• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Jita2: ta houpačka mi přijde dost stabilní, tu co mám vyhlídlou já má tu konstrukci dost širokou. Ale až jí budu chtít koupit, tak to raději ještě všechno zjistím.

Taky se mi docela zamlouvají ty hopsadla do dveří. Nemáte někdo s tím zkušenost, máme dřevěné obložky a nevím jestli by to v nich drželo a taky bych dveře nerada zničila.Mamka říkala, že když byla švagrová malá, tak v tom byla strašne spokojená.
14. kvě 2007 v 19:41  • Odpověz
jita, až najdu papíry, mrknu se ti na nosnost, ale zkoušel ji i kámoščin dvouletý pořízek úplně v poho :slight_smile: nohy se dají různě rozevřít od sebe a zaaretovat, takže stabilní je, a kolem dokola se snad dítko nerozhoupe :sweat_smile:
14. kvě 2007 v 19:49  • Odpověz
Ahoj holčiny.
Taky jsme byli v poradně-jsme tu asi nejmenší a nejhubenější :sweat_smile:
Na 10. měsíců má 8,710 a měří kolem 70 cm ( to jen odhad- naše DR totiž zásadně dítě neměří :angry: - jen obvod hlavičky ). Ale přitom vypadá docela vypaseně.Takže bude asi malej a kulatej - celá maminka :grinning: .
Co se týče dárečků k narozkám,tak plánujeme možná krosničku nebo golfky,ale určitě nějakou tu autosedačku,zatím nám pořád hlavička nekouká,ale už to nebude dlouho trvat.Ale musí se vymyslet něco pro radost drobečkovi- asi nějaká hezká hrací naučná hračka.I když možná škoda peněž-balíček kapesníčků nebo tuba s krémem jsou nejvděčnější:grinning:
Asi pořídíme autosedačku tu Maxi Cosi,jak jsme jednou debatily v jiném tématu. :wink:
Vy už máte všechny tu větší sedajdu do auta ??
14. kvě 2007 v 19:53  • Odpověz
kamhajek,
zrovna jsem se po tom hopsadle do dveří sháněla, ale neúspěšně :frowning2: Mamka mi říkala, že jsme to měli a bylo to super...je to daleko lepší než chodítko a když už je dítko starší, může tam pěkně trénovat nožičky, v téhle době bych Marušku taky už dávala trénovat, kdybych ho měla, ona skoro neví, na co má nožičky...
14. kvě 2007 ve 20:20  • Odpověz
raculka,
už máme větší sedačku, v té malé se to fakt už nedalo, neměla kam složit nožičky, jsou fakt nepohodlný pro delší děti....Kdybys viděla, teď si tam v té větší sedí jak lord, ještě víc miluje jízdu autem, protože krásně vyvýšeně sedí a má rozhled a je fakt super pohodlná, takže paráda!!!!!! :wink:
14. kvě 2007 ve 20:22  • Odpověz
Ahoj holčiny :grinning:
tu houpačku, o kterou jde, už máme. Je dobrá páč se dá dát dovnitř i ven, jenom malýho to nějak nebere, páč by furt lozil a šumoval. Teď poslední dobou řve jako tur když ho ukšíruju v kočáře, no nejraděj by v něm stál nebo klečel na čtyřech :angry:
Já pořád přemýšlím co mu koupit, napadlo mě to krytý pískoviště, jsou to různý zvířátka, a moc se mi to líbí. Říkáme mu kareta, tak možná želvu, ale viděla jsem i berušku, ta byla taky super, potom hroch a motýla.
Jinak tápu, tápu
Autosedačku už máme větší jak dlouho :wink:
14. kvě 2007 ve 20:42  • Odpověz
Já jsem viděla pískoviště jen takové zelené, asi list to byl, ale tyhle tvary jsem neviděla...někde v obchodě nebo na netu???
14. kvě 2007 ve 20:50  • Odpověz
V tescu je mají a vypádá to ůžasně teď je mají v akci za 700kč
14. kvě 2007 ve 20:51  • Odpověz
Aha,Tesco máme nejblíž hodně daleko :grinning: :grinning: Jsem jí pořídila ten velký plastový balon a docela dost ji zajímá...
Co ta dnes zas neudělala, hrála si teď před spaním a vzala nočník, kterej stál vedle ní, vybrakovala ho až na baterku s drátkama a my jsme na to přišli, až spala...tak jsme si říkali, že ještě že tu malinkou baterku nesnědla...bylo to přilepené, ona se na to musela nějak dostat...to jsou ale malí badatelé :sweat_smile:
14. kvě 2007 ve 20:55  • Odpověz
No to teda jsou :wink: ještě že tak :sweat_smile:

Tu houpačku mám i v ablíku :wink: až teď mi to došlo, já jsem fakt vymletá :angry: jo víte co je novýho, Kuba chodí.....ale ne sám kolem nábytku ťape jako divej :sweat_smile: a jak je vyfocej v albu jak stojí u toho ručního chodítka, tak chodí s ním, je mu jedno že to má kolečka a kolikrát za tím utíká :grinning: je to psina, a jinak už máme plůtek, je to hrozný, nelíbí se mi to. je to moc nahuštěný (špryncle) a není za tím moc vidět, a je to i moc vysoký :angry: no skoro hádka s manžou :unamused:
14. kvě 2007 ve 21:04  • Odpověz
14. kvě 2007 ve 21:10  • Odpověz
Ijetka-to je supeeer s tim chozenim moc gratuluju,tak uz jste nas definitivne predehnali :grinning: :sunglasses: tada porad spis stoji a leze,kolem nabytku chodi taky kdyz neco potrebuje ale jinak radsi stoji a leze :wink:
Dneska jsme byli nakupovat a Tada poprve sedel v nakupnim voziku,mel z toho takovou radost,ze vyskal na celou Hypernovu :grinning:
14. kvě 2007 ve 21:43  • Odpověz
raculka, my pořád taky jezdíme ve vajíčku, buď máme prostornou sedačku, nebo skladné dítě, nevím :grinning: každopádně se tam Jirka se svými 73cm v poho dá, jen když ho nesem, tak mu ty nohy směšně bimbají, ale když nepřesahuje hlavička, tak to neva

a vzpomněla jsem si na hračku, která mě upoutala v Ikei taková dřevěná podložka se zakrouceným drátem a na tom se posunují různé dřevěné kostečky a korálky, myslím, že může být pro prcky docela zajímavá :slight_smile:

ijetka, gratulace Kubíkovi k ťapkání i k těm včerejším 10-ti měsícům :wink:

jita, šikulka Maruška, to víš, že se všemu musí podívat na zoubek :grinning:
15. kvě 2007 v 09:33  • Odpověz
Nám už je taky vajíčko jen tak tak.Nohy ji koukají hodně, ale hlavička ne.
My dneska jedem malý koupit nějaké hračky na rozvoj a motoriku a i ten labyrint jak píše zevina mě napadl.
Dělala jsem pět let v hračkách tak mám více tipů co koupit.Jsou to hrozný lákadla. :wink: ...

ijetka,
Kubík je šikula tak už Ti za chvíli začne ťapat sám :slight_smile: .
Malá už se taky staví v postýlce a u gauče a trochu poťapkává, tak jsem na ní zvědavá.A už přišla na to, že máme otvírací skřínky u sťeny tak musím koupit pojistky.
15. kvě 2007 v 09:43  • Odpověz
zevi,
to jak píšeš, to je labyrind, máme tu hračku doma a je to fakt super!!

ijet,
obrovská gratulace k tak velkému kroku, jste fakt strašní rychlíci :slight_smile: :slight_smile:
15. kvě 2007 v 10:27  • Odpověz
Díky za gratulace, no jenom se bojím aby se tímto nezasekl :astonished: :astonished: le uvidíme, každopádně s tím ťapá moc pěkně :slight_smile:
V tý Ikee jsem na to taky koukala, je fakt, že by to mohlo být super :sweat_smile:
Do vozíku jsem ho ještě nedala, vždycky bereme golfáče, a hačá v nich :dizzy_face:
15. kvě 2007 ve 14:29  • Odpověz
Ahoj kozenky,
jak jsme se bavili o těch dárcích, tak jsem vám nafotila, co mají teď v makru, nafotila jsem to z katalogu, co přišel...jedná se o různé nafukovací bazénky a jsou fakt super!!! To by bylo žůžo je mít na zahradě!!! Tak mrkněte a třeba se inspirujete, máte to ¨tam i s cenou :slight_smile: :grinning:
15. kvě 2007 v 15:48  • Odpověz
Jita2: to vypadá hezky. Stejně jsme chtěli nějaký bazének na léto pořídit.

Ten náš prcek je poslední dny nějaký divný. Nevydrží chvíli sám, pořád brečí. Tak nevím jestli to jsou další zuby. Ale už z toho začínám být trochu mimo.
15. kvě 2007 v 16:07  • Odpověz
To asi budou zuby, já to u nás taky hned poznám, sice to netrvá nikdy dlouho, ale vždycky se chová jinak...ještě nám ten sedmý nevylezl úplně...
Tak ať je to brzy dobrý, kamhajek :slight_smile:
15. kvě 2007 v 16:14  • Odpověz
Jita2: díky :wink:
15. kvě 2007 v 16:23  • Odpověz
No teda holky líbilo se mi všechno :astonished: už to vidím na zahradě a malýho u toho :sweat_smile:
kamhajek
taky přeju brzký klídek :wink: s Kubíkem je to taky jak na houpačce, dneska teda toho moc nenaspal a už tu mručí :angry:
Průser je že manža jede v pondělí na 4dny do Brna na plavební zkoušky a já se modnlím ať má Kuba dobrou náladu když budeme sami :unamused:
15. kvě 2007 v 19:54  • Odpověz
To zvládneš s Kubíkem...můj manža je taky super podpora...dokáže si pěkně pohrát s Maruškou :slight_smile:
15. kvě 2007 ve 21:20  • Odpověz
ijet- jestli se k tobě ještě nedostal leták TESCO,tak tam ode dneška mají v akci naše oblíbený plenky.Je to velké balení- 3ks za 518,- což je super cena. :wink:
Taky tam mají v akci bodýčka a pyžamka,já jsem s nima byla docela spokojená. :slight_smile:
16. kvě 2007 v 09:59  • Odpověz
raculka-a ten letak plati pro Prahu??Tyy jo to tam hned jeduuu!!! :grinning:
16. kvě 2007 v 10:17  • Odpověz
raculka: díky za tip, to do Tesca vyrazím.

Ijetka: ty 4 dny utečou jako voda, přeji ať je Kubík jako sluníčko :slight_smile:
16. kvě 2007 v 10:25  • Odpověz
Čau kočky :slight_smile:

tak my už máme 1. narozeniny dávno za sebou :grinning:
vůůůbec jsme si je neužili, pač to roční mimino z toho nic nemá (Ivanka navíc neodpovídá ročnímu dítěti) a taky měla zrovna ten zánět průdušek a teplotu, takže ji to moc nebralo. A to u nás byly jen 2 babičky,děda a my, takže nebylo ani moc lidí, ze kterých je vždycky nějakou dobu paf, než se otrká.

Jinak krátký soupisek toho co dostala - vše máme v albumku:
odrážedlo auto, kočárek, nafukovací bazén 180 průměr s rybičkama, plážové iglů - na spinkání na dovči u moře, plyšového slona (Disney), 2 velké obrázkové knížky na učení slov, malý balonek a spoustu malých prkotinek.
16. kvě 2007 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj dashi,
tak musím říct, že jsem mrkla do albíčka a skutečně hodně jsem si to užila...za prvé ty fotky v té vodě jsou nádherný, asi se hodně ráda koupe, a furt rozesmátá, ona se snad směje pořád, sluníčko :grinning: , a hlavně mě strašně dostala ta poslední fotka, jak kuká z toho župánku, jsem snad krásnější okatou princeznu neviděla, fakt nádherný!!!!! SUPER!!!!
16. kvě 2007 v 17:29  • Odpověz
Dashak: malé je drobeček, ale pěkný smíšek viď? :slight_smile:
16. kvě 2007 ve 20:46  • Odpověz
Dashak
moc hezký fotečky, malá je kouzelná a manža má krásný oči :sweat_smile:

raculka
díky za tip :wink: vyrazíme tam

No jsem na nás zvědavá, jak budeme válčit :astonished: budeme to muset vydržet, manža je z toho asi víc vyřízenej než já, vůbec si nedovede představit nevidět Kubíka, to že neuvidí mě mu neva :angry: :sweat_smile:
16. kvě 2007 ve 21:02  • Odpověz
Tak v Tescu akce je, ale naše velikost plen byla vyprodaná. Tak jsem koupila o číslo větší, za chvíli do nich doroste a snad až tam půjdem příští týden už je tam budou mít a bude ještě akce.
Taky tam měli krásnou jeansovou bundičku a vevnitř měla takovou slabší bavlnu, byla úžasná, bohužel růžová, ale mít modrou tak neváhám.
16. kvě 2007 ve 21:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.