• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahojky,
jdu se nahlásit, že žijem jen jsme rozjeli kup toho bytu a je to samé lítání a vyřizování :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ráno na mě z mejlíku vykouklo bříško plus beruška tak to jdu Jítě pochválit.
Bříško krásné a Maruška byla krásná beruška, ty děti jsou v těch kostýmech fakt k sežrání :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

U nás odpolední spaní neprobíhá už dlouho, usne fakt jen vyjímečně a to pak jde spát třeba až o půlnoci :angry:

A jinak potvrzuji, že na Lucce není vůbec vidět, že je těhule :slight_smile: .Nevím kde to miminko nosí, ale břicho to
není :grinning: :grinning: .
17. únor 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
isacek,
tak super :o)) jsem ráda, že budete mít svoje .. Držím palce ať vám to vyjde.

prochi,
aha, tak to já nevěděla, že psala jinam ..já nějak do jiných diskuzí nelezu :o))
17. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz
Kam, tos mě potěšila, že se ti film líbil, taky se něj chystáme, máme do konce února volňásky do mulťáku a když jsme se dívali na nabídku, tak nás nic jiného ani nějak neoslovilo

Jíťo, bříšečko je krásné :dizzy_face: a Maruška beruška je prostě kouzelná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Prochi, miminko potulíme-to je nádhera :dizzy_face: a autíčka z kopečka taky :grinning:

my taky patříme k odpoledním spáčům, někdy sice pořád nemá času usnout, ale nakonec zařeže a tu 1,5-2 hodky dá (ale je fakt, že malý je spavec, oproti jiným dětem mi spával 2x denně ještě dlouho po roku) ani režim pevně stanovený nemáme, záleží od toho, kdy vstane ráno, dnes mi po dvouhodinové procházce se sáňkama odpadl už v půl jedné, ale jindy jsou třeba 2 odpoledne a děcko oči malinké jak číňánek, ale ještě nespí a licituje se mnou pohádky :sunglasses: ale kdyby vůbec nechrupkal, tak bude totál hotovson

jinak díky všem za anketu o školkách, uklidnily jste mě, že to v této situaci vidíte a cítíte podobně jako já :wink:

a ještě obr gratulace Isáčkovi!!! papírování je sice opruz, ale pak si budete bytečku krásně užívat :slight_smile:
17. únor 2009 ve 14:19  • Odpověz
isacku,
přidávám se ke gratulantům k novému bydleníčku, až lítání opadne, tak se budete jen těšit, bude to stát za to :slight_smile:
17. únor 2009 v 15:25  • Odpověz
iso

tak to je skvělý.Máš pravdu že obíhání úřadů a zařizování kolem bytu je otravný,ale děláte to pro sebe a pak až se nastěhujete to bude super :wink:
Takže jestli tomu dobře rozumim,platí ten termín,že se do měsíce stěhujete?nebo až v to září?

mapris

já znám zase případ,kdy se dítě osypalo po pamperskách,to je fakt individuální.Fík sice na opruzeniny nijak netrpěl,ale Hugisky mu trochu vadily.

prochi

to je sladký jak dětičky přistupiují k tomu bříšku.My zase malému říkáme,že tam má maminka miminko a on chodí a břicho hladí a pusinkuje :slight_smile: Jsem zvědavá jestli bude mít podobný přístup i k tomu mimču po narození :sweat_smile:

odpol.spaní- Fíla také spí ještě dvě hoďky,jenže pak ty večery,to je k neutahání.Ale vydrží i nespat,ale to využívám jen ,když jsme mimo domov nebo máme třeba návštěvu a tak.zatím jsem také ráda,že spí.

Vložila jsem fotky z karnevalu a pak Fíkovu postýlku.Vyrobil jí přítel,Fík z ní byl úplně unešený :dizzy_face: Už jsem vám sem ty fotky chtěla dát dřív,postýlku máme od nastěhování,ale já než se k tomu dostanu.... :sweat_smile:
17. únor 2009 ve 22:29  • Odpověz
Holky, děkujem za gratulace k bytečku.Ale můžu vám říct, že to teprve začlo a jsem z toho vyřízená.
Ono zrovna teď v té finanční krizi dostat hypo skoro na 3.mil.je těžký.Ale snad to klapne a vyjde nám to.
Náš finanční poradce je naprosto perfektní, snaží se nám to udělat tak aby to pro nás bylo co nejvýhodnější.
A pak druhá stránka bude ten byt zařídit, jenom přece je to holobyt a není tam nic.Takže nás čeká hodně hodně hodně těžké období.A musíme to zvládnout do června, od července nastupuji do práce.
Takže až vy se tu budete radovat z miminek, tak my se budem radovat aspoň z nového bytečku :sweat_smile: .

Luci,
ta postel je fakt super, přítel je moc šikovnej :slight_smile: :slight_smile: .Jsem jí ukázala Michalovi a jen řekl "no fakt šikovnej" :dizzy_face: .
18. únor 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
macej,
počkej, tu fak přítel vyrobil sám? NO to teda klobouk dolů, fakt :o))) Z tý by Terka snad neslezla. V KiKa viděla postel ve tvaru auta a odváděli jsme jí se řevem :o)))

isacek,
je to vždycky těžký, ale budete ve svým ... Důležitý je kde uvařit a kde spát ... My když jsme se nastěhovali sem, tak jsme snad půl roku bydlely v obýváku .. A postele a skříně do ložnice dorazily, když se narodila terka ... Vždycky se to dá nějak zvládnout :o))) Hlavní je, abyste dostali hypotéku a mohli se nastěhovat ... To je ta největší radost :o)) Držím palce :o))
18. únor 2009 ve 13:19  • Odpověz
Macejko, ta postel je fantastická!!! vypadá minimálně stejně dobře, ne-li líp, než jakou naše mládě obdivovalo v Asku, se nedivím, že se Fíčkovi moc líbí :wink: přítel je děsně šikovný, když zvládne sám vyrobit takovou parádu :slight_smile:

Iso, je to jak píše Mapris, hlavně když je kde uvařit, umýt se a lehnout si, zbytek se dá dodělávat postupně za provozu, o to větší pak má člověk radost z každé nové maličkosti :dizzy_face: držím palečky :slight_smile:
18. únor 2009 ve 14:04  • Odpověz
Isa: přidávám se ke gratulantům a držím palce, aby jste dostali hypotéku!!!!

Macej: ta postel je úžasná, přítel je fakt šikulka!!!

Ondra naštěstí ještě odpoledne ty dvě hodinky spinká a večer obvykle taky to devíti spí. A ráno vstává mezi sedmou a osmou.
18. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ondra měl dneska odpoledne nějakou mazlivou, pořád se ke mě tulil a pusinkoval mě sám od sebe. Myslela jsem, že ho umačkám láskou.
18. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz
Maprisku, super receptíky, sem je ani nedoprohlížela do konce, páč jsem u toho slintala jak bernardýn :grinning: :grinning: :grinning:
na dnešek mám uvařeno, ale zítra se budu asi inspirovat a vyberou některou tu mňamku, díííííík :wink:
19. únor 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
zevina,
není zač .. my pangase začali dělat někdy na podzim .. a je fakt, že já kolikrát nevím, jak ho udělat, tohle mi poslala kamarádka a docela mi to boodne :o)) i když ho stejně dělám nejradši upečenýho v alobalu :o)
19. únor 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
kam,
terka taky mívá mazlivou .. momentálně je na zabití, protože jsme skoro týden zavření doma a furt chrchleme a nudlujeme. Tak jí chci vzít zítra k doktorce, ať jí poslechne a řekne nám, co s těma horama ...
19. únor 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
no ženský kde ste??? Kde se flákáte??? :o(
19. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz
Mapris: my když jsme byli zavřený doma, tak jsme si taky lezli na nervy. Ale jen co šel do jeslí, jsem jeho milovaná maminka.
19. únor 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
no, to my máme teď, jsem zvědavá, jak zítra dopadneme u doktorky ... Bych docela ráda na ty hory jela .. ale nějak furt váham ..
19. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz
Tak uvidíš, třeba ti je doktorka schválí? A kdy přesně máte jet a kam?
19. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
no, uvidíme. Máme jet do krušnejch hor, do mariánské.
19. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz
no jo, kde se všechny flákáte? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: my se flákali u babičky :wink:
19. únor 2009 ve 23:19  • Odpověz
ale aspoň na mě počkala ta osmitisícovka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2009 ve 23:20  • Odpověz
ježiš, já su tele.... :sweat_smile: sem viděla na konci ..99 a už jsem si to domyslela na 8000 a ono to bylo 7099 :grinning: :grinning: nejvyšší čas zalézt do pelecha, když už mi to nepálí a zrak neslouží :sweat_smile: bo těch 900 příspěvků, abych to zakulatila dnes fakt nedám aj kdybych se pos.... :grinning: brou noc
19. únor 2009 ve 23:24  • Odpověz
autor
zevi,
tomu se rika materska demence a nebo zimni unava materialu :o)))

ale je fajn si dat profil s mahagonovymi vlasy :o)) tady svitim jenom ja :o)) Bych mela zplodit asi zase nejakej roman :o))
20. únor 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahoj holky,

tak já byla v úterý na kontrole na gyndě,vše je v pořádku,miminko se vesele mrskalo a mávalo mi :slight_smile: Jen ještě nedorazily výsledky z genetiky,tam jsem byla minulý týden,ale sestra říkala,že kdyby se jim něco nezdálo,tak by jim zavolali tak že je snad vše v pořádku.No a na příští jdu za 4 týdny a to už bude velkej UZ tak snad se nám mimčo pěkně vycapí a ukáže co má mezi nožkama za poklad :sweat_smile: :slight_smile:

No a naštěstí už mi je líp,ještě občas ráno mám pocit na zvracení a někdy i zvracim,ale pak je mi celý den dobře a to je hlavní.Rozhodně už to není to co to bylo,huráááááá :dizzy_face: (ťuk,ťuk,ťuk)
20. únor 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
no, jinak jsem chtěla říct, že na hory nejedeme. Terka sice průdušky nemá, ale je pořád ještě zahleněná, dostali jsme další sirup na odkašlávání a odhlenění. Tak jsem hory zrušila - a docela mně to mrzí .. Mohlo to být dobré. Tak jedem aspoň na týden k našim .. Nemám na další týden hlídání, Niki je na horách ...
20. únor 2009 v 11:06  • Odpověz
Mapris: tak to mě mrzí s těmi horami. Tak třeba vyrazíte ještě v březnu.

A jaké je počasí v Praze? Tady u nás pořád sněží. Sněhu máme jako na horách.

Macej: tak super, že ti je lépe. Snad se nám aspoň ten tvůj prcek odtajní, když Jiti a Prochi se stydí.
20. únor 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
kam,
Na hory už nepojedem, tohle byla nabídka od sousedky na týden s jejich partou lidí. Ale byla bych tam s terkou sama, protože manžel nemůže. Tak nejedem. Tady je bílo a chvílema to i klouže a furt padá a padá sníh. Terka dneska vypadla po týdnu ven a byla nadšená, tak až se vyspí, tak půjdem na chvilku ještě odpo. Tak pojedem k našim - tam je to skoro jak na horách a je tam taky čerstvý vzduch. A terka tam má sestřenici, tak si aspoň můžou spolu hrát :o))

macej,
to je fajn, že je ti lépe. Držím palce :o))
20. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz
Macejko, super zprávy, tak jsem zvědavá, jestli to nebude takový stydlín jak od holek :wink: (zveřejníš to pak? nebo aspoň napíšeš do ip?)
bezva, že už se cítíš dobře, tak šup šup, ať ti roste bříško, můžeš nám ho vyblejsknout a nejsi kamarádům pro legraci :grinning:

Mapris, s horama je to pech, ale na druhou stranu, kdyby tam byla veškerá péče o Terku jen na tobě, asi vám bude u vašich líp a vyřádíte se tam stejně dobře a nebudeš tak vyfluslá a i malá se snad dá dokupy :slight_smile:

i u nás v jižních krajích chumelí a chumelí, takhle tu bylo naposled před 3 lety, to jsme měli před svatbou a mysleli jsme, že do dubna sníh ani nesleze...
akorát se sáněma skoro nemůžem vylézt, protože furt solej a solej, že i ty nejzapadlejší uličky jsou totál čisté (to minulý měsíc byla pohodička, se sáňkama jsme krásně jezdili na nákupy, po návštěvách, kam se nám zachtělo) ale to si posteskávám jen tak, samozřejmě chápu, že bezpečnost na silnicích je přednější :wink:

holky, co Ijetka? buď je totál zasypaná sněhem, nebo se zůčastňuje toho libereckého šampionátu a nic nám o tom neřekla, že na nás najednou nemá čas :grinning: :grinning:
20. únor 2009 ve 14:27  • Odpověz
Ahoj holky, jdu si postěžovat :frowning2: Jsem úplně k ničemu, šíleně mě bolí ty zatracený záda, je to úplně stejný místo, jako jsem měla u brouka - pod levou lopatkou, nemůžu se kolikrát ani nadechnout. Nemůžu ležet, sedět, jen stát, nebo chodit. Tenkrát jsem s tím skončila ve 20. týdnu v nemocnici na injekcích a pak jsem chodila na rehabilitace, který mi moc pomohly. Několikrát denně, jak to jde, se snažím cvičit, aspoň pár cviků, abych mohla trochu fungovat. Ale přece jen už je to nějakej čas, tak jsem dost těch cviků zapomněla, hlavně to dýchání při tom. Už jsem asi čtvrtou noc nespala, protože v noci mě hrozně bolej ruce od těch zad. Padám na hubu, ještě že tu mám naše a pomůžou mi s malým. Ve středu jdu na kontrolu, tak to mudrovi řeknu... :cry: :cry:

V neděli budem mít oslavu taťkových narozenin, samozřejmě jsem si vymyslela, jaký mu udělám dortík. Korpus se právě peče, to bylo hned, ale kdo nadělá růžičky a zítra ho ozdobí, to fakt netušim... No vlítnu na to hned ráno, to ještě nemívám takový bolesti.

Jdu se juknout, co je novýho, musim si k tomu stoupnout...
20. únor 2009 v 16:33  • Odpověz
Jíťo, Beruška je kouzelná :dizzy_face: A pupíno taky :dizzy_face:

Isáčku, tak jste se rozhodli, pro? To je paráda! Se zařizováním si hlavu nelámej, i když je mi jasný, že kuchyň a podlahy taky něco spolknou. Ale jak už psaly holky, důležitý je, kde se umýt, uvařit a kde si lehnout. My jsme taky žili tady v dost bojových podmínkách. Nejdřív jsme přes rok bydleli dole a přistavovali vršek, ale to už se to dole pomalu předělávalo pro naše (nový okna, topení, elektrika, stropy... ) a v tom jsme bydleli. Pak se nastěhovali naši a my šli nahoru, dva týdny jsme měli společnou koupelnu a kuchyň s našima, to bylo dost na nervy... No a pak ty první asi dva roky, jsme třeba byli nastěhovaný v jednom pokoji, zatímco se za pochodu předělával druhý... Nábytek, skříně... to ani nemluvim, vždycky jsme něco našetřili a něco koupili... pořád není hotovo, i když už vlastně chybí jen rekonstrukce schodů, ale to asi až půjdu do práce, teď bysme na to neušetřili.

Macej, postel je naprosto parádní!! Věřím, že z ní byl Filípek unešený, protože já jsem taky! :grinning:
Gratulujem k úspěšný kontrole a těšímě se, že se snad aspoň vaše mimčo nad námi smiluje a ukáže se, co je zač. Jsem strašně zvědavá :slight_smile:

Mapris, škoda, že hory nedopadly. Ale zas u vašich si třeba trochu odpočineš, pomůžou ti s Terezkou a vyřádí se i tam.

Tady je taky sněhu jako blázen. A celý dnešek se pořád sype další a další. Vůbec je ta letošní zima perfektní, by mě ani ve snu nenapadlo, že když jsme si užívali sněhu tři týdny v lednu, že se ještě dočkáme dalšího. Ale jak píše Zevi, taky to není na to jet na sáních do vsi. Sice naše ulice je jen protažená, takže tam to jde krásně, ale pak téměř všechny chodníky jsou vymetený načisto.

Holky, tak se mějte, jdu se svalit na zem a trochu si zase zacvičit, dalo mi to zabrat, sedět tady, auauau :cry:
20. únor 2009 v 16:55  • Odpověz
Prochi: tak s těmi zádami je to pech, kor když máš ještě malého Péťu. Hezky to řekni doktorovi, ať ti pomůže. A máš odpočívat a ne péci dort.

My jsme byli posedět s kamarády, tak jsem mírně ovínělá :wink: .

Zevi: už jste byli v kině?
21. únor 2009 v 00:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.