• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Tak u nás se sněhem zatím nic moc,sice včera trochu padal,ale trávníky byly téměř holý,ale ven jsme šli a Fík měl obr radost i z té trochy sněhu,pořád mi říkal dívej mámo snížek,budeme sáňkovat,ale já mu musela říkat,že na sáňky to teda ještě není.Tak jsme se šli jen projít do parku a vraceli jsme se kolem školy a byla tam zamrzlá louže no tak tam jsme se sekli a si půl hodiny,Fík z toho měl děsnou bžundu,pořád řikal klouže klouže a chechtal se,schválně hned padal na zem,pak se těžko zvedal,no byl roztomilej.Až jsem se bála,aby se nebřínknul do hlavy,aby blbě nespadl.No a když jsme se dnes ráno vzbudili tak zase padal sníh,ale jen chvíli a přestal takže tady v centru na boby můžeme zatím zapomenout.Uvidíme zítra.Ale zima je fakt velká,i když je přes den jen třeba minus tři,ale na večer jak přituhne je to nepříjemný.my dnes moc venku nebyli,páč jsme jeli na oslavu k našim,můj taťka slavil sedmdesátku.Bavila jsem se s přítelem,že bych moc ráda třeba v únoru až budeme v klídku přestěhovaný ráda jela na víkend na hory.Sníh snad bude.Nejsme extra velcí lyžaři takže bysme nechali lyže doma a jeli jen se sáňkama a bobama,aby se Fík vyblbnul a taky už jsme na horách nebyli dlouho,teda nepočítám to,když tam nebyl sníh,myslim v zimě.

Ještě k tomu zaměstnání a zaměstnavatelům,ono je to také hlavně všechno o lidech a rozumné domluvě.S někým nehnete ani párem volů a s někým je bezva domluva a jde jen o komunikaci.Já jsem také dělala u soukromníků a vždy se stačilo domluvit,nemohla jsem si stěžovat,byli a jsou fajn,ale já naštěstí nedělala na směny a neměla šílenou prac.dobu.Přesčasy jsem také mívala,ale naštěstí zaplacené,ale jak říkám,všude se něco najde.

prochi

teda pobavila jsi mě s tvýma nohama :grinning: :grinning: :grinning: Zas tak strašný to snad nebude,né?? :grinning: No fakt prča :wink:

iso

od tebe mě zase pobavil ten email "jak jsme mohli přežít"? Já sice v těchto letech ještě na světě nebyla,ale je fakt,že se nic tolik nepřehánělo,to je všechno dobou :sweat_smile:
4. led 2009 ve 22:08  • Odpověz
Macej, já dneska četla malýmu na dobrou noc Honzíkovu cestu a tam mě dostalo, jak ten Honzík ještě nechodí do školy a už jede vlakem úplně sám za dědečkem. A v kupé si k němu přisedne cizí pán a Honzík mu vykecá, že je tam úplně sám, řekne mu celý svý jméno, odkud je, kam jede... opravdu bylo dřív všechno jednodušší...
A perlička na závěr, jsem hrozně dojímavá v těhotenství, měla jsem to pokaždý, já jsem normálně, ale v těhu je to úplnej masakr! Tak jak jsme si četli, jak jde ta maminka vyprovodit Honzíka na nádraží a pak mu mává, já řvala jak želva :grinning: A včera jsme četli o kůzlátkách, jak otevřela vlkovi... a v tý části, jak se maminka koza vrací domů a vidí ta otevřená vrátka... to byl taky záchvat jako prase :sweat_smile:

U nás je fakt sněhu strašně moc, včera bylo jen málo, tak jsme se jeli podívat na nedalekou přehradu, tam bylo už skoro deset čísel. Tak tam jsme se vyřádili. A dneska ráno překvápko, kolik ho napadlo i tady a jak se sypal celý den... Fakt jsem nadšená. Já takovýhle počasí úplně miluju :slight_smile:
4. led 2009 ve 22:33  • Odpověz
ahoj holky

no právě s tím trvalým bydlištěm je to na prd
podmínkou je oba rodiče v letnanech
a to mám jen já dítě a manžel na libuši
a už to nebudeme měnit,když s enám staví nový byt v čakovicích
v čakovicíh jak jsem zjištovala dnes na netu ,tak také podmínkou dítě trvalé bydliště na území MČ Čako :frowning2:
takže asi se na to letos vyprdnu
a počkám si až byt postaví
snad by jsme se měli stěhovat leden 2010 tak bych i stihla unorový zápis
a stejnak kačka je prosincová tak by mě jí od září nevzali

je to fakt na palici
no snad to nějak dopadne no
když tak to jistěj kroužky plavčo a cvíčo,aby nebyla pořád jen sama se mnou doma

i když dneska mě řekla na otázku jestli půjde do školky
mami nepůjdu jsem malá a nic neumím
tak tedy nevím no,ale děti miluje to jo
4. led 2009 ve 23:04  • Odpověz
snížek dobrý,ale dneska jsme venku nebyly
kačka měla průjem a ještě má rýmu
tak snad zítra bude dobrá
a půjdeme na chvilku ven

má slíbenýho sňehuláka
4. led 2009 ve 23:06  • Odpověz
Ta zevi, tu vážně dlouho nebyla, snad jsou v pořádku:o(.....

prochi,
mooooooooooc jsme si to užili.Poprvé po skoro dvou měsících jsme si odpočali, nejeli jsme ani za dědou a já ani neuklízela, měla jsem vše hotové a tak jsme si užívali sami sebe :sweat_smile: .

Luci,
kdy se budete stěhovat??

A máme výsledky, jsou výborné :slight_smile: :slight_smile: .Jsem se bála co nás čeká a dobrý, uffff.....
5. led 2009 ve 13:24  • Odpověz
isacku,
tak to je super, takže nic nenašli??

prochi,
to mi říkej, jak vy jste zasněžení, to i my v podhůří Jeseníků ještě nic moc, ale na sáňky to už docela jde, ale pořád venku sněží, tak asi sněhu znatelně přïbyde :slight_smile:

Práce
jak řešíte práci, tak já jsem jen ráda, že je manža na živnosťáku sám za sebe, pokud nepřijde o ruce nebo nohy, tak bude mít tolik práce dle toho, jak se bude sám snažit, protože jako revizní technik má opravdu dobré reference, zákazníci ho budou potřebovat pořád, protože revize budou vždy potřeba...

Jinak já se do své práce nejspíš nevrátím, protože to mám dál, jak jsme se přestěhovali, tak si jednou budu hledat něco nového, ale sranda to rozhodně nebude...

Tak zatím ahoooooooooooojky.........
5. led 2009 ve 14:45  • Odpověz
Isáčku, tak to je super, spadl kámen ze srdce co? :wink:

Já mám nástup 15.7.09 do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :cry: :cry: :cry:

A co se týče sněhu tady com cim, dneska sněží pěkně tak se to snad zlepší já se těším na sáňkování :sweat_smile:
5. led 2009 v 16:10  • Odpověz
ahojky,

dnes jsme v kauflandu narazili na super lyže pro Maru, stály 230 kč a budou jí počítám určitě tak dva roky, protože jsou delší, ale jsou ještě na normální boty, ne se speciálním vázáním, ale zatím to určitě stačí takhle, letos si to bude zatím jen ošahávat....
5. led 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahojky,
hlásím, že sněhu habakuk, i dneska vydržel celý den padat. Dědeček "vyrobil" malýmu kopeček, abysme se nemuseli nikam táhnout a měli ježdění hned na zahradě. Jen jsem zvědavá na ty mrazy, jestli se opravdu splní, co hlásí, tak se ani ven nebude dát jít :frowning2:

Isáčku, gratulace k výsledkům. To je super, že vám nic nenašli!

Tý jo, Ijet, to je co nevidět a zas ti to vypukne. Ale máte to super s tou vaší školkou, to my ostatní můžem jen závidět. Já jsem včera večer přemýšlela, kdyby se stal zázrak a mě vzali od podzimu malýho do školky a měli jsme mimčo, jestli se mi vůbec bude chtít vstávat a tak :grinning: Přece jen jsme takhle svými pány, až vstanem, tak vstanem, až se vyhrabem do vsi, tak se vyhrabem, prostě pohodička... fíhá, člověk si toho pomalu ani neváží :sweat_smile:

Jíťo, tak lyže super a to bude jako Maru jezdit z kopečka, nebo jen tak po rovince?
5. led 2009 ve 20:45  • Odpověz
Hodím na Rajče pár zasněžených fotek, pošlu vám odkaz, tak kdo chce, může juknout :wink:
5. led 2009 ve 20:46  • Odpověz
no my jsme si tedy dnešek fakt užily
dopoledne jsme šly na hoďku ven
všechny děti měli venku boby,jen my né,ale naštěstí se jí dá ještě ukecat,že se nevzteké,že to hned chce také
postavily jsme malého sněhuláka

odpoledne jsme vyrazily k našim do Letnan
a šly na kopec
kačka se tam pěkně vyřádila
ani se jí moc nechtělo domů

doufám,že sníh ještě vydrží,je to paráda
i já jsem si na bobech zajezdila :wink:
5. led 2009 ve 22:03  • Odpověz
Holky no nic ji nenašli, teda aspoň ne v krku a v nose.Žádné bakterie ani viry :slight_smile: .
Jestě půjdem na krev na zjištení imunity, ale zatím nevím kdy.

prochi,
fotečky hezký, tady už je taky strašně sněhu.Odpoledne jsme šli na boby a pak jsme rovnou jely za přítelem do práce.A malá chtěla jezdit i v metru :grinning: .

ijet,
já mám nastoupit v srpnu do práce :unamused: .Do práce se docela teším, ale ne do té kde jsem pracovala.Snad půjdu jinam.

Jito,
tak to jste pořídili jen ty kluzky, ono ji to na teď určitě stačí.Ale kdyby jezdila víc, určitě bych pořídila ty z bezpečnostním vázáním.

lenerka,
ty jsi z Letňan?
5. led 2009 ve 22:17  • Odpověz
isacek

no katastrálne jsme letňanský
jinak bydlíme na proseku,ale moc tu nejsem víc mě to táhne do Letnan,kde mám rodiče,babičku a všechny kamarády
5. led 2009 ve 22:58  • Odpověz
prochi

máš naprostou pravdu,my totiž Honzíkovu cestu dočetli minulý týden.Mám tu knížku ještě po sobě a mám ji u našich a když tam s Fíkem jsme tak odpoledne před spaním čteme jednu-dvě kapitoli.Také mě pobavilo jak píšeš s tím vlakem a cizím pánem,to v dnešní době nehrozí.No naštěstí si v poslední kapitole maminka pro Honzíka přijede až k babičce a dědovi :sweat_smile: :grinning:
Jinak mě je pořád nic moc,dopoledne hrozný,je mi špatně,žaludek jak na vodě,kolikrát se přemlouvám,abych mohla jít s Fíkem ven,nechce se mi ho držet doma tak se vždycky jdeme aspoň na chvíli vysmradit a v tomhle počasí se aspoň ničej bacily :wink: No a odpolko už je to o něco lepší,hodně mi pomáhá ten spánek s malým po o. :pensive:

jito
a kam jste se vlastně přestěhovali,mně asi něco uniklo,ne?? :sweat_smile:

iso

my se budeme stěhovat nejspíš během února,přítel říkal,že doufá,že bude rekonstr.hotová do konce ledna a začátkem února bysme se mohli stěhovat,tak snad to tak bude.

holky,to strašně uteklo,jak tady píšete,kdy že už nastoupíte do práce.Mě by to ještě nečekalo,jelikož jsem si napsala mateřskou do čtyř let,ale takhle zase dám státu rok mateřský na Fíka,páč se mimčo narodí do jeho tří let a pak budu pobírat peníze jen na mimčo a na Fíka už ne,ale ten rok mateřský do čtyř let mi teda propadne což je blbý no ale co se dá dělat.

prochi,jito

už jste řekly zaměstnavatelům,že jste zase těhu a nenastoupíte po třech letech?Nebo se to řeší až papírama ze sociálního ohledně mateřské??

sníh- tak u nás přes noc nasněžilo a sněžilo dnes fakt celý den bez přestávky.Dopoledne jsme se šli projít s kamarádkou a jejím chlapečkem,to se kluci klouzali na ledu a váleli se ve sněhu,Fík měl úplně promáčený rukavice,ale vůbec mu to nevadilo.Bavilo ho jíst sníh z čehož jsem teda nadšená nebyla.No a odpolko po spaní jsme už vzali boby,to byla paráda,kluci se vyblbli,nechtělo se jim domů. :slight_smile: :dizzy_face:

iso

super,že žádnýho bacila nenašli,to je důležitý,pěkně jste to zažehnali těma kapkama :wink:

mapris

a jak jste na tom vy?Ta teplota jak jsi psala mohla být klíďo jen jednorázová,kolikrát můžou mít děti teplotu nebo i horečku jen z toho,že mají v jednom dni hodně prožitků a organismus na tu jakoby zátěž reaguje teplotou.

zevi
kde vězíš?je tu po tobě sháňka :wink:
5. led 2009 ve 23:22  • Odpověz
Tak včír jsem si stěžovala, že i nás com cin a hurá je tu tak asi 15 čísel :grinning: půjdem na saně, huráááá

Prochi, budu držet palečky ať Péťu vezmou, třeba to vyjde, jinak máte moc hezký fotečky, malej je kouzelnej bombarďák :slight_smile: :slight_smile:

Isáčku, já se do práce ani netěším páč mě to stálo jenom nervy :frowning2: a pravdou je že se fakt bojím, ale zase si říkám, že člověk přinese víc peněz (fakt ale o něco málo) a vypadnu ze stereotypu....jiank držím pěsti ať máte fajné i výsledky z krve :wink:

Jíťo ty o vy budete mít z Maru novou Záhrobskou, ne? :grinning:

Macej, tý jo chudáku, ty si to vychutnáváš :frowning2: jak daleko se budete stěhovat?

Těhulky, taky by jste mohli přidat fotečku bříška!!!!!!!!!
6. led 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
čus holky,

téééda, vy jste toho ale natlachaly :o))

macej,
no, my jdem na den otevřených dveří tady do jedné školky na konci ledna. Našla jsem si jí na webu a tam mají přesné informace, kdy se dávají přihlášky a kdy se mají nejpozději odevzdat...
No, Terka je v pohodě. Když jsme venku tak samozřejmně nudlá ze zimy a pak občas doma ... Teď i občas zakašle ...

prochi,
ahojky, no tady teda na prahu napadlo dooost sněhu :o)) já včera vytáhla boby a terku ven. Domluvili jsme se se sousedkou a jejíma věma kočkama :o)) a tady za jedním barákem je takový mírný sváh .. Tak jsme tam děti "klouzaly" asi přes půl hodky a bylo to fajn...

lenerka,
no, to nevadí že je prosincová, naše je listopadová, ale prý se to dělá tak, že když ti dítě vezmou, tak si platíš od září "školkovné" jako kdyby tam chodila - tím si vlastně držíš místo - a pak by šla v prosinci... Naše Terka děti taky miluje, nedokážu si představit, že bych jí tam nedala...

isa,
ty jo, no tak to je super že nic nenašli ... Hned je člověk klidnější co? :o)) Já chtěla naklusat k doktorce zítra, ale Terka je zatím v pohodě, tak ještě počkám ... Nebudu se tam zas řítit zbytečně, když jí nic není ...

práce - no, tu teď začínám řešit teď ... Chodím na kursy angličtiny, ale včera jsem nějak zjistila, že mi to nic nedává - a to z jedinýho důvodu - prostě nemám možnost mluvit ... Tak se vždycky naučim jen lekci abych zvládala na hodině. Tak jsem včera manželovi řekla, že půjdu ještě do kursu pro mírně pokročilé - ten je do června - a pak se rozhodnu... Kdyby se nám nepovedlo těhu, tak se možná vrátím zpátky k Němčině, ze který jsem maturovala a základy se mi dost drží v hlavě - díky lektorce z dálkový školy. No a já jsem měla do budoucna představu pracovat z domu na žl, jenže když vidím teď tu ekonomickou situaci, a momentálně žádný nabídky nenacházím .. tak se budu muset vrátit do svojí původní práce ... A to se mi nechce ... protože jsem v tý jedný kanceláři akorát dělala poskoka ... Takže u mně budoucnost taky nejasná ... :frowning2:

Jsem se chtěla zeptat. Už jsme přes den úplně bez plínky a bez nehody. Po jak dlouhý době jste přestaly dávat plenu na odpolední spaní a na noc???

No, Terka barvy taky "střílí" podle nálady. Za to už jí jdou některý písmenka a čísla. Pozná 2, 8, a z písmen A, U, T, O .... Fakt z ní s manželem někdy padáme. A teď se naučila furt pokládat otázku: To je?? Místo Co to je???
:grinning: :grinning:
6. led 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ahojky, tak jak jste překonali dnešní mráz? My když jsme vstávali v osm, tak na teploměru bylo -16. V půl desátý už "jen" -12. Četla jsem, že jak je pod -10, neměli by malé děti a starší osoby vycházet, nebo jen na dobu nezbytně nutnou. Ale my jsme nutně potřebovali do krámu, abych mohla uvařit oběd, tak jsme se pořádně namazali (ksichtíky samozřejmě :grinning:), malej čapl na dvorku boby a šli jsme. Byli jsme zpátky asi za třičtvrtě hodinky. Pak se mi opět nepodařilo donutit ho, aby po O. spal, už mě to fakt točí! Tak jsme se po hodině mýho rozčilování znovu pořádně namazali a šli bobovat na zahradu na náš umělý kopeček. Tam jsme byli hodinu, ale to už teploměr ukazoval jen -6. Pak jsme šli vzbudit taťku po noční, dali jsme sváču a než jel do práce, tak jsme stihli ještě jednou jít i s ním bobovat asi na třičtvrtě hodinky. Zato naši sousedi, zalezlí jak krtci celý den, mě by švihlo v tomhle krásným počasí :sunglasses:

Macej, moc s tebou soucítím. Neboj, vydrž, už to určitě nepotrvá dlouho! Já už vůbec nezvracím, jen když se mi podaří uspat po O. malýho a usnu s ním, tak pak po probuzení je mi na zvracení. Ale zachrání to kola a něco k jídlu. Jen jak mám asi pořád nízký tlak, tak se mi hodně motá hlava a obzvlášť, když přijdem z venku, tak si musim na pár minut lehnout a dát nohy nahoru, jinak bych sebou sekla. A nevim, jestli jsme to už nepsala, ale hrozně mě bolí celej spodek, jak jsem tam hodně vevnitř šitá po Peťulkovi, tak teď asi jak se to tam napíná, nebo překrvuje, nebo nevim... tak to je bolest jako prase, od předu až k zadku... Tak když jsme doma, tak se snažím co nejvíc sedět, nebo ležet. Včera jsme byli pořád venku a pak jsem ještě doma lítala jak prdlá a navečer jsem myslela, že bolestí chcípnu.

Můj šéf už to ví, že čekáme druhý. Měli jsme před Vánocema srázek s lidma z kanclu a se šéfem, tak jsem to prozradila. Moc jsme o tom nemluvili, nebyl nějak čas, on jen pořád opakoval, že jsme to vzali hopem. Osobně si myslím, že je možná i rád, že nebude muset v říjnu řešit, co se mnou. Protože se teď u nás muselo kvůli fin. krizi hodně propouštět a vyhlídky jsou nevalný :frowning2: Spousta našich zákazníků skončila, nebo rapidně ponížila objednávky, nebo na čas přestala odebírat už vyrobený, no je to fakt špatný. Myslím si, že bych stejně dostala dva odstupný platy a sbohem a šáteček....
6. led 2009 ve 20:58  • Odpověz
Mapris, plínky a my: tak my jsme asi rarita. Přes den bez plínky jsme už půl roku, ale na spaní dáváme pořád. Dám mu jí až těsně než si jde lehnout, než ji nasadíme, tak se ještě sám jde vyčůrat. Ale v noci se na čůrání nevzbudí ani za boha. A ráno první, když se jdem ještě potulit do velký postele, tak křičí: "Plínka počůraná, sundat pomóóóc!!!" Někdy před Vánocema jsem se rozhodla, že to přeci není možný, když je tak šikovnej přes den, že se o to vůbec nemusim starat, když se mu chce, dojde si k nočníku, svlékne se, vyčůrá..., tak přece dokážem odbourat i tu noční. Jednoho večera jsem mu vysvětlila, že plínku nedáme, že je šikovnej, velkej kluk, nočníček má hned u postele, nebo zavolá na pomoc maminku, když se mu bude chtít. Na postel jsem mu dala ručník a pod to tu přebalovací podložku pro mimča, kdyby náhodou došlo k nehodě. Šla jsem spát v jedenáct, chudínka jsem ho vzbudila a nutila, aby se vyčůral. Pak jsem šla asi v jednu na záchod (chodím teď minim. dvakrát za noc :rolling_eyes: ), tak jsem se šla na něj podívat, spinkal, pod sebou sucho. Jdu ze záchodu, stavim se tam, že ho zkusim zase vzbudit a vyčůrá se, no a pod ním úplně durch ručník a on spal jak dudek!!!
Druhá noc: scénář úplně stejný, nejdřív sucho, "na povel" něco vymáčkl a ca. ve dvě úplně durch a úplně tuhej.
Den na to jsme spolu usnuli v ložnici po O. Probudila jsem se asi za hodinu a cítím něco teplýho na boku..., tak se podívám, malej spí jak zabitej a přitom čůrá.
Takže jsem usoudila, že to zatím nebudu hrotit, nebudu ho prudit a budit v noci co dvě hodiny a nutit na povel čůrat. Buď to přijde samo, jako psala Isa, Macej i Zevi (aspoň mám takovej pocit, že to u vás přišlo samo...) a nebo začnu s tréninkem na jaře, nebo až třeba přijde mimčo, že si vysvětlíme, že plínky už má jen miminko a stejně budu ty první týdny vstávat často na kojení, tak bych při tom vždycky dala vyčůrat malýho. Uvidím, fakt to ještě nějak neplánuju, ale zatím ho odmítám prudit. Máme okolo sebe spoustu dětí, které jsou starší a plínku na spaní mají pořád. A nebo naopak stejně staré, které ještě neodbourali ani tu přes den. A nebo stejně staré, které už jí nemají vůbec, ale zase neumí tolik písniček a básniček jako Péťa :grinning:
6. led 2009 ve 21:15  • Odpověz
Tak co ta Zevi? doufám, že na nás jen nemá čas a nebo že jim zase klekl počítač.
A Kamhajek už tu taky dlouho nebyla :confused:
6. led 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
prochi,
třeba má podobné starosti jak vy :grinning: :grinning:
Jinak s těma plínama - no, já to taky nehrotím. Terka je už delší dobu po obědě suchá, takže bych jí eventuelně už mohla plínu na odpolední spaní zabavit. Dávám jí na záchod před spaním. A s tím v noci - to je ještě čas. Ale co mi říkalo pár mamin tady ze sídliště, tak pro přijetí do školky prý požadují, aby dítě nemělo plíny na noc ... Sice nechápu proč, ale je to tak :o((
7. led 2009 ve 13:47  • Odpověz
My plínky na noc odbouraly necelých 14dní po tom co začla chodit na nočník i přes den.Měla jsem veliké štestí, že to bylo tak rychlé a hlavně bez nervíků a milionů loužiček :slight_smile: .Ale zato dudlík ne a ne opustit :angry:

Holky v pondělí jsem byla s malou bobovat a roztrhala jsem si přitom svoje jediné slušné kalhoty, takže jsem hned včera musela zajet do centra něco si koupit.A díky velikánským slevám jsem koupila kalhoty dvoje, tepláky a i nové boty.
Dneska jsem dopoledne jela ke kamarádce a jeli jsme s dětma do Letnan do koutku, tak se malá po delší době vyblbla s dětma.Skoro po třech hodinách jsem ji tahala domů s velikánským brekem, že domů prý nééé.
A večer jsme museli volat pohotovost na plyn, neb nám tu ucházel a smrad uplně šílenej.A koukala jsem jak blázen, ale byli tu asi do deseti minut a navíc vůbec nic jsme neplatili.

prochi,
to má Peťa teda opravdu hodně kvalitní spánek, když ho nevzbudí ani to, že leží v mokrém :sweat_smile: .
Malá se nám v noci počůraka fakt párkrát a spíš vždy jen připočůrala, hned ji to totiž vzbudilo.Vstává za noc na čůrání i 3krát, protože pije hodně i v noci.
On asi Péťa chápe, že se čůrá jen do nočníku, ale když má tak silné spaní, že ho to nevzbudí, tak s tím asi nic neuděláš :unamused: .Já mám kamarádku a ta má skoro už 6ti letou holčičku a stále se v noci počůrává.

luci,
tak to budem moct jezdit do Stodůlek do Tesca do koutku :slight_smile: .A hlavně na Lužinách i Stodůlkách jsou hezká hřiště.Michal tam má rodiče, tak tam jezdíme.
8. led 2009 v 00:19  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se po kontrole. Všechno je v naprostým pořádku. Přibrala jsem svoje první kilečko, tak doktor říkal, že na začátek 5. měsíce a Vánoce k tomu je to paráda. Už mi měřil bříško a poprvé jsem slyšela toho našeho prďouska bouchat srdíčko. Byla to nádhera. Hrozně jsem se uklidnila. Dneska mi taky brali krev na vývoj. vady, tak kdyby tam nedejbože něco bylo, tak nejpozději v úterý zavolají. Ale snad to bude dobrý.
Ufff se mi hrozně ulevilo :dizzy_face:
8. led 2009 ve 14:24  • Odpověz
Ijet, zkoušela jsem si tuhle nafotit nějak inteligentně břuch, abych ukojila tvou zvědavost, ale po stáhnutí fotek do PC jsem zjistila, že je to těžce nepublikovatelný.... Zkusím to znovu, až budu aspoň trochu namalovaná a tááákkk.
8. led 2009 ve 14:26  • Odpověz
prochi,
super, že jste v úpřádku:o).

Holky dám vám se video ze silvestra jak nám málem uhořela babička od prskavek.
http://n-joy.cz/#/video/silvestr-2008/t0oita09bol6dvke/
8. led 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
nazdárek holky,
teď jsme dorazili z venku, byli jsme tady kousek v bohnicích omrknout s kamarádkou jedno dětský centrum osmík .. no, nic moc, ale jako nouzový řešení to špatný není. Pak jsem skočila s malou k doktorce. Dostali jsme zase nějaký sirup, protože jí občas pořád teče z nosu a zase začíná kašlat a jsme odeslaní na alergologii, tak tam musím zítra zavolat a objednat se, předtím musím pak ještě k naší dr. pro doporučení a ještě před alergologií musíme mít vyšetření z orl .. Tak jsem zvědavá, jak to malá zvládne, protože já orl neslášela odmala...
8. led 2009 v 15:32  • Odpověz
Iso, ty voloďo, to je mazec s babi a prskavkama :grinning: :grinning: Nejlepší hláška "ty vole mě chytla další!!!" :grinning: :grinning: :grinning: Já to čekala od začátku, jak v tý jedný ruce jich držela víc :grinning:

Mě teď vystřídala u bobů a sáněk mamka. Je mi hrozně blbě, protože jsem se magor přežrala špaget. Teda ona to byla taková normální porce, ale já teď můžu hlavního jídla maximálně poloviční porci, víc můj žaludek nesnese. Jenomže ono to bylo tak dobrý, jsem si říkala, že to přece nenechám... a teď fakt trpím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mapris, tak to vám tu šňůru vyšetřením vůbec nezávidím... Snad to malá zvládne v pohodě.
8. led 2009 v 16:10  • Odpověz
autor
isa,
ty jo, to je dobrý .. Ještě že je babi tak duchapřítomná a běžela to uhasit :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2009 v 17:00  • Odpověz
Týýýýýý vogis išáčku vy jste taky čupr famílie jsem se tu fakt nasmála :grinning: :grinning:
mapris, bude to v poho :wink:
prochi, tý jo krásný pidi přírustek, závidím já bych byla jak remorkér :grinning: :grinning: a s bříškem to nebude tak horký kecko
8. led 2009 v 17:23  • Odpověz
Ijet, díky, já jsem ráda. Ale musím přiznat, že se brzdím. Hlavně večer. Kdybych jedla (žrala - pozn. redak.) tak, jak bych chtěla, tak bych měla už nahoře o hodně víc. Jenomže já hodně přibrala s Peťulkou - něco málo přes dvacku a to bych teď nerada. Hlavně vím, že ta první desítka u Péti byla fakt vyžraná, nic víc. Takže se teď dost hlídám, né že nejim, to jó, ale hlavně se hlídám, abych jedla pravidelně a necpala se po večerech, protože nepravidelnost, následná vyhládlost a večerní nálet na ledničku - to já zvládám na jedničku :pensive: :grinning:
8. led 2009 v 17:31  • Odpověz
autor
prochi,
ještě se tady koukám z tebe stane recitátorka :grinning: :grinning: :grinning: , hele, to je jednoduchý :o)) jez každý dvě hodiny .. Já to tak dodržovala a docela to fungovalo, naštěstí jsem přibrala jen 13 kg a docela jsem se divila, protože já jsem žravec i bez těhu :grinning: :grinning:
8. led 2009 v 18:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.