• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
já si myslím, že jí to dělá to samé, co tady: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=66428&vGroupOffset=0
ale třeba technika překvapí a Ijetka se nám tu ukáže :slight_smile:
27. srp 2008 ve 14:10  • Odpověz
autor
no holky nebojte, romany jsem si nejak odvykla psat.
Taakze. My jsme vyrazili ve ctvrtek na slovensko a pak v patek vecer smer chorvatsko.Cestou nas chytla takova boure, se strasnymi kroupami, takze jsme museli asi na pul hodiny zastavit, nebot jsme jeli krokem a nebylo videt ani na auto znamych pred nami, ale nebyli jsme nastesti sami. Znami meli pujceny stresni box, tak se bali, aby jim to ta boure neurvala. Meli jsme mezi sebou vysilacky, takze to bylo super, ze jsme se mohli mezi sebou dorozumivat a nemuseli si posilat smsky. Ubytovani jakztakz.Dostali jsme apartman pro 6 lidi v podkrovi domu.Ale byl starsi,pristi rok ho budou predelavat a nebyl na webovkach,takze jsme byli trochu sklamani.Ale bohate nam to vynahradilo super pocasi.Bali jsme se, ze bude prset.Chodili jsme na plaz dopo i odpo. A chodili jsme taky chrnet s detma po obede, kazdy den tri hodiny - jsme zvedavi, co budeme delat, az manza pujde do prace :o) A ja v praze :o). Plaze jsme nasli dve. Tak do 15ti minut od apartmanu. I piscitou i kamenitou. Nakonec jsme chodili vic na tu kamenitou, nebot tam byli mista, kde si deti mohli hrat a vydrzeli i cele dopoledne. Dalsi nevyhoda byla to, ze jsem bydleli u silnice, takze jsme slyseli motorky i ve dve noci. Apartman mel byt klimatizovan, ale ve finale byl v pokoji jen vetrak, tak jsme mohli mit v noci pusteny ten - diky bohu. Parkrat jsme byli v centru - to bylo taky tak do 15ti minut chuze. Ochutnali jsme skvele zmrzlinove pohary, az z toho mala "pravdepodobne" dostala prujem. Ale tezko rict. Bylo to po tydnu, takze mozna mohla dostat i trochu neprevarene vody. A chodili jsme na capucina. Udelali jsme si par vyletu na ostrove. Byli jsme v Malem Losinji - na ostrove Cres. Jeli jsme trajektem... Proste to bylo super. Suvenyry jsme nekupovali. Dovezli jsme moji i manzelove rodine vina a my jsme si nakonec koupili obraz z penez, ktere nam zbyly. Az bude doma viset, poslu foto. Jsou to slunecnice. Ale mne naprosto uchvatili a manzelovi se libily tez, tak jsme ho vzali a mame pamatku... Cesta zpaty byla o hubu, protoze jsme jeli pres den a bylo zrovna horko, takze jsme museli parkrat zastavit kvuli detem. Pro mne to bylo super, protoze mam definitivne zahojenou nohu, more a lecive naplaste tomu jeste pomohly, takze jsme si to uzili vsichni. Se znamymi jsme skoro kazdy vecer popijeli - bud vino a nebo chorvatske pivo :o) Az budou fotky, tak poslu klic k albu... Opalena jsem tam, kde to bude nejvic pres zimu videt :o) oblicej, ramena, vystrih. Jinak bricho a nohy mam bile :o) mozna to dorovnam v solarku - jestli bude cas. Nabrala jsem energii a jsem rada, ze muzu zase normalne zit. Chteli jsme zacit pracovat na mimi, ale nejak nebyla moznost - spali jsme s Terkou v jednom pokoji. Tak mozna po navratu do prahy.

kamhajek,
az budes na icq, tak s tebou pokecam o tech jeslich, velice mne to zajima. Terka tam byla jednou a chci ji tam zacit davat od zari. Byli jsme domluvene s jednou maminou, ale ma zlomenou ruku, takze asi to nebude zvladat .. A sestra je proti tomu, abych takhle malou davala do jesli .. tak potrebuju psychickou podporu :wink:
27. srp 2008 ve 20:47  • Odpověz
Jůůů konečně románek od Mapris :slight_smile:
Mapris, super popis, vypadá to, že jste si to fakt moc užili. A hlavně mám radost z tý tvý fajfky, že se snad konečně definitivně zahojila. To je paráda. Tak ještě odpočívej na Slovensku. Kdy se vracíte?

Prosim tě, co je ségře do toho, že chceš začít dávat Terku do jesliček? Já si náhodou myslím, že je to pro ně jenom dobře. Jako neříkám šoupnout tam na celý den půlroční mimi, ale párkrát do týdne na pár hodin vidím pro dvouletý dítě jen samý přínos. A co si budem nalhávat, ono jim taky určitě udělá dobře dostat se mezi jiný děti, než jen koukat doma furt na ten jeden a samý ks... obličejík :grinning:
27. srp 2008 ve 21:06  • Odpověz
To jsem se ale nasmála :grinning: :grinning: :grinning:
Mapris si odvykla psát romány a podívejme, jak to sype z rukávu :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2008 ve 21:45  • Odpověz
Ahoj holky,
všem vám moc děkujeme za přání :wink: Dneska se žádná oslava nekonala,necháme to až na sobotu,abysme mohli slavit s taťkou a babičkou a dědou.Objednala jsem v cukrárně dort autíčko tak jsem zvědavá jak bude chutnat.Viděla jsem fotku a vypadá celkem hezky.Já jsem dort péct nechtěla,protože jsem pro Fíka chtěla nějaký atipický,právě auto nebo mašinku a to bych teda nesvedla ani náhodou.Chci dort navrchu s marcipánem tak už se na něj těšim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Budeme slavit asi u mojí babičky,teď jen zbývá převést dárky.Dostane opět hafo hraček,už nás ty hračky zavalí :sweat_smile:

prochi

mně ten Pitrýsek zase hned připomněl herce Luďka Sobotu ve filmu "Já to teda beru šéfe"(jestli se tak jmenoval)tak jsem se taky smála :grinning:

mapris

tak super,že jste si dovču užili a že jsi odpočatá a plná energie :wink: To je zapotřebí :dizzy_face:
27. srp 2008 ve 22:55  • Odpověz
zevi:
co se týká toho očkování spalničky,zarděnky...tak my půjdeme někdy v září,pozvánka nám ještě nepřišla.Měli jsme jít už dávno,v červnu nebo červenci,ale Fík byl nemocný tak dr říkal,že to nechá na další kolo vakcinace a to bude právě v září.Jinak mu musím ukázat Fíkovo ramínko,zdá se mi,že se mu nevytvořila reakce na TBC,teda najdu tam úplný pidi dolíček,ale pomalu na to hledání potřebuju lupu tak nevim nevim jestli by ta jizvička neměla být zřetelnější :confounded: No a pak taky musim říct,že máme problém s přetahováním pindika.Snd mu to dr nebude nějak drasricky zkoušet,myslim,že by to Fíka bolelo a hlavně se bojim,aby se z toho zase nezačal počůrávat a nevrátili jsme se k plenám.Ale to snad ne,snad to vyřeší nějaká mastička.
27. srp 2008 ve 23:00  • Odpověz
autor
prochi,
vracime se v sobotu a pak jeste v nedeli chcem sjet k nasim, protoze neter jde v pondeli do skoly a chteli by jsme se jit na ni podivat.

jita2,
no ono to nakonec jako roman vyslo :o)

macej,
tak my ostudy opozdene prejeme fikovi tez vsechno nej a mohli bysme se konecne sejit co? :o))

No, dovolena super, ale ted tu resim zas v rodine veci. Mam jednoho stryce v nemocnici, ceka ho operace slinivky, ma tam nador a druhemu se otvira noha a ceka ho operace - strasne se boji, a ani se mu nedivim, je mu uz 80 a ma za sebou trojity baypass .... Tak tady zhavim telefon, cizina-necizina a snazim se pomoc aspon psychicky a tomu druhemu s tou nohou jsem pres net nasla nejakou ambulanci, tak ho tam jeste musime dokopat, protoze on je jako muj otec - doktory nepotrebuje (taky je to otcuv bratr).. Takze to jen takove, aby to nebyl moc jednoduchy a sladky navrat z dovolene ... :unamused: :angry:
28. srp 2008 v 10:59  • Odpověz
Opožděně přejeme Fílovi vše nejlepší k druhým narozeninám.

Mapris: co se týče jeslí souhlasím s Prochi. Jinak super, že jste si užili dovču.

Já mám teď volno, Ondru jsme odvezli za babi a dědou a uvidíme ho až v neděli. Když jsme dnes odjížděli, začal brečet a máma, táta. Tak jsme z toho byli s manželem na měkko. Už se mi stýská, ještě že máme program, zítra práce, v sobotu jdeme na svatbu a pak už je tu neděle.

Přeočkování na zarděnky a spol nás čeká na začátku září. Máme tu nehrazenou vakcínu a u prvního jsme neměli žádnou reakci.
Objednávala jsem Ondru k zubaři a povídám sestřičce, že mi to stačí až v průběhu října (to nám budou 2 roky) a ona mě vyvedla z omylu, že objednávají až na listopad.
28. srp 2008 ve 12:21  • Odpověz
mapris,
povídání o dovolené se pěkně čte. Úplně to Chorvatsko na mě dýchlo, jak jsi to pěkně popsala, hlavně že ti to pomohlo na tu nohu, že bys měla definitivně pokoj, užila jsi si s ní až dost :wink:
tak doufám, že strýčkové budou v pořádku, a jak to má daleko ten s tou nohou, jak mu to jako budou operovat, když se to otevírá? On má jako bercák?
28. srp 2008 ve 12:34  • Odpověz
autor
jita2,
a to jsem jeste byla strucna :o) jsem nejaka lina psat a cist :o)))
Nevim co ma, mluvila jsem jen se sestrou a strejdovi se nemuzu dovolat, takze vic nevim ...

kamhajek,
no to my uz nastesti zubare mame za sebou. Napred jsme hezky nacvicovali, jak budem otvirat pusinku, a kdyz jsme prisli, tak stiskla celist a ani omylem. Zubarka byla rada, ze spocitala zuby.
28. srp 2008 ve 13:25  • Odpověz
no prosím, Mapris nezklamala :grinning:
super, že vám to tak krásně vyšlo, i přes tu kapku náročnější cestu, odpočinula sis, načerpala energii a hlavně že máš konečně nohu v pohodě! to je báječná zpráva, po tom všem trápení, cos už s ní zažila :wink:
tak držím palečky ať ještě doma to dopadne dobře

Macejko, myslím že ve dvou letech se dělá na TBC přeočkování (pokud chybí jizvička) měla by být docela zřetelná, my máme nejmíň tak 2mm
k tomu pindíkovi, zkusím pohledat ten článek, co už jsem ti jednou slibovala, je sice fakt, že co doktor, to názor, ale dle mého, pokud malý nemá problémy a záněty, tak by mu to žádný lékař neměl na silu zkoušet přetahovat, pořád je ještě dost času, aby se to vyřešilo samo a přirozeně

holky, ještě k těm spalničkám, nepamatujete si, jestli byl v místě vpichu flíček? no flíček... velikosti padesátikoruny (naštěstí jen kovové :sweat_smile: ) já už to zapomněla, jak to měl posledně
29. srp 2008 ve 13:45  • Odpověz
našla jsem rychleji, než jsem doufala :grinning: http://www.mladazena.cz/scripts/detail.php?id=275636

tak se mějte, já jdu balit a kramářit, rozhodli jsme se využít teplého víkendu a ještě jednou vyrazit pod stan, tak snad nám bude počasí nakloněno příznivěji než posledně, kdy nás déšť nakonec zahnal domů po 1 noci
29. srp 2008 ve 13:51  • Odpověz
Nás čekají další spalničky teď v září.A to máme i zubaře a pak hned přeočkování TBC, malý se neudělalo dost těch ochraných látek.Byli jsme už v červnu, ale to přesunuli na září, páč předtím brala ty ATB.

mapris,
fajn, že jsi si odpočinula a nabrala novou energii.Tak kdy ji půjdem vydat?? :grinning: :grinning:

zevi,
tak ať vám víkend hezky vyjde, hlavně to počasí.Taky bych hned jela pod stan :slight_smile: .
29. srp 2008 ve 14:17  • Odpověz
autor
isacek,
muzem hned pristi vikend :o)) Pokud teda nepujdem na ten tandem, ale jeste nemame rezervovany termin, takze asi ne. A doufam, ze se prida i macejka :o)

prochi,
no co si pamatuju ja, tak terka tam mela takovou malou boulicku a pak uz nic ...
29. srp 2008 ve 14:39  • Odpověz
hmmm, tak my dnes ani nikam nejedem, páč taťka volal, že "za chvilku" bude odjíždět z práce, volně přeloženo, že bude doma dřív než ve 4, tomu nevěřím, pak musí dodělat jen takovou rychlovku-taky nejmíň hodina, to známe :zipper_mouth:
tak jsem říkala, že snad ani takhle na noc ani nemá smysl jet, páč dřív než v 6 by jsme se asi nevyhrabali, to by se musel stát zázrak, čert ví, kde budeme bloudit a za světla měsíce stan rozhodně stavět nehodlám... to radši zítra brzo ráno a v klidu

jo a zubaře máme taky na září, my se objednáváme celá famili při návštěvě rovnou na další prohlídku za 1/2 roku, takže pak už na to nemusím myslet
29. srp 2008 v 15:12  • Odpověz
zevi

děkuju za odkaz,důkladně jsem pročetla :wink: Podle toho článku a doktora co tam píše je tedy normální,že nám to teď nejde,což jsem ráda,ale zase když už to několikrát šlo a teď zase ne...Nicméně Fík s močením problém nemá,když čůrá tak je proud ze začátku silný,takže to zůžení o kterém píšou by to být nemělo.V podstatě tady píšou to co říkal náš dr a to znamená,že zatím nepřetahovat,že ho má zatím jen na čůrání :sweat_smile: :grinning: Doktorovi se o tom zmíním až tam půjdeme a taky o tom TBC,protože jizvičku asi nemáme,najdu maximálně minidůlek.

K těm spalničkám,Fík měl taky bouli,myslím ten den,ale druhý den už ji na ruce neměl.Měli jsme tu normální nehrazenou vakcínu.

iso,mapris

souhlasím,ráda s vámi někam vyrazím,můžeme zkusit něco naplánovat :wink:

zevi

prosím,můžu se tě zeptat jaký máte stan?Taky by mě lákalo někam zajet(letos už to asi nestihnem),ale máme takové malé "iglu"což je stan pro dva,Fík by se tam s námi vešel,ale spíš mám obavu,aby neprostydl i přes karimatky a deky.My byli naposledy pod stanem s přítelem asi před čtyřma rokama, s partou.

Jo a ještě jsem vám chtěla napsat o našem dnešním výletu.Přítel si vzal na dnešek volno a vyrazili jsme ještě s kamarádama do ZOO ve Dvoře Králové.Musim říct,že je to tam moc pěkný,byla jsem nadšená.Já tam byla jen jednou a to mi bylo asi deset.Fakt se nám tam líbilo,Fíla byl taky nadšenej,je tam spousta zvířat,nějaké ani nejsou v pražské Zoo takže prostě zážitek.Jediné co mě úplně nenadchlo byla projížďka safari busem,pro děti je to zážitek,ale v podstatě vidíte jen antilopy takže mně stačí vidět jednou teda projet se jednou,ale nápad je to moc pěknej :dizzy_face: Filípkovi se bus líbil,ale přítel říkal,že chvíli neposeděl,pořád by pobíhal,ale to nemohl,protože seděli s taťkou nahoře a já byla s kočárem dole v autobuse a natáčela jsem na kameru.Občas jsem slyšela jak Fík něco křičí a povídá si s kamarádama :grinning: Prostě byli celkově hluční a kamarádka mi pak říkala,že paní co seděla za nimi říkala,že asi budou muset jet ještě jednou :sweat_smile: (pan řidič totiž komentoval kudy projíždíme a jaká zvířata vidíme a to nahoře díky našim dítkům moc slyšet nebylo :sweat_smile: ) Dvakrát jsme jeli mašinkou,k tomu autobusu a pak od něj to byl taky pro děti zážitek,prostě celý výlet se vydařil a i počasí nám přálo,sice bylo pod mrakem,ale nepršelo,vlastně sprchlo asi na čtvrt hodinky když už jsme byli na odchodu takže super :slight_smile: Fík ani celý den nespal kolik tam na něj bylo zážitků,je tam i několik dětských hřišť,celá zoo v rovině,žádné kopce,prostě bájo :wink: Fík nám usnul při zpáteční cestě asi v půl sedmé,pak se na chvíli vzbudil v autě a ještě když jsme přijeli domů,ale uložila jsem ho,převlékla do pyžámka,vypil mlíčko a spal dál,to jsme koukali.
29. srp 2008 ve 23:24  • Odpověz
mapris,macejka,
já bych mohla až ten další.To je myslím 8.9., teda jestli chcete jít v pátek.

Holky prosím nemáte někdo dobrou radu, jak na obarvené prádlo???? :unamused:
Včera jsem prala tmavé věci a připletl se mi tam červený ručník, přítel tam měl jedny světlejší
rifle od Replay a teď jsou narůžovělé.Ještě to neví a asi mě zabije :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Je to vidět hodně hlavně na těch místech kde jsou šisované.Stává se mi to velice málo, teda spíš vůbec, ale teď to je průšvih.
Nevím co s tím :cry: :cry: :cry: :cry: .
30. srp 2008 ve 21:14  • Odpověz
iso

na obarvené prádlo je takový prášek,jmenuje se Duha,je to pytlík asi jako od pudingu,musíš to s tím znovu vyprat.Stojí pár kaček a mívají ho spíš v menších drogeriích.Držim palce ať se ti to povede odbarvit :wink:
Jinak zítra nejspíš pojedeme na chatu takže do těch Žlutých lázní asi nepůjdeme :unamused: škoda.
30. srp 2008 ve 22:23  • Odpověz
luci,
díky, hned v po.se na to zeptám.My tam zítra taky nepůjdem, malá nemá ty opárky uplně zahojené,
tak ji nechci ještě tahat mezi děti.Ven chodíme, ale jen sami :unamused: ...
30. srp 2008 ve 22:27  • Odpověz
Ahoj, kočky!
Dneska mám konečně Ondráška doma (strašně se mi stýskalo), zase mě ignoruje :frowning2: , já ho fakt nebudu nikomu dávat na hlídání, rve mi to srdce, když je na mě naštvaný a nechce ke mě. Děda říkal, že ten první den po mě dost fňukal. Jinak byl hodný.
Včera svatba byla super, nevěsta bylá krásná!
V pátek jsem byla u kamarádky, má syna o rok staršího než je Ondra a nafasovala jsem dva pytle oblečení. Zvala mě a oblečení mi nabízela už dlouho a mě to bylo pořád blbé (známe se chvilku), ale jsem ráda. Věcičky fakt krásné, takže na zimu už máme naprostou většinu a dokonce i něco na přští léto. Většina je Next a jiné super značky.

Macej: ZOO ve Dvoře mi líbí víc než v Praze, právě proto, že je na rovině.

Isa: růžová je moderní :grinning: .
31. srp 2008 ve 13:28  • Odpověz
macej,
tak to jste si užili super den :slight_smile:
Jinak s tím stanem se to asi ještě dá, sice je chladněji, ale nejdůležitější je teplo odspodu, tak když bude pořádná vrstva, tak ti nenachladne :wink:

kam,
a proč tě ignoruje? Nerozumím tomu....jako že když je delší dobu od tebe, tak se to projevuje takhle?
31. srp 2008 ve 21:39  • Odpověz
Jita: projevuje se to tak, že ke mě vůbec nechce, ale když odejdu z místnosti tak mu to vadí, když se vrátím, zase děla, že tam nejsem. Dneska tu byla kamarádka a říkala, že Ondra je mamánek, jakmile jsem šla pro něco do jiné místnosti, všeho nechal a čekal až se vrátím. Je to moje zlatíčko!!!
31. srp 2008 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

kam

mně by se taky moc stýskalo,ani se ti nedivim.Fík spal jednu noc u našich a i to mi přišlo divné.Asi tě chce vytrestat zato,že jsi ho jako nechala jen s babi a dědou a dovolila sis nejet s nima :grinning:

My v sobotu slavili Fíkovi narozeniny u mojí babičky.Bylo to moc pěkný,dort nám všem chutnal,Fíla byl od dortu slušně upatlanej,sfoukávání svíček jsme museli několikrát opakovat neboť to Fíka děsně bavilo a opakoval "ještě " :sweat_smile: Pak když došlo na přípitek tak to probíhalo také několikrát,dali jsme Fílovi panáka a do něj čaj,s každým si několikrát ťuknul a pak to musel celé vypít :grinning: Z dárků byl nadšený,dostal toho tolik že po chvíli nevěděl po čem dřív skočit,úspěch měli všechny hračky.Dala jsem mu do dárků i mikinu a čepice,které jsme mu koupili,všechny dárky měl ve velké tašce.Tak mikinu vzal do ruky a odhodil ji stranou,jakoby chtěl říct "co mi to sem strkáte za hadr mezi hračky" :sweat_smile: tomu jsme se fakt všichni smály no a čepice jsem dala stranou rovnou sama,páč jsem pochopila,že ho to fakt zajímat nebude.Z těch hadříků mám radost spíš já :sweat_smile:
Dneska bylo krásně tak jsme vyrazili na chatu,už jsme tam celkem dlouho nebyli tak se tam Fík vyběhal.Bylo by super,kdyby bylo takové ještě září :dizzy_face:
Vložila jsem pár fotek z dinoparku,safari a oslavy(dortík byl červený,na fotce vypadá růžový)
1. zář 2008 v 00:03  • Odpověz
autor
isacek,
no ja mela na mysli ted co bude - 6-9.9.. Pristi tyden pak prijedou znami ze slovenska a ten dalsi nevim co bude, protoze chceme nekdy ten tandem ... Jo a s tim odbarvenim - jestli neni pozde, tak na to je dobry hned do pracky nalejt savo perex - ten snad oddbarvuje, a znova vyprat. Ja takhle obarvila manzelovo svetle tricko na ruzovo. Tak ho odmital nosit. A parkrat jsem to dala vyprat s bilym a je zase zpatky jak melo.

tyyy jo,
padam na hubu. Jeste nemam vybaleno a nejak nemam naladu. Terka nejak nezvladla ten prechod z horka do chladna, tak je trosku unudlana, a mne poboliva v krku. Do toho mam kazdy den kondicky na auto, pac pani instruktorka fici na dovcu o vikednu, tak to chci mi z krku a hlavne potrebujem dat auto do servisu, ponevadz pipa olej ... na garanci ... Do toho Tereza rozhozena, musime u ni byt pri uspavani, nez usne, furt chce mami, mami, mami. Tak ji do tech jeslicek ani tenhle tyden nedam, nez se trosku zadaptuje. Do toho prani, uklizeni - boze ja to vybalovani tak nesnaaasiiim :o(((
Jeden stryc uz je po operaci, pry to "snad" zvladl, vic informaci nevim. A druhy - co ma tu otevrenou nohu, tak to nema problemy jen s "tim" otevrenim. Ale neprokrvuje se mu jedna noha - od kolene dolu - a budou mu davat umely cevy ci co :o(

macejka,
fotky hezky :o)
tyy jo, dortik peknej ... budes mi muset dat navod. Terce chci taky udelat k druhejm narozeninam auto, protoze je do nich blazen :o)))
2. zář 2008 ve 12:45  • Odpověz
Macej: fotečky hezké. A co jste Fíkovi dali k narozkám? Nám se to blíží a okolí se začíná vyptávat co mají pořídit.

U nás dort bude nejpíš mašinka, páč předpokládám, že by mi nikde v cukrárně neudělali fialového dinosaura Barnyeho a mašinka je u nás hned na druhém místě.

Dneska se zase konali jesle, pro změnu už ani nechtěl jít do budovy a brečel, ale prý se brzy uklidnil a hrál si.

Mapris: vybalování taky nesnáším.
2. zář 2008 ve 14:24  • Odpověz
mapris,
tak tento víkend bohužel nemůžu.Malá jede na víkend k babičce a já se tááák těším až budem sami a pořádně se vyspím.
Malá už třetí týden spí nespí, za noc k ní vstávám i 12krát.Nevím co se děje, jsem už vyfluslá a unavená..

kam,
u vás taky letí Barney?U nás už asi rok, teď jsem ji jednoho objednala k narozeninám až z Anglie.
Už ho máme doma, sice není moc velkej, ale mám pocit, že se zblázní :grinning: .
Ale kamarádka co dělá letušku, nám slíbila, že nám do vánoc přiveze z Ameriky velkého.Tak snad to vyjde.

macejka,
hezkej dort a kde jste ho nakonec objednali?Ten není asi odsud, viď?Já musím jít objednat dort zítra a stále nevím jakej :confounded: .Miluje zvířata, slony, žáby, medvědy ale žádný takový hezký dort jsem neviděla.
Jinak já mám taky pro malou k narozeninám i spoustu oblečení, ale ona má nové věci fakt ráda.
Vždy si to hned zkouší a nechce to sundat, tak jsem zvědavá jestli mi to mezi hračkama taky neodhodí :grinning: :grinning: .
Ale Fíla jak kluk, tak se nedivím, že ho to nezaujalo :slight_smile:
2. zář 2008 ve 14:38  • Odpověz
Isa: taky jsem Barneyho objednávala z Anglie, Ondra je z něj úplně mimo a z velkého by se asi zbláznil blahem. Nahrávám mu díly na video a pouštím mu je když potřebuji klid a při ranním a večerním mlíčku.
2. zář 2008 ve 21:12  • Odpověz
mapris

návod žádný nemám,psala jsem,že bych žádný takový dort neudělala,objednala jsem ho a dělali jiní-cukrárna :grinning: Ale byl výtečný,dovnitř dali co jsem chtěla a pochutnali jsme si.

iso

dort jsem nakonec objednávala u nás,na ntu cukrárnu v Dejvicích jsem koukala,jak jsi mi posílala odkaz,ani jsem si neprohlédla všechny dorty kolik jich tam mají a to mluvím jen o těch dětských.Ceny byly taky pěkný,ale byli podobný jako v jedné cukrárně tady u nás v které jsem se taky ptala na dort,ale nakonec mě odradilo to,když mi paní ukázala jak asi bude ten dort velký(auutíčko) a nekecám,byl by velký asi půl metru a cena 1600,-tak jsem si řekla,že nejsem blázen,kdo by to jedl,když byla jen rodinná oslava,celkem 6 lidí.Dort by nám lezl i ušima a snědli bysme tak půlku počítám.Byl by to dort pro velikou oslavu s obr počtem lidí a né pro naší mini oslavu :sweat_smile:

kam

mašinka byla druhá varianta i u nás,ale tu tady v té cukrárně co jsem dortík objednávala neměli s marcipánem na vrchu,ale s krémem a já chtěla jednoznačně marcipán :wink:
Jinak Fík toho dostal dost krom oblečení co ho nezajímalo dostal mluvící vysavač,mašinku s kolejema,velký auto odtahovku,dva džípy,koloběžku,razítka,pastelky do vany,teletubbiese,knížky,letadlo co vydává šílené zvuky :sweat_smile: a dál už ani nevim.Dostal toho fakt dost až zbytečně,po chvíli nevěděl s čím si hrát dřív tak jsem říkala,že k vánocům to musíme krotit,chtěla bych hlavně,aby dostal k vánocům kolo.

iso

co džíny?Podařilo se ti je odbarvit?

isa,mapris

tak necháme srázek na konec září nebo jak? :wink: :dizzy_face:
2. zář 2008 ve 22:27  • Odpověz
luci,
ještě jsem ty kalhoty nezkoušela odbarvit, ale zítra to už udělám.
A s tou velikostí máš pravdu, i my ten co měli loni byl zbytečně veliký.A to jsme měli tu menší velikost.
Takže stejně skoro 3/4 dortu jsme vyhodili :unamused: .
Malá taky dostane dost hraček, jsme stejně praštené, viď? :grinning: :grinning:
Začli jsme ji postupně kupovat ty malé zvířátka od Schleichu, jsou dost drahé, ale naprosto boží :slight_smile: .
A tu dámskou jízdu, můžu jen pr.víkend a nebo až pak první víkend v říjnu.

kam,
tak malá má už ty díly pěkně okoukané, páč dávají tu stejnou sérii stále dokola.
Takže ji to občas pouším v angličtině na You tube, tam jsou i jiné.
2. zář 2008 ve 23:43  • Odpověz
autor
isa, macej,
podle informaci co jsem dostala - znami nebudou spat u nas a planuji sraz v nedeli odpoledne. Takze mam pristi vikend - pul volnej. Takze muzem v patek a nebo v sobotu. I kdyz bych byla radsi pro patek. Konec zari planuju navstevu u nasich.
3. zář 2008 ve 13:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.