• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
prochi,
já malé taky dávám na zadek, i když se to snažím dělat jen v nejnutnějších případech, tak to prostě dělám, někdy je to potřeba, a určitě to nedělám jen v případě odvrácení nebezpečí, jak to říká "Džamila" :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zevi,
díky za odkaz, určitě to prozkoumám :slight_smile:
30. zář 2008 ve 12:49  • Odpověz
Macej, tak držím palečky ať na alergo dobře dopadnete :wink: já si volala dneska na výsledky IgE, nám dělali jen tyhle z krve, do kožních testů se primářce zatím nechce, jedině kdyby se náhodou malý zase vysypal, pak už by to byla nutnost (vám ty kožní dělali, že?) no ale hodnoty prej máme zvýšené :frowning2: takže se uvidí co z toho bude... prý by se nám případné problémy pravděpodobně přes zimu projevili častějšíma infektama apod :rolling_eyes:

o zázvoru jsem taky slyšela dost pozitivních ohlasů :slight_smile: já ho sice zrovna moc nemiluju, ale když jsem kdysi byla nakřáplá, měla jsem zázvorové bonbóny a to byla taková síla, že to člověka protáhlo až k palcům na nohách :sweat_smile: :sweat_smile:
30. zář 2008 ve 12:52  • Odpověz
Jíťo :grinning: upřímně řečeno, paní Džamila je trochu mimo mísu, teorie je krásná a idylická, ale v běžné rodičovské praxi těžce proveditelná :unamused: ono to okamžité plácnutí na zadek je v jistých případech 100% účinější a je to v dané chvíli okamžité řešení problému :wink:
30. zář 2008 ve 13:01  • Odpověz
autor
no, já zázvor pila v těhu, protože jsem měla žaludek jak na vodě a manžel si ho občas dělá, když je nakřáplý. Jo jo, není nad přírodní léčivo co? :o)))

Paní Džamilu neznám, ale plácnutí přes zadek je někdy účinnější než 100x vysvětlovat. Já se držím hesla 3x a dost. 2-3 vysvětlím s upozorněním, že dostane na zadek, no a pak jí lupnu - a ví proč.... Teď už ale docela poslechne ... To je výjimka, když dostane ...
30. zář 2008 ve 13:17  • Odpověz
mojí kamarádky mamča nám v pubertě s oblibou opakovala: lepší facka od maminky, než od života :wink: :grinning:
30. zář 2008 ve 13:22  • Odpověz
Macej: střih i barvu jsem změnila, ze začátku jsem měla pocit, že na mě v zrcadle kouká někdo cizí :grinning: .

Džamila je trochu mimi, raději se nebudu zamýšlet nad tím, že než aby dělala něco pořádného, vymýšlí kraviny.

Mapris: já lízala zázvorové lízátka na těhu nevolnosti.

Isa: tak to je malá šikulka, Ondra nechce ukázat zuby mě, natož zubařce.

macej: tak co na alergologii?
30. zář 2008 ve 14:34  • Odpověz
ještě jsem se chtěla Kam zeptat, co Ondra a bubák? ještě si to pamatuje? já totiž úplně běsním, když se někdo snaží děcko strašit čerty, bubáky, tmou apod :angry: :angry: u nás doma to nevedeme, ale zažila jsem u kamarádky, kdy se babička jen zmínila že někde bude čert a její vnouček (stejně starý jak Jiřík) už měl hrůzu v očích a bojim bojim! No v tu chvíli jsem byla čertova já :angry: sice diplomaticky, ale dost rázně jsem zakročila, že se mi něco takového nelíbí, nepřeju si, aby mi někdo zkoušel strašit prcka, prostě pro nás je čert normální pohádková postavička kterou zná z obrázků, umí ho pojmenovat, ale žádné negativní emoce v něm nevzbuzuje a není důvod na tom něco měnit :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

v práci jsem léta dělávala na Mikuláše pro děti zaměstnanců i zákazníků čerta a přestože jsem je v žádném případě nestrašila, byla spíš ten malej ale šikovnej čertík :wink: tak vím jak mě překvapovalo kolik dětí (často i dost velikých) mělo z čertů úplnou hrůzu
30. zář 2008 v 15:43  • Odpověz
Na alergo dobrý,vše v pořádku.Doktorka se moc netvářila,když jsem jí řekla,že jsem dejchadlo vysadila už na dovolené u moře,prý to ani nemůže komentovat,ale co,kdybych jí to bývala neřekla,stejně by věděla prd.A pak řekla,že by mu to dnes vysadila.Ale prý kdyby něco tak to sama nasazovat nemám,ale zajít k našemu dr nebo za ní a až by malého poslechli tak by se vidělo.

prochi

neboj,že já bych malému jednu nelupla,to víš,že také dostane,když si to zaslouží.Začíná se urážet a vztekat jakmile není po jeho a hlavně začal nevim proč dělat,že si najednou usmyslí,že nebude pokračovat v chůzi kam chci já a lehá nebo sedá si na zem ať je mokro nebo sucho a nehnu s nim snad ani jeřábem.Končí to většinou tím,že ho za sebou táhnu anebo mu dám jednu přes zadek aby šel.A tomu předchází asi tisíckrát "neválej se","pojď", "vyskoč z té země" atd.Nic,on se usmívá,hrozná legrace,když už vidí,že mi dochází trpělivost tak si ještě lehne na břicho jako aby to mělo grády,když už se zlobim,no děs.Kamarádka mi říkala,že její chlapeček,když trucuje nebo dostene na zadek či vynadáno tak aspoň za ní s brekem běží,ale Fík kdepak,u nás je to kdo z koho.Zastaví se,zašprajcne a stojí nebo sedí.leží a nic.Zajdu za ro,abych mu zmizela z očí a on stojí a stojí a stojí no a končí to tak,že já pro něj jdu a zlobim se,páč on vychcánek malej :sweat_smile: ví,že ho tam nenechám :angry:
1. říj 2008 v 00:35  • Odpověz
Ahoj kotrmelínky :slight_smile:
to koukáte kdo se přišel juknkout co??

Včera jsme měli ve školce rodičák :grinning: bylo to moc fajn a těším se až Kubík začne chodit a pořádně se zapojíme, zatím chodíme občas za dětma. Jsme rodinná školka kde je maximálně 8 dětí tak že pohoda, žádný uhoněný uplašený děti a ůči :slight_smile:

Nemám šanci Vás dočítat tak jsem mimo :cry:

Jinak kam jsi samyce s tvrdým, moc ti to sluší, je to lepší než blond a jsi uplně jiný člověk za mě 1 s hvězdičkou :dizzy_face:
1. říj 2008 v 10:36  • Odpověz
autor
no ty jo, školka ... To asi budem muset začít taky řešit za chvíli .... :frowning2: ... otázka jak dopadnem, když jsme listopadoví a pokud se nám povede to druhé, tak jestli mi Terku vezmou. Tady maminám ze sídliště většinou nevzali, protože byly na mateřské s mladším :frowning2: :frowning2:

holky, ty vánoce fakt šílí ... Hlavně reklamy a tak. Teď už je skoro všem prckům tady dva roky, jak to budete řešit s adventníma čokoládovýma kalendářema??? Já myslím, že letos je asi ještě brzo co???? Nedokážu si představit, jak budu Terce vysvětlovat, že si může vzít každý den jen jeden bonbon...

My už jsem druhý den doma a už mi hrabe. Máme ještě trošku teplotu, ale volala jsem doktorce, a uvidíme, až se Terka vyspí, kolik bude mít .. Tak s ní vyrazim ven ... Potřebuju nakoupit a tak ... Tak holt bude sedět v kočáru ..
1. říj 2008 ve 12:36  • Odpověz
mapris,
my jsme taky druhý den zavřený doma, malá byla nastydlá a nechtěla jsem to pokoušet, aby se jí to nerozjelo.
Teď už je celkem dobrá, a dneska jsme byly asi na 20minut venku a stejně tam je strašný vítr.
A s tím kalendářem, malá ho určitě dostane a už chápe když ji řeknu, že může jen jeden a zítra zas další :slight_smile: .
Malá už fakt ví co smí a nesmí a ví, že když řeknu ne tak neustoupím :sweat_smile: .

zevi,
víš co platí na naší malou venku, když zlobí a utíká mi?Zavolám "pozor jde pes" a ona okamžitě maže ke mě :grinning: .
Bojí se totiž už psů, ale to jsme ji naučili my, ke každýmu pejskovi chodila a hned ho hladila.
Jenže mě se to nelíbilo, protože nikdy nevíš co ten pes udělá, můj bratránek takhle přišel o kus ucha.
Tak jsme jí říkali, že by ji ten pejsek mohl udělat bebí, až jednou takhle jeden pes na ni venku skočil a ona od té doby před nima utíká..Ale ty co zná, těch se už nebojí, myslím třeba u babiček.

prochi,
malá taky občas dostane na zadek, na holou sice ještě nedostala, ale přes kalhoty mockrát :grinning: .
Je to tvé dítě a lidem může být do tvé výchovy prd, ale chápu tě a důvěrně znám ten pocit, když ti vadí jak na tebe všichni koukaj a mají ještě připomínky.Jak jsme byly minulý týden u doktorky a na očkování, tak malá už v čekárně kde jsme byly přes dvě hodiny fakt vyváděla a jedna mimina mi povídá, že je strašně živá :slight_smile: .
Je no, ale co můžu dělat, ale zase je rozumnější akorát energie má na rozdávání...

ijet,
to je skvělý, že nemáte problém se školkou a máte volná místa.To tady opravdu nehrozí.
1. říj 2008 ve 13:01  • Odpověz
zevi,
jojo, Džamila je prostě na hlavu, jak jsem ji tak poslouchala....

Jinak o zázvoru jsem slyšela, že jako skoro jediný zvládne pomoct při těhotenských nevolnostech, jako třeba zázvorové žvýkačky atd......
Taky se dává do té tukožroutské polívky...
1. říj 2008 ve 13:35  • Odpověz
Zevi: u nás je bubák na denní pořádku :frowning2: . O víkendu na návštěve u babičky nechtěl jít z kuchyně do obýváku (bylo tam šero)a když jsem tam šli, tak se na mě lepil. Museli jsme bubáka vyhnat, udělala jsme dupy, dup a bubák byl pryč. Ondra to pak všem vyprávěl "maminka dupy dup, bubák plyč" Dneska ráno, běhal po pokojíku a najednou začal brečet, tak tam manžel letěl a Ondra byl schovaný za křeslem. Hrůza. Já si myslím, že děti by se měli něčeho bát, ale rozhodně by to neměla být tma. Já jsem pro takový to, že přijdou čerti, dostaneš na zadek, ale aby se bál ve svém pokoji to se mi nelíbí.

Macej: tak to máme podobné, jen si Ondra nesedá na zem, ale stojí a nic. Na něj naštěstí to já jdu pá, pá zabírá, to hned letí.

Mapris: já se chystám v nejbližší době oběhnout nějaké školky, ale jak jsem tak mluvila se známou, tak do Kolína nám ho asi nevezmou, když tam nemáme trvalé bydliště. Tak doufám, že tady u nás na vesnici ho vezmou i když mu nebudou 3 roky hned od září, přinejhorším by byl v jeslích.
1. říj 2008 ve 13:49  • Odpověz
mapris

já teda zatím advent.kalendář neřeším,nevím jestli ho dostane,ale určo dostane nějaké kinder vajíčko nebo tak něco.loni jsem dokonce viděla i od Kinder ten kalendář,ale už nevím kde.Třeba zase letos bude.Fík někdy poslechne a ví,že další už nebude a někdy ne,ale s kalendářem snad problém nebude.Já teda ani Vánoce zatím neřeším.Možná se budeme stěhovat tak letos se budou vánoce točit okolo bytečku :wink:

kam

tak to máš dobrý,že zabírá aspoň "ahoj,já jdu",ale mě Fíkus na tohle ještě řekne ahoj.No to bych se pos... :sweat_smile: :grinning: Na jednu stranu se mi chce smát a na druhou stranu pěnim,no co ti budu povídat :sweat_smile:
Dneska jsme měli zase ukázkový výstup ostatně jako každý den poslední dobou.Vraceli jsme se z plavání,už jsme byli v domě a já šla po schodech a Fík nic,říkám mu aby honem šel a nic.Asi to bral jako hru,usmíval se a začal lítat kolem dokola v přízemí(kolem výtahu a schodů) a já už byla nahoře a zase pojď,pojď a nic.tak jsem schválně otevřela dveře do bytu a řekla mu,když nechce jít tak že já jdu sama a on tam zůstane a bouchla jsem s dveřma a zůstala tiše na chodbě.Stála jsem tam jak blbka asi pět minut tak aby mě neviděl a myslíš,že šel nebo mě volal?Ani prd :angry: :angry: :angry: SAtál v přízemí(my bydlíme v prvnim) a opřenej o zeď a když jsem tam šla pro něj,páč jinak bysme tam stáli ještě teď tak zase smích a sranda.No jak pro koho,já se teda nebavila.Už jsem neměla sílu cokoli mu říkat tak jsem ho jen čapla a odnesla domu :angry:
1. říj 2008 ve 14:14  • Odpověz
autor
kam,
tak to je blbý, když se dítě bojí doma v pokojíku... Jsem na tohle téma už pár článků přečetla. Terka bude mít totiž podobnou "averzi" po manželovi. Ten neusnul bez rozsvícené lampičky ...A my to máme teď taky. Koupili jsme jednu v obi, takovou barevnou se zvířátkem, pak má ještě svítícího psa, pak má žirafku před chůvičkou - ta je rozsvícená celou noc. A v postýlce má dvě miniautička, náramkové hodinky - hračku a ovečku ... Pak když usne, tak jí tam necháme akorát tu ovečku a ta chůvička svítí na tu dřevěnou žirafku - a to jsem jí řekla, že když se v noci probudí, tak ta chůvička bude svítit na tu žirafku a to znamená, že tu terezka není sama a že jí bude žirafka ochraňovat ... A zatím to funguje "ťuky, ťuk". No a necháváme pootevřené dveře ...

isacek,
tak to naše malá dělala se psama taky, až po ní taky jeden vyskočil, takovej mrňavej, tak je teď opatrná a vždycky jí varuju. Taky už některé pejsky známe, ale dokud ten majitel/ka neřekne, že si ho může terka pohladit, protože je zvyklý na děti, tak to taky nedovoluju.

macejka,
Terka si teda naštěstí nelehá, a já už jsem na ní přestala řvát .... Taky se vždycky zasekne, hlavně když najde klacek a potřebuje všude šťourat a nebo když chvátám, tak se taky vleče ... Takže dvakrát zavolám a pak zahvízdnu a na to hvízdnutí většinou poslechne, a když ne tak je to pak už: "Dojdu tam pro tebe a dostaneš na holou." A to už funguje. A já se většinou seberu a jdu, a když mně nevidí, tak se rozběhne ... Ale záleží na náladě ...
Někdy je hodná a někdy je to doslova "vypusťte krakena" :grinning: :grinning:
1. říj 2008 ve 14:19  • Odpověz
Macej vy se budete stěhovat??? :confused:
Isačku co vy a bydlení?? Už jste někde jinde???

Četla jsem že řešíte advenťák, Kuba dostane. Teď má období žvejek :angry: tatínek je frajer koupí mu štangli těch barevných kulatých a mladej žvejká, žvejká, než je vyžvejká :angry: já ne dávám mu každý den jednu, naštěstí mu nalžu že už není a zítra koupíme :grinning:
Na prdýlku dostává taky, né teda furt ale pokud si dělá blázny dostane jí i přes ruky, to když fur tzapíná a vypíná tv :unamused:

Jinak kdo je Džamila??? :astonished: :confused:
A taktika pápá já teda jdu sama se u nás taky provozuje :sweat_smile:
1. říj 2008 ve 14:34  • Odpověz
Adventní kalanedář Ondra nejspíš taky dostane, bude to až za 2 měsíce, tak do té doby snad bude víc poslouchat a dojde mu, že každý den jedna čokoška.

Mapris: Ondra se normálně v pokojíku nebojí, nevím čeho se dneska ráno leknul, já doma nebyla. Nejspíš mu pořídím závěs do té jeho šatny, má v ní bojler a ten když sepne, tak tam ta kontrolka červeně svítí a jemně přede, tak třeba toho.
1. říj 2008 ve 14:42  • Odpověz
ijetka,
Džamila Stehlíková, to je myslím ministryně pro lidská prváva, pokud se teda nepletu :slight_smile: .
My a bydlení, stále čekáme na verdikt komise, která má rozhodnout co s naším bytem.
Ale opravdu už ztrácím naději, takže nejspíš půjdem o hypotéky, a budem muset koupit 3+1.
Ale jak víte ceny bytů tady v Praze jsou děsivé a mě děsí, že se zadlužíme na 30let a menší koupit nemůžem, páč máme ještě mého tátu.
Když už jsem u toho, tak si představte, že nám od nového roku zvedli holý čistý nájem na 9.500,- což i s poplatkama bude dělat nějakých 18.000,- :angry: :angry: :angry: :angry: .Ani si nedovedete představit, jak jsem vyváděla když ten dopis přišel!!!!!!!!!
1. říj 2008 ve 14:46  • Odpověz
mapris,kam

malej se nejspíš bojí tmy.Nebo se ve tmě necítí dobře,protože když chce třeba dudlíka a já řeknu,že je v postýlce ať si pro něj dojde(večer) a on jde,ale vrátí se s tím,že mám jít já s ním,páč na světlo nedosáhne a tím pádem tam ve tmě nevidí.tak buď se bojí nebo to je proto,že tam nevidí a nemůže se dobře zorientovat.každopádně strašit tmou to také nemám ráda,já když jsem byla malá jsem nechtěla spát sama v pokojíku a dodnes když jdu na záchod v noci tak svítím,tmy se bojím dodnes :sweat_smile: :sweat_smile:
Já malému občas řeknu,že přijde čert(myslim,že přijde v zimě s mikulášem),ale beru to tak,že chci aby si zvyknul,že ho uvidí a pak se nebál nebo jen malinko,aby měl respekt.Ale samozdřejmě by ho měl mít i bez čerta,ale to u nás jaksi zatím neplatí :sweat_smile:
No a když se malej vzbudí v noci tak má nad postýlkou lampičku a tu si suveréně rozsvěcuje sám.Takže mě většinou v noci vzbudí jak zarachotá,pak se rozsvítí lampička a pak spustí "mámo mlíko,mlíko,mlíko" :sweat_smile: :
1. říj 2008 ve 14:47  • Odpověz
no jo, Luci vy se budete stěhovat?????????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2008 ve 14:49  • Odpověz
autor
macej,
vy se budete stěhovat?? A kam :o))
No, to s tou tmou asi všechny děti, terka taky sama nejde do pokojíku, když je tam tma. Já jsem měla takhle trauma s dětství, a to u nás v baráku. Bála jsem se chodit na záchod, protože byl ve verandě a tam bylo velké okno a to vedlo na příjezdovou cestu a byla tam pouliční lampa. A nevím, jestli mně tam někdo strašil, ale bála jsem se prostě v noci jít, hlavně když jsem vyšla z dětskýho, tak bylo hned další okno z chodby, a tak nepříjemně to působilo. Jo už vím ... to jsem ve 14ti viděla vetřelce a pak jsem ho viděla furt :grinning: :grinning: . Pominulo to snad až teď ... a spíme v jiném pokoji, takže se už nebojim :o)))
1. říj 2008 ve 14:53  • Odpověz
a ještě k těm bubákům:o).
Asi mě teď tedy hlavně zevi ukamenujete :slight_smile: , ale já někdy na malou používám bubáka.
Tedy néééé, že bych ho dělala, nebo ji strašila, ale když třeba nechce papat, tak jí říkám, že bubák to vidí a jestlii nebude jíst tak přijde :sunglasses: :sunglasses: .A nebo když se vzteká a chce mě uhodit, říkám nedělej to bubák to vidí a přijde.A víte, kdo je u ní bubák???Černoši na ulici a pak ho zná ještě z televize.Ale jinak tmy se malá nebojí ani ji nevadí.To bude po tatínkovi, já jsem totiž starý posera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2008 ve 14:55  • Odpověz
ijet

Džamila Stehlíková je ministryně pro lidská práva a měla geniální nápad,že "zakáže"dospělým(rodičů) uhodit dítě.Jde ji především o to,aby zde nebyli týrané děti páč bohužel jsou idioti,kteří fakt děti bijí, a týrají několikrát to bylo v TV.Tady jde o bití-mlácení u těch týraných dětí jenže ona to chce převést i do normal.života takže bude špatný i pohlavek pokud nepůjde vysloveně o bezpečí dítěte.(jako,že ti bude běhat do silnice tak mu lupneš přes zadek a to je správné,páč ho chceš ochránit)jistě jsi o tom slyšela.Jenže za ten pohlavek nebo i mlácení nebudou žádné tresty ,ale bude se na ty co děti bijí pohlížet jako na špatné,prý chce rodiče vychovat,ty budoucí generace,tudíš je to k víš čemu,že?
A hlavně,každý rodič ví,že děti jsou někdy jak utržení ze řetězu a neplatí nic tak to skončí lupnutím přes zadek a je třeba klid.Takže si myslím a nejsem sama,že dát na zadek pomůže stokrát víc než zákazy něčeho.

Stěhovat se možná budem do malinkého bytečku,dvougarsonky,takže dva pokoje a kuch.kout což si vy s baráčkama dokážete vpředstavit asi jen stěží :sweat_smile: ,ale budeme rádi,že budeme bydlet sami a bude to naše.Snad to vyjde.Nejdřív se ten byt musí kompletně zrekonstruovat.
1. říj 2008 ve 14:57  • Odpověz
Díky za osvětu s Džamilou, fakt jsem o ní nikdy neslyšela :sweat_smile: říkali to ve zprávách, nebo odkud to víte :confused:
Jinak ta paní je asi z jiný dimenze, ne??? I když něco na tom bude (myslím extrémní bití) :angry:

Isačku to je teda peklo, takový prachy za ty podmínky co jsi psala, ještě si to pamatuju :angry:

Straším Kubu čerty ale přesně tak , že ho spíš připravuju na to že letos je uvidí, jinak stejný názor jako macejka a isačku tebe neukamenuju, neboj :slight_smile:
1. říj 2008 v 15:43  • Odpověz
Isa: 18000Kč, to snad ne? Vždyť jak jsi tak psala, tak ten byt je nic moc ne? To bych si raději vzala hypotéku a pořídila si svoje, než cpát peníze majitelům domu.
1. říj 2008 v 15:51  • Odpověz
kam,
bohužel ano, bydlíme v nejdrašší časti Prahy v Bubenči a navíc máme byt 109m2.
A ceny se dělají podle lokality a metrů čtverečních.A navíc jsme odmítli koupi bytu kvůli jeho stavu a ve smlouvě bylo psáno, že se nám může zvednout nájem až o 100%.Bohužel je to tak a jsou to děsný prasata a vůbec je nezajímá jak to tu vypadá a že jsem na mateřský a otec je už 13let v důchodu.
On nájem určuje správce domu a to je jiná firma a my jsme jediný v baráku co byt nekoupili, takže teď nám to dávají sežrat :angry: :angry: :angry: .Na odboru sociální péče mi poradili ať si zažádám o byt ze sociálních důvodů, jenže to s našim příjmem nemáme šanci a navíc ty byty jsou na dobu určitou a to jen na rok.
To víš, že by bylo jednodušší vzít si hypotéku a koupit něco svýho, ale nechcem ty sv*ně nechat vyhrát.
Bydlíme tu 30let, platíme řádně a pravidelně nájem nikdy s námi nebyli problémy a oni ted s námi jednají jak s nějakýma chudákama.Proč jim budu nechávat něco co nám vlastně svým způsobem patří??Smlouvu na byt máme na dobu neurčitou takže vystěhovat nás nemůžou.
A stejně až v roce 2010 bude deregulace nájmu, tak budou nájmy takové všude, proto je určitě lepší mít něco vlastního.My jsme na byt chtěli jen slevu, ale řekli nám jen pár tisíc, tak na to jsme v žádném připadě nepřistoupili.Měli jsme tu i stavební firmu a ta nám ani byt nedoporučila, je tu hodně práce a tím, že jsme pod urovní a plísen a vlhkost je tu už moc, tak by se muselo zasahovat do půli chodníku a na to by jsme potřebovali kvanta povolení a papírů.A na to fakt nemám, jsem ze všeho už unavená a otrávená, trvá to už tři roky a je to vysilující, fakt :cry: :cry: :cry: .A jinak majitel domu je mestská čast Praha 6, máme stále státní byt.

macej,
to je super, tak hlavně ať vám to vyjde.Michalovi kamarád nabídl, že nám taky pronajme dvojgarsonku, ale to bohužel s tátou nemůžem a nemůžu ho nechat samotného.Za celý život mu to dlužím, musím se o něj postarat.
Kdyby jsme byli sami už dávno by jsme bydleli jinde, ale není to jednoduché :unamused:
1. říj 2008 ve 21:06  • Odpověz
Ještě jsem chtěla napsat, jak tu byl ten soudní znalec, tak nám řekl, že nájem v našem bytě by se měl pohybovat ve stovkách max.něco přes tisíc, když jsme mu řekli realitu, hned říkal, že to máme dát k soudu, jenže to jsou další peníze za odvokáta a navíc u soudu jsou teď věci staré i 6let.A jemu jsme platili cca 8.tis. a přitom je to povinnost státu, když je to jejich byt a nikdo nám nic nedá ani nedal. :angry: :angry:

Holky fakt buďte rády za vaše domečky a zahrádky, já mít něco takového tak jsem nejštastnější žena pod sluncem i měsícem fakt :slight_smile: .Snad se časem taky dočkám...uvidíme.
1. říj 2008 ve 21:12  • Odpověz
iso

s tím vaším bytem to je teda děs,jsou to šmejdi,jak nejde o jejich vlastní krky tak na lidi s**ou :angry:
Vim,že je to blbý a ty jsi říkala,že by to byla pro tátu asi rána,ale já bych při nejhorším (a k tomu asi pomalu u vás dochází) zkusila tu televizi.Co jsem slyšela tak dost lidem pomohli vyřešit problém s úřady.A televize se většinou úředníci bojej a jednají rychleji.Vždyť u vás jde i o zdraví Natálky a tvého přítele.Kéž by to tak bylo i u vás a pomohlo to s tou TV.
1. říj 2008 ve 22:58  • Odpověz
Holky já mám takovou radost.Včera jsem se tu vypsala z naší bytové situace a dneska mi
přišel e-mail, že rada nám nový byt schválila, ale v současné době nemají vhodný byt.
Ale určitě do konce roku naši byt.situaci vyřeší.Já jsem tak štastná, to si ani nedovedete představit jak :slight_smile: :slight_smile:.
Konečně po třech letech nějaký výsledek.Jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
Sedím tu a brečim radostí a malá chudák nachápe, tak mi přinesla kapesník :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2008 v 10:07  • Odpověz
autor
isacek,
no vidiší, tak předse jen to strašení s tv od macej k něčemu bylo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , tak držíme palce, ať to dobře dopadne :o))
2. říj 2008 ve 13:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.