• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
kam,
to mám asi zánět a ne zájem, vid? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ať je očíčko brzo v pořádku...
My taky řešili jestli pozvat nebo uvidí jen venku.Ale shodli jsme se, že zvát ještě určitě ne, přijdou mi ještě malý a nerada bych aby se mi pak malá doma bála.Tak stačí ty co uvidí venku a třeba jen nějakým malinkým řeknu at ji řeknou o dudlíka.Víc nic, aby neměla špatné sny.

ijet,
my máme pro malou, dětský laptop s medvídkem pů, velkou sadu modelíny plah doo, razítka s omalovánkama,
xylofon kravičku, takové ty puzlíky s těma čudlíkama, velké dřevěné barevné korále na navlékání, lego duplo zvířátka, pak nějaké oblečení a ještě určitě nějaké blbosti dokoupíme.Kamarádkám jsem koupila alkohol testry:o), rodičům friták a našim možná koupíme přístroj na chytání digitální tv, my si dali notebooky, a tátovi oblečení.Zbytek ješte budu kupovat v prosinci, takže nějaké nápady též uvítám:o)
18. lis 2008 ve 21:13  • Odpověz
Isa: jasně, že má zánět, to jen já trdlo nečtu co píšu :grinning: :grinning:
18. lis 2008 ve 21:19  • Odpověz
autor
cusky, jste toho zase nakecaly, ale necham si vas zitra po obede. My prijeli v noci v pul druhy ze slovace, tak jsme uplne happy, tak jdem zalezt do postele.

srazik - muzem zitra odpo. Terka jde rano do jesli - 8-11 - a mam k dispozici auto, takze pokud chcete letnany, neni problem.
18. lis 2008 ve 22:21  • Odpověz
iso,kam,mapris

my zítra nemůžeme ,jdu ke kadeřnici a pak ke kamarádce,ale příští týden by neměl být problém :wink:

jito

jasně,že něco s námi papat může,jen toho není tolik.

ijet

Fíkovi nic není,jen jsme byli u dr homeopatky a ta mu měřila jakýmsi přístrojem tělesné dráhy atd a zjistila,že má trochu zanesená játra a mízní uzliny a řekla,že na tři měsíce dostane dietku a nebude moci bílou-pšeničnou mouku,vajíčka,citrusové plody a kiwi,jiné maso než krůtí a králičí,z mléč.výr.jen kysané,mléko bezlaktosové nebo polovciční dávku normálního atd.Tak jsem sháněla informace a ingredience pro tu naší dietku.Má to na pročištění organismu.No to asi neuškodí nikomu.

holky,
ještě jsem se chtěla zeptat,máte zkušenost s křepelčíma vajíčkama?Fík totiž slepičí teď nemůže,ale můžu je nahradit křepelčíma.Vajíčka má spíš jen v polévkách,ale spíš my jde o pečení.Nevíte jestli se s nima dá péct?Krom toho,že jich bude potřeba víc než normal.vajec.Včera jsem upekla čtyři štrůdli,povedli se mi,tak mi bylo líto,že jsem nemohla dát malému k sváče :confounded:

ijet

sama uvítám nápady na dárky :sweat_smile: Pro malého mám zatím dřevěné mašinky,povlečení,autíčko.Chtěla bych ještě stavebnici a dál zatím nevim.Našim jsme koupili dvd přehrávač se set top boxem,ale co čert nechtěl,nehraje,to bych se pos... :sweat_smile: je to jak na schvál a na reklamaci mají 30 dní tak se to snad do vánoc stihne.Dál nemám nic a ani nevim co budu kupovat.Někoho vyřeším kosmet.balíčkem,žádné přehánění.Naštěstí nás není tolik :sweat_smile:
18. lis 2008 ve 23:27  • Odpověz
Ahojky,

dárky
pro malou hluboký kočár, stavebnice lego nebo nějaká podobná, kuchyňku nevím, jestli jí budeme kupovat, to je zatím vše, pro tátu fakt nevím, jsem bezradná, kdy něco vymyslím...

Já jsem si akorát včera koupila zimní vyšší boty a halenku na zpívání, páč jsem fakt neměla co na sebe...

Jo a dnes u nás napadl sníh a my nemáme zimní boty vysoké pro Maru :confused: :confused:
19. lis 2008 v 11:42  • Odpověz
ježiš Kam, to je pech, chudáček malý, já ho kdysi měla a bolí to jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ať to malýho dlouho netrápí a kapičky brzo zaberou :cry:

s dudlíkem jen v posteli trochu závidím, takovou kázeň rozhodně nemáme a kdybych povolila, tak by děcko neznalo hranic a dudlalo by pořád (ale pořád to udržujem na únosné hranici)

nedávno jsem se bavila s jednou paní v letech a ta se dušovala, že ještě když šla do první třídy, tak měla v kapse dudlíka, tajně si ho šoupla do dlaně, skrytě si pře školou podudlala, schovala a pak jako velká slečna kráčela do školy :grinning: :grinning:
já ji na to řekla, že kdyby vyrůstala v dnešní době, tak si místo toho půjde tajně zapálit :zipper_mouth:

s dárkama to nechci přehánět, i tak toho máme nakoupeného víc než dost: velké kostky žako-hasiče, nějaké knížky, obří kamion s auty na tahači, kobereček se silnicí, prolézací tunel a další drobnosti (a spoustu blbinek necháme asi až do pokojíčku, chtěli by jsme se do něj pustit co nejdříve po novém roce, protože kvůli tomu musíme vybourat vchod do obýváku a ty stávající dveře od schodiště zazdít, protože je to strašně neprakticky řešené, z toho mám trochu noční můru, ale na druhou stranu se těším, až ho budu zařizovat)

rodina jsme veliká, takže dárky pro ostatní většinou v maličkostech, pár stovek na osobu, babičkám, dědovi, něco užitečného, aby se to neschovalo do skříně, buď co potřebují, nebo se dá sníst :sweat_smile: no a ještě ty kalendáře, babičkám formát A3 a synovcovi a neteři, kteří jsou na VŠ a mají svoje bytečky asi jen A4
do toho máme ještě v nejbližší rodině dvě Evy, já jsem třetí do počtu, takže ještě pořešit i svátky :sweat_smile:
19. lis 2008 ve 14:58  • Odpověz
a ještě na ježiška malému tvořím úložný box na tu stavebnici, původně jsem chtěla koupit takový hranatý plastový z Ikei, ale manža donesl fajn asi 20l kýblík s víkem v krásné šedé metalíze, tak jsem si vymyslela, že tam udělým mořské motivy, tak ze samolepících tapet stříhám, polepuju, nimrám se s rybičkama, chobotnicema, medůzama, delfínama, žralokem, včetně potopené lodi :sunglasses: mám hotovou sotva třetinu, je to strašná piplačka, ale už teď to vypadá skvěle, se musím pochválit :dizzy_face: :grinning:
19. lis 2008 v 15:06  • Odpověz
a ještě jsem měla cosi napsané a trapně se mi přerušilo spojení :angry:

no nic, stejně bych měla nechat plkání a samomluvčení (vždycky dojdu, když tu nikdo není :grinning: ) a jít se dělat krásná :sweat_smile: taneční jsme si z neděle přeřadili na středu do jiného kurzu, ale řeknu vám...
včera jsme s manžou v jedenáct v noci pilovali kroky dle instruktážního dvd a přeráželi se o konferenčák a sedačku v obýváku :sweat_smile: a ještě v noci mi strašilo v hlavě: slow, slow, quick, quick, slow :sweat_smile:
vždycky jsem si myslela, že se oba hýbat docela umíme, ale po třetí lekci si připadám dřevěná jak houpací kůň :rolling_eyes:
19. lis 2008 v 15:25  • Odpověz
zevi

teda musim říct,že jsi mě pobavila s panem Čápem :grinning: Já nemám nic proti tomu říct dětem,že se děti roděj tak jak se roděj,samozdřejmě ne hned natvrdo,když jsou děti úplně malý,ale říct,že je miminko u maminky v břížku a pak že v porodnici doktoři miminko s bříška vyndaj.To mi přijde celkem v mezích normy.Rozhodně bych neříkala nic o čápech a vránách,to tak akorát dětem blbne hlavu si myslim.takže mě ten krteček nepřišel zas tak divnej,spíš si myslim,že děti vnímají jen ty zvířátka,zatím :sweat_smile:
S manželem jste dobří,že absolvujete taneční kurzy,já bych na to asi neměla a o příteli nemluvě,myslim,že bych ho tam nedostala ani párem volů :sweat_smile:

V pátek máme sraz s nějakýma lidma se základky tak se těšim,už jsem je neviděla ani nepamatuju,až na jednu kamarádku,s kterou se občas vídáme,ale teď se mi odstěhovala mimo Prahu tak už je to horší.

Vánoce-ještě bych chtěla malýmu koupit kolo,tentokrát normální,když se mi povedl ten kousek a kolo co jsem objednala nebylo to pravé ořechové.Mám ho od minulého týdne v bazaru tak snad se prodá,doufáááám :astonished:
19. lis 2008 v 19:33  • Odpověz
Holky, sháníte autosedačku nebo kočár? Na rodinaaja.cz, je Velká soutěž a ta sedačka vypadá fakt super, mají tam být ceny za 80 tisíc a já už tam jednou vyhrála hračku pro malýho, takže do tý velký určo jdu. šance na výhru je určitě velká.. Tak je tip na dlouhé zimní večery :wink:
19. lis 2008 ve 20:21  • Odpověz
Tak u nás má Ondra za pár dní svátek a to dostane velkou stavebnici ŽAKO, k mikuláši vystřelovací letadýlko a nějaké to mlsání a k vánocům kolo, barvičky do vany, modelínu Play- dooh. Taky jsme objednali tu postel, takže od nás nedostane dárků moc, ale dárky hodnotné. Drobnosti dostane od příbuzných.
Co se ostatních dárků týče, tak pro bráchu a švagrovou a mé rodiče mám vymyšleno, jen to dojít koupit. Tchýni budeme přispívat na židli k počítači a ještě máme lístky na Holiday on ice a kalendář s Ondrou. Tchán taky dostane lístek a ještě nevím co. Prababičkám a pradědům nějakou drobnost (kosmetika nebo tak něco) a s druhou švagrovou máme v plánu zajed příští týden do Prahy, kde si něco vybere ona pro sebe a svého přítele a koupíme nějaké ty drobnosti pro sestřenky. A snad i něco pro tchána.
Nám se fakt osvědčili jako dárek lístky na nějakou společenskou událost, teď už nevím k čemu jsme dávali tchýni lístky do vinohradského divadla a byla z toho nadšená. Loňské vánoce jsme zase dávali lístky na Lord of dance, taky paráda. A my jsme dostali poukaz na masáž a to mi přijde taky jako dobrý dárek. No v dnešní době kupovat dárky je těžké, každý si většinou co potřebuje koupí, tak co pořád vymýšlet.
Stejně tak Mikuláš, v obchodech to prodávají už od září, banány a mandarinky už taky nejsou za odměnu jako za našich mladých let, takže co má člověk tomu prckovi dát, aby měl pocit, že je to vyjímečné???

Holky co vám prďolkové spí ve velké postely, jakou máte peřinu? Ještě tu z postýlky, velkou dospěláckou nebo se dělá nějaký rozměr mezi tím??? Poraďte. Postel budeme mít už klasickou 2 metry dlouhou.

Zánět očí už je podstatně lepší, doktor říkal, že je to za den dva pryč, hurá. Ale zítra jsem raději zrušila jesle a půjde až v pátek.
19. lis 2008 ve 21:03  • Odpověz
kam,
my máme tu náplň do postýlky větší než do malé postýlky, povlak-deka: 90 cm x 130 cm - povlak polštář: 40 cm x 60 cm , ale určitě už můžeš koupit tu velkou, akorát je blbý ten velký polštář.

sonije,
děkujem za tip :slight_smile:

My jsme taky velká rodina, mám 5 sourozenců, takže ted už dávám taky jen drobnosti.
Akorát rodičům vždy připlatíme, pomáhají nám obě rodiny během roku tak vánoce jim musíme vynahradit:o).
19. lis 2008 ve 21:19  • Odpověz
kam

dobře,že zánět spojivek už mizí.Fík už ho měl taky,ale nebylo to naštěstí nikdy nějaké velké.Spíš jsme si užili s těma slz.kanálkama,když byl malinkej.
Co se týká peřiny do postýlky tak Fík má už velkou jako my i když spí ještě v malé postýlce,někdy spí s námi.Ta malá mi připadala už malá :sweat_smile: když se otočil tak mu koukali záda takže jsem už chtěla velkou.I tak se ale odkopává,často ho v noci přikrývám a on se stejnak odkope,je mu asi teplo a nechce být přikrytý.
Ten rozměr jak psala Isa je rozměr normální malé peřinky,aspoň my jsme takovou měli a malé dět.povlečení je většinou 135x90cm,polštář nevim.Ještě existuje rozměr mezi malou a velkou,ale nevím přesně ten rozměr,vim jen,že se dost špatně shání a o povlečení na tento rozměr ne,luvě.Jednujedinou peřinu toho středního rozměru jsem viděla v Kika nábytku v dětském odd. a nebyla nejlevnější.To jsem si řekla,že za tu cenu koupím velkou peřinu protialergickou.Já jsem ještě řešila,že jsem nechtěla péřovou výplň,neboť jsem si myslela,že to malýmu přispívá k častým rýmám.Nakonec se to neprokázalo,ale i tak péřovou nechci.

sonije

mrknu na to,díky :wink:
19. lis 2008 ve 23:17  • Odpověz
Jinak ještě k dárkům-letos nebudeme dělat kalendáře s fotkama(i když mít kamaráda jako Zevi tak se nerozhoduju a jdu do kalendáře :wink: ) ale nechám našim a nejspíš i tchýni udělat hodiny s fotkou Fíka.Přijde mi to jako dobrý nápad a trochu změna od kalendářů,které byli předloni a loni :dizzy_face:
19. lis 2008 ve 23:25  • Odpověz
kam,
Maru spává ve velké posteli a když bylo teplo, tak jsem povlíkla jen dětskou deku, takže menší rozměr, protože mám po ségrách různé dětské povlečení v té velikosti, že se zrovna hodí na tu dětskou deku a teď má tlustou ovčí, taky ten rozměr, co ta deka.

zevi,
myslím, že určitě váš tanec vypadá krásně, že ti to jen tak připadá, že jsi dřevěná, ale určitě to stojí za to, co děláte :slight_smile:

macej,
taky jsem přemýšlela o těch fotodárkách, vloni dostali rodiče kalendář a nějaký ten fotodárek by je určitě potěšil, je to krásný dárek :wink:
20. lis 2008 v 08:56  • Odpověz
Napsala jsem to špatně, rozměry máme o trošku větší, a také tu protialergickou.Nemáme tu uplně malou do postýlky.Tu máme už dávno uklizenou, malá má už asi 4měsíce normánlí postel, jen tam má zábranu, aby nespadla.
20. lis 2008 v 10:18  • Odpověz
macej, a jak vás napadlo zajít homeopatce???
kam, čupr že má malej lepší očíčka, jsi vytrpěl už dost :slight_smile:

Dárky: no nejvíc jasně Kuba :grinning: mám pro něj spoustu oblečení (to užije nejvíc a je to akutní, bo nějak vyrostl), 2knížky, šroubovací autíčko, kreslící tabulku, a houpacího koně, dál mu chci koupit ještě dvd s pohádkama a včera jsme byli s maminou na dámský jízdě a koupila jsem mu teplejší a tenčí mikču s lokomotivou Tomášem, miluje krtka, Tomáše a Bořka :grinning: :grinning: a dál fakt nevím....

Jinak dárky kupujeme lehce přes 20lidí :frowning2: to je taky mazec :rolling_eyes:
20. lis 2008 ve 12:07  • Odpověz
Dnes jsem objednávala knížky, cd a tak na levneknihy.cz, mají tam fatk super akce a některé zajímavé knížky za ceny, kde bych je jinak nekoupila, fakt super.....

My to s vánocema nebudeme přehánět, trocha skromnosti neuškodí pro každého, nejsem pro kupovat nějaké drahé věci, i "maličkost" potěší...žádné velké utrácení u nás určitě nebude, prostě tak akorát :dizzy_face:
20. lis 2008 ve 13:54  • Odpověz
Jojo Jito vnímám to taky tak :wink: a lidičky z okolí, se kterýma si nadělujem taky
20. lis 2008 v 15:29  • Odpověz
Isacku, Kam, co je to za modelínu, prosím o rozšíření obzoru :wink: něco jako ta, které se nedá zašlapat do koberce, nemíchají se barvy apod? (mmch, do koberce se nám lehce zašlapala, všechno jde, když se chce-nebo i nechce :grinning: ) nebo ještě větší specialitka?

Macejko, tak ať se ti to kolečko zdárně prodá (myslím že před Vánoci to nebude až takový problém)

Kam, do velké postele plánuju normální peřinu, nehodlám si komlikovat život nějakou mezivelikostí povlečení :wink:

a chcete něco vědět? opět máme výhru lístků a to dokonce z převčera 2 ks a dnes další 2 :grinning: :grinning: tentokrát za nějakou esemeskovou soutěž :slight_smile: kamarád trefně prohlásil, ať už manža nikam nevolá, jen si stoupne ke dveřím před rádio, až něco vyhlásí, tak ať tam rovnou zaťuká na dveře :grinning:
no ale na co... na Citrony (nemyslím žádné vitaminy, ale tu kapelu, co letěla někdy před sto lety a teď vstávají z mrtvých či co, no pomoc :sunglasses: ) jsem to snad v těch 15-ti i trochu poslouchala (klasický projev pubertální rebelie) ale on se mi ten hudební vkus za ta léta přece jen posunul někam jinam, to nevím jestli se mi tam chce...
20. lis 2008 v 15:54  • Odpověz
Holky před chvilkou jsem se vrátila z koncertu Chinasky a bylo to supéééér :slight_smile: :slight_smile: .
Přítel mi donesl V.I.P.vstupenky a tak jsme s kamarádkama vyrazily.Jako lístek na ně bych si nekoupila, ale takhle jsme to musely zkusit:o).Původně měla jít i macejka, ale nakonec kvůli škole nemohla.
Host byl David Koler a moc se nám tam líbilo.Sice uplně vyprodáno a lidí fakt šíleně, ale zážitek moc pěkný.....
Dočtu zítra :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , jsem kantáre :grinning: :grinning:
21. lis 2008 v 00:32  • Odpověz
Týýýý jo isačku super odvaz :wink: drobet závidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Macej, ty študýruješ?? :confused:

Hele holky jsem už z toho hotová, nemáte někdo tip na ubytování ve východních čechách???Rádi bychom tam v červnu na dovču a nedaří se mi nic najít :frowning2:
21. lis 2008 v 09:35  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu nový ksichtík, ale koukám ,že jsme na tom tak nějak všechny hodně podobně :grinning: . Nevím jak je možný, že přes zadek jsem stejně jak před porodem, ale ta pnojmatika kde byl pas. A když se na ni podívám tak se mi do žádných nákupů ani nechce, potom čumim a hrozně se divím, že nemám co na sebe. Ještěže je tady net a chodí mi Neckermann a bonprix, ale to jsou palety a jak to sedne :confounded: .
A drahoušek říká, že se chodí modlit. Když se s "klukama" svolávají, tak jdou do kapličky. :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2008 v 11:08  • Odpověz
zevi,
to se na vás krásně směje štěstí, jen jděte, třeba se bude líbit :slight_smile:

ijet,
a do jaké oblasti zhruba byste chtěli zamířit? Ne že bych to tam nějak znala, ale tak pro zajímavost, abych byla v obraze....

isacek,
tak to určitě věřím, že koncert musel být fakt super :wink:
21. lis 2008 ve 13:07  • Odpověz
zevi,
modelína play doh je od firmy hasbro, nádherné barvičky, nemastná, vhodná již pro děti od 2 let, je krásně měkkounká jako takové testíčko.Ale jestli jde zašlapat do koberce to netuším :grinning: :grinning: :grinning: , to vyzkoušeno zatím nemáme, ale takové šikovné dětičky jako naše Naty, ty to určitě zvládnout i zašlapat do koberce :slight_smile: .
My jsme jí kopili takovou velikánskou sadu asi za 500, je tam spousta barev, a tvořítek.Ale nemůžu zrovna tu naši najít někde na netu, abych ti hodila odkaz.Jinak druhy balení mají strašně moc, od malikého až po velké.
Určitě můžu vřele doporučit!!!!!!!

jito,
v levných knihách taky nakupuju, mají tam opravdu někdy super ceny a i dvd.

ijetka,
já jsem do ip minule posílala takový odkaz na různé chaty, hotely a penziony po celé čr, kvůli tomu srazíku.Tak se podívej jestli to ještě máš.Jestli tam by jste si nevybrali, vybereš si lokalitu a ono ti to najde vše to tam mají.
21. lis 2008 ve 13:22  • Odpověz
http://www.superchalupy.cz/cz, tak jsem to našla, zkus sem kouknout:o)
21. lis 2008 ve 13:25  • Odpověz
autor
holky bacha, přichází mapris a její dlouho očekávaný román :grinning: :grinning:
21. lis 2008 ve 13:32  • Odpověz
jo a jinak malá je opět nachlazená, rýma a pokašlává.Sláva to jsme byly asi 5dní zdravý :unamused:
21. lis 2008 ve 13:34  • Odpověz
mapris,
žádný romám nevidím, ale nejspíš na něm právě pracuješ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2008 ve 13:35  • Odpověz
autor
Tak holky, Terka má pořádnou virozu :o( Rýmu, kašel, vyfasovali jsme opět spiropent a musím dávat něco na odkašlávání. Dneska s ní byl manžel u doktorky ... Tak jsme zalezlí doma :o((( Ještě že je takový hnusný počasí ... Asi budu muset zrušit jesle, když po nich takhle furt marodí.
Jinak jsem ve středu byla v globusu v Čakovicích, to tam omrknout, když to nemám autem daleko ... Některý věci se tam sice nevyplatí kupovat, jako pleny a tak. Ale koupila jsem tam krásný krůtí maso :o)) Tak se těšim, co z toho ukuchtim ... Chci se zeptat, když máte děti nemocný - koupete je večer???

čerti - holky, my je mít nebudem. Ale jedeme příští víkend v sobotu (díky sousedce) parním vláčkem do davle, je to pro děti a prý tam budou čerti, tak jsem zvědavá :o))

Vánoce - tak my máme pro terku tříkolku- od našich, stavebnici žako, plánuju koupit lustr do dětského pokoje, líbil se mi dětský vysavač, od babi a dědy snad dostane boby, potom dřevěná vláčkodráha .. a dál nevím ... Postel jsme nechali zatím ještě na leden. Tchánovcům už mám vybráno - babi něco ohledně šití, páč dostala od dědy šicí stroj, dědovi nevím - asi možná nějakou čajovou sadu - pije ty zelené čaje jako my. Švára čekáme co nám navrhne, no a u našich vůbec nevím ... Je nás strašně moc. Tak jsem měla nápad nechat udělat hrnečky s fotkama dětí .. A manželovi vůůůůbec nevím ... Jako každý rok ... Zatím si nic neřekl ... My si budeme kupovat roční kupony na mhd. Jinak manžela ukecávám aby jsme Terce koupili rybičku - akvárko máme ...

Holky, máte v dětských pokojích zvlhčovače? Chystáme se Terce pořídit ... Má suchej vzduch a furt chrchlá ...

Postel - Terka zatím spí na rozkládací sedačce, protože tam občas u ní spím i já. S dětskou postelí počkáme do ledna. Jinak Terka měla do nedávna tu dětskou peřinku. A já jsem měla tady ještě ze svobodných let zásoby obr polštářů a jednu peřinu - tak jsem z toho nechala našít malé polštárky pro nás - protože my na velkých nespíme. A pak jsem nechala ušít dvě dětský peřinky, a ty jsou větší, než tyhle dětský, takže když jsem šila nedávno nové povlečení, tak jsem na nové rozměry jaksi zapoměla a ušila to na tu malou peřinku, tak budu muset
ušít ještě větší povlečení ... Jinak Terka se furt odkopává, takže řeším, v čem bude spát. Jestli jí ještě budu kupovat nějaké ty overaly, a nebo normální pyžamo ..

víno - milujuuu :o)) Jen mi po něm nebylo poslední dobou moc dobře ... Ale dovezla jsem si ze slovenska od tchánovo kamaráda bílý veltlín ... Mňam, mňam .. Tu ve středu byla sousedka, tak jsem se trošku rozšoupli :o))

s tím krtkem co rodí zaječici - jsem stejného názoru jako zevi...

kam,
my jsme taky bez plínek .. Ale neříká si ani omylem ... Vysazuju jí v určitých intervalech a zatím se mi daří. Občas je nějaká nehoda, hlavně zásadně do kalhotek kaká ... Tak čekám, kdy si sama začne říkat ...

isacek, macejka
my máme dudlíka taky, naštěstí jen na spaní po o a večer, ještě jí ho chvíli nechám. Zatím učíme bez plen, tak po novým roce se možná vrhnu na odnaučování ... Čerti nás asi nezachrání, ale možná ustřižená špička.

isacek,
sraz sorry, jsem se sem nedostala ... Škoda, měli jsme odpo volno :o((
Jinak co se týče zubů - nám zubařka řekla, že terka má křivý zuby a že bude mít tak v cca 6ti letech rovnátka ... Bohužel jsem je měla i já a má je i synovec, ten bude muset jít na operativní srovnání zubů, protože má strašně vysunutý spodní zuby ...

macejka,
ty jo, hodiny s fotkou - to je dobrý nápad :o))

prochi,
neboj, on se mu ten apetit vrátí. Hlavně je to prý po nemoci ... Terka je teď dost nachcípaná, tak taky neobědvala ... Prostě jim není dobře, a pak se vždycky rozjí, že pak stojí u lednice furt. Teď si jí sama otvírá a říká: dáme hami nebo ňami :o))

jita,
ty tvoje špeky bych fakt chtěla mít :o)))
Jinak v těch levnych knihach kupuju dvdcka s pohadkama, maji tam dost slevy.
21. lis 2008 ve 13:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.