• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
jinak taky řeším, co Terce k narozkám ...
3. zář 2008 ve 14:33  • Odpověz
ahoj kozenky,

koukám, že Ijet se pořád nedaří se připojit.

mapris,
taky nesnáším vybalování, ani se nedivím, to je ale fuj prácička :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak to bude mít ten druhý strejda s tou nohou asi dost složitý, bůh ví, co ho čeká, když se mu ta noha neprokrvuje, no snad ho dají doktoři do richtiku :wink:

kam,
to už je velký úspěch, když mrčí jen na začátku, jak zapadne mezi děti, je spokojený, to je důležité :slight_smile:

Jinak se poohlížím po nějakém ojetém hlubokém kočárku pro Maru, hrozně si teď hraje s velkou panenkou, pořád by ji oblíkala, přebalovala a je hrozně důležitá mamina :grinning:
3. zář 2008 v 15:12  • Odpověz
Tak máme za sebou přeočkování proti zarděnkám... Ondra už do čekárny vůbec nechtěl jít, pak tam seděl a pořád mi říkal že chce jít "tam pá". Pak jakmile v ordinaci spatřil doktora začal brečet a když ho vyšetřoval, tak řval. Naše míry jsou: váha 13,3 kg, výška 89cm.
3. zář 2008 ve 20:52  • Odpověz
ahojky,
my máme 15 kg :dizzy_face: , a 93 cm :slight_smile:
4. zář 2008 v 09:03  • Odpověz
Ahojky holky pamatujete na mě? :grinning:
Musím pověsit na barák prapory, že mě to sem pustilo, byla to ale doba, co???
No berete mě mezi sebe????
Koukám kolik váží a měří vaši miláčkové, Kubík váží 12,5kg a změřím ho až se vyspinká, zatím papa :slight_smile:
4. zář 2008 v 11:36  • Odpověz
autor
no, váhu naší slečny nevím, ale přes prázdniny zase vyrostla, takže musim sehnat větší tepláky a hlavně podzimní a zimní oblečení. A měří 88 cm.
4. zář 2008 ve 12:45  • Odpověz
ahoj ijetuškoooooooooo,
to abych už podruhé zase vyvěsila prapory :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No to hledím, že tě to konečně pustilo!!!!!

Jak tak koukám, jsme zatím nejtěžší, holt geny jsou geny :grinning:
Máte ještě někdo 15-ti kilového miláčka?
4. zář 2008 ve 13:08  • Odpověz
Jita: ale taky jste nejstarší ne? Tak to máte váhu akorát.

Ijet: provolávám 3x sláva, že jsi zase mezi náma :wink: :wink: :wink: . Tak chceme nějaké nóvé info.

Zevi, Mapris jak jste na tom s nočníkováním. U nás pořád žádný velký posun. Občas zkusím nechat ho bez plíny, ale je to pořád stejné. Neřekne si nikdy a převlékám pořád dokola.
4. zář 2008 ve 13:35  • Odpověz
ahooooj holky, týden v pejru a nebylo možné, abych sem v klidu zasedla (ale moc jste toho nenanlachaly, takže jsem v obraze :wink: )

Ijet, no konečně :slight_smile: vítej zpátky, snad tě už nebude ta technika zlobit a uvidíme tě častěji (nejlépe hodně často :grinning: )

a kontrola váhy, délky: u nás 10kg (to není překlep, ale holá skutečnost, váženo v nemocnici, ale možná je to za těch 7 týdnů už o nějaký gram víc :sweat_smile: ) délku zjistím až se ratolest vzbudí, asi tak nějak jako ostatní 88-90cm
já mu vážně dávám jíst :sweat_smile: :sweat_smile: a podvyživeně snad taky nevypadá, i když faldíky nevlastníme (já teda nějaké jo, mladej ne :grinning: )

kam, nočníkování: žádná sláva, sice když lítá venku, tak hlásí že čurá, ale až při samotném konání, občas se dostaví úspěch jako např o víkendu, kdy jsme spali pod stanem a mládě se mě ráno ptalo, kam šel táta, tak mu říkám že čurat, že hned dojde, no a prďousek se informoval, jestli šel táta čurat na travičku, tak mu vysvětluju, že ne, protože je tu moc lidí, že to můžou jen děti a ptala jsem se jestli by on na travičku chtěl, tak prý že jo a světe div se, opravdu jak si řekl, tak i udělal :grinning:
občas se tak zadaří i doma, když nemá plenku, tak mu důrazně pořád připomínám, že když se mu bude chtít, nesmí na koberec, ale do nočníčku (úspěchy jsou sporadické, ale vždycky ve mně vzbudí vlnu nadšení, že se plíny přece jen někdy zbavíme, ale než budu jásat doopravdy, to ještě nějaký pátek potrvá-u nás asi ještě hodně pátků :zipper_mouth: )

isacku, jak to dopadlo s narůžovělýma riflama?
prcek měl taky takovou hezkou tyrkysovou teplákovku s krémovým sedlem a nějakým záhadným řízením osudu sedýlko lehce zrůžovělo, tak byla odsouzena k nošení na dvůr :sweat_smile:

kam. ještě k narozkám, u nás byla sice jako největší dárek motorka čtyřkolka (taková na baterie, se sirénou) to bylo nadšení veliké (naše trochu menší, když jsme zjistili jak ta siréna rve uši) ale pořizovali jsme ji už jetou za super cenu z bazárku, jinak bych to jako další krám do baráku snad ani nechtěla
no a doma ze všech dárků slaví největší úspěch dětské plastové nářadí, Jiřík ustavičně lítá s vrtačkou nebo šroubovákem a něco "vjtá a spjavuje" a taky stavebnice, ta česká varianta lega (jsem holt patriotka) takové velké kostky s čudlíkama, je tam i vláček, ploty, okna apod, tu jsem pro něj chtěla s tím, že na vánoce se může přikoupit další pytel
a už hlásím do světa: prosím žádné plyšáky, ať jsou seberoztomilejší, sebekrásnější, fakt nás to už zaplavuje, zabírají hafo místa na sedačce, v posteli i postýlce, poličkách, hračkovém koši, židličkách...
4. zář 2008 ve 14:31  • Odpověz
jo, chtěla jsem písnout ještě k víkendu, byli jsme jeden den v dinoparku, užili jsme si to všichni, mocinky se nám tam líbilo, sice jak psala Macejka, malý zpočátku nevěděl, jestli se všech těch zvuků nemá bát, ale pak se nechal přesvědčit, že to jsou ještěrky a smějí se a hrdinně je šel hladit a osedlávat :sweat_smile: a nejlepší bylo, když jsme se u vchodu fotili s obrovským brontosaurem, či co to bylo za potvoru, tak nám dítko hlásilo, že "ještějka má čulátko" :grinning: :grinning: pak jsme vyzkoumali, že krom čurátka má i dost realisticky vyvedené i kakátko :grinning:
fakt k výletu doporučuju!

druhý den jsme byli ve westernovém městečku, to bylo taky supr, jako hlavní "atrakce" tam byl Mario Kubec jako skvělý Vinnetou a ve spoustě dalších rolí, ale co nás nejvíc uchvátilo, byla půjčovna koz :sweat_smile: prostě za třicet kaček dostanete kozu na vodítku a zelenou větvičku, kterou vám během pár sekund sežere a v tu ránu přestáváte určovat směr vaší procházky vy a začíná velet koza :grinning:

a taky malý jel na koňovi a úplně jsem čučela jak puk, jak se krásně držel v sedle, už jsme ho sice vozili kdysi na poníkoví, ale tohle byl normální veliký kůň a fakt jsem zírala

řeknu vám, že z žádného výletu jsem nikdy nevezla tak strašně uprášené a špinavé dítko, jak z těhle dvou dnů, ale fakt to stálo za to, spokojení jsme byli všichni :slight_smile:

teda až na to, že nám asi někdo chtěl ukrást auto :angry: aby to nebylo až tak idylické, jak jsme večer odcházeli z toho westernu, už jsme byli v autě, zavírám dveře a koukám, co to pootevřené okýnko? tak zmáčknu čudlík, že ho zavřu, okno huklo dolů a elektronika si už ani nevrzla :confused: manža mi pak vysvětloval, že asi jak se někdo chtěl dostat dovnitř, ale páč máme elektrické stahování, tak to se zasekne asi po 2-3cm násilného otvírání a dál nepustí... no jo, jenže my okno otevřené nadoraz, noc na krku, měli jsme se přesunovat do kempu, domů by jsme takhle po dálnici rozhodně nedojeli, asi by jsme všichni skončili na ušním se zánětem, tak táta musel vyrvat ten tapecírunk dveří, ručně okýnko jaksi vysoukat nahoru, protože ty lanka tam byla strhané, podepřel to jakýmsi klackem, což zní strašně jednoduše, ale bez jakéhokoliv nářadí se s tím pěkně dlouho lopotil (říká se, že z ho*na bič neupleteš, ale on ho opravdu upletl :sweat_smile: ) a mohli jsme pokračovat ve výletování
4. zář 2008 v 15:07  • Odpověz
Jé Zevi se nám vrátila v plné parádě :grinning: :wink: . To je manžel šikula s tím okýnkem, nám takhle zloději kdysi v Octavii taky rozhodili elektriku.

To dětské nářadíčko je moc dobrý tip, to by se Ondrovi mohlo zamlouvat.
4. zář 2008 v 15:18  • Odpověz
A co Prochi jak jste dopadli s kočárkem?
4. zář 2008 v 15:19  • Odpověz
macejko, chtěla jsem ti sem hodit ten náš stan, bohužel jsem ho nevygooglila :frowning2: trochu podobný je tady tento: -sport.cz/eshop/high-colorado-spirit-3.html ale my máme od jiného výrobce (od toho jsem tu bohužel našla už jen malé pro 2 os, my máme pro 3 a to jsme ho kupovali vcelku nedávno, před 3 rokama
ten náš je podstatně větší, něco jako iglů, ale oválné, v jedné špičce místo na batohy, v druhé předsíňka, máme vyšší vodní sloupec, u podlážky až 7000mm a je fakt, že jsme bez úhony přežili i celonoční slejvák a hlavně je ohromná výhoda, že zatímco u některých stanů musíš postavit ložnici zvlášť a teprve přes to přehazuješ to vrchní tropiko, ten náš má vnitřní stan zavěšený na tom vnějším tropiku, takže jenom nasuneš pruty a máš postavené oba zaráz, takže ten vnitřní by ani při stavění v dešti rozhodně nenamokl

jinak malý ještě letos (i loni) spal v pohodě ve fusaku, ale od ježiška mu plánuju kvalitní dětský spacák a pro nás všechny samonafukovací karimatky, sice je to docela pálka, ale určitě to bude komfortnější než normální pěnové a tahat deky a i líp izolují odspoda
4. zář 2008 v 15:23  • Odpověz
aha, ten odkaz se mi nepovedl, tak znova: http://www.trip-sport.cz/eshop/high-colorado-spirit-3.html
4. zář 2008 v 15:27  • Odpověz
jj, Kam, v plné parádě, se tu musím dovykecávat, co jsem zanedbala :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2008 v 15:28  • Odpověz
mapris,iso

takže bychom mohli příští pátek 12.??To má Maruš svátek :grinning: Já bych také mohla tak se snad domluvíme,jinak pak až v říjnu :unamused:

zevi

zdarec,to byla doba cos tu nebyla :sweat_smile: :grinning: děkuju za odkaz,stan vypadá moc dobře,my máme menší,jak jsem psala jen iglu,museli bychom na nějaký takový výlet pořídit nějaký větší,aby se v něm dalo aspoň trochu hnout :slight_smile: Karimatky máme také klasické pěnové.Já mám naštěstí aspoň spacák asi do -16´C tak mě by bylo teplo,ale pro Fíka mám spacák s medvídkem Pů a ten je jen obyč,ale kdybych mu do toho dala ještě deku tak myslím,že by se to taky dalo :wink: Každopádně bych pod stan někdy jet chtěla,září má být ještě pěkné tak zkusím navrhnout,ale myslim,že přítel upřednostní spíš naší chatu :sweat_smile:

ještě k těm dárkům- Fk ještě dostal puzzle se zvířátkama,jsou to čtverečky rozpůlené a dítko má dát k sobě dvě půlky tak,aby z toho byly správná zvířata a né třeba praso kůň :sweat_smile: zdálo se mi to dobré na procvičení paměti a pak dostal takového malého plast.krokodýla,mačkají se mu jednotlivě zuby a dítko má dát ruku pryč než krokodýl sklapne čelist.To je zase na pozornost :slight_smile: :wink:

zevi

tyhle motorové hračky(autíčka,motorky)jsou super,úžasné,také jsem to pro Fíka chtěla,ale nakonec jsme to zavrhli,páč by nám to zabíralo dost místa v předsíni,je to fakt hračka spíš na zahradu a né do bytu.Měli jsme u kamarádky na chatě půjčeného džípa,byl celkem velkej a děti se na tom vyblbli.Když jsem pak koukala na net kolik by stál tak jsem málem omdlela,páč tam byla cena 12 tisíc,ale tenhle byl velkej pro dvě děti a od Peg perego,dají se sehnat menší a daleko levnější a varianta z bazárku aje asi úplně nejlepší :wink: Ale jak říkám,zabere bto hafo místa takže nic.Naštěstí Fíkovi stačí normal motorka-enduro,chodíme s ní ven téměř denně a taky je to znát,včera jsem koukala na stav bot a u dvou co má jen na motorku(sandálky a tenisky)má příšerně odřený špičky. :sweat_smile:

Včera jsem koupila Fíkovi u Bati botky na podzim,mají pěknou kolekci,ale ty budou spíš sváteční,ne jen tak na ven a už vůbec ne na motorku :sweat_smile:
4. zář 2008 v 16:18  • Odpověz
ijet

huráááááááááááá,teda to to trvalo,ještě že je už vše ok a můžeš se přihlásit :dizzy_face:

Jo ještě jsem chtěla napsat,dnes jsme byli prvně po prázdninách na cvičení,bylo to fajn a Fílu to baví.Chodili jsme už před prázdninama,teď máme novou paní lektorku(nebo jak ji mám nazvat) a je řekla bych lepší než ta předešlá.
4. zář 2008 v 16:21  • Odpověz
mapris, macejka,
tak ju, pr.týden s vámi počítám :slight_smile: .Snad to Marušce vyjde a fakt to konečně uskutečníme, jsem taky spíš pro pátek.Teď už jen vymyslet místo, šla bych někam kde se dá popovídat, ale i tam něco hraje.

Jinak kalhoty jsem nakonec ještě nezkusila odbarvit, protože mi máma říkala, aby pak nezůstaly flekaté a to by bylo ještě horší, tak nevím :confounded: .Byly drahé a jestli je zničím uplně tak pr.týden nikam nejdu, páč jsem mrtvá :dizzy_face: .
Zkusím je párkrát vyprat na prázno, jestli to aspoň trochu pustí a opere se to.

A naše míry jsou 13kg a 95cm už přes půl roku vůbec nepřibrala jen se vytahuje.A když něco přibere tak to vylítá, je to šílenec :grinning: .

zevi,
tak to jste si výlety moc užili :slight_smile: .
Také jsme uvažovali o motorce nebo autě na baterii, ale nakonec jsme nekoupili, má to dost dětí kolem nás, tak si to malá občas půjčí.Tak to pořídí buď na jaře a nebo rovnou to kolo.

ijetka,
to máte fakt tak špatné připojení na notebooku?Přítel se chystá mi ho v nejbližší době koupit ať mám svůj pc, tak mám strach, aby mě to taky nezlobilo.A co máte za připojení a od koho?
4. zář 2008 v 19:56  • Odpověz
autor
nazdar baby, konecne mam klid, uz jen dve pracky a je vikend :grinning: :grinning: , aspon pro mne. Peru od pondeli jako blb, ale nastesti jsem si nechala poradit od kamaradek, a co neni potreba nezehlim - samozrejmne kromne manzelovych veci do prace. A to byste videli, jak to hezky "lita" do skrine :o)))

isacek, macej,
svatek v patek sice nemam, ale to nemusi chlapi vedet. Reknete mu, ze pujdem slavit Marii :o))
No, tam kde neco hraje a zaroven se tam da kecat - tak to je malo mist... To bud klub a nebo jen restauraci. A zase aby to bylo misto dostupne pro vsechny ... Domluvime se na meilech ... V patek s vama pocitam, ja pak taky asi az od rijna ...

s tema hrackama ....
potrebuju neco pro terku. Ale nic elektronickeho. Manzel rika, ze pro Terku by bylo potreba neco "sloziteho". Nejvic si vyhrala s tou vkladackou sneka, pak mame nejakou tu zakladni sadu stavebnice, neco jako zvetsene lego .... Pak mame takovou knizku s magnetkami - poznavani tvaru a tak. Mozna ji koupim dalsi - treba barvy a tak ...
Babicka uz sehnala kocarek na panenku ... a ble ... vygumovano v hlave .....
Nevim ... musim juknout na ty webovky.
Naradi mame, stejne bere tatovo, kdyz spolu delaji.

kam,
my s nocnikem nijak... V pondeli jsem koupila novy, nehraci a s operadlem. Strasne se ji libi. Tenhle tyden jsem ji nechavala na aklimatizaci, pristi stredu bych ji chtela dat zas na jedno dopoledne do jesli a zacit pomalu zkouset vysazovat, napr. kdyz vyjdem ven a tak ...

zevi,
vitej zpatky. Aspon tady nebudu ja jedina s romanama :o))) Je fajn, ze jste si to uzili. Ja na stanovani moc nejsem - mozna taky kvuli zdravi ... Byli jsme jen jednou ve francii. Stan mame docela velky a uz spravovany, protoze nas jednou vykradli a rozrizli na obou stranach .... Ani nevim jak s Terkou. Ale manzel by to chtel nekdy vyzkouset ...

ijetka,
no to je dost, ze se tady ukazes :angry: :grinning: :grinning: :grinning: Uz jsem myslela, ze jsi na nas zanevrela jako dashak :o)
Jo ty laptopy pry na tohle obcas blbnout. Kdyz se podivas tady na konikovi, tak tu bylo dokonce jedno tema...
4. zář 2008 ve 20:11  • Odpověz
isacek,
tak to je Naty teda dlouhá, ještě o dva cenťáky víc než my :wink:

mapris,
s těma hračkama u nás taky, nejlepší něco složitějšího na vkládání, prostě aby mohla tvořit, ona pořád něco pracuje, vyrábí a šroubkuje...tak bych chtěla sehnat nějakou dobrou hru, vkládačku nebo něco takového...
5. zář 2008 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj holky, hlásim, že taky žijem.

Čtu vás průběžně, ale nějak nebyla síla ani chuť odepsat. Nic se jako nedělo, jen jsem poslední dobou hrozně unavená, víc než kdy jindy, trochu i psychika... nějak to na mě všechno padalo...

Ale min. pátek jsme vyrazily s kamarádkou (a manželama) po stopadesáti letech na zábavu. Řádily jsme s kamáškou jak za mlada, tancovaly celý čtyři hodiny co hráli, skákaly, výskaly, zpívaly, řvaly... fakt parádní pařba! Kluci si nás našli vždycky jenom na ploužáky, jinak jsme je nepotřebovaly. Bylo tam spoustu známých a pár lásek z našich "svobodných let", fakt to bylo krásný :sweat_smile: Holky, já byla celá roztancovaná ještě v sobotu, ještě v neděli jsme nemohla pořádně mluvit, natož zařvat na malýho, jak jsem měla vyřvaný hlasivky a ještě v úterý, když jsem chtěla otočit hlavu, jsem musela otočit celý tělo, jak jsem měla namoženej krk od "házení hlavou" :grinning:
Tak mě to tak nakoplo a vrátilo do života a jedu z toho ještě teď :slight_smile:

Dneska máme akci na ulici. Scházíme se každý rok (teda letos podruhý :sweat_smile:) uprostřed naší ulice (bydlíme ve slepý) se všema sousedama. Jedni sousedi dovalí obrovský gril, popíjíme, pojíme, co kdo přinese, poklábosíme, staří, mladý, všichni pospolu a loni to bylo moc hezký. Tak jsem zvědavá, jestli se to vydaří i letos. Půjdem sami s Pitrýskem, protože manža přijede až v sedm z práce a naši až večer po desátý. A ani nevim, jak tam budem dlouho, protože manža zítra zas v půl pátý vstává do práce. Ale už mě napadlo, že když to bude dobrý, tak půjdou domů sami a já dovalim až k ránu... Ale těšim se, z trouby voní šnečci z listovýho těsta a já se držim zuby nehty, abych se do nich už nepustila... :sweat_smile:

Macej, krásný fotečky. Dortík vypadá moc hezky. Já plánuju taky buď auto, mašinku, nebo pata a mata. Ještě uvidím. Jenomže nám potažený marcipánem nechutnají, ale zase vypadají hezky na fotkách... Teď musím vymyslet dort mamce k padesátinám. Budem slavit za necelý měsíc. Tak musim popátrat na netu, co by se mi líbilo.

Zevi, chtěla jsem se zeptat, co kojení? Ještě jste to nezabalili? My zatím ne. Kojíme teda už strašně dlouho jen ráno. Když vstanem hned, tak si ani nevzpomene. Ale jinak nám to zabírá jako uspávadlo, když má trhy vstávat v šest a dřív, tak se napije a vím, že ještě hoďku pak vydrží pochrupovat.

Ještě k tý mý akci "kočárek". Tak prodej nedopadl. Ozvalo se ještě pár maminek, ale když jsem jim odepsala, tak už se neozvaly. Mě to až tak nevadí, protože jsem s ním fakt hrozně spokojená. Spíš jsem prdlouš a zatoužila jsem po změně :sweat_smile:
5. zář 2008 ve 13:18  • Odpověz
Ještě zdravím Ijetku!

Ad dárky. Tak to vůbec nevim. Nechci toho kupovat moc. Už takhle má krámů plnej obývák a pokojíček. Takže zatím má napsaný - křídy (ty nám už docházejí a malujem skoro každý den), pak by se mi líbila tabule, aby mohl kreslit i doma, ale spíš si myslím, že jí dědeček vyrobí, pak nějakou knížku, chtěla bych taky nějaký to nářadí, nebo vrtačku, auto, co se celý rozšroubuje nebo tak něco. Nebudem toho dávat moc, pak už jsou za chvíli zase Vánoce... no ještě uvidíme.
5. zář 2008 ve 13:22  • Odpověz
Pitrys: váha 14,5, výška nevím, zkusim ho změřit, až se vzbudí, jestli ovšem bude milostpán spolupracovat...
5. zář 2008 ve 13:29  • Odpověz
autor
nazdar prochi,
jo jo, to uz taky potrebuju - se jit poradne vyparit a vyblbnout. Jsem sla na jednu parbu pred 14ti dnema a nejak jsem to prehnala :o((( Jsem se neovladla a dala si vic cigaret nez je zdravo, a tim mi bylo blbe. Takze cigarety uz ne. Ale zatancovat to bych si sla hned :o)))

no, tabuli asi taky.

kridy u nas jedou, venku na hristi, teba by malovala furt, jenze je pak strka do pisku a kam nema ... Tak ji je pak musim zabavit ...
5. zář 2008 ve 13:37  • Odpověz
autor
holky,
nemate potuchy, kolik si muzu vydelat ted na matersky k rodicovskymu prispevku?
5. zář 2008 ve 13:41  • Odpověz
mapris,
můžeš si vydělat neomezeně, ale nesmíš dát dítě do školky nebo do jeslí.Jen na těch pár hodin v týdnu.
5. zář 2008 ve 14:32  • Odpověz
Moc děkuju za hezký přivítání :slight_smile:
včír jsem se chtěla ještě juknout a furt to načítalo a nic, dneska taky až konečně teď to klaplo :angry:

Malýho jsem nezměřila (zapomněla) jsem a teď kouká na krtečka tak ho nechci vyrušovat, jinak na krtka koukáme skoro furt, pokud nejsme venku i v pláštěnkách, nějak se mu zalíbil a mě už z toho hrabe :grinning:

Chystám se že dám zase fotky, ale nějak není čas :frowning2:
5. zář 2008 v 19:26  • Odpověz
autor
ijet,
no to my zas mame taky krtka, bolka a lolka a ted se rozjel tip a tap ... Obcas pata a mata. Uz mi z toho hrabe ...
5. zář 2008 ve 20:51  • Odpověz
Mapris, Zevi: tak to jsem ráda, že nejsme jediný plínkaři tady :wink: a moc nám všem přeji, ať jsme brzy na "ostro" :grinning: . Zrovna dneska mi tchýně říkala, že manžel byl bez plen až po druhém roce.

Prochi: tak to vypadá, že máte v ulici dobrou partu, to tady u nás nehrozí, ale nevím jestli to není tím, že v naší ulici kromě nás zatím nikdo nebydlí :grinning: :grinning: :grinning: .

Narozky: já potřebuji hodně inspirace, protože se mě všichni příbuzní ptají co mají koupit, aby nekupovali zbytečnosti. Třeba naši mu už koupili soupravu od Adidasu a mluvícího plyšového Barneyho a ještě to nevědí :wink: . Ale s nima to jinak nejda, máma by nakoupila kopu blbostí.
5. zář 2008 ve 21:16  • Odpověz
Ahojky, dnes prgo :sunglasses:
tak jsem změřila našeho ferdu a je to pěknej prcek (po mě) bo má 89cenťáků :sweat_smile:

isačku, nevím co to bylo, proč to tak dloho blblo, ale nešlo se mi připojit ani od našich (bráchy) a ten pc ne noťas, jinak máme net od O2, naši mají pevnou linku a my máme "vifinu" a jsme na ně napojený platí se 1200 my dáváme jen 400, ale už mamina vyhrožuje že to nechá odpojit (brácha je většinu času v Praze) a tatka na něm hraje hry, takže je internet nevyužitý, tak nevím jak to uděláme až to dokončí :angry:

Dnes večer jdu ke kamarádce z práce na vínko a colou, se těším až vypadnu to bude relax :dizzy_face:
6. zář 2008 v 18:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.