• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
iso,
to je ta blondýna, jak hrála tu Brzobohatého dceru?
12. led 2009 v 08:21  • Odpověz
jito,
jo jo to je ona:o).Já ji teda teď už vůbec nemusím, taky hrála v básníkách Vendulku utěšitelku.
12. led 2009 v 10:15  • Odpověz
Jéééé Isáček včera slavila tu dvacítku!!!! :grinning: :grinning:
A my to prošvihli!!!!!!
Tak všechno nej nej nej, ať se ti splní všechny sny a přání.
Byla oslavička?

Holky, tak jsem se dneska ráno zkoušela nějak inteligentně nafotit, ale holt tlustý nohy a celulošku neskryju, ani kdybych se posr..a :sweat_smile: Tak já vám to teda pošlu, ale musíte my svatosvatě přísahat, že to nespatří jiné oko živáčka než to vaše!!! Ju?

Jeníčková: absolutně nafoukaná, namyšlená, tupá, vyzáblá koza. Nemůžu jí ani vidět, natož slyšet! Nic v tý Americe nedokázala a tady si hraje na velehvězdu!
12. led 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
co se děje s koníkem?? Nový image nebo co? :o))

no isooo!!! Jsi se měla pořádně střískat, když je ti těch 20 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

prochi,
no, mně se jako vendulka ve filmu líbila, i v machřích, ale četla jsem recenzi na tenhle díl a prý nic moc .. takže si počkám, až to bude v telku. Je fakt, že je teda teď fakt Jeníčková hnusná ...
12. led 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Isa mi psala, že mě považujete za nezvěstnou, tak hlásím, že žiju :grinning:

prostě jen přes vánoční svátky nějak nebyl čas, pořád jsme buď chodili po návštěvách, nebo návštěvy byly u nás, furt jsme jedli, pili, hodovali, pak zas dospávali... :sweat_smile: taťku jsme měli celých 14 dnů doma a comp se za celou dobu zapnul jen párkrát na chvíli kvůli bance nebo mailům

no a minulý týden jsem byla nějaká požvýkaná, místo odpoledního koníkování s kafíčkem jsem unaveně padala do duchen zároveň s prckem, jakýsi hnusný bacil si mě pěkně podal :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě nejsu úplně fit, furt chrchlu jak starý hrnec, ale už mi aspoň nekape z nosu na klávesnici :sweat_smile:

takže tak, teď si vyzvednu děcko od babi, byli řádit na saních (sláva, po 3 letech se konečně i u nás v teplých krajích udržel sníh dél než 1/2 dne) pokusím se ho nahnat do postýlky, sama tam neusnout a budu se postupně prokousávat ípéčkama a tím co jste tu natlachaly :slight_smile: Zatím páček a slibuju, že budu už chodit pravidelně, koníkovská závislost se nedá potlačit :grinning:
12. led 2009 ve 13:34  • Odpověz
Isa: bohužel majitelé multikina nejsme, ale do kina chodíme často a rádi. Já to mám už od mala, babička pracovala v kině, takže jsme tam chodili snad pořád. Jurský park jsme viděl snad 10x :grinning: .

Ty Sněženky jako nejsou vysloveně špatný, ale prostě takový normální film, spíš do televize než do kina. Strašně to tam sluší Freimanový, ta je tam hezčí než v jedničce, Brzobohatý, Suchánek to je klasika. Viki Cabadaj je horší průměr a ten bloňdák co byl v jedničce hezký vypadá hrozně. Suchánek ho má v tom pořadu GS, hraje tam na ty klávesy. No a Jeníčková, to je kapitola sama pro sebe, hraje tam vlastně sama sebe, párkrát si zahrála komparz v Americe a tady je za hvězdu.

Prochi: a bříško máš hezké, nevím co se ti na něm nezdá :wink:
12. led 2009 ve 13:37  • Odpověz
kam,
týý jo, to mi říkej,že to je on, co tam hraje na ty klávesy, no já čučím jak vejr :confused:
Já je viděla všechny tři jen vyfocený, jak s něma byl rozhovor, s těma chlapama, ale toho klávesistu jsem v tom pořadu nepoznala, že je to on....jen jsem si všimla v tom magazínu, že přibral, no Suchánkovi to tam slušelo nejvíc, jak tam byli nafocení :wink:
12. led 2009 ve 14:26  • Odpověz
Ještě jsem zapomněla přivítat zevi, dobře, že ti je už líp...

Dnes jdu s holkama na večeři, tak si trošku vyrazíme z kopýtka, už se těším :dizzy_face: Tak jen nakrmím svou krásně vypasenou postavičku :grinning: :grinning: A pak se vám vyfotím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2009 ve 14:27  • Odpověz
Ahoj holčiny :slight_smile:
Zevi, no konečně AHOOOOJ :wink:
Prochi, máš krásný bříško, fakt hned bych si pohladila, sluší ti to :slight_smile: moc :slight_smile:
Jitu, taky se těším na tvé bříško :slight_smile:

Blonďatá Vopice:no je to namachrovaný střevo, ještě si hraje na přízvuk, a dělá že hrála v oskarových filmech :angry: jinak je vidět že je to stará vrána a dělá mladici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2009 v 17:33  • Odpověz
Ahojky, za chvíli si jedeme zalyžovat, odpo se opět přihlásím tak pa kotrmelíny :grinning:
13. led 2009 v 07:38  • Odpověz
čau Ijet, co tu strašíš tak po ránu? :grinning: :grinning:

jsem si říkala, že vás konečně po etapách dočtu (byla celkem fuška) když už mě z teploučkého pelíšku vyhnal tuberácký záchvat kašle :stuck_out_tongue_closed_eyes: a právě brečím smíchy nad tím, jak tu trefně hodnotíte "film star" Jansen (nebo jak si po americku říká) :sweat_smile: :sweat_smile:

mmch, recenci na Sněženky jsem taky četla a přesvědčila mě, že o nic nepřijdu, když si na to počkám v telce (za rok je to tu jak na koni, vemte si např. Václava... už ho na vánoce vysílali a není to tak dlouho, co teprv frčel v kinech)
a že hezounek Radek je ten obtloustlý páprda ve zlatém saku v GS mě posadilo na prdel :confused: uáááááá
13. led 2009 v 08:03  • Odpověz
Ahoj holky,
já vás jdu rychle pozdravit,dítko před chvílí uslo a já se jen najím a šupajdy taky do hajan.
Dnes jsme měli blbou noc,malej měl teplotu a začal kašlat,moc toho nenaspal a já samozřejmě také ne.Má nějakou virosu,kašle,teplotu má pořád,ale už mírnější takže se odpoledne až přijde přítel budu muset vydat do lékárny.No jo,už nás dostala zima :angry: Ale naštěstí je Fík dobrej,není na něm znát,že by mu něco bylo.Jen asi pár dní zůstaneme doma.

Sněženky II.-já to neviděla ale slyšela jsem od několika lidí jednotný názor a to,že nic moc,spíš prý trapný,tak nevim.Já na to do kina teda nepůjdu,také dám přednost dvd nebo tv,bewztak to měla v koprodukci Nova takže to bude nejdýl příští Vánoce v telce.Jinak podle ukázek bych řekla,že Brzobohatý je pořád stejnej,Freimanová asi nestárne,tý to sluší,Cabadaj(nevim jak se jmenuje doopravdy) tak nějak normal nic moc,Suchánek-stejnej ksicht jen víc vrásek a obarvený vlasy,ten "hezkej"Radek z prvního dílu-vim,že je v GS za klávesama,s tim teda čas pohnul,no nikdo nemládne,ale na něm se čas podepsal asi nejvíc,byl i v 13.komnatě,už si ale nepamatuju o čem to bylo.No a Jeníčková nebo jak se jmenuje,to jste mě pobavili,mám podobný názor jako vy.Jak moc si z ní sedla Amerika na prdel nevim,ale řekla bych,že pěkný prd.Tady už by po ní asi neštěk taky ani pes,kdyby se netočily ty sněženky.vypadá hrozně,měla by se víc najíst a vrátit se k hnědé barvě vlasů dle mého názoru.Tenhle chemlon jí nesluší :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zevi

to je dost,my mysleli,kdoví co s vámi není :sweat_smile: :wink: :slight_smile:

jita
tak dnes jsem uvařila zase ten zázračný čajík dle tvého receptu,snad zabere :wink:
Jinak ta genetika je hrazená pojišťovnou v 15.-16.tt,ale tohle je ještě v prvním trimestru,já na tom byla v 10.tt a to právě poj.nechtějí hradit,ale je možné,že tvému gynek.to hradí,je v těch pojišťovnách bordel takže nevim.Pak v tom 16.tt půjdu také.Už jsi byla na to Glukózovém tolerančním testu?Já furt doufám,že se tomu vyhnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

prochi

bříško pěkný,písla jsem ti mail :wink:

Určitě jsem vám toho chtěla ještě moc napsat,ale momentálně si nevzpomenu,přemáhá mě únava.Tak zatím :wink:
13. led 2009 ve 14:27  • Odpověz
Ahoj holky, to koukáte že ještě žijeme, co :grinning: :grinning:
Jednou za čas na vás sice juknu, ale než něco napíšu, tak vy toho natlacháte strašně moc a nějak mi pak přijde blbý se sem tlačit se starším tématem, když vy už tlacháte o něčem jiném..... :sweat_smile:

No ale teď tu zrovna probíráte ten glukozový test v těhotenství, takže můžu vám napsat, že jsem ho dneska absolvovala, a nepřijde mi to nijak strašné. Tak snad to nastávající maminy trochu uklidní. :wink:
Prostě je to sladká voda, nebylo toho víc jak 3 dcl, takže s vypitím jsem problém neměla. Spíš se mi pak začalo dělat blbě hlady a z toho sladka, ale po hodině začali pozvolna zase nabírat maminkám znovu krev, takže asi za 1,5h už jsem do sebe mohla nacpat rohlík, sice ještě chvilku mi bylo trochu šoufl, ale po najedení ok. Takže se toho nebojte, nic to není. :slight_smile:
13. led 2009 v 15:02  • Odpověz
Ještě k tomu testu- prý je to povinné asi od ledna,dřív to nebylo nutné. Takže nevím, co to je za změny, ale asi se vám to nevyhne. No uvidíme, jestli to zase za nějakou dobu třeba nezrušej, tady člověk nikdy neví :angry:

Holky, budete všechny už hlásit děti do školky ? Já myslím, že nemám moc šancí ( co jsem mluvila u nás s maminkama), když budu mít druhé dítě. A taky jsem slyšela pár názorů od pediatrů a uč ze školky, že když to není nutné, tak spíš doporučujou dávat do školky až od 4 let. Takže si sama nejsem jistá, co by bylo pro něj lepší. Tak by mě zajímalo, jaký máte na to názor vy :confused:

zase někdy papa
13. led 2009 v 15:15  • Odpověz
Ahoj holky,
taťka má dneska volno, všichni tři jsme vytuhli po O. Kluci ještě chrní, ale mě se udělalo děsně špatně, tak jsem musela vylézt. Zachránila to kola a tatranka :sweat_smile: Už mi je líp.

Zdravím znovunalezenou Zevi. Jsem ráda, že jste oki.

Macej, ať je Filípkovi brzy líp!

Ahoj Račul!!! Jsme rádi, že si se zase po sto letech ukázala :slight_smile: Tady u nás je ten gluk. test povinný už víc než rok. Moc to nechápu, ale co se dá dělat. A to víš, že to nějak přežijem, co by člověk pro ty prďolky neudělal.

My se do školky přihlašovat budem. Ale žádný velký šance nemáme. Zajedno jsme až v říjnu, takže nás "předběhnou" všechny letní děti a pak pokud budu doma s druhým, tak není šance. Na jednu stranu mi to letos až tak vadit nebude a taky si myslím, ať je klidně s námi ještě do čtyř doma. Ale přihlášku dát musíme, přece jen člověk neví, co bude, jestli to všechno s miminkem dobře dopadne.... a tak. Ale doufám, že pak v těch čtyřech už mi ho vezmou stoprocentně, to bych byla dost nasr.ná, kdyby mi řekli, že jsem doma, tak mám smůlu. Myslím, že mu tam bude líp, než se mnou a miminem doma.

Holky, letím, malej už přišel, tak jdem vzbudit tatínka a sáňkovat než se setmí.
Zatím pááá.
13. led 2009 v 15:37  • Odpověz
Tak konečeně se ukázala Zevi, tak jsem zvědavá kdy vyplodí pořádný román, aspoň na jednu stranu :grinning: :grinning: :grinning:

Raculka se nám tu zjevila po hróóózně dlouhé době, to je dobře.

My jdeme na zápis do školky 29.1.2009, tak jsem zvědavá, ale předběžně nám bylo řečeno, že ho vezmou, tak snad se na tom nic nezměnilo.

Macej: tak ať jste brzo fit.

Holky bojí se vaši prcková, nám doma třeba vítr bouchne dveřma a Ondra se na mě pověsí a dneska vydrřel fakt skoro hodinu se ke mě tisknout a mumlat jak "vítr buch a Ondra leknul a neboj se Ondro". To jsou jeho slova.
13. led 2009 ve 20:51  • Odpověz
No konečně se tu ukázal zevi a koukám jak blázen, že i raculka:o).Super!

luci,
a přitom byl Fík včera ještě dobrej, co??Možná tím jak tam lítali a pak jsme šli do té zimy.
Tak ať je brzo fit, Naty mu posílá pusinku na uzdravení :dizzy_face:

prochi,
bříško krásný, co blbneš prosim tě!!!Já takhle vypadám a těhotná nejsem :grinning: :grinning: :grinning: .
Oslava ještě nebyla, ale jdem teď v pátek.Takže počítám, že celý víkend budu nepoužitelná, páč to bude veliké.

Jito,
jak jste si užili večeři?My jsme taky včera zašli na večeři, ale nechali jsme si to zabalit domů a snědli jsme si to v klídku doma:o).

ijet,
snad jsi se vrátila celá, akorát tak unavená, že nemáš sílu už psát :sweat_smile: :sweat_smile:

racul,
já kdyby to u nás nebylo nutné a nemusela jsem do práce, tak bych malou určitě do školky nedávala.
Počkala bych od 4let, ale musím nastoupit do práce.Ale i tak máme šanci na školku malou:o(.

kam,
malá se taky někdy bojí doma.Třeba když slyší rámus z baráku, jsme v suterénu a tak je tu všechno strašně slyšet.Sice ji to hned přejde, ale přesně jak píšeš, přilítne, skočí na mě a "maminko bojím".
13. led 2009 ve 21:24  • Odpověz
Kam a budete Ondru dávat tam u vás nebo ho budeš vozit někam jinam? Vím, že si to tady jednou psala, že ještě nevíš, jestli k vám, nebo do Kolína.

Péťa se teď v poslední době taky pořád něčeho lekal. Ale nevydržel se bát dlouho. Třeba byla nějaká rána, tak všeho nechal, letěl ke mě, skočil na mě a ptal "co to??" Tak jsem mu řekla, třeba že je želva hází kamínkama, že děda je v kotli apod. Takže teď už si to vysvětluje sám a je to kolikrát sranda co vymyslí. Myslím, že to u vás taky brzy přejde.
13. led 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jééé já úplně zapomněla poděkovat za pochvaly bříška :dizzy_face: Jste moc hodný :slight_smile:
Za poslední týden šíleně vylítlo, při Péťovi jsem takovýhle břicho měla až daleko později. Ale četla jsem, že při druhým těhotenství to jde rychleji. A já jsem ráda, užívám si to :slight_smile:
13. led 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ahojky racul,

to je dobře,že na nás jukneš :wink: Já ten gluk.test už absolvovala při Fílovi a mně to bylo dost nepříjemný,hustá móóóc sladká voda,blé,nic pro mě.Ale člověk to vydržet musí.Jak už jsem psala,sestřička mi poradila,když jsem se tam objednávala,ať si s sebou vezmu citrón a vymačkám ho do tý kejdy,že to zmírní sladkou chuť a trochu to fakt pomohlo :wink:

Fíla stále kašle,ale jelikož se mu spustila rýma tak už je to náš starý problém a to,že mu nudle stékají do krku a z toho kašle,no ale i tak mu dávám sirup na kašel a ještě jitrocel.sirup.Teplotu už nemá od včerejšího večera,to jsem ráda.

iso

no,možná se tam uhonil a pak to na něj padlo,ale hlavně aby to neschytala i Naty,to bych byla nerada,nedávno jste měli virózu.Snad jsme na vás nic neprskli,ale v té době mu fakt nic nebylo,začalo to až v noci doma.

školky-já se pokusím Fíka přihlásit,už se nějakou dobu chystám napsat do jedné školky tady u nás mail,aby mi písli co a jak ohledně přijetí.Jinak tady jsou zápisy v dubnu a dny ot.dveří v březnu takže ještě je chvíli čas.Mně by moc nevadilo,kdyby mi teď Fíka nevzali,sice bych chtěla,aby byl mezi dětma v kolektivu a trochu se osamostatnil,je to můj závisláček,ale na druhou stranu bude tahat domu k mimču nemoci jak to tak bývá a taky mám obavu,aby to nebral tak,že ho odstrkuju,že chci být doma s mimčem,když se narodí na začátku srpna a on by šel od září do školky,aby si nepřipadal odstrčenej.No uvidíme,to asi nelze předvídat.Vůbec nevim jakou mám tam na sídlišti šanci.

prochi

já ještě počkám na ko u dr teď v lednu a pak si změním profil :wink:

kam

Fík se bojí jen tmy.Když jdeme spát a on jde do pokoje první tak říká "tam je tma,bojim se,bež pvní" a to samé třeba do koupelny nebo kamkoli,kde je tma.Jinak zvuků se nebojí,jen se ptá stokrát "co to bylo za rámus?" nebo "co to bouchlo?" a já mu řeknu,že třeba letělo letadlo a on už se cpe k oknu,že se podívá. S tou tmou se mu ani nedivim,já se bojim do dneška a všude svítim,když jdu třeba v noci na záchod :sweat_smile:

holky
vim,že už se to tady xkrát probíralo,ale já to stále nějak nechápu a proto se ptám znovu a to na mateřskou.Jak to teda bude s druhým mimčem?Kdybych si dala opět mat.na 4 roky tak budu od začátku brát 3800,- a nebo zase do 21.měsíce mimča 7600,- a pak těch 3800,-? A takové ty papíry na vyplnění od zaměstnavatele to dají na sociálním až později před porodem a musím si tam pro to dojít,že?I pro formulář na porodný a tak.
Minulý týden v pátek mi volal můj zaměstnavatel,že jim účetní připomněla,že mi můžou držet místo tři roky tak jestli nastoupím a já mu řekla,že jsem podruhé těhu tak řekl aha a že ta sestřička co je tam místo mě už by také chtěla mimčo tak že teda budou hledat někoho jiného.Takže bych asi ani neměla šanci,kdybych jim zanedlouho posílala žádost o prodloužení do 4 let.Nejspíš by mi to neprodloužili a já bych beztak dávala výpověď.
14. led 2009 v 10:45  • Odpověz
Macej, já předpokládám, že to bude takhle: těch šest týdnů před porodem nastoupím na mateřskou - papír mi dají na gyndě, s ním dojedu do práce, aby mi zase začali vyplácet mateřskou a taky zajdu na sociálku, abych zrušila pobírání rodičáku na Péťu. Pak než mi skončí mateřská, (tj. ca. těch 5 měsíců věku mimča) tak opět na sociálku, tam dát papíry na žádost o rodičovský příspěvek + tady už budu potřebovat vyplněný papír od zaměstnavatele, že mi vznikl nárok na mateřskou. Pokud si nevybereš rodičák na dva roky (což předpokládám, že ne), tak stačí do těch 21 měsíců ten papír o délce RD nevyplňovat, s ním tam zajít znovu až se bude blížit 21.měsíc, jak si se rozhodla - tj. tři roky, nebo čtyři roky.
Snad to dává trochu smysl :wink: Koukám jedním okem na Odložené případy a druhým dohlížím na manžílka v kuchyni, který se dneska pustil do oběda :confused:
14. led 2009 v 11:28  • Odpověz
Prochi: půjde sem k nám na Křečhoř, v Kolíně mi řekli, že když na vesnici školku máme jsme bez šance.

Ondra se tmy moc nebojí, ale těch zvuků jo, on se vždycky ptá co to je a i když mu to vysvětlím stejně se mě drží jako klíště.
14. led 2009 ve 14:57  • Odpověz
ahoj kozenky,

macej,
já jdu na ten test 29. 1., prý je to už povinné, tak asi by to měly absolvovat všechny, jsem fakt nadšená :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kam,
Maru je taková bojavá na ¨různé zvuky,dělá jí to špatně na uši, z toho důvodu, nesnáší vysávání, ale i když na poště se razítkujou dopisy atd....

školka
my máme zápis v dubnu, asi na něj půjdem, ale je pravda, že ne každé děcko je připravenou jít ve třech letech do školky, kolikrát se to na něm ani nepozná hned, co může prožívat, každé ji jinak citlivé, Maruš by měla jít v září, ale klidně bych ji dala až od ledna 2010, stejně budu doma s druhým mimčem, tak uvidíme....zatím máme mezi sebou hodně silné pouto.....

isacku,
to víš, napapali jsme si bříška moc dobře, a taky jsme se vykecali bez dětí, to je jednou za čas potřeba :grinning:

macej,
já jen vím, jak je to u mě, že místo musí držet další tři roky, když následuje druhé těhu, takže zas bude u mě proplacená dovolená a mám nárok na další tři roky rodičáku 7.600, stejně jak u Marušky
14. led 2009 v 15:00  • Odpověz
nazdárek ženský, díky za milé přivítání :slight_smile:

nevíte náhodou kdy mám ty romány plodit? :grinning: vy tu toho tolik nakecáte, že než se vším prokoušu, děcko je hore a visí mi za krkem a po nocích plodíme s taťkou :grinning: :grinning: :grinning: takže tak :sweat_smile:

Ráčku, moc moc zdravím, ukaž se u nás častěji, rádi tě uvidíme :wink: tvoje ípéčko mě mile překvapilo (a samozřejmě jsem na něj ještě neměla čas zareagovat :pensive: ) takže hlavně přeju hlavně ať miminko krásně v bříšku roste, jste zdravoučcí a občas nám dej vědět, jak se všichni i s Kubíkem máte, co je nového apod

Prochi, bříško máš krásné, úplně láká k pohlazení :dizzy_face: :dizzy_face: a špeky a celulitída je akorát ve tvé bujné fantazii, mám poslat svoji bléééé celulošku? :stuck_out_tongue_closed_eyes: (radši ne, nebudu tě děsit :sweat_smile: )

glukózový test: já ho s malým absolvovala, tuším že mi sestra říkala že je povinný pro maminky po třicítce (nebo po pětadvacítce?) i bez rodinných dispozic... a byl k přežití, u nás na poliklinice teda podávali přeslazený černý čaj, ten jakžtakž ušel, nejhorší bylo to hladové čekání na další odběr :rolling_eyes:

školka: předpokládám, že během letoška taky budeme mít objednávku na další mimi kladně vyřízenou :wink: a už jsme s manžou probírali, že pokud by malého do školky vzali, stejně by jsme ho tam určitě aspoň zpočátku nedávali celodenně, spíš jen na těch pár dnů v měsíci, aby si zvykl, bylo to pro něj jen příjemné zpestření a přesně jak píše Macejka, aby neměl pocit, že je kvůli druhému dítěti odstrčený na vedlejší kolej :wink: pokud by se mu tam líbilo a chtěl chodit denně, to je samozřejmě jiná...
budeme uvidět, datum zápisu zatím nevím, myslím, že to tady bývá někdy v únoru, takže přihlásit se určitě půjdem :slight_smile:
14. led 2009 v 15:31  • Odpověz
jinak jsem dnes už konečně trochu ožila a dokonce přemýšlím jestli půjdem večer do tanečních, minule jsme vynechali a i když ještě nejsu 100% fit, mám obavy, že 2 lekce by jsme těžko doháněli, i tak tam zas budem šlapat zelí jak tajtrlíci, páč jsme byli naposledy před vánoci, takže se mám pocit, že mi všechny tance splývají v jeden :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

a na sobotu už máme lístky na ples :slight_smile: pak by jsme chtěli ještě na country ples, ten se nám loni moc líbil, hasičský (ten máme skoro povinný) a švagrová ještě vymýšlela, že na obecní a sportovců... už to vidím, že do konce února budem pořád někde v luftě...
no ale zase na druhou stranu, teď už je to s malým v pohodě, z hlídání si nedělá hlavu, řekne: čau, bežte! :sweat_smile: potom zas 2 roky nevytáhnem paty z domu, jedině ověšaní dětma, anebo sami výjmečně nahonem mezi usnutím a nočním kojením :sunglasses:
14. led 2009 v 16:00  • Odpověz
Konečně se Zevi trochu rozepsala, i když teda nic moc, jsme zvyklí na jinačí romány... ale zas apoň něco, že... :grinning:
Zevi, já furt čekám taky nějaký IPčko od vás, jakože s nějakou móóccc hezkou a tajnou zprávičkou :sweat_smile: A už už tomu všechno nasvědčovalo, jakože si tu dlouho nebyla, tak jsem si říkala, jóó holce asi není dobře... a pak taky že jóó nebylo jí dobře... a teď si mě zase hodila na zem s těma všema naplánovanýma plesama, tak já ti nevim, co si jako myslet... :grinning:

Holky, Péťa usnul před hodinou v křesle při pojídání křupek a sledování krtečka. Tak jsem ho dala už do postele a jsem přesvědčená, že až se probudí, tak budu dělat, že už je noc a žádný vstávání nedovolim, aby tu nestrašil do půlnoci. Tak jsem na něj i na sebe zvědavá....
Taťka nám odjel na noční a já přemýšlím, co budu dělat. Myslela jsem, že nějak využiju toho volna, co tak nečekaně nastalo... No asi si tak možná půjdu udělat něco k véči a svalim se na gauč.

Já si taky vůbec nedovedu představit, že bych měla tu moji prdelku milovanou už na podzim vodit do školky! A taky si říkám, jestli se mi vůbec už chce nastolovat nějaký režim, přece jen jsme teď takový zpohodlnělý, až vstanem, tak vstanem, v klidu se nasnídáme, oblíkneme, jdem ven... a to by nám už skončilo. No zatím nevím, přihlášku si dáme a v říjnu prostě uvidíme.
14. led 2009 v 17:36  • Odpověz
Tak jen jsem to poslala, tak hrozný pláč z pokojíčku, brečel dobu, nemohla jsem ho vůbec utišit, nevim, jestli se mu něco zdálo, či co...
Teď už si tu pochutnává na večeři.
14. led 2009 v 17:50  • Odpověz
Ahoj kozenky,
já neměla vůbec čas si prostě sednout a něco v klidu napsat, tak jsem vám ani nestihla napsat, že Maru nám začala koktat, prostě natahovat u některých slov první písmenka a tak...
Tak jsme objednáni příští týden k logopedovi, i když z okolí vím, že některé děti jak rychle začnou, tak zas skončí, že to je právě to období, kolem třetího roku, když už mají dobře vyvinutou řeč....Maru už ji měla od dvou let dobře vyvinutou. Ale přesto je to hrozně nepříjemné, a mám strach, aby se to upravilo, přece jenom, na netu jsme to studovali, ty příčiny a nejsou nám moc známé, proč to mohlo začít, snad jen nepoměr řeči a myšlení, nebo tak nějak, protože trauma sotva nějaké prožila...tak fakt nevím a jsem zvědavá, co nám specialista řekne....
Někdy se nemůže vymáčknout, když chce říct jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjá.........
14. led 2009 v 19:55  • Odpověz
prochi,jita

tak děkuju za osvětlení,já to ještě nějak vykoumám,každopádně mám ještě chvíli čas.

jito

takže by mi vlastně měli držet v práci místo další 3 roky,že jo?no doktor tomu určo nerozumí,ale účetní by měla.Stejnak jí později budu muset kontaktovat takže se uvidí.Já bych teda stejnak zkusila "štěstí" jinde,ale jak říkám,uvidí se.

prochi

tak se žádné spaní až do rána nekonalo,co? Možná lepší,než kdyby s vzbudil v půlnoci a chtěl si s vámi hrát :grinning:

jita,prochi,zevi

já jsem také přemýšlela ještě o školce až od ledna 2010 s tím,že se to musí platit už od září,aby drželi místo s tím počítám.Určo bych ho tam nenechávala celý den,maximálně do oběda a to nevim jestli denně,podle toho jak by to snášel.vzhledem k tomu,že já se začala znovu počůrávat tak nevim nevim.I všechny děti mých kamarádek ze začátku strašně plakaly,ale tak po dvou týdnech cca to bylo v poho.A hlavně,kdybych nebyla těhu tak bych ho tam ani nemohla nechávat celý den,páč bych jinak přišla o mateřskou,ale to je teď jiná,stejnak už budu brát mat.na mimčo.Tak počítám se vším,ale když nás přijmou,budu ráda.
Jo a je to asi všude stejné se školkama,že i když je tam dítě jen dopoledne(chodí domů po o) tak se musí platit celý den,že?Tady to tak je,ale to asi všude.

zevi

teda,vy protančíte nejedny střevíce :dizzy_face: :grinning:
14. led 2009 v 19:58  • Odpověz
macej,
určitě by ti měli držet místo dál, myslím, že nejen, když porodíš do Fíkových tří let, ale i když budeš už těhotná do Fíkových tří let....
Myslím si, že se platí celý den, i když je tam jen půlden...
14. led 2009 ve 20:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.