• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
No to jo, ukecaná to je, ale ne v přítomnosti cizích lidí, včera na návštěvě seděla jak pecka a jen si hrála a všichni říkali, že je tak hodná, že se ani moc nesměje, že bude introvert, nijak se neprojevuje,jen sedí a hrajesi, ale doma taková není, doma je svá, usměvavá, upovídaná, někdy uvztekaná, prostě jako doma, nevím, ale na té návštěvě u cizích byla jak vyměněná...
21. kvě 2007 v 10:00  • Odpověz
Tak se asi předvádí, aby ji nikdo nepomluvil, že zlobí. :grinning:
To se mi taky stává, všude říkám jak je upovídaná a zvědavá a když někde jsme tak je jak mílius :slight_smile: .Ale jen do doby než se rozkouká :sweat_smile: ..
21. kvě 2007 v 10:13  • Odpověz
Isacek: tak ten náš se na návštěvách směje, hraje si a je moc hodný. A doma se taky stane, že pobrekává a je pěkně protivný.

Holky dáváte některá na pití samotnou kojeneckou vodu?
21. kvě 2007 v 10:54  • Odpověz
Ahoj holky jsem uplně v pr....a nestíhám :grinning:
Mám pěkně žahlý zádíčka, a tohle počasíčko miluju, už asi postavíme bazén. Tak v pátekj jsem byla s holkama z práce na pivku, měli sezení a pozvali i mě. Honza měl nočku a Kubíka hlídala mamka, no brečel jí a hledal nás, vrátila jsem se ve 22.30 a to už Kubík hajal. Docela jsem si to užila a hlavně odreagovala, jinak jsme pořád venku a k večeru grilujeme, a pak domácí blázinec a hají, stýská se mi po vás ale jistě chápete :sweat_smile:
Novinka: máme nahoře třetí zoubek, protivnej byl jak dlouho tak mi to bylo jasný :unamused:
Byli jsem v ZOO v Chomutově a malej neměl náladu asi 30min. řval jako tur a nebyl k utišení, no lidi koukali jak tydýti :angry: .Mám pár fotek tak až se namža vrátí z Brna tak je sem hodím, nejsem schopná si zapamatovat jak na to :angry:
Teď přemýšlím co jsem vám chtěla ještšě písnout, opět pospíchám, a jsem mimo :angry:
21. kvě 2007 v 11:03  • Odpověz
kamhajek-no jasne ja davam na piti jen samotnou kojeneckou vodu,malymu totizhrozne chutna :grinning: :wink:
21. kvě 2007 v 11:54  • Odpověz
kamhájek- taky se hlásím k těm šťastným maminám,co jim dítko pije i samotnou kojeneckou vodu :wink: . Většinou to střídáme obden- voda- ovocný čaj
ijet-gratulace k 3. zoubku :slight_smile:
21. kvě 2007 v 18:29  • Odpověz
ahoj,je normalni aby 2mesicni miminko pribylo na vaze za 14 dni jen 150g?
21. kvě 2007 v 19:15  • Odpověz
ijet,
to byla teda smršť, máš toho teda fakt hodně a gratuluju k zoubku :slight_smile:

poupe,
já se v tom příbytku na začátku nějak nevyznám, tak si netroufám radit :frowning2: Nejlíp ti asi poradí dr, ¨když tam nemáš cestu, tak jí třeba brnkni a budeš klidná, ale každý dítko určitě přibývá zcela jinak :wink:
21. kvě 2007 ve 21:00  • Odpověz
Poupe: v chtrých knížkách píší, že by dítko mělo přibývat 150 až 200gr za týden, ale každé mimčo to má jinak. Doktorka ti určitě poradí.

Tak já zítra zkusím dát jenom vodu. Ještě mi tedy moc nepije, ještě kojím, ale při obědě nebo večer mu pití pořád nabízím a teď v tom teple častěji.
21. kvě 2007 ve 21:04  • Odpověz
Poupe-urcite si s tim nedelej hlavu,obzvlast pokud kojis,kojeny deti pribiraj ve skocich,takze pokud ti za 2 tydny pribere 150g pristi muze pribrat klido 400g :wink:
21. kvě 2007 ve 22:41  • Odpověz
Ahoj kočky,
dnes vyrážíme k našim...
Myslíte, že by bylo OK, kdybych malou dala v těchto dnech,kdyby bylo horko jako poslední dva dny do bazénku na zahradu??? Mám pořád takový strach, že by se třeba mohla nachladit nebo tak, že se ještě nikdy nekoupala venku a přece jen, kdyby zafoukl větřík.....kdy budete koupat venku vy???
22. kvě 2007 v 07:14  • Odpověz
JIta-zrovna dneska jsem o tom taky premyslela,ze mu ho mozna taky zprovoznime,ja bych se toho nebala pokud bude vedro jako vcera tak si myslim ,ze nastydnout fakt nemuze :wink:
22. kvě 2007 v 08:45  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Kubík ještě nebyl polně v bazénku, ale 2 dny jsem mu dala škopek z vodou a hoďku byl od něj klid, máme na dvoře břízu a dělá malinkej stín (je ořezaná, prožezaná)tak pod ním jsme seděli a malej se ráchal :grinning: to se mu líbilo. Byl uplně nahatej a čůral kde se zlíbilo :sweat_smile:
22. kvě 2007 ve 20:37  • Odpověz
Ahoj kočenky :slight_smile:
téééda, ani nečtu, co jste tu popsaly, bo tolik času nemám :grinning:
Ivuša se v bazénku už koupala min. pondělí 14.5., u babi na zahradě, ale nanosili jsme ji tam teplou vodu a dali jsme tam slunečník, ať na ni moc nesvítí slunko. Já jsem tam seděla s ní, ale nikdo nás nevyfotil :unamused: , ovšem musely jsme vypadat komicky :grinning:

No a toto pondělí jsem já už byla ve velkém bazéně, dokonce jsem to už prubla bez neoprénu, voda měla 22°C :stuck_out_tongue_closed_eyes: a přežila jsem to.
Ivanka ta si od babičky vyloženě vynucuje, aby s ní k tomu bazénu šla, ona ji podrží u toho rantlu a ta v tom čachá rukama a vůbec ji nevadí, že je to tak studené, řechtá se jak opica. Tak jsem si do toho bazénu vlezla a chtěla jsem vědět, jestli se bude tak řechtat, když ji tam namočíme nohy, vzala jsem ji v bodyčku a namočila ji nejdřív trošku šlapky :slight_smile: No, tvářila se dost překvapeně a důležitě, až si trochu zvykla, tak jsem ji už ponořila více a pak s ní v té vodě jezdila. Opět se řechtala jak koza :grinning: . Pak jsem ji zas vrátila babičce, která stála venku a cákala jsem na ni tu vodu. Nejdřív jsem si jen tak oklepala ruce, ale pak jsem ji už ocákávala pořádně a ta pištěla a poskakovala :grinning: , prostě vodomil :confounded:

Ovšem její láska k vodě se včera docela vystupňovala :slight_smile:
Jsem včera uklízela v ložnici, utírala jsem poličku nad postelí a tak jsem měla kyblík s vodou na lůžku. Ne že mi ho ta kozena stáhla dolů :grinning: Polila postel zvrchu, zboku, koberec a ještě stěnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem myslela, že ji zahluším :angry: Utíkala jsem rychle pro prostěradla, které jsem měla nachystané do pračky a zkoušela jsem tu vodu rychle vytřít. Kyblík s troškou vody jsem dala na zem, na druhou stranu postele.

No ne že ten kyblík ještě dorazila a vylila ten zbytek :grinning:
23. kvě 2007 v 10:54  • Odpověz
Teeeda Dashak,
to jste měli doma veselo, jako u vodníků :grinning:
To je fajn, že tak Ivanka miluje vodu, a že řádí ve vodě :slight_smile:
23. kvě 2007 v 11:34  • Odpověz
autor
ahojte holky,

no to my jsme pořád bezzubí a občas protivní, asi tím horkem. Teď se mi na včerejšek vzbudila v půl 2 a uklidnilo jí až mlíko a dneska frajerka vstávala po půl 4tý. Tak nevím, jestli je to tím horkem a nebo se prořezávají zuby. Těžko říct. Mně se konečně začíná "trošku" hojit ta noha, tak snad to nezakřiknu ...

dashak,
tak to jste měli veselo. Včera se Terka doplazila ke květináči a normálně slyším, jak kamarádka na mně volá - naše slečna měla ruce v květináči od zeminy a nejhorší bylo, že měla v ruce takový žlutý lepivý štítek - na kterej se lepí všelijaká tak květní havět a broučkové. Ještě že to nedala do pusy. Tak jsme to s kámoškou myli asi půl hodiny nad umyvadlem,jak jí to lepilo. Jinak to kamarádky malý torpédo (1,5 roku) docela zvládáme. Vlastně to zvládáme obě dvě, až jsme z toho překvapeni. Sice je tu bordel jak v katakombě, ale aspoň se psychicky připravuju na to, co mně čeká, až Terka začne lézt a chodit :o)))

Naše Terka se ve vaně koupe teď už na bříšku a na všech čtyřech. Má tam takovou gumovou podložku a ještě lehátka. O to lehátko je opřená a cáká tak, že jsme mokří i my s manželem :o))
23. kvě 2007 v 17:19  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak náš malej má asi aft v pusince,dostali jsme na to genciánu.
Nemáte s tím některá zkušenosti? Je možné,že kvůli aftu moc dítko nechce jíst? Dost se mi dnes u jídla vzteká a je mrzutý,tak si myslím,že by ho to mohlo bolet,co myslíte? :unamused:
Nevíte,z čeho se vlastně aft dělá?
díky za rady
23. kvě 2007 v 19:25  • Odpověz
Ahojky raculko :wink:
ja mam aft vzdycky kdyz na me neco leze,ale nakonec se to umoudri tak mi zbyde aspon ten aft na pamatku :sweat_smile: A nebo je to taky nedostatek vitaminu B..co vim :wink:
23. kvě 2007 v 19:40  • Odpověz
A bolet ho to muze urcite,je to fakt neprijemny :unamused:
23. kvě 2007 v 19:40  • Odpověz
raculko,
to já když jsem měla aft, tak mě to bolelo při jídle, tak je dost možné, že to je tím, snad to bude brzy pryč :wink:
24. kvě 2007 v 07:36  • Odpověz
Ahoj holčiny :slight_smile:
venku je pařáček a tady mrtvo :pensive:

Kuba je pořád v lavóru, budeme muset koupit bazének. Klube se nám čtvrtý zoubeček, tak že bude mít 2 dole a 2 hned nad nima :grinning:
Jinak se nám vrátil tatka, moc se mu prý stýskalo a když ho viděl malej div neběžel k němu :dizzy_face:
25. kvě 2007 v 17:40  • Odpověz
ahoj ijet,
my dnes byli poprvé na verandě ve vaničce při otevřených dveřích na balkon...páč venku hodně foukalo...a docela se líbilo...jinak táta doveze dnes bazén od ségry, tak už se těším, že se v něm vyrochním možná i já :dizzy_face:

Tak už jste zase všichni pohromadě...
25. kvě 2007 ve 20:14  • Odpověz
Ahooj holkyy,
to jsou vedra co ja jsem z toho uplne zplavena,ani nemam silu zasednou a napsat vam :sweat_smile: :unamused: a Tadik chudinka taky pozbyl veskerej elan :grinning:
Navecer prselo tak jsem si rikala jee super,konecne se vycisti vzduch a bude normalne dychat,ale omyl je dusno uplne stejny :frowning2:
Koupali jsme se dneska v tom nafukovacim bazenku,Tadovi se to moc libilo,jen chtel vylezat,trhat travu a tu pak hazel do vody :angry: je to proste cislo
25. kvě 2007 ve 22:14  • Odpověz
Mate nekdo zkusenost s antikoncepci Cerazette?plne kojim a mam pri brani antikoncepce menstruaci(2mesicni holcicka).
26. kvě 2007 v 11:43  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
já v tom vedru funguju tak na 20% :sweat_smile:
dávám na vás, dneska jdem taky do bazénku, teda jestli nevypluju dušu jak ho budu nafukovat :grinning: jinak budem muset počkat, až se nám vrátí táta z roboty :confounded:
a už se nám taky vyklubal třetí zoubek, po měsíčním trápení :angry: a prosvítá čtvrtý :slight_smile:

poupě, já dozobkávám už třetí balení, kojím o 106 a MS nemám a ani ji nepostrádám :grinning:
26. kvě 2007 ve 12:00  • Odpověz
Poupe-zacala jsem ji brad hned na konci sestinedeli,kojim a MS nemam a rozhodne mi to nechybi :grinning: ,ale v tom pribalovym letaku pisou ze Ms klidne muzes mit,ale taky nemusis :wink:
26. kvě 2007 ve 21:21  • Odpověz
zevi,
teeeda, vy máte zoubků :slight_smile:

Jinak Maruška udělala zase docela pokrok ( v rámci možností :grinning: ), že už se ze sedu dostane na bříško...jsem se hrozně divila, když jsem ji dala na zem sednout a po chvíli byla odplazená 3 metry jinde :confused: :sweat_smile:
27. kvě 2007 ve 14:26  • Odpověz
Poupe

taky beru Cerazette a plně kojím už 5 měsíců, a MS nemám a též mi vůbec nechybí :slight_smile:
27. kvě 2007 v 15:37  • Odpověz
Ahojte,

tak já se taky zapojím, obdivuju vás jak přes den stíháte aspoň an chvíli zasednout k PC, já mám skoro 5 měsíční dítko a to mě maximálně zaměstnává, jakmile se ráno vzbudí a nakrmím ho tak si chce hrát, ale beze mě ani ťuk, tak je to taky zajímaý, od porodu jsem neměla uklizeno, nestíhám moc vařit a příjdu si jako neschopná manželka, nevím nevím jak to bude dále pokračovat a to si nedovedu představit, že bude malej lízt, to mě asi odvezou do blázince. A jak to řešíte vy přes den, jak uklízíte a vaříte? Koupila jsem si na malýho šátek, ale nechce v něm být, pořád se mi v něm šprajcuje a brečí, chtěl by být pořád u mě to je dobrý. Když ho ale položím do kolíbky tak je to konec, nevím jestli už bych ho neměla třeba dát na chvíli sedět nebo tak, třeba by ho to zabavilo, ale jinak si hrát sám neumí, asi jsem si ho tak naučila, ale teď už nějak nevím co s ním a docházejí mi síly, v poslední době jsem z tohoi dost podrážděná a odnáší to chudák manžel :frowning2:
27. kvě 2007 v 16:01  • Odpověz
Makelka: Určitě bych ho moc neposazovala, je ještě docela malý. Ale určitě už by si ho měla nechat ať se aspoň na chvíli zabaví sám. Ze začátku bude určitě brečet a dožadovat se tvojí pozornosti, ale chce to vydržet a nechat ho chvíli pobrečet a on si postupně zvykne. Hlavně, aby měl kolem sebe hračky. Takhle by si byla jeho otrok. Ondra si sám vystačí tak hodinku, někdy víc někdy míň, tak si ho vezmu třeba na chvíli na klín a pak ho dám zase na zem, ale mi jsme přeci jen starší, tak už si víc vyhrajeme :wink: .
27. kvě 2007 ve 20:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.