• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
jůůů Jíťo, to je krása, slzim a závidim :dizzy_face: Určitě to byl mrňousek, taky všude čtu, že u druhýho to jde rychleji, jak bříško, tak pohyby. Já už se tááááááákkk těším :dizzy_face:
30. lis 2008 ve 22:10  • Odpověz
autor
nazdárek holky,
tak jsem vás přelouskla ...

prochi, jita2
holky, trošku závidím, ale věřím, že příští rok na tom budu podobně :o)))

Jita,
ten čaj je dobrej a terce chutná, a vypadá to, že trošku zabral, tak uvidíme ...

macej,
i pro lístky i nastupovat se musí na bráníku ... bohužel ...

co se týče školky, tak jsem taky zvědavá. Minulý týden jsem v mladé frontě četla, že praha 8 má zatím míst dostatek, tak uvidíme, jestli to vydrží do příštího září ..
30. lis 2008 ve 22:29  • Odpověz
Ahojky holky, opět se vám hlásím, budete koukat kde jsme byli :frowning2: ale písnu vám to v ípé aby případní šmíraci měli útrum :angry:
Mám radost z dobrých zpráv a snad u nich zůstaneme :wink:
1. pro 2008 ve 12:47  • Odpověz
Ondra děkuje za přání k svátku.

Tak my jsme si o víkendu koupili trochu nábytku do obýváků. Skříňku pod televizi, poličky a naprosto úžasný konfereční stolek. Mamka nám totiž řekl, že z peněz, které má z prodeje domu po babičce, by nám chtěla koupit televizi, že by to babička tak chtěla. Tak by jsme jí neměli kam postavit. Tak až to budeme mít po kupě, hodím foto do alba.
1. pro 2008 ve 14:29  • Odpověz
mapris,
jasně, že v tom budeš určitě brzo s náma :slight_smile:

kam,
i my přejeme opožděně Ondráškovi všechno nej a hubánka od Marušky :slight_smile:
1. pro 2008 v 15:07  • Odpověz
ahoj dupenky :slight_smile:

Taky posílám opožděně gratulaci Ondrovi k svátku :slight_smile:

A těhulkujícím taky, já měla taky pohyby okolo 16. týdne, páč já neměla totiž břicho žádné a strašně málo plodovky, takže šlo všechno cítit :slight_smile: Vlastně jsem si koupila těhukalhoty až po 6. měsíci, ale nosila jsem je 14 dní a pak už jsem rodila :sweat_smile: do té doby jsem nosila normální kalhoty, ale rifle už ne, ty byly takové nepohodlné.

Jinak předpokládám, že u isačka už je situace lepší, nemám zprávy, takže usuzuju jen z vašich příspěvků. Takže ti isačku přeju, abyste na vánoce mohli být všichni pohromadě :wink:

Jinak školky - situace je strašná, my byli na zápisu v březnu, ale nevzali nás. No ale koncem listopadu jsem do školky volala, že jestli se něco neuvolnilo, protože musím 1.4. nastoupit do práce a že mi tudiž hrozí výpověď. Paní se mě ptala, kolik má malá let a jestli jsem si dala 3 nebo 4 letou variantu. Tak říkám, že 31.3. má 3 roky, proto musím 1.4. nastoupit a že to jakou jsem si vybrala variantu nikoho nezajímá. (já ani nevybírala, páč měla v té době 21m a 1 den, tak jsem nemusela) Zaměstnavatel je povinný držet místo jen 3 roky a pak je to jeho dobrá vůle, jestli dá neplacené volno......takže nemusí, může dát výpověď nebo může být tak hodný a prodloužit, ale pak se musí člověk spokojit s jakýmkoliv místem, které mu nabídnou. No tak jsme se domluvili, že přijdeme ve středu do školky a domluvíme se. Malá si hned začla hrát s dětma, takže pochopitelně u odchodu předvedla bravurní hysák, že nechce domů. Do školky nás teda nakonec přijali od dubna, 3x hurá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

No a teď je otázka s prací, jestli teda bude nebo nebude :sweat_smile: Furt mi tvrdí, že moje místo je zrušené a místo toho je funkce, kdy se denně jezdí kontrolovat ceny u několika konkurentů a prý i do Polska :confused: hodně se musí používat systém, kdy si člověk sám zadává ceny atd. akorát že systém velmi často nefunguje, což ale nikoho nezajímá a musí se to tam prostě nabušit atd., takže kolikrát práce třeba do šesti do večera i dýl, ta holka co to dělala, tak ji kolikrát volal ředitel i o víkendu, že musí přijet, že něco nehraje nebo je potřeba jet na ceny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já měla představu, že nastoupím na 6h úvazek, protože abych stihala malou vyzvedávat ze školky, která je jen do 16h, tak při osmičce při nástupu na 8.00 bych to nestihala. Takže teď nevím, jak to dopadne.
Byla jsem v sobotu na večírku z práce, říkala jsem řediteli, že nakonec mám školku od dubna a ne od září, tak že se pobavíme někdy v týdnu, že nebudeme na večírku pracovat.
No a prodávala jsem tam lístky do tomboly, takže jsem z toho programu moc neměla, ale koupila jsem si za 100kč 20 lístků a asi na 3 nebo 4 jsem vyhrála, takže mám teď ceny rozložené v kuchyni na stole a kochám se :sweat_smile: Sice se zastřihovačem vlasů moc neumím, ale mop leifheit se mi bude hodit, zase jsem vyhrála skleničky, které už ani nemám kam dávat a pak 2 plné igelitky věcí, ale bohužel obě stejné, takže mám všechno dvojmo :sweat_smile: no tak třeba nescafé 2x mi nevadí, ale mám 6 balíčků mátového čaje, nebo dvě ledvinky s logem makro, budíky :sweat_smile: Kdyby tam aspoň nebylo to logo, tak to člověk podaruje....., ale taky tam byly i praktické dárky, třeba 2 balíky kilového arielu, vzorky aviváží, což taky bude tak 2 litry asi, vodečka, režná :sweat_smile: no za kilčo plný stůl :grinning:

No a dneska jdeme na 17h na mikulášskou, taky z práce za 30kč :slight_smile: . Byli jsme už loni, bylo to fajn, je tam zábavný program pro děti, tancování, různé soutěže, pro rodiče občerstvení :sweat_smile: a už u vstupu dostanou děti nějaké malé překvápko a pak si půjdou pro dárky k mikulášovi. Tam stojí vždycky i čert a anděl, tak kdo chce, může si na něho šáhnout. Malá čerta loni hladila a přišel ji milý a když se pak měla vyfotit mikulášovi na klíně, tak vypadala na té fotce jak zaražený prd :grinning: Tak uvidíme jak letos. Dneska jsme dokonce v klubku čerta malovali houbičkama. Malá už se těší a říká že ho zas pohladí. Ona se nebojí ani chrobáků a pavouků a těch hnusů co se zas bojím já :sweat_smile:

A takový čert, jakého měla prochi, tak to je fakt demenťák, už jen ten kravál totiž musí ty menší děcka hrozně vylekat, zvlášť když je tma a pořádně neví co to je a pak se tam přižene nějaká černá příšera :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No jinak mě hrozně bolí v krku, v pátek na plavání jsem asi 10x šla s malou pod vodu :sweat_smile: Jsme dělali "spadla lžička" a já s ní šla až pod hladinu, jsem si dycky sedla na dno bazénu :sweat_smile: a pak jsem si ještě chytře v šatně omylem osprchovala rukáv, jak jsem si sprchovala nohy, páč jak tam chodíme boso, tak máme dycky na těch šlapkách pěkný moribundus :stuck_out_tongue_closed_eyes: a s těma durch mokrýma vlasama a rukávem jsme jeli na nákup do tesca a přijely jsme až o půl deváté. Sice tam je fén, ale s tím bych si to moje husté háro foukala asi hodinu. Příště si vezmu nějaký svůj domácí výkonný stroj :sweat_smile: No a večírek ten mě pak už dorazil, kravál, únava, přišla jsem ve 4 ráno :sweat_smile: a to jsem ještě volala policajty, protože někdo byl ve sklepě (mám i podezření kdo), což mi nepřijde normální v tuto dobu navštěvovat sklep....zvlášť ne ve dvou, nebo kolik jsem jich tam slyšela. Policajti tam byly do pár minut a byli asi 20 minut, tak nevím či něco vyřešili, ale rozhodně jsem nechtěla dělat slepou, zvlášť když konkrétně na nás se zlodějíčci fajnově opeřili :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, takže jsem čekala, až odjedou, pak jsem nemohla zabrat, už mě bolela dost hlava a uzliny na krku až k uším. No a celou neděli už jsem jenom ležela.

A vidím, že je hodin jak na kostele, tak si jdu namalovat nějaký ksicht a vyrazíme vystrašit toho čerta :sweat_smile: Až uvidí toho našeho poděsa, tak se možná bude bát víc on :grinning:

Tak papa, zas někdy dorazím
1. pro 2008 v 15:56  • Odpověz
kam i my přejeem se zpožděním :wink: vše nej a na fotky se těším :sweat_smile:
mapris, neboj určo se zadaří :slight_smile:
1. pro 2008 v 15:57  • Odpověz
autor
kam,
jsem ostuda ... Všechno nej Ondrovi :o))) Přitom ty svátky mám na očích více než narozky :o))
1. pro 2008 ve 20:42  • Odpověz
autor
holky, chcete se zasmát? :grinning: :grinning:
Jsem uspala Terku a šla jsem do koupelny, vyndat z pračky vypranou bundu ... A otevřela jsem pračku a ona tam normálně nebyla :angry: :angry: :angry: , takže jsem dneska snad poprvý v životě prala naprázdno ... Jsem tu bundu furt přendavala z bedny do pračky a zpátky, až jsem úplně zapoměla, že skončila v bedně, tak jí jdu zapnout znova ... Fakt se daří :angry: :angry: :grinning: :grinning:
1. pro 2008 ve 21:11  • Odpověz
dashak,
to jsme rády, že tě vidíme, to jsou ale trampoty s prací :pensive:
A příště to chce čepku, když chceš s mokrýma vlasama lítat po venku teď v zimě :grinning:

mapris,
tak sis aspoň vyprala pračku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já jdu do hajan, ať tam manžílek neleží sám...
Zítra jdu k dr omrknout mimi, tak snad bude vše ok, pak napíšu.
Dobrou :slight_smile:
1. pro 2008 ve 21:18  • Odpověz
dashak,
bohužel nebudem všichni na Vánoce pohromadě :frowning2: , je to vážné.Sic už trošilinku lepší.

luci,
my na tý kalmetizaci byly už třikrát, ale vždy nám to z nějakého důvodu nenaočkovali.
Ale dneska nám konečně ty testy naočkovali, malá byla naprosto skvělá.Jenže ted když už ví, že ji píchali, tak
už ve čt.bude asi nedůvěřivá a už to nebude v klidu.A jak to snesl Fík??Malý to píchali do předloktí a ve čt.už to bude do ramene.
S tou středou tedy s vámi počítám, ju?Hodinu si upřesníme.Vezmu kočár, takže mě je to uplně jedno kdy.

jita, prochi,
to máte fakt zas miminka skoro stejně, to je krásný:o))
1. pro 2008 ve 23:15  • Odpověz
mapris

tak to je dobrý,to se mi ještě nestalo,zato se mi podařilo ještě u našich,otevřít pračku a vylila se voda po celé koupelně páč pračka s nějakého důvodu nevypustila.Pak jsem zjistila,že vcucla ponožku :sweat_smile:

iso

my jsme se kalmetizaci vyhli.Malého jsem na to připravovala,byl roztomilej,ukazoval kam ho píchne včelička a říkal,že bude brečet :grinning: Nicméně jsme tam dorazili,sestra koukla na ramínko,viděla tam tu pidi midi jizvičku,změřila jí asi pravítkem či co to bylo a řekla,že je moc pěkná,zhojená a že ho testovat nebude,že je vše v pořádku.Jinak bychom šli také ve čtvrtek na pigáro.
Se středou je mi to také jedno,také můžu vzít kočár :wink:
1. pro 2008 ve 23:39  • Odpověz
luci
taky jsem na to malou připravovala, tak byla v pohodě:o).Oni i ty testy jsou pícháné, takže mají pigáro hned dvakrát.Pak volala babičce a říkala jí, že jí doktorka udělala díru :grinning: :grinning: a to říkala večer i Michalovi.
No ve čt.dostane další :fearful:
Tak co po obědě, uvidíme co Maruška.
2. pro 2008 v 00:07  • Odpověz
autor
macej,isa
čusky holky .... Jsem byla dneska u čínského lékaře, tak mám o ježíška postaráno :unamused: . Jinak mně ten zítřek taky nevadí kdykoliv. Můžu vzít také kočár a klidně si můžem dát někde oběd :o)) Kam pojedem? Do těch letňan?? -Dneska je venku hezky, tak doufám, že bude i zítra. A nebo přijďte dopo ke mně, něco ukuchtim a odpo se pustíme na letňany :o)) A nebo to sfouknem opačně :o)) dopo letňany a odpo u mně :grinning: :grinning: :grinning: .
2. pro 2008 v 09:51  • Odpověz
Ahojky,
mapris nechápu to s tím číňanem :confused: :confused:

Teda holky já dneska byla vytočená jak vejvrtka :angry: byli jsme u našeho pediatra, že jsme se vrátili z nemocnice a co a jak...byl tam ten starej dědek (náš je jaky historickej, ale s tímhle se střídá a ten náš je určo lepší), ten vopelichanej dědek ani nezdraví, kubu poslouchal přes mikinu :confused: to neznám.....kdyby tam nemluvila sestra tak nic nevíme, no fakt starý hovado :angry: navíc jsme neplatili :grinning: měli pípnout tak bych mu asi řekal NA.RAT :angry:
2. pro 2008 ve 13:24  • Odpověz
autor
jeeežišiii se mi dneska daří .. jsem si to celý smazala ... pako...

ijet,
no, jednoduše, jsem si koupila bylinky :o))
to neřeš, na doktora debila bohužel někdy narazíš ... Já na ně narážím celej život ...

Taky jsem se dneska vytočila a to, když jsem dneska potřebovala vstávat v 6.15, abych se stihla vypravit k tomu lékaři ... A jelikož jsem měla budík na mobilu, a v noci jsem usnula u malý .. Manžel vstával ještě dřív a pracoval v kuchyni, tak mně vzbudil v 7 a strašně se divil, proč šílim ... Jsem měla 20 minut na namočení hlavy, nalíčení a vyžehlení hadrů ... Jela jsem bez snídaně a s mokrou hlavou ... že jsem to stihla jen tak tak. A když jsem dorazila, tak si samozřejmně manžel dělal legraci, proč jsem šílela, když jsem to stihla ... Fakt na zabití :angry: :angry: :angry: :unamused: :unamused: :unamused: .

isa, macej,
holky sorry, zimní únava materiálu ... Mi teď došlo, že se domluváme na mírák :o))) Neva, i já beru kočár a je mi to defakto jedno ... Možná to spojíme s návštěvou u tatínka v práci.
2. pro 2008 ve 13:49  • Odpověz
čusík, nakukuju, co Jíťa u doktora, zatím kde nic tu nic... jdu vás zkusit dočíst, než se zvíře vzbudí
2. pro 2008 ve 13:55  • Odpověz
Mapris, ty joudo, jakýpak závidím, na jaře seš "v tom" s námi ani nevíš jak! Dej na mě :wink:

Mapris, tvoje příhoda s "vypranou" bundou mi připomněla, jak si můj drahý pral montérky do práce, když jsem kvůli dlouuuuuhému přenášení ležela v porodnici. Přijel a chlubil se, jakej je borec, že to krásně zvládnul sám. Tak jsem ho chválila a ptám se, kam to pověsil (myslela jsem, jestli na balkón nebo doma na sušák). Drahý se zasekl a pak z něj vylezlo, že pověsit to zapomněl :grinning:

Iso, Macej, nás taky přeočkovávali na TBC. Ale už někdy v roce a půl. Taky nejdřív bodanec do předloktí a za tři dny kontrola, jestli se udělá boulička, tak je to OKI a přeočkávání není potřeba, jestli ne, tak znovu píchat. Reakce byla nulová, tak nás to neminulo. Pak jsme šli na KO asi za dva měsíce, doktorka hledala jizvičku nebo aspoň něco málem lupou, zas se mu tam vůbec nic neudělalo, ale prý dobrý, další KO ve třinácti letech (nebo kdy).

Ijet, jsem si tě představila, jak mu říkáš "nasrat" a tlemim se ještě teď :grinning:
2. pro 2008 ve 14:06  • Odpověz
Jééé Jíťa šla mudrákoj jo?? No tak to se těším s čím příjde :wink:
Isačku, to je super, že je mimi oki, tomu říkám zázrak :wink:
mapris, díky za osvětu už tomu chápu :grinning: :grinning:
Prochi, já bych mu fakt řekla :sweat_smile:
2. pro 2008 ve 14:15  • Odpověz
Ahoj kozenky,

tak naše mimi nám nechtělo ukázat pohlaví, protože bylo skrčený, dlouho se díval, pak říkal, že tam je nějaká tečka, že to možná bude kluk, ale vůbec to neví jistě, protože fakt neukázal :grinning:
Tak snad příští měsíc.
Jinak jsem si nechala udělat fotku a doktor se jí moc smál, že to bude mimi pohodář, protože má na té fotce v kolínku pokrčené nožky a tak si tam pěkně opíral nožičky a seděl :wink:

ijet,
to se ani nedivím, že jsi byla vytočená, to jak na gyndě jednou zastupovala bába, když jsem byla těhu s Maru a ani jsem se nedostala na ultrazvuk, protože to s ním neuměla, což mě hrozně mrzelo, že jsem přišla o jeden ultrazvuk. Nevím, proč je tam posazují :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2008 ve 14:23  • Odpověz
Jitulko, hlavně že jste vpořádku :wink: doufám, že budeš fotit bříško a přidávat ho do albíka :slight_smile:
Ta bába byla snad z pravěku, ne??
2. pro 2008 v 15:22  • Odpověz
macej, mapris

tak co třeba kolem druhé, nebo můžem i později, aby děti viděli stromek svítit.
Jak chcete.

Holky tak v sobotu se děda probral a dnes ho převezli už na neurochirugii :slight_smile: .
On snad chce fakt být do vánoc doma :grinning: :grinning: :grinning: .To je neuvěřitelný!!!!Mám velikananánskou radost :dizzy_face: .
2. pro 2008 v 17:02  • Odpověz
jita, prochi
a co by jste ted chteli za pohlaví :slight_smile: ?
Taky už se těším až začnete dávat fotky bříška.Ono to fakt uteče ani se nenadějem a vy budete mít po
porodu.
2. pro 2008 v 17:06  • Odpověz
isacku,
tak to je moooooooc dobře, že se dědovi daří tak perfektně!!!! Fakt je to super, jsem ráda,že budete mít krásné vánoce :slight_smile:

Já jsem moc chtěla druhou holčičku, ale nebudu chudáčka utiskovat v bříšku, když to bude kluk, ať necítí nic negativního od nás....zvykám si na myšlenku, že to bude chlapeček pro jistotu....takže hlavně, že bude zdravé :slight_smile:
2. pro 2008 v 17:43  • Odpověz
autor
isa, macej,
mně to je defakto jedno. Kdyby jsme měli jít odpo, tak dřív jak ve 4 tam nebudem, protože se vykopem tak ve 3 z bytu, takže nechám na vás. Jsem chtěl navrhnout oběd, ale s těma našima zvířatama je to asi nereálný co? A navíc by jsme tam asi dlouho mrzli ...
A nechcete se dopo slízt u mně? :o))
2. pro 2008 v 19:06  • Odpověz
Co se týče bříška, tak to nebude tak horký, možná, až se mi vyrovnají a natáhnou ty špeky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2008 v 19:12  • Odpověz
Jůůů holky tady super zprávy!

Isáčku super super super, teď už bude určitě každým dnem líp a líp. Mám velkou radost.

Jíťo, gratulace, hlavně že je všechno s prckem v pořádku, ať je to co je to!
Mě dneska volala moje moc dobrá kamarádka, má termín dva měsíce před námi a dneska jí doktor řekl, že na 99% to bude zase kluk. Ona si hrozně přála holčičku už při prvním, i celá jejich rodina a zas kluk. Ale jak říká, hlavně aby byli zdraví.
Já jsem vždycky hrozně chtěla dva kluky a teď, co máme Pitrýska, bych si pořád moc přála zase kluka. Ale jen to vyslovím před rodinou, to je cirkus, nééééé, musí být páreček. Fakt nechápu, proč ty lidi na tom tak lpí, taky to vždycky slyšíte okolo? "jůůůů tak se jim povedl páreček, to je krásný" To mě vždycky berou všichni čerti! Tak chci toho kluka o to víc :grinning: Holky, ale já nějak cítím, že to bude fakt baba :sweat_smile: No uvidíme, jestli to bude stydlín jako Peťula, tak se to dozvíme až těsně před porodem :grinning: S nim to fakt byla detektivka, ve dvacátým týdnu ani boh, že by se ukázal, ve třicátým taky ne, ve 32. doktor řekl, že s největší pravděpodobností to bude holka, ale ať se radši ještě přijdem ukázat no a ve 34. na nás mladásek vyvalil pytlik v plný kráse a bylo jasno na stopro :grinning: :grinning:
2. pro 2008 ve 20:54  • Odpověz
Tak konečně samé dobré zprávy. Hurááá!!!

Jita: tak snad se při příští návštěvě mimčo ukáže.
Já osobně bych druhé chtěla holčičku, ale když to bude kluk budu šťastná na vlas stejně. Tak uvidíme za pár let.

Překecala jsem manžela a celá rodinka pojedeme v sobotu do Prahy na vánoční trhy. Tak jsem zvědavá, jaké tam budou davy.

A dneska v jeslích už měli ozdobený stromek a Ondra z něj byl úplně nadšený, jááá se tak těším na štědrý den.
Dopoledne jsem si vyzvedla adventní věnce a kolo pro Ondru a je krásný. Tak jsem zvědavá na jeho reakci.
2. pro 2008 ve 21:42  • Odpověz
mapris,
klidně můžem zajít i někam na oběd, když bude Lucka pro, ale já bych se s vámi až někde sešla.
A nebo klidně to můžem nechat až na tu 16hodinu.Je mi to jedno, jen nechci cestovat daleko.

kam,
tak si vánoční Prahu moc užijte:o).
2. pro 2008 ve 22:09  • Odpověz
Holky já vám to v dobrém docela i závidím.To těšení se na miminko:o).

Já vždycky chtěla kluka, jako že fotbalistu.Pak se mi narodila Naty a ted říkám, že bych i druhé chtěla holčičku.
Jestli se druhého vůbec dočkám.....
2. pro 2008 ve 22:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.