• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Tady je mrtvo, asi všichni pečete, co? :slight_smile:
Malá je od včera u babičky, a já si doumyla všechny okna, skřínky a udělala konečně výzdobu.
Navečer jsem dojela na veliký nákup a v jednom regálu jsem našla 400,-tak jsme měli nákup s 30%slevou :grinning: .
A večer a v noci jsem upekla aspon tři druhy, letos bych chtěla udělat víc druhů, aspoň osm, ale nevím jestli to časově zvládnu.
Ta zevi, tu už opravdu dlouho nebyla, snad se něco nestalo a jsou v pořádku.....

Jita, má nový profil :slight_smile: .Hezký, sluší ti to :slight_smile: .
7. pro 2008 ve 12:47  • Odpověz
Isáčku, tý jo máte kliku, kterej blbec to tam dal :grinning: :sweat_smile:
My máme už 7 druhů :confused:

Na zevi jsem už taky myslela, kde je????
7. pro 2008 ve 14:56  • Odpověz
Ahoj kozenky,
děkuji za pochválení profilu, není to nic moc k pozastavení, snad jen že se tam netvářím jak kakabus :grinning:

Já začnu péct příští týden, ale chci toho udělat jen tak akorát, jak jsem psala, abysme to nemuseli rozdávat, mám super rychlé kokosky, miluju vanilkové rohlíčky, pak ještě vytlačované z masového strojku a pro manžu pracky kakaové....

ijet,
tak to jste fakt šikulky, vy pečete i s rodičema nějak ne?
7. pro 2008 v 15:31  • Odpověz
Jo jo přesně tak, napečeme společně a pak si půlku nafasuju domu :grinning: :grinning: ale už mě zase bere fantas, že bych něco zkoušela.....jsem nepoučitelná, každej rok zkouším něco novýho a jsem zklamaná a zařeknu se že to bylo naposledy ale další rok se to opakuje :angry:
7. pro 2008 v 16:33  • Odpověz
ïjet,
já taky, a pak zjistím, že ty nejstarší, co děláme pořád, jsou nejosvědčenější :slight_smile:
Už to s novinkama moc nepřeháním, možná letos nic z novinek nebude....
7. pro 2008 v 18:59  • Odpověz
Isacek: máš pravdu pečeme :grinning: .
Linecké už mám i promazaný, další dva druhu upečený (už jen krém a poleva), pak mám ještě citrónové tyčinky(jednoduché a mňam). Ještě udělám pařížské rohlíčky a pak už jen nepečené, vosí hnízda, nugátové špičky a možná rafaelo. Já dělám letos skoro samé novinky, klasické dostanem, tak zkouším nové recepty.

Nepsala Zevi, že jede k rodičům?

Hodila jsem do alba mikulášské foto.
7. pro 2008 ve 20:20  • Odpověz
ahoj holky, hlásím se do stavu přítomných :wink:

jsme měli zas pos... :zipper_mouth: počítač (nevím už pokolikáté letos :angry: :angry: ) pak jsem zas byla pos.... já :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdo měl někdy strhlý pupek, si dokáže představit, jak jsem ve 4 ráno škemrala po manžovi tužku a kus papíru, abych sepsala testament, že fšecko odkazuju mojéj dobréj ženě Filoméně :sweat_smile: takhle jsem umírala 2 dny, až mě teta napravila, tak jsem hlášku odvolala a su tady :grinning:

včera jsem sice už fungovala, ale comp zase okupoval mm, takže jsem se jen prokousala spoustou ípéček, ty první mě fakt vyděsily a rozbrečely, až jsem se bála otvírat další a jsem strašně ráda za ty krásné, pořád pozitivnější zprávy :dizzy_face: :dizzy_face: Isacku, mám z toho obří radost, já vím že to bude ještě moc a moc náročné, ale tohle už je poloviční výhra, držím pěsti a přeju další co největší pokroky :wink: (později ti pak můžu napsat nějaké triky, co se tchýni osvědčily, když s dědou trénovala řeč a motoriku)

no a nakonec mě ještě rozbrečela Mapris s bundičkou v pračce :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2008 v 15:02  • Odpověz
natlachaly jste toho strašně moc, i když jsem to poctivě dočetla, není v mých silách reagovat, bo se mi všechno vykouřilo z hlavy, takže jen opožděná gratulace Jíti a Ondrovi k svátku, Prochi k už zveřejnému těhulkování, Ijet přeju, aby už nikdy nezažila takový strašný pocit hrůzy a bezmoci, Mapris aby se taťka co nejdřív uzdravil a už nevím... pokud jsem na někoho nebo něco důležitého zapomněla, tak se omlouvám :sunglasses:

závidím všem, kdo jste odevzdali čertovi dudlíka (mládě sice ráno slibovalo že jo, odpoledne už byl jiného názoru a trval si na tom, že nedá-a navíc bych fakt neměla odvahu, lezou mu teď 2 stoličky rázem, poslední ještě schází a je fakt v noci mrzutý)
Mikuláše jsme objednaného neměli a když zazvonil zvonek, mysleli jsme, že jdou očekávaní švagrovci s neteřema a místo toho se dohrnula banda dětí, dohromady jich bylo snad 10 :grinning: :grinning: :grinning: samo čerti a andělé pod vedením osamoceného mikulaše, v jedné andělce jsme rozpoznali kamarádovu dcerku, takže to bylo takové umírněné, prcek ze sebe sice z naučené básničky nevymáčkl ani slovo, manža říkal, že jak ho držel v náručí, tak cítil, jak mu zarývá prsty do lopatky, ale tvářil se hrdinně, dokonce vykouzlil do foťáku i jakýsi úsměv, šáhl jednomu čertíkovi na rohy a nakonec ze sebe i vymáčkl děkuju a zamával :slight_smile:
8. pro 2008 v 15:24  • Odpověz
Kam, fotky jsou bombový, čerta bych se asi bála :grinning:
Zevi, no ahoj byla po tobě sháňka, vítej zpět a co to tvoje bříško? Co bylo? :grinning:
8. pro 2008 v 15:26  • Odpověz
Jůůů Zevi žije, tak super :sunglasses: A co se teda dělo, že by nějaká srajda?? :grinning:

Holky, co dědi odevzdávaly dudlíky, jak to dál zvládáte? Teda prckové.

Kam, Macej, moc hezký fotky s Mikuldou.

Já se do pečení vrhám zítra. Vždycky začínám až okolo desátýho, páč žádný, co by se muselo tři týdny uležet nedělám a u všech, co dělám, mám vyzkoušeno, že ty dva týdny jsou až až. Teda vlastně už mám upečený a nazdobený perníčky. Na zítra jsem si připravila těsto na linecký a srdíčka z dvojího těsta a namočila jsem si lískáče na Masarykovo. Hrozně se těším. Jen musím zítra sfrnknout na nákup, másla, mouky, moučka...
Dneska jsem ještě vytvořila girlandu na vstupní dveře. Z pravýho chvojí, žádná umělotina z obchoďáku. Ale zařekla jsem se, že naposled, jenom větvičky jsem vázala dvě hodiny. Takže za rok to umělotina jistí :grinning: No, ale zas je to krásný.
8. pro 2008 ve 20:36  • Odpověz
Tak to tě prochi obdivuju. Mám doma právě tu umělotinu a teď nevím, kam s ní, protože se nemožně kroutí a nejde zpracovat.Taky se těším na živé větvičky
8. pro 2008 ve 20:39  • Odpověz
Ahoj babeny, kde lítáte??? :confused:
Já frčím na 19tou na bowling, tak se tu mějte fanfárově papa :grinning:
9. pro 2008 v 17:02  • Odpověz
prochi,
taky to tak řeším s pečením, chci to co nejčerstvější, což je nejlepší, po silvestru to už stejně není ono, takže bohatě stačí, když začnu pomalinku zítra s prvním cukrovím :slight_smile:

no ijet,
ty se dnes večer rozjedeš, určitě se těšíš, tak pak povykládej :sweat_smile:

My jedeme ve čtvrtek do makra a musíme udělat konečně vánoční nákupy a koupit nějaké masinko....

S tou srajdou je to teda dobrý, ale Zevi měla poruchu a ne srajdu :grinning: :grinning:
9. pro 2008 ve 22:15  • Odpověz
autor
Téééda, tady je zase natlacháno ...
Nestíhám ... Se snažím vykurýrovat jak se dá, aby se mi nerozjel moribundus a mohla zítra k našim péct cukroví, nechce se mi ho péct tady sama ...

Taky koukám, jakou má jíťa novou image :o))

isacek,
mně dorazila jenom fotka před .. ale ze zsrazu všechny...

jinak my čerta neměli .. Odbyli jsme si to před 14ti dny v parním vláčku ....
Závidím těm, co odevzdali dudlíka ... My bychom potřebovali taky ...

kam,
super fotky ... Téééda ten čert byl super ... Jinak koukám ... Taky se hodně nosíte na ramenou co? Hlavně taťka :o)))
9. pro 2008 ve 23:58  • Odpověz
autor
macej,
taky jste měli hezkýho mikuláše :o))

isacek,
hele, nechceš přijet umýt i okna k nám? :wink:

výzdoba mně taky čeká, akorát mi zrovna vyflusla tiskárna, takže nemůžu vytisknout ty, co sem dala odkaz jíťa :angry: :angry: :angry:

ijetka,
bowling .. Bych šla taky hned ...

my máme na příští středu domluvený večerní hlídání - Niki - premiéra večer ... Manžel má z práce akci (teda jen vybraná parta i s partnerama), tak na tom nemůžu chybět ... Tak jsem zvědavá ... Hlídá docela dost a je super :o)) Tak doufám, že o naší Niki jen tak nepřijdem :wink: :wink: :wink:

jita,
my taky musíme na nákup, maso nakoupím teď v sobotu u našich :o)))))

Jdu chrnět. Zítra odjíždím, tak moc nekecejte, na net asi nebudu mít čas, protože o víkendu je zabíjačka, takže zase v neděli. Páčkou a brou.
10. pro 2008 v 00:02  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teď jste mě rozbrečely, Jitu, posranej byl počítač, ale i já :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jako bonus ještě i poblitá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

s pečením mě neštvěte, sem se loni nechala strhnout vaší pečící mánií, ačkoliv vím, že my na sladký zas až tak nejsme a hádejte, co jsem asi před měsícem ve spíšce objevila? zastrčenou krabici se zbytkem vanilkáčů, lineckého apod :sweat_smile:
takže jsem vlastně největší borka, páč jsem měla vánoční napečeno už v listopadu a že to bylo od loni a šlo to do koše nikomu neříkejte :grinning: :grinning: :grinning:

takže letos hodlám být umírněná, udělám jen něco rohlíčků, linecké, išelské dortíčky a hlavně nepečené, to vím že sežerem stoprocentně :sunglasses: úžasně nazdobené perníčky určitě donese jako obvykle kamarádka (kdysi se nedostala na umprum, tak svůj talent kompenzuje v perníčkách) pracny dělá výborné tchýně, ty vyčenžuju za moje (taky výborné :slight_smile: ) vanilkáče a už budu brzdit :wink:

výzdobu zatím nemám, krom adventního věnce a věnce na dveřích, bo jsem je tvořila u mamky, má tavnou pistoli, takže i různé serepetičky, potřebné ozdůbky apod skladujeme u ní a pak věnce vyrábíme společně :slight_smile:
tím pádem jsem ještě moje krabice se všema vánočníma cingrlátkama a blbůstkama nedotáhla z půdy, takže bych to měla napravit, k tomu pohledat věci, co jsem neodolala a nakoupila letos a bůhví kam všude jsem to "uklidila" :sweat_smile:

Mapris, netahej sem zabíjačku, slintám jak bernardýn, bych si dala ovárek s křenem, mňam :dizzy_face: a o dalším ani nemluvím... sice jsem dnes koupila tláču, ale domácí je domácí... a pak takové uzené, ježiš, to je dobrota... ještě teplé z udírny :dizzy_face: :dizzy_face: uááááá, du spat, třeba se mi bude zdát o jitrnicích :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. pro 2008 v 01:26  • Odpověz
Macejko a jak zvládáte Fíkovu dietu?
10. pro 2008 v 01:28  • Odpověz
a když už si tak hezky sama povídám (to už dlouho nebylo :sunglasses: ) tak vám musím popsat, jak jsme byli včera za kulturou, byli jsme na Donských kozácích (tentokrát žádná výhra, ale regulérně koupené lístky :wink: )

to bylo tak strašně nádherné, fakt holky, jestli budete mít někdy možnost, vřele doporučuju!! je to soubor složený ze samých sólistů z různých evropských operních scén a ať zpívali chorálové písně nebo ruské lidovky, byla v tom úžasná síla a energie, ten sál energií přímo vibroval, skvělý zážitek... k tomu ještě pár tanečních čísel, nádhera :dizzy_face: a to jich bylo "jen" 18 plus pár hudebníků a tanečníků, si ani nedokážu představit, jaké to je, když vystupují na velkých pódiích v plné síle 60-ti členů

tohle podle mého předčilo i irské tance, na kterých jsme byli před časem a byla jsem z nich hodně unešená :slight_smile:
10. pro 2008 v 01:44  • Odpověz
No to je dost, že se tu někdo vokázal :grinning:
Bowling byl bombovej, super relax, objednali jsme si i pizu...no a ijet se pěkně "nažrala" no není se čím chlubit ale mám 3kila navrch :angry: holky já nejím já žeru, furt něco, nemůžu se ovládnout a pak jsem nasjaná když se soukám do riflí :frowning2: pomoc :cry: :cry:

Jo macejko taky se mi moc líbí tvé fotky :wink: sluší vám to

mapris, ať to hlídání klapne :wink:

zevi, tý jo uplně se na mě přicucla ta energie, muselo to vážně čupr a zabíjakčku bych si dala, minulý týden mi tchyňa dala 2 jitrnice a jelita, jé to jsme si pošmákli, byly z vesnický zabíjačky :stuck_out_tongue_closed_eyes: mňam

Jo a masíčko mám už nafasovaný, plnej mrazák...krásnej pohled :grinning: :grinning: (hlavně že tu píšu jak jsem nakynutá)
10. pro 2008 v 09:53  • Odpověz
Holky omlouvám se, že Vám lezu do diskuze, ale zbylo mi mlíko po prckovi, Nutrilon 4, nenapočatý, nemám ho komu darovat, tak jestli máte některá zájem pisněte mi do Ip. Díky. Byla by to škoda vyhodit a náš miláček už ho nechce. :wink:
10. pro 2008 v 10:22  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: ,

tak jsme se tu v sobotu kochala jak jsme bez dudlíka a malá ho dobrovolně odevzdala čertovi, ale představte si, že malá spala o víkendu u našich a víte s čím se mi v neděli vrátila????S DUDLIIIIIIIIIKEM :angry: :angry: , já myslela, že mě klepne pepka, takže v noci stále dudlíkujem :cry: :cry: :cry: :cry: .
Já ji ho snad začnu namáčet do pepře, abych ji ho zošklivila :grinning: :grinning: :grinning:

ijet,
prosimtě na tobe se ty 3kila ztratí :slight_smile: .

Mapris,
já posílala fotku jen před, po jste viděly samy na vlastní oči :sweat_smile: :sweat_smile: .
Z oken mám radost, byla to moje noční můra, že už to letos nestihnu, máme do ulice velikánské výlohy,
a ty mi berou nejvíc času.
A tak by jsme mohly na bouling zajít společně s Luckou, posledně jsme se stejně na nečem domlouvaly, ale ne disko a né až do rána :grinning: ......

A jinak s dědou pořád nic moc, doktoři říkali, že je nejvíc pravděpodobné, že už asi chodit ani mluvit nebude :frowning2: :frowning2: ten mozek byl zasažený opravdu moc.Takže jsme z toho moc smutní a moc nás to trápí.
Ale v tomto jsme naprosto bezradní, půjde pak asi do rehabilitačního centra za Prahu, kde dělá dcera jednoho kolegy, ale doktor říkal, že asi možná ani rehabilitace nepomůžou :rolling_eyes: :rolling_eyes:
10. pro 2008 v 10:50  • Odpověz
Isáčku, co máte s fotkama :confused: jsem mimo :sweat_smile:
co se týče mojí váhy, no neztratí se páč na 158 je vidět všechno, ale má to výhodu :grinning: mám větší prsa :grinning: no teda všechno vější, ale prsa mě uspokojují :grinning: :grinning: a manžu taky :grinning: :grinning:
Jinak co se týká dědy, isačku můj názor je že můžete být radi, že je s vámi, nemyslím to zle, ale dle (strejdy)určo vzpomínáte......
Ví že ho máte rádi a on vás taky, to je důležitý, časem vychytáte dorozumívání :wink: . Strejda má rahábka, ale nic moc, myslím že se to nezlepší, sám si neudělá skoro nic, ale jak jsem psala je TU!!!!

Jo u nás dudlík zatím super ťuk ťuk a věřím, že si byla naštvaná, třebas ho Natka brzo zahodí sama :wink:
10. pro 2008 v 11:45  • Odpověz
Isa: tak to by mě taky naštvalo s tím dudlíkem.

Já jsem to ani nezkoušela dávat ho čertům, má ho jen na spaní, tak mě to nějak nedrásá, však napořád ho mít nebude.

Okna a zbytek domu mám v plánu zdobit o víkendu. Taky bych chtěla dodělat do konce tohoto týdne všechno cukroví, příští týden už toho mám dost náplanovaného a chtěla bych mít klid. Už jen plnit a nepečené.

Zevi: tak super, že už máš napečeno :grinning: :grinning: :grinning:

Na zabíjačku bychom měli jít příští sobotu sem k nám do hospody, ale nevím, nevím, chuť by na ovárek byla, ale nevím jestli se mi tam chce. V pátek máme večírek z prací, v neděli je tady vánoční besídka pro děti, tak bych taky ráda pobyla v klidu doma. No a teď v pátek si jdeme sednou z holkama. Ale zase klidu si užiji mezi svátkama až, až, tak asi půjdu.
10. pro 2008 ve 14:04  • Odpověz
ty jo Ijet, bowling závidím, my tam chodíme furt jenom hubou, naposled jsme byli snad před rokem :pensive:
jejda, co my se najezdívali, když měl malý pár měsíců... o víkendu kolem poledního bývaly dráhy v pohodě volné bez objednání, o dost levnější, nekuřácké... to si tam prcek lebedil ve vajíčku, popř různě putoval z náruče do náruče a krásně jsme si protáhli těla :slight_smile: teď už to s děckem nehrozí, snad až za nějaký čas, kdy mu bude jasný, že ty těžké balónky nejsou k házení, po dráze se nelítá a kuželky taky nemůže jít rovnat :sweat_smile:

mmch, Ijet, ty si na svou postavu vůůůůbec nestěžuj, ty dovolenkové fotky jsou všeříkající, takže pššššt! :grinning:

Isacku, co se týká dudlíka, taky bych asi skřípala zubama :angry:
my to máme jako Kamhajek, má ho jen na spinkání, takže to nebudu hrotit a stresovat Jiříka i nás, však se od něj taky jednou odnaučí :wink:

s dědou nesmutnite, je to všechno strašně čerstvé, všechno chce čas a hodně a hodně trpělivosti, věřte, že vás ještě překvapí a pokroky budou :wink: rehabilitace, lázně, poctivé cvičení spolu s trpělivostí výsledky určitě přinese (a i kdyby nebyly takové, jak si člověk představoval nebo přál, je to pořád víc, než byly počáteční vyhlídky) držím palečky vám všem :slight_smile:
10. pro 2008 v 15:23  • Odpověz
jo a byla jsem dnes s autem v servisu :angry: :angry: :angry: ani se mi to nechce komentovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

běžné přezutí a výměnu oleje+filtrů ani nepočítám, ale... potřebujem nové zrcátko, páč nám ho nějaký protijedoucí haj.. (pardon, gauner) urazil, když jsem parkovala před barákem :angry: dál opravit elektronické stahování u jednoho okna (kdysi jsem vám to popisovala, jak nám na jednom výletě zřejmě chtěli vykrást auto, takže se snažili vypáčit okno, které se sice zaseklo a nepustilo je tam, ale všechny ty táhla a motorek jsou v pr... víme kde-zničené :angry: :angry: ) no a pak pan servisák volal, že ještě brzdové destičky jsou očehlané-to jsem tušila, při minulém přezouvání nám říkal, že příště to už bude třeba :rolling_eyes: no a před chvílí volal, že ještě disky... když jsem si tak hodila na papír ty sumy, co postupně během dne sděloval, už su na desítce :angry: :angry: :angry: a to je prosím jen materiál, bez práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak se mi zdá, že naše autí bude mít luxusnějšího ježíška, než my všichni dohromady, takže pod stromeček nedostane už ani vůňku (anebo maximálně jen takový ten stromeček :sweat_smile: )

fujtajbl, jdu to rozdýchat na vzduch, dítko akorát vstává
10. pro 2008 v 15:39  • Odpověz
ijet,
no s tím nakynutí ¨to nebude tak horký, co myslíš, kočeno? :wink: Každopádně pizzu miluju a už bych si taky nějakou dala, u nás dělají dobrou v řecké....

zevi,
tak to je fakt výborný s tím loňským cukrovím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

isacku,
víš, jak to je, tahle nemoc je nepředvídatelná a její uzdravení také, to prostě nejde rozlušitit, jak se člověk bude uzdravovat, takže se nevzdávejte a pořád doufejte a dědečka choďte potěšit, jeho snaha a vůle bude moc důležitá :wink:
10. pro 2008 v 15:40  • Odpověz
Holky já vím, ale víte jak to je.Když ho tam vidíme, jak tam neštastný leží a trápí se tím, že mu nerozumíme, tak je to strašně bolestivé :frowning2: .Jsme naprosto bezmocní, že mu nemůžem nijak pomoct.Samozřejmě jsme moc rádi, že tu je a že ten boj vyhrál, ale je to moc těžké, ho takhle vidět.
Mám ho strašně moc ráda, je to moc hodný člověk.A navíc mamka se tím moc užírá a nevíme jak jí pomoct.
Všude ho stále vidí a doma ji moc chybí.
Je to jedno k druhému, ach jo :pensive: :pensive: :pensive:

Já si připravila těsto a večer budu dělat strojkové, a chtěla jsem se vás zeptat, jestli někdo máte zkušenost s tím tatrankovým pečivem.Nakoupila jsem si tatranky a chci udělat tatrankové pracny, ale nevím jestli to je vůbec dobré.

Pizzu má strašně ráda malá :slight_smile: , ale já dělám domácí.Těsto je strašně jednoduché a pak si tam dám co chci.
10. pro 2008 v 17:50  • Odpověz
Isáčku, mohla by jsi mi písnout recept na to těsto, docela bych ji prubla :wink:

Jinak vím jak vám je :frowning2: ta bezmoc je nejhorší a člověk cítí jen lítost, vztek....jak tobude dál, je šance že ho dají domu? Asi nastane problém se staráním a péčí, víte co a jak??? Co zkusit odbornou péči pro mamku, na psychologovi a psychiatrovi není nic špatnýho.

S tím tatrankovým neporadím nědělám ho

Zevi, díky tvému hledacímu smyslu máš napečeno ne???? :grinning: :grinning:
10. pro 2008 v 17:55  • Odpověz
ijet,
3 hrnky hl. mouky
1 lžička soli
2 lžíce oleje + kvásek, 42g kvasnic
1 lžíce cukru
1 hrnek teplé vody
zaděláš těsto a necháš ho hodinu nakynout, je to porce tak na dva plechy, rozválíš na 3/4mm, lehce potřeš olejem a pak protlakem baziliko a nebo někdy dávám kečup smíchaný s bazalkou.A pak si dáš co chceš, já vše dávám na proužky i salámy a zeleninu, akorát sýr nastrouhám.Dávám třeba šunku, herkules, slaninu, papriku, cherry rajčátka na půlku překrojená, porek, prostě dáš si tam co máte rádi:o).
A pak peču tak na 200st. tak 15min.Ale hlídám to, aby nebyla černá.

Šance, že půjde domů zatím není, zlobí ho stále tlak a srdíčko.A navíc právě stejně by s ním ted neměl kdo být.
To je právě ten další velký problém, ale to časem vše zvládnem, hlavně mamka.Mamce jsem o psychologovi už říkala, ale nechce. :pensive: :pensive: .
V pátek jdem zaplatit dluh, který tam zatím má, ale s tím jak se o něj starají a že mu zachránili život je ta částka opravdu směšná, ale samozřejmě když to pak spočítáme za půl roku, tak to už je celkem rána.Ale hlavně, že dostává co potřebuje.
10. pro 2008 v 18:17  • Odpověz
Isáčku, chudák malá jak plakala :cry: moc vám to spolu jste hezká rodinka, cítím z vás pohodu i když vím co zažíváte, ale fakt vám to sluší :slight_smile:
10. pro 2008 v 18:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.