• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj kočky :slight_smile:
tak a je po všem :grinning: máme to za sebou a za rok je to tu opět hihi

Kubík měl 2 dny teploty tak jsme byli vytrojčený co z toho bude, pořád jsme ho měřili....jinak včera paráda, Kubík trhal papír, běhal po pokoji a volal do oken děkuju ježíšku :sweat_smile: bylo to sladký, největší radost měl z koníka (to jsem čekala)pak z věcí s bořkema tomášem :grinning: :grinning: :grinning: fakt to bylo príma. U našich to bylo super ikdyž byl strejda trochu posmutmělej že teta s bratrancem (manželka a syn) odlítali do Ománu, ale jinak fajn.

Dárečků bylo spoustu a všechny pěkný, oblečení, knihy, ocelové šperky (huráááá) :sweat_smile: potřeby do domácnosti...různý drobnosti a dárečky pro potěchu....kosmetika..znáte to :wink:

Jinak dofám, že jste si to taky hezky užili

Kam postel je oužasná, malej tam musím být jako trpaslíček viď?
Isačku, prochi tak co dobrý???
Jinak jsem vykulená z IP a chystám se poslat email, taky aby jste nemysleli že mě to nechává chladnou :slight_smile:
25. pro 2008 v 10:45  • Odpověz
autor
ahojte holky,
u nás ježíšek taky suprovej .. Hlavně pro malou ... Dostala auto, autobus, sanitku, stavebnice, tříkolku - ta je zatím ještě u stromečku - až půjdem ven :o)) Jinak malá je už celkem dobrá, stodal zabral velice rychle...
Já jsem dostala zlatý řetízek na ruku, Parfém Celine Dion, do bytu jsme dostali Fondue .. Tak mám co zkoušet .... taže tak ...
Dneska se chystáme na návštevu k manželovým příbuzným .. a asi ven na procházku .. Protože furt sedíme tady v domě, papáme, hajáme, odpočíváme a kyneme .. Tak by jsme se měli začít hýbat ...

kam,
postel vypadá hezky, možná také pořídíme něco takového Terce ...

isa,
tak jak jste zvládli včerejší štědrý večer?

Jinak známým se narodil dneska kluk ... chudák ... To má do konce života spočítaný - narozky a štědrý den dohromady :unamused: :wink:
25. pro 2008 ve 13:40  • Odpověz
Ahojky,
zdravím po krásném štědrém dni a ještě krásnějším večeru. Byla to fakt nádhera. Ondra byl nadšený naprosto ze všeho. Po večeři šli s manželem vyhlížet na balkón Ježíška a my zatím dali dárky pod stromek. Zvonečkem a voláním Ježíšek je tady jsme je přivolali a Ondra pak v obýváku Ježíška hledal a pořád se ptal "Kde je?". Robaloval dárky a pak ani nevěděl s čím si hrát dřív a ráno nás tahal z postele a hned chtěl dolů si jít hrát. Dárky jsme dostali všichni krásné a největší radost mi udělal kávovar Dolce Gusto. Myslím, že s Mapris jsem ho tady před rokem řešila, myslela jsem si, že je to blbost, ale jedna kamarádka ho má a je z něj nadšená, tak jsem doma o něm básnila a mému manžílkovi to došlo a koupil mi ho. Už jsem dělala laté a bylo výborné.

K té posteli, stála 3400 + necelé 2000 matrace, což mi nepřišlo zase tak moc.

A ještě ke kolu, Ondra na něj vleze jen z helmou na hlavě. Když jí nemá, tak pořád opakuje helmu, helmu. Ale asi největší radost měl z modelíny Play-Dooh. A po otevření barviček do vody se chtěl jít hned koupat. A jako každý chlap, na oblečení se zamračil a dal ho stranou :grinning:
25. pro 2008 v 15:17  • Odpověz
Ahoj holky,
tak koukám,že jsme si všichni včerejšek užili,to je moc dobře :wink: Já musím pochválit přítele,protože včerejšek zvládl sám připravit a na jedničku.Já ležela v postely,nebylo mi vůbec dobře a při pohledu na syrové maso mi bylo ještě hůř :frowning2: Tak on sám obalil řízky no zlato :wink: A salát jsme dělali den předem s mamkou,přítel pomáhal míchat a jako,že se pak rozdělíme,ale usoudila jsem,že ho není tolik tak jsme ho našim nechali a ještě v noci dělali znova pro nás :sweat_smile: Moc se povedl a teď se přežíráme.Teda já to moc nepřehánim,mám staženej žaludek a ani štědrovečerní večeři jsem nemohla dojíst.
Rybí polévka se u nás nakonec nekonala,tady zrovna u kaprů neměli vnitřnosti a kupovat celého kapra kvůli mlíčí,to fakt ne,páč my ho nejíme,máme řízky a filátko :wink: Pro Fíka jsme udělali spešl salát bez majolky,ale nechtěl ho tak měl k večeři k rybě brambory.
Stromeček jsme zdobili 23.večer,přítel ho tady odpoledne připravil neozdobený tak jsem Fíkovi řekla,že ho přinesl ježíšek a my ho musíme pěkně nazdobit,aby pod něj dal Ježíšek dárečky.No bylo to takový,že já se snažila zdobit a Fík vyndaval ozdoby,házel si s nima (ještě že jsou nerozbitný),řetěz motal okolo sebe,světýlka chtěl sám ztapojovat do zásuvky,takže docela očistec :sweat_smile: Ale jinak moc fajn a užili jsme si to.
Včera večer vyhlížel Fík s taťkou Ježíška z okna a když jsem zazvonila tak přiběhl a jako u Kam,hledal Ježíška a dárků si všiml až po chvíli a pak rval papír,to byla sranda,chtěl rozdělávat dárky všem.Měl radost z mašinek, s filmů na dvd,z plyšového auta-s tím šel i spát.Líbilo se mu všechno.
No a dneska měl u našich druhého Ježíška,tak zase trhal papíry a furt další další,ani nevim,že byl tak hodnej,kolik dostal dárků :sweat_smile:
25. pro 2008 ve 20:52  • Odpověz
Ještě jsem vám chtěla napsat,že jsem se jela "registrovat" do porodnice,minulý týden,přijde mi to děsný takhle brzo,ale tady je to nutnost :angry: No a byli jsme tam zrovna tři ženský a sestra se ptá,kdy máme termín,já mám 2.8.,další paní měla někdy po mně a ta třetí řekla,že v červnu,už měla docela bříško a tu chudáka sestra rovnou poslala domu,že nemá šanci,že je plno.No je fakt,že mi do telefonu říkali,že je do 6.července úplně plno :astonished: Takže tak :unamused:
25. pro 2008 ve 20:58  • Odpověz
Ahojky,

tak i u nás to bylo naprosto skvělé, ani žádné slzičky nebyly, jen od smíchu a štestí :slight_smile: .
Byla to naprostá paráda, a to hlavně díky malý.Byla senzační, prostě už jsou ve věku kdy je to
s nima moc krásné.Dokonce ji pustili i na JIP za dědou:o), takže se po delší době viděli a oba měli velikínskou radost.Fakt krásný štedrý den :dizzy_face: :dizzy_face: .
Nejdřív byla večeře a pak šla malá se strejdou a s babičkou vedle do pokoje, my zatím nanosili dárky, rozsvítili stromek a pak zvonili jak o život, že jako zvoní ten Ježíšek.Malá vlítla do dveří a pak se hned obrátila a skočila na babičku, protože se strašně bála prskavek :grinning: :grinning: .Takže jsme museli počkat až všechny doprskají a pak teprve přišla ke stromku.A první co bylo "jé kočár" a hned ho začala mezi těma všema dárkama tahat ven a on byl samozřejmě až uplně vzadu :sweat_smile: .....Rozdávala dárky ona a pak rozbalovala jak o život.Když došla k tomu pc tak volala "jů picítac" a smalá se jak telátko.Jsme uplně brečeli smíchy.Já nakonec ještě dostala tiskárnu se skenrem a s kopírkou:o).Jsem byla asi moc hodná, tenhle rok a pak moc drobností okolo.
Malá dostala tepláky a hned si je začala oblékat a fakt nebyl dárek nad kterým by nejásala i nad samolepkama jásala :grinning: :grinning: .Mamka byla taky štastná a říkala, že Natálka je hvězda, takže snad i díky tomu na chvíli zapoměla na dědu a užívala si to.Příští rok si to vynahradí :slight_smile: ...

Luci,
a kam jsi se registrovala?Je to hrozný s těma porodnicema tady v Praze.Stějně se registruješ, ale nakonec tě tam vůbec vzít nemusí.To se vlastně stalo mě.Chodila jsem celou dobu do Motola a 23. ráno když jsem tam byla na monitoru a už měla slabý kontrakce tak mě poslali domů a prý přijmout by mě mohli až druhý den po dvanácté hodině.Dojela jsem domů, za chvilku Michal přišel z práce a v jednu jsme obvolávali porodnice kam by mě vzali.A jediná volná byla Vinohradská, tak jsme volali taxíka a jeli pak přes celou Prahu do Vinohradský.Fakt hrozný, a to jsem měla v Motole uplně všechno zaplacený.A tam jsme platili znova.Pakárna, opravdu!!!
25. pro 2008 ve 21:25  • Odpověz
Macej: s těmi porodnicemi je to mazec. Někde jsem četla, že z okolí Prahy jezdí rodit do Prahy a pražačky pak musí mimo Prahu.

Dala jsem do alba pár vánočních foteček.
25. pro 2008 ve 21:30  • Odpověz
autor
macej,
tyyy joo, tak to je teda drsny s tema porodnicema ..

isa,
neboj, diky male bude hodne veci snazsich... Jsem rada, ze jste meli stedry den v pohode.

kam,
tyyy jooo, ja ci takyyyy dolce gustooo .. K tobe prijedu nekdy okostovat kapucino, abych vedela, na co mam sestrit :wink: :wink: :grinning: :grinning:...
Vanocni fotky hezkyyy .. Mne se libi ta Ondraskovo postel ... Jenze se s manzelem asi budem chvili dohadovat, ja bych chtela pro ni taky takovou .. Jenze manzel by chtel takovou postel, na kterou se da pak "dopostavit" palanda ... Libily se mu postele od Domestavu - jsme si od nich kupovali postel do loznice .. Jenze ti nemaji postel se zabranou .. tak uvidime, jak to nakonec dopadne ...
26. pro 2008 v 10:27  • Odpověz
Ahoj holky,
kluci chrní, tak mám chvilku na vás čas :slight_smile:

Jsem ráda, že se u všech Vánoce vydařily. Kam, fotky krásný, opět se budu opakovat, že jste krásná rodinka a moc vám to sluší.
U nás to bylo takový zvláštní. Nemáme s tátou zrovna růžovej vztah, spousta věcí i z dřívějška mě na něm moc mrzí, už kvůli manželovi, protože vím, jak je mu to líto nebo jak se trápil..., zkrátka pořád nám něco kritizuje, nic manžel neudělá dobře, táta má vždy a všem pravdu... nechce se mi tady o tom moc psát...
Ale Péťa byl kouzelnej, tak jsem se soustředila jen na něj. Ráno, když objevil v obýváku ozdobený stromeček, tak byl nadšenej. Padnul na kolínka a lezl dokola pod stromečkem a pak prohlásil "hačky nejsou, Ježíšek asi zapomněl". Když zazvonil večer zvoneček, tak úplně posvátně s očima navrch hlavy přišel do obýváku a chvilku jenom koukal. A pak se nadšeně vrhnul na ten největší balík - třípatrový garáže, který jsem dala schválně až úplně dozadu a ještě je zaházela menšíma dárečkama, aby si garáž rozbalil až na konec. On byl samozřejmě jinýho názoru a byl tak nadšenej, že ho na půl hodiny žádný jiný dárky nezajímaly. Až za chvilku byl ochotnej jít se podívat znovu pod stromek a rozdával nám dárečky. U každýho dárku vejskal a nadšeně vykřikoval "Ježíííš" - to fakt nevim, kde slyšel...a taky volal do okna "děkuji ti Ježíšku". Bylo to krásný :dizzy_face:

Macej, s těma pražskýma porodnicema to je mazec. Tuhle to bylo ve zprávách a ti nahoře se tomu jen pošklebujou. Přijde mi to jak se školkama, proč by se teď s tím namáhali, když za deset let tenhle baby boom zase klesne. Fakt se mi otvírá kudla v kapse :angry: !! A bohužel přesně jak píše Isáček stejně asi není nikde jistota, že tě tam opravdu pak vezmou, pokud budou mít stopstav. Já vidím úplně v živých barvách před dvěma lety moji sestřenici, měla těhotenskou cukrovku, celý těhotenství proto docházela do poradny k Apolinářovi, byla tam registrovaná... dva týdny před termínem jí doktor řekl, že placenta přestává miminko vyživovat a to musí nejpozději do dvou dnů ven. Jenže u Apolináře stop stav a nikde jinde ji vzít nechtěli. Nakonec se přes jednu známou dostala do Neratovic (kde byl tou dobou taky stop stav!)
Mě tuhle dostalo, že teď se tam fakt musíte zaregistrovat já nevim nejpozději třeba v sedmým týdnu, kolikrát v tu dobu nemáš ještě ani průkazku a pořád je velký riziko, že se může ještě cokoli stát. No fakt mě berou všichni čerti!!!
27. pro 2008 ve 12:48  • Odpověz
Ještě mám chvilku čas, tak vám milikem pošlu odkaz na naše vánoční fotky. Zatím pááá
27. pro 2008 ve 12:49  • Odpověz
autor
prochi,
ahojky .. fotky jsou super :grinning: a koukam, ze malemu jezisek prinesl stejnou knizku s piankem, jako nasi maly :grinning: a zatim ji to bavi. Jinak co se tyce tveho otce ... Myslim, ze jsem na tom podobne, takze neves hlavu :wink:
27. pro 2008 v 16:01  • Odpověz
Mapris, díky.
Našemu mladýmu se knížka s piankem taky moc líbí, momentálně žije písničkou "Kočka leze dírou", takže si ji tam najde, začne hrát, pohybuje se do rytmu a zpívá "kočka leze do díry, pesoknem..." :grinning:
Jinak jde o tchána, ale to máš fuk :frowning2: Oni ty vztahy nebyly nikdy ideální, pak tchýně začala pít veřejně a dělat ostudu a už to tak nějak bylo všechno špatný. Pak když nám najednou letos umřela, tak se zdálo, že aspoň s tátou začnem od začátku, chvíli to bylo dobrý, ale rychle se to vrátilo do starých kolejí. No co se dá dělat...
27. pro 2008 v 18:33  • Odpověz
prochi,
fotečky hezký:o).

Taky jsem přidala fotky, ale už je nedávám moc sem, ale na bazárek.Tak jen hodím link, kdo bude chtít at se podívá :slight_smile: http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?user=51481.

Já dnes vyrazila do centra na slevy.Šla jsem teda hlavně do Nextu, páč tam jsou slevy veliké.
No holky co tam některé dámy prováděly, jsem celkem nezvládala, takže jsem vzala dvě trika a mazala pryč :grinning: .

kam,
dolce gusto jsem taky chtěla, má to kamarádka a je fakt, že kafe nebo kapučíno je z toho opravdu parádní.
Ale mě odradila ta cena těch krabiček s kafíčkama.Třeba to příští rok bude levnější, tak si ti taky pořídím :slight_smile: .
27. pro 2008 v 19:54  • Odpověz
Ahojky, tak jsem zkoukla fotečky a jsou všechny moc hezký, máte krásný dětičky, jste hezký rodinky a stromečky jste měli taky moc hezký (já jsem sice na háčkované andělíčky, sllámu a jablíčka ale fakt se mi líbily)

Isáčku, neboj seženem ho alespoň o půlku levnější až vymyslí něco lepšího :grinning: :grinning: a jsem ráda že sjte měli hezké svátky :wink:

Prochi, já jsem tu kdysi psala že jsem si s tchánovci rozumněla ale pak se to zhatilo a byla sjem ráda že je nevidím, no po dvou letech jsme se usmířili (oni chtěli dávno, ale já NE) a je to fajn

No s porodnicema je to hustý........... :angry:
28. pro 2008 ve 12:18  • Odpověz
ijet,
mě ani nevadí cena samotného kávovaru dolce gusto, ale cena těch ingrediencích na tu kávu.
Při mé spotřebě kafe, bych nekupovala nic jiného :slight_smile: .Jsem totiž milovník kávy, kapučín, laté a pod.

Přítel má zítra narozeniny a jsem bezradá, stále pro něj nic nemám.Ale nejlepší dárek dostal už dnes v nemocnici od tatky.Už začíná mluvit, a dneska už jsme mu krásně rozuměli :slight_smile: .Mluví sice jen šeptem, ale za pár dní to bude určitě mnohem lepší.Měli zrovna nějaký příjem, tak jsme skoro hodinu čekali než nás na tu JIPku pustí.
Tak jsme tam mohli být dneska jen chvilku, páč jsme pak spěchali za malou.Je nemocná, tak nám ji hlídali u nás naši.
28. pro 2008 ve 21:27  • Odpověz
Dobré ránko :wink:
Jéééééééééé isáčku tak to je super zpráva, mám radost.
S dárkama neporadím, sama nevím co komu, a kor teď po vánocích viď???
Jo a laté taky můžu, ale že jsou drahý ingredience jsem netušila :angry:
Holky kde lítáte, už je po svátcích honem sem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. pro 2008 v 09:05  • Odpověz
ijet,
si tady píšem jen my dvě :grinning: :grinning: .
Tady u nás prodávají tu krabičku cca.za 200,- a je to na osm porcí.
Ale koukala jsme na net, že se dá sehnat už i levněji, třeba za 100,- takže už si přeju dolce gusto :grinning: :grinning: .

Holky já vám napíšu můj největší šok v mém životě, který se mi v noci stal.
Přítel má dneska ty narozeniny, tak když jsme šli nějak po půlnoci do postele tak nevím proč,
ale začla jsem nad vším přemýšlet, jako že mě je skoro 30let a jemu teprve 25let, a bylo mi z toho
nějak ouzko.Že těch 5let je docela dost, ale důležitý je že si rozumíme a můžu se na něj spolehnout a má
nás moc rád.No a nevím proč, nikdy za těch 3 a půl let jsem si to nepřepočítala, kolik mu vlastně je.
Jen vím, že když jsme se seznámili, říkal mi, že mu je 21let a dál jsem v tom nepátrala.Takže pak jsme spolu v prosinci oslavili 22let a minulý rok už to bylo 24let a ted že má to krásné čtvrt století a já 30tiny.
a podle toho že je ročník 84 a já 79 tak to 5let je.
Ale veliký omyl, já jsem uplně blbá, páč mě to dřív vůbec nedošlo, ale mezi námi je 6let a jemu je dnes teprve
24let.Holky chápete to, on mě při tom nechal, vlastně on sám to vůbec nevěděl!!!!!!!!
Já jsem tomu vůbec nemohla uvěřit, celou noc jsem nespala a přemýšlela nad tím.On je totiž na konci prosince a já hned na začítku ledna, a víte co mi na to řekl, když jsem mu říkala, že je uplně blbej, když ani neví kolik mu vlastně je.Že co řeším, rok sem rok tam.Já uplně šílela :angry: :angry: :angry: .
Pro mě to byl strašný šok, když jsem 3 apůl roku žila v domění, že je o rok straší.
On je jinak chytrej, hodně věcem rozumí, je moc šikovný přes počitače, velice se vyzná ve sportu a moc ho zajíma stará hudba, i manuálně je docela dost šikovný, ale jen neví kolik mu je :grinning: :grinning: ....
29. pro 2008 ve 23:11  • Odpověz
Ještě jsem vám chtěla naspat, že jsme od mé nejdrašší kamarádky dostali puzzliky naší Natálky.
Je to asi 300dílku a fakt moc pěkné, tak nějaký dlouhý večer, budem stavět a neležet u notasů :sweat_smile: .
Máme malou fotečku jako pomůcku, tak jsem na to zvědavá.
29. pro 2008 ve 23:21  • Odpověz
Jééééééééééé isáčku to je sranda :grinning: :grinning: :grinning: hele manžel mi zase nechtěl věřit že mu v březnu bude 30 furt říkal, že teprve 29 :grinning: :grinning: :grinning: jsme se taky nasmáli, ale dlouho tvrdil svou :sweat_smile:
To je milé viď ty puclíky :wink:
Jo hele Iso když jsem si prohlížela fotky, hele že jsi zhubla :angry: to je jako závistivý smajlík, bo já kynu a kynu :frowning2:

Jinak vzkaž příteli, všechno nejlepší k narozeninám ať mu je 18 nebo 40 :grinning: :grinning:
30. pro 2008 v 10:44  • Odpověz
isacku,
tak to je výborné, s taťkou je to opravdu na nejlepší cestě :slight_smile:

Já byla dnes u dr na kontrole, a asi máme mimouška stydlivku, zase nechtěl odkrýt svoje pohlaví....no asi to tak má být....
Jinak půjdu za měsíc pít tu sladkou vodu a na odběry kvůli těhu cukrovce, prý je nové nařízení, že to musí absolvovat už všechny těhule....
Jinak už skoro týden krásně kope, manža už mimi cítil pěkně, když přiložil ruku, zatím je mimoušek docela akční :wink:

Na silvestra jedeme na jižní Moravu, tak Vám všem přeji šťastný Nový rok, ať se vám splní všechna přání a ať jste zdraví a šťastní...

Páááááááááá
30. pro 2008 ve 13:57  • Odpověz
autor
ahojte holky,
my se včera ráno vrátili ze slovače a už "úřadujeme" zase tady doma. Já jsem teď vyslala "děti" ven, tak mám chvíli pro sebe. Pořád se mně drží nějakej moribundusák :o(( Jsem taková nakřáplá a nechce to ze mně pryč .. Terka už je celkem v pohodě. Včera jsme trochu popíleji u sousedů a zítra jdeme na silvestra ke známým na druhý konec prahy - ti mají taky děcko, a budem tam spát ... Tak jsem zvědavá ... Ani nemám chuť na alkohol, jak piju ty bylinky od léčitele ... Zrovna mi včera přišla další dávka .. jsem musela na poštu s autem ... A do toho ještě hadry z bonprixu ... Manžela omejvali .... :o))

isa,
simtě ... To bzch vůbec neřešila ... Hlavně že si rozumíte ... a že vás má "taťka" rád ne?? :o)) Jinak s dědou jsou to super zprávy .. neboj, určitě to půjde ... sice strašně pomalu ale půjde ... Můj otec po tý operaci taky nedělal nic a jen se litoval .. Teď už prý pomůže sestře občas nakrmit dobytek ... Já jsem si předevčírem popovídala s manželovo maminkou. Fakt jako žena s ženou .. Jurovo otec je asi 5 let po operaci, měla rakovinu ... A jako dvě ženský jsme se shodli v tom, že chlapi prostě všechno nesou hůř ... hlavně nemoce ... Prostě oni jsou furt zdraví, v pohodě a když přijde nemoc ... tak je to skolí a psychika je na nic ... Musí se prostě občas "sami" nějak nakopnout ... Tak jako můj tchán, otec a určitě to půjde u tvého "skorotchána" ... A jinak příteli přejeme také všechno nej ... Hele, zrovna moje sestra má zas manžela 9 let, a taky je to podle mně dost, protože jí je 21 - někdy mi přijde ještě jako dítě (a má dceru) a jemu je už 30 ...

prochi,
promiň, mi nějak vypadlo, že jde o tchána, ale to je vlastně fuk ... Každopádně je blbý, když s někým v rodině ne vycházíš ... My se v sobotu chystáme zrovna na otočku k našim ... Chtěli jsme na nový rok, ale to by jsme nezvládali a tak to sfouknem v sobotu. Mám se poprvé sejít s nejstarší sestrou u ní doma ... Tak z toho mám takovej blbej pocit ... Tři roky bydlí u svého "chlapa", kterého nemůžu ani vystát a nepodám mu ani ruku, protože mojí sestru odvedl dost sobecky od mojí rodiny. Zanevřela na nás na všechny a já jsem před třema lety prohlásila, že nepřekročím práh jeho domu ... A teď to poruším ... Ne že bych to porušila z nějakého zištného důvodu, ale proto, že jsem tu měla mít dneska na celý den její 3 syny a bohužel nepřijedou, protože nejstarší byl nemocný s angínou a pak nějakou střevní virozou, tak je nechtěla pouštět někam mezi lidi - což je pochopitelné .. Tak je chcem s manželem vidět, protože se synovcema máme skvělý vztah ... Já teda odmala, protože se narodili u našich, než sestře zemřel před lety manžel a můj manžel je má také rád, protože už k nám jezdí 6 let .. a oni ho zbožňují ... V létě jsme u sestry baráku byly, jenže bylo teplo, tak jsme byli na dvoře ... A v sobotu máme jít k ní na návštěvu a já vím, že tam uvidím člověka, kterého strašně dlouho nenávidím a bojím se toho, jako čert kříže ... Nejradši bych ho namouduši zmlátila ... No a ona s ním má dalšího syna, tomu budou v květnu tři roky... Tak řešíme, co jim přivézt ... je to fakt dilema ... Jsem se tu rozepsala - takže vidíš, že problémy jsou bohužel všude ...

jita2,
neboj, vás prcek musí trošku potrápit :o)))

jinak co se týče dolce gusto - tak ten chci takýýýý :o)) Já teda kafe vůbec nepiju, ale na to kapučíno nebo laté bych ho měla ráda ...

isa,
ty náplně mají tady u nás v kauflandu za 119 kč, zrovna jsem včera na ně koukala ... Taky počkám, až bude stát tak kolem 1500-2000 a pak si ho koupím ... Chystáme se dělat koupelnu a kuchyň, tak nemůžu moc rozhazovat ... a potřebuju i tiskárnu k pc, takže kávovar musí počkat ...
Jinak nemáte někdo kartu do makra?? Třeba by ho tam měli levněji :o)) i ty náplně do toho :o)))

No nic, jdu si udělat čaj a napsat konečně dopis kamarádce, který už píšu 3 měsíce ... :unamused: :unamused: :frowning2:
30. pro 2008 v 17:01  • Odpověz
ijet,
děkuju, ráda mu to vyřídím :slight_smile: .Já nějaké ty kila ted zhubla, bylo toho hodně, a nervíky pracovaly tak to pak jde uplně samo, moc mě potěšilo že jsi si všimla :dizzy_face: .Ale ty jsi oproti mě stále hubeňour, takže nezoufej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jito,
tak jestli to nebude holčička když se tak schovává :sweat_smile: .Holky to dělají, naše se taky schovávala.
Krásně si to užijte.

Byla jsem dnes s malou na všech možných výtěrech, kvůli tomu, jak je stále nemocná.
Už má zase šílenou rýmu a kašel, a jde jí to i do očíček, ráno nemohla ani jedno otevřít jak ho měla nateklé.
Vypadá jak buldoček :frowning2: a to už pěkných pár dní, takže nás doktorka poslala na vyšetření.Výsledky budou až 5.ledna tak jsem zvědavá.Vůbec si nedovedu představit jak to budu dělat až nastoupím do práce, páč malá je fakt imrvére nemocná :unamused: ...

Ještě vám přát na nový rok nebudu, ještě se určitě dostanu, zítra jedem sice už k našim, budem tam i spát.Ale beru si ňotas sebou, takže ještě nakouknu.Páááááááááááá
30. pro 2008 v 17:11  • Odpověz
Ahojky,
Isáčku, super zprávy s dědou! Jen tak dál!!
Jinak včera jsi mě fakt pobavila, četla jsem tvůj příspěvek o těch přítelových letech asi třikrát, než jsem to pořádně pochopila :grinning: no už bylo na mě krapet pozdě... :sweat_smile:

Jíťo, gratulace k úspěšný kontrole. Já si stejně myslím, že to bude chlapeček, jak už to jednou na kluka aspoň trochu vypadalo, těžko se mu ten pytlik někam poděje :slight_smile: Ale je to fuk, hlavně ať nám to všem vyjde a miminka jsou v pořádku. Taky jsem slyšela, že ty testy jsou teď povinný - už před rokem mi to říkala kamarádka, že na to už musejí všichni. Mě to právě dost překvapilo, protože když jsem byla těhotná s Pitrýskem, tak mi ještě mudra říkala, že je to zbytečný, že to tu maminku akorát stresuje a pokud nemá cukr v moči, tak proč ji trápit. No a buch ho, najednou je to povinný.

Maprisku, jojo, všude je něco, tak už to holt chodí :frowning2:

Isáčku, jsem zvědavá, jak vám dopadnou ty výtěry. Já tohle vůbec neznám. Vlastně až na tu střevní chřipku a jednu velkou rýmu v roce je náš prďoch zdravý jak řepa /ťuk ťuk ťuk/ Snad bude brzy Natálce líp.

My na Silvouše zůstáváme doma. Měli jsme jít ke známým, ale mě se nikam nechce, večer bývám hodně unavená a akorát bych tam zívala. Radši si s manžou rozložíme gauč, zahrajeme si nějaký hry a připravíme něco dobrýho na zobání.

Nevím, jestli se sem zítra dostanu, tak radši popřeju už dneska. Ať je ten rok 2009 pro vás i vaše rodiny plný spokojenosti, pohody a pevného zdraví.... ať se nám všem splní všechny naše tajné sny a přání..... ať už je to zdraví našich blízkých, zdraví našich nejmenších, zdravé narozené miminko, které nosíme pod srdíčkem nebo zdravé miminko do bříška..... a taky ať se tu i za rok opět všechny sejdem :slight_smile:
30. pro 2008 ve 21:40  • Odpověz
Ahoj holky,
je dobře,že můžu číst samé pěkné zprávy jako zlepšení zdrav.stavu u Isy teda u dědy :sweat_smile: a tak dál.
Já už vás nebudu otravovat s tím jak je mi furt špatně,dneska to bylo děsný a mám pocit,že to snad neskončí..My jdeme zítra na Silvestra do jedné mexické restaurace s partičkou kamarádů,bude tam hudba,nějaké občerstvení,těšila jsem se,ale jak mi bylo dneska celý den zle tak jsem si říkala,že bych byla nejraději zalezlá pod peřinou pěkně v teple doma,jak píše Prochi :wink: No,my už to máme zaplacený takže tam půjdeme a jelikož nebudu pít tak kdyžtak odjedu,kdyby mi nebylo dobře.mlaďas bude u našich a já tam pak pojedu přespat.

prochi,mapris,ijet

jak píšete,všude v rodinách je něco,ještěže máme ty krásný prcky,kteří situaci kolikrát zjednoduší. :dizzy_face:

My byli 26.12.na procházce Prahou,zajeli jsme do lorety na !živý!betlém,teda byla tam fronta,šla sice rychle,ale asi 20min.jsme tam vystáli,mně celkem promrzly nohy tak to bylo jediný nepříjemný jinak procházka byla pěkná.Pak jsme to vzali přes hrad a Nerudovkou dolu a pak na Staromák na stromeček.Malej ten den nespal odpoledne tak pak vytuhl už v půl devátý,to bylo co říct,páč on jinak poslední dobou usíná až kolem půl jedenácté-jedenácté a to už je na palici.Nejdřív v osm říká "sem unavenej" a pak v deset nelze zastavit :confounded: Samozdřejmě i když je unavenej tak do postýlky nechce a nebo tm dělá psý kusy :sweat_smile:

prochi,jiťo
teda to mi ani neříkejte,že už je ten test na cukrovku povinný pro všechny těhule.Já ho s Fíkem absolvovala,protože mojí mamce našli v krvi zvýšený cukr tak pro sychr mě tam dr poslal,no sladký mám za normálních okolností ráda,ale tohle,ne děkuju už nikdy.Teda teď mám asi smůlu jestli tam budu muset,ale to je něco tak odpornýho,pila jsem to asi půl hodiny a to se musí vypít snad během 15 min.,no mě z toho bylo tak blbě.A to jsem si na radu vzala citrón a vymačkala jsem ho do tý kejdy,že to prý zmírní tu sladkou chuť.No,možná trošku jo,ale stejnak je to hnus.Nakonec jsem se ani nevyčůrala po těch dvou hodinách nebo po kolika se musí.
Jsem ráda Jiťo,že je vše oki a miminkom se má čile k světu,jen je škoda,že se neukázalo,já jsem zvědavá :dizzy_face:
Já půjdu příští týden na krev už na tu první genetiku a pak mě čeká ještě UTZ.
Byla jsem na ko včera a už mi vypsali žádanky na tu krev.
Jinak s porodnicema je to fakt mazec,sice se teď rodí o sto šest,ale jen minimum ženských porodí přesně v den termínu tak k čemu registrace.Já jsem se opět registrovala u Apolináře
30. pro 2008 ve 23:34  • Odpověz
iso

ty jo,to je teda mazec,že tě v Motole nevzali,já bych tam snad čekala a trvala na tom,aby mě vzali,tady to je důkaz toho,že registrace je k hovnu v případě,že mají plno.Při té registraci u Apol.sestra říkala,že i třikrát denně zavírají příjem jak je plno,no to je prostě děs.pak si ty rodičky přehazujou jak horkej brambor,nemám slov :angry:
Je mi líto,že je Naty zase nemocná,snad to nebude nic vážného.Ale testy jsou na místě a neuškodí,náš dr Fíka také poslal na testy a na alergologii,tam ho teda poslali na krev a udělali i kožní testy na různý alergeny,ale důležité je to,že krev mu vyšla dobře a igE má úplně v pořádku tudíš nemá sníženou imunitu což jsem se trochu divila,ale jsem ráda.Já musím Ťukat (teda spíš už bouchám(,že se zatím držíme.Občas mu sice venku teče nudle,ale to v tomhle počasí ani neřešim.Mám doma kdyžtak jitrocel.sirup,mořskou vodu a dávám mu ta homeopatika co nám doporučila doktorka.Teď jsme trochu porušili dietku co měl,ale po N.roce zase začnem držet.

dolce gusto- mně se líbí tak celkově,je to pěknej design :sweat_smile: ,ale to je tak všechno.Já vypiju asi tak jedno kafe za měsíc a to samé s čokoládou,i když ta mi churná víc,ale spíš jen,když jsem někde s holkama tak si dám kafe,laté nebo čokošku takže mně by se to absolutně nevyplatilo,byla by to jen ozdoba kuchyně.Spíš stále přemýšlím o té pekárně chleba.Teď se chystáme koupit novou pračku,ještě teda nemáme vybranou,jen plněnou bokem a úzkou do asi 45cm hloubka.Byteček už se rýsuje,ale ještě tam práce je :wink:

Jinak,já už se sem asi zítra nedostanu tak vám všem přeju krásného Silvestra,ať už je strávený v posteli,v hospůdce nebo třeba na horách prostě si to užijte a hlavně v Novém roce ať jsme všichni zdraví,děti ať nám dělají jen radost a prostě ať jsme šťastné :wink: Pusu všem :wink:
30. pro 2008 ve 23:46  • Odpověz
Holky ten těhotenský test na cukrovku je fakt hnusný, já ho měla též, ale pro zdraví miminka a i vaše to určitě vydržíte :slight_smile: :slight_smile: .
A děkuji všem za povzbuzení ohledně dědy :slight_smile: .Na Nový rok by ho měli odpojit už uplně, nebude mít už ani infuzi, ted už jen musí vyřešit ten jícen.Má ho zužený a nemůže přijímat potravu ani tekutiny, prostě to tím neprojde.Takže stále dostává tou sondou přímo do žaludku.Ale s tím už ležel před dvouma rokama taky, jen mu tam nafouknout takový balonek a ten mu ho roztáhne.Takže by ho mohli převézt i z JIP na nornální oddělení.
A pak rehabilitace trochu času a trpělivosti, a bude jako rybička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Luci,
já vlastně celé těhotenství chodila k Apolináři na různé testy a ty větší ultrazvuky, ale tam mě nechtěli pak ani zaregistrovat, že mají plno.Tak jsem musela pak jezdit do Motola, a nakonec jsem rodila až ve Vinohradský, no fakt opičárna největší.Snad u vás bude vše v pohodě :slight_smile: .

Doktorka nám napsala nějaký kapky, jak na ty oči tak do nosu.Jsou jen týden trvanlivé, pak už musíme mít nové, a oboje vyšly na 190,-, což je docela síla.Takže kapame 6krát denně, snad ji to brzo zabere, kdyby jste viděly jak vypadá, má ty oči hrozný, teda hlavně to jedno :frowning2: .

prochi,
vy také stále nevíte co to bude?Nebo se necháte překvapit, ted nevím :confused: .Je už vás tu těhulek tolik, že v tom mám trochu bordýlek :grinning: .

mapris,
to jo oni mužský jsou pěkný srágorky :sweat_smile: , ale zas musím uznat, že tatínek přítele takový vůbec není.Opravdu, je to světlá vyjímka.On je velice statečný.
31. pro 2008 v 00:19  • Odpověz
autor
nazdárek kočky,

taky přeju všechne nej v Novém roce, ať je lepší než letošní a hlavně zdraví, bez toho to nejde ..

isacek,
s tím jícnem má už dlouho problémy můj strejda - mamky brácha .. Zrovna někdy v listopadu skončil zas v nemocnici na karláku, tak mu tam zavedli trubici a bude muset jezdit jednou za 3 měsíce na výměnu do prahy, tak mu mamka musí dělat jídla na jemno, třeba kaši, mletý maso a tak ...

test na cukrovku jsem taky zažila .. Vzala jsem si sebou černý neslazený čaj, takže to bylo dobrý, akorát mám nízký tlak a v těhu mi padal ještě níž, tak jsem pak po těch dvou hodinách si musela v poliklinice lehnout na lavici, bo by to se mnou praštilo, jak mi bylo blbě... pak jsem si do místní kantýny musela jít koupit aspoň chlebíček, abych mohla jet tramvají domů ...

my se tak za dvě hodky chystáme ke známým na chodov. Manžel šel na menší nákup, tak chci ještě udělat obložený tác a pak vyrážíme, a budem tam spát... Malá už kašel nemá, ale občas nudlá, tak se modlím, aby tu jejich malou nenakazila, tak uvidíme ...
Holky, užijte si silvestra a zítra pááá pááá
31. pro 2008 ve 14:25  • Odpověz
Tak kráááásnýý Silvestr, a do Nového roku vstupte tou správnou nohou:o)).
Hlavně zdravíčko a zdravé děti a budoucí miminka.A abychom se tu zase sešly i za rok :slight_smile: :slight_smile:
31. pro 2008 v 15:40  • Odpověz
I my vám všem přejeme jen to nejlepší v Novém roce, hlavně hodně zdravíčka a lásky a těhulkám zdravé miminka :wink: :wink: :wink:
31. pro 2008 v 16:22  • Odpověz
Krásného Silvestra a co nejvíc štěstí v Novém roce!!!!
31. pro 2008 v 17:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.