• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Dnes nějak mrtvo :confused: :confused: .

My byly dnes s kamarádkou v dětském koutku a malá už po chvíli kňučela, že chce domů.
Není stále nějak ve své kůži, to je u ní strašně neobvyklé, když nechce nikde být :unamused: .
Tak jsme tam byli necelou hodinu a raději šly.

jito,
tohle jsem měla, když jsme měli jen jeden pc, většinou tam po večerech chtěl být přítel.
Teď už máme každý svůj a mám klid :sweat_smile: :sweat_smile:.
A Maruška se určitě z té koktavosti rozmluví, taková krásná, velká a šikovná holka to zvládne levou zadní:o).
20. led 2009 ve 23:53  • Odpověz
Ještě napíšu story z dneška.V tom koutku kamarádka přebalovala malýho, je to ještě prcek tak má plíny a malá se mu koukala pořád mezi nohy a říkala mu, že má "pipíka".A kamarádka se jí ptá a "a co máš ty Natálko"?
A Naty říká"půjem(průjem)" :grinning: :grinning: :grinning: .Jsme šly do kolen :grinning: .Měla teď dva dny totiž trochu průjem.
20. led 2009 ve 23:57  • Odpověz
Ahojky,
kde lítáte? To je venku hnusně co? Dneska jsem brzo ráno jela do práce a neviděla jsem na metr a mlha tam je ještě teď.
Sníh taje, tak máme po sáňkování.

Jita: tak to jste dopadli dobře u logopeda. A co pohlaví miminka, stále nevíte?

Mě nějak zlobí telefon, tak s ním budu muset do O2 a to se mi vůbec nechce.

Taky máme dva počítače, jinak by jsme se o něj snad poprali :grinning: . Ne snad, ale určitě!
21. led 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ahojky,
já měla na návštěvě kamarádku, a bylo to fajn, otevřeli jsme si šampus a pak lahev vermutu no a vycucli jsme je :sweat_smile: děti si hrály a my drbali a drbali.

Isáčku, Naty je řízek :grinning: :grinning:
21. led 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahojky kočeny,

manža má taky noteboke, ale nemá tam ještě ty programy potřebné k práci, co má na pc, a aby toho nebylo málo, tak na noteboku má nafocenou práci, a opisuje si to z něj do pc, takže stejně momentálně zabere oba :grinning:

pohlaví miminka nevím, jdu příští týden v úterý a vůbec nevím, jestli se nám tentokrát ukáže :wink:

iso,
Naty má pěknou vyřídilku :grinning:

ijet,
to jsi zase prolila játra :grinning: :grinning:
21. led 2009 ve 14:01  • Odpověz
hihi játra mám slušně zalité :grinning: a mimískovi domluv ať se hezky našpulí a je vidět buď buchtička, nebo bimbásek jo???
21. led 2009 v 16:20  • Odpověz
autor
čau holky,
mam dost, dvě probdělý noci .. malá vůbec nespí, buď brečí a nebo volá maminko, tak tam u ní musím spát. Doufám že příchodem nové postele pro ní se všechno změní... :unamused: :angry:

co se týče počítačů .. tak my to máme rozdělené. Já po obědě, manža večer. Chtěla jsem koupit laptop, ale zatím je to pro nás zbytečné. Dohodli jsme se, že si ho koupím až bych měla nějakou práci z domu.. A manža občas nosí pracovní laptop. Já po večerech dělám většinou věci, na který nemám čas přes den ..
21. led 2009 v 19:31  • Odpověz
ijet,
občas je pořádně prolít musíš :grinning: :grinning: .Vermuta mám taky mooooc ráda,ale je to pěkný bolehlav.Flašku cinzána dám klidně sama :sunglasses: :grinning:

mapris,
tak má malá asi nějaké noční můry, co?

My dnes máme jet s kamarádkou a s dětma do koutku, ale nevím.
Když je tak hezky budem asi venku.
22. led 2009 v 10:21  • Odpověz
Isáčku jsi mě pobavila já a policajtka???? :grinning: ty vogis mě by se loupežníci vysmáli :grinning: :grinning:
a hlava už mě po něm nebolí, něco snesu hihi

Tady je taky krásně, jsem zase sama, teď tu byl tchánovec pro Kubu, že prý do odpoledne nevydží (ne že umřou ale že už se jim stýská po malým) :sweat_smile: a tatku máme v práci, vařím ptáčky a polévku mám hotovou.

Mapris já mám pocit, že má Kuba divý sny, jsem zědavá kdy se zase vyspíme celou noc :rolling_eyes:
22. led 2009 v 10:45  • Odpověz
ijet,
to byl záměr tě pobavit :sweat_smile: :sweat_smile: .
Samotu ti závidím, já mám teď s hlídáním utrum.Mamka si vzala navíc další práci, a chodí í o víkendu, takže mi už mi hlídat nebude :frowning2: .Chlap je pořád v práci, tak mám smolíka :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Taky jsem zvědavá kdy se vyspím celou noc, ale už jsem smířená, že asi nikdy.
22. led 2009 v 11:40  • Odpověz
jéé ptáčky bych si dala :slight_smile: .Já dnes dělala borůvkový knedlíky.Už vidím jak se toho zas malá ani nedotkne, odstrčí to a řekne "neci papat" :angry: :angry:
22. led 2009 v 11:42  • Odpověz
Isáčku, víš co si říkám, že nic netrvá věčně :grinning: neboj dočkáme se :wink:
Borůvkový knedle jsem měla zásobu už hotových v mrazáku, ale už jsou fuč, taky bych si je dala.
Musím se pochválit, povedli se, dělala jsem je dle receptu v loskutáku a jinak je dělat už nebudu, mňam

Třeba budeš Natce ještě přidávat :dizzy_face:
22. led 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
zdar holky,
venku je krásně, domluvila jsem si hlídání a pojedu se podívat po nějaký látce Terce do pokojíku na závěsy, nebesa, mantinel a povlečení .. Nejlepší by bylo něco s mickey mousem :o))

ty jo, já vařila včera baštu .. Ale fakt ... Jmenuje se to hovězí pro mlsouny :o)))
22. led 2009 ve 13:05  • Odpověz
ahoj holky,
byla jsem dneska u zubaře, na těhu prohlídce, ale hlavně mě bolel jeden zub. No a katastrofa. Mám to prý až v nervu, zubařka říkala, že je to na umrtvení, ale že se mi bojí něco píchnout v mém stavu, tak vrtala za živa, prohýbala jsem se až v luk, když najela na ten nerv, ale držela jsem. Fakt jsem myslela, že to nepřežiju. Dala mi tam jen vložku a příští týden znovu přijít. Ještě mi vrtala jeden, ale tam byl pidikázeček, tak to byla chvilka. Myslela jsem si, že si na chvilku lehnu, ale hrozně to bolí a jak ležím a nic nedělám, tak to cíítím ještě víc. Tak jsem zase vstala.
U nás dneska vařil taťka, má víkend. Udělal bramboračku a čínu z kuřecího masa s bramboráčkama. Hned bych si dala, ale bolí to jak čert :frowning2:

Tak zatím pá, jdu se věnovat malýmu, který opět nechrápe.
22. led 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahojky,
venku je krásně a mě to štve. Mám pocit, že už je tu jaro, ale představa ještě celého února mě nedovolí radovat se naplno. Jé kéž by takové počasí už zůstalo.

Dneska jsem s Ondrou vyrazili koupit dárek mamce a bráchovi k narozkám a hádejte co? Dárek mám, ale pro sebe boty, měli ve sportu slevy, no nekup to(naštěstí se mi narozky blíží, tak manžel aspoň nemusí nic vymýšlet), jinak nic. Nějak po vánocích nevím co kupovat, mamce něco na sebe si netroufnu a trika co by se mi líbili pro bráchu neměli ve velikosti XXXL :grinning: . Tak to asi nechám na sobotu, manžel bude hlídat a já oběhnu náměstí.

Já bych si dala spíš ty ptáčky, sladké jídla u nís moc nefrčí. Na víkend jsem koupila kachnu, tak budu mít v pečení premiéru. To jsem na to zvědavá.
22. led 2009 ve 13:18  • Odpověz
holky, tak jsem si dala trochu polívky, je to víc než tři hodiny po "zákroku", polívku jsem nekousala, zrovna polykala a plomba z toho pidivrtání je v prdeli!!!! :angry:
22. led 2009 ve 13:30  • Odpověz
Prochi, hele porod bude horší :grinning: :grinning: ale když jsem tě četla, mi normálně trply zuby :angry: a se spaním si nic nedělejte, my nespíme už dlouho :unamused:

Kam, super kup :wink: to se vyplatí! Já tu měla včera kolegyně z práce a dostala jsem kytičky v květináči malý narcisky, miluju je a prý mi donesly kousek jara, už se těším až pokvetou, ale jak píšeš ještě ounor :frowning2:
22. led 2009 ve 13:31  • Odpověz
Prochi: fuj zubař, na bolest taky pořádně nic nemůžeš co? Tak snad panák slivovice by mimískovi neublížil :grinning: . Tak ať to brzy přebolí.
22. led 2009 v 15:03  • Odpověz
čusík baby :slight_smile:

kde je hezky? u nás hnusně lezavo, včera lilo jak z konve, dnes je zataženo a sychravo, ráno bylo trochu i namrzlé, tchyně za náma přišla se slovy: "ani nikam nechoďte, je tam tak glzavo, že aj kočky padajů ze střechy" :grinning: jak ráno vyšla na ulici, slyší rachod a sousedům odnaproti se špacírovala po střeše kočka, podjely jí nohy a chudina slítla na kapotu zaparkovaného auta, takže další rachot... babi v tu chvíli nevěděla, kdo je ve větším šoku, jestli ona nebo nebohá kočka :sweat_smile:

testík jsem si ještě nedělala... pořád jsem to jaksi nemohla otevřít, už jsem myslela, že to budu muset zkusit přes jiný prohlížeč...
tak du zjistit, co jsem všechno zapomněla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dám vědět :sunglasses:
22. led 2009 v 15:51  • Odpověz
Ijet, když zubařka vrtala a opakovaně zajížděla do toho živýho nervu a já myslela, že se bolestí pos.ru :pensive:, tak jsem si říkala "holka, vydrž, vzpomeň si na porod a další tě čeká, to teprv bude masakr..." ale bylo to PRD platný :cry: Teď jsem si dala trochu toho výbornýho obídku od manži a zub mě bolí snad ještě víc. Chjoo, už ať je aspoň zítřek, snad to bude lepší.

Zevi, jsem se aspoň pobavila nad vaší babi a číčou :grinning:
22. led 2009 v 16:14  • Odpověz
mám po iluzích, tak prosím 5 chyb-uááááá :unamused: dostaly mě velké písmena u jednorožce i skůzletem, asi ta změna pravidel :sweat_smile: a koncovky, bo po našem je "s dvoma postelama, s dvoma mláďatama" tak vždycky jedna koncovka ve spojení blbě... ještě že ty i-y byly stoprocentní :wink:

Prochi, chudinko, na zoubek foukáme, posíláme slivovicový obkládek a ještě znovu foukáme fůůůůůůůůůů :slight_smile:

Isacku, tak to byla hláška měsíce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

asi se přidám k milovnicím vermutu :sweat_smile: páč jsme ho teď na plese vyhráli, ještě v extra balení se skleničkama :wink: a taky jsem si jako další výhru přinesli propagační materiály naší obce :sweat_smile: :sweat_smile: to už takové terno nebylo, navíc když tam nebyla ani propiska, ale kalendář s historickýma fotkama, který už máme jeden doma :sweat_smile: tak uvidíme, jaké budeme mít terno v tombole příště...
22. led 2009 v 16:20  • Odpověz
chjo, ještě jsem něco chtěla, ale dítko se už dožaduje pohádky, momentálně u nás frčí na you tube teleblbís :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jdu poslouchat tuli tuli, Lála dělá ráda tuli tuli :sweat_smile:
22. led 2009 v 16:27  • Odpověz
Holky jste zlatý viz IP :wink:

Před chvilkou mi volal strejdík a rezonance je stejná jako minule, nic se tam nehýbáááá hurááááááááááá!!!!

Prochi, hele třeba ne třeba si po porodu řekneš, lepší jak vrtání u zubáka :grinning: :grinning:

Zevi, no opět perla, já jsem furt říkala jeslti jsem neslyšela hlášku o padající kočce a vona fakt sjela ze střechy :grinning: :grinning: chudák :grinning: :grinning:
A s testem jsem myslela, že jsi těhulka, :grinning: :grinning:

Byli jsme s rodinkou venku, páč tady bylo azuro a slunko od rána, chodíme k rybníku a tam žijí nutrie, jsou kouzelný :sweat_smile: teď teda bydlí v potoku co teče do rybníka, dali jsme jim chleba a pak jsme táhli řvoucího Kubu domu, bo chtěl za nima do potoka a ne dom :wink:
22. led 2009 v 16:55  • Odpověz
prochi,
taky jsem to tak měla s tím zubem, jen mi píchla injekci, bez injekce bych asi skonala...ale bolest naprosto šílená, než se to vyléčilo, nepomáhaly obklady, prostě nic....není asi nic horšího než zuby...

Když je v zubu pořádnej zánět, tak stejně nepomůže fakt nic, žádná slivovice, šalvěj, prostě nic..prostě hnus...

Jinak teda u nás slunko dnes nebylo, u nás hlásili ještě na dnes zataženo, všude je břečka, takže jsme byli hned promočení, tohle počasí je fakt na nic, jo zlatý mrazy....
22. led 2009 v 19:10  • Odpověz
autor
holky mam dost ....
tady ma v sobe jednoho lahvace a jdu chrnet ...
Nevim co je s Terkou ... jestli ji rostou ty posleni stolicky nebo uz na ni prichazi jaro ... Co vstala, tak samej pruuuse...... Dostala dneska asi 4x na zadek a reaguje tak na po4ty a nebo na zvýšenej hlas ... Ale večer mně dostala ... Byla jsem v kuchyni a ona odněkad volá maminkoooo, maminkoooo. A já jak blbě slyším, tak jsem nevěděla, co se děje .. tak běžím .. Upozorňuji že v celém bytě - kromě obýváku a kuchyně - tma - a ona vyleze ze zhasnutý koupelny úúúplně pročuraná ... Jak jsem dneska celý den z ní vyřízená, tak dostala na zadek ... Pak mi vysvětluje a ukazuje v koupelně na nočník ... Holky, ona se chtěla jít sama vyčůrat do nočníčku do koupelny (necháváme jí ho v koupelně, protože do něj chodí před koupáním, aby nečůrala při pouštění vody do vany a taky že tam je na něj místo) a že: Teezka cuuuat .. No a ona si už umí občas stáhnout tepláčky i kalhotky .. a tohle prostě nestihla ... Mně to tak bylo líto, že dostala na zadek neprávem ... :pensive: :confounded:
Ale jsem groggy ... Třetí noc už blbě spí - asi kvůli těm stoličkám - a já jsem nevyspalá ... furt říkám, že si půjdu lehnout po obědě, jenže pak se mi nechce ... Tak jsem dneska aspoň koupila látky na povlečení (s mickey mousem) a na závěsy (s kamionama) ...
No a zase sedím u pc a datluju ... No nic, jdu chrnět ... mějte se .. brou... :wink: :grinning:
22. led 2009 ve 22:58  • Odpověz
autor
no a mám z ní dost .. byli jsme u doktora a ona mi tam odzpívá celou znělku z Bořka stavitele ... Téééda, po kom to dítě bude ... to nevím ... :wink:
22. led 2009 ve 22:59  • Odpověz
prochi,
ať zoubek už nebolí:o).Já zubaře nenávidííííííííííííím,jako malá jsem tam byla pečená vařená.
Kamarádka mi ve 12letech zlomila přední zuby pet lahví, takže je mám nastavované a vyndané nervy.
Stále mi to padalo, když jsem kousla do něčeho tvrdého.Dlouho pak držely až v těhotenství jsem o jednu tu půlku přišla.Jenže zubař mi řekl, že mě bude stát cca.5.tisíc jeden, to jsem odmítla, tak jsem raději bez zubu.Je to hodně vidět páč jsou to jedničky, ale musímsehnat jiného zubaře, který byl nechtěl takový peníze.

ijet,
to je moc dobře,že je strejda v pořádku.Musíte se o něj hodně bát,ono to pak všechno dobře dopadne:o)...

zevi,
vy tam máte hlášky :grinning: :grinning: :grinning: .Chudák kočička :sunglasses: , ale je blbá, proč tam leze, když to klouže. :grinning:
23. led 2009 v 00:53  • Odpověz
autor
holky jukněte, znáte tohle? :o))

http://www.youtube.com/watch?v=gjoQiQq4ZmE
23. led 2009 v 09:19  • Odpověz
holky SOS dotázek

máte nějaké zkušenosti se zvěřinou? dostali jsme flák masa z divočáka a teď řešíme co sním... rodinná rada zasedla a rozhodla, že nebude ani se šípkovou, ani se zelím :grinning: :grinning: ale na guláš
jen nevím, jestli ho dělat klasicky, jak jsem zvyklá hovězí, nebo je na to jiný fígl (osobně bych navíc přidala asi trochu červeného vína a koření typu jalovec, tymián apod)
v kuchařce jsem našla jakýsi recept, ale dvakrát důvěryhodně na mě nezapůsobil, tak pokud máte nějaký tip, sem s ním :wink:
23. led 2009 v 10:38  • Odpověz
23. led 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.