• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahojky,

je mi poslední dny strašně mizerně.Šílená unava, motá se mi hlava, zvracím a jsem zkrátka uplně nepoužitelná :frowning2: .Těhotná nejsem tím jsem si víc jak jistá, na to je můj chlap až moc opatrný.Ale asi se o mě pokouší nějakej hnusnej moribundus nebo nějaká krize středního věku :sweat_smile: .Nejhorší je, že přítele nepřesvědčím aby byl aspoň dva dny doma, malá spát odpoledne nechodí tak tu trpím a usínám za pochodu.Jsem ráda,když aspon jednou denně jdem ven.Tak je malá už naštvaná, že jsme jen doma a je znuděná a stáááášně zlobí :cry: :cry: .
U ničeho nevydrží, chvíli si kreslí, chvíli modeluje,navlíká korálky, pexeso, puzzlíky, pak si tu hraje na maminku a peskuje tu panenky, ale nejdýl vydrží u jedné věci tak 1Ominut.

luci,
to je lepší, že ho přeočkovali.Malá neměla ani modřinku po vpichu, anijsem nevědělakam ji píchali.
Ted má to ramínko už pěkně zhnisané a stále ji ten vřídek praská.Na konci unora jdem na kontrolu, tak snad už to bude dobré.

Já měla taky červené kladivo a přítel měl modré kladivo.Ale fakt fialovej hasák je prča :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Těhulky, já doufám, že aspoň nám prozradíte co nosíte pod srdíčkem.Já jsem celá nedočkavá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. led 2009 ve 14:20  • Odpověz
Jitůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůš, kde siiiiiiiiiii? my tu pořád brousíme jak mlsní psi :sweat_smile:

Prochi, dobré zprávy z ultrazvuku ti určitě vynahradí všechno to trápení se zoubkama :slight_smile:

ani nestíhám vše důkladně dočíst, děcko už je hore, za chvilku má přijít kámoška, tak se loučí, vypínám, jen těm marůdkům přeju, ať je co nejdřív líp a moribunďáci ať co nejdřív zmizí :slight_smile:
28. led 2009 ve 14:50  • Odpověz
tak jsem se jukla a Jita byla na UTZ opravdu včera a dává si tedy pěkně na čas než nám řekne co to bude. Tak Jito honem!!!
28. led 2009 v 15:03  • Odpověz
Ahoj holky,
maprísku gratuluju k hubnutí, co děláš, nebo neděláš :grinning: :grinning: ???
Prochi, uklidňuj se že už to máš za sebou :wink:
Isáčku, chuděro, ať tě to brzo opustí :slight_smile:
Kam, máš šikovnou švagřici :dizzy_face:
28. led 2009 v 17:57  • Odpověz
Tak Jíťa furt kde nic tu nic?? :confused: Tý jo, snad je všechno v pořádku.

Tak a my :dizzy_face:: všechno v naprostém pořádku. Miminko krásný, všechno nám pan doktor hezky zastavil, zaostřil, ukázal, vysvětlil... Péťu to teda moc nebralo, asi si říkal, co to je na monitoru za mimozemšťanka :grinning:, blízal lízo a měl hroznou prču, jak tam ležim natažená :grinning: Pak jsme jeli na pojišťovnu, včera jsem začala zase chodit na těhotenský cvíčo, jako jsem chodila s Péťou. Cvičitelka si mě dokonce pamatovala, tak to bylo moc milý. A včera nám právě říkala, že pojišťovna proplácí do konce ledna celou částku (1000Kč), tak jsem tam hned dneska naklusala a vrátili mi prašulky. Tak je to bezva.
No a jestli vás zajímá, co mě to právě čutá do močáku :grinning:, tak bohužel měl nožičky pevně u sebe a nepustil nás ani nahlídnout. Doktor říkal, že je opravdu v hodně blbý poloze, že se tam nedostane z žádný strany. Ale nevadí, hlavně že je prďousek v pořádku :dizzy_face:
28. led 2009 v 18:06  • Odpověz
Jééé Prochi, to je super, mám velikou radost, že jste oki :wink:

Hele Jítě jsem před chvílí psala a zatím neodpověděla, tak doufám, že jen nemá čas, nebo jsou na návštěvách...
28. led 2009 v 18:16  • Odpověz
ahoj kozenky,

omlouvám se, že jsem sem včera nešla, ale jak tu mám mamku, tak prostě na to není čas a ani pro mě místo :unamused:

Dopadla jsem tak, že zas nic nevím :angry: :angry: :angry:
Doktor má stále míň času mě pořádně prohlídnout ultrazvukem, protože mimi tam bohužel neleželo rozvalené, a jak je asi pokrčené, on prostě nemá čas a ani snad náladu to hledat. Říkal, že tam nic neviděl, že něco tam bude...
Taková neuspokojivá odpověď.....no co s ním chcete dělat!!!!!!!!!!!!!!!!
I když jsem to moc chtěla vědět, už se pomalu srovnávám s tím, že to vědět nebudu, že nám to nebude dopřáno, i když u Maru jsme překvapení chtěli, teď bych chtěla vědět dopředu...
Ale co, na tom to přece nestojí!!!!!
Takže uvidíme, co za měsíc - haha.

Jinak ráno jdu na ten cukr, tak pak zas písnu.

A děkuju, že na mě myslíte, hlavně se nestresujte, vždyť je vše v pořádku, my jsme odolné těhluky, viť Prochi...
28. led 2009 ve 20:11  • Odpověz
zevi,
no s tím knihkupectvím, to je mazec, fakt je lepší si to někde prolistovat v klídku, bez nějakých ne moc dobrých rad...
S tou knihou, co jsi dala tip, jsi mě taky zaujala, protože přemýšlím koupit nějakou knihu nápadů, kde prostě budou nějaké lehké kutilské věci, jak si doma něco vyrobit, jak se zabavit...

mapris,
gratuluju k váhovému úbytku...

Co se týče váhy, u mě hrůza, při Maruš jsem celkově přibrala 7 kg, které byly v porodnici hned pryč, a tento měsíc jsem přibrala 3 kg, celkem tedy už 5 kg :angry:
Ale je to hlavně tím, že víc žeru :angry:
28. led 2009 ve 20:13  • Odpověz
prochi,jito

jsem ráda,že bylo na UTZ vše v pořádku,mrzí mě,že se vám prďousci neukázali,ale co,jednou se to dozvíte :wink: Hlavně,že pěkně rostou.

jito

ty jo 5kg nahoře a jseš asi ve 24.tt?A ty si stěžuješ?Já při Fíkovi přibrala 17 kg,pravda,posledních 5 byla zadržovaná voda,šíleně jsem poslední týden otekla a moc se jim to nelíbilo ,alůe také jsem nechala téměř 10 kg v porodnici a pak jsem doma stresem stratila i další,zůstaly mi "jen" 2kg.Takže 5kg je fakt super váha :wink:

iso

na Prahu se prý valí chřipka tak možná jseš jedna z prvních obětí,to je hned.Snad se tě to brzy pustí.Věřim,že je to hrozné starat se o malou,když je ti takhle zle,poslední dobou jsem si užila až dost.
Jinak s tím očkováním nevím,pokud jim bude stačit modřinka tak ho nepíchnou,ale prý tam má být bulka.

prochi

Péťu také očkovali znova pokud si dobře pamatuji,také neměl bouličku? (myslím po kalmetizaci)
28. led 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jíťo, tak co se dá dělat, hlavně že jsou prckové v pořádku. I když u mě se doktor fakt snažil nějak se tam dostat, ale naše mimi mělo jiný názor :grinning:. Jenomže zas u mě je blbý, že můj doktor dělá UTZ (pokud je vše v pořádku) jen ten základní 4x za celý těhu. Tj. na začátku, pak ve 12. týdnu, ve 20. a ve 30. Takže já budu muset počkat ještě dva měsíce. Trochu mě lákal 3D, to bych musela do jinýho města a objednat se, ale upřímně, mě se to moc nelíbí, ty mimina tam vypadaj jak nějaký mimozemšťani a všimli jste si, jak si na fotkách přikrývají očička? Asi se jim to taky moc nelíbí... No a vím, že bych tam šla jen kvůli tomu, aby mi řekli, co to je, vyplácnu tiskara a zas půjdu... tak jsem si to rozmyslela. Hlavní je, že je miminko v pořádku a klidně si ještě pár týdnů počkáme.
My to tak měli i s Péťou, už jsem to určitě psala, ve 20. týdnu nás nenechal vůbec nahlídnout, ve 30. doktor řekl, že s největší pravděpodobností je to holčička, ale že tak na 80%, jestli to chceme vědět 100%, ať se stavíme třeba za týden. Tak jsme tam šli ve 32. to nebylo vidět vůůůůbec nic, tak řekl, ať klidně ještě přijdem, jestli nám to stojí za to, když už je ten porod tak blízko :grinning:, jenomže jsme měli vyhlídnutej krásnej modrej nebo krásnej červenej kočárek, tak jsme chtěli vědět, který pořídit, tak jsme tam přece jen ještě skákli v 34. týdnu a HNED nám doktor řekl, že takhle teda holky nevypadaj :grinning:. Ten náš nestyda na nás vyvalil prdelku a uprostřed se mu bimbaly kuličky, který fakt nešly přehlídnout :grinning: :grinning:
Ufff jsem se rozepsala... :sweat_smile:
28. led 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jitu, já si stejně jako Macejka myslím, že pět kilo je PARÁDA!!! Já chápu, že ti to připadá moc, když minule to bylo celkem pouho pouhých pidi sedm kileček. Já si myslím, že když je to do těch 12ti, 15ti kil, že je to v poho a to se určitě v naprostý pohodě vejdeš.
Já jsem teď 20 a mám nahoře 2,5. Pořád jsem se držela a najednou to ze dne na den vyhupslo o kilčo a půl. Ale co nadělám. Já se docela hlídám, hlavně necpat se večer, protože to je můj největší problém :pensive: a vím, že kdybych se nehlídala, tak mám nahoře už daleko víc. Teď poslední týden jsem kvůli tomu zubu skoro nejedla, myslela jsem si, že budu mít aspoň o kilo míň, ale kdepak. Teď už si to tělo dělá co chce. Takže já jsem zatím spokojená. A jak říkám, když se vcucnu do těch 12ti, tak budu happy! Ale obávám se, že budu zase děsně natejkat, už teď mi trochu natýkaj nohy, takže myslím, že to ke konci stejně moc neovlivním. S Péťou jsem byla taky příšerně nateklá na konci, to bylo třeba co návštěva u doktorky, to dvě kila nahoře (po týdnu), navíc jsem rodila až dva týdny po termínu, tak se to nasčítalo. Ale jak píše Macejka, taky to šlo rychle dolů. Hned po porodu 11 kilo a pak čtyři během prvních pár dní úplně samo.
28. led 2009 ve 21:29  • Odpověz
Macej, jojo, taky nás očkovali znovu. V úterý jsme byli na píchnutí tý zkoušky do předloktí. Neudělala se naprosto vůbec žádná reakce, ani nebylo poznat, kam to píchla. V pátek na kontrole ho teda přeočkovali do ramínka. Na další KO jsme šli asi za dva měsíce, jizvička na ramínku nebyla vůůůůůůůůbec vidět, hledala to málem lupou, pak tam našla takovou piditečičku, tak usoudila, že je to ono.
28. led 2009 ve 21:32  • Odpověz
a ještě ten můj zub... tak už mi to dneska dodělala. Vyvrtala tu dočasnou vložku, pak ještě chvíli vrtala a brousila a pak dobu čistila kanálky či co... Postříkala mi to nějakou látkou, která to znecitlivěla, tak se to dalo jakžtakž vydržet. Ale pak když mi tam cpala tu plombu, tak jsem myslela, že se poseru :pensive: bolestí. Slezla jsem z křesla (byla jsem tam přes půl hodiny s hubou dokořán), celá jsem se klepala a tekly mi slzy... pak jsem dobu seděla v autě a přemýšlela, jestli zvládnu cestu domů. Vůbec nevím, jak jsem dojela... doma jsem si šla lehnout a trochu se to usadilo a už to tolik nebolelo. Ale teď to bolí zas jak sviňa, já nevim, jestli je to normální :frowning2:, snad jo, snad to chce jen čas, aby se to tam usadilo... nemůžu na tom vůbec skousnout, jak se jakoby ten zub trochu zatlačí do dásně, tak mi projede neskutečná bolest celým tělem. Samozřejmě koušu na druhý straně, ale stačí, aby se ty zuby jen nepatrně o sebe dotkly :frowning2:
28. led 2009 ve 21:39  • Odpověz
Tak jsem vás zahltila a můžu si jít v klidu lehnout :grinning:
28. led 2009 ve 21:39  • Odpověz
Už fakt naposled :sweat_smile: Holky těhulky, už jste přemýšlely nad jmény? My jsme si s manžou slíbili, že když nám vyjde genetika a pak velký UTZ ve 20. týdnu dobře, tak že pak začnem pomalu vybírat... Tak už je to tady, jdu se zavrtat do kalendáře.
28. led 2009 ve 21:42  • Odpověz
Jitu, Prochi: ty vaše miminka jsou ale tajnůstkáři!!! No co, hlavně že jste zdravý, to je nejdůležitější!!! :wink:

Prochi: já sice těhu nejsem, ale sem tam nad jmény přemýšlím když se mě někdo ptá na druhé. Ale holčičí jména, které se líbí mě se většinou nelíbí manželovi a klučíčí nevím ani já. Líbí se mi Amélie(Mia) a Laura. Klučičí snad Petr, Jakub, fakt nevím.
28. led 2009 ve 22:16  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
uf to jsem ráda, že je vše oki, bála jsem se Jitu :frowning2: jojo mimča jsou tajnůstkáři, ale stejně se to jednou dozvíte :sweat_smile:

Jména: holka Baruška (ta měla být) pak Adélka, a klučičí, Šimon (toho chce manža, mě se líbí jen šomone ale zdrobněle šimůnku je děsný :angry: )

Prochi, já byla na 3d a rozhodně bych šla i s druhým, mě se to líbilo
29. led 2009 v 07:59  • Odpověz
jů, tak gratuluju těhulkám, že jejich miminka mají vše v pořádku na svém místě :wink: a že si nějaké místečka zatím tají a nechtějí rodičům ukázat :sweat_smile: nevadí, hlavně že všechno je o.k. :slight_smile:

váha... 7kilčo je naprostá pohodička, já přibrala nějakých 15-16, po šestinedělí jsme byla skoro na původní váze, ale zato teď mám už těch 7kg nahoře a bez těhotenství :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
můj chlap není líný třeba v deset večer nakrájet hermelínek, klobásek a podobné mňamky, přinést to k vínku a kdo se má ovládnout? on samozřejmě nepřibere ani deko a to žere jak kyselina :angry:
v příštím životě chci být chlap, mít jejich metabolismus a žádnou celulitídu :grinning: :grinning:

na 3D jsem nebyla, i když jsem na velkém utz byla v brně v prenatálním centru, ale na normálním (náš dr. má utz prehistorický kus, tak ve 20tt posílá automaticky tam) mlaďas byl děsný exibicionista, toho pindíka by tam rozpoznal i naprostý laik :sweat_smile:

jména: u malého mi neprošel Jan, Jirka je manžovo tip (radikálně jsme přerušili dědičnou linii Josefů) holočička měla být Jitka a u dalšího mimi zatím netuším, jen se snažím vyvarovat jmen, které se mi sice moc líbí, ale momentálně tak frčí, že je bude mít půl školky :unamused: (my jsme byly na průmce jen ve třídě Evy 4!)

mmch, přihlášku do školky už máme doma, tak teď řešíme, jak tam malého budem dávat, jestli na půl dne, na celý, nebo jen na těch 5 dnů v měsíci... (všechno bude záležet na tom, jestli bude druhé, nebo budu muset sypat do práce)
tchyňka už mi říkala, že oni budou spolu doma, že do žádné školky chlapeček zatím nepůjde, že je ještě maličký... je maličký, ale myslím, že kolektiv dětí mu určitě prospěje, kdyby i jen na pár dnů v měsíci (a taky to můžem odložit třeba až po novém roku) uvidíme, máme na odevzdání čas do konce března
29. led 2009 v 09:57  • Odpověz
Holky jak je se školkou, můžu ho tam dávat třeba každý den?? To asi ne?!
Zevi, mńam taky bych neodolala a takky dietuju :frowning2: vypadám hrozně :angry: zítra jdu na masáž proti celulitidě tak se moc těším :slight_smile:
Váha: holky jste borkyně, já do půlky přibrala 4-5kg ale pak.....celkem 25kg prasnice hadr :angry:
29. led 2009 v 10:29  • Odpověz
včera jsme měli poslední lekci tanečních a tak jsme dostali do těla, že chodím a hekám jak stařenka :sweat_smile: učili jsme se lindy charleston, v životě jsem ho neviděla, neslyšela, ale jsou to takové vykopávačky jak při rokenrolu, akorát na swingovou hudbu... funěli jsme jak lokomotivy a čůrky potu tekly po zádech až do :zipper_mouth: :grinning:
to asi abysme na to dlouho nezapomněli, ale neodradilo nás to, když jsme statečně přežili až do konce, tak jsme si se švagrovcama říkali, že narok do toho jdeme zase a napřesrok a napřespřesrok... prostě dokud ty kroky nevypilujem, tak budem strašit v začátečnických kurzech :sweat_smile:
no my si asi dáme mezitím rodící, kojící pauzu, ale jen tak se nás tam nezbaví (většina párů tam chodí už několik let, my byli vlastně se švagrovcema jediní nováčci, co někdy v průběhu neodpadli a dojeli až do konce)
29. led 2009 v 10:32  • Odpověz
Ijet, myslím že ne, do 3 let může do školky max. na těch 5 dnů v měsíci, od 3r, tuším už můžou být denně, ale jen 4h (pokud jsi stále na mateřské) pokud už normálně pracuješ, tak bez omezení
ale možná si to pletu a někdo mě poopraví
29. led 2009 v 10:36  • Odpověz
Zevi, to neva stejně se do školky s amlým chystáme, teď tam řádí vši, takže nejdem :angry: a tam se optám.
Tý jo jste frajeři, takhle se kroutit :grinning: jj když je dobrá parta tak to musí být čupr :grinning:
29. led 2009 ve 12:04  • Odpověz
Holky dneska bylo krásně, co? Krásně jsme se s Kubou prošli po o :slight_smile: už se moc těším na jaro, kolikrát ten vzduch už tak krásně voní :sweat_smile:
29. led 2009 v 17:07  • Odpověz
ahoj kozenky,
jen v rychlosti hlásím, jak bylo na cukrovce...

Takže vzali mi krev, dali mi půllitr sladké vody, která vůbec není nijak hnusná, prostě jen sladká, přeslazená minerálka, jinak fakt normálka, kdo není nijak extrémě přecitlivělý, tak mu to nemůže vadit...
Pak jsem dvě hodiny seděla v čekárně a pak mě vzali krev podruhé a šla jsem....ty dvě hoďy čtení byly na tom nejhorší :slight_smile:

Pak vás dočtu, až na to budu mít někdy klid...

Opatrujte se
AHojky
29. led 2009 v 19:20  • Odpověz
No mě to přišlo nechutný ( a to jsem milovník sladkého) a fakt jsem se málem zblila :stuck_out_tongue_closed_eyes:, to je fajn že to máš za sebou.

Co se děje nikde nikdo :confused:
29. led 2009 v 19:40  • Odpověz
Já jsem spíš měla strach, abych vydržela nejíst ráno a hlavně nalačno pít tu sladkou vodu a pak zas být dvě hodiny na lačno, protože teď v těhu mi dělá problém žaludek, když se ráno hned nenajím, tak mi je na zvracení a zvracela bych i třeba jen šťávy, když je žaludek po noci prázdný. Zkrátka se musím ráno najíst, ale naštěstí mi tam zle nebylo, tak to bylo fajn....

ijet,
to je teda síla, že jsi tak ke konci hodně přibrala, týý jo...no jo, vidíš, ještě na mě může přijít cokoliv :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale spíš si to u mě hodně bere ze zásob, ještě že jsem takový prasátko :grinning: :grinning:

Jména
jsme přemýšleli, že k Marušce by se nám hodila asi Anička, ale nejsem si jistá, kluka jsem chtěla jedině Honzíka, ale jen mě děsí to přehonzíkování, takže taky ještě nevím...Bude to oříšek....fakt...
29. led 2009 v 19:49  • Odpověz
Ty a prasátko jo????Ti asi pošlu sebe jak jsem vypadala :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj

Anička je krásný jméno a Honzíka mám doma :sweat_smile: :sweat_smile:
29. led 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
nazdárek holky,

ijet,
klasika .. nežeru ... :grinning: :grinning: , ba ne, hlídám se co jím. Na www.flora.cz si poctivě píšu co jím a ono mi to tam vypočítá, kolik kalorií sním, dokonce ti to tam po zadání pár informací napíše, kolik bys čeho měla sníst. No a je tam i hlídání váhy ... Začínám se cítit fajn. Včera jsem byla i plavat a pokud to půjde, tak chci chodit aspoň 2xtýdně, kvůli kondičce .. pak bych chtěla totiž začít chodit do posilovny.
Jinak co se týče školky, do 3 let můžeš dávat dítě jen těch 5dní v měsíci. Vím to, protože jsem dávala Terku občas do jeslí a tam je taky takhle berou. Potom až dítěti budou 3 roky a přijmou ti ho do školky, tak si myslím - se můžeš rozhodnout, jestli ho tam budeš dávat na 4 dny a nebo na celý den ... Ze začátku je prý dobré dávat ho tam jen na dopoledne, než si zvykne. Aspoň takhle mi to říkala kamarádka-mamina dvojčat.

my jsme se byli ve školce podívat včera, zatím to vypadá, že by mělo být dost míst, tak uvidíme ...

těhule - hlavně buďte v pohodě, je jedno co tam je, hlavně ať je to zdraví. Já v těhu přibrala naštěstí jen 13 kg, porodem jsem shodila 8 a pak když jsem byla měsíc u mamky, tak jsem se vypilovala zase na těch svých 65 kg (to znamená zbytek pět jsem shodila u našich ..)

Jména - no my měli v plánu Jirku a pak to manžel dal na Tomáše a já měla Terezku. Druhé zatím neřešíme ...
29. led 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahojky,
tak dnešní zápis máme za sebou. Ondra byl v pohodě a hrál si s hračkami. Přihlásilo se jim více dětí než čekali, tak doufám, že nás vezmou.

Já přibrala v těhu 13 kg a dva měsíce po porodu bylo vše dole a ještě o 2 kg méně, ale ty se mi rychle vrátili. Já neměla celé šestinedělí chuť k jídlu, jedla jsem kvůli kojení a bylo mi jedno co, takže jsem nemlsala a kilča šli dolů sami.

Jitu a už máš výsledky toho cukru?
29. led 2009 ve 20:18  • Odpověz
jita

tak to jsi dobrá,že ti to nepřišlo tak zlý ten test na cukr,já také měla co dělat,abych nezvracela,fuj hnus.Ale koukám,že asi dávají různé preparáty,já měla hustší vodu,přííííšerně sladkou a musela jsem jí vypít během asi 15 min. a to mi také dělalo problém.Pak jsem čekala v čekárně,po hodině nebo po dvou chtěli moč,ale to jsem ze sebe nevymáčkla ani kapku.Krev mi brali také.Tak jsem zvědavá jak to bude tentokrát,ale vůbec se netěšim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

prochi

my nad jménama ještě nepřemýšlíme,ale u Fíka to bylo tak,že Filip bylo jediné klučičí jméno na kterém jsme se shodli,jinak mě se líbí Štěpán,Šimon,Matěj,ale ani jedno se nelíbilo příteli no a z holčičích jsem chtěla Adélku(absolutně nepřicházela v úvahu) a pak se mi líbí Amálka(Amálie),ale to také nee a moc se to nehodí k příjmení.Tak nevím,co vykoumáme.Určo dej vědět jaké máte favority :wink:

ijet

se školkou po pravdě přesně nevím,jen vím,že když mám mateřskou na 4 roky tak pokud malého vezmou do školky od tří let tak tam bude moct být jen dopoledne(každý den) nebo snad 5 dní v měsíci po celý den(což nechci),abych nepřišla o mateřskou.Pokud půjdeš do práce tak tam můžeš Kubíka dát každý den na celý den páč už nebudeš mít mateřskou.

zevi

teda vy jste tanečníci,to obdivuju,já neumím pomalu ani mazurku,mě to nebaví,ale věřím,že jak je dobrá parta tak je sranda,je to fajn. :wink:

My jsme si to dnes protáhli na cvičení,zdrželi jsme se ještě v herně,nemohla jsem tam odtud malého dostat tak jsme domů přišli až ve tři.Malý už nešel spát a usnul už před půl osmou,no bájo :dizzy_face: Ale každý den to takhle dělat nepůjde,ještě spánek potřebuje,k večeru už byl protivný,unavený.
29. led 2009 ve 21:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.