování už bývá v poho (i když my měli v klidu i to první) ale jeden nikdy neví

a víte něco o Ijetce? kdysi psala mailík, že má problémy s připojením na MK, ale víc už nevím, protože to bylo v době kdy nám haproval počítač a pak se mi všechna pošta nenávratně vypařila, máte někdo info?
27. srp 2008 v 00:04  • Odpověz
luci,
přejem Fíkovi, vše nejlepší k těm dnešním druhým narozeninkám :slight_smile: :slight_smile: .
Natálka mu posílá velikááánskou pusu, ale prý mu ji dá osobně až ho uvidí :grinning: :grinning: .
Hodně dárečků, velikej dortík, a krásně to oslavte!!!
V tu neděli to tam opravdu je, ale nevím v kolik to přesně začíná, má být i hezky tak tam taky asi vyrazíme.
Takže se tam nejspíš potkáme :slight_smile: :slight_smile: .

zevi,
tak to je moc dobře, že Vám tu celiakii nepotvrdili :slight_smile: :slight_smile: .

Holky to je strašný jak to strašně letí.Začla jsem sem psát, když malá byla 4měsíční miminko a už tady máme dvouleté děti :slight_smile: :slight_smile: .Jsem pořád natěšená kdo tady bude opět první těhu :wink: .

Malý se pusinka krásně hojí, zinková mastička pomohla.Takže dnes vyrazíme už na chvilku ven.Ale jen teď dopoledne, aby nebyla na sluníčku.Má tu ségru, tak si s malou často hraje, věnuje se jí a já si můžu dělat věci doma.To je vám tak báječný, to by mi vyhovovalo pořád :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...
27. srp 2008 v 10:00  • Odpověz
Macejko, přidáváme se do zástupu gratulantů, Filípkovi přejeme jen to nej, zdravíčko, štěstíčko, pořád rozesmátou tvářičku, ať ho rodiče nezlobí (a i naopak :wink: ) tak ještě jednou, všechno nejlepší! :slight_smile:

Isacku, super zprávy :dizzy_face: tak ať vám to hojení tak hezky pokračuje dál
27. srp 2008 v 10:46  • Odpověz
ještě jsem si vzpomněla, Kam, ty seš takový kinomil :grinning: máš tip na nějaký fajn filmeček? máme zase volňáska do palace cinemas, tak určo na něco zajedeme, tuším žes chválila Temného rytíře, že? mně docela zaujaly i upoutávky na Sirotčinec, ale nevím jestli bych se pak nepos.... strachy :sweat_smile:
27. srp 2008 v 10:50  • Odpověz
autor
nazdarek holky,
hlasim navrat s chorvatska ... Jsme zatim jeste na slovensku, ale moore bylo super :o))) pocasi taky. No nic, asi vas nestihnu docist, ale neva.
27. srp 2008 v 11:02  • Odpověz
ahooooooooooooj Mapris :wink:

už se těšíme na pořádný romány o tom jak jste se měli, co cesta, co říkala Teraka na slanou vodu apod (to víš, když jsi tu nebyla, nikdo nic extra nespisoval :grinning: možná to i překvapivě dočteš)
27. srp 2008 v 11:08  • Odpověz
zevi,
zrovna jsem ijetce napsala, co s ní je....

macej,
i my se připojujeme s přáním všho nejlepšího Fíčkovi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. srp 2008 v 11:27  • Odpověz
ijet píše:
že Vás všechny pozdravuje, a že se večer pokusí mrknout, jestli ji to sem pustí, asi jí pořád zlobí PC a nemůže se dostat ještě pořád na koníka :wink:
27. srp 2008 v 11:37  • Odpověz
Dnes nemusím vyjímečně vařit, mamka poslala segedinský guláš a taky se tu stavila ségra, jak jela z krve, tak si odvedla na procházku malou, takovou chůvu bych brala častěji :grinning:
27. srp 2008 v 11:38  • Odpověz
Jůůů další oslaveneček!!!! Filípku, všechno nejkrásnější ke druhým narozkám! At tě netrápí žádný nemoci a neduhy, samou pohodu a kupu dobrých kámošů do nepohody :slight_smile:

Mapris, čau ty vejletníku. Těšíme se na románek :wink:

Zevi, nás čekají spalničky příští týden. Ale dáváme tu hrazenou, takže ti moc neporadím.

Taky jsem tuhle na Ijetku myslela, jak pak se asi mají. Tak snad se jí podaří se připojit.

Jó Isáčku, máš recht, šíleně to utíká. Ještě nedávno jsme si psaly, jak neskutečně ten první rok utekl a šuphó, už jsou tu druhý narozeniny. A rok zas uteče jak voda a budem řešit, co ve školce :confused:
27. srp 2008 ve 12:47  • Odpověz
Jito, mě se zdá, že se Ijet připojuje z noťase a jestli se nepletu, tak si kdesi holky stěžovaly, že se některým připojení na MK nedaří (ale ostatní webovky jdou v pohodě), zatímco když to zkoušely odjinud z "pevného" netu, tak to bylo o.k.
v tom případě by bylo dobré písnout adminům, jestli to jde nějak pořešit, nebo kde je problém
27. srp 2008 ve 14:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.