• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
tyy jo holky studium to je spatnyyy tema,ja studovala 2 vejsky a ani jednu jsem nedodelala,jsem totiz silene,ale fakt silene necilevedoma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :confused:
10. kvě 2007 ve 22:03  • Odpověz
hmmm, o (ne)cílevědomosti bych mohla vyprávět :sweat_smile: po průmce jsem vyšší ambice na výšku zahodila, páč jsem byla šíleně zaláskovaná, tak proč bych mrhala drahoceným časem... a pak už nastoupila přirozená lenost, ale nebudu házet flintu do žita, třeba se jednou vrhnu na univerzitu třetího věku, až mě bude doma dědek štvát :grinning: :grinning:

časem písnu, jak to u nás dopadlo s rotopedem, jestli je z něj aspoň účelný věšák :sweat_smile:
10. kvě 2007 ve 23:38  • Odpověz
ahoj babenky :slight_smile:
tož jsme teda dneska byli v poradně - máme přesně 7,30kg, takže jsem to tipla úplně přesně. Mudra mi řekla, že váhový přírustek nic moc :unamused: , ale děvucha se furt cpe, ale je to torpédo, všecko vylítá :grinning:

O pádech z postele se tu už nebudu rozepisovat, naše malá bude asi letec, lítá pořád :sweat_smile: :confused: V sobotu spadla už i manželovi, takže už taky nemá čisté konto :grinning: A dneska už si troufla i na betoně :grinning: :confounded: No chtěla honit pejska, řechtala se jak opica a chtěla furt za ním lítat a šahat na něho, párkrát spadla, pač ona se mě za žádnou cenu nepustí, musí se mě držet aspoň za prst :grinning: , ale byla nějaká rychlá, takže kolikrát se mi doslova otočila kolem ruky a křápla sebou, ale byla dost oblečená, tak spadla třeba jen na ruku. Ale poslední pád už jsem nevychytala, vypadalo to, že si dá před sebe ruce, což sice udělala, ale spadla tak nešikovně, že ji ten její těžký zadek převážil :grinning: a klepla nakonec hlavou do toho betonu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Baby, to byla duna jak CIP! a okamžitý řev :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no hned se ji zas vyhodili na čele ty krvavé puntíky, plakala hodně, ale pak jsem do ní nacpala flašku s čajem. Doma dostala najíst a pak po pár minutách trápení usnula, spala doost dlouho a jak se probudila - semafor na čele, vedle oka a pod nosem :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No, jestli to tam bude mít i zítra, tak vyfotím, ať víte co vás čeká :dizzy_face:
11. kvě 2007 v 00:36  • Odpověz
dashak :grinning: ,kurňa,ty tu píšeš o mojí malé :grinning: :grinning: .Ty děti jsou někdy fakt dar :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. kvě 2007 v 00:41  • Odpověz
jess, však víme :grinning: naše děvuchy jsou prostě torpedo a čertisko :grinning:
11. kvě 2007 v 01:03  • Odpověz
dashak :grinning: :grinning: ,to fakt sedí přesně :grinning:
11. kvě 2007 v 01:13  • Odpověz
autor
jita2,
tak co se týče kondičky nejsi sama. Taky jsem na tom mizerně. Potřebuju se zbavit toho alpskýho převisu na břiše. Chodila jsem plavat JENŽE .. Plavání je dobrý na udržení postavy a kondice, ne na posilování. Měla jsem naplánovanou posilovnu ... Jenže zase JENŽE ... Problémy s nohou, až to dám do kupy, tak naběhnu do posilky. Zaplatim si trenéra a pak pojedu jako fík :o)))) Teda aspoň doufám :o)))

rotoped mně taky lákal, ale už ze zkušeností v mém okolí vím, že je to jen na chvíli ...

Jooo škola :o)) dodělala jsem si dálkově maturu. Na ekonomce a maturovala jsem 2006. Přemejšlela jsem o vejšce, ale teď jsem ráda, že zvládám kurs angliny :o)))

dashak,
tak ten váhovej přírůstek vám závidím. Já jak tady koukám, tak jsme pěkný bucláči, v půl roce 8,6 kg. Ale je fakt, že je terka na umělým a moje kámoška to měla to samý. Dokonce malý dělala silnější mlíko. No a když tu před 3mi týdny byli, tak malý je 8 měsíců a docela se vytáhla a spadla - je to prý příkrmama. Tak snad Terka nezůstane takhle silná, ale je fakt, že to asi taky bude pěkný torpédo, už teď co provádí v obýváku na podlaze :o))

no holky, mně pěkně strašíte teda, to už abych se na to psichycky připravila. Terku už teď zajímá co by nemělo a sestra mně varovala před kytkama - a to my jich máme po celým bytě hafo.
11. kvě 2007 v 08:18  • Odpověz
Dashak-tyy jo tak to mas drobecka :sweat_smile:

Holky no my jdem do poradny v pondeli tak se vam urcite pochlubim :grinning:

Na pady jsem si uz docela zvykla ze zacatku jsem je skoro obrecela a ted to beru jako prirozenou soucast naseho dne :sweat_smile: i malej to nese statecnejc.

K ty kondicce,jelikoz chodime dost ven a mame tu v okoli spoustu lesu a kopcu tak jsem docela vycvicena,vsechno je v poho,jen to bricho ne a ne splasknout :sweat_smile:
11. kvě 2007 v 08:40  • Odpověz
čarodkaa, tomu se říká provokace :wink: :grinning:
11. kvě 2007 v 08:49  • Odpověz
ahoj carodkaa :slight_smile:
no mě už splasklo všechno, bohužel hlavně kozy :grinning:

Až bude konečně moudřejší počasí tak budeme jezdit s manželem na brusle, vždycky po šichtě nás nabere do auta s kočárem a pojedem k řece, kde je taková cyklo-bruslařská dálnice podél řeky.
Dá se vyjet už z domu, ale je to zdržení a 1 z nás by musel jít pěšo, bo je na celé cestě jedna překážka - sjezd pod most, na bruslích jsem ho vždycky nějak přeručkovala po zábradlí a když už jsem byla níž a nikdo nešel, tak jsem ho sjela, ale nejsem zrovna přeborník v brždění :grinning: , ovšem s kočárem je to nezvladatelné :unamused: . Loni jsme takhle párkrát byli bruslit, letos zatím jednou a je to teda docela záhul do těla, pač tlačit před sebou ten kočár, to celkem na nohách poznáte :grinning: . V našem případě takových 20kg určitě, když vezmu, 7kg mimi, 10kg kočár,3kg se nasbírají v koši, bo vozím sebou plno serepetek :grinning:
11. kvě 2007 v 08:53  • Odpověz
zevi :grinning:
ale to bricho mam fakt hrozny,kdyz si sednu tak vypadam fakt jako bych byla tehotna :grinning: no hruza a to podle me uz zustane,vzdycky chvilku cvicim tak se to zlepsi ale pak na to pecu a je to zas tam kde to bylo a takhle furt dokola :confounded:
11. kvě 2007 v 08:58  • Odpověz
no to bude podívaná, až splasknou prsa :sweat_smile: u mně břicho celkem v poho, to co si tam nahmatám není špek, spíš vytahlá kůže, ale to slovanské pozadí a stehna... uááá :sunglasses:
11. kvě 2007 v 09:37  • Odpověz
kousek od nás je v lese několikakilometrová silnice se zákazem vjezdu, tak tam to na bruslích pěkně žije :slight_smile: už jsem manžu naťukávala, jestli to taky neprubnem
11. kvě 2007 v 09:40  • Odpověz
zevi-na to jsem taky zvedava,to pak muj profil bude pupek pak dlouho nic.. :grinning: :grinning:
11. kvě 2007 v 10:07  • Odpověz
Zevina: tak to jsme na tom s postavou stejně :unamused: . Břicho taky docela v pohodě, ale stehna a zadek ách jó. Většinou když si kupuji kalhoty, tak mi přes boky jsou akorát a v pase my to všude odstává. Děs.

Mapris: my v půl roce vážili 8,42kg, ale buclatý se mi nezdá, měřili jsme 69,5cm.
A to jsem ho jen kojila!!!

Těh pádů se taky bojím, jednou se už sešoupnul z gauče a oba jsme brečeli jak divý :sunglasses: .
11. kvě 2007 v 10:31  • Odpověz
dashak,
buď ráda, že to vylítá, hlavně jak nemáte problémy s jídlem a pěkně papá :slight_smile: Jste krásní střízlíčci :sweat_smile:

kamhajek,
to je člověku hned do brečení, když vidíš toho malého drobečka, jak pláče a co se mohlo stát, je to fat hrůza :unamused:
11. kvě 2007 v 11:27  • Odpověz
Ahoj berušky :grinning: to jsem vás krásně oslovila, co??

Tady včera foukalo jako kráva, já myslela že nám to odfoukne barák :angry: no ráno jsme jeli do města páč mamina má dnes Pádě (narozky), holka moje zlatá, a od 11.30 nešla elektóza, oběd jsem si musela jít dovařit k mamce páč mám ele, a ona plyn. Zapli jí až ve 20.30 a to už jsme s manžou nechtěli zapínat noťas :sweat_smile:

JInak se tu probírala váha....už jsem psala že jsem Věstonická Venuše s žádnýma cecinama :grinning: kolikrát se divím,že Kubík ještě něco vytáhne z mejch lentilek :slight_smile: jo takový to byly "nalejváky" :grinning: :frowning2:

Nad bruslema jsem váhala, no ještě nevím, letím bračí mi dítě
12. kvě 2007 v 10:46  • Odpověz
Ahojky molkyy,u na s vcera taky tak foukalo to bylo desny,byla jsem cely vikend u nasich a byla pohodicka,porad samy kaficko,cokoladicka jee,je mi z toho nak tezko :unamused: :wink:
zitra jdeme do ty poradny tak jsem akt zvedava ale tipuju to na 9kg :sunglasses:
13. kvě 2007 v 17:26  • Odpověz
Teda holky,
taky si říkáte, jak to šíleně letí, že za chvilku budeme slavit první narozeninky našich miláčků?? Už se na to strašně těším :slight_smile: :slight_smile: Vy taky, že?
13. kvě 2007 v 18:32  • Odpověz
Jita2-no zrovna dneska jsem nad tim taky premyslela,ze to snad ani nemuze byt mozny!!Kdyz si vzpomenu jak byl malinkej prijde mi jako by to bylo vcera :dizzy_face:
13. kvě 2007 v 18:47  • Odpověz
Já už jsem dokonce vymyslela datum oslavy, že budeme psát pozvánky a teta upeče dort...dva měsíce utečou jako voda a taková velká oslava se musí naplánovat :grinning:
13. kvě 2007 ve 21:14  • Odpověz
Jo holky taky se na to těším, jsem ráda ,že je Kubík v létě, že můžeme posedět venku na zahradě :slight_smile: dokonce už přemýšlím co mu koupit :astonished: už to máte vymyšlený? :sweat_smile:
13. kvě 2007 ve 22:02  • Odpověz
Holky tak nám je skoro sedm měsíců a taky už se těším na oslavu prvího roku a už mám vybraný i dva dárky. :sweat_smile:
14. kvě 2007 v 07:55  • Odpověz
Jita- :grinning:
Ijetka-zatim nic vymyslenyho nemam,urcite mu koupim ten detskej bazenek ale to asi uz v cervnu a vcera jsem mu objednala houpajdu na zahradu,je takova pevna plastova,se zarazkou aby nevypadl,tak jsem zvedava jestli se mu v ni bude libit,my vlastne kupujem furt neco :grinning: taky potrebujem golface a krosnu...jee toho je :grinning: ale chci mu jeste koupit neco jako fakt pro nej,treba velkyho plysovyho medveda :grinning: :grinning: :wink:
Kamhajek-a co jsi vybrala, prozrad? :sweat_smile:

Jo holky prave jsme dorazili z poradny tak mame 8,92 kg a 74cm :wink:

Jak jsme byli o vikendu u nasich tak za tu 1noc malyho tak postipali komari,chudinka vypada :frowning2: ,jeste ze je tady nemame :wink:
14. kvě 2007 v 11:26  • Odpověz
ijet,
ještě jsem o dárku vůbec neuvažovala...asi bych už měla...
carodkaa,
houpajdu si říkáme musíme rychle taky koupit, u našich se jí v ní líbí, akorát se rozhodnu mezi plastovou a dřevěnou, plastová asi vydrží déle pěkná, je odolnější vůči dešti... :wink:
A váhu máte super, tak akorát :slight_smile:

Asi bych jí koupila k narozeninám hlavně kočárek pro panenky :slight_smile:
14. kvě 2007 v 16:04  • Odpověz
U nás v jednom obchodě prodávají houpačku v takové kovové konstrukci, taže se může houpat doma i na zahradě. Vypadá to moc pěkně, zamilovala jsem se tam do toho už když byl Ondra v bříšku. Něco takového, ale tady to mají podstatně hezčí.
http://www.e-detskysvet.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=3618
A pak ještě tohle:
http://www.ostrovpokladu.cz/preview?img=5075597 .
14. kvě 2007 v 17:24  • Odpověz
Holky my jsme si letos na Natálčin první rok naplánovali svatbu.
Ale jelikož je to neděle a to u nás obřadní síň je zavřená a neděle se nám nelíbí tak datum měníme :slight_smile: .
A taky jsem si říkala, že ji ty její první narozeniny nemůžu zkazit naší svatbou.To by pak na ní každý zapoměl.

kamhajek,
ta houpačka se mi taky moc, moc líbí :slight_smile: .Ale bohužel nemáme zahradu a doma už má hraček spoustu a málo místa. :unamused:

jiťa2,
nás taky kočárek asi nemine :slight_smile: .Už se vidím jak budu tahat ven dva kočárky, jeden pro panenku a jeden pro Natálku. :sweat_smile:
14. kvě 2007 v 17:54  • Odpověz
Isacek: tak to my mám zahradu velkou a dům taky.

Vždyť ty malé holčičky co potkávám s kočárkem jsou tak sladké, ale chudinky maminky nevědí co dřív hlídat.

Kdyby jste našli nějaký uni dárek pro holky i kluky dejte vědět. Mě se bude potom příbuzenstvo ptát co mají Ondrovi koupit, tak aspoň budu vědět co mám říkat. :grinning:
14. kvě 2007 v 18:02  • Odpověz
To jsou dobrý tipy, třeba s tou houpačkou...ale nevím, co vydrží, když tak jednou malá na ni začne řádit, aby se to nepřevrátilo, asi to bude pro menší děti, tak do roku a půl, že? Manža mi udělá venku normální sloupky, takovou konstrukci, a tam bude houpajda viset...a chceme si udělat na zahradě dětský koutek letos, aby tam bylo pro malou vyžití...už se fat těším... :slight_smile:
14. kvě 2007 v 19:07  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
já mám v merku taky venkovní houpačku (asi spíš plast, určitě bude prckovi sympatičtější, že je barevná), velikou tatrovku (na tom odrostli snad všichni kluci) a nějaké odrážedlo :wink:

jinak ta houpačka v konstrukci je supr, teď ji nevyužíváme, není místo, protože předěláváme koupelnu a všechno z ní je naskládaný po celém bytě, včetně pračky :sweat_smile: ale už ji u nás otestovaly všechny návštěvy s dětma :slight_smile:

jinak už mě nic nenapadá, protože veliké plyšáky i trojkolku už jsme dostali od kámošů a holek z práce, ale časem určitě na něco nezbytně nutného přijdu :grinning:
14. kvě 2007 v 19:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.