• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
tý jooooooooo, Mapris mi vyžrala 6ti tisícový příspěvek!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jsem na něj měla od včerejška spadeno a pak jsem na to zapomněla jak na smrt :grinning: :grinning: :grinning:

mapris, tak si to u vašich užij a zkus si tam i trochu odpočinout, ju?
14. říj 2008 ve 22:53  • Odpověz
Terezce vše nejlepší k svátku!!!!!!!!!!!!!!
15. říj 2008 v 08:00  • Odpověz
Kam, ty sis dneska ale pospíšila :wink: takže se řadím do fronty :sweat_smile: a taky vinšujeme Terezce k svátku vše nej a přidáváme velikánský kissanec :slight_smile:
15. říj 2008 v 09:12  • Odpověz
Mapris, cože jsem měla objednat? já o ničem nevím, přísahám :confused: :grinning:
nemáš na mysli náhodou tu Prochi vrtačku? :sweat_smile: :sweat_smile:
15. říj 2008 v 09:15  • Odpověz
Ahojky holky,
včera jsem byla z kolegama z práce na bowlingu a byl to příjemný relax :dizzy_face:
Prochi, díky za fotečky jsou moc povedený :wink: a pěkný, sluší vám to.

Taky přejeme vše nejlepší a posíláme velkou pusu :slight_smile:

Jitu, domácí je všechno lepší :sweat_smile:
15. říj 2008 v 10:23  • Odpověz
čauves ve spolek

Terezce všechno néééééééjjjj!!!

Mapris, asi si měla na mysli opravdu mě s vrtačkou, ne? Tak my jsme to koupili v Tescu :wink:
15. říj 2008 ve 12:57  • Odpověz
TEREZKO všechno nej k svátečku!!!!!!!
15. říj 2008 ve 13:29  • Odpověz
Přejeme Terezce vše nejlepší k svátku :wink:

A copak je s Isou??

My měli dnes zase pěkné dopoledne.Malý opět neposlouchal,sedal si na zem,odmítal jít dál,lezl po zábradlí,házel kamenama na silnici(ještě že nejelo auto,by mě asi vomejvali :angry: Pak mi pro změnu utíkal a když jsem ho volala nehnul ani brvou,No co vám budu povídat :confounded: Šel kolem nás starý pán a řekl Fíkovi ať mu dá ruku a on mu jí fakt dal,to jsem čuměla a kousek s nim i šel.Tak jsem mu řekla(jak mě zlobil) ať jde s pánem a že si ho pán nechá,bude u něj bez maminky a pápá.No tak to už se otočil,pustil se pána ,začal natahovat a pak brečel.Na jednu stranu mi ho bylo líto,ale nedala jsem to na sobě znát,zlobil tak jsem mu řekla ať jde s pánem,když maminku zlobí a neumí poslouchat.brečel a nechtěl se odemně odtrhnout tak už jsem ho pak vzala do náručí.Tohle je snad jediný co zatím zabralo :sweat_smile: Pán přišel vhod :sweat_smile: Samozřejmě mu ten pláč vydržel jen chvíli a pak se otrkal :angry:
15. říj 2008 v 15:55  • Odpověz
mapris,
Terezce dodatečně vše nejlepší k svátku :slight_smile: :slight_smile:

Luci,
jsem tu :slight_smile: , jen jsme teď pořád někde lítaly.Dneska jsme byly mimo Prahu u kamarádky a zas jsem zatoužila po domečku se zahrádkou, ach jo :confounded: ...
Malá by taky dala ruku i cizímu a věřím, že by za uplatek i odešla.Jen se modlím, aby ji to přešlo až dostane rozum.

Zítra dočtu a napíšu více, tedy vlastně dneska :grinning: :grinning: .
16. říj 2008 v 00:52  • Odpověz
já že, kdo to tu tak po nocích straší a to se Isacek hlásí do stavu přítomných :grinning:
já už taky jdu bubákovat do pelecha :sweat_smile:
16. říj 2008 v 01:04  • Odpověz
čusík busík, písla jsem vám IP, tak šup šup přečíst :sunglasses:

Macej, Isáčku, ten náš je taky schopnej odejít s kdekým! Tuhle jsme byli tady u nás v krámě a když jedna paní odcházela, tak furt chtěl s ní. A ona mu říkala, jestli s ním půjde, že má doma pejska a kočičku... no co myslíte? Dal jí ruku, řekl mi čau a normálně šel! Byla tam se mnou mamka, ta s tou paní dřív pracovala, tak jsme je nechali a on normálně šel kus, vůbec se nezastavil, až pro něj mamka musela doběhnout.
No a ke vztekání, jak píšete, že vám zamávají a dál nejdou, tak to ten náš to dotáhl tak daleko, že když řeknu, že já teda jdu, tak mi odpoví "Mamika sama jdi, čau, Péťa taky" a jde si na druhou stranu. I když se schovám, nic nepomůže, prostě si kráčí sám jinam. Tak mě to vždycky tak rozčílí, že pak hulákám na celou ves, ať se okamžite vrátí, nebo dostane na prdel. Zeptám se "chceš na prdel?" a on si ještě provokativně stoupne a řekne "Jóóóó ci!!!!!"
No nejsou to zlatíčka? :grinning:
16. říj 2008 ve 12:45  • Odpověz
Jóóó tuhle odpověď na otázku jestli chce na prdel slýchám taky taky provokativně jojo a když dostane je děsně ublíženej :angry: :grinning:
16. říj 2008 v 15:12  • Odpověz
Ahoj Kočky,
jsem nějaká znavená, zase mě začli bolet kolena, tak nemám moc náladu. Zítra jdeme na zapíjení synovečka, tak jsem zvědavá, tak musím ty kolena zapít :wink:

Ondra se sice vzteká, ale jsem si jistá, že by s cizím člověkem neodešel. Tak od léta se cizích bojí, hned se mě chytne za nohu. I když přijde návštěva chvíli trvá než se rozkouká a pořád se za mě schovává, ale pak se rozjede, někoho z návštěvy si vyhlídne a nedá mu pokoj. Musí s ním kreslit, prohlížet knížky, kolo,kolo.....

Včera Ondra objevil kouzlo krtečka, koupili jsme mu přenosné dvd a tak u něj vydrží sedět. Šíleně to prožívá, směje se s krtečkem, bojí se o něj, pomalu s ním i brečí. My s manželem ho pozorujeme a jsme z něj u vytržení. Je to zlatíčko.
16. říj 2008 ve 21:12  • Odpověz
autor
zevi, prochi,sorry holky, nějak si vás furt pletu  :grinning:  :grinning:já jsem teď u našich a snažím se relaxovat. Jsme furt venku. Terka si tu s neteří pěkně vyhraje a já vegetím :o). Dneska jsme zdobily placky, protože je tady posvícení a sestra včera upekla terce dort a mamka dneska kremrole :angry: , no nedejte si ... :grinning: :grinning:

zrovna koukam na webu, jak shořela část průmyslového paláce na holeš. výstavišti a patří to prý firmě bratra zavražděného kočky ... se vsadím, že to bylo úmyslně zapálený .... Prostě mafie :angry: :angry:

holky, kdo máte laptopy. Jsem na sestry laptopu a když píšu, tak mně to vyhodí úplně mimo stránku a nebo mi to tam samo vkládá blbosti. Nemáte něktěrá zkušenosti co s tím?????
16. říj 2008 ve 21:15  • Odpověz
Kam já jsem z krtka už hotová, bo jede pořád, teď ho střídáme s dobou ledovou a nebo se mu na netu Dášenka, Bořek, nebo písnička Bobík :confounded:
Mapris nám občas taky blbne noťas ale tohle neznám, jinak hezky relaxuj :wink:

Ukážu se až zítra bo jdu do volební komise, to je funkce :grinning: :grinning:

Jo a doufám, že fotky vám všem došly papa
17. říj 2008 v 10:23  • Odpověz
macej,
u nás taky tak. Včera jsme šli po ulici, Maru brečela,že nemohla dýl zůstat na balonkách a pan z květinářství ji říkal, že takové holčičky berou, co zlobí maminku, a rázem byl klid :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ijet,
jsi strašně hezká mamča!! Ale fakt, hlava super, velký kukadla, zkrátka se k sobě s manžou fakt hodíte :slight_smile: Kubajs je stále celej taťka :slight_smile:
Ta chata vypadala zevnitř moc dobře :wink:
17. říj 2008 v 11:50  • Odpověz
čusík baby :slight_smile:

Ijet, krásné fotečky, hezká rodinka :dizzy_face: ty seš fakt samyce :sweat_smile: účesek chválím, sluší ti, máš takhle kreativní kadeřnici, nebo už víš předem s jakou hlavou chceš odejít?

Prochi, už jsem se tě nekolikrát chtěla zeptat, jak to dopadlo s odstavováním?

krteček: u nás bylo asi 2-3 měsíční období krtečkománie, už mi z něj šla hlava kolem :sweat_smile: pak byla asi 2m pauza, to byly oblíbené jiné kusy jako Bolek a Lolek, Rexík, medvědi od Kolína, Ajeťáci (to je prosím v Jiříkově podání Pat a Mat: A je to=Ajeťáci :grinning: ) Bořek atd, takže to bylo celkem vyvážené, ale stará láska se vrátila, asi před měsícem jsme neuváženě koupili nové večerníčky s krtečkem, takže u nás hrčí zas furt dokola jedno a to samé :stuck_out_tongue_closed_eyes: občas mám stavy jako ten pán v jednom z dílů: zničit kltka!!!! :grinning: :grinning:
17. říj 2008 v 15:21  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: samyce :grinning: :grinning: :grinning: To se uchytí :grinning:

Dnes jsem zapomněla koupit chleba a už se mi nechtělo, tak peču domácí, našla jsem si na MMB nějaký recept na domácí chleba od babičky a už se peče v pekárničce, snad dobře vykyne a bude dobrý :wink:

Jak to máte s masem? Mě malá skoro nechce maso, jak ho dřív milovala, dnes tak max. pečené kuře, v polévce ho nechce, ani v těstovinách nebo v rýži, někdy si kousne do řízku, ale zdaleka ho nesníme, co bysme měli....

Pohádky
U nás stále malou neberou pohádky, pouze Dáda disco školka, Schelinger a Cvičení s Míšou...
17. říj 2008 v 16:45  • Odpověz
autor
ahojte,
zas jen na skok.

ijet,
jsem ti odpovidala na meil, jsi proste koca :o)

jita2,
mne neji nejakou dobu polivky, ale tady u babicky samozrejmne ji vsechno :angry: :angry: . Jinak s masem nemame problem. To bysme mohli mit furt.... My se totiz niceho jineho nez omacek nenajime.

dvdmanie - u nas leti nejvic Traktor Tom (koupila jsem to v levnych knihach a musim sehnat dalsi dily), potom mame bambucha (dorotka a papousek), bolek a lolek, obcas Mat,Mat - pat a mat .... A ruzne jine. A pak Kouzelnou skolku ...
17. říj 2008 ve 21:09  • Odpověz
ijet,
fotečky krásné, moc vám to sluší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

prochi,
samozřejmě i vy máte moc krásné fotky:o).Péta si narozeninky moc užil.

jita,
mě malá taky maso nejí a nikdy ho moc nechtěla.Ale teď ho nesní vůbec, většinou když se jí dostane do pusy, hned to plive :angry: :angry: .Ale taky nejsem masová, tak to bude mít po mě:o).

A u nás na DVD jednoznačně vede Hurvínek, máme spoustu jiných, ale to vůbec nechce.

My byly dnes u našich, dělají byt a trochu jsem mámě pomáhala a jsem z toho celá rozlámaná.
Ale musím, páč ji budu za chvíli taky potřebovat, až se budem stěhovat :slight_smile: :slight_smile: .
Před chvílí jsem ještě doplácala karbanátky na zítra a uvařila polévku, ráno to jen obalím.
Mažu do pelechu, čeká tam na mě už můj chlap :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...
18. říj 2008 v 01:03  • Odpověz
Ježíši já bych si dala ránu! Jsem napsala takovej román a pak si to smazala. Bože já jsem debil s velkým D!

Chjoooooooooooo, co jsem to psala....

Kam, tak jak jste zapili Toníčka? Už je pustili dneska domů?

Ijet, přidávám se k názoru Zevi, jsi Samyce s velým S! Krásná rodinka! :slight_smile:

Holky, jak píše Jíta o tý pekárně, jaký máte kdo "modely"? Já po ní děsně toužím, dostala jsem teď k narozkám nějaký prašulky, tak že bych si jí už konečně koupila...

Maso - u nás jak kdy. Třeba dneska jsem obírala kuř. kostru do polévku, malej seděl na lince a masíčko do něj jen padalo. Ale pak máme třeba rizoto nebo polívku a jen tam zahlídne kousek masa, tak už řve "néééééééééé maso néééééééé".

Zevi, odstavování naprosto v pohodě. Kojili jsme už dlouho jen ráno, když se malej vzbudí dřív (to je pro mě tak okolo sedmý), tak si ho ještě beru k sobě do postele, on dal kojo a pak jsme vychrupovali do osmý i dýl. Jedno ráno jsem ale řekla, že už mlíčko není, že už je velkej a šikovnej kluk, aby to pochopil, že už se mlíčko nevyrábí a už nebude. NO a mladej se otočil, řekl, že teda jóó a usnul. A já se dmula, jak mám geniální dítě :grinning: Ovšem druhý den ráno prosil, brečel, zase prosil, pak by mě nejradši zmlátil, když viděl, že fakt zase nebude... tak jsme nakonec vstali, aby přišel na jiný myšlenky. Jo a vlastně si hned vyžádal snídani. Takže jsem usoudila, že má asi už fakt ráno hlad a žízen. Pak se ještě pár dní ráno vždycky zkusmo zeptal, jestli se náhodou něco nezměnilo, ale už nejančil, nesvlíkal mě, nevztekal se, jako ten druhý den, prostě to jen zkusil, jestli náhodou... Pak jsem mu začala brát do postele ještě pití, tak se napil z flašky a pak ca. za týden se přestal ptát na mlíčko úplně. Dneska to jsou už skoro čtyři týdny a když se třeba spolu koupeme, tak ukáže, kde bylo mlíčko, ale řekne, že už není. Prsa taky v pohodě. Jen asi třetí den se mi jedno hodně nalilo. Tak jsem maloulinko odstříkla a pak celý večer chladila pytlíkem s mraž. zeleninou. A do rána se to krásně a samo vstřebalo. Ještě se mi možná ty první dva týdny sem tam stalo, že mi večer nebo v noci trochu mlíka samo vyteklo, ale zas lepší, než aby se to tam nějak hromadilo a byl z toho nakonec zánět. Takže fakt pohoda. Ale říkám, kdybysme nechtěli to druhý, tak kojíme ještě teď, fakt nám to naše ranní kojeníčko vyhovovalo. Ale co, dva roky taky dobrý :slight_smile:
18. říj 2008 ve 13:06  • Odpověz
Jooo, ještě jsem zapomněla poděkovat vám všem za krásný IPéčka :dizzy_face: Díky díky a až bude něco novýho, tak dám zase vědět.
18. říj 2008 ve 13:07  • Odpověz
Prochi: Bohunka pustili už včera, takže na zapíjení byla taky. Ale stejně nejvíc času věnovala Toníčkovi, nechtělo se mu moc spát. My jsme v klídku poseděli, pokecali a samozřejmě popili, to se musí, aby byl Toník zdravý. A tay ho máme, mediální hvězdu http://kutnohorsky.denik.cz/miminka/prave-jsme-se-narodili20081017.html
18. říj 2008 ve 13:56  • Odpověz
autor
prochi,
to je nejlepší si to psát vedle ve wordu nebo v poznamkovým bloku a pak jen překopírovat :o) Taky jsem to jednu dobu dělala.

holky, já viděla tady z vesnice dvě malý holčičky, jedný bylo snad pět měsíců a druhý 8, normálně jsou to holčičky jak malovaný :o))) Takový droboučký ... Narozdíl od tý naší průtržnice. Je tady úplně nadšená. Dneska můj otec přivezl dvě malý prasátka a Terka s Aničkou (neteří) z nich byli úplně paf, tak teď je šli se sestrou krmit, všetně dalšího zvířectva - králíků, kachniček atd ...
18. říj 2008 v 15:29  • Odpověz
prochi,
já mám Etu 2149 a jsem s ní moc spokojená, ale mám ji už dlouho.Je veliká a má dva hnětací háky, což je super.
A ted jsme k vánocům koupili přítelovým rodičům MOULINEX OW300001 a je taky hezká, ale má jen jeden hnětací hák, ale jim to bude bohatě stačit.Ale zase je moc krásná, ta moje se mi už vůbec nelíbí:o).
Určitě si ji pořid, fakt je to super věc, když koupím chleba v pekárně máme ho tu týden a pak ho vyhazujem a když upeču chleba sama, je snědený ještě než vychladne :dizzy_face: :dizzy_face: .Ale dělám tam i sekanou a kůrčička je boží.
18. říj 2008 v 15:33  • Odpověz
isacek,
no to se načekal, že jdeš až v jednu v noci :grinning:

mapris,
Maru je taky hrozně na omáčky, miluje tam ten namočenej knedlík :wink:

kam,
ten je úžasnej, to je super, že nám ho tak můžeš prostřednictvím netu ukázat :wink:

CHLEBA V PEKárně
se prostě nepovedl, musela jsem ho vyhodit, někde jsem totiž ztratila originál knížku k tomu s ingrediencema a receptama, tak jsem si našla recept na mmb, a asi dala špatný program, tak byl nedopečený a v troubě mi to už dopéct nešlo, tak šel do koše. Dnes jsem si od mamky přivezla tu knížku, že si ji okopíruju a budu péct zas přesně podle ní. Značku zjistím, mám to nahoře a pak ji písnu.
18. říj 2008 v 19:10  • Odpověz
čusík ženský, nevím jestli se vůbec mám zmiňovat, že jsme teprve před chvílí došli s prckem z hasičárny z oslavy narozenin :zipper_mouth: bo je to na sociálku :sweat_smile:
no ale mladý pán se pořád k odpolednímu spánku neměl, ještě šel s náma odpo volit, pak jsme se stavili kouknout jak se opéká prasátko na večerní oslavu, než něco pojedl a dostal se do pelechu, hned byly 3 hodiny, chrněl si do 6, takže šel s náma pařit, když měl tak nadespáno :wink: jen jsem ho cestou domů musela krotit, ať si tak nahlas nebrebentí, nemusí všichni sousedi vědět, že jdem domů s děckem v jedenáct v noci :grinning:
18. říj 2008 ve 23:50  • Odpověz
zevi,
to je Jiřík stejná noční můra jako naše malá :slight_smile: .Loni na silvestra byla vzhuru až do čtrvt na dvě, jsem zvědavá letos, a to nám odpol.spí max hodinu :dizzy_face: :dizzy_face: .Hlavně, že jste si to užili, ale v noci už je celkem zima, co??
19. říj 2008 v 00:15  • Odpověz
maso: naše mládě je teda masožravka (viz dnešní opékané prasátko, oslavencova maminka mu nabízela hned po příchodu úplně úžasné tvarohové koláčky, takové ty mrňavé svatební, prcek na to koukal, náhle zmerčil talíře s nakrájeným plátky a už byl na ně plně soustředěný a masinko, mňama mňam :grinning: )
beru to jako ústupek zásadám zdravé výživy, to se při takových příležitostech musí :wink: jinak mu dennně maso nedávám, myslím že to není nutné, dost často mu dělám rizoto, špagety, zapečené brambory nebo těstoviny jen se zeleninou, bez masa a chutná mu moc :slight_smile: nebo luštěniny, tam je taky hodně bílkovin
prostě se snažím aby to měl vyvážené jak masové, tak zeleninové pokrmy, akorát se sladkými obědy neuspěju, marná snaha, žádné rýžové nákypy, žemlovky, buchtičky s krémem... rýpne si do toho max 2x lžičkou a víc nechce

vůbec bych to nehrotila, pokud o maso zájem nemá, brala bych to, že to tělíčko si to tak intuitivně žádá a dává najevo a snažila bílkoviny doplnit jinak, používat do jídel už zmíněné luštěniny, zakysanou smetanu, vajíčko...

pekárna: zatím nemáme, možná si ji necháme naježit od ježiška, co jsem tak zjišťovala, velice dobré reference má Eta a Moulinex, já mám vyhlídlou právě tu moulinexáckou XXL, ta umí tři velikosti chleba, největší až 1,5kg má oproti té Isackově už 2 hnětací háky :slight_smile: jenže teď mají zase novinku, ta má krom toho ještě formu i na bagety a teď řeším, jestli to využijem, oplatí se péct 4 bagety a kvůli tomu dát asi tak o tisícovku víc? :rolling_eyes: bo ta XXl když je v akci tak se pohybuje kolem 2300 peněz, no a s formama navíc je to skoro 3500...

a když na tom tak přemýšlím, není 1,5kg bochník chleba už moc? může to vůbec normální rodina sežrat? (berte prosím v úvahu že MM má apetýt jako saranče a vůbec to na něm není nikde vidět :sweat_smile: ) jestli nekoupit normál velikost, která peče ten standart, většinou to bývá 750 a 1000g
prosím o info jak velké chleby pečete a jak brzo zmiznou, díííík :wink:

jinak já jsem kdysi měla v oblíbených uložené strašně fajn receptíky na domácí pekárnu i s hodnocením, že se mi to jednou bude hodit, jenže to bylo před tím než nám počítač zkolaboval, musím se podívat jestli to po přeinstalování zůstalo někde na disku zachované, kdyžtak hodím link :slight_smile: (to by mě nas*alo, kdyby mě milá pekárna s chlebem vypekla jak Jíťu :angry: voní to, člověku se už sbíhají sliny a nakonec je to nepoživatelné)
19. říj 2008 v 00:22  • Odpověz
Isacku, my byli vybavení a nabalení jak pumpy :grinning: nakonec to nebylo tak zlé, ani jsem rezervní svetry nevytáhla z batohu :wink:
tak loňský silvestr jsme tak dlouhou výdrž jak Naty neměli :sweat_smile: sice vydržel křepčit až do půlnoci, pak jsme mu přes pyžamo natáhli overal, šli se mrknout na ohňostroj, přiťuknout si se sousedy a došli jsme domů a mládě sebou řízlo na sedačku a jak ho svlíkáme už vnímalo jen velice okrajově :grinning:
19. říj 2008 v 00:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.