• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
No ja nejak na nakupovani hader vubec nejsem (teda nejsem na nakupovani niceho), takze net je moje zachrana :slight_smile: Ted kdyz jsem neco potrebovala na Helcu, vyjimecne zasoby po neteri nestacily :slight_smile:, tak jsem taky kupovala v internetovym sekaci, na listopadu jsem se ostatne zminovala :slight_smile:

Jinak muj chlap hospodskej typ fakt nejni :slight_smile: - ale zase do noci pracuje (doma nastesti), ja ovsem casto taky, takze si nemame co vycitat :slight_smile: Akorat ze ja na rozdil od nej mam vsechno vcas, kdezto on ma vzdycky casu dost, takze kdyz honi nejakou deadline, chodi spat ve 3 :slight_smile:
24. bře 2007 ve 21:05  • Odpověz
Mapris, já si na tichou domácnost moc nepotrpím, když už se naštvu, tak lítaj hrnce:slight_smile: a navíc - zlob se na něj, když se po příchodu svalí do postele se slovy: já jsem tak rád, že jsem s váma, případně mele něco o tom, že se na mě všichni ptali a že vlastně celou dobu hovořil výhradně o mě a o Julince...přidá vysvětlení, proč nemohl přijít dřív (často to má dobrý důvod, klub je jeho druhá "práce") a druhý den sice je nepoužitelnej, ale snaží se se tvářit, že tomu tak není. Btw, dítě mu stejně vždycky ráno přenechám a odkráčím do koupelny, kde si užívám, že je o malou postaráno a já se můžu dlouho dělat krásnou - a že mi to zabere času:slight_smile:
24. bře 2007 ve 21:16  • Odpověz
Mapris-zatim jsem na zadnej zarucenej zpusob neprisla taky mame vsechno od mrkve, a je to moooc pekny :angry:
Jestli nekdo vite tak dejte vedet prosiiim :wink:
24. bře 2007 ve 21:17  • Odpověz
V sekacich nakupuju moc rada daj se tam pro Tadu sehnat fajn veci treba z Nextu,fakt za par kacek.Vzdycky kdyz neco peknyho objevim tak z toho mam fakt radost,je to jiny nez kdyz si jdu proto do obchodu kde maj vseho furu.Ale neda se tam sehnat zdaleka vsechno treba bodycka maj hodne jety,ale kalhoty,teplacky a overalky na spani mame skoro vsechny odtamtud :sunglasses:
24. bře 2007 ve 21:21  • Odpověz
tak to já se zase hádat neumím, tedy umím,ale to musím být fakt vytočená. Mě by snad ani nevadilo, že tam občas zajde, ale to že kecá mě štve. teď mi psal, že se mu stýská, ale domů nepůjde, aby chlapi neměli kecy. Jak už tady někdo před chvílí psal, to co si myslí já není tak důležití jako kamarádi.

Já mám nákupy ráda, prcka dám na hlídání nebo jedeme se švagrovou a mamkou ve třech, mamka vozí a my prolézáme obchody v nějakém centru. Když je potřeba jdu nakojit a takhle nám uteče odpoledne a ani nevím jak.
24. bře 2007 ve 21:25  • Odpověz
Na prcka taky hodně nakupuji v sekáčí přez net, když vidím některé ceny nových věcí, tak jdu do mdlob. Vždyť to mám na chvíli, tak mi to přijde vyhazování peněz.
24. bře 2007 ve 21:29  • Odpověz
Manza taky neni hospodskej typ,driv obcas zasel ale ted uz moc ne,ale zase to ma tu nevyhodu,ze jak je doma pereme se po vecerech o pocitac,ja chci kecat s vama a on tam hraje nakej fotbal ci co :grinning:
24. bře 2007 ve 21:34  • Odpověz
Já jsem zatím ještě nezvládla jít s malou nakupovat - jednak, že chci počkat až se zbavím těch kil, jak už jsem psala, jednak, že bych asi taky musela mít nějakého hlídače sebou. Vlastně kecám, dnes jsem si byla koupit mikinu - s Julkou v šátku, potřebovala jsem si to oměřit, aby se mi pod mikinu holčička vešla :grinning:

Ale už se těším, až někam vyrazíme za nákupy! A je mi celkem jedno, že to nebude oblečení, mám nakupovací absťák :wink: a přes net sice utratím za oblečení pro malou dost peněz, ale naživo to má taky svoje kouzlo - chystáme se do Ikea, tak to tam asi pěkně roztočíme, manža mě musí vždycky krotit - on je skrblík a já zas moc rozhazuju, takže když se to zprůměruje...vycházíme :grinning:
24. bře 2007 ve 21:49  • Odpověz
holky, nakoukla jsem do vašich albíček - máte krásné děti!!!A přitom mě napadl dotaz: od kdy děti pasou hříbátka? Respektive, od kdy samy drží hlavičku?
24. bře 2007 ve 21:56  • Odpověz
Ahojky

tak se musim docela smát tomu nakupování hadříků ajsem ráda,že nejsem sama.Já taky móóóc ráda nakupuju oblečení,ale teď hlavně pro prcka,to mi prostě nedá,když vidim něco pěkného.Oblečení,který už jsem vyřadila,protože jsou Filipovi malý už pomalu nemám kam dávat a to už mám část i u našich :sweat_smile:

raculka jsem na tom stejně jako ty,v krámě jsem schopná půl hodiny přemýšlet co si koupim,pak to koupim a doma si řikám,že jsem měla koupit to druhý,přítel ze mě vždycky šílí :grinning: Já jsem fakt nerozhodná :dizzy_face:
24. bře 2007 ve 22:02  • Odpověz
Lenchita: já už mám kila dole a ještě něco k tomu, tak mě nakupování jde.
Náš malej držel hlavičku celkem dobře od jednoho měsíce, koníčky tedy ješte nepásl, ale už mu ta hlavička tak neklimbala. A nahoře jí udržel tak něco málo po druhém měsíci. A teď už se krásně na ručkách natahuje.
24. bře 2007 ve 22:04  • Odpověz
holky
kde nakupujete přes net pro prcky?Myslim jaké webové adresy,já žádnou neznám.Má to snad nějakou výhodu?Vždyť to nelze vyzkoušet?Teda já malýmu taky nic nezkoušim,když mu něco kupuju,ale aspoň to vidim,ono je to oblečení kolikrát blbě číslovaný :confused:

A ještě k tomu nakupování na sebe,já se sice vejdu téměř do všeho jako před těhot.,ale něco nového nikdy neškodí,že? :grinning: :wink:
24. bře 2007 ve 22:08  • Odpověz
Macejka: já jsem moc spokojená s touto stránkou:www.brumla.cz, ještě se mi nestalo, že by přišlo něco s čím bych nebyla spokojená. Je to tam pěkně přehledné a dobře nafocené. věci chodí čisté a ve velmi dobrém stavu.
Jó oblečení není nikdy dost :sweat_smile:
24. bře 2007 ve 22:10  • Odpověz
Kamhajek: Julince taky hlavička neklinká, udrží ji celkem dlouho vzpřímeně, ale když ji položím na deku, aby pásla...je to běs, děsně nadává, ryje nosem v podloží - ne že by hlavu nezvedla, to zvedne, ale děsně se vzteká a určitě žvatlá něco o nespravedlivým a zlým světě :grinning:

Macejka: já nakupuju většinou přes mimibazar, ale těch sekáčů je strašně moc, myslím i tady na koníku je bazárek! A vždycky si můžeš nechat od prodávajícího oblečení přeměřit, abys věděla, jak je to velké. Mě na tom vyhovuje, že můžu nakupovat po večerech od počítače:slight_smile: A mám opravdu hodně krásných věcí za pár korun!
24. bře 2007 ve 22:17  • Odpověz
tak děkuju za tipy,mrknu na to :wink:
24. bře 2007 ve 22:34  • Odpověz
taky hrozně ráda nakupuju na prcka,vždycky jsi jdu koupit něco sobě a skončím u dětského.... :sweat_smile:

lenchita náš taky nechtěl být ze začátku na bříšku,ale pak se mu to líbilo,tak vydrž a občas ji zkus otočit,ona si zvykne :wink:
24. bře 2007 ve 22:45  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: u nás je nádherně a doufám, že u vás taky už se vidím jak drandíme s Kubíkem ven :wink:

Přeju hezkou neděli nekazte si náladu trapným fotbalem :sweat_smile:
25. bře 2007 v 09:09  • Odpověz
Eleanor: není problém v tom, že by nechtěla ležet na bříšku - ale musí to být na bříšku u mámy nebo u táty:slight_smile: jasně, že na ní nic nedám a na břich ji pokládám...

Ijetka: u nás je taky naproso úžasně, za chvíli vyrážíme. Btw teď mě napadlo, že vlastně ani nevím, jak ten fotbal včera dopadl...ne že by na tom záleželo :sunglasses:
25. bře 2007 v 10:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak tady u Brna je taky kráááásně... Hned mám lepší náladu a už se těším ven :dizzy_face:
25. bře 2007 v 10:51  • Odpověz
lenchita pro hráli jsme 2:1 :sweat_smile:

my to měli stejně u nás mu to nevadilo,ale pak se začal přetáčet a zjistil,asi že má větší rozhled,tak pak se mu to líbilo :wink:

u nás je zatím taky hezky...doufám,že i trochu tepleji :sunglasses: půjdeme až odpol,tak snad to vydrží...
25. bře 2007 v 10:58  • Odpověz
Tak tady je taky krásně. Manžel si ten včerejšek trochu žehlí, tak konečně maluje dětský pokoj a já si jdu teď umýt auto. Ondrášek krásně spinká venku v kočárku, dnes zase tával v šest ráno, je to ranní ptáče.
25. bře 2007 ve 12:41  • Odpověz
kamhajek mě vstával podle strého času v půl osmé,což jsem byla v šoku,páč jindy je max 7h :wink:
aspoň si to TM žehlí :grinning: :grinning: jiný to jen přejdou :stuck_out_tongue_closed_eyes: no naše autí by taky potřebovalo koupel nechceš se stavit?? :grinning: minulý týden jsme byli na myčce a vypadá hrozně po tom dešti :angry:
25. bře 2007 ve 12:50  • Odpověz
Eleanor911: no právě po tom deště vypadalo autíčko děsně, tak mi to nedalo a musela jsem ho aspoň trochu očistit. Dík za nabídku, ale raději se budu trošičku flákat, ale kdybych se nudila, tak se stavím a auto vám vypucuji :wink: .
25. bře 2007 v 16:49  • Odpověz
jee tak dneska je fakt nadherne,uplne mi to zvedlo naladu :sunglasses: ted jsme prijeli z prochajdy
25. bře 2007 v 16:50  • Odpověz
Já před chvíli nakojila a přišla si pro prcka babička, tak mám chvíli klidu. Manžel jel ještě něco dělat do práce a tak můžu surfovat. sháním nějakou dovolenou, nemáte nějaký tip, jede nás víc a chceme do Itálie.
25. bře 2007 v 16:55  • Odpověz
to já jsem dnes na malou sama, babička se nehlásí a manža v práci :unamused: kamhajek, tiše závidím klid :wink:

taky jsme byli na prochajdě, na hooodn´ě dlouhé, je tam úžasné jaro!

holky, teď přemýšlím o té změně času: malá už týden večer krásně usínala sama...teď mám obavu, jaké to bude, když bude venku světlo a vůbec: jestli jí ten posun nějak neposune a nerozhodí... :frowning2:
25. bře 2007 v 17:11  • Odpověz
Tak já jsem sama většinou od pondělí do pátku. Všichni jsou v práci, manžel se vrací domu až kolem šesté někdy i déle.
S tím posunem jsem na to taky zvědavá, jestli nebude chtít usínat, tak se přidám k protestujícím proti změnám času.
25. bře 2007 v 17:21  • Odpověz
Ahoj mapris,ráda si stebou pokecám.kolik máš dětí?Já mám jednoho 5 měsíčního kloučka martínka a ještě se starám o babičku co je na inzilínu,takže mám pořád co dělat.A co ty ?Lenča
25. bře 2007 v 18:24  • Odpověz
Ženský můžete se podívat na odkaz (jak uspat dítě v postýlce),To jsem psala já a potřebuji nutně poradit:Děkuji Lenča
25. bře 2007 v 18:41  • Odpověz
Tak to vypadá na úspěch, změna času prošla nepovšimnuta, teda zatím je aspoň klid...je teda fakt, že bylo už šero, když jsem ji opouštěla... :dizzy_face:

kamhajek: to máš teda asi dost náročný, to já si nedovedu představit - můj muž pracuje na směny, takže je s náma hodně doma a užíváme si naši holčičku :grinning:
25. bře 2007 v 19:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.