• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Já myslím,že ta akce TEsco platí v celé naší krásné zemičce :grinning:

NO,ale představte si,že zrovna tam,kde jsme kupovali dneska my(Praha-Letň),tak někdo nenastavil do kas tu slevu,takže jsme zaplatili balíky všechny! :angry: . A sleva se neodečetla.POkladní chudák za nic nemohla a nic s tím nešlo udělat(leda odejít bez plen),tak jsme museli vystát frontu v informacích,kde nám peníze vrátili.Samozřejmě nás bylo víc,takže tam byly naštvané rodinky,děcka protivná.... :angry:
Takže doufám,že to nebylo všude,abyste se na mně nezlobily :sweat_smile:
16. kvě 2007 ve 22:05  • Odpověz
raculka,
tak to je teda blbý :unamused: Ale hlavně že máte penízky zpět!!
Ach jo, od nás je Tesco asi 40 km, takže jsem tam byla snad jednou, když jsem byla v Ostravě na škole :frowning2:

ijet,
neboj, manžovi se zasteskne i po Ivetce, ale to vidím u nás, děti jsou prostě pro ně pokládci, už nemají jen nás :slight_smile:
17. kvě 2007 v 09:02  • Odpověz
Holky, kdysi jsem někde četla o nějakém válci pro mimi, že když už umí lézt, tak to před sebou kutálí, pomáhá si tím. Snad to dobře popisuji, nemáte některá zkušenost?
17. kvě 2007 v 10:52  • Odpověz
ahoj kamhajek,
já to sice nemám, jen přidám názor, co jsem slyšela od maminek, že někomu to pomáhá a někdo si s tím vůbec nevyhraje a nepomůže...takže si myslím, buď se to u vás doma uchytne, nebo ne :wink: To jsem teda moc neporadila :grinning: Snad holky :wink:
17. kvě 2007 v 11:24  • Odpověz
kamhajek, válec je super vynález, u nás jedna z nejoblíbenějších hraček, ale lézt ti s tím nebude, to až bude o hodně hodně větší. Ivanka si ho bohužel samou láskou prokousla :grinning: , měli jsme ten od simby za 140kč a je průhledný s obrázkama a vevnitř jsou chrastící kuličky.

My jsme si ho museli pořídit kvůli rehabilitací - malou jsem na to musela pokládat a koulet s ním, na zem naházet hračky a ji to pak motivovalo, že se po nich začla natahovat a postupně mohla kousek i ručkovat.

Máme ho myslím v 1. albumku. Jinak jsem koukala, že carodkaa ho už taky koupila a Táda s ním vypadá spokojeně :slight_smile:
17. kvě 2007 v 11:39  • Odpověz
ahoj holky,
až se dostanem do Brna, tak malému určitě ten labyrint koupím, a taky bych chtěla konečně vyzkoušet ty vámi tolik chválené tesco plíny :slight_smile:

ty bazénky, co nafotila Jíťa jsou super :slight_smile: my jsme takový parádní koupili už loni, když byl prcek ještě v bříšku :wink: jen metrový, s obloukem, na kterém jsou pověšené barevné nafukovací hvězdičky a na okrajích má výstupky, na které se dávají (hází) kroužky, měli ho v Jisku za hubičku-nějakých 150 kaček v akci, tak myslím že na 2 sezóny máme vystaráno, než se budem muset poohlédnou po něčem větším :slight_smile:

Kamhajek, u nás má válec úspěch, i když malý radši lozí za pet lahví než za válcem :grinning: ale vyhraje se s ním, bouchá do něj, nebo ho na něm koulíme, jak píše Dashak, líbí se mu obrázky a jak v něm chrastí a hraje melodie :slight_smile:
17. kvě 2007 ve 12:15  • Odpověz
No nás už válec taky nebere :frowning2: fakt u ničeho nevydrží, od včera prudí. Dneska jsem si s ním přes hodinu hrála a to se mu celkem zamlouvalo, když ho hračka přestala bavit, tak jsem mu hned pohotově dala jinou a bylo. Ale jak viděl že vstávám a někam jdu tak bylo čóro móro :angry:
Díky za varování v Tescu jsem zvědavá :astonished:
17. kvě 2007 ve 12:16  • Odpověz
Kamhajek- u nás místo válce docela pěkně posloužila prázdná krabice :grinning:
jita2- já myslím,že se bez obrovského hypermarketu Tesco krásně obejdete :wink:

Jo jinak mám další tip-jestli některá kupujete přesnídávku Sunarka,tak v některých lékárnách mají do konce května 15% slevu- takže stojí místo asi 20,- nějakých 15,- což je docela slušná sleva na jednu přesnídávku. :wink:
Seznam těch lékáren je myslím na stránkách sunarky,už si nepamatuju,kde jsem to četla :sweat_smile:
17. kvě 2007 v 16:00  • Odpověz
Tak jsem ho objednala. Není to zas tak drahá záležitost, abych nerozdejchala když to nebude mít u nás úspěch.
17. kvě 2007 v 16:27  • Odpověz
NO náš pinďa přesnídávky sunarka vůbec nechce, už je to dýl jsem jich asi 15 :sweat_smile: nakoupila páč byly taky v akci no a neuspěla jsem s ani jednou příchutí :astonished:
17. kvě 2007 ve 21:40  • Odpověz
Ijetka: tak aspoň jste měli taky něco dobrého :grinning: .Já koupila Frutapury a musím manžela odhánět.
17. kvě 2007 ve 21:54  • Odpověz
No to je fakt :grinning: kolikrát se neudržím a jednu mu sežeru :sweat_smile: a frutapury jsou mňamka, ale jsou hned pryč páč jsou malý a to si nedovolím mu sníst ani lžičku :fearful:
17. kvě 2007 ve 22:00  • Odpověz
Ijetka s tema presnidavkama jsme na to stejne,u nas zabira jen ta frutapura,a jeste jogurt s bananem :wink:
18. kvě 2007 v 09:30  • Odpověz
Holky stačí prckům jedna frutapura je svačině nebo dáváte dvě?

Tak dneska mám za sebou první solárko a už se mi zdá, že jsem trošilinku opálená.
18. kvě 2007 v 10:42  • Odpověz
Já dávám jednu, ale když je ještě krátká doba od posledního jídla :sweat_smile:
Ty jo na solárko se chystám už jak dlouho a ne a ne se tam dostat :angry: mám spálený ramena a ruce mám opálený pěkně, jenže ty nohy.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
carod
to je dobře že to malýmu už zachutnalo :wink:
Já jsem zvědavá na ferdu a dnešní oběd :unamused:
18. kvě 2007 v 11:37  • Odpověz
Kamhajek- jemu staci 1 ale to jen diky tomu,ze 2 hodnky predtim ma kojo,kdyby jedl az po 3hodinach tak by mu podle me 1 nestacila
18. kvě 2007 v 11:54  • Odpověz
Holky na solarko se bojim,jsem docela dost pihata a tatka mel dokonce melanom :confused: tak se bojim,venku se mazu a abych nebyla bila jak stena resim to Johnsons holiday skin,lehkej samoopalovak a v poho,jsem docela hneda a kupodivu docela prirozene zadny mapy a tak :sweat_smile:
18. kvě 2007 v 11:57  • Odpověz
Jita-Uzasny fotecky Marusky na zahradce,je to zlaticko,je krasna.. :dizzy_face:
18. kvě 2007 ve 12:00  • Odpověz
Holky ja to tady vzdycky rozjizdim kdyz tu nekdo neni :unamused: kde ste kdooo... :sweat_smile: :frowning2:
18. kvě 2007 ve 12:01  • Odpověz
No Terko tak do toho ani nechoď :confused: já jsem měla to samoopalovací mlíko (v tělovým mlíku) od Garnier a přijde mi že nic moc :unamused:
18. kvě 2007 ve 12:01  • Odpověz
ijet to garnier jsem taky zkousela ale to johnsons je lepsi jen si musis koupit to na tmavou plet pac to na svetlou plet neni fakt vubec videt
18. kvě 2007 ve 12:15  • Odpověz
Já měla to mléko od Nivei a docela dobré, ale to chce se mazat každý den a já těch různých krémů používám víc a to bych se pořád jen patlala. No a taky jsem pořád otravoval manžela ať mi natře záda a on mé nahoty hned zneužil k .... a mohla jsem se jít zase sprchovat :astonished: . A je fakt, že jakmile jsem si třeba špatně umyla ruce, tak druhý den jsem je měla flekatý.

Carodkaa: na tvém místě bych do solárka taky nešla. Já chodím jen na začátku léta(loni jsem nechodila vůbec kvůli pupíku) a pak už ne. Sice by bylo hezké být opálená celý rok, ale zas tak moc pleť zatěžovat nechci. kamarádky co znám a opalují se celoročně, tak už mi přijdou docela vysušený.
18. kvě 2007 ve 12:27  • Odpověz
Frutapury jsou opravdu mňamka,ale prťavé,myslím,že by klidně zvládl i dvě...Zatím to řeším tak,že mu odp dám jednu a ještě ho dokojím,abysme měli pokrytou tu dávku mlíčka. :wink:
Ten náš jedlík zvládne i tu 200g sunarku,tu dostane občas dopoledne.Já myslím,že by snad snědl i 500g... :sweat_smile:

Co se týče solárka,tak já jsem bohužel světlý typ,takže se spíš spálím a když dlouho ležím na sluníčku,tak mě bolí hlava a jsem jak po opici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže ani solárko není zrovna pro mě vhodné. :frowning2:
19. kvě 2007 v 11:05  • Odpověz
autor
ahojte holky, nějak nestíhám :o)) A bude to horší :o))) Po večerech se učím angličtinu, do toho furt nějaké vyřizování, lítání po doktorech atak ...

Jo jo, kondička, přemýšlela jsem o posilce, ale ta noha se ne a ne dát dopořádku. Chodím k jednomu čínskému lékaři na masáže. Je fakt, že mně to něco stojí, ale pomáhá to. Pak mně asi čeká chirurgie, páč co mi pod tím palce vystřihli tu kůži - se slovy: máte tam bradavici, vyléčte si to vodičkou z lékárny - tak to nezabírá a mám tam furt díru do masa .. Takže na to budu asi muset jinak. Manžel chodí občas běhat tady do parku, tak si říkám, že to asi časem zkusím taky - a k tomu doma sklapovačky. Otázka je, jestli při běhání nezdechnu :o)))

jinak ve středu jsme byli na očkování, další až v srpnu. A vážíme 9,10 kg. Jsem ráda, Terka díky teď těm příkrmům přibrala jen 500 g, a obézní prý není - což mně těší :o)))

Týýý jo, to to letí - no, my budeme mít rok až v listopadu, a to je ještě daleko :o)

isacek,
no tak to je super, gratuluju k odhodlání vstoupit do svazku manželského :o)) já to udělala dvakrát a doufám, že naposled. Jo jo, kočárek .. to mně taky čeká :o))) Ale to pak budu muset koupit nějaký golfky. Protože tahat tuhle těžkou krávu se mi fakt nechce ..

jita2,
s tou houpačkou jak píšeš je to dobrý nápad. My měli taky takové - když jsme byly malý. Náš taťka tam tenkrát udělal takový dvě konstrukce - na prádlo. No a na obě z nich dali houpačky, protože jsme byli 3 holky, později 4, tak aby jsme se neprali :o))) Myslím, že až vyroste Terka a pak i neteř Anička, tak to bude taky veselý :o)) Šikulka Maruška, prostě všemu musí přijít na kloub :o))

kamhajek,
s hopsadlem zkušenost nemám. Zatím jsem si o tom nic nezjišťovala ... Já jsem musela odradit manželovo rodiče od záměru pořídit chodítko, brrr ...

raculka,
sedačku ještě máme tu první, chtěla jsem koupit jinou, protože v týhle mi přijde Terka taková zkroucená. Ale v prodejně nám to rozmluvili, prý máme počkat tak 2-3 měsíce a koupit pak tu další - od 9ti kil. Protože Terka je docela velká a prý nám z týhle brzo vyroste. Ona se má další autosedačka kupovat až když dítě přeroste 1 cm od původní, což Terka za chvíli bude :o))

ijet,
gratulace k chození, to za ním budeš muset lítat teď furt co??? :o))

solárko - chodila jsem jednou měsíčně, kvůli pleti, páč se mi dělají beďary. Ale nepřeháněla jsem to. Já jsem zase po 3letech začala před 2ma měsíci pít kafe, a kapučíno a mám ty beďary zase. Je možný, že to je kafem???

Jinak u nás nic nového. Terka se snaží začít lézt, zvedá zadek :o)) ale na plovačce jí to klouže, tak jsem koupila takovou gumovou podložku - co se dává třeba do koupelny a chci to zkusit... No a začíná docela dobře pískat :o)) hlavně když jsme venku a něco se jí líbí :o))) A taky jí začínají zajímat kytičky, hlavně ty doma v květináči. V dětským se sápe po benjaminusu a v obýváku po dvou, co mají velký listy. .. Takže to začíná být zajímavý. Jinak já chodím s nohou k čínskému lékaři, tak jsem zvědavá, jak to pomůže. Zatím jsou znát výsledky..

Ufff, jsem se rozepsala, ale přijede mi návštěva, tak pár dní nebudu mít čas sem zas zajít.
20. kvě 2007 ve 12:31  • Odpověz
ahoj kočeny,
teeeda¨, je co číst...víkend byl pernej, v sobotu jsem byla zpívat a dnes manža hrál na hodech a já se tam byla podívat a sešla se tam s kamarádkou, tak jsme dorazili před chvílí a ještě jsem zalila zahrádku.

Solárko nijak neřeším a nechodím...zůstávám jak ředitel vápenky :grinning:

Frutapura by jí nejspíš nestačila, i když obídku moc nedá, ale přesnídávky docela jedou, kuujeme klasický sleničky od Hamé a chutnají dobře :slight_smile:

mapris,
a jak tě léčí ten čínský lékař? Nějaký bylinky???
Terinka je šikula, když už začíná lézt, to nám se o tom ani nesní :sunglasses:

carodkaa,
děkuji za pochvalu, já si myslím, že jsme se tu moc hezky sešly a opravdu máme všechny moc krásné děti :sunglasses:
20. kvě 2007 v 18:42  • Odpověz
Ahojky holkíí :grinning: ,
tak Tada ma houpajdu,cekala jsem jak se mu v tom bude libit a ono nic moc docela se bal :confused: zkoprnele se drzel tech provazku a cucel :sweat_smile:
taky jsme koupili bazenek nafukovaci na zahradu,meli ho v akci v Tescu za 599,- na delku ma 2,74m no tak aspon se tam vejdem vsichni :sweat_smile: on by v tom malym podle me sam stejne nebyl :sunglasses:
20. kvě 2007 v 18:47  • Odpověz
carodkaa,
neboj, to chce si jen zvyknout, každý den trošku a bude to milovat, jako každé dítě, jen si musí zvyknout :slight_smile:
Gratuluju k bazénku, nám slíbila sestra po synovci, je to takový se železnou konstrukcí a stříškou...tak si ho taky musíme dovézt :wink:
20. kvě 2007 v 18:53  • Odpověz
Ahojky,
Koukám jak je krásné počasí tak to tu trochu vázne :slight_smile: .
Už by to mohlo takhle zůstat, co????

jita2,
Maruška ještě neleze?My už lezeme asi týden, ale je lína.Chtěla by rovnou chodit a stoupá si kde to jde.Takže třeba v kočárku už je to celkem boj.

Taky občas zajdu na solárko, ale jak už je takhle krásně tak to jde i venku. :slight_smile:

mapris,
taky máme plovoucí podlahu a malý to na ní klouže, ale má v kuchyni takové ty běhouny, tak na nich to je v pohodě.
Tak ať ti všechno dobře dopadne, a ten lékař Ti pomůže.
20. kvě 2007 v 19:13  • Odpověz
isacek,
neee neleze, a asi je to tím, že nemáme koberce...pořád vykládám, jak koupím do půlky pokojíčka, ale pořád se nenašel ten, co by ladil, a na parketách to nejde, z deky nebo peřiny je hned odplazená pryč a na posteli taky nemá extra prostor, takže to asi vázne na nás...ale hlavně jak je těžší, tak vššechno dělá pomaleji, na nožičky se staví jen trošku a ne moc pevně, z¨krátka všechno jí dýl trvá, za to hubičkou mele o sto šest :grinning:
20. kvě 2007 v 19:26  • Odpověz
jita2,
tak to jo, to je možný. Ona ta plovoucí podlaha vážne klouže a tak to má těžší.
My v pokoji máme koberec takže ji to krásně jde, ale má strašné otlačená kolínka :slight_smile: .
Je Maruška ukecená??Tak to by si rozuměla s tou naší :grinning: ..
Zrovna včera jsme seděli v parku a přišel k nám pán a říkal mi, že máme krásně ukecanou slečnu.Povídala si tam na celý park :grinning: .
20. kvě 2007 v 19:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.