• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Prochi i ty jedna potvoro :angry: včera ani ťuk a dnes vyžereš taková krásný číslo ty číslo :grinning: :grinning:
Já jsem naplnila medový trubičky a budu dělat vosáky, no mo cse mi nechce ale slíbila jsem to.

Jinak holky, máte všechny moc krásná přáníčka a krásné dětičky, budu muset taky neco vytvořit, kdybby se mi alespoň podařilo vyfotit Jakuba, ale on vidí foťák a je konec :frowning2:
20. pro 2008 v 16:37  • Odpověz
autor
cau holky,
my jsme dorazili na slovac dneska rano po devate, vyrazili jsme nekdy kolem 4te a vyplatilo se ... Vyjimecne jsem se nestridala s manzelem v rizeni a prochrapala celou cestu...

prochi,
teeeda prochi .... :grinning: :angry: ty jsi ale mrska ....
No, ja jsem nejak sladky extra nemusela pri terce, jinak jo :o].Tady obcas ochutnam co jsme dovezly a tady baby udelala svoje super karamelove susenky a dalsi troje rezy .. Tak jsem zvedava, kdo to bude jist ....
Ja ted jak piju ty bylinky tak nemam moc chut na sladky ani na alkohol ... a to jsem vzdycky po obede musela mit neco ke kave a vecer aspon sklenku vina nebo bavoraka a ted nic .. tak doufam, ze mi to vydrzi :grinning: ...

No, ja jsem vcera fakt mela den blbec, a hlavne ve ctvrtek ... Vcera jsem udelala sice vanocky, ale takovy paskvily, ze jsem to chtela odnyst kachnam do jezirka ... A ve ctvrtek jsem plnila tri druhy cukrovi ... JENZE :angry: :angry: :angry: :angry: jsem to taky zprznila ... krem se mi srazil ... Do cokolady jsem namocila to co jsem nemela, takze je to sladke jak cecek ... :angry: :angry: a jediny, co se mi povedly byly kosicky, JENZE napln je zas tmava vic nez mela, takze to chvilema vypada jak h.... Bych si nejradsi nafackovala ... Tak doufam, ze to pristi rok bude lepsi ...

isacek,
no, co deda? Taky mne zajima jak se dari ...
Muj otec je na tom po operaci docela psychicky spatne ... furt jen lezi, beduje ... A spi ... Pak si stezuje, ze nemuze spat v noci - kdyz spi hodne pres den :angry: :angry: . Doktor mu pry rekl hodinku prochazky denne .. Ale to on ne .. a pak se divi, ze se mu nemuzou nastartovat streva ... Fakt chudak moje mamka ze sestrou ... maji peci o statek sami na starosti ...

Jinak Terka mi ted zacala nejak blbnout s jidlem ... :angry: :angry: :angry: K snidani sni tak pulku jogurtu ... Obed NASTESTI celej ... Ale obcas vynecham polivky, protoze pak u nich dela sceny ... No a odpo to samy ... Obcas pulku rohliku, nekdy ovocnou presnidavku ... ovoce ani omylem ... tak jsem vyzkousela z jedne knizky [Aby detem chutnalo] puding s tvarohem, tak to zdlabla jak nevim co ... Ale sladkosti to by mohla furt ... Se tady u babi a dedy naobedvala, otevrela si dvere do komory a uz sla pro takove kukuricne kulicky ... :angry: :frowning2: , No, ale ona kdyz neco shodi, tak si myslim, ze to nebude na skodu ... protoze ma dostatecny zasoby :grinning:
20. pro 2008 v 17:51  • Odpověz
Ahoj Kočky,
tak máme za sebou firemní posezení a dneska zabijačku. Jsem nacpaná až k prasknutí, teď mám určitě větší pupek než naše těhulky :grinning: :grinning: :grinning: .

Ondra byl od včera na večer a celý dnešek u babičky a shodli jsme se s manželem, že za ten den zvlčí až to není hezký. Ale co, aspoň nějaké hlídání.

Zítra nás čeká vánoční besídka, pak už jen dva dny a budou tu vánoce. Já se tak těším, po večeři půjdeme vyhlížet na balkón Ježíška a zatím manžel a děda nanosí pod stromek dárky. Hlavně, aby jsme byli zdravý, teď pořád někdo stoná.

Mapris: na barvu krému nekoukej, hlavně když chutná.

Já dneska dobalila poslední dárky, teď už jen manžel složí židli pro mamku a na ní jen přidělám mašli.

Ijet: já se musím přiznat, že vánoční přání mi dělala kamarádka, nějak na takové výtvory nemám čas a buňky :wink: .
20. pro 2008 ve 21:02  • Odpověz
kam,
my jsme dnes dopoledne byli u známých, tak jsme posvačili jitrničky, tlačenku a masíčko, tak jsme ani neobědvali :grinning:

Já zrovna koukám na pohádku, čtu emaily a balím dárky, Maru spí a odpoledne zkusím Marokánky, jinak toho mám už tak akorát...
21. pro 2008 ve 13:38  • Odpověz
autor
nazdarek, zdravim ze slovenska ...
Terka spi .. chlapi neco kuti a ja si tu "hraju" s nastavenim mobilu ...
cukrovi jsme uz tady zacaly ochutnavat a normalne na ne nemam moc chut ... Babi tady udelala pagace a k snidani a k veceri mam rohlik s klobasou :o] abych vyvazila ten prijem sladkeho :grinning: :grinning:
21. pro 2008 ve 14:18  • Odpověz
Isáčku, přejeme Natce všechno nejlepší a posíláme hubana :wink:

Holky já vám tu zabíjajdu tak závidím :sweat_smile: to bych si strhla pajšl :grinning:
21. pro 2008 v 18:44  • Odpověz
ijetka,
děkujem:o).

S dědou je to stále nějak stejný, je pořád na JIPce, nemluví a stále částečně nepohyblivý.
Nepoznává nějaká slova ani písmena, ale určitě to chce čas a dožene to.Doufáme!!!
Na štedrý večer to bude přesně měsíc co se to stalo.Je ale už hodně pohublý, nemůže přijímat potravu,
protože má zůžený jícen, tak dostává přímo nějakou sondou do žaludku umělou.

Fůůůj tak já vám zabijačku nezávidím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , tohle nemůžu ani vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Týýý jo holky za tři dny už je štedrý den, mě to pořád nějak nedochází :slight_smile: :slight_smile:
Ted večer jsem balila dárky, páč chlapa mám na mecheche a vůbec mě to nebavilo a je to na tom hodně i znát :grinning: :grinning: .
21. pro 2008 ve 23:15  • Odpověz
Isa: Natálce přejeme opožděně vše nejlepší k svátku :wink: .

Jo,jo, vánoce jsou tu coby dup.

Mapris: já od té své střevní běhavky, taky nemám chuť na sladké. A to mi kamarádka přivezla celý medovník a já na něj vůbec nemám chuť.
22. pro 2008 ve 12:51  • Odpověz
Isáčku vždyť je to taková mňamóza :grinning: :grinning:
Taky mi nepřijde že bude štědrý den, ale u mě je to tím sněhem :frowning2: kdyby byl tak jo :cry:

Včera večer když malej usnul jsme nazdobili stromeček, já už se nemohla dočkat, no je pořádnej :sweat_smile: a ráno Kubík byl u vvytržení a začal že byl hodnej, že ježíšek přinese dárky, že bude mítz hračky a oblečení a že jsem byla hodná i já tak mi prý taky něco nadělí, krásně mu svítíli očíčka, je to fajn že mají víc rozumu a člověk si to víc užije :grinning:
No a teď ta bomba na konec, zapla jsem mu blikátka chvíli šly a pak konec :angry: tak že jsem žhavila drát tatkoj do práce ať koupí jiný, sehnal poslední!!!!Je to pech když se něco podělá před svátky :grinning: :grinning:
22. pro 2008 ve 13:16  • Odpověz
Ijet: jdu zkontrolovat světýlka na stromek :wink:
22. pro 2008 ve 13:19  • Odpověz
autor
cusky maminy,

isa,
natce vsechno nej ... zase jsem neco prosvihla, jako vzdy :angry: .

ijet,
tyy jo, tak to je pech, ale kdyz se neco podela, je to znameni, ze vse dopadne dobre .. My jsme Terce stromek ozdobily ve ctvrtek .. Svicky "zatim" funguji. Terka ze stromecku byla nadsena .. Tady u babi jeste ozdobeny nemame .. bude umely a asi ho ozdobime az zitra vecer ...

Mne vanoce taky nejak nedochazi, asi tim jak pise ijet - ze neni snih. Vcera jsme se s malou byli tady projit aspon okolo baraku a nekteri lide meli ozdobene - osvicene - stromky tady venku, tak jsem si pomalu pripadala jak nekde v americe nebo kde. Darky bydu balit asi na stedry den.

Mala tady spi v jednom pokojiku sama. Dneska jsem u ni byla skoro co dve hodiny, tak jsem rano byla uplne out a musela si po obede dachnout. No a v noci jsem ji nejakym zahadnym zpusobem nasla pod postylkou a skrini [spi na posteli a postylku ma jako zabranu], tak jsem vymyslela, ze ji rozlozime nahore v obyvaku sedacku [spime hned vedle v loznici], tak ji manzel odpo uspal na sedacce, tak uvidime, jestli bude spat lip .. Dneska dorazil svagr a Terka z nej byla nadsena .. Tak u jsme tady konecne kompletni. Manzel se svym otcem jeli do madarska [jsme u hranic] koupit kapry a okouknout nove termalne kupele .. At furt nelezime, neprezirame se a nespime tady doma. Maly se dost vcera spustila ryma - bodejt by ne, kdyz si doma sundava v noci ponozky a pak mela na ctvrtek uplne ledovy ruce a nohy, tak prskala a cekala jsem, kdy se ji ryma spusti a ona vcera :unamused: , tak nemuzem ani na navstevu tam, kde maji deti. Meli jsme jit dneska ke znamym, co jsme s nima byli v chorvatsku, ale volali, ze maji take maleho nemocneho .. takze je to na prd a trcime doma .. Navic jsem nedohledla na tatku pri baleni hracek, tak tu terka sebou nema nic a musime ji bavit blbinama ... Ale jezisek ji toho snad nadeli vic, tak pak bude mit o zabavu postarano :o] jsem zvedava .. to zas orvu .. jako loni ... :grinning: :grinning:
22. pro 2008 ve 13:59  • Odpověz
Ahoj holky,jdu vás opět po nějaké době pozdravit.Zatím je mi pořád stejně,dopoledne blbě a žaludek jak na vodě,odpoledne už je to lepší.

prochi
moc jsi mě nepotěšila s tím,že je ti stále špatně,doufám,že mě to také nečeká.
A co ty Jiťo,tobě je dobře od začátku,že?závidím ti :dizzy_face: :sweat_smile:

Holky,jsem děsná ostuda,ale ještě nemám všechny dárky takže dnes odpoledne to jdu dohánět :sweat_smile: Snad pořídim.Pro sebe jsem vymyslela(teda kamarádka mi poradila) dárkové poukázky do nějakých hadříků,to je pro mě nejvděčnější dárek a po N.roce si půjdu něco pěkného koupit.Přítel souhlasil,prý aspoń nemusí nic shánět na posl.chvíli.on je pořád na bytě kvůli rekonstrukci tak nemá čas někde běhat.

cukroví- mám čtyři druhy,rohlíčky,linecký,nutelový a sněh.pusinky s nutelou a víc už nic.Ještě jsem si vše nakoupila na marokánky a chtěla jsem je udělat,ale už ne nebavilo mě to,ale to hlavně tím,že mi nebylo moc dobře.Ale marokánky si někdy udělám jen tak,mimo vánoce :dizzy_face:

zabíjačka- tak to já bych normálně záviděla a hned bych si také dala,mňam křupavý masíčko a občas jelítko,tlačenka a jitrnička,hmmm mňam.Ale momentálně nemám chuť na nic,je mi ze všeho zle a je mi špatně i z hladu takže kolikrát do sebe něco soukám,jen abych neměla hlad a nebylo mi blbě. :sweat_smile:
22. pro 2008 v 15:43  • Odpověz
Jo a ani nevim jesrli jsem vám psala,že jsme byli u zubaře,někdy v půlce prosince.Byli jsme u dr,u které jsem pracovala tak to bylo fajn,Fík byl zlatej,překvapil mě,otevřel pusu,nechal se prohlídnout,byl bez "červíka" takže dobrý.Moc ho bavilo mačkat křeslo,furt se na něm vozil a taky ho bavilo natáčet vodu do kelímku.Kelímek už asi stokrát přetékal,ale on furt mačkal :sweat_smile: Ovšem v pohodě byl do doby,než mu dělalai rtg,bál se toho tubusu,musí být blízko u pusy,aby se fotka povedla takže dr držela rtg,já tabulku v jeho puse a sestřička rychle mačkala,aby byl snímek hotový.Dělali mu ho proto,že má obr mezeru mezi h.jedničkama tak pro jistotu jestli tam nemá v dásni ještě jeden zub,prý se to může stát,ale naštěstí nemá tak ho jen do budoucna čeká šmiknutí uzdičky.

mapris

ani nevim jestli už jsi to nepsala,co manžel a ten tandem.seskok?už to absolvoval?

Holky,všem vám moc děkuju za krásná přáníčka,já jsem na tohle antitalent a z fotky přání jaksi ještě neumim,tak vám popřeju jen prostřednictvím koníka :pensive:
Všem přeju krásné svátky,bohatého Ježíška,šťastné dětičkY a hlavně zdravíí :wink:
22. pro 2008 v 15:50  • Odpověz
Tak dneska mi už došlo že se blíží Vánoce, páč v centru je asi miliarda lidí.Fakt šílený, všude fronty a o mhd ani nemluvím.Jeli jsem k našim a mamka si nečekaně nechala malou a přivezou ji až ve středu dopoledne.Nejdřív jsem nechtěla, ale ted jsem moc ráda.'Mám toho opravdu hodně, budou tu na Vánoce mamka i brácha od přítele, tak všeho dělám hodně.Navíc ješte na štědrý den jedem do Motola za dědou.Zítra si v klidu nastrojím stromek, udělám salát, připravím maso a poklidim a hlavně konečně vyžehlím :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

mapris, kam,
díky:o)
22. pro 2008 v 18:08  • Odpověz
ijet,
já ještě nemám taky skontrolovaný svítítka, to by byla pohroma :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, je to určo tím sněhem, že si neuvědomujeme ani štědrý den, např. dnes dopoledne u nás lilo, docela teplo, no tohleto na skoro štědrý den....ještě že na štědrák večer má padat hustě sníh....aspoň něco...
22. pro 2008 v 19:28  • Odpověz
Tak svítílka už vesele blikají na stromečku :grinning: :grinning: :grinning:
Macej, moc ti přeju ať je ti co nejdřív líp :wink:
Kam, máte moc hezkou fotečku :slight_smile:
Isáčku, ty jo ani nemluv já se chystám zítra s tatkou do města, Honza má šichtu a já jedu nakoupit na chlebíčky....jednohubky.....a hlavně můj tatík jede kupovat dárky :sweat_smile: :sweat_smile: a všude bude lidí jak much :angry: :angry:

Kindéra se mi nijak hezky nepodařilo vyfotit :frowning2: tak Vám přeju jenom takhle hezký štědrý den, spoustu dárků a pohody
a isáčku, určitě bude fajn že budete takhle spolu, ale neobejde se to bez slz, ale určo bude líp :wink:

U nás už je strejdík s tetou a bratrancem, normálně mu zkurdněly vlasy a já ho dnes poprvé píchala má injekce 2x týdně a jednu jednou za 14dní tak je ze mě švestr Sefany :grinning: :grinning: ale klepaly se mi ruce jak osika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2008 ve 20:00  • Odpověz
iso,

já se moc omlouvám,že jsme s Fíkem zapomněli na Natálku :fearful: Mrzí nás to a dodatečně přejeme všechno nejlepší,hlavně zdravíčko a to i vašemu dědovi :wink:

Já dneska lítala po obchoďáku a sháněla dárky,nakonec jsem nejvíc pořídila v tescu,dneska mají 50% slevy na veškeré kosmetické balíčky tak to se mi hodilo a pár jsem jich koupila :sweat_smile: Lidí tam bylo asi milión,hlavně,kvůli té slevě,ale to já jsem nevěeděla,že je,ale hodilo se to :grinning:

Zítra už budeme dělat salát,děláme ho vždycky den dopředu,aby se uležel :wink: Budeme ho dělat s mamkou dohromady tak toho bude kotel jako každý rok :sweat_smile: Zítra ještě koupim maso,rybu už mám.
Holky,děláte rybí polévku?Já jí nikdy nedělala (myslím "pravou" z jiker a mlíčí) a letos bych jí chtěla udělat tak se ještě chystám koupit ingredience.Máte nějaký specialní recept nebo děláte klasicky,zelenina,koření a ty vnitřnosti?Dáváte kroupy?
22. pro 2008 ve 20:54  • Odpověz
autor
ahojte,
tak my zase marodime :unamused: :unamused: :angry: :angry: , terce se k ryme pridal jeste OPET kasel, tak jel manzel tady do blizke lekarny koupit nejaky sirup, tak koupil ten homeopaticky STODAL, tak jsem zvedava ... nemate s tim nektera zkusenost?

macej,
no, tady babicka (manzelova maminka) dela pravou rybi polevku - po madarsky je to "halaszle" - nevim jak presne se to pise, a to vyvaruje tusim hlavy z kapra ... ale pokud bys mela zajem, recept zjistim ...
Jinak ten tandem bohuzel zatim neabsolvoval ... Nebylo kdy a pak uz byla zima ... Plati mu to do pristiho leta, tak doufam, ze skoci, protoze to by s nim asi nikdo v praci nemluvil, kdyz se mu na to slozilo dost kolegu .. Tak uvidime :o)
Jinak ja darky taky resila poukazkama a neco jsem objednavala pres internet. Manzelova bratra jsme se zeptali, co potrebuje a koupili mu to ... To same svagr pro nas ... proste se domluvime a je to ... Nastesti take nemam rada nakupy na posledni chvili a pro manzela jsem to vybavila jeste v patek na budejovicke, kdyz jsme byli s malou a s nim v clovickove a on hlidal terku a ja rychle zbehla o patro niz a nakoupila :o) Tak snad se darek bude libit ...

my jsme byli dneska v kupeloch v Patincich - asi 15 km odtud. Byl tam 3 hodinovy vstup, tak jsme tam s manzelem byly asi neco pres dve hodiny a super relax ... virivka, termalni bazen, obycejnej bazen, obcas tam pousteli nejake ty "proudy", tak jsme se s manzelem vyblbli, mrzelo nas, ze jsme nemohli vzit malou, ale napriste - az bude o.k. - tak urco vezmem ... je tam i takovy maly detsky bazenek a tobganek pro male deti ... malou hlidala babicka se svagrem a mala pry byla v pohode a ani si na nas nevzpomela... Hlidal teda i deda, ale ten shanel chudak kapry ...
22. pro 2008 ve 21:14  • Odpověz
ahoj holky :sunglasses:

Dodatečně přejeme všechno nej nej nej Natálce k svátku a Péťa posílá hubánka :slight_smile:

Mě voní z trouby druhá vánočka, brambory a vajíčka na salát, který budu dělat zítra, uvařený, kapr naporcovaný a nasolený a já jdu vás v klídku dočíst :wink:
22. pro 2008 ve 21:51  • Odpověz
Fůůůjjj zabíjačka, blééééé, nejsem na to normálně natož teď :pensive:

Macej, mám pro tebe potěšující zprávu, poslední dny je mi nějak podezřele dobře :slight_smile: Kéž by to už vydržet chtělo...

Macej, rybí polévku dělala tchýně. Manžel ji miluje, ale já to nemůžu ani vidět. Jen při představě požití těch jiker a ostatních tfujtablů se mi obrací žaludek. Letos se táta (tchán) rozhodl, že ji udělá sám. Tak tam zítra manža ráno jede, aby mu s ní pomohl. Dělají fakt tu klasickou. Hlavy, vnitřnosti a mlíčí k nim dovalí celá bytovka, fůůůj mě je blbě jen při tý představě. Už vidím, jak manža jako každý rok (letos umocněný tím, že ji bude sám "vyrábět"), zas dovalí kotel a bude nám ji tady všem nutit :grinning:

Já jsem si dneska odpol. taky ještě sfrnkla do města. Pro večky, pomazánky a salám a vínko. Ale jela jsem až odpoledne, říkala jsem si, že každý pojede na nákupy hned dopol. A bylo to fakt v pohodě, za chvíli jsem byla doma.

Isáčku, držte se na Štědrý den - večer... My tady budeme mít tátu, tak jsem z toho hrozně nervozní. Na jednu stranu bych hrozně chtěla být sama jen s Péťou a manžou, jako každý rok. Ale jsou to táty první Vánoce, co je sám, tak ho nemůžem nechat samotnýho. Snad to dobře dopadne. Mám z toho hrozný nervy, že se zatím ani netěším :frowning2:

Mapris, ať je Terezce brzy líp!
22. pro 2008 ve 22:07  • Odpověz
prochi, luci,
děkujem:o).

macej,
já dělám rybí polévku, ale ne z kapra, páč by se mi asi obrátil žaludek z toho jak by tam plavala ta hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Dělám ji z filé, normálně si připravím vývar z toho filé, pak si na másle osmahnu zeleninu(mrkev, celer, i řapíkatý a petržel).Zapráším moukou a tak dvě minutky opékám, pak zaliju hrnkem studené vody a rozmíchám.Přileju vývar i s masem.To filé je krásně měkoučké a uplně se rozpadá, nakonec povaříš do krémova.Nebo tu zeleninu můžeš nastrouhat nahrubo a nakonec přidat zakys.smetanu.Dochucuju jen solí a pepřem, ale mužeš dát třeba trochu i muškátového oříšku, nebo divoké koření.Na ozdobu dávám petrželku a krutony.Není to fakt vůbec těžké.

mapris,
já dávám malý na kašel jitrocelový sirup.Stodal jsem ještě nedávala, tak at je Terezka fit.

ijetka,
no těch slz se na štedrý večer bojím, ale jak píšeš bez nich se to nejspíš neobejde, neb mamka je z toho stále strašně smutná.Proto budou u nás, snad ji malá nedovolí smutnit :slight_smile:
22. pro 2008 ve 22:11  • Odpověz
ahoj holky, není teď v mých silách vše dočíst (doženu, až bude trochu klidu při nejbližší možné příležitosti nebo mezi svátkama) opožděně přeju vše nejlepší k svátku Natálce i Dashak :slight_smile: děkuju všem za krásné mailíky s přáníčkama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já se právě pokouším můj mail zlomit, páč se mi konkrétně u Jíti pořád vrací zpátky :angry: už mu nevěřím a doufám, že všem přáníčka ode mně v pořádku přišly :wink:

přeju nádherné Vánoce, zvládněte ten poslední nápor pokud možno bez stresů a užijte si u sromečku co nejvíce pohody, radosti a štěstí se svýma rodinama a bohatého ježíška pro vaše zlatíčka :slight_smile:
23. pro 2008 v 10:08  • Odpověz
zevi,
díky, že jsi mi to připoměla, chtěla jsem to napsat už dřív, ale stále se mi vrací e-maily pro Jitu :frowning2: .
A děkujem za přání :slight_smile:
23. pro 2008 v 10:51  • Odpověz
Taky se přidávám, maily pro Jitu se mi vrací!!!

Rybí polévku dělá mamka, takže sloužit s receptem nemůžu. Má ji dobrou, mi jí doma nikdy nedělali a já měla představu, že musí strašně smrdět rybinou a ono ne. Ne že bych jí musela jíst často (právě ta představa z čeho je se mi moc nezdá), ale jednou za rok na vánoce si jí na talíř trochu dám.

Já už dopoledne udělala salát, šlo mi to krásně od ruky, protože mi Ondra pomáhal, loupal vajíčka, dával mi brambory do takového kráječe, po lžičkách přidával majolka.... Fakt byl moc šikovný. Teď už jen naložit řízky a poklidit. Manžel bude ještě Ondrovi skládat postel a přidělávat poličku, tak 100% ještě nadělá a večer budeme zdobit už se nemůžu dočkat.

Prochi: neboj vánoce s dědou budou určitě dobrý. Být sám na vánoce by muselo být hrozný.
23. pro 2008 ve 13:27  • Odpověz
Tak stromeček máme ustrojený, jakžtakž uklizeno, tak teď už jen budeme čekat na Ježíška :grinning: .

Ondra spí prvně v nové velké posteli a je v ní takový maličký, ale na postýlku si ani nevzpoměl.
23. pro 2008 ve 22:28  • Odpověz
tak jen nakukuju... stromeček jsme ozdobili teď večer, už se těším na ráno, až ho malej uvidí. Dneska jsme byli celý den u babičky a dědy, kde měl Péťa už první dárečky. Bylo to krásný. Zítra dopol. se půjdem projít se známýma na každoroční štědrodenní procházku. A odpol. manžel s malým procházkou dojdou pro tátu a já si zatím vše v klidu připravím, osmažím kapra, prostřu, udělám pár chlebíčků.... a pak už to vypukne. Na večer jsme ještě pozvali babičku s dědou a po večeři přijdou naši, tak snad to bude dobrý...

Kam, koukala jsem na postel v albíčku, vypadá parádně. Něco takovýho by se mi taky líbilo. Malej teď zatím spí na válendě ještě po mě, ale po novým roce už taky nějakou objednáme.

Holkýýý, tak si ten zítřek a vůbec svátky krásně užijte. Přejeme kouzelné Vánoce :slight_smile:
23. pro 2008 ve 22:57  • Odpověz
Tak jsem si krásně šetřila ten tisící příspěvek na štedrý den a krásně my to vyšlo.

Holky moc si všichni ten dnešní štedrý den užijte a užívejte s tatínkama volno. :slight_smile: :slight_smile:
My se budem jen válet, jíst, pít a koukat na pohádky :grinning: :grinning: ....
A hlavně hoooodně dárečků pod stromečkem a štastné dětské očíčka, to je totiž to nejkrásnější :dizzy_face:
24. pro 2008 v 11:57  • Odpověz
macej,
my neděláme rybí polévku, protože ji nejím, ale u našich ji dělala mamka a výbornou, ale na oběd se vždycky jedla zelňačka, tak jsme si dnes dali dobrou zelňačku :slight_smile:

Salát taky dělám den předem, aby se uležel a jen osmažíme rybu (pro mě a Maru filé).
Maru usnula, tak právě půjdu zdobit stromeček, aby měla překvapení, až se probudí.

MOJE EMAILY
------------------
Neznamená, že když se vám vrací, že mi nedojdou, nevím, co mám za problém na centrumu, ale začlo to dělat, jak centrum dělal nové stránky, teda renovoval, ale každý email mi přijde v pořádku, jen vám to píše blbosti, že to nechodí, ale VŠE MI CHODÍ, tak nebojte kozenky.

Krásný štědrý den!!!!!!!!!!!!!!!
24. pro 2008 ve 12:36  • Odpověz
Ahojky,
mezi návštěvama a přípravama mám chvilku čas na vás mrknout :wink: .

Premiéra v posteli proběha na výbornou, Ondra z ní je nadšený, teď v ní spí i s tatínkem.

Prochi: já právě zvažovala jestli nekoupit nějakou tu dětskou, třeba autíčko, ale nakonec jsem došla k názoru, že je to zbytečné vyhazování peněz. Tak jsem koupila klasickou velkou postel, ani nebyla moc drahá. A Ondrovi vydrží do dospělosti. Sama jsem z ní nadšená, na shopu jí měli jen ve světlé barvě a v té naší barvě(třešeň) je krásnější. Je fakt bytelná.

Krásné vánoce!!!
24. pro 2008 ve 13:46  • Odpověz
autor
ahojte holky,
tak jsem právě dobalila dárečky a mám dost .. Od rána se mi nic nedaří, všechno mi padá .. Tak jsem si musela dát sklenku vína na přilepšenou. Jinak malá už ráno tady stromeček viděla a je nadšená. Teď spí a tak dobalujeme a připravujeme na večer... K obědu jsem dala přednost kapustnici :o) a večer budem mít klasika kapra, ale pro malou asi jen opečeme pangase a udělala jsem pro ni salát podobný našemu, jen jsem tam dala místo majonézy jogurt ... Jinak nám zabraly léky, takže malé je už o dost líp ... Už i dneska snídala a obědvala a furt chodí pít čaj .. tak jsem ráda, že aspoň na štědrý den bude trošku v pohodě. Zabral nám Stodal, jitrocelový sirup a ještě máme takovou mastičku na hrudníček s obsahem eucalyptu a máty. Je to tuším od Dr. Theisse. Tak uvidíme ..

No nic, každopádně přejem všem hezký štědrý večer ...
24. pro 2008 ve 14:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.