• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Isáčku, díky :slight_smile: Jsem hrozně dojatá, jak to hrozně uteklo a tak :dizzy_face:
Snad se vám z toho chraptění nic horšího nerozjede...

Mašinku jsem už mailem protlačila, tak můžete juknout, jen na tý fotce je to takový fakt nic moc :frowning2: Ale ve skutečnosti krása (já vim, že to smrdí samochválou :grinning: ) ale já jsem fakt nadšená a pořád se na něj chodím dívat do ledničky :grinning: :grinning:

My už celý týden nespíme po O. Vstává okolo sedmý, v poledne normálně jde spát, ale neusne, celou hodinu si tam po tmě vypravuje, hraje... no zatím to neřeším, aspoň tu hodinku, že si trochu odpočine. Ale spát by mohl pacholek!
9. říj 2008 v 19:52  • Odpověz
prochi,
teda dort je fakt skvělej, jsi náramně šikovná.Teď jsem to ukazovala i přítelovi a říkal, že je fakt pěknej.
Jedna známá nám udělala pro malou dort ježka a byl taky super, ale tvá mašinka je hezčí :slight_smile: .
Dám fotku do albíčka, hned jak to tu dopíšu.Ale byl moc dobrej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jinak malá dnes přesně po týdnu kakala, dva dny to zas zadržovala a pořád naříkala, "bolí, bolí", ale vykakat se bála.A to měla před třemi dny, celou měkou hrušku, a dala jsem ji i schválně i acidofilní meruňkové mlíko a stejně to nepomohlo.A dneska když už se konečně vykakala, tak hned koukala do WC a řvala"je tam" :grinning: :grinning: .
Smála se a měla fakt radost, pak tam seděla ještě asi 10minut, a pořád tlačila :slight_smile: :slight_smile:
9. říj 2008 ve 20:05  • Odpověz
autor
holky sorry, jdu to napravit :wink:
9. říj 2008 ve 20:37  • Odpověz
Prochi: mašinka na fotce vypadá krásně :wink:
Péťovi přejeme vše nejlepší k druhým narozeninám, hlavně zdravíčko, štěstíčko!!!! :slight_smile:

Dneska jsem byla v Kolíně ve školce a bylo mi řečeno, že to ani nemám zkoušet, že děti mimi Kolín neberou a kdyby náhodou jo, tak nás určitě, protože máme na vesnici školku.

Isa: s tím kakáním to máte fakt špatný.

Zevi: do tanečních pro pokročilé bych šla, ale manželovi se nechce.
9. říj 2008 ve 21:54  • Odpověz
Ahoj holky,

prochi

přejeme Péťovi k narozeninkám vše nejlepší,zdraví,lásku,poslušné rodiče..... :slight_smile:

zevi

já jsem absolutně netančící typ(co se společenských tanců týká) takže já bych nešla.Nicméně pokud tě to kdysi bavilo tak proč to nezkusit znova,může to být sranda :wink:

prochi

mašinka je super,jseš fakt šikovná,už se opakuju,ale je to tak,šikula :wink:

mapris

výtáme tě zpátky :wink:

iso

teda chudák Natálka,s tím kakaáním je to pech,musí to bolet jak čert.
9. říj 2008 ve 22:55  • Odpověz
týýýý jo, já propásla oslavenečka :confused:
Prochi, k tomu druhého ročku přeju všechno nej, ať vás nic netrápí a máte pořád úsměv na tváři (to platí pro Pítríska i pro jeho rodiče :wink: ) a k tomu veliký kissanec

to že jsi hvězdice blýskavá jsem ti už na tvé cukrářské výrobky psala :sweat_smile: fakt smekám před tím jak jsi zručná a šikovná a obdivuju kde bereš nápady i čas k takovým nádherám :slight_smile:
na osavu vám přeju krásné počasíčko (vypadá to nadějně) a nezapomeň nás poinformovat jak se mašinka malému líbila, určo bude nadšený :wink:

Prochi, hele, když tě brali ti policajti, nemělas náhodou moji kabelku? podle popisu se mi zdá, že ji poznávám :grinning: :grinning:

Isacku, s tím kaděním je to pech :frowning2: snad se vám to co nejdřív upraví...
u nás v případě kakání víc funguje záchod (když ho odchytnu že začíná tlačit, na nočníku mi začne tvrdit, že kakat nece, enom čulat :confounded: no a na záchodě se nechá přesvědčit, že když pořádně zatlačí, tak bobek udělá žbluňk :sweat_smile: ) a on to pak všem barvitě a nadšeně popisuje :grinning:
10. říj 2008 v 10:06  • Odpověz
autor
holky, díky moc za povzbuzení, jste skvělé. A aby toho nebylo málo, tak se zase ozvala moje noha :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: , ne to ONÉ místo, ale jiné. Mám tam zas krevní sraženinu jak blázen a zánět v noze, nevím, jestli to bylo touhle operací ... Takže zase furt něco.
Já optimistická být musím, protože jinak by mně to složilo a to nechci. Tak jsem si skočila dneska ke kadeřnici :o))) Jsem zase kráááásně červeňoučkááá :o)))
10. říj 2008 v 16:29  • Odpověz
prochi,
dodatečně také Peťulkovi všechno nejlepší k důležitým narozeninkám :slight_smile:
Jinak s těma policajtama jsi měla štěstí, určitě jim to taky přišlo vtipný, to vyhazování kabelky :wink:

isacku,
ať je Naty brzo fit, já čučím, že my ještě odoláváme, taky nás vždycky v tomto období něco skolí...
Jinak to s tím kakáním mě pořád zaráží, copak fakt na to nic neexistuje, aby se chudinka vykakala a pořád se tak nebála? Ach jo, to musí být šílený, ale fakt s tím má někdo problém celý život, jsou takový tipy lidí, ale je to těžký, když už zkoušíš fakt všechno a nic tomu pořádně nepomůže :frowning2:

mapris,
to je pech s tou noženou, doufám, že tě dají zase pěkně do pořádku :unamused:
11. říj 2008 v 10:08  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
vůbec nestíhám tlachat. Jak tu máme dědu, tak je furt veselo, teď šli ven, tak jdu upéct bábovku a chvíli šít, dokud mám klid.

Isacek,
s Naty je mi to líto. Já jsem měla v nemocnici čas číst všechny možné časopisy. Psali v nich i o tomhle problémů. Dětem se tam prý při kakání asi natrhne nějaká žilka a pak je to strašně bolí. Jediné co čím se tomu může předcházet to mazat nějakýma mastičkama, aby to "klouzalo". Ale když už jste s tím byli i u doktora, tak tohle máte asi taky vyzkoušené, viď? Moje sestra dává neteři - když nemůže kakat - meruňkový kompot, že prý jí to jde dobře ... Terka teď brala všelijaké medicíny, tak má taky teď dost nepravidelné kakání, tak přemýšlím, že jí nasadím zase nějaká ta prebiotika.

prochi,
omlouvám se, že jsem prošvihla oslavence :o)) dodatečně přejem všechno nej k narozeninám, hlavně hodně zdraví a brzo určitě sourozence :grinning: :grinning: :wink: :wink:
11. říj 2008 v 16:08  • Odpověz
ahoj kozenky,
jak se máte?

My jedem odpoledne na ořechy, ať máme zásobu na vánoce, jinak skoro celý včerejšek jsme řezali a uklízeli dřevo, abychom měli celou zimu teploučko...

Manža mi zas ve středu odjíždí za prací do Prahy, tentokrát jede dělat nemocnici Malvazinky, bude pryč asi aspoň týden,tak už se na to psychicky připravuju :frowning2: Asi pojedu i k našim, ať tu nejsme v baráku porád samy :wink:
12. říj 2008 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj děvčata,
tak jaký byl víkend?

Počasí nic moc, slibovali babí léto a tady u nás se moc nekonalo. Trochu hezky bylo v sobotu dopoledne a dneska odpoledne a jinak nic moc.

V pátek jsme si trochu vyrazili, byli jsem z holkama posedět (manžel s klukama) a pak jsme se sešli na diskotéce. Domu jsem přišli až kolem třetí hodiny. Pěkně jsme si zatancovali, jen jsme si tam přišli docela starý ( a to si myslím, že jsme ještě mladí), bylo to tam samí školou povinní.
Včera jsme razili do Prahy koupit manželovi něco k blížícím se narozeninám a stavit se Ondrovi v Ikei pro tabuli, koupili jsem i ty zatloukací válečky, ty jsem mu dala hned, je z nich nadšený. Vydrží u toho dlouho sedět a ťukat. Manželovi dokonce přinesl paličku na maso, aby ťukal s ním.

Zevi, Prochi: vaše kabelky jsou nápadně podobné mojí, asi stejný výrobce :grinning:

A co Prochi, jak se vydařila oslava?

Mapris: ty snad ot té nohy nebudeš mít nikdy pokoj
12. říj 2008 ve 20:55  • Odpověz
Ahoj holky :sunglasses:

tak nejdřív děkujeme všem za gratulace a za chvály dortíku :slight_smile:. Oslava se vydařila, nakonec jsme byli doma (né na zahradě), ale já byla ráda, aspoň jsem měla všechno po ruce, žádný lítání a i malej si mohl dosyta vyhrát se všema dárkama. Podle očekávání sklidila největší úspěch, úplný maxiúspěch!! vrtačka s tím rozšroubovávacím autíčkem. Pořád teď jen montujeme a vrtáme, s vrtačkou chodíme i spát... Pak se mu hrozně líbí tabule, koupila jsem jen takovou úplně obyč, ale pořád malujeme a nejvíc ho baví "utíat" :grinning: Pak dostal knížku "Od antilopy ke žraloku" - je tam hrozně moc zvířátek a je to podle abecedy a vždycky u každýho zvířátka krátký povídání. Je fakt moc hezká a jestli ji nezničíme, tak se podle ní můžem učit písmenka. Doporučuju! Velký úspěch měla magnetická knížka s vláčkama, s tím si taky dlouho vydrží hrát. No a už mě nic nenapadá... samo nějaký autíčko, míchačka...
Ohromný úspěch měl dort, chodil se na něj zbožně dívat do ledničky už od čtvrtka a vždycky tak láskyplně zašeptal "mašííí mašííí". Až mi ho bylo líto v pátek nakrojit :slight_smile: Ohromně ho pak bavilo sfoukávat svíčky, pořád jsme zapalovali zas a znovu, až to tady strašně smrdělo :grinning:
No bylo to zkrátka fajn, jsem pořád dojatá, jakýho už máme velkýho kluka :sweat_smile:

Isáčku, s tím vašim kakání je to fakt děs... hele a jak píšeš o tom acidof. mlíku, nemohla by ho Naty pít každej den? My ho pijem pořád, malej ho miluje. My máme kakání tak, že buď nekaká čtyři dny nebo pak "uprdává" co půl hodinu. Ale že by třeba nějak pravidelně a víc, to ne e. To hlásí každou půlhodinu minibobeček. Buď ještě nemá tu trpělivost sedět a počkat, až to bude všechno a nebo to to ještě nedokáže tak odhadnout, že by měl počkat, že ještě něco pojede... no snad mě chápete :sweat_smile: :grinning:

Jíťo, tak to bude dlouuuuuuuuuhýýý týden, viď? Nás teď čeká taky dlouhý, začal dneska a končí v sobotu večer. Má tři noční a tři denní. Ale na noční odjíždí už před pátou odpoledne, vrátí se v sedm ráno, než usne...... vstane, nají se a už zase jede, takže večery a noci sama... Radši mám ty denní, on už mín, páč vstává v půl pátý..., ale přijede v sedm večer domů a jsme spolu aspoň ten večer a noc. A víkendy fotbaly (píská).....

Kam, ty zatloukací špalíčky máme taky, dostal je už k roku a pořád ho hrozně baví.

Tak a už mě nic nenapadá, tak zatím pááá :slight_smile:

jóóóóó pošlu vám odkaz na fotky, ju?
12. říj 2008 ve 22:04  • Odpověz
prochi,
Péťa byl sladkej, podle toho, co popisuješ, fotky teprve zkouknu. To je super, jak si oblíbil vrtačku i na spaní :grinning:
13. říj 2008 v 08:32  • Odpověz
autor
prochi,
fotky hezký a dortík super, jsem zvědavá sama na sebe s autem, ale myslím, že jsem trošku "okoukala" a nasbírala inspiraci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

kamhajek,
áááále bude ... Až se naštvu, tak to bude lítat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:. Jsem si to beztak odrovnala těma sandálema v chorvatsku, tak holt budu muset doma chvíli zas nosit orto boty.
13. říj 2008 v 11:25  • Odpověz
Holky dneska je venku tak hnusně a mě přesto přijde nááádhernýý den a víte proč? Dneska v 11,05 hodin jsem se stala pravou tetou, bráchovi se narodil Toníček. Jsem z toho úplně, ale úplně na měkko.

Prochi: krásný fotky! :wink:
13. říj 2008 ve 12:58  • Odpověz
kam,
moc gratuluju k novopečené tetě :slight_smile: a Toníčkovi přejeme hodně zdravíčka :slight_smile:
My máme v rodině dva Toníky :wink:
13. říj 2008 ve 14:10  • Odpověz
Jita: tohle je náš třetí Toníček (s dědou čtvrtý).
13. říj 2008 ve 14:48  • Odpověz
autor
prochi,
taky se mi líbila ta vrtačka, to by bylo něco pro naší Téru :o)) Ta je totiž děsně technickej a klučičí typ...
13. říj 2008 v 18:45  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

Dneska bylo venku fakt hnusně,byli jsme u kamarádky,děti si hráli a odpoledne jsme šli ven,sem tam vysvitlo sluníčko,ale pak zalezlo a kamarádka říkala,že snad bude sněžit jak bylo šedivo a zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dětem to ale nijak nevadilo a řádili na kolech a Fík na motorce.

V pátek jsme byli s kamarádkama v kině ( a chlapi na tahu u nás na chatě),Fíka hlídali naši.Byli jsme na Mamma Mia,teda musim říct,že jsem byla v kině asi po sto letech a hned bych šla znova a to na ten samí film.ˇUplně nás to nadchlo,bylo to super,písničky Abby no prostě super.Tak nás ty písničky rozhýbaly a pozitivně nabyly,že kdyby to šlo tak snad v tom kině tančíme :sweat_smile: Takže jsme si po kině řekli,že vyrazíme někam si trsnout :sweat_smile: Jeli jsme na jednu diskotéku na 80.-90.léta,bylo to fajn až na to,že v jednu mi volala mamka,že Fík se vzbudil a pláče po mně tak jsem říkala,že přijedu,naštěstí jsem to měla kousíček od našich a kamarádka mě navíc odvezla.Bývali bysme tam zůstali dýl,ale i tak to bylo super. :wink:

V sobotu jsme se jeli podívat na nějaké kolo,že bychom ho koupili už k Vánocům Fíkovi,ale jaksi jsme přišli skoro pozdě,výprodeje byli hned po létě a v září,prý se dalo dětské kolo sehnat i za 1200,-nové ve slevě,ale teď už bohužel ne.Nejlevnější jsme objevili za 1800,- což se mi zdá dost,ale na sezónu stojí kola prý i 2500-3500,- což je šílenýýýýý :astonished: Tak jsem koukala na net na použitá kola,nevadilo by mi,že je použité pokud bude vypadat slušně,ale tyto kola jsou většinou hned prodaná,když jsou za slušnou cenu.Tak uvidim jak to dopadne,jestli seženu slušné jeté nebo budeme kupovat nové.Aby to nebylo jednoduché tak bych nejraději se zadní brzdou v šlapkách a to už je výběr opět nižší.

mapris

to je smůla s nohou,ale snad zabere lék co jsi měla,myslím mastička,né?

kam

gratuluju k pravé tetě :wink: Nehlo to s tebou a nechceš také druhé mimčo? :slight_smile:

prochi

fotky pěkné,dort už jsem chválila milionkrát,určitě i dobře chutnal :wink:
13. říj 2008 ve 22:23  • Odpověz
Prochi, já žádný odkaz na fotky nemám :frowning2: :frowning2: :frowning2: bych se chtěla taky pokochat, sííííííííííííím :wink:

Macej, takže vás film pěkně rozšoupnul, že? :sweat_smile: já z něj byla taky nadšená, ale byli jsme na něm uprostřed týdne, takže žádná diskoška nenásledovala, jestli na to půjdu ještě někdy jednou, tak zásadně o víkendu, je to dobrý nápad :grinning:

kolo pro malého máme, dostali jsme je od mých kolegyň z práce když se narodil, nedávno manža donesl i trojkolku od známých, kteří ji vyřazovali po dcerce, že už jí odrostla a když k tomu připočítám nabíjecí čtyřkolku a dvě motorky odrážedla, tak nám chlapeček zabírá půl garáže :sweat_smile:
a docela mě překvapilo, že už umí docela solidně šlapat, zatím jsou to pořád takové nekoordinované pohyby, ale pomaloučku už se přemístňuje (i když motorky zatím jednoznačně vedou, ale myslím že na jaro bude na kole už docela řádit :wink: )

Kam, taky gratuluju k tetičkování :slight_smile: že je to úplně k neuvěření, když člověk vidí takový maličký uzlíček a uvědomí si že to není tak dávno, co ti naši loupežníci byli taky takoví křehouncí a bezbranní :dizzy_face:

Mapris, co k té tvé noze vůbec říct? snad jen aby se hojila rychleji než posledně

Jíťo, aspoň to zní pozitivnějc než věznice :sweat_smile:
já se taky vždycky nakvartýruju aspoň na nějaký den k našim, když mám taťku na montáži (naštěstí to teď už není tak často, ale občas to musíme všichni nějak přežít)

my teď měli pěkně perný víken (no včetně pátku a pondělka) dělali jsme vinobraní, takže jsme si pořádně mákli, nic jiného nám taky nezbylo, když nám vinohrad tak spadl do klína a vyřízení pozůstalosti se neuvěřitelně táhne, takže jsme se museli chtě nechtě o hrozinky starat, ale už je skoro hotovo a teď budem sedět u beček a čekat na burčák :grinning: :grinning:
hlavně prcek byl naprosto úžasný, fakt tam s náma vydržel celé dny úplně v klidu, byl neuvěřitelně hodný, vyhrál si dloubáním do krtinců, občas potáhal od sousedů psa, jezdil na tragači, někdy si vyškemral nůžky aby mohl "pomáhat" snědl asi metrák hroznů, byl neuvěřitelně špinavý a spokojený :sweat_smile: v něm opravdu koluje sedlácká krev (po pradědovi) protože ať jsme tam měli během roku jakoukoliv práci, vždycky to bez problémů absolvoval s náma

a je fakt, že jak psala Jíťa, jak s nimi Maruška pracuje, teď ti mrňousové mají období napodobování, všechno co dělám já, chce zkoušet taky, takže nejčastější větu, kterou teď slyším, je: "mamino, co děláš? podívám... pomožu!" :grinning:
a je to strašně milené jak se spolu rácháme ve dřezu, obaluje mi bedle v mouce, snaží se třít česnek do polívky... v kychyni má stoličku, kterou si tahá, aby dosáhl na linku, ale předpokládám, že až vyroste natolik, že ji nebude potřebovat, to už ho asi budu muset k jakékoliv pomoci v domácnosti asi honit, že? :grinning: kdo ví, jak dlouho trvá období dobrovolné aktivity a angažovanosti :sunglasses:
14. říj 2008 v 01:28  • Odpověz
Zevi: já nevěřím tomu, že Ondra byl taky tak malý :grinning: , dneska jsem se byla na Toníčka kouknout a je krásný.

Macej: já se fakt těším až jednou budu zase těhotná a budeme mít druhé miminko, ale raději si ještě počkám. Ondra je dráče a neumím si představit, být tak dlouho v tahu doma. Tak jsem úplně nadšená z těch jeslí, že jsem celé dopoledne v práci a soustředím se taky na něco jiného, naž na kreslení, běhání za míčem.....
14. říj 2008 ve 13:27  • Odpověz
Kam, mocinky moc gratulujem!!! Mě když přišla SMS, tak jsem se úplně rozbrečela, byla jsem zrovna u kamarádky (co s námi taky chodila na střední) a nekecám okolo jedenáctý se mě ptala, co a jak, jestli už se jim to narodilo... a já říkám, že né, ale že už jsem celá na trní, že jak pípne mobil, tak hned letím a říkám si, že už... no a přesně za hodinu pípla SMS!!! A jak to probíhalo? Všechno v pohodě? Trvalo to dlouho? Můžeš mi písnou prosím když tak aspoň IP, já jí nechci ještě otravovat telefonátama... ale jsem celá zvědavá :grinning:
14. říj 2008 ve 13:36  • Odpověz
Zevi, fotky (respekt. odkaz) jsem ti poslala ještě jednou, nevim, proč to po prvé nedošlo... Tak snad to teď dojde :slight_smile:

Tímto taky moc děkujem za všechny chvály, se tady celá červenám :slight_smile:

A už nevim, co jsem to ještě chtěla......

Jóóó Mapris, já myslim, že tu vrtačku s autem by klidně Terezka mohla dostat! Trénuje to motoriku, paměť a já nevim, co všechno a určitě by z toho byla hotová :wink:
14. říj 2008 ve 13:41  • Odpověz
Prochi, dííky moc, už jsem se pokochala :wink: suprovní fotečky :dizzy_face:

a přiznám se, že jsem přece jen tu tvoji zprávu měla 2x :sweat_smile: předtím mě nějak nenapadlo jít mrknout do mailů, protože mi chodí upozornění na mobil a to mi nahlásilo v poště jen nějaké reklamy, takže jsem předpokládala, že to asi bylo do IP, prostě zkontrolovat schránku mě v tak pozdní noční hodinu (nebo brzkou ranní? :grinning: ) nějak nenapadlo :sweat_smile: :sweat_smile:
holt to je zářivý příklad mateřské demence (nebo že by už stařecká senilita?) :grinning:
14. říj 2008 ve 14:18  • Odpověz
Zevi, mě z tebe picne :grinning: No co k tomu dodat :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2008 ve 14:18  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: já se polepším :grinning: nebo aspoň budu doufat, že se to nebude zhoršovat :sunglasses:
14. říj 2008 ve 14:21  • Odpověz
macej,
my taky máme ojeté kolo, ale koupili jsme dobře, dokonce u nás na vesnici (přes net jsem zjistila, že jsou od nás), takže to byla náhodička, přišlo mi absolutně zbytečné kupovat ¨nové a drahé, aspoň mi nebude líto nějaké té odřeninky, koupili jsme ho za 500,-
Macej, to víš, že jim ta pilnost nevydrží věčně :grinning:
14. říj 2008 v 19:20  • Odpověz
Dnes jsme nakládali zelíčko, musím říct, že se šíleně těším, jak má člověk to vynikající domácí, tak se mi ani nechce kupovat sáčkové z obchodu, protože to fakt se nedá srovnat :wink:

Nemáte někdo zkušenost?????????????
Když bych chtěla někdy v polovině těhu přestoupit z rodičovského příspěvku na nemocenskou, jde to vůbec?Jak ty mamky, co mají děti za sebou, jestli třeba přestupují z rodičáku na nemocenskou (hlavně myslím třeba kvůli penízkům)....
14. říj 2008 v 19:23  • Odpověz
Holky, já mám taky v plánu koupit kolo už "jetý". Máme tu nedaleko solidní bazar s kolama, tak až usoudím, že je to aktuální, tak tam sfrnknem juknout. Jako samo, že by se mi líbilo nový kolečko, ale myslím si, že je to fakt zbytečný na tu chvilku.

Jíťo, já nevim, jestli tě dobře chápu, to jako myslíš ukončit rodičák ještě v době, kdybys na něj měla nárok? Chápu, že nemocenská by byla vyšší, ale fakt nevim, jak to udělat... já myslím, že to jde jen když nestihneš nastoupit na MD před ukončením RD. To ti normálně skončí RD s prvním dítětem, ty bys měla tedy nastoupit do práce, ale protože už jsi v tu dobu třeba těhu, tak místo dne nástupu do práce, nastoupíš na tu neschopenku. A pak si pojedeš normálně na neschopence až do nástupu na MD. Teda v tom případě, že máš zaměstnavatele...
Ale jak to udělat v době, kdy ještě je nárok na RD, to netuším... a popravdě mě to ani nenapadlo :confused:
14. říj 2008 ve 20:01  • Odpověz
autor
holky, nestiham, balim, jdu zehlit a zitra k nasim. Snad tam budu mit cas, sestra si poridila net.

Zevi, kdes ji prosim objednala? Chtela bych ji terce bud k narozkam nebo k svatku. Diiik.
14. říj 2008 ve 20:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.