• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Týýý brďo :confused: jak to,?? Tak pozdě????
U nás to vydrželo, určo něco napadne, neboj ale raděj si nařiďte budíka haha :grinning:
23. lis 2008 v 16:44  • Odpověz
Babeny kde lítáte?????
Se to tady zase sletí kolem půlnoci, že???? :grinning: :grinning:
23. lis 2008 v 19:59  • Odpověz
Ahojky ve spolek :sunglasses:

Tak jak jste si užili zasněžený víkend? My nejvíc včera dopoledne. Malej ráno vstal a úplně u vytržení stál u balkon. dveří a koukal na ten sníh. A první co bylo, tak křičel "sníííhhh sníííhhh krteček na sáňkách Péťa taky!!" Protože asi před týdnem koukal na Krtečka na sněhu, tak si to asi pamatoval :slight_smile:
Včera jsme měli uvařeno, tak jsme hned po snídani letěli na zahradu a vytáhli sáňky a blbli. Byla to paráda. A to jsem mu přesně v pátek koupila super kombinézu, tak jsme ji hned užili.
No a dneska byli dopoledne jen s taťkou. Já už musela vařit oběd.

Teď máme taťku v práci a malej spí nevýchovně u nás v ložnici. Usnul si jako obvykle v pokojíčku na válendě a když jsem se tam šla po chvíli podívat, tak jsem ho nemohla nikde najít. Pod postelí, v postýlce, za postýlkou, ve stanu, v šatně... pak mě napadlo podívat se pod lavici na chodbu, tam se taky schovává... ale nikde nebyl, když jsem najednou slyšela zakašlání z ložnice. Tak se tam letim podívat a on zahrabanej pod mojí peřinou a tuhej. Vůbec jsem ho pacholka neslyšela tam přecházet! No ale už jsem si ho tam nechala, já stejně spim hrozně blbě, když jsem tam sama :sweat_smile:

Tak a teď vás jdu dočíst :slight_smile:
23. lis 2008 ve 21:32  • Odpověz
Tak jsem to dolouskla, moc práce to nedalo :wink:

Jen mě zarazilo, u vás padal sníh až včera večer??? My se včera ráno probudili a bylo krásně nasněžíno :dizzy_face: Ale jedinej z baráku, kdo z toho měl radost jsem byla asi já a Pitrys. Páč náš tatík (manža) se rozhodl, že na nový autíčko musíme postavit novou garáž (teď parkujeme ve starý, plechový, co už drží jen silou vůle). Teď mu vyšlo v práci týden volno, tak celou minulou neděli, pondělí a úterý kopal základy. Středa čtvrtek betonoval, v pátek navozil ztrac. bednění a v sobotu a neděli měl v plánu ho tam zabetonovávat či co... ale tatík míní, příroda mění a všechno mu to zachumelila :grinning: To bylo vzteku... :grinning:

Očko proti chřipce taky nedáváme. Manža si ho teda nechal píchnout, protože to mají v práci zadarmo. Já, když jsem pracovala, tak nám ho zaměstnavatel taky cpal, tak jsem si ho taky dávala. Ale jinak bych si to nedala. Tož tak :wink:

Holky, díky za podporu s kočárkem. Moc mi to pomohlo, protože já jsem si po těch všech mailech, co jsem od ní dostala, připadala jako podvodnice největší a fakt mě to hodně sebralo. Já vim, že se na to mám pozdvnést, ale tohle se fakt nedalo. Pak když jsem se z toho jakžtakž vzpamatovala, tak jsem ještě byla naštvaná na sebe, že jsem jí vyšla jak blbka hned vstříc a ona z toho vlastně vyšla jako hrdinka, co má pravdu. Fakt mě tohle jednání mrzí, já jsem za ten kočár dala skoro čtyři litry a prodávám ho za 1500 i s pláštěnkou, nánožníkem... A byl opravdu v perfektním stavu, jen měl vyšisovanou boudičku vzadu, ale to jsem nafotila a upozornila na to. A ona mi pak napíše, že je strašnej, nebrzdí (to fakt nechápu, kde sebrala...), je malej (při tom my jsme v něm loni jezdili v naprostý pohodě v zimní bundě a ve fusaku) a já nevim, co všechno... Mě nejde o to, že si to rozmyslela, nebojím se, že ho neprodám, ale ten přístup mě fakt mrzel :frowning2:

Holky, kdybych se sem zítra nedostala, tak sim sim držte v úterý všechny palce, co máte, jdu k doktorovi a moc moc doufám, že bude všechno v pořádku. Dám hned vědět, jak jsme dopadli :wink:
23. lis 2008 ve 21:54  • Odpověz
Nejdu s dobrou zprávou, sedím tu a brečím.
Přítel zrovna odjel do nemocnice za jeho tátou.V sedm se mu udělalo moc špatně, postupně přestal cítít ruce a nohy, pak začal zvracet.Zavolali mu sanitku, ted je na operaci a pak půjde na ARO. :cry: :cry: :cry:
Nevíme přesně co to je, ale prý cévní mozková příhoda, ale tu měl můj táta před 4lety a operován nebyl, ani neměl takové příznaky.Mám strach :frowning2: :frowning2: :frowning2: Snad zavolá dobré zprávy....
23. lis 2008 ve 23:13  • Odpověz
Isacku, to je mi líto :cry: já vím, že je vám teď všelijak, ale věř že bude všechno dobrý...

mrtvička je strašně nevyzpytatelná, někdo ji může mít několikrát, aniž by zanechala jakékoliv následky, jindy opravdu razatně změní život (tchán byl ochrnutý, 3 měsíce ležel, pak se učil chodit, mluvit... určitý stupeň postižení zůstal, hlavně co se týká verbální komunikace, ale na to jak to vypadalo, se z toho skvěle dostal :slight_smile: )
před časem jsem viděla velice zajímavý pořad a je opravdu strašně důležité se k lékaři dostavit co nejdříve, ideální do 3 hodin, pak je velká pravděpodobnost, že všechno bude zase v pořádku, bez následků a myslím že se tam právě zmiňovali i o nějaké nové metodě, která ještě šance na normální život zvyšuje, s tím by mohl právě souviset ten operační zákrok...

strašně moc držím palečky, budu na tebe myslet
24. lis 2008 v 00:24  • Odpověz
ad sníh: jižní morava ani Ň :angry: ráno byl ještě lehký poprašek (asi jako když pocukruju štrůdl) dokonce jsme se kochali z okna poletujícímu vločkami, hnusně foukalo, zima jak prase, něco málo pod nulou a do večera nebylo památky ani po jedniné vločce na trávníku :unamused:
já chcu aspoň jednu jedinou zasněženou fotku jak má Prochi... s takovou budu malému moct udělat sněhuláka tak akorát z polystyrenu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Prochi, jak se s overalem čurá? už jsem to teoreticky řešila (my máme teda sakumprásk od loni, ještě jakž takž Jirkovi bude) ale nevím jestli zip vystačí na čurání bez vyslíkání :unamused: a co chudinky holčičky? to už radši jít do bundy a zateplených gatí, ne?

mmch, nevýchovné spaní ve společné posteli už neřeším, dítko nám poslední dobu naprosto odmítá postýlku, když se mu chce spát, tak se sebere, s nějakou hračkou nebo zvířetem se odporoučí do ložnice, řekne že Jižík pinkat, v postýjce necu, ve veliké posteji budu, přikreje se a hotovo. Nemyslím že by zas tak strašně prahl po naší posteli, prostě mu jen vyhovuje, že se nemusí nikoho prosit o vytáhnutí z postýlky (my nemáme vyndavací šprušle a vyříznout je nemůžem, jednak chcem postýlku pro další mimi a druhak je půjčená od švagrovců) a takhle je naprosto soběstačný, i odpo, když se vyspí, jednoduše vstane a přijde za mnou...
holt to budem muset všichni nějak přežít než bude mít pokojíček (takže aspoň takové 3 měsíce :pensive: )

Prochi, tak tfuj tfuj tfuj :dizzy_face:
24. lis 2008 v 01:06  • Odpověz
Isáčku, co to čtu? Hrozně mě to mrzí... Máte nějaký lepší zprávy po ránu???
24. lis 2008 v 08:54  • Odpověz
Ahojky holky

Isáčku moc mě to mrzí, projela mnou husina a ještě nezmizela :frowning2: hrozně na vás myslím a držím pěsti ať vše dobře dopadne!!!!!!
24. lis 2008 v 10:04  • Odpověz
Ahoj kozenky, tak se tu zas jednou za čas dostanu a nic moc zprávy :confused:

Isačku, určitě to dobře dopadne a jak píše zevi, je moc dobře, že jste to podchytili brzy a určitě to bude dobrý.

U nás semo tamo sněží, ale většinou to taje, takže jsme včera vyrazili na hory, kde bylo sněhu habakuk a chumelilooooo a zima jak v ruském filmu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem teda fajnově vymrzla a nebyla jsem schopná se až do večera zahřát, jsem tu furt lítala omotanou deku kolem pasu a malá se mi smála, že to mám jak šaty.
Bylo tam jako v pohádce, všude bílo, zasněžené stromy, malá úplně hotová, ta pištěla radostí a pořád do toho sněhu skákala. No a ohledem čůrání jsem právě nedávala kombinézu, ani teda nevím, jestli by ji byla dobrá, ale taky jsem to řešila bundou a teplejšíma kalhotama, ale naštěstí jsem ji v té kose nemusela svlíkat, páč to by fakt asi nedala :sweat_smile:

No, taky se vám musím pochlubit, jak se mi skvěle daří :stuck_out_tongue_closed_eyes: V podstatě mám pocit, že se musím každou chvíli rosypat :sweat_smile: Už delší dobu se mi přivírá jedno oko, nějaký tik, ale nemůžu se toho zbavit, zobu b-komplex forte a magnezko a mám to furt, pod nosem se mi furt dělají nějaké svědící pupínky, nějaký typ ekzemu, což mi vypukne každý rok s příchodem podzimu, pravé koleno mi skoro nefunguje, bolí jak čert a v pátek se mi k tomu všemu přidal prasklý zub, normálně mi zezadu přední korunky kus uletěl :angry: Tak teď nevím co s tím, zubařka mi dneska v telefonu řekla, že záruka je na to půl roku, což já mám rok a měsíc a pojišťovna hradí ty zuby jen co dva roky, takže teď nevím kolik to bude stát a jestli mi to vůbec stihne udělat, páč v půlce prosince odlítá za dcerou do USA :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen doufám, že ten zub vydrží aspoň do soboty, to jdu na večírek z práce, navíc tam budu pomáhat s prodejem lístků do tomboly, takže budu muset asi mluvit že :grinning:

No a další věc, která mi teď docela zaměstnává makovičku je nástup do práce. Jelikož mně se to už blíží :rolling_eyes: vlastně mám 1.4.09 nastoupit. Původně jsem myslela, že si to prodloužím až do září 2009, páč jsme neměli zajištěnou školku, ale teď to vypadá, že se možná nějaké místa uvolní a možná by nás od 3 let vzali. Mám schůzku se zástupkyní ředitele ve středu, tak jsem zvědavá. Ale musím se přiznat, že se mi nějak do práce nehce :sweat_smile: Moc si neumím představit ráno vstávat a chystat malou a sebe a ještě vypadat jako normálně ne jako teďka v teplákách nenamalovaná :sweat_smile: To nevím jak budeme stíhat, páč malá ta se budí tak kolem půl deváté :sweat_smile: A já o něco dříve :pensive: :sweat_smile: Hlavně bych si klidně ještě střelila jedno léto u babičky na bazéně a ne harovat v práci, ale na druhou stranu už mi to doma taky někdy pěkně leze krkem. Hlavně když Ivouš prudí kvůli jídla, no to mě vždycky berou mory :confounded: Takže nevím jak to dopadne, jestli vůbec mi dají tu práci co jsem dělala předtím a jedno s druhým. No mám teď plnou hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tož tak to je zhruba od nás vše, já se zase někdy přiřítím

Tak papa :slight_smile:
24. lis 2008 ve 12:52  • Odpověz
Isačku, je to hrozné, dokážu si představit tu bezmoc, co prožíváte, doktoři své udělali a teď jen musíte být všichni strašně trpěliví, co dokáže čas a příroda, přeju ti hrozně moc energie a síly a dědovi co největší chuť bojovat a se vším se poprat, bude to dobrý, věř tomu :wink: moc na vás myslím
24. lis 2008 ve 14:27  • Odpověz
Dáši, tak Ivču upíchni do školky a sebe na mateřskou :wink: (co představa Honzíčka v kolíbce, idylka, ne?) věř tomu, že si všechno špatný vybrala u bublinky, takže teď mimi donošené v termínu, žádné vojtění, žádné stresy... krásně si mateřskou vychutnáš, 3 roky utečou jak nic a ty se budeš těšit, že ze sebe zas uděláš normálně myslící a vypadající bytost, co bude chodit do práce s nadšením a elánem, bo se od těch malých smraďochů potřebuje zrelaxovat a naopak až tě bude šéf(ová) prudit, budeš ještě se slzou v oku vzpomínat na ty krásně probdělé noci a úžasné dny strávené bez makeupu a v teplákách :sweat_smile:
24. lis 2008 ve 14:40  • Odpověz
Ahoj Dáší :wink:
Holky kde lítáte??
Išíčku moc na vás myslím :slight_smile:
24. lis 2008 ve 21:19  • Odpověz
Holky děkuji, více máte v IP :frowning2: .

prochi,
zítra na tebe budem moc myslet, určitě všechno dobře dopadne.Držíme z těch posledních sil co máme palečky i vám.Dortík moc krásný, opravdu máš šikovné ručičky, manžel má být na co pyšný :dizzy_face:
24. lis 2008 ve 21:29  • Odpověz
Jééé já sjem přehlídla poslední řádek od prochi, tak tfuj, tfuj, tfuj, taky moc myslíme a držíme pěstičky :wink:
24. lis 2008 ve 21:47  • Odpověz
Holky, díky moc. Jsem hrozně nervozní. Celej den dobrý, až teď večer to na mě padlo. No jo, mládě chrní a tatík v práci, tak je tu děsný ticho a moje myšlenky lítaj... Říkám si, že co se má stát se stane a pořád lepší špatný zprávy teď, než třeba pak později, a pak zas, že jsem prdlá a že to bude dobrý :sweat_smile: Už aby byl zítřek dopo. Hned jak přijedu, tak dám vědět, jak na tom jsme... Vzpomínám, když jsem čekala Péťu, to byla taková pohoda, člověk si nic nepřipouštěl, jóó jasně nějaká nervozita tam byla, ale vždycky až těsně před kontrolou, tak nějak jsem tím proplula, ani nevím jak. Zato teď to jsou nervy jako prase, člověk by se tak rád těšil, ale ta jedna rána ho pořád vrací do reality a říká, radši se netěš... chjooo.

Isáčku, pořád na vás moc myslím, já věřím, že to bude dobrý, doktoři vždycky radši říkají ty horší varianty. A i když to možná bude boj na dlouhou trať, tak má vás, Natálku a určitě to spolu zvládnete :wink:
24. lis 2008 ve 22:17  • Odpověz
Zevi, kombinéza a čůrání - taky jsem pořád dumala, jestli ji vůbec pořizovat, už právě kvůli případnému čůrání... Ale poslední týdny už venku čůráme opravdu výjimečně. Vyčůrá se většinou, než jdem ven a i když se vrátíme třeba za tři hodiny, tak to vydrží až domů. I když se ho kolikrát ptám, jestli už fakt nechce. A pak přijdem domů a už při svlékání křičí "honem honem počůráááámmm" :grinning: ale vydrží to :slight_smile:
24. lis 2008 ve 22:20  • Odpověz
Isacku, ty nové zprávy od tebe se moc dobře četly :slight_smile: neboj se nic, všechno se zvládne, čeká vás sice náročné období, ale bude den ode dne líp :wink:

Prochi, budem našponované s tebou, držím všechny palce co mám a těším se, co písneš :slight_smile: ještě jednou plivu pro štěstí!

a malý dotázek, ty zatloukačky, cos Péťovi pořizovala, byly něco na tenhle způsob? http://detsky-svet.nej-ceny.cz/95028/deska-s-pribijecimi-tvary-dp.html docela mě to zaujalo, ale už dopředu vidím, že komponenty budou zakutálené naprosto všude a určo to bude zatraceně bolet, když na ně nedopatřením šlápnu :sweat_smile:
25. lis 2008 v 01:24  • Odpověz
prochi,
těším se na zprávičky od tebe, a držím palečky :slight_smile:

isacku,
teprve teď jsem se dostala na koníka a jsem teda fakt v šoku, co se tu za pár dní událo...jak píše zevi, tyhle mozkové věci jsou nevyzpytatelné a ani doktoři nedokážou odhadnout, jaký to bude mít průběh a jak se bude člověk uzdravovat, ale hodně to taky záleží na něm, na jeho pevné vůli, což určitě jeho taťka má, je ještě mladý a určitě plný síly, tak to určitě zvládne při podpoře rodiny :slight_smile:
Taky souhlasím s ijet, že kvůli Naty byste určitě vánoce měli trošku oslavit a připravit jí krásné vánoce, určitě se taťkův stav zase zlepší, pevně v to doufám :wink:
25. lis 2008 v 09:02  • Odpověz
Ahoj kotrmelínky, dneka je u nás krásně, bílo, svítí slunko a já myslím na isáčka a prochinku, na vás zbylé ovšem taky :grinning:
Ta vaše zatloukačka se mi zalíbila, jenom nevím jestli by si s ní Kubík hrál :unamused:

Jitu, kde jsi lítala?? :confused:
25. lis 2008 v 10:01  • Odpověz
ijet,
my jsme měli v neděli vystoupení a celou sobotu jsme dělali slivovičku mimo domov, tak byl docela náročnej víkend :dizzy_face:

Taky čekám, kdy přijde prochi od dr....
25. lis 2008 v 10:36  • Odpověz
No tomu říkám čuper víkend :grinning: :grinning:
25. lis 2008 v 10:45  • Odpověz
No a dnes nám táta odjel zas do Prahy, tento rok snad naposledy, nemocnici bude mít hotovou, tak ho zas budeme mít doma :slight_smile:
25. lis 2008 v 11:40  • Odpověz
Na jak dlouho???
25. lis 2008 v 11:43  • Odpověz
Holky, tak jsem konečně dorazila. Bylo to náročný, ale stálo to za to! Všechno je v naprostým pořádku, více písnu večer. Teď dělám rychlovkou oběd, najíme se a půjdem si lehnout. Jsem hrozně šťastná, neskutečně se mi ulevilo. Tlak jsem měla 100/60, tak okolo mě skákali, abych se jim tam nezhroutila :grinning: Já říkala, že jsem hrozně nervozní, tak prý by nechtěli vidět ten tlak v normálu (jakože teď byl z tý nervozity ještě vyšší :sweat_smile:)
25. lis 2008 ve 12:23  • Odpověz
Jéééééééééééééééé hurááááááááááááááááá mám velikou radost, prochi :grinning: já tušila, že vše bude oki, ale zažívat to já taky bych byla hrozně nervózní :sweat_smile: gratuluju.
Každou chvíli jsem nakukovala :confused:
25. lis 2008 ve 12:29  • Odpověz
prochi,
supééééééééééér, to je výborné, že už můžeš být klidná!!!!!!!!! Gratulujeme ke zdravíčku!!!!! No pak napiš nějaké podrobnosti, jak dlouho atd........ :slight_smile: Mám obrovskou radost :slight_smile:

ijet,
přijede v pátek :wink:
25. lis 2008 ve 13:09  • Odpověz
Tak to není tak dlouho, myslím, že dělá něco s elektrikou???Revize??? Jestli se nepletu :confused:
25. lis 2008 ve 13:42  • Odpověz
Musím vám napsat co se stalo, jsem z toho docela špatná. Cvičení máme vždy v po a čt, a v po nám rozesílala Markéta (ta co nám předcvičuje), že celý týden nebude cvičení a přístí týden ještě neví že se ozve, měla jsem divnej pocit, že se něco stalo a taky že jo oni vyhořeli :confused: :frowning2: má 8mi letýho a rok a půl starý chlapečky. To je šok co? Takový neštěstí :cry: jen doufám, že se nikomu nic nestalo, prý to čaplo od komína (z krbovek)

Moc na ně myslím
25. lis 2008 ve 13:56  • Odpověz
Ahojky,
tak to máme krásné zprávičky od Prochi :wink: . Je to paráda, teď už můžeš být v klidu :grinning: .

Isa: psal jsem ti do IP

Z Ondry má marůdka. Od minulého čtvrtka ležel manžel, v neděli začal Ondra smrkat, včera pokašlával a v noci už kašlal dost. Má hroznou rýmu. Tak jsem raději dneska vyrazila k doktorovi, tak plíce, krk vše má dobrý. Kašle od té hrozné rýmy. Tak mi řekl co si máme koupit, skásnul 30Kč a šli jsme. Tak máme Nasivin do nosu (prý buď to nebo otrivin) a v lékárně nám prý poradí co bude nejlepší na ten kašel. Mám zítra volat, jak se to vyvíjí dál. Tak mi ho je chudáčka líto, naštěstí on je úplně v pohodě. Nemocně se rozhodně nechová.

Jita: ty už jsi 16 týden, strašně to letí. Za chvíli už půjdete na velký ultrazvuk :wink: .

My včera byli se švagrovou v Praze koupit nějakého ježíška ( Ondru doma hlídala Nikča), jsem myslela, že pořídíme všechno a ono prd. Mám tak půlku. A to jsme courali jak dlouho po Letňanech.
Tak ještě budeme muset jít po Kolíně. Tak snad najdeme chvíli příští týden.
Rovnou jsem si dárky včera zabalila, to mě baví.
25. lis 2008 ve 14:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.