• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Prochi: nové autíčko, paráda. Peugeot má krásná auta.

Co se ztrhlo kolem Berušky je hnus, jsem ráda, že admini téma smazali. Bohužel Beruška je už u svého manžela a miminka :frowning2: .
22. říj 2008 ve 21:14  • Odpověz
Holky tak zatím díky dík za rady k pekárnám, Zevi, odkaz jsem si uložila a až to bude jóóó aktuální, tak to trochu proštuduju. Já jen co jsem kdysi viděla v Sama doma, tak tam radily pořídit si určitě tu s dvěma hnětákama, ale proč, to už jsem zabudla :sweat_smile:

Zevi, já bych kojila klíďo dál, fakt nám to vyhovovalo, ale po tom samovolňákovi už se bojím... Já vim, že to pravděpodobně nebyl důvod, proč to nedopadlo, ale červíček přecejen pořád hlodá... no a tak když jsme se rozhodli, že to zkusíme znovu, tak jsem se rozhodla odstavit. A hlavně mě vždycky na začátku těhu hrozně hrozně bolí prsa, posledně těch pár týdnů, kdy jsem byla těhotná a kojila jsem, tak to byl fakt neskutečnej očistec, au au au, jen si na to vzpomenu.

Zevi, "double" prcek nemá chybu, je to frája :wink:
22. říj 2008 ve 21:26  • Odpověz
Ježíš marjá holky ona taky umřela? :cry: :cry: :cry: to jsem nevěděla.... :pensive: panebože...
22. říj 2008 ve 21:28  • Odpověz
autor
nazdárek holky,
hlásím návrat od našich. Jsem tu dva dny nebyla a už je co kecat? A teď koukám letem světem, co tu řešíte ... Kdo umřel nebo co???? :frowning2:
22. říj 2008 ve 22:44  • Odpověz
Tak z mého hlediska, si myslím, že jí je takhle lépe.Zase jsou všichni spolu a takhle by se do konce života jen trápila.Samozřejmě pro tu její rodinu je to nepředstavitelná ztráta :frowning2: ..Takový krásný pár to byl, nedalo mi to a koukala jsem do albíčka.

Holky, přišel vám taky nějaký dotazník do IP?

zevi,
Double Jiřík je supéééér :slight_smile: :slight_smile:
23. říj 2008 v 00:50  • Odpověz
Isáčku, mě nic nepřišlo. :confused:

Já si taky myslím, že je to pro ni lepší, že jsou teď všichni někde pohromadě... I když pro jejich rodinu to musí být hrozný :frowning2:
U nás asi před čtyřma rokama došlo taky k hrozný tragédii. Jedni známí měli jet vláčkem někam daleko na rodinnou oslavu. Tatínek ale neplánovaně musel do nemocnice a tak se dědeček nabídl, že tam maminku a děti odveze nakonec autem. Měli nehodu, dědeček a jedno dítko (ca. 3 roky) umřeli na místě, druhý dítko (2 roky) druhý den v nemocnici. Maminka se z toho jediná dostala, i když to trvalo strašně moc dlouho. Učila se znovu chodit, mluvit, číst..... když se vrátila po roce z nemocnic a lázní, tak nakupovat, starat se o domácnost, prostě věci, který nám přijdou úplně běžný... Její manžel při ní celou tu dobu stál a doteď, když je vidím, tak se celá rozklepu a všechno se mi znovu vybaví. Oni to zvládli, mají teď roční holčičku a jsou pro nás všechny fakt velkým vzorem, aspon já je hrozně obdivuju.
Při takovýhle tragédii, si člověk uvědomí, co je opravdu důležitý a aspoň na chvíli si zase váží všeho, co má... Já u tý Berušky tomu pořád stejně nemůžu uvěřit a pořád čekám, že se třeba holkám ozve, že oni jsou v pořádku...
23. říj 2008 ve 12:23  • Odpověz
prochi,
tak to je super, že budete mít nový autíčko za tak výhodných podmínek :wink:

S tou rodinkou je to fakt šílené, ale šílenější by pro ni bylo, kdyby tu najednou zůstala sama. Takhle jsou spolu, jak říkáte, akorát ty rodiny, ty si musejí teď vytrpět, u takhle mladých lidí to člověk nemůže jen tak přejít nebo se z toho vzpamatovat.....snad jsou v nebíčku spolu a bez bolesti....

isacku,
mě taky nic nepřišlo, jen si vzpomínám, jednou mi jakási holka psala a ptala se mě, jak dlouho jsme se snažili o Marušku :confused:
23. říj 2008 ve 13:19  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
zevi, malej je krásnej klučina :wink:
isačku, taky o ničem nevím :confused:
prochi, brrr další hroznej příběh, no asi bych taky chtěla umřít....rozumíte mi, ne?

Nový autíčko bych taky brala, koukala jsem který to je a je to kočár, docela závidím, jen v dobrým :sweat_smile:
23. říj 2008 ve 13:37  • Odpověz
Je to nějaký dotazník ohledně kojení, zrovna mě, když jsem nekojila:o).Poslala mi to nějaká dívčina ze Slovenska má to na nějaký průzkum, či co..

jito,
to se mě tenkrát taky jedna slečna ptala jak dlouho mi trvalo otěhotnět, asi to bude ta stejná:o))

prochi
taky jsem měla Peugeota, moc se mi líbí, ale náhradní díly nebyly nejlevnější, ale když tam muž pracuje tak to je určitě super koupě.Tak ať Vám krásně jezdí:o))).
24. říj 2008 v 00:21  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu jen na skok,pozdravit vás,je hafo hodin.
Ani se mi nechce komentovat to co tu probíráte,je to hrozný,člověk na to nechce ani pomyslet,že by se něco takového mohlo stát.Je mi to líto :frowning2: nemám slov.

iso

mně také nic nepřišlo.A nevyplňovala jsi třeba kdysi té holce už nějaký dotazník nebo tak něco?Mohla si tě pamatovat a zkusit to znovu.

zevi

fotka Jiříka je super,moc se mi líbí :wink:

prochi

tak ať vám autíčko dobře jezdí,"Pažoutci"jsou pěkní,také se mi líbí :wink:
24. říj 2008 v 00:35  • Odpověz
macej,
to asi ne, tohle je slovenka a pamatovala bych si jí.Tak já vám to přepošlu a když budete mít chut a čas tak ji to vyplněte a pošlete:o), ju?Jsou tam dva odkazy, myslím, že si vybírá náhodně, nevím.
24. říj 2008 v 00:46  • Odpověz
Ahoj Kočky,
tak si představte, že Beruška stále v nemocnici bojuje o svůj život, byli ná dány špatné informace. Hurá. Má před sebou ještě dlouhou cestu, ale jednou bude snad zase šťastná.

Já teď nějak nestíhám, v práci je toho moc, Ondra je dráče, pořád vymýšlí lotroviny.
Bezplenkování zatím u nás pořád na mrtvém bodě, bavila jsem se o tom i s "tetama" v jeslích. Nemám to prý hrotit, prý to většinou přijde ze dne na den. Tak jsem zvědavá kdy ten den D přijde. Příští týden to zase zkusím, sebrat mu na pár dní pleny a uvidím jestli bude nějaký posun. Ale jinak mi přijde šikovný, na cvičení už krásně poslouchá a snaží se vše po paní cvičitelce opakovat. Je to krásný, jak je do cvičení zapálený.

Mapris: co vy a plíny?
24. říj 2008 ve 21:12  • Odpověz
kam,
přejeme Ondrovi, vše nejlepší k dnešním druhým narozeninám:o).
Hezky si dnešní den užijte.

Tak už zbývá jen Terezka od Mapris a už máme za sebou druhé kolo, co?To je hrůůůza jak to letí :dizzy_face: :dizzy_face: .
26. říj 2008 v 01:03  • Odpověz
taky přejem Ondráškovi fšééééécko nejlepší, hlavně to zdravíčko a habakuka rodičovské lásky :dizzy_face:
26. říj 2008 v 01:06  • Odpověz
zevi,
zrovna jsem na tebe myslela :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2008 v 01:18  • Odpověz
to jsem myslela, že dneska půjdu brzy spát, no jak se to říká: cesta do pekel je dlážděna těmi nejlepšími úmysly :sweat_smile: ale když je dnes ten časový posun, tak snad si to nějak nadeženu... a taky jsme měli pár dnů nefunkční net, tak abych si to teď kapku vynahradila :grinning:

s Beruškou je to moc smutný, přeju jí moc a moc síly, musí být hodně statečná, aby se stím vším dokázala vyrovnat (sama bych byla asi strašně zbabělá a sobecká a nepřála si nic jiného, než odejít za těma dvěma... v takovou bolestnou dobu asi člověk moc neuvažuje a nebere ohledy na rodinu a spoustu dalších blízkých lidiček, pro které pořád stojí za to žít) ale všechno v životě musí být v rovnováze a určitě ji za tuto přetěžkou životní zkoušku čeká ještě hodně hezkého

abych to trošku odlehčila, musím vám popsat, jak se naše mládě předvedlo u nás v práci :wink:
řekneš tetám jak se jmenuješ? "Jižík"
a čí? "Zaládka"
a táta se jmenuje jak? "Joži"
a čí je tatínek? "takyzaládka"
a máma? "takyzaládka"
a jak se jmenuje mami? "....."
no, jak na mě tatínek volá? "halooooo" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
(nakonec z něj ta "Evi" přece jen vypadla) :sweat_smile:

díky za chválu našeho tuplovaného Jiříka (někdy fakt vydá nejmíň za dva :grinning: ) takové hračičky dělá náš kamarád, doma ho mám v širokoúhlém formátu vytisklého dokonce čtyřnásobného, ale tenhle dvojitej prostě vypadá reálně :wink: už máme totiž nachystané podklady pro kalendář babičkám k jéžišku, loni jsme dělali taky, měl ohromný úspěch a to byly použité vcelku normální fotky (prakticky ty, co mám ukázky v prvním albíčku, akorát tam jsou ještě v surové, neořezané formě, upravené to vypadalo podstatně líp)
no a letos jsme to víc propracovali (teda ten náš kámoš, já tam mám minimální zásluhu, akorát jsem si vymyslela témata a děcko příhodně oblíkla :sweat_smile: ) a že to uděláme v retro stylu... nakonec to jsou naprosto fantastické věcičky s kolorovaným pozadím a vypadá to skvěle, holt kdo umí, ten umí (já bohužel patřím mezi ty co jen čumí :sweat_smile: ) určitě sem pak hodím pár ukázek, ale musím počkat do vánoc, ať to skutečně zůstane jako překvapení :wink:

dneska jsme byli na výlovu rybníka, viděli jsme opravdového vodníka, pochutnali si na výborných rybích specialitách, byl to fajn den :slight_smile:

zítra nás čekají první taneční, pak poreferuju, jestli to stálo za to a půjdem i na další hodiny (výhoda že se platí každá lekce zvlášť) ale už jsme se švagrovou přepadly obchod s hadrama a pro tu příležitost si pořídily pár kousků lepších šatiček a ještě jeden krámek máme v plánu příští týden, takže už kvůli tomu se nám to musí líbit, ať se nám na ně jen tak zbůhdarma nepráší :grinning: :grinning:
26. říj 2008 v 01:43  • Odpověz
Isacku, no kdo by taky tady mohl takhle v noci čumákovat než ty a já :grinning: (vlastně i Macejka se umí někdy zapomenout do pozdních hodin) :sweat_smile: a taky Dashak, ale ta k nám dlouho netrefila, tak Dáši, kde se zase touláš, přijď na nás bafnout a vybalit nějakou Ivančinu úsměvnou storry :sunglasses:
26. říj 2008 v 01:50  • Odpověz
jo, koupili jsme malému na pondělní lampioňák držátko se světýlkem a blikající rukojetí, pořád s tím nadšeně lítá a bliká, mám vážné obavy, že do pondělka nedožije ani lampion, ani tyčka a už vůbec ne ty baterie v ní a já budu na poslední chvíli shánět náhradu :sweat_smile:
pokusím se všechno schovat a budu doufat, že si během zítřka na to nevzpomene :sunglasses:
26. říj 2008 v 01:58  • Odpověz
Všechno nej nej nej Ondráškovi k druhým narozenináááááááááááááámmm!!!!!!!!!!!!!!! Krásně to oslavte a užjite si to :dizzy_face:
26. říj 2008 ve 12:18  • Odpověz
Zevi, Isáček, mě z vás picne :grinning: Já vás fakt obdivuju, že jste v tuhle noční hodinu ještě schopný psát! To já jsem dávno ráda, že jsem ráda :sweat_smile: Ale můj manža je taky takovej noční pták, chodí chrnět bězně kolem druhý (když teda druhý den nevstává v půl pátý do práce, nebo když nemá noční), tak mě to vlastně až tak nepřekvapuje.

Kam, tý jo, to je mazec, s tou Beruškou... Ale vlastně mě to až tak nepřekvapuje, že to byl falešný poplach, v takovýhle tragédiích se to často stává, víme jak to je... jedna bába povídala druhý, ta si něco málo přidala, řekla to třetí.... až někdo plácnul, že i ona už to má za sebou a už to jelo. To se bohužel stává věčně :angry: Chjo, no co na to říct... já na ní pořád myslím, ať to zvládne, je silná a statečná, že určitě bude ještě někdy v životě šťastná... ale chtěla bych to já? Zůstat tu bez nich? Asi né, co si budem nalhávat......

Zevi, ty kalendáře budou určitě skvělý! Už se těším na pár ukázek. Já jsem si včera večer hrála přes dvě hodiny s "Fotoknihou". Fotolab má akci do konce října, 26 stránek v tvrdý vazbě za poloviční cenu + poukaz na ještě jednu fotoknihu za korunu. To je super, normálně totiž v těch tvrdých deskách vyjde na osm stovek. Jak jsme slavili tu zlatou svatbu babičky a dědy, tak jsem jim to nechala zpracovat do tý fotoknihy a dostanou ji k Ježíšku. Jsme na to hrozně zvědavá, jak to bude vypadat.

Holky, tak já vám myslela, že ve čtvrtek umírám :pensive: Večer mě začalo strašně bolet břicho, fakt hrozný křeče, už jsem myslela na nejhorší :frowning2:. Ke všemu manža na noční, fakt hrozný. Ale asi za hodinu ve mě začalo bublat a už jsem letěla na záchod. Já normálně měla srajdu jak nikdy v životě. CELOU NOC!!! jsem strávila v obýváku (tam to bylo blíž na záchod než z ložnice), usnula jsem vždycky na pár minut v sedě a zas jsem letěla, záchod nestíhal.... Fakt nepřeháním, nejhorší noc v mým životě. Ráno jsem to završila asi deseti zvraceníma a pak se mi teprve trochu ulevilo. Mamka si vzala dopol. na dvě hodiny malýho, tak jsem je celý prospala a pak celý odpoledne, když už si ho mohl vzít manža. Doufám jen, že to byla nějaká střevní chřipka a už je pryč a všechno je v pořádku..... já se toho strachu už nezbavím :frowning2:

No a co budete dneska dělat? My máme tátu od rána do večera na fotbale, tak jsme se dopoledne byli na dvě hodiny projít podívat se na jeřáb, cestou jsme potkali ještě nakladač, co vykládal z traktoru palety s cihlama, tak jsme půl hodiny stáli, mrzli a obdivovali... no ale dítě nadšený, tak co by člověk pro ty rozzářený oči nevydržel :grinning: A odpo ještě nevím, asi se půjdem zase projít a pak se stavíme u babičky a dědy na sváču :slight_smile:
26. říj 2008 ve 12:38  • Odpověz
Děkujeme za gratulace.

Oslavu jsem dělali už včera a bylo to úžasné. Ondra byl naprosté zlatíčko. Ze začátku se trochu styděl, protože moje rodiče a pradědu dlouho neviděl, ale to trvalo tak 5 minut. Ze všech dárků byl nadšený. Svíčky na dortu chtěl sfoukávat pořád dokola. Já jsem byla nadšená z oblečení co dostal ( i když některé jsem sama vybírala), zimní botičky od bati jsou úžasné. Dres Anglie a botičky Nike jsou perfektní, už se těším na jaro. Od našich dostal soupravu Adidas, ta je také krásná. Ondra na to bude balit holčičky v jeslích :grinning: . Přemýšlela jsem jestli ho do toho máme navléct a fotit, ale nechce se mi ho trápit. Přece jen je to chlap a oblékání mu moc neříká. Z tabule z Ikei je nadšený, pořád by si chtěl kreslit a když nekreslí na ní, čmárá na magickou tabulku od dědy.
Večer si vyžádala Ondru babička, tak jsem si aspoň odpočinula, ale samozřejmě si sebou musel vzít Barneyho.

Zevi: Jiřík je šikulka a to u vás máte nějaký lampiónový průvod? Jsem zvědavá na ukázky z kalendáře. A nešlo by nás třeba ukázku poslat na mail? :slight_smile:

Prochi: tak to je mazac s tou střevní chřipkou, odpočívej!
26. říj 2008 ve 13:25  • Odpověz
kam

také se přidáváme ke gratulaci a přejeme Ondráškovi vše nejlepší k narozeninám :wink:

prochi

pěkně ses naběhala,co? je to dost nepříjemný,tak ať je ti dobře :grinning:

zevi

fotky musí vypadat skvěle,také by mě to zajímalo,tak pak pošli ukázku :wink:

Jinak dnes nic moc neděláme,já dopo vařila,Fík byl s taťkou venku.No a teď spí a já odpočívám a možná půjdu na chvíli taky zalehnout.Odpo ještě nevim co budeme dělat,ale asi jen po okolí ven.
26. říj 2008 ve 14:40  • Odpověz
kam,
krásný fotky z oslavy, Ondra je moc hezoučkej, celkově jste hezká rodinka:o).

zevi,
taky jsme nechávali dělat kalendáře, a taky bych to zvládla sama, navhnout si je a pak jen vytisknout,
ale není na to čas.Je to dost časově náročné, nebo jen mě to trvá dýl, páč vždy všechno měním:o).
A naše Naty taky podobně konverzuje, jmenuje se "Nakáká"táta je "Mijam"(Michal), já jsem "Ija"(Iza) a bydlí v Butenči "(Bubeneč) a jsou jí "dva" a to i krásně ukazuje, ale byl to boj naučit ji místo jenda už dva :grinning: .

prochi,
tak snad to byla jen taková očista a teď už budeš bez bolestí bříška a zvracení...

My byli včera celé odpoledne ve Stromovce a bylo to moc fajn, dala jsem si tam svařák a to mi připomělo, že zima je fakt za dveřma a Vánoce jak bysme :sweat_smile:
26. říj 2008 v 16:17  • Odpověz
Macejka,
dala jsem do alba pár fotek z toho Človíčkova :slight_smile: .

A mohly by jsme tam příšte vyrazit i s Mapris a Kam?Co vy na to holky??
Kam dojela by jsi na Budějovickou?Kdyby jsi nechala auto na Chodově tak tam už je to jen pár stanic metrem.
Konečně by jsme tě taky poznaly osobně:o).
26. říj 2008 v 16:29  • Odpověz
iso

koukala jsem na fotky,jsou hezký :wink: já jich taky pár mám,ale je na nich jen fík,mrknu na ně jak vypadají,ještě jsem je nedala do počítače a kdyžtak je sem dám.
Souhlasím,že bychom se mohli sejít i s Mapris a Kam(samozdřejmě bychom rady i s ostatními,ale jaksi je to nereálné,že byste jeli na jedno odpoledne do Prahy,ale jestli chcete tak klíďo :sweat_smile: :grinning: :wink: )
Líbilo se nám tam,je to tam nové,čisté a děti si vyhrají,hračky jsou ještě nezničené.

kam

také jsem koukala na vaše fotky z oslavy,Ondra je hezkej klučina,je takovej dospěláckej,typla bych ho už na školkové dítko,fakt prďola :wink: Ani nevim po kom z vás je,ale spíš bych řekla,že je do tvého manžela i když tvůj manža má tmavé vlasy,ale i tak bych řekla,že je víc do jeho podoby nebo ne?
A opět jsem obdivovala na jedné z fotek haldu místa co máte asi v obýváku nebo jestli je to hala s obýv. a kuchyní,je to super.Baráček je prostě baráček :dizzy_face:

iso jó svařáček,ten já moc ráda :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. říj 2008 v 19:09  • Odpověz
zevi

ještě k tomu kalendáři,my už ho dělali celkem třikrát,ale vždycky jsme jen vybrali fotky a přes net poslali do fotolabu a tam jsme vybrali pozadí s nějakými zvířátky a oni to udělali.Ale byli tam naše fotky jak jsme je nafotily,žádné upravované a tak.Ale také to bylo pěkné a hlavně je to pěkný dárek.Takže ty vaše fotky bych chtěla vidět jestli budeš mít nějakou na ukázku,může to být zajímavé.Já jsem na tohle analfabet,jsem ráda,že sem tam něco umím na pc,ale upravovat fotky ne,maximálně zmenšit a vymazat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ještě bych to zkonila :sweat_smile:

jak se děti umí představit a pojmenovat členy rodiny je sranda,náš malej se představuje každý týden na cvičení,máme tam plyš.panáčka,který chodí dokola(jakoby,má ho v ruce "teta") a ptá se dětí jak se jmenují a my jim pak tleskáme,takže to zvládá a ví jak se jmenuju já?říká "luca", "táta pája", "bába dáda", "děda tom" to umí pěkně a občas řekne,že bydlí v Praze.Nicméně co mu šlo taky celkem dobře tuto sobotu,to jsem nevěřila uším.Byli jsme u přítelovi ségry,přijeli jsme a ségra s dcerkou nás čekali venku a malej jen co vylezl z auta řekl dvakrát po sobě "to je pdel" synovec z toho měl srandu,jak jinak :angry: On už totiž jednou řekl do p*dele a h**no.Vůbec nevim,kde to sebral,ale mám podezření na synovce,který teď u nás bydlí a chodí s přítelem do práce.Je mu osmnáct a občas mu nějaký to slovíčko ujede a malej si takový věci pamatuje.Raději na to nereaguju,aby to neříkal,páč jak to tak bývá to co dělat nemá dělá takže by to dopadlo stejně i s touto slovní zásobou :angry: :sweat_smile:
26. říj 2008 ve 23:41  • Odpověz
Koukám kdo to k nám zavítal a to jsi ty Luci :slight_smile: :slight_smile: .Když jsme u toho svařáku, už se moc těším až budou za trhy na Míráku :dizzy_face: :dizzy_face: .Snad to letos s prckama bude už lepší :sweat_smile: .

Tak malý jde moc dobře taky "hovňo" "blbeč" a ma*or", v prsty v tom má můj nejmladší brácha.
Jakmile ji to vyjde z ust, dostane přes pusu, aby věděla že se to neříká...
27. říj 2008 v 00:20  • Odpověz
Kam, dodatečně Onráškoj všechno nejlepší a hodně zdravíčka, štěstíčka a dobrých lidí kolem sebe :wink: koukala jsem na fotky, malej je nádhernej klučina :wink: a tobě ty vlasy moc sluší /líp jsem si tě prohlídla/ :dizzy_face:
Isáčku, ty noční sovo :grinning: máte taky moc hezký fotky, sluší vám to :wink: a Natka se krásná slečna :wink:

Teda když já porovnám našeho prďolu tak mám pocit, že o proti vaším dítkům je furt malej pinďa, příjde mi že vaši jsou takový kusani a náš je furt pinďousek :sweat_smile:

Co se týče tý holčiny po bouračce, četla jsem to u vás v diskuzi kam, v Kolínsku a psala to tam nějaká osůbka co byla čerstvě přihlášená a bez fotky, tak se omlouvám, že jsem sem hodila špatný info :frowning2:
27. říj 2008 v 08:54  • Odpověz
autor
huf ... jsem vas konečně dočetla ...

Tak já už jsem zase "online" :o)
V neděli odjel manželovo brácha, v sobotu jsme vzali malou do cukrárny na florenc. Od strejdy dostala super teplákovou soupravu - budu jí to dávat do jeslí. Chci jí tam dát ve středu.

Jinak jsem se super zregenerovala u našich ... Týýý jo, takovej veget. Dopo jsem hlídala neteř a Terku, obídek od maminky, kafíčko, šlofíka :o))) ani se mi nechtělo do prahy.

Mně tady děsí, co to tady probíráte s tou beruš ...

kam,
my jsme pořád na plínách ... Nějak se jí nechce jich zbavit. Občas si na záchod řekne, občas ne ...
Jinak opožděně přejeme Ondrovi všechno nej ... hlavně zdravíčko a štěstíčko. To je důležitý. Nás to čeká o víkendu ...

Kalendář - docela by mně to zajímalo, protože řeším co k našich a druhejm rodičům k vánocům ...

macejka, isacek
o tom človíčkově jsem se doslechla dneska od jedné kamarádky-maminy, a to jsem tam s Terkou v pátek byla :o((( Neva, možná tam sjedem dneska.

my máme zítra taťku v práci, tak přemýšlím, kam s Terkou vyrazíme. U Thomayerovy nemocnice je cirkus andreas a má představení denně ve 14 a 17 hodin, tak asi zkusíme na tu 17tou vyrazit :o)) V cirkusu jsem byla snad jednou jako škvrně a to vim, že si z toho nic nepamatuju .... Tak bych si to ráda zopákla.

Jinak Terka je strašný číslo.... Už jsem objednala přes net dvd s cvičením pro děti, abych jí aspoň dopo utahala. U našich jsme byli venku celý den a chybí jí to. Jinak ven už chodíme bez kočárku, aspoň se unaví, lítá jak torpédo. A co se týče kecání ... Taky už je to něco ... Opakuje všechno .... Dvě nadávky už taky umí, ale naštěstí my doma sprostě nemluvíme, to když našemu taťkovi jedna nadávka ujede - tak jí terka zopakuje ... tak to ignorujeme. A u našich mluví občas sprostě děda a ten před ní párkrát řekl p*del .. tak to zopakovala, ale od té doby klid ... Ale kecá víc než já :o))

Nejlepší hláška zatím byla, když jsem dorazila z nemocnice a dali jsme jí večeři, tuším že puding ... Ten dojedla a řekla "daší" - jako další. Tak jsme řekli, že už není. Mezitím jsme jí vypli televizi - koukala se na Dorotku a papouška... No a naše dítě proneslo: Není hami, neni bambucha (papoušek), neni nic .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , takže s touhle hláškou baví můj manžel v práci celé jejich patro :grinning: :grinning: :grinning:.... Fakt je to číslo. Z ní nekdy padají věci .... Všechno komentuje ...
Včera byla strašně ukňouraná, asi změna počasí, přes oběd spala jen půl hodky a pak byla na hodku venku, no a řvala u večeře, tak jsem jí posadila do obýváku na sedačku, a že až se uklidní ,tak ať přijde. No a ona se nahla přes opěradlo sedačky a hodila doslova dr*ku na zem na digitální váhu ... A pak celej večer chodila a říkala "veky bebi" ... A nebo když manžel potřebuje vrtat, tak přijde a řekne: Tatiku, vltacka, bojim :grinning: :grinning:. Je prostě nekdy k séžrání.

Jinak už spí na posteli, protože v postýlce nechce být, asi tam má víc místa, tak jsme jí rozložili sedačku v dětském pokoji, má tam tu svojí "armádu plyšáků" (hláška našeho tatínka) a spí se jí líp... Jen jsme teď měli 14 dní kašel, tak se mi zdá, že se jí to zas vrací :angry: :unamused: . Takže k vánocům jí asi koupíme už postel a vyzdobíme jí dětský pokoj ...
27. říj 2008 ve 13:00  • Odpověz
autor
no ježiš já mám zas román, ani jsem to po sobě nepřečetla ...
holky sorry.

jinak co se týče těch trhů, na míráku, asi tam letos půjdem, pracovala jsem kousek odtud, takže to tam mám ráda. Já zas zvala synovce na vánoční trhy na staromák, tak jsem zvědavá, jaký budou. S terkou to bude letos poprvé.

kam,
na jak dlouho dáváš Onďu do jeslí? :o))) Myslím na kolik hodin?
27. říj 2008 ve 13:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.