• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
prochi,
ten první odkaz, to je tady u nás:o).Mají fakt super výběr, chodíme tam na chlebíčky :sunglasses: :sunglasses:

Hledala jsem na netu inspiraci na vánoce, příští týden už jeden nakoupit nějaké dárky.
Co budete kupovat dětem??Chtěla jsem kuchynku a nebo kolo, ale asi to necháme až se přestěhujem, už takhle máme krámu dost :sweat_smile: .Takže chceme jen menší věci.
31. říj 2008 v 01:24  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: tady je krásně....doufám, že u vás taky už se těším ven :dizzy_face:
isačku taky už si lámu hlavu co za dárky....no furt píšu že to nepřeháníme s hračkama, páč mi to přijde zbytečný ale nebojte i tak jich má dost :grinning:
Když jdeme ke kamarádce (ta má holčičku) tak se tam Kubík houpe na houpacím koni, tak mě napadl ten, pak taková ta kreslící tabulka s tou tužkou, určo nějaký autíčko ale jinak zatím nevím :frowning2:
Prochi už máte autíííí??? Jééé moc gratuluju a přesně jak píše kam ať dlouho sloužíííí :wink:
31. říj 2008 v 09:01  • Odpověz
isacek,
na tu kuchyňku mám fakt taky zálusk, je to super věc, se kterou si děti vyhrají, má ji malá od kámošky a pořád ji to hodně baví, ta spousta nádobíčka, trouba jako opravdová skoro, prostě je to teď vymakaný a je to určitě super dárek :slight_smile:

Jinak na vánoce ještě chci koupit malé určitě ten hluboký kočárek a třeba i postýlku na panenky a nějaké lego, něco z toho dám za tip určitě prarodičům :slight_smile:

Ijet má pravdu, srazte se aspoň vy z okolí, páč my vám to budeme pořád nějak komplikovat svou dálkou :wink: Je to dobrý nápad. :wink:
31. říj 2008 v 10:50  • Odpověz
S kuchyňkou si hraje Kubík ve školce :grinning:
31. říj 2008 ve 12:36  • Odpověz
autor
ladunka,
marcipán mám, ten měli, ale barvivo ne. Naštěstí pán u vás v drogerii je vybavenej :o)) tak mám i barvivo.

vánoce - no, od našich dostala tříkolku, tak se právě s manželem bavíme, jestli jí nedáme až na vánoce. Jinak bych chtěla taky tu kreslící tabulku a pak už nevíme :o))) Momentálně mně nic nenapadá ... Jo vlastně jo, chystáme se jí s manželem koupit už postel a vyzdobit pokojíček .. Takže to bude takovej ten obr dárek :o)

jita2,
tak kočárek už máme, ale taky asi dokoupíme postýlku a možná nádobí. I když slečna vaří se mnou :o))

Mám dost, jsem si vylítávala doktory a jsem nevyspalá. Malá teď spí už asi měsíc na posteli, jenže co jsme byli u našich a předtím jsem byla v nemocnici, tak je na mně zase vysazená. Tak musím občas spát s ní a vždycky tam chrápu celou noc... Tak dneska jsem se pokoušela jí ukecávat a nechat spát samotnou. Jednou to byl hysterický záchvat, tak jsem tam zůstala, ale po druhé už to bylo lepší ... Tak doufám, že to bude pokračovat k lepšímu. Dneska hlídá celý den taťka, já budu odpo péct ten dort a zkoušíme zase bez plenek. Protože nám úplně ignoruje nočník. Tak se prý 2x počůrala a 1x pokakala, tak jsem zvědavá. Hodlám teď ale vydržet, protože už je načase. Ze starých látkových plen jsem nadělala takové miniplínky, tak uvidíme, jakej to bude mít efekt.
31. říj 2008 ve 12:39  • Odpověz
Tak já už první dárky mám, pro manželovi rodiče a švagrovou s přítelem máme lístky do O2 arény na leden. Ondra dostane kolo a nejspíš stavebnici, tu už mám doma, původně byla k narozkám, ale to se sešli jiné dárky, pak jsem myslela, že mu jí dám za měsíc k svátku, ale to jsem objednala fiksy do vany a modelínu, tak mi zbyde na vánoce. A možná ještě nějakou drobnost, ale hodně se toho zase sejde od rodiny. Já vůbec letos netuším co koupím manželovi. Co budete kupovat? Pro svý rodiče už taky vím a pra příbuzné odbydu nějakým kosmetickým balíčkem.
31. říj 2008 ve 13:35  • Odpověz
mapris,
s tím spaním je to fakt hrůza, z ničeho nic chytnou takový období, kdy se somrují k rodičům do postele :grinning: Taky bych za to dala nevím co, kdyby spala celou noc sama, no aspoň půl noci spí v pokojíku. Ale dost mě vrtá v hlavě, až bude druhé mimi, jak se poskládáme, aby se vzájemně nerušili, pochybuju, že do té doby bude spát sama celou noc ve svým....

kam,
manžovi fakt nevím, co mu koupit na vánoce, to zase bude kumšt něco vymyslet.....
31. říj 2008 ve 13:44  • Odpověz
Isacku, to je fajn, že se vám to kakání alespoň trošku upravilo, i když není ideální, ale dobrý i to, hlavně že to jde :slight_smile:

Prochi, změna času se u nás absolutně neprojevila, jsem se těšila, že děcko bude chodit spávat dřív a nic (kdyby vstával dřív, to by znamenalo kolem osmé nebo i před, považovala bych to za ideál) takže zase straší do desíti do večera, stejně jako předtím :sweat_smile:

autí tiše závidím, i když naši Žofku miluju (můj malinký Seátek) vím že se s ní budu muset jednou rozloučit a půjdem do většího rodinného vozu, ale to až bude aktuální, až se všichni nevejdeme (třeba když budeme muset převážet zase kočárek :wink:)
tak ať vám dobře jezdí, večer si na to teda poctivě přiťuknu

Ladunko, klidně se vmezeř kdykoliv budeš chtít :wink: určitě nekoušem :sweat_smile: a rádi tě uvidíme

Lisko, nevím, co takhle nějaké UM s příchutí, myslím že existuje s banánovou (já nejsem zrovna ten pravý rádce, my sosáme pořád MM :grinning: ) ale třeba holky poradí víc... anebo se na mlíko jako takové vybodnout a pokrývat denní potřebu kefírama, jogurtama apod :dizzy_face:

holky, já nevím, já to tulení, když jsme všichni v naší posteli zbožňuju :dizzy_face: odmalinka jsme to měli tak, že usínal ve své postýlce, ale pak už po kojení zůstal v naší (jsem byla líná vylízat ven z vyhřátých duchen a tak nějak nám to vyhovovalo) asi od roku a půl začal prcek spávat celou noc, takže jsme měli s manžou postel jen pro sebe a co byl v létě v nemocnici, to se na něm podepsalo (asi ty 2 noci na jipce) začal se v noci dost budit, tak zase chrníme všichni spolu :slight_smile: i když teď už je to lepší, někdy chrupká až do rána, jindy se v průběhu noci nastěhuje k nám, ale fakt neznám nic krásnějšího, než když se mrně zavrtá ke mně pod duchnu a tak krásně hřeje :wink:
31. říj 2008 v 15:36  • Odpověz
vánoce: dárků už máme dost, něco jsme rozdělili mezi babičky, takže budu dolovat z paměti :wink:
prolézací tunel (ten bude mít určo megaúspěch), další stavebnici žako (hasiče, co v našem případě jiného, že? když malý je v hasičském autě doslova a do písmene odkojený a už sám hlásí, že bude taky hasič :grinning: ) velikánský kamión s auty na návěsu, nějaké knížky, zatloukací kolíky (po těch jsem prahla už loni, ale jaksi jsem je pořád nemohla sehnat) plyšového Nema (a to jsem říkala že už žádné plyšáky do domu nechci) nějaké pohádky na DVD... uvažuju ještě o té kreslící magnetické tabulce, tu loňskou ježiškovou už ohlodal zub času, teda spíš nevydržela když na ni prcek párkrát šlápl :grinning:

víc si momentálně nemůžu vzpomenout, vím že jsem říkala, že je toho až na půdu
jo, jako tip doporučuju takový minibaskeťácký koš s měkkým balónem, my ho připevnili na dveře asi ve výšce Jirkové hlavy a docela se s ním vyřádí :slight_smile:

manžovi ještě nevím, jsem si říkala, že by nebyl špatný nějaký kvalitní spacák, když občas vyrazíme pod stan, určo by ho ocenil, má takový prehistorický kus, co nám zabere půl kufru v autě :grinning: a rozhodně nehřeje jako ty malé skladné z moderních materiálů
31. říj 2008 v 15:56  • Odpověz
Isacku, dneska nic, jsem tu sama samička? :grinning: já nemohla zase včera, bo jsem nejdřív měla Zoufalé manželky a pak zas zoufalého manžela :sweat_smile:
1. lis 2008 v 01:13  • Odpověz
jo jo jsem tu, jen mě strašně zlobí pc :angry: .

Dneska jsem byla u našich, nakonec si tam malou nechali a my ještě večer jeli nakoupit nějaké dárky.
Koupili jsme malý jako hlavní dárek dětský laptop s medvídkem pů.Je užasnej a určitě ji to bude moc bavit, pak ještě velikánské balení modelíny Play Doh i s formičkama, různé dřevěné puzlíky, xylofon kravičku, razítka plus malování.Až budu mít čas tak hodím odkazy pro inspiraci:o).
Pak jsme si zašli ne večeři a byl to moc příjemný večer.
A zítra si jedu pro dáreček už já :slight_smile: , takže snad se vám už zítra přihlásim z nového nooteboku.PC nás strašně zlobí takže je to potřeba, než přijdem o všechno co v něm máme uložené.
1. lis 2008 v 01:36  • Odpověz
autor
co to je tady???? Jsem poprvý noční ptáče a všichni fuč :angry: :angry: :grinning: :grinning: :frowning2: :frowning2:

Tak jsem dneska "vysmolila" terce dort - auto, zítra pak pošlu fotky ... Sice se mi opět srazil krém, ale to je tím, že jsem "lelkovala" a "propočítávala" a krém dlouho stál ...

Jinak jsme zas nemocný .. Terka ... Včera se jí spustila rýma a dneska má asi od 8mi záchvaty kašle, tak jsem se bála, aby to nebyla laryngitida ... Ale volala jsem na pohotovost a docela mi poradili, takže sirup, kapky, čaj, větrat, priesnitzovy (nebo jak se to píše) obklady a vlhčit ... Kdyžtak máme ráno přijet ... Tak se trošku prospala a momentálně si s manželem hraje do obýváku ... to zas bude noc ....
1. lis 2008 ve 23:55  • Odpověz
MAPRIS,
Terezce všechno nejlepší k narozeninám, tak hlavně at je zdravoučká :frowning2: .
Užijte si to!!!!!!!!

Hlásím se už z nového nootekoku, je to užasný.Ležím už v posteli a přitom ještě píšu sem :slight_smile: .
Jak jsem ho nechtěla tak teď jsem moc ráda, že jsem ho dostala.
Malá je pořád u babičky a mě je už strašně smutno, pouštěla jsem si tu její videa a uplně mi vyhrkly slzy :slight_smile: .
Ale zítra v poledne už si pro ní jedem, ji umuchluju :grinning: :grinning: :grinning: .

Tady je nebývale mrtvo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2008 v 01:52  • Odpověz
Mapriku, připojujem se ke gratulantům, Terezce všééééchno nej k druhému ročku a hlavně zdravíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásně si tu oslavu užijte :wink:
2. lis 2008 v 09:26  • Odpověz
Isacku, tož to je havaj, brát si koňa až do postele :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2008 v 09:28  • Odpověz
Mapris: Terezce přejeme vše nejlepší, hlavně zdraví :wink:
2. lis 2008 ve 13:12  • Odpověz
Ahojda ve spolek!

Manžovi skončilo volno a šupajdil na noční. Tak jsem zmobilizovala všechny svoje síly a vlezla po sto letech na PC a vyřídila konečně nějakou poštu a ještě jsem si řekla, že juknu "k nám". Jsem neskutečně unavená, věčně je mi blbě a běžně usínám večer hned po zprávách. Čím to asi bude? :sweat_smile: :zipper_mouth:

Isáčku, notíka moc závidím! Teda samo v dobrým!! Já bych si ho taky hrozně přála, už právě proto, že si s ním člověk může zalézt do postele, nebo sednou na terase, u bazénu...

Mapris, přejem Terezce k úžasným druhým narozeninám všechno nejkrásnější! Hlavně ať se brzy vykurýruje. Jak jí je? Jeli jste ráno k tomu doktorovi, nebo se to zlepšilo? A byla vůbec nějaká oslavička?? Furt koukám na milika, ale foto dortíku stále kde nic tu nic... :sweat_smile:

Vánoce: tak já bych chtěla taky tu kreslící tabulku (magickou??), pak nějaký nářadí, kde by mohl šroubovat, vrtat, ťukat..., stavebnici (myslím, že je to taky ta Žako, už menší pytlíček máme) a pak nevim... asi ještě nějaký hrací nástroj, jako je saxovon, trumpetka, piánko... prostě něco takovýho. Původně jsem taky chtěla kolo, ale pak mě okolí přesvědčilo, že je ještě čas a že ho koupíme, až to bude aktuální asi teda někdy z jara. Stejně půjdem spíš do bazarovýho. Já si myslím, že by nám tady totiž jen stálo, my ještě neušlápnem ani tříkolku, natož kolo...
Babičce a dědovi jsem vyrobila tu fotoknihu ze zlatý svatby, ještě nedorazila, jsem na to hrozně zvědavá.
Ale vůbec nevim, co našim... Poraďte, sim sim.
No a s manžou už dárek máme - autí. Takže už fakt jen nějakou drobnost. I když já si hrozně přeju tu pekárnu a on zas chce novou tiskárnu, takže možná si dáme ještě to, uvidíme, až jak na tom budem s korunkama...
2. lis 2008 ve 22:24  • Odpověz
prochi
je to magnetická tabulka:o).a fakt je to super, ušetříte miliony papírů.Akorát si neschováš ten první povedený obrázek, jediná nevýhoda.Malá už trošku umí sluníčko, tak ji musím dát papír at to zkusí a schovat si to.
Nootebok je na tohle moc fajn, zrovna ted koukáme na ztracený a já si u toho brouzdám:o)
A musím se pochlubit, nakonec jsem si vybrala tento http://www.alza.cz/acer-aspire-5530-602g16mi-amd-athlon-x2-ql60-d95885.htm.
2. lis 2008 ve 22:57  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

Tak u nás bylo v sobotu pěkně,dalo se chodit venku i v triku s dl.rukávem a dneska pravý opak,hnus a hnus,zima,brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska jsem byla s mamkou shánět Fíčkovi botky a malý byl samo s náma.Nakonec sme vybrali dvoje,mám z nich obr radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A mylý byl na nákupech až na chvíli zlatej,tak to šlo :slight_smile:

Jinak jsem tento víkend měla pařící,bylo to super.V pátek jsem byla s kámoškama na diskotéce na oldies,moc se nám to líbilo a v sobotu jsme byli i s přítelem a s kamarádama také na oldies,bylo nás tam asi šestnáct takže super.bylo to v restauraci ve steaku kam občas zajdem a v sobotu večer tam byla diskotéka,příteli se nechtělo jít a nakonec by tam býval zůstal dýl než já :sweat_smile: .Já byla řidič takže jsem v sobotu nepila,ale v pátek ánooo :sweat_smile: :dizzy_face: Ale nijak jsem to nepřeháněla,to já zas nerada,když je mi pak zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nám už dorazilo kolo pro malého,chtěli jsme ho dát jako velký dárek k vánocům,ale bohužel ho budu muset zase prodat.Nevim jak je to možný,ale ani já ani přítel jsme si nevšimli na fotce,že má šlapky na předním kole což nechceme,chceme klasické kolo.Je sice krásný, s mašinkou Tomáškem,úplně nový,ale chceme normální kolo.Tak kdybyste náhodou věděli o někom,kdo zrovna po tomhle prahne,dejte mi sím sím vědět.Mně to připadá spíš jako lepší tříkolka i když přídavná kolečka se dají odmontovat a nebo by se to dalo použít jako odrážedlo,ale to také nechceme,kolo je kolo.Kamarádka koupila své holčičce to kolové odrážedlo,prý to děti moc baví a rychleji se naučí držet balanc a pak už na kolo nepotřebují příd.kolečka.Něco na tom asi bude,ale my chceme prostě kolo.Doufám,že se mi ho podaří prodat,páč jinak mě asi omejou :sweat_smile:
Takže vánoce jsem začala řešit a hned první dárek je jinej než jem chtěla :sweat_smile: No dál bych malýmu chtěla koupit povlečení,nějaké pohádky na DVD,uvažuji o tabuli z Ikei,je super,ale ještě nevim jak to bude s místem v bytě.No a dál ještě něco určo vymyslim.Také nějakou stavebnici asi zase Žako jak píše Zevi,už také jednu máme.Mám už pro malého od jara hodiny od Fisher Price,ale ještě se mi zdá na hodiny brzo tak je asi nechám až k narozeninám,ještě si to promyslim.Pro přítele dárek absolutně netušim,my si doufám nadělíme ten byt,teda pokud rekunstrukci stihnem do Vánoc,už jsme začali,ale jde to pomalu.No a pro naše už máme DVD přehrávač i se set top boxem,už jsme jim ho dali,aby mohl malý u nich občas také jukat na pohádky (i když já byla proti,aby taky dělal něco jiného než vejral na TV).Pro další z rodiny zatím dárky nemám a netuším co koupíme.

iso
notebook vypadá pěkně,já to moc ocenit nedokážu,pro mě je to španělská vesnice a vše co se týká počítačů :sweat_smile:
2. lis 2008 ve 23:42  • Odpověz
už druhou noc tu vyhlížím zevi a ona nikde :sweat_smile:
3. lis 2008 v 00:58  • Odpověz
macej,
tak to jste si teda užili :slight_smile:
S tím kolem je pravda, že se asi bude lépe šlapat na klasickém kole, co má šlapky normálně.

magnetickou tabulku
taky máme, ale zdaleka víc ji stejně baví klasický ¨papír a pastelky :slight_smile:

Maruška už fakt hezky jezdí na kole. Máme klasické s přídavnými kolečky a paráda, do mírného kopečka zatím nic, to jí vždycky pomůžu, ale jinak už pěkně valí...

isacek,
jaktože tě optustil tvůj noční ptáček zevi? :grinning:

mapris,
všechno nejlepší Terezce k narozeninkám, hlavně, ať jste brzo zdraví :wink:
3. lis 2008 v 08:36  • Odpověz
Isa: počítačům nerozumín, ale vzhledově notebook vypadá dobře :wink:

Dneska jsem vyzvedla kalendář, co jsem sesmolila pro babičku k vánocům a vypadá dobře, není to taková paráda co u Zevi, ale babička bude mít určitě radost.

Kolo k vánocům máme objednané tohle http://www.cyklo-online.cz/detske-kolo-author-jet-12--detail-123-zbozi-2084.htm. Ondra už se docela snaží šlapat na tříkolce, ale tu prostě neutáhne, šlapky na předním kolečku jsou spíš pro parádu.
Dneska jsme byli v obchodě se zvířatama a Ondra byl nadšený z rybiček, tak jsem přemýšlela jestli nepořídit akvárium, ale manžel mě rychle vyvedl o omylu. Tak to vypadá, že akvárko nebude.

Macej: jestli jsi kolo objednávala přes net, máš právo ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodů.

Co manželovi k vánocům zatím nevím, zatím to vypadá na sportovní zimní bundu a dál nevím.

Víkend jsme měli krásný, Ondra byl ukázkově hodný. Jen to počasí v neděli mohlo být lepší. V pátek jsme byli v kině na první české kreslené 3D pohádce Kozí příběhy a docela mě to zklamalo. Nakreslené to bylo pěkně, jen ten děj podle mého nic moc.
3. lis 2008 ve 14:23  • Odpověz
mapris

také přejeme Terezce vše nejlepší k narozeninám :wink:

kam

kolo jsem objednala sice přes net,ale už použité od jedné paní.vypadá sice jako nové,ale ty šlapky jsou na prd takže ho budu dávat do bazaru.To vaše kolo vypadá dobře,já za něj ale nechci dát takové peníze,když je to první kolo a jen na rok,možná na dva,ale co mám zkušenost od ka,marádek,tak ty kupovali loni 12" a letos už budou kupovat větší,myslím rovnou 16" podle toho jak jsou děti velké.Takže já bych raději zachovalé bazarové nebo tak něco.

magnet.tabulka- také ji máme už dlouho,Fílu to baví,něco nakreslí a pak hned smaže,má na ní ještě jakoby magnetická razítka takže razítkuje jak o závod :grinning: Ale daleko víc ho baví razítka normální,nejraději tiská po sobě a po mně :sweat_smile: Když jsme šli na očkování,tak jsem mu ráno musela natisknout na ruku medvídka Pů :sweat_smile:
3. lis 2008 ve 14:51  • Odpověz
autor
ahojte holky,
mám chvilku, tak rychle písnu.

Děkujeme všem za gratulace, fotky dám snad od pc zítra - prochi promiň, nestíhám.
Malý bylo od pátku blbě, měla záchvaty kašle, tak jsem se bála, aby to nebyla laryngitida, protože se uklidnila až když jsme s ní vyšli na balkon, takže dvě noci bezesné. Volala jsem v pátek na pohotovost na bulovku a tam mně uklidnili a poradili. Byli jsme dneska ráno u doktorky, ale nasadila jsem spiropent - tak terce zabral, jenže jsem ho blbec dala i ráno a doktorka nemohla poznat, jestli na průduškách něco je. Dala mi letáček na kapky Kaloba, a už jsem obvolala asi 5 lékáren a ještě není v prodeji, tak ho zkusím tady u nás objednat ... Jinak Terce je už líp. Oslavu jsme udělali malou domácí, pak dorazili známí - pár. Druhý jsme museli zrušit, protože mají ani ne roční holčičku a nechtěli jsme riskovat, že by se nakazila. Dort se povedl, ale samozřejmně se sraženým krémem :o((( ale to neřeším, je už skoro snědenej...

Terka dostala dvě knížky - s magnetkama, pak kočárek od babi a dědy z komárna - už s ním tady trajdá po bytě a vozí všechno možný. Já koupila nový díly Traktora toma - tak na to teď kouká... Koupili jsme jí i stavebnici, ale bohužel zůstala ve skříní :angry: :angry: :grinning: :grinning: díky mně, tak jí dáme později. Od dvou "strejdů" - kolegů od manžela z práce dostala velkou plyšovou hrošici, která se mi strašně líbila, tak spala sice v terky pokoji, ale v postýlce, protože Terka spí na posteli. Dali jsme jí jméno Líza :grinning: :grinning: , fotky dohodim, vydržte ... Večer se musím juknout na angličtinu, protože jdu zítra po měsíci zase na kurs a ať tam nejsem jako blbec a v půl pátý si vyzvedneme kamarádku s dcerou na vlakovým nádraží :o))

Vánoce - babi s dědou (moji rodiče) už Terce koupili tříkolku, a jelikož je terka ještě malá a je zima, tak jsme se s manžou rozhodli, že jí dáme Terce až na vánoce. No a pak bych chtěla pro ní tu tabulku fisher price, a dál mně zatím nic nenapadá. Na slovensku jsme objednali boby :o)) na sníh, aby mohla u našich bobovat, tam jsou vždycky závěje :o)) No a chceme jí koupit dětskou postel a už jí pokoj konečně udělat jako "dětský", tak uvidíme.. Ještě musím koupit nějakou pěknou látku a ušít dětský závěsy a asi i dětskej lustr - týýý jo, mně tu normálně napadaji věci na vánoce.... My to moc s hračkama přenáhět nemůžeme, protože už napůl je s terky pokoje skladiště - máme problém se "skladováním", nemáme sklep ani nic a pronajatá garáž na auto je už plná ...

Pro manžela vůbec netuším, řeším to každej rok. On totiž nic nepotřebuje, a když jo, tak si to může kdykoliv koupit, takže jsme se domluvili, že si koupíme oblečení a většinou nějakej malej dárek - aby tam nějaký překvapení bylo. Manžel nosí dost batoh, a teď si domů furt nosí z práce tašku z laptopem a ta jeho pracovní je už někde u bezdomovců, tak přemýšlím, jestli mu nekoupím nějakou to "příruční" tašku... Na takové ty věci jako peněženku, mobil, knížku a ty jeho "poklady" co sebou nosí .. Jinak nevím ... On je dost na focení a čaje, takže mu možná koupím nějaký "nádobíčko" na čaje - jestli konvici a tak ...
Já řeším co pro rodiče. Vloni jsem všem udělala kosmetický balíčky z orifu, ale teď je to blbý. I když my si dárky dospělí nedáváme, protože je nás hodně, kupujeme dětem, no a vzhledem k tomu, že terka je osmý dítě v rodině (vnouče mých rodičů) tak začnu řešit co dám jim - dětem ... Jsou to už všechno školáci, tak je vždy problém něco vymyslet, aby to nebylo "trapný" a nebo "nudný" ... Znáte to sami :o)))

kam,
akvárko jsem chtěla pro terku taky, my jsme ho měli kdysi s manželem, když jsme ještě manželé nebyli a bydleli spolu, tak jsme měli betu bojovnici - v kulatém akvárku - manžel jí dal jméno Arnošt. Jenže se bojíme, že by to v dětským pokoji "nálety" Terky nepřežilo a jelikož na víkendy občas jezdíme k rodičům, tak se mi tenhle nápad taky nepodařilo prosadit. Nějaký zvířátko bych zas chtěla, ale ne psa ... Ty má terka u našich - dva jezevčíky, asi 5 koček - který prohání celý dny po dvoře ... Ale zase jsem někde v nějaký diskuzi četla - co napsala jedna mamina - že pořídila akvárko dětem do pokoje - ale asi už větším - a že prý je to skvělá věc, protože vyřešila dvě věci najednou - jednak zábavu pro děti - že nejsou v pokoji sami - a jednak vyřešila problém se suchým vzduchem v pokoji a děti prý dlouho neměli kašel .... Takže něco na tom asi bude ... Ale my bysme to akvárko museli asi vteřiňákem přilepit a dát na to nějaký závaží, aby to terka neshodila nebo na to nevlezla ... Ona je strašnej koumák ...

Tak jsem toho napsala dost, tak čtěte a já se jdu vypravovat a jdem na chvíli ven.

isacek,
hodnocení posláno :o))

hezkej den a vydržte, fotky dodám ...
3. lis 2008 v 15:04  • Odpověz
autor
holky,
zrovna mně napadlo, my máme mít ve středu ten sraz. Váhám, protože terka má rýmu a kašel, tak se bojím, abychom vám nenakazily prcky ...
3. lis 2008 v 15:13  • Odpověz
mapris

pokud můžu mluvit za sebe tak jestli je Terka nemocná tak bych nerada aby to děti chytli,rýmu bych neřešila,ale kašel už asi jo.Teda pokud kašle často,pokud zakašle občas tak to taky neřešim.Tak uvidíš co napíší holky.
Jinak tříkolku máme tu s vodící tyčí a máme i koloběžku,už jsme s ní byli párkrát venku,ale Fíla se zatím moc neumí odrážet teda jen tak trochu není to žádné rychlé ježdění,Máme tu s dvěma kolečkama vzadu a jedním vepředu a dokonce hraje,ale to je takovej virvál,že to nepouštíme :sweat_smile: Pokud se stihnem přestěhovat do vánoc tak bude mít Fík taky svůj pokoj tak dostane něco do pokoje,moc se mi oíbí tabule z Ikei jak jsem psala a pak křeslo vajíčko také z Ikei,má ho Naty od Isy,ale taky nevím jak s tím místem.Ještě řeším jestli koupit malému malou postel(tu střední) a nebo rovnou velkou klasickou,ale vzhledem k místu asi zatím tu střední,ještě to musim probrat s přítelem co a jak.
3. lis 2008 v 15:28  • Odpověz
Holky já pc tak moc nerozumím, ale mám doma heckera :grinning: :grinning:

S tou středou, to chcete zrušit uplně nebo jen, že nepřijde Maruška a s Terezkou?
Já abych si kdyžtak stačila naplánovat jiný program, má být tento týden docela teplo tak toho musíme využít:o).
Luci to jsi měla bezva víkend, doufám, že přístí týden se dozvím jak to bude s těma Chinasky.

kam,
já na tom odkazu kolo nemám, ale klikla jsem si tam na dětské kola, tak jen tipuji které to bude :grinning:
3. lis 2008 v 18:38  • Odpověz
autor
No, zatím kašle docela často, uvidíme co bude do středy, my se tam každopáně chystáme, protože jsem už navodila tady kamarádku a chtěla by se tam jet podívat a vychází nám právě ta středa, takže ještě uvidím, jak na tom terka ve středu dopoledne bude....
3. lis 2008 v 18:43  • Odpověz
My jak jsme malý koupili ten dětský laptop, tak jsem ted zjistila, že na MMB se dá ten samý sehnat až o 300,- levněji, to už je fakt dost.My ho koupili ve Sparkysu a jsem tedy pěkně naštvaná, je ti tento
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17716229&tab=2.Ale je fakt super, sice má na něj asi ještě čas, ale ona je takový technický typ, tak ji to určitě bude bavit.
3. lis 2008 v 18:44  • Odpověz
mapris,
my měli taky laryngitidu jednou a dost šílená hrůza, je to takový ten štěkavý kašel, brr, ani se mi nechce vzpomínat, jak to bylo hrozné...snad to nebude ono a brzy vás ta chřipajzna nebo co to je přejde.
3. lis 2008 v 19:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.