• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
isacek,
protože jsi mi sem do toho vlezla :angry: :wink: :grinning:
21. lis 2008 ve 13:36  • Odpověz
autor
isacek,
my jsme taky byly zdraví ani ne týden :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: už mně to pěkně štve, hodlám vypustit jesle ...
21. lis 2008 ve 13:37  • Odpověz
mapris,
to promiň, nechtěla jsem ti do toho vlézt :confused: :slight_smile: :slight_smile:
Oni říkali, že teď bude velká chřipková epidemie, a že je nejlepší naočkovat??Přemýšlela jste o tom některá??
21. lis 2008 ve 13:42  • Odpověz
Isacku, dík za info, ož jsem se po ní koukala, tak to bude ještě něco jiného, než máme doma, malý dostal k narozkám takovou tu lepší modelínu, ale klasika válečky, jen má pestřejší barvy, nepatlá se na ruce (no neměla by se ani do toho koberce, ale my to dokázali) a barvy se nezhňácají do té neurčité hnusné vyblité barvy jako ta úplně obyčejná, co jsme si s ní hrávali my :wink:
zatím nám vystačí, ale s těma vykrajovátkama mám dobrý tip na svátek nebo daší narozky :slight_smile:

Chinasky, to věřím že to muselo být super :dizzy_face:

jinak toho zítřejšího koncertu jsem se dobrovolně vzdala ve prospěch manžovo kámošů :wink: ať si udělají pánskou jízdu, sice pak je rocková zábava, to si myslím, že by se mi už víc zamlouvalo, než se koukat na opelichaného Pařízka (pardon, ale nelíbil se mi ani před 20-ti lety :zipper_mouth: ) tak si místo toho udělám domácí relax, neteřinka mi donesla dývko Sex ve městě a posledního Indiana Jonese, to bude aspoň pokoukáníčko na pana Božského a neméně božského H. Forda :dizzy_face: :dizzy_face:
21. lis 2008 ve 13:49  • Odpověz
týýýý koki, Mapris se rozjela ve velkém stylu :grinning: na to si du uvařit kafe :sweat_smile:
21. lis 2008 ve 13:51  • Odpověz
autor
zevina,
to běž, protože mně se vzbudilo dítě a jdu si uvařit pro změnu zelený čaj. Kapůčo už mám v sobě.

isacek,
jo, uvažovala, ale nevím, jestli to má význam. Přemýšlím i o očkování pro sebe. Manželovi to zaplatili v práci.
21. lis 2008 ve 13:55  • Odpověz
Tý brďo tady se rozjelo :confused:
maprísku, krásná práce :grinning: :grinning:

Naše dovča: isáčku kouknu na to a jitu, no je nám to tak nějak jedno, když jedeme na dovču, někde se usadíme a objíždíme co se dá ráda bych na Kuks, Dvůr králové n.labem, Ratibořice, Hrádek u Nechanic......rádi bychom polopenzi. Sedím u netu už 3dny hledám a nic :frowning2: namžel žádá o příspěvek z práce tak už musí vyplnit žádost. Je mi jedno jestli hotel, či penzion
21. lis 2008 ve 13:57  • Odpověz
to je pořád dokola s těma infektama :frowning2: tak ať jste co nejdřív všichni zdravoučcí :wink:
já musím zaťukat, že malý měl průběh teda prapodivný, jeden den blindil a soplil, druhý horečkoval, třetí posmrkával a rázem byl zdravý jak fík, tak doufám, že se mu to taky šupem nevrátí zpátky :unamused:

Mapris, my denně nekoupeme ani normálně (krom horkých letních dnů anebo když byl pořád vražený v pískovišti, to je jasné, to pak byla nutnost) jinak odmalinka obden i ob dva, páč prcek má suchou kůžičku a když jsem s ním byla jako s malým miminečkem na kožním, tak nám to dr. častěji zatím nedoporučovala :slight_smile:
po kakání mu řitku stejně umyju, ruky a pusu průběžně během dne několikrát i večer, takže koupání jako takové fakt šidíme, aby se mu pokožka tolik nevysušovala

třeba by to akvárko vzduch v pokojíčku dostatečně zvlhčilo :slight_smile: jak už jsem kdysi psala, rybičky z mého pohledu jsou naprosto nenáročné zvířátka, zvlášť když nemusíte investovat do samotného akvárka, filtrů, osvětlení apod, že už to máte, samotné rybičky jsou pak za pakatel

ještě na to spaní: já milovala pro prcka nejrůznější overaly, buď s ťapkama nebo bez, spával v nich doteď, strašně se mi líbilo, že mu netáhlo na zádíčka ani když se odkopal...
no ale co je bez plínek, tak se staly noční můrou a musela jsem je s těžkým srdcem vyměnit za dosud málo používané pyžámka, protože rozpínat overal, soukat z toho nohy a rychle posazovat na hrnec a ještě pak uhlídat, aby v nočníku následně nevyčvachtal ty vyslečené nohavice, když se mu chtělo v noci nebo i ráno, byl to opruz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2008 ve 14:33  • Odpověz
očkování proti chřipce... já nevím, prostě já osobně mám averzi proti jakémukoliv zbytečnému zasahování do imunitního systému, takže osobně jsem nikdy nedala zaočkovat ani sebe, tím pádem neuvažuju ani u prcka...

ale chápu, že jsou případy, kdy to má své opodstatnění, např u chronicky nemocných nebo jinak oslabených lidí, kdy by jim i nějaká banální chřipka mohla způsobit vážné zdravotní komlikace, nebo u toho, kdo pracuje s lidmi a je přímo ohrožený kvanty chrchlajících, zasoplených, zabacilovaných lidí, se kterými je denně ve styku
21. lis 2008 ve 14:43  • Odpověz
Ijet, já má ráda tyto stránky: http://www.turistika.cz/ zadáš si tam oblast která tě zajímá a vyhodí ti to turistické cíle, zajímavosti, pořádané akce, možnost ubytování... prostě fffšecko, co potřebuješ vědět :wink:
21. lis 2008 ve 14:53  • Odpověz
Sakryš,tady se to rozjelo a já nestíhám :sweat_smile:

Tak nejdřív vám musím písnout s čím mě malý dnes odzbrojil.Před obědem jsem mu řekla ať si uklidí auta do bedny,když ji celou vysypal a víte co mi řekl? "nemůžu sem malinkej" no ani jsem se nemohla zlobit :sweat_smile: Ale řekla jsem mu že to je prapodivný důvod k neuklízení :grinning: Pak mi pomohl sklidit asi poslední dvě autíčka :sweat_smile:

iso,zevi

play dooh máme taky,jenom menší,je tam pár kousků modelíny a asi 150 vykrajovátek.Je to ta,co se dá lehko sundat s koberce,ovše jestli nemastí to nevim.Taky voní,ale mě teda děsně smrdí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malej ji dostal k narozeninám.

ijet

chodím na masérské kurzy,né úplně do klasické školy.A k homeopatce jsme šli,páč už mě štvalo kolikrát měl malý antibiotika a je zahleněný,mívá často rýmu a už jsem mu nechtěla cpát chemii.Tak asi tak.
Jinak chatychalupy.cz jsou dobrý nápad,jukni na to :wink: A nebo si zadej do vyhledávače dovolená ve východ.čechám a něco se ti snad objeví :wink:

Já teď slyším z chůvičky kašel,no to se poseru (pardon),doufám,že mu jen zaskočilo,jinak by nám to bez rými a kašle vydrželo cca 10dní,paráda :angry: Také jsem četla o chřipk.epidemii.Dnes jsem byla s malým na plicním,zdá se mi,že nemá jizvičku po očko TBC.Teda má jen minidůleček tak mu budou nejspíš dělat test a pak se uvidí zda přeočkovat nebo ne.

mapris

my zvlhčovač máme a zvlhčujeme o sto šest.Máme i takové ty nádobky na topení jak se zavěsí a nalije se do nich voda.Ale já záměrně v noci moc netopím,aby se malému lépe spalo.

S kašlem to zaskočení asi nebylo,malej kašle v kuse už asi pšt minut,ach jo.Dnes jsme byli venku v tom dešti tak nevim jestli to neni z toho.Ale nevim nevim,oblečený byl dost a měl pláštěnku :unamused:

spaní-overali jsem také měla ráda,snad do roka a půl měl jen ty a asi jedno normal pýžo,ale teď už na něj žádný není,overal vel.104 jsem nikde neviděla a hlavně jak píše zevi,takhle se stáhnou kalhoty a jde se na nočník,kdežto s overalem je to na prd,rozepnout,vyvlíknout......

iso

mrzí mě,že jsemna Chinaski nemohla,bylo to určo super :wink:

Já jdu dnes na srazík s pár lidma ze základky,tak se těším :dizzy_face:

koupání-my malého také nekoupeme denně,nebo teda téměř denně,vynecháme jeden den v týdnu a jeden den nebo i víc ho myji jen vodou bez mýdla,páč má sušší kůži a na zadku se mu poslední dobou vyrojily pupínky,mažu to bepantenem pak to zmizí,ale zase se objeví,byla jsem s ním na kožním a dr řekl,ať ho tam nemyji mýdlem a nekoupu denně,že to dráždí pokožku.
21. lis 2008 ve 14:55  • Odpověz
Ahojky,když teda všeobecné tlachání, tak prosím o zkušenost, jak udělat ze špatného jedlíka opět dobrého.Jiřík má právě rok a teď mi nic moc nesní. S jídlem si spíše hraje a plive na zem, což ho velmi baví.Nechávám ho, neboť vztekající máma se mu taky líbí.Dřív snědl i celý talíř na oběd a na večeři a dost i na svačinu. Teď do něho dostanu jen ten jogurt na svačinu, což mu moc chutná, ale oběd nesní.Vyvařuju mu co mu dříve chutnalo-v tom nikdy nebyl problém, že něco nechce.Všechno snědl.Mám obavy, aby mi nehubl a dostal potřebné látky.Už tak je drobný po mámě.Díky za radu
21. lis 2008 ve 14:56  • Odpověz
Ještě k těm zvlhčovačům-máme obyč a smí se tam lít jen destil.voda,ale nic se nesmí přidávat.6ádné aromat.oleje a tak.Já spíš už delší dobu uvažuju jestli nepořídíme inhalátor,když má malý často rýmu nebo míval.Zdá se mi to jako dobrá věc,uvolní to hleny a jdou pak lépe vysmrkat,odsát a do některých lze nalít i třeba nějaký lék nebo Vincentka nebo tak něco.Koukala jsem na net a je jich dost za různé ceny.Tak na to kouknu znova a asi nějaký objednám nebo ještě mrknu někam do elektra,abych to viděla ve skutečnosti.Kupovali bysme to kvůli malýmu,ale používali bychom to i my.Já jsem to jako malá nesnášela,měli jsme inhal.doma akdyž jsem měla rýmu,kašel tak mě táta nutil inhalovat heřmánek nebo jiné a já to neměla ráda,ale pomáhalo to.

Jo a zítra bych chtěla jít s Fíkem do cirkusu,akorát mám obavu,jestli mi tam vydrží sedět.Přeci jen je to dvouodinové představení.Je tam přestávka,ale i tak mám obavu.Chtěla bych,aby to viděl,snad by ho to bavilo snad ne jenom chvilku.On totiž na jednom místě dlouho neposedí,ale tady si říkám,že se bude něco dít,budou tam zvířata,klaun....Ještě to promyslím,ale celkem bych ho tam vzít chtěla,v neděli je poslední možnost,páč pak končí.Mně osobně se to zdá spíš trapné,ale pro děti je to zábava si myslim :sweat_smile:

hankaajirik

já bych malého asi nechala,on hlady neumře v dnešní době a živin bude mít dost,třeba si udělal zásoby a tělíčko teď říká stop.Pije ještě mléko?Mně malý taky kolikrát do jídla ďobne a já se pak rozčiluju proč teda vařim.Zkus třeba něco co ještě neměl a bude to moci papat.Solíš trochu?Třeba potřebuje jinou chuť.Já nesolila dost dlouho,asi do roka a půl,možná ještě o něco dýl,ale pak jsem začala mírně solit solčankou nebo bilinkovou solí a dostane jídlo lepší chuť.Třeba jak jedl hodně měl období růstového vzpurtu,to děto obecně víc jedí,páč rychleji rostou.
21. lis 2008 v 15:34  • Odpověz
Ahoj holky moje,
jdu se jen rychlovkou ohlásit, že žijem. Je nám docela dobře. Stř. chřipka zdá se pryč (ťuk ťuk ťuk), malej se i zase dosela rozjedl. A já celkem taky dobrý. Je mi sice pořád špatně, ale po tom, co jsem zažila v těch zhruba dvou týdnech, kdy jsem zvracela úplně všechno, i tekutiny a zhubla skoro čtyři kila, je mi vlastně nádherně.

Holky, vzpomínáte na moji akci roku "prodej golfek"? Tak dneska mi ta paní psala, že jí kočárek přišel, je strašnej, v hrozným stavu, nebrzdí, je malej, nebezpečnej...... a pošle mi ho zpátky. Normálně jsem se z toho až rozbrečela :frowning2:. Jindy bych nadávala, ale mě je ted tak všechno líto :frowning2: Nebo kdyby to byla aspoň pravda, tak nepípnu ani fň, ale já to fakt nechápu! Když vidim ty jiný vyšisovaný chrchlátka na netu za mnohem víc peněz, nebo golfky kamarádek, který stály pár stovek, je to rozvyklaný, vrže to, skřípe, dítě tam je nahečmaný, že se ani málem nadechnout nemůže... Fakt mi to přijde tak líto a nespravedlný. Celý den na to myslím a pořád si říkám, at se na ní vys.ru, že jsou důležitější věci a tak, ale nemůžu to dostat z hlavy.
Tak jsem si postěžovala, omlouvám se :frowning2:

Jdu vás zkusit trochu dočíst, snad mě kluci chvíli nechaj.
21. lis 2008 v 17:26  • Odpověz
Macej, já myslím, že malej vydrží, taky takovej zážitek :slight_smile: až bude tady poblíž u nás tak by jsme taky chtěli jít, já jsem je milovala :sweat_smile:
Tak masééérka jo, to by mě taky bavilo, pak chceš v tom dělat jů?S homeopatkou jste udělali dobře, je lepší toho víc zkusit :wink:
21. lis 2008 v 17:27  • Odpověz
Tak jsem vás přelouskla. Nakukovala jsem docela průběžně, tak mi zbýval jen ten dnešek. Ale samozřejmě jsem všechno zapomněla...

Postel a peřina: asi tři týdny usíná na válendě (stará, po mě, má ji zatím v pokojíčku), ale když jdem spát, tak ho přenesem do postýlky, já se bojím, že spadne :sweat_smile:. Po novým roce už bych chtěla koupit novou postel, předpokládám, že k Vánocům se nastřádají nějaký penízky, tak asi z toho. Peřinu máme tu postýlkovou, mě nepřipadá nějak malá, tak jsem ji šla přeměřit a má 130/90, tak já nevim, jestli je to úplně ta malinká, jak píšete. Zatím stačí, ještě jsem nad tím nepřemýšlela, jestli do nový postele pořídíme větší.

Plínky: tak nejdřív velká gratulace Terezce a Ondráškovi, jsou to šikulkové. A vy mamči vydržte, jestli si vzpomínáte na nás nebo myslím, že i u Marušky od Jíti (myslim), to trvalo delší dobu, než si mrňata začali říkat úplně sami. U nás se osvědčilo nechat běhat s holou prdelkou a on si chodil na nočník sám. Jakmile byl oblečený, tak se dost stávalo, že to pouštěl do slipek a pak přišel strašně neštastnej, že se počůral. Ted už si dokáže stáhnout tepláčky sám, tak je to jednodušší. Ale na spaní pořád plínku máme. On strašně v noci čůrá, kolikrát když jdu spát, tak už má plínu úplně nabušenou a to se vyčůrá těsně, než jde spát. Taky dost večer pije. Já to zatím nehrotím, buď to přijde samo, nebo začnem trénovat, ale až třeba z jara nebo v létě, nebo prostě do těch tří let. Zatím to teda neřešim. A taky si říkám, že ta jedna plínka za 24 hodin nás nezrujnuje :slight_smile:

Koupání: my koupem denně, malej to miluje, kdybych ho nechala, tak tam řádí hodinu. Ale koupem jen v čistý vodě, žádný pěny, šampony, nic. Jen prdelku umyjem mýdlem, než jde z vody. A sem tam vlásky šamponkem, ale fakt málo.

Tak a víc si fakt nevzpomínám :sweat_smile:
21. lis 2008 v 17:57  • Odpověz
autor
hankaajirik,
ja jsem zas nekde cetla, ze se ma nabidnout jidlo a jak nechce, tak to vzit pryc. Terka když nechtěla jídlo, tak jsem řekla že má smůlu a že nic jiného nedostane. Nejedla mi jeden čas vůbec polívky. Ale zkus jak tu radila macejka, začít trošku solit. Terce jsem taky začala od roku solit a jedla víc. A neboj, on hlady neumře :o)))

no,tak my nic moc. Terka za dnešek snědla jenom přesnídávku, ani polívku nechtěla a večer mlíko a pár piškotů. Chrchle jak tuberák pořád a chodí snad kadit každých půl hodiny ... Tak doufám, že se to zítra začne lepšit. Jdu se umejt a aspoň jednou včas do postele. Hezký víkend.
21. lis 2008 ve 20:51  • Odpověz
Jéžíš, co se tu dělo, to jste se pěkně rozjeli. :grinning:

Ijet: my byli tady, ale je to luxus http://www.vyhlidka.cz/ a nebo tady v Černém dole http://www.hotel-aurum.cz/ To je pro děti jako dělané. Kousek otamtud je restaurace U Tibora a tam naprosto luxusně vařili.

Koupeme tak obden, zrovna dneska jsem chtěla koupat, ale to naše malé trdlo si hrálo s bojlerem a otočilo kolečkem termostatu (má bojler v šatně u pokojíčku), takže nebyla teplá voda. Takže mám po koupání i já, a to bych si potřebovala nahřát kolena.

Prochi: tak hlavně že už je vám lépe, z kočárku si nedělej hlavu, některým lidem nebude dobré nic. Neboj určitě ho časem prodáš :wink: .

Včera jsem Ondrovi objednala do velké postele krásné povlečení se Včelkou májou, dostane ho od našich k vánocům. Tak čekám velké nadšení.

Macej: o cirkusu už jsem taky přemýšlela, zrovna je jeden ve městě kousek odsud, ale předpokládám, že nebude dlouho trvat a bude i u nás. A kdyby byl protivný, prostě se sebereme a půjdeme domů.
21. lis 2008 ve 21:00  • Odpověz
Tak s cirkusu nakonec sešlo,chtěli jsme jít ještě s kamarádkou a jejím chlapečkem,ale nakonec jsme usoudili,že půjdeme až příští rok nebo kdyby ještě přijel nějaký cirkus tak třeba potom.Ten,do kterého jsme chtěli jít,protože je nejblíž,začíná dnes ve tři odpoledne což bysme klukům narušili spaní tak jsme to zrušili.Přítel říkal,že bysme nejspíš museli odejít po chvilce,páč malej u ničeho moc dlouho nevydrží.Třeba by tady vydržel,ale jak říkám,bude od tří a to bych asi musela brát s sebou kočár,aby se vyspal po cestě(ale i tak si myslim,že by neusnul,on v kočárku usíná špatně) a hlavně nevim jestli by nám ho dovolili vzít dovnitř.No a bez kočáru bych malýho nemohla dát teď po o spát a to se obávám,že by byl protivnej.Nevadí,půjdeme příště :wink:

mapris

napíšeš mi něco víc o tom histor.vláčku do Davle?Zajímá mě to,docela bychom jeli,kdyby to šlo.Odkud se pojede,jak dlouho,jaká cena,jestli jsou lístky k zakoupení na místě nebo předem a tak.Zajímá mě vše,jestli ti to nevadí :sweat_smile:

prochi

z té ženské si nic nedělej,kočárek prodáš někomu jinému.Jestli viděla fotky tak si to měla rozmyslet dřív než ho zaplatila a tys ho poslala :angry:
22. lis 2008 ve 12:48  • Odpověz
Prochi, přeci tě nerozhodí nějaká zamindrákovaná bréca, vybodni se na ní :angry: ikdyž chápu jak to je :wink:
Je fajn, že je líp :slight_smile:
Kam, díky za odkaz, pruštuduju ho
Koupání: koupeme denně a pak ho pořádně promašlujeme indulónou, miluju jak je pak hebounkej a voňavej, no dřím jsem indulonu nesnášela a smrděla mi ale od tý doby co na radu kožařky jí máme používat jsem si zvykla.
Kam, Onrýs bude určo nadšenej, kluk jeden hezounkej :slight_smile:
22. lis 2008 ve 13:51  • Odpověz
ahojky,

co se týče očkování proti chřipce, tak jsem informovaná, že ti opravdu očkování nezaručí, že tu chřipku nedostaneš, protože těch tipů chřipek je několik a očkování na ně všechny samozřejmě není, takže tohle já opravdu neřeším :dizzy_face:

Koupání
asi obden

prochi,
to je typem člověka, někdo je prostě věčně urýpaný a s něčím nespokojený, tohle je zrovna případ, narazila jsi na nesprávného člověka a nedělej si s tím ty hlavu, že ty jsi něco pokazila.......

maprisku,
ať jste brzo zdraví z té hrozné virózy....
Velice se mi osvědčil čaj na kašel - vývar z majoránky, jablíčka, cibule a oslazený medem a do toho všeho dát louhovat klidně ještě čaj na nachlazení, někomu to pomáhá jako zázrak :wink: Ať je brzy líp.
22. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz
Tak my též koupeme každý den, je to už náš rituál a malá miluje koupání, tak by to bez koupání snad ani nešlo.
Koupe se z 90%s přítelem a vždy si tam hrajou.Do vody jim dávám balneum hermal, jsou atopici a krásně je to promastí.A taky jsem uchyl jak ijetka, ale miluju, jak je po koupání voňavoučká a čistoučká :slight_smile: :slight_smile:

macej,
do cirkusu taky určitě půjdem až tu nějaký bude.Zrovna ve čt.mi kamarádka říkala, že byla se stejně starým klukem v cirkusu a on celý představení koukal s otevřenou pusou :slight_smile: .Malá zvířata uplně zbožnuje, tak myslím a doufám, že by to vydržela.

Zvlhčovač nepoužíváme, naopak by jsme potřebovali odpařovač :slight_smile: , ale táta ho v pokoji používá.Má to jako zvlhčovač a zároven to vzduch i pročištuje.
A jídlo o tom ani nemluvím, už se vůbec nerozčiluju, že nejí.....To bych se asi zbláznila, jediné místo kde malá jakžtaž jí, je vana.Takže tam večer rovnou i večeří. :slight_smile: :slight_smile:

prochi,
určitě kočárek ještě udáš :slight_smile: :slight_smile:

Jupí tady teď krásně nasněžilo :dizzy_face: :dizzy_face: , tak jestli to vydrží, půjdem zítra bobovat.
Sice je malá stále nastydlá, ale jen rýma.Dneska byla asi na půl hodiny s našima a domů vůbec nechtěla.
A včera jsme byli už na náměstí Míru na ván.trh. a je tam velikánský strom a malá byla uplně paf.Loni ji to ještě nezajímalo, ale letos by si ho nejraději vzala domů :grinning: :grinning:
22. lis 2008 ve 21:22  • Odpověz
iso

my jsme šli ve čtvrtek kolem,když zrovna montovali stánky a trhy připravovali.Už se těším na tu atmosféru i když zatím to nijak neprožívám.Dnes mi malý řekl,že se mnou bude zdobit stromečel.Vloni to pro něj bylo překvápko,zdobili jsme v noci a ráno ho viděl ,ale letos ho budeme zdobit spolu.Na Mírák se také chci vydat,na svařáček tak se tam někdy můžeme sejít.A taky bych chtěla na Staromák,jestli tam budou zase u stromečku zvířátka,to si necháme na procházku i s taťkou :wink:

očkování proti chřipce- já očkovat malého nedám ani sebe,nechci to.Jak píše Jita,je několik druhů chřipky a oni dělají vakcínu z toho nejčastějšího viru,ale to neznamená,že člověk nechytne jiný nebo jinou virozu,podobnou chřipce.Mamka očkovaná je a chvíli po očkování chytla virozu a dostávala se z ní asi dva měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tady taky krásně nasněžilo,do zítřka to snad vydrží,koukala jsem z okna a ještě sněží,ale jinak pochybuju,že by se to tady drželo nějak dlouho,jsme téměř v centru.Ale zítra také vytáhneme boby.Přítel byl dnes opět pracovat na bytě a říkal,že tam jsou závěje a pod sněhem silnice pěkně namrzlé.Kamion ani nemohl vyjet kopec,to je děs.Nicméně mi přítel řekl,že do Vánoc se nepřestěhujeme,že to nestihnem takže až po novém roce.Trošku mě to mrzí,ale než se stěhovat narychlo a hekticky,to raději počkám,aby to bylo v klídku.
22. lis 2008 ve 21:43  • Odpověz
Prochi, super zprávy, teda alespoň ty, že už je malýmu i tobě líp :dizzy_face: na tu čůzu jednu rejpavou se vybodni :angry: chápu že tě to mrzí, zvlášť když víš, že ti křivdí, ale někdo už je holt takový, jí se to jednou vrátí, neboj :wink:

cirkus, taky jsem měla strašnou chuť jít asi před 3 týdny, když jsem viděla plakáty ve vedlejším městě, docela bych sázela, že by to malý zvládl (a na rozdíl třeba od kina, tam nevadí hlasité nadšené komentáře, tak si myslím že by to bylo v pohodě) ani nevím, co nám do toho vlezlo, že jsme nakonec nešli... no, určo zase nějaký dojede, tak to příště prubnem :slight_smile:

Jito, docela mě zaujal ten tvůj protikašlíkový čaj, můžeš napsat asi v jakém poměru se co dává? nebo všechno jen tak baj-oko?

kolik máte sněhu? hlásím že jižní morava skoro nic :confused: :frowning2: teď večer jsme šli od švagrovců a začalo chumelit, tak byl malý docela u vytržení, protože ani loni si sněhu neužil, přísahám, že u nás byl minulou zimu 1 půlden, ani sáně jsme nevytáhli :unamused: takže snížek znal jen z televize...
naslibovala jsem, že zítra půjdem dělat koule a sněhuláky a vypadá to, že nebude z čeho, teď jsem kontrolovala z okna, jestli něco přibylo a pořád jen pocukrováno, trávník před barákem furt prosvítá
22. lis 2008 ve 23:26  • Odpověz
no nic, zase su tu sama, to si moc nepokecám, asi si přece jen půjdu pustit nějaký filmeček a něco požehlím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: stojí mě to moc přemáhání, ale taťku mám na tem čochu, prádlo z koša už přetéká (fuj, hospodyňka jedna nepořádná :grinning: ) a to jsem prosím ještě nepřinesla, co už mám zřejmě uschlé ve sklepě, tak jestli už nikdy nedojdu, tak mě to asi zasypalo :sweat_smile:
22. lis 2008 ve 23:32  • Odpověz
Luci,
to se určitě domluvíme a na Mírák vyrazíme.A co nejdřív, svařák už jsem okoštovala a výborný :grinning: :grinning:
Tak přijedte zítra bobovat sem, my půjdem do stromovky :slight_smile: .Stromovka když je zasněžená je fakt nádherná.

Když už jsem u té stromovky, jak jsem šla ve čt.na ten koncert, tak jsem šla asi v šest a ségra mě šla doprovodit, neb tu byla celý den.A říká mi, pojd půjdem na Výstaviště stromovkou.Já jsem somozřejmě nechtěla, jsem strašpytel a jít 15min, ve stromovce kde nikdo není, jen černo černá tma, mě fakt nelákalo.
Ale nakonec jsme fakt šly!!!!!!Asi v půlce slyšíme takové divné zvuky a jakoby silné šustění, podíváme se nahoru a asi dva metry nad námy letěl čáp :astonished: :astonished: :astonished: .Holky přísahám, já se málem po....la, to bylo jak z nějakýho hororu.No pak už jsme se tomu jen smály, a taky se dohadovaly ke komu vlastně letěl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Snad né k nám, to by přítel nebyl nadšený :sweat_smile: :sweat_smile: , ale já jo :sunglasses: :sunglasses:
22. lis 2008 ve 23:59  • Odpověz
zevi,
my si loni sníh taky skoro vůbec neužili.Teď tu na bobovačku určitě už je, teda tady u nás v Bubenči určitě :slight_smile: .
Uvidíme ráno, snad to vydrží.....
23. lis 2008 v 00:19  • Odpověz
autor
nazdárek ... jste toho natlachaly :o)) snad to stihnu dočíst večer.

macejka,
je to tady: http://parnijizdy.ic.cz/
ale je o to strašný zájem. Mně to poslala sousedka a už máme i lístky. Takže jestli máš zájem, asi se budeš muset podívat tady na ty stránky.
23. lis 2008 v 10:46  • Odpověz
No kdo jinej tu může po nocích čumákovat, že??? :grinning: :grinning:

Isáčku jsem se nagebila jak jsem četla váš hororovej příběh :grinning: :grinning:

Mě ty vánoční stromky docela drtěj :frowning2: skončej letní prázdniny a hned jsou obchody plný čokoládovejch mikuláčů a čertů a všude jsou kolekce :unamused: ale teď co nasněžilo tak je to lepší, než když se tepr vybarvujou lesy :grinning:

Zevi, určitě napadá i u vás :slight_smile:

Svářáček??? MŃááááááááááám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2008 v 11:28  • Odpověz
Tak nakonec jsem bobovat fakt nešli, protože jsme všichni vstávali až v půl jedenáctý :sunglasses: .
A než jsme se vyhrabali z postele, naobědvali tak nám snížek pěkně slezl :frowning2: :frowning2: .
A já se tááák těšila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2008 v 15:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.