• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj holky :wink:

písla jsem vám ipčko :wink:

iso

nevěščte hlavy,že dr řekl,že ani rehabilitace nepomůže,to není jisté.Děda má pevnou vůli a rehabilitace je skvělá věc,chce to zkusit a mít vůli,jasně,že to nepůjde hned napoprvé,ale zkusit se to musí.Držim moc palce.
Jinak fotka přítele dorazila,docela jsem koukala,musím říct,že teď vypadá mnohem lépe :wink:
O těsto na pizzu mám také zájem,nějaké mám píslé v sešitě s recepty,ale ráda zkusím další :dizzy_face:

zevi

to je děs s autem,jakmile se dostane do servisu tak se peníze z peněženky jen sypou.No hlavně,že vám pojede a bude dál sloužit :wink:
S cukrovím z loňska jsi mě pobavila,to bylo tak dobře schované až jste na něj zapomněli :grinning:

dudlík- u nás kupodivu dobrý,nemá ho a už se ani neptá a když,tak jen řeknem,že ho dal čertovi a Mikulášovi a hotovo.Nicméně jsi mi Iso připomněla,že naši mají doma také pro Fíka duddlíka tak jim ho musim vzít,protože oni jsou schopní při prvním zakňourání mu ho dát jak je znám,páč nesnesou,když Fíla pláče.Jsou dost rozmazlující,dají mu všechno co chce,kjolikrát šílim z těch sladkostí a máma mi řekne,!když on to tak chtěl..." no tak to supim a říkám,že kdyby chtěl ho**o,tak mu ho snad dají,protože ho tak moc chtěl a chudák brečel :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Takže jim ho raději hned vezmu toho dudlíka :wink:

Jinak s cukrovím jsem zatím nezačala,nebylo mi zatím moc dobře takže snad o víkendu,nakoupeno už mám,ale nic nebudu přehánět,maximálně čtyři druhy jestli se povedou :sweat_smile:
Včera jsem mluvila s kamarádkou a ona mi celá nešťastná řekla,že napekla za celou sobotu devět plechů vanil.rohlíčků a dala je do krabice do chodby a její desetiletá dcera šla s odpadkama,krabice si nevšimla,zakopla a spadla nan í a z devíti plechů zbylo osm celých rohlíčků :sweat_smile: :angry: :sweat_smile: To je k vzteku.
10. pro 2008 v 18:27  • Odpověz
ijet,
děkuju, no trochu jim to tam kazím :grinning: :grinning: .

To těsto máte na předchozí stránce:o).

luci,
chudák kamarádka, ale kdyby mi tohle někdo vyprávěl tak se počůrám smíchy :grinning: :grinning: .
Noooo, stát se to mě tak nevím :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
U nášich je to uplně stejný jak u vašich, co malá chce to tam dostane.Ale zase si říkám, díky bohu, že babičky máme :slight_smile: .Mám kamarádky co babičky nemají nebo jim absolutně nefungují....
10. pro 2008 v 18:44  • Odpověz
macej to je fakt super příběh, by mi ruplo :grinning: jo já našla jednoho dudlíka v kabelce, jsem se lekla co to tam dělá :sweat_smile:
Isáčku, nekazíš to vlbec kozo :grinning: :grinning: díky za těsto, mňam hned bych si jí dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dědu vám dají do kupy a pak se uvidí na jakým odd leží???
10. pro 2008 v 18:50  • Odpověz
A jakých fotkách se tady mluví??? Já chci taky, plosím!!

Macej, tak naše babi funguje stejně jako vaše.

Ondrášek mi začal dneska po odpoledním spaní zvracet. Slyšela jsem jak nahoře chodí, došla jsem si na záchod, vzala prádlo na pověšení a pod schodama jsem slyšela, jak chudáček začal brečet. Byl celý poblinkaný a v plínce průjem. Byl z toho nešťastný. Celé odpoledne v sobě nic neudrží, ani tu vodu pořádně ne. Chudinka je pobledlý a jediné co chtěl bylo mazlit se a koukat na Barneyho. Ze začátku byl ještě v pohodě, ale jak se blížil večer, byl čím dál unavenější, takže do postýlky šel na svou žádost už po sedmé hodině a před půl osmou už spal. Je mi ho tak líto. Manžel přivezl Kulíška, takže jsem do něj pár lžiček dostala, ale nechutná mu to. Teplotu naštěstí nemá. Tak uvidíme jaká bude noc.
Chtěla jsem se zeptat, když člověk něco špatného sní, jak dlouho trvá než mu začne být špatně. Pořád dumám z čeho by to mohl mít, ale to co jí on jím i já, tak jestli nějaká viróza. No a včera byl v jeslích, tak jestli tam něco. Ach jo, je to takový drobeček, jak jsem zvyklá na tu jeho nezbednost a živost, tak jsem z tohohle stavu docela vykolejená.
10. pro 2008 ve 20:54  • Odpověz
Jéé Kam, chudínek Odnra. Nemusíš mi vůbec psát, jakej máš strach, vždyť jsme si tím prošli nedávno. A to mi zvracel ve dvacetiminutových intervalech celou noc! Já se spíš přikláním k tomu, že je to nějaká viroza. My si tím prošli nakonec celej barák, naši, manža, já i malej. Manža dokonce dvakrát. Každopádně uvidíš zítra, kdyby měl teplotu, nebo to nepolevovalo, tak se dojeďte radši ukázat doktorce, ona mu prochmatá bříško a budeš klidnější. Jinak co nám doporučila doktorka: dávat vychlazený hóóódně oslazený čaj, nebo minerálku, nebo vychlazenou colu. Vše jen po lžičkách, dát dvě lžičky, počkat min. deset minut a zase dvě lžičky. To bříško se nesmí moc naplnit najednou, jinak to zas neudrží a dojde lehce k dehydrataci. Tak držíme palce, ať to brzy přejde a je to "jen" viroza.

Já se jdu vysprchovat a fláknout sebou do postele, dneska jsme s malým po O. nešli spát, tak jsem úplně kantáre.
Dočtu si vás zítra.

Pááá
10. pro 2008 ve 21:40  • Odpověz
Prochi: právě na vás jsem si vzpoměla, že jste si tím nedávno taky prošli. Naštěstí noc byla naprosto klidná, spal jako vždycky (vždyť taky co by zvracel, nic nejedl a pár loků vody nepočítám), tak uvidíme co nám přinese dnešek.
11. pro 2008 v 07:15  • Odpověz
Kam, chudák Ondrášek, jak je??? Pokud sníš něco špatnýho, projevý se to za 2hodiny :frowning2:

Holky já teď chodím chrupkat s Kubíkem po o skoro pravidelně, až se mi někdy zdá že usnu dřív než on :sweat_smile:
11. pro 2008 ve 13:39  • Odpověz
ijet,
nejdřív byl na ARU, pak na JIP na neurochirurgii a ted je na JIP na neurologii.

Malá měla v noci horečku 39st.tak jsme sráželi a už dopol.byla v pořádku.Teď už hodinu a půl spí a pak máme jít
ke kamarádce tady kousek od nás, aby si děti pohráli a my pokecaly, tak uvidím :slight_smile: .....

kam
a co malej, už je to dobrý??
11. pro 2008 ve 14:16  • Odpověz
Ahojky,
Ondra zatím dobrý, dneska ještě nezvracel, jedl jen rohlík a pil vodu a čaj, tak uvidíme. Snad to tak zůstane. Ale začínám mít pocit, že to skočilo na mě. Je mi nějak divně. Tak hlavně, aby byl Ondra v pořádku.
11. pro 2008 ve 14:33  • Odpověz
Kam myslím, že asi řádí viróza, tak ať je zase brzo klid :wink:
Isáčku, díky za vysvětlení, určitě bude brzo líp :wink: co Natka???
11. pro 2008 v 17:55  • Odpověz
autor
Nazdárek,
teda vy jste toho zas natlachaly, člověk tu dva dny není a už má dvě stránky na čtení a skoro plnou IP :o)

No, tak já jsem u našich. Mamka se sestrou mají napečeno skoro 10 druhů cukrovi a ještě budou snad něco dělat příští týden, ale to tu nebudu - nemusím mít všechno :o)) Při něčem jsem asistovala a něco si budu muset doma naplnit, protože tady by se to do vánoc zkazilo..

Mně se... sestry laptop .. píšu tenhl svůj příspěvek as potřetí a už ve wordpadu, protože mně to z koníka furt vyhazuje, dement jeden, nevim proč ... se sami automaticky přepínají okna ...

isacek - no, s tím dudlíkem bych byla naštvaná asi taky. Moje mamka sice taky trošku rozmazluje, ale obě babičky respektují naší výchovu (i když jsme měli dneska se sestrou menší "výměnu" názorů ohledně jeslí, školek a hlídání ....) ... Moje mamka je zas názoru, že se Terka za poslední dobu dost spravila ... A to tím, že nechce chodit ven - v praze .... Tady je venku celý odpo a normálně mi vytuhla už druhý den v 19.45, což doma jí uspáváme někdy do půl 9 večer ... Budu muset vymyslet od ledna nějaký "pohybový" programy - kurzy a tak ...
A co se týče dědy a lékařů - těm bych nevěřila ... Mně taky na plastice doktor řekl,že něktěří lidé mají otevřenou nohu do konce života - tím mi dal nepřímo najevo, že to platí i pro mně. A vidíš, jinde mně napravili za měsíc ... sice mi to teď trošku prasklo, ale věřim, že to zachráním ... Neboj, bude líp, věř tomu ...

kam,
na zvracení nejlíp pomáhá dětský černý čaj s glukouprem (ten je na energii) a dávat to po lžičkách ... Jinak Terku jsem z jeslí stáhla, protože vždycky když tam vlezla, tak byla nemocná ...

No, my máme dudlík taky jen na spaní, ale chtěla bych ho pomalu začít odnaučovat, i když nevím, jak to půjde, protože malá bez něj (na spaní) nedá ani ránu. Tak to budu muset řešit jinak ... Asi ustřiženou špičkou nebo co ...

Daduda,
zkus to v kojencích v umělý výživě .. A nebo to udat tady na bazaru...

Já vesele bylinkuju a mám pocit, že to má vedlejší účinky :o( bo mně bolí v krku, jsem utahaná, že chodím spát tady po malý hned v 9 a jsem strašně unavená ... tak budu zítra volat lékaře a napravovat to...

No nic, jdu na kutě. Brou ...
11. pro 2008 ve 21:07  • Odpověz
Ahojky, jenom nakukuju, co Ondra... Tak jak je Kam? Hupslo to i na tebe?

Holky, tuhle jsem někde četla moc pěknej příběh, jak maminka asi dvou, dvou a půl letýho kluka ho odnaučila od flašky. Řekla mu, že Ježíšek potřebuje flašku i s mlíčkem pro andílky v nebíčku a za odměnu že mu donese dárečky pod stromeček. Tak ještě ten večer nechal chlapeček tu flašku i s udělaným mlíkem za oknem, Ježíšek si ji v noci vyzvedl a pak mu za to přinesl dárečky. To je krásný, ne? Tak mě napadlo vám to napsat, jestli by to nešlo praktikovat i na ty dudlajze? Teda jen u těch, kdo se jich fakt chtějí zbavit :wink:
11. pro 2008 ve 22:29  • Odpověz
mapris,
to vidíme, že tě se.. sestry laptop :grinning: :grinning: :grinning: .Myslím v IP....

Byla jsem dnes večer s kamarádkou v ikee, koupit dárek mýmu tatkovi A HOKLÝÝÝ JÁ TO TAM MILUJŮŮŮ :sweat_smile:
Ani domů se mi nechtělo :dizzy_face: :dizzy_face:
12. pro 2008 v 00:44  • Odpověz
ahojky kočeny,

kam,
tak co Ondík, chudinka malej, to je fakt šílený, když mimoušci zvrací, my to zatím nezažili, jen když byla malinká, ale dokážu si to představit, jak je to musí obtěžovat a trápit....

prochi,
no jo, my s flaškou hned tak neskončíme, prostě když vidím, jak je v sedmým nebi, když si mličenko může vypít z flašky, tak ani nemám chuť ji zatím odstavovat :slight_smile: Ještě počkám :wink:

Jinak z cukroví mám kokosky, linecké, perníčky no a ještě to vypadá tak na čtyři druhy, že budu dělat určitě...jako vždy mě to chytlo :wink:
12. pro 2008 ve 13:00  • Odpověz
Ahoj Kočky,
tak se hlásím po hrozném včerejšku. Ondra je už celkem v pohodě, jen má řidší kakání, ale včera odpoledne to padlo na mě a hrůza. Ve tři jsem psala manželovi ať přijede co nejdříve a ješte, že přijel. Jen jsem Ondru vyndala po spaní z postýlky a tím má péče o něj končila. Motala se mi hlava a sotva jsem lezla. Velmi důvěrně jsem se seznámila s naší záchodovou mísou, děs. Naštěstí večer už to šlo, jen ta malátnost a průjem a dneska jsem už celkem(ťuk,ťuk) dobrá, jen zesláblá. Tak snad máme nejhorší za sebou. Manžel dnes zůstal doma, jen si dopoledne objel s Ondrou to nejdůležitější, takže se povaluji a teď jsem zasedla k PC. Večer si máme jít sednout z holkama, tak to ještě pořád zvažuju. Jsem zesláblá, ale doma už mi to leze na mozek, tak snad mi chvilka v restauraci neublíží.
A Ondra byl celý nešťastný, že maminka jen leží, byl sladký, jak chtěl být pořád u mě.
12. pro 2008 ve 14:29  • Odpověz
čusík baby :slight_smile:

asi fakt řádí nějaké střevní virózy, či co :frowning2: Kam, je mi tě líto, bo jsem to zažívala minulý týden, jsem nevěděla, kterou část těla mám nad mísu strčit dřív, co je akutnější :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a k tomu hnusné křeče v břiše...
jak jsem se trochu znotýrovala, vzápětí zase malý neměl chuť k jídlu, no a v noci se šíleně poblinkal (ale ťukťuk, tím to u něj skončilo a druhý den byl jak rybička)
a teď nám klepíruje manža, sice blbě mu bylo jen jednou, jinak nelítal, ale pořád si stěžuje, že má žaludek na vodě :unamused:

tak držím palečky ať je co nejdřív líp, resp. ať už se vám to nevrátí, hlavně malýmu, protože to je hrozný pohled, když se mrňousek trápí a člověk mu nemůže nijak pomoct :cry:

Isacku, co malá, je v pohodě? teplota už netrápí?

Mapris, to bylo dobrý v tom ípéčku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tebe možná sestry laptop se.. nás pobavil :sweat_smile:
12. pro 2008 ve 14:55  • Odpověz
Zevi: přesně tak, jestli se Ondra ve středu cítil, jako včera já.... Je mi z toho úzko, bobeček malý. Pořád se mu nechce moc jíst, ale jinak se už projevuje jako vždy.
12. pro 2008 v 15:03  • Odpověz
Kam, to se brzo srovná, Prochi taky přece psala, jak jí pak Péťa nechtěl jíst, si to drobci malí moc dobře pamatují, jak to blinkání bylo hnusný :cry:
12. pro 2008 v 15:09  • Odpověz
zevi,
malá je už taky v pořádku, včera jsme celé odpoledne byly u kamarádky a děti tam tak řádily,
že ji v tu chvíli už nic nebylo :slight_smile: :slight_smile: ..

Jsem ted dopekla tatrankové pracny a jdu do pelíšku :slight_smile: .

kam,
fajn, že to bylo takhle jedno denní, jen jste se pročistili.To zvracení je hrozný pro nás natož pro ty naše mrňata.
13. pro 2008 v 01:20  • Odpověz
isacku,
ještě jsem včera zapomněla napsat, že jsem taky dělala myslím jednou z tatranek, není to špatné, ale nějaký znatelný rozdíl jsem nepoznala :wink:
To je jak s těma tatrankovýma kuličkama, nechutnaly mě zdaleka tak, jak rafaelo :dizzy_face:
13. pro 2008 v 10:33  • Odpověz
Luci,
vše nejlepší k dnešnímu svátku :slight_smile: .Hlavně se opatruj....

jito,
je fakt, že je to hodně podobné, ale ty tatrankové pracny nám chutnají trošičku více.A hlavně šly uplně perfektně vyklepnout.Rafaelo dělám taky a to je určitě lepší než tatrankové.Zrovna včera jsem sháněla salko, ale vůbec nikde ho už nemají.Tak je udělám za sušeného mléka, to je taky dobré.

Přítel je celý víkend v práci, tak už mi z toho hrabe, páč v prosinci dělají i neděle a fakt s námi vůbec není :pensive: .
Za hodinu přijedou aspoň naši a budou hlídat malou, pojedu za dědou do Motola.
13. pro 2008 v 11:44  • Odpověz
Přidávám se ke gratulaci, Lůco vše nej!!!
13. pro 2008 ve 13:21  • Odpověz
Ahojky, taky gratulujeme a posíláme hubana :grinning:

Včera jsme byli celý den ve městě na nákupech, dopoledne my a odpoledne jsem jela s maminou, byli jsme sami a bylo to super a domu jsem přivezla pizzu, hmhmh ta byla mňamozní

Kam, už je to lepší?
13. pro 2008 ve 14:19  • Odpověz
Ijet: už to jde, jen pořád já ani Ondra nemáme chuť k jídlu. Posuzuju Ondru podle sebe, přeci jen jsme měli to samé a já teda vůbec nemám pocit hladu a pořád se cítím tak nějak divně.
13. pro 2008 v 19:58  • Odpověz
autor
nazdárek holky,
jsme před hodkou dorazili ... Jsem asi půl hodky přerovnávala mrazák, páč mi maminka objednala asi 5k pangase a nemám to kam dát :astonished: :rolling_eyes: a to jsem si "naštěstí" přivezla jen 4 kusy vepřovýho ... budu v týdnu vařit o 106, aby se mi mrazák trošku "vyprázdnil".

Kam,
tak ať je Ondra brzo o.k.

macejka,
zase bych něco prošvihla ... Všechno nej k svátku, hlavně zdraví :o)))

Manžel uspává malou, jdu na kutě. Hezkou neděli.
13. pro 2008 ve 22:10  • Odpověz
nazdárek :slight_smile: tady se opravdu asi peče a gruntuje o 106 :confused: :grinning:

já jdu na to teprve teď, když jsem ty loňské zasloužilé kousky vyhodila (mohla jsem je použít jako atrapu, že? :sweat_smile: )
přijede babi, tak budem žmoulat, moučit a válet spolu :wink:

páč přes víkend jsem zahálela, v sobotu jsme jeli do Vídně na vánoční trhy, nemáme to daleko, autem jsme tam za hodku a půl, takže to vyhrálo před Prahou, kterou jsme měli původně v plánu :slight_smile: lidí tam bylo jak much, nedalo se pořádně ani protlačit ke stánkům, natož něco nakoupit, ale ani jsme to neměli v úmyslu, jeli jsme tam se známýma spíš kvůli dětem, aby viděli světýlka, nazdobené stromečky a všechny ty blýskavé parády, takže mrňata byly spokojené, my si dali vídeňský punč a klobásek a vlastně jsme byli spokojení taky :sweat_smile:

přidávám se k opožděným gratulantům, Luci k svátku vše nej, hlavně zdravíčko :slight_smile:
15. pro 2008 ve 14:44  • Odpověz
ahoj konzenky,

Lucince vše nejlepší k svátku a velká gratulace k maséééérce, super!! :slight_smile:

Asi všichni pečete nebo co, že? :wink:
Já jedu ve čtvrtek teprv kupovat dárky pro manžu a dokupovat zbytek, vše na poslední chvíli, ale nenervuju, určitě všechno seženu, co mám navymýšleno :wink:
15. pro 2008 ve 14:44  • Odpověz
Ahoj kočky,
já mám už vše nakoupeno a většinu cukroví nazdobeno, v so budu dodělávat 3 druhy páč budou s krémem a ještě dělat vosí hnízda a nepečený kuličky. Taky bych nějaký den měla pobalit dárky :sweat_smile:
Zevi, až na ty lidi to muselo být moc hezký :wink: ale právě z těch lidí by mi švihlo :angry:
Jitu, halvně že máš vymyšleno :grinning:
15. pro 2008 v 17:19  • Odpověz
ahojky,

tak já mám taky už vše nakoupené,jen zabalit, ale to nechám až na poslední chvíli.
Dnes ještě budu péct ořechy, zítra vosí hnízda a rafaelo kuličky a asi končím s cukrovím.

Zevi,
kamarádka byla ve Vídni minulý víkend a nadávala na ty davy lidí, a že už nikdy :slight_smile:

Luci,
tak super, že jsi to zvládla.Gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

Holky, ale asi spíš jen ty Pražský, nebo poblíž Prahy.Kdyby jste chtěli na natáčení toho pořadu"víc než pravda", tak mi písněte.Ale natáčecí dny jsou v lednu, 19, 20, 21, od 11h.do 17h, což je blbé kvůli hlídání.A nebo na poštu pro tebe, ale nevím zatím natáčecí dny, to bývá o víkendu a též celý den.

Okolo mě jsou opět samé těhulky, tak to na mě zas nějak dolehlo.V so. jsem se ptala přítele, co by dělal kdybych opravdu náhodou otěhotněla, jenom přeci žádnou antibaby neberu.A celkem hodně mě překvapil, neb ještě před několika měsíci mi tvrdil, že nechce za žádnou cenu a poslal by mě na potrat.Tak mi řekl, že by to bylo hodně nečekané, musel by to vydýchat, ale nakonec by byl zas rád a určitě by ho chtěl.
Což mé srdíčko pookřálo a udělal mi velikánskou radost :slight_smile: :slight_smile: .
Ale opravdu si nejdřív musíme počkat jak dopadne ten byt a jak to bude s dědou.
15. pro 2008 v 17:54  • Odpověz
Tak já na pečení už peču, mám toho už plné zuby, sladká chuť mi už leze krkem. Ani ty svoje oblíbené vosí hnízda dělat nebudu. Mám 6 druhů, to stačí.

Isa: tak to je příjemný posun v myšlení přítele. Jen tak dál a za chvíli budeš taky těhulka :wink:

Jita: tak ať dárky pořídíš. Já už mám 98% všech dárků i zabalených.

Ondra už mi začal trochu jíst, ale dneska jsem udělala blbost a nechala se přesvědčit a dala mu jogurt a nesednul mu a trochu si ublinknul. Tak doufám, že jsem mu to zase nerozjela. Nafackovala bych si nejraději.
15. pro 2008 ve 21:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.