• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Isacku, supéééér, tak ať vám to skutečně vyjde, moc si to zasloužíš, protože cos tu popisovala, to je neskutečná hnusárna a zlodějina :angry: takže plivu tfuj tfuj pro štěstí a kdyby se spravedlnosti nechtělo vyhrát samo od sebe, asi bych to taky pošoupla tou tv :slight_smile:

Macej, dvougarsonka je taky dobrá ne? budete mít svoje a hlavně klid :slight_smile:
my sice bydlíme v domečku (u tchánovců) máme pro sebe celé patro, ale je to tak blbě řešené, že máme vlastně jen dvě cimry (ložnici, obývák) a velikou jídelnu, kterou jsme si probouráním spojili s kuchyňským koutem, takže se o extra velkých plochách rozhodně nedá mluvit :sweat_smile: a ještě mini dětský pokojíček, který má zatím vchod do chodby, což se mi vůbec nelíbí, takže než ho malému zařídíme, chceme z něj udělat dveře do obýváku, bude to určitě pohodlnější (ale ta představa bourání a metráků prachu mi nahání husí kůži, ještě jsem se nevzpamatovala z rekonstrukce koupelny :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

tma: já jsem taky posera, jako dítě jsem se bála neskutečně, při cestě na záchod, do sklepa jsem musela mít rozsvíceno a šla jsem zhasnout, až mi svítilo zase jinde, naprostou tmu jsem prostě nemohla... a provázelo mě to snad až do dospělosti, už jsem trochu rozumnější, vím že na mě žádný zoombík, vetřelec, duch nebo vrahoun za žádným tmavým rohem (snad :sweat_smile: ) nečíhá, ale kolikrát se jistě taky necítím :slight_smile:
takže náš táta se u malého snaží nic takového nevypěstovat (proto u nás nevedeme žádné bubáky) schválně spolu chodí po schodišti potmě, nebo se chodí dívat na dvůr na hvězdičky a tak :wink:
2. říj 2008 v 16:54  • Odpověz
jo a: ahoj, já už du! malý mi stejně jako Filípek klidně zamává a sladce dodá, ahoj, bež :sweat_smile: a jsem namydlená...

k lehání na zem, taky sebou umí někdy plácnout, sice netříská hlavou, neječí, nedělá scény (zaplaťpánbu) ale tváří se strááášně ublíženě, vždycky ho chvíli nechám, zeptám se co je to tu za uraženého, nafouknutého kluka, kde mám Jiříka a po čase ho jdu vyfouknout (píchnu do něj prstem-do škraní nebo do bříška, udělám syčivý zvuk) a je po vztekání :slight_smile:

holky, musím se pochlubit, prdla jsem žížalu na váhu a došli jsme k závratnému zjištění, za 2 měsíce přibral neskutečného 0,5kg :slight_smile: vzhledem k tomu, že za rok, od 1 do 2 let nabral jen 1,1kg je to pro nás obrovský úspěch :grinning:
2. říj 2008 v 17:02  • Odpověz
a plínky, za celý týden jsme spotřebovali jen 1ks (jednu noc čural, jinak bývá suchý, ale ještě nemám odvahu ty noční odbourat úplně) počet nehod za dobu strávenou se mnou: 0, při hlídání babičkou asi tak 4 :unamused:
takže bych akorát měla vyšetřit, co dělají soudruzi v NDR špatně :grinning: jakto že mně se nepočurá, krásně hlásí, zatímco babi jo, buď neřekne, nebo vysílá špatné signály (nebo je babi nepřijímá) popřípadě to dělá schválně? :confused:

a konečně se mi podařilo sehnat redukční prkénko, byla to šichta, už jsem skoro rezignovala, bo prosím 6!!! různých typů nám nepasovalo, až mě zachránil Nuk, sice stál skoro 3x tolik než běžné sedátka, ale jsem šťastná jako blecha, že ho máme, už jsem se obávala, že chudák malý bude muset chodit na nočník přinejmenším do doby dokud nepřibere a nevyroste natolik, aby nám nespadl do porculánu :sweat_smile:
2. říj 2008 v 17:20  • Odpověz
Isáčku tak to je bomba bombovatá :grinning: čupr drupr :grinning:

zevi, to super, že Jiřulka má občas ráno suchou plínku, o tom se mi jen zdá, mladej je do rána jak v bažinách :angry: a teď mu dávám plínu už zase na odpo spinku, bo jsme hodně nehod po sobě :frowning2:

Dnesk a se těším na cvíčo, už nám přišly stepy, tak jsem nažhavená, za chvíli jedu a pak jdu ke kamarádce na burčák a sklepmistra, jáááá se těším asi tak jako isaček na nový byt, bo nám to pořád nevycházelo se sejít a tatka měl na prd šichty tak jsme byli s Kubíkem pořád sami a tak se odreaguju.

Holky dám si za vás ju??? :sweat_smile:
2. říj 2008 v 17:31  • Odpověz
autor
holky, poradte mi co mam zitra varit ... uz mi dochazeji napady. To moje dite chce jen maso ... :angry: :grinning:
2. říj 2008 ve 21:30  • Odpověz
Mapris, můj každodenní problém (nebo každodruhodenní, páč se v rámci možností snažím vařit na 2 dny) :grinning:

a navíc chci, aby to nejlépe bylo pro všechny, ať se nemusím crcat se dvěma jídly a pokud možno nenáročné a rychlé, páč táta má teď většinou práci v místě a už kolem jedenácté chodí domů na oběd

taky jsem si lámala hlavu a zítra to vidím na Vitanu šikovné recepty (i po bedlivém zkoumání složení jsem tam nenašla pro prcka nic závadného, je to bez glutamátu a konzervantů, takže si myslím že oki)
osmahnou se kousky kuřecích prsíček, k tomu dám penne těstoviny, nakrájená rajčata a zaleje se to tím pytlíkem (obsahuje sušená rajčata, mozzarelu, cibuli, česnek a bylinky) rozmíchaným s vodou a smetanou, na 20minutek do trouby a myslím že to bude mňamina veliká :slight_smile:
3. říj 2008 v 00:22  • Odpověz
Isacku: velká gratulace ke schválení bydlení.

Zevina: tobě gratuluji k úspěšnému bezplenkování, já už se taky musím odhodlat a plenu mu sebrat.

My jsme tady teď od čtvrtka měli kamarády z Chebu s jejich 2 a půl letým Ondráškem. Tak jsem se příjemně odreagovala od každodenního stereotypu, kluci si pohráli a dokonce jsem si při páteční ukázce našeho města koupila boty na zimu. Mě totiž dělá problém si vybrat boty, nic se mi nelíbí a tohle byla láska na první pohled.

Jó kdyby mi tak někdo udělal jídelníček na celý týden, tak klidně budu vyvářet, ale já pořád nevím co. Přijde mi, že točím jídla dohromady a když chci nějaký experiment, tak se manžel moc netváří. Je totiž "klasik", ale co mám vařit mi neřekne :angry: . A zase je po fotbala v hospodě :angry: :angry: :angry: :confounded:
4. říj 2008 ve 20:50  • Odpověz
Kam, klid, na plenku ještě máte plné právo, já vím, že kdyš slyšíš jak jsou jiné dětičky strašně šikovné, tak člověk srovnává a pak lehce propadá depce, ale jen náš mladý s tím čekal do téměř 25-ti měsíců, takže vůbec nic nemáte zmeškáno :wink:
pamatuješ jak já tu fňukala, že nám to nejde, že na jeden úspěch vzápětí přijde velká louže... a zničehonic ten zlom přišel sám a téměř ze dne na den, najednou jsem ho nemusela dávat na nočňajs jen tak na slepo, protože začal si říkat a bylo vidět že CHCE hlásit sám, že ho to těší a je na to pyšný :slight_smile: a už to šlo staršně rychle, to spíš já měla obavy jak to zvládnem venku, jistila ho trénovačkama, ale vcelku zbytečně, prostě došel ten správný čas, do té doby jsem se mohla třeba stavět na hlavu a bylo mi to pendrek platný :sweat_smile:

ještě musíme vychytat ty občasné podezřelé nehody při hlídání babičkou a s bobkama to taky nemáme 100% někdy se zadaří do nočníku, ale jindy to pustí naprosto nenápadně do slipouchů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: zatím to svádím na léky, přece jen má po nich tu stoličku změněnou :unamused:

holky, my měli včera velikánské bobino :cry:
prcek si hrál přímo babičce před nosem s válečkem na nudle, jezdil s ním po nohách, po koberci... a najednou milý váleček podjel, Jiřík zaryl čumáček do koberce, strašný řev, krve jak z vola, ale fakt neuvěřitelně moc, na koberci úplná cestička jak jsme ho nesli do koupelny, já celé triko, on mikinu, punčochy i papuče, hrůza hrůzoucí :frowning2: nejdřív jsem ani nemohla poznat o co se jedná, jestli zuby, pusa, nakonec se ukázalo, že si festovně prokousl jazyk
noc byla strašná, muselo to bolet jak sto čertů, sice jsem mu dala čípek od bolesti, zřejmě ho krom toho budil i hlad (úraz stihl před večeří) žízeň, vodu jsme do něj dostávali jen po lžičkách, no co vám budu povídat, bylo mi ho líto neskutečně (a to ještě chtěl pořád dudoška, ale to pak bylo ještě horší, tak ho zas vyplivoval... )
dnešek už byl lepší, i když ta rána v puse vypadala hrůzostrašně, přece jen opatrně jedl a pil a strašně směšně šišlal :sweat_smile:
no a večer jsme šli nakouknout za kamarádem na oslavu narozenin, peklo se prase, k tomu bečka piva, no veselice jak má být :slight_smile: a co myslíte že naše mládě? úúúplně zapomnělo, že od rána jedlo jen samé lipánky, jogurtíky, přesnídávky (a taky čokoládku) apod a bylo: masíčko mňam mňam, cpal se jako by ho nikdy nic nebolelo, vůbec mu solené, česnekové prasátko s chlebíčkem nedělalo problémy :grinning:

ale stejně jsem měla obavy jak bude dnes spát a radši jsme babi o hlídání ani neprosili, poslala jsem tam manžu zpátky samotného, nakonec já si na své přišla, masa jsem se nacpala až to pěkné není, pivečko bylo, nějaký panák taky, tak co bych tam ještě hledala za štěstí, že jo?
doma je boží klid a k žehlení jsem si pro jistotu sedla zády, aby mě náhodou pohled na něj nefrustroval, že se dá sobotní večer trávit i jinak :grinning: :grinning:
5. říj 2008 v 01:46  • Odpověz
isacek,
tak to je super s tím bydlením, to máte vyřešenou situaci, no jak jsi psala ten nájem, tak to je šílenost, ono celkově strkat tolik prachů do bytu, který ani není tvůj, není žádný med. Tak to je fakt supeeer, že to vyšlo, moc vám to přeju. :slight_smile:

ijet,
právě ta Džamila nemá na mysli jen extrémní bytí, ale snad vůbec jakékoliv plácnutí, teda z toho pořadu, co jsem jednou viděla v televizi, tak když tam jedna maminka mluvila, že své dítko plácne, ona to nazývala opravdu týráním a Jílková ji pořád musela opravovat, že tohle není týrání, ale plácnutí, ona je trochu vyšinutá :grinning:

zevi,
gratuluju k pěknému přibývání na váze, to my tenhle problém fakt nemáme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak k tomu bouráku, to by ořval dospělý, nechce-li dítě, no bolest to musela být šílená :frowning2:

Já bych nezvládla malé odbourat plínky na noc, když ona je durch, ještě jsem ji nedokázala zbavit závislosti na nočním mlíčku (tak jedenkrát asi v 4 hod. ráno)

DOMEČEK
Jinak co se týče našeho domečku, tak jsme se taky zadlužili na 25 let splátkou 5.000,- měs., ale jinak by to nešlo a neměli bysme svůj vysněný domeček. Do bytu by nás nikdo nedostal a tohle bylo jediné řešení, abychom byli fakt spokojení :slight_smile:
5. říj 2008 ve 13:05  • Odpověz
zevi,
tak to muselo fakt bolet:o(, jazyk je fakt bolestivý místo na uraz.
Ale je fakt, že když přijde něco zajímavého, na bolístku ihned zapomínají :grinning:

My byli v pátek na veletrhu hraček a tam bylo hraček, že se nám z toho hlava točila :slight_smile: .
Fakt super, akorát moc lidí a hlavně maminek s kočárkama :grinning: :grinning:

jito,
5.tis měsíčně je ještě přijatelné, my kdybychom si brali hypotéku na byt v Praze, minimální splátka
na 30let by byla kolem 10-12tis :confounded: .

A děkuji za přání k bytu, fakt se moc těším.Samozřejmě už jsem i koukala na nějaký věci ohledně bydlení a na to stěhování se vůůůbec netěším, ale na to zařizování ano :slight_smile: .Hlavně na kuchyň a dětský pokojík...
A hlavně počítám, že dostanem menší byt a tak se nám trochu sníží výdaje za bydlení.
Tady je nejen vysoký nájem, ale i vysoké zálohy na plyn a elektriku.
5. říj 2008 ve 13:50  • Odpověz
Zevi: chudinka Jiřík, to muselo ale bolet!!! Prasátko bych si taky dala :wink: .

Isacek: my byli na veletrhu hraček dneska. Lidí tam bylo mocinky. Ondra byl úplně nadšený z modelů vláčků. Pořídili jsme mu malé ZOO, z toho byl taky úplně vedle.
5. říj 2008 ve 14:29  • Odpověz
iso,
my ten dům taky koupili velmi výhodně, byla na něj exekučka 80 tisíc, protože nezaplatili kotel nebo něco, tak ho rychle potřebovali prodat, je to taková klasická kostka stavěná v 70. letech, dali jsme za ni 990 tisíc, a je to na perfektním místě těsně u dvou největších měst na našem okrese. :slight_smile:
5. říj 2008 v 16:14  • Odpověz
ahoj kozenky,
kdepak lítáte, když je takový hnus venku? U nás neustále mrholí, je mlhavo, prostě hrůza....byli jsme jen venku trochu na procházce v pláštěnce a koupit balonek, a už jsme zase zalezli, koupili jsme pastelky a jdeme malovat krtečka :slight_smile:
6. říj 2008 v 16:29  • Odpověz
Jitu, my zastáváme heslo, že neexistuje špatný počasí, ale špatný oblečení... Takže nasadíme holiny, pláštěnku a jdem se aspoň projít, když už se nedá nic jinýho. Dopoledne počásko ještě šlo, takže to jsme byli venku (ve vsi a s kamarádkou na procházce) přes dvě hodiny, odpoledne jsme vyrazili ve dvě opět do vsi. Vymyslela jsem si, že udělám žemlovku, tak jsme šli pro tvaroh, stavili jsme se v kontejneru s plnou taškou krabic od mlíka, v zelenině a pak ještě v jednom krámě s hadrama. Tam chodíme hrozně rádi, je tam hodná paní, má tam šíleně hraček, kočárky, motorky a tisích krámů po svých vnoučatech, takže malej je vždycky úplně nadšenej a já můžu nakupovat třeba hodinu :slight_smile: Udělala jsem si dneska radost a koupila si noční košili a mikinu na cvičení (i na norm. nošení) a malýmu roláček a kulicha na zimu. Poklábosila jsem s paní prodavačkou (a majitelkou v jedný osobě) no a pak jsme šli pomalu domů - pomalu myslím, že jsem nedržkovala nad každým zastavením a prozkoumáváním a nepopoháněla ho. Na zahradě jsem ještě okrájela a nastrouhala jablka a malej tam zatím pobíhal za kočkou, psem... Ale je fakt, že domů už jsme šli po čtvrtý. Teď už je vykoupanej, dlabe a já čekám, až přijede můj drahý z práce a poletim na cvíčo :slight_smile:
6. říj 2008 v 18:16  • Odpověz
Prochi: před chvilkou jsem se ze cvičení vrátila :wink: .

Jita: tak nějak není síla psát, přes ty špatné zprávy posledních dní.

Ven se snažím jít aspoň jednou denně na hodinku. To ať snad raději mrzne, než tohle počasí nepočasí. V pátek si jdeme s kamarádkama posedět, tak si dám trochu do nosu.

A ještě k tomu bydlení, to máte dům za hubičku Jiťo. My máme hypotéku na 25 let a částku o krapet vyšší :frowning2: , ale hlavně že jsme v domečku se zahrádkou.
6. říj 2008 ve 20:44  • Odpověz
jito,
to je opravdu super cena a vždycky si domeček můžete dodělat podle svého.
My byly dneska u našich, tady v Praze v tomto počasí je to uplně na prd.A teď když řádí ta žloutenka tak varují i před dětskýma koutkama :frowning2:
6. říj 2008 ve 21:18  • Odpověz
ahojky,
tak jsem tu psala včera román a zase se mi to odpojilo :astonished:

prochi,
s tím tvým přístupem souhlasím plně, my jsme taky takoví venkovní živočichové, pořád něco kutíme na zahradě, Maruška pracuje pořád s náma, hrozně ji to baví, protože to vidí u nás, louská fazole, vybírá brambory z hlíny, zkrátka vše,co děláme my. Naši sousedi jsou obojí úplní krtci a to nedokážu pochopit :slight_smile:

zevi,
tak to musela být fakt hrůza, už jen ta představa mě nahání hrůzu, co ty dětičky musí všechno přetrpět, než budou trochu víc motornější...

No holky jinak je mi nějak blbě po celý den, dřív to tak nebylo, bylo mi špatně vždy jen krátce odpoledne, ale teď je to po celý den mimo pár světlých chvilek, na zvracení, které stejně nedostaví, ale je to už otravné, protože je to pořád :frowning2:
8. říj 2008 ve 13:22  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem dneska byla navštívit zdejší školku. Paní říkala, že by nás od září bez problémů vzali, že dost dětí jim půjde do školy a jako místní máme přednost. Jen budu muset mateřskou ukončit o 2 měsíce dříve, aby mohl nastoupit v tom září. Tak ještě zítra skočím do jedné školky v Kolíně a uvidíme co mi řeknou tam, ale moc s tím nepočítám. Je to strašně divný, že za rok už bude přes celý den 5x v týdnu beze mě. Ten rok uteče jako voda.

Jita: a proč pak je ti tak špatně :grinning: :grinning: :grinning: ???

Včera jsem manžela vytáhla do města, měla jsem pro něj vyhlídnuté kalhoty, tak si koupil hned 2 a mikinu, tak zase od něj bude chvíli klid. On nakupování moc nemusí (jako 99% chlapů) a pak si stěžuj, že nemá co na sebe. A když byl v tom utrácení, koupila jsem si jeansy taky. A ve sportu měli slevy, tak ještě tepláky a mikču. To zase bylo, já si nerada kupuji kalhoty, cítím se pak jak tlustoprd :grinning: .
A ještě jsem se stavila v cukrárně s obrázkem Barneyho a nebude problém udělat jako obrázek z marcipánu na dort, jupí to bude Ondra nadšený.

A to mi připomělo, že jsem úplně zapoměla pochválit Prochi dort pro maminku. Byl úžasný a ty by jsi si měla otevřít cukrárnu!!!

Jesle už zvládáme naprosto v klidu a pohodě.
8. říj 2008 ve 14:08  • Odpověz
kam,
s tím tlustoprdem to nebude tak horký, ne? :grinning:
No vidíš, že jesle už jsou v poho. :slight_smile:
8. říj 2008 ve 14:57  • Odpověz
Jita: tlustá nejsem, ale přijdemi, že ve všech obchodech mají zrcadla co rozšiřují a všechny prodavačky dávají na zkoušku kalhoty o číslo menší a já si pak jdu potupně a z pocitem tlouštíka pro větší :grinning:
8. říj 2008 v 15:13  • Odpověz
No miluju když hubeňouři jako kam říkaj že jsou tlustí :angry: :grinning: ty jeden chrouste :grinning:
Jitu, neboj bude líp jednou tě to opustí a budeš se cítit fajn :sweat_smile:
I já ostuda jsem nenapsala pochvalu :frowning2: dort vypadal ouplně jak od profíka, když je někdo šikula....tak se povede :wink:

Dneska tu máme mlhu že i ptáci choděj pěšky, to jsem si říkala, že mlhy budou v listopadu ale oni jsou už od října :cry:
9. říj 2008 v 10:16  • Odpověz
ijet,
to je super s těma ptákama, to jsem ještě neslyšela :grinning: :grinning:

Víte jak je u nás na Moravě? Nádherně, teploučko a slunečno...fakt :wink:
9. říj 2008 ve 13:03  • Odpověz
Tak u nás se po dopolední mlze udělalo krásně!!! Vykašleme se odpoledne na cvičení a půjdeme na zahradu, musíme využít krásného počasí!

Musím vám napsat, jaký je Ondrášek sysel. Ráno se vzbudí, ani nemukne a lítá po pokoji a vše co najde si dává do postýlky, když slyší, že někdo jde, hned si tam vleze taky, sotva se tam vejde. Včera jsem málem lehla smíchy, měl tam fakt všechno na co dosáhnul, nakupený na sobě a v tom všem si četl knížku. Vypadal u toho strašně důležitě.
9. říj 2008 ve 13:16  • Odpověz
asi se to slunečné počasí zaseklo všude jinde v republice, páč u nás na jihu mrholí celý den (no akorát ta mlha nebyla, se na ni docela těším, abych se pěkně koukla na ty ptáky :grinning: :grinning: )

holky, švagrová se zbláznila, lanaří nás do tanečních :sweat_smile: (pro dospělé) na jednu stranu mě to láká, oživit si co jsem v tanečních proflákala (měli jsme ukrutně málo kluků, takže mě to nebavilo, musely jsme si je půjčovat a to byl opruz, do toho se mnou třískala puberta, byla jsem drsná rockerka, až jsem se na celé taneční vyprdla úplně) zbytek se během let vykouřil z hlavy, takže si při příležitostných plesech nebo tancovačkách stejně šlapem dle svýho (ale s chutí) :grinning:
ale absolutně nemám nic příhodného na sebe :rolling_eyes: i to málo co vlastním mi poněkud těsně obepíná prdelínu (buď se mi zvětšila nebo oblečení zmenšilo :confused: ) asi bych měla vyměnit čas strávený na koňovi za rotoped :grinning: když už budu investovat do nějakého ohozu :wink:

stejně je to nefér, nemají to chlapi jednoduší? univerzální oblek jim vydrží iks let, maximálně jim z něj začne vylézat pupek, tak si hodí kalhoty pod něj, občas obmění šlajfku a košili a je to :sweat_smile: :sweat_smile:
9. říj 2008 v 15:20  • Odpověz
No tak nám se odpo taky udělalo přijatelněji :slight_smile:
Ta hláška s ptákama byla kdysi v Tele Tele a mě se líbí pořád :grinning:

Zevi, já v tanečních nebyla a fakt je že bych možná pro srandu s kamarády šla, ale takový nemáme, jinak nejsme ani plesající tipy.....
A to prádlo se určitě zmenšilo a s nefér to opravdu je jak píšeš :angry:
Kam kdo je u vás v rodině syslík, po někom to určo zdědil... :grinning:
Já jdu za hodinku na cvíčo, zase rajtovat na stepech huráááá
9. říj 2008 v 16:26  • Odpověz
Ahoj holky, jsem úplně hotovson, plácala jsem mašinku pro malýho na zítřejší oslavu, upekla šnečky z listovýho, sekačku, vytřela, uklidila a ted bych se nejradši už jen svalila...

Kam, neskutečně závidim, jak to máte s tou školkou! Tady fakt hrozný, máme tu dvě, ale jedna natřísknutější než druhá. Hodně hodně tříletých dětí teď nevzali, takže na nás se za rok samozřejmě nedostane, vůbec nechci pomýšlet, když půjdu do práce, kam ho dám....

Hlásím, že u nás počásko taky nádherný. Vyvětrala jsem celej barák. Dopoledne to teda byl taky mazec, mlha neskutečná, ráno jsme jeli nakupovat do města a vůbec jsem neviděla na cestu.

Jo a cestou zpátky mě stavěli policajti "Tááák paní řidičko, ukažte mi prosím doklady" takovej mladej hezkej sympaťák :sweat_smile: A já jsem vždycky celá na nervy.... tak "jojo, malý moment".... hodila jsem si na klín kabelku a hledala a jak jsem byla nervozní, tak jsem je nemohla najít, tak jsem na vedlejší sedačku začala vyhazovat obsah kabelky - náhradní tepláčky, tričko a slipky pro Pitrýska, balík vlhčených ubrousků, pitíčko, kapesníky, půl koláče, nakousaný rohlík, otevřený bombony, peněženka....... doklady samo až na dně. Pan policajt se smál, pak jen rychlovkou přelít doklady a řekl, ať jedu :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, díky za pochvalu dortu, cukrářkou bych nechtěla být ani za boha, je to fakt otročina, tři dny práce, když vezmu, že jeden den patlám marcipán a kytičky a jiný serepetičky, druhý den peču korpus a modlím se, aby se nezdrcnul a třetí den zdobení... Pošlu vám ještě na ukázku dnešní mašinku.

Tak já letim, ještě vymetu dvorek, listí tři pr.ele, jakoby to nemohlo spadnout na jednou, fakt mě to už neba!

Tak páááá
:slight_smile:
9. říj 2008 v 16:46  • Odpověz
Jééé oslaveneček :slight_smile:
přejeme hodně stěstíčka, zdravíčka, lásky a pohody a pokud bude zlobit tak trpělivé rodiče :sweat_smile: a posíláme velikou pusu :astonished:
Chci vidět dortík prosííííím
Jo a k pomahačům a chráničům, i když mám jednoho doma tak ostatních se bojím, nevím proč jsou to jenom lidi ale jak je někde vidím stám se hned vopotím :frowning2:
9. říj 2008 v 17:07  • Odpověz
autor
ahojte kocky,
uz jsem zpet doma, mate ode mne vsechny IP - snad jsem na nekoho nezapomela :o). Momentalne pc okupuje manzel z pracovnich duvodu, az mne na chvilku pusti, tak vas doctu ...

Prochi,
super dort :o)) jsi sikulka.
9. říj 2008 v 18:17  • Odpověz
Maprisku, já nemám IP :frowning2:

Ijet, díky za přáníčko, zítra bude oslava, těším se. Mašinku vám posílám, ale blbne nám net, vůbec to nejde protlačit :angry:
9. říj 2008 v 18:31  • Odpověz
prochi,
Pétovi vše nejlepší k dnešním narozeninkám:o), hodně dárečků a hodné rodiče :dizzy_face: :dizzy_face: .
Dortík nemám a IP od Marušky taky ne :frowning2: .

Malá asi začíná marodit, ráno začla chraptit a ted po celým dnu už mluví jak 14puberťák :confounded: .
Občas už ji hlas i vypadává, tak snad do rána nepřijde o hlasivky.Celý den nespala, tak si ani
neodpočinuly a je to znát :sweat_smile: , je mi ji líto, ale zároveň je to roztomilé jak teď mluví :slight_smile: :slight_smile:
9. říj 2008 v 19:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.