• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Holkýýýý stávat a cvičit, vždyť už je den :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2009 v 08:19  • Odpověz
Kam :grinning: :grinning: :grinning:

Dnešní noc paráda, nic nebolelo ani jedna ruka, jsem se krásně vyspala. Jen někdy před půlnocí jsem zařvala na celej barák, protože se mi zdálo (jako fakt jsem to viděla, né sen), že ve dveřích stojí chlápek a vypadá jako hasič, tý jo já se lekla jako prase :grinning: a klepala se snad ještě půl hodiny. A dovršil to manža, když hodinu po mě zařval "Kde je Peťulka???" :grinning: :grinning:

Je mi zatím dobře, záda jsou v klidu, tak jdu rychle na dortík. Když se povede, tak zas pošlu fotku, ju? :wink:

Zatím pá a hezkou sobotu :slight_smile:
21. únor 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
kamhajek,
jsi fčera byla na flámu, tak dneska prudíš viď? :o)))

My jsme vstávali ve čtvrt na osm, manžel včera dovezl terce postel, tak jí jdem složit :o)) tak pak pošlu foto.

Prochi,
hele, nepřehánějto s tím dortem .. ale jinak je mi jasný, že ho budeš mít hezčí, než mívám já :o)) takže určo se ti povede :o))
Jinak mně napadlo .. manžel začal chodit na jogu a velice si to pochvaluje ... Já se chystám pustit do power jogy, mám tu dvd s krejčíkem .. a to se může cvičit kdykoliv :o)) určitě by neuškodilo nějaký protažení :o)))

Odpo jdu do města za strýcem do nemocnice, tak aspoň na chvíli vypadnu ... Sháním jednodílné plavky a mám nějak smůlu ... tak se možná podívám do tesca na národní.

hezký den maminy ... a i víkend :o))
21. únor 2009 v 09:09  • Odpověz
prochi,
týý jo, tak to jsem zvědavá, co s tebou doktoři udělají, tohle se přece nedá vydržet do konce, takový bolesti, to tě teda fakt lituju, kéž by ti dali něco zázračnýho, abys měla pokoj, třeba nějaký injekce nebo něco...

macej,
gratuluju k mávajícímu miminku, jsem moc zvědavá, jestli se u vás ty nožičky roztáhnou a co na vás vykoukne..

U nás je taky krásně nasněženo,

Autíčko
auti jsme si už vybrali, nakonec náš horký tip od začátku Ford Fusion a vybíráme ze skladových zásob za dobrou cenu, takže si ještě máme týden počkat, a pak asi bude. Už se strááááááášně těším! Vybrali jsme si fakt dobře! :slight_smile:

Dnes budem slavit, tak mám docela fofry, za chvilku se to vše sjede, ale už mám vše nachystáno, jen čekám, kdo se přiřítí.

Svítí sluníčko. :slight_smile:

Na kontrolu jdu v úterý.

Toť vše ze zpráv ze severu Moravy :grinning:

Ijet přeju hodně úspěchů na šampionátu :grinning: :grinning:
21. únor 2009 v 10:13  • Odpověz
čauvesky, děda mě vystřídal na kopečku, že si mám jít odpočinout :slight_smile:

dort hotov a poslán... ale byl to dneska záhul. Vůbec mi to nešlo, vytočila jsem se hned u marcipánu, pořád se debilně lepil, kdybych věděla, že tam dám nakonec jen čtyři růžičky, tak jsem je koupila. Krém je nějakej celej do žluta, měla jsem jiný máslo. Pak se mi nepovedla čokoška, tak jsem dělala jinou, no hrůza hrůzoucí. Ale když se na něj jdu podívat do ledničky, tak už se mi s odstupem času líbí :slight_smile:

Jitu, koukala jsem na to vaše autí a vypadá teda naprosto luxusně!!! Fakt krásný, už víte jaká to bude asi barvička?

Mapris, já cvičím každý den. V pondělí jezdím na těhu plavání, v úterý na těhu cvičení a jinak každý den (většinou několikrát denně, podle bolesti) cvičím doma. Jsou to takový cviky protahovací, co si ještě vzpomínám z prvního těhu z rehabilitací. Jinak bych fakt zdechla. Po tom cvičení je to vždycky trochu lepší, ale stačí si sednou třeba k obědu, nebo k malýmu na zem a už se nemůžu zase skoro nadechnout :frowning2: Uvidíme ve středu, co na to doktor nebo i jak mi bude. Já už to právě zažila u Péti, tak mě to ani tolik nepřekvapilo... :frowning2:
21. únor 2009 v 16:16  • Odpověz
Jo ale miminko už kope jak ďas a nahrazuje mi veškerý ty moje neduhy :slight_smile:
ještě nedávno jsem říkala, jakej je to lenoch, že se jenom ledabyle protahuje, zkrátka celej tatínek, žádný pohyb navíc :grinning: :grinning: Ale to, co předvádí poslední dva týdny, to jsem nezažila ani u Péti (ten byl taky pěkně pohodlnej :grinning:).
Břicho teď doslova nadskakuje, boulí se ze strany na stranu, no je to krásný :dizzy_face:
21. únor 2009 v 16:22  • Odpověz
Prochi: dort je úžssnýýýý. Měla by jsi se tím živit.

Nám babička volala, jestli si může nechat Ondru až do zítra, tak si aspoň v klidu uklidím a vyžehlím, ale začíná se mi po prdelce stýskat.

Dopoledne jsme byli v Letňanech na výstavišti, byli tam kulturisti a auta. Teda aut tam moc nebylo, ale ty co tam byli byli krásný. Já se úplně zamilovala do nové fiesty od Fordu, fakt paráda a pak samozřejmě jeepy, na ty já si potrpím. Ale asi by jsme museli začít krást a nebo jít do politiky, to jsou auta za milión a více. Ale snít si můžu, že.

No nic jdu žehlit i když se mi tedy vůůůbec nechce.
21. únor 2009 v 16:36  • Odpověz
autor
kam,
taky mně večer čeká žehlení ... abych to mohla zabalit na zítra.

Terka už po obědě spala ve své posteli ... Bohužel se šíleným řevem :angry: Chceme totiž, aby tam spala sama ... zkoušíme si k ní nelehat .. Pak usnula na manželovi ... Věřím, že se to do pár dnů poddá. Manžel jí chce tu postel nějak vylepšit a já až se vrátím od našich, tak musím ušít ty závěsy a povlečení ..

prochi,
tyyy jo .. vždyť to říkám ... máš krásnější dorty než já .. fakt .. klobouk dolů :wink: :slight_smile: :sweat_smile:
21. únor 2009 v 17:07  • Odpověz
kam,
na fiestu jsme taky koukali, ale právě se mě nelíbil ten zkosený zadek, jak to tak rychle klesá, na tom fusionu se mi líbil, že je jakoby vysoký až do konce.

prochi,
dort krásný, jako vždy, tě obdivuju, když ti bývá pořád tak blbě, že se ti chce s tím piplat...
Týý jo, s tím tvým živým mimi koukám, to u mě nehrozí, aby tak řádil, nadskakovalo břicho apod. Je to fakt zatím kliďásek a když je to někdy večer moc, tak pořád to ještě není zdaleka tak, jak popisuješ ty....Jak u Marušky, to jsem pořádné kopání snad ani nezažila, možná až ke konci... :wink:
21. únor 2009 v 18:50  • Odpověz
Holky, díky díky za chválu dortu :slight_smile:. Nemusíte mě ale chválit, viděla jsem daleko lepší, ale hezky se to poslouchá (čte) :grinning:

Mapris, snad vezme Terezka postel brzy na milost. Nebo spíš usínání...
Péťa už je dneska v posteli, v půl sedmý se sebral a že jde spinkat. Zatím si tam pořád vypravuje a prozpěvuje, ale už to asi dlouho nepotrvá.

Jitu, já jsem z toho našeho prcka živýho taky celá vykulená :slight_smile: Péťa byl v břiše hrozně pohodlnej, spíš se tam jen překuloval, břicho se taky boulilo, ale to jen podle toho kam si zrovna v poklidu přešoupnul prdelku :slight_smile: Zato teď to jsou fakt divočiny :dizzy_face: Stačí si vyhrnout triko, ani tam nemusí taťka dávat ruku a vidí úplně jak to nadskakuje. Člověk se až diví, jakou má prcek sílu ten můj megašpek prokopnout :grinning:

Holky, tak já se jdu svalit, normálně je sedm hodin a mě PADLAAAAAA :grinning: A dneska už nic nedělám, jen si ještě dojdu naložit něco dobrýho na talířek (abych už pak nemusela vstávat :grinning:)
21. únor 2009 v 19:04  • Odpověz
prochi,
no právě, s tím megašpekem, co je mezi kůží a mimi, to já holt asi nic neuvidím nikdy :grinning: :grinning:

Já se nejdu svalit, ale jdem s manžou dodělávat vlásky, Maruš dnes vyjímečně už spí, páč nespala kvůli oslavě odpolede a potahali ji venku pořádně po procházkách.

Tak příjemný večer všem :slight_smile:
21. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
prochi,
no, řičela zas, chudák .. ale už to bylo slabší .. Jsem tam byla i já a ukecávala (jak jinak na nás ženské, že? :o)) Podle mně je to pro ní zase dost změna .. půl roku jsme spali s ní a teď chceme, aby spala v nový posteli a sama .. Tak jsem jí tak furt nějak ukecávala, že u ní taťka bude sedět - na zemi - a držet jí za ručičku .. a pak za chvíli přišel, že už spí ... Ona poslední dobou strašně reaguje vztekem na cokoliv .. Má dost silný období vzdoru .. Jak něco není po jejím, tak "spustí" .. Je to tím, že jsme teď strašně dlouho byli doma - jak byla nemocná .. a je prostě ukňouraná a upištěná ... Tak doufám, že jí to přejde .. Až zase začnem chodit na ty pohybový hrátky a tak..

No nic, já čekám, až manžel docvičí a půjdu žehlit :angry: , nemám ještě sbaleno na zítra, tak to budu dohánět teď v noci ..
21. únor 2009 ve 20:56  • Odpověz
prochi

dortík jako vždy super,na jedničku :wink:

jito,prochi

já zase pohyby ještě necítím vůbec až si říkám jestli to není divný.U Fíka jsem je cítila,ale taky to nebyli žádné přemety,i když jsme i párkrát viděli vlnící se břicho tak spíš byl Fíla spáč.

zevi

určo to řeknu,jestli se prcek ukáže,už jsem napnutá jak struna,ale musim si ještě téměř měsíc počkat na další kontrolu

mapris

tak u nás Fík k našemu velkému údivu spal v nové postýlce i pokoji hned a sám.Teda musim za nim občas v noci chodit,protože když se vzbudí tak mě zavolá nebo si pro mě dojde tak tam s ním jdu a zase odejdu až usne.už jsem se ho několikrát ptala jestli nechce jít k nám do postele a to nechce,jen do formule :slight_smile: K nám do postele chodí až ráno,když přítel odejde do práce a to ho někdy přemlouvám,že nechci ležet na zemi :sweat_smile:

U nás je teď taky dost vztekací období,jakmile není po Fíkovi začne natahovat a nebo spíš házet s věcma,štípat,ohánět se,bouchat,někdy je dost agresivní a bolí to.Někdy si lehá na zem a brečí....no někdy bych ho poslala do školky štandopéde :sweat_smile:
22. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz
macej,
určitě to není divný, není žádným pravidlem, že 20. týdnem musí být cítit pohyby. Buď klidná.
Jinak je super, že tam Fík vydrží spát až do rána a že nepodlehne pokušení jít k vám do postele :slight_smile:
22. únor 2009 ve 22:02  • Odpověz
Ahojky,
tak se hlásím po víkendu. Hezky jsme si úklidově odpočinula, Ondra byl u babičky od pátku do nedělního oběda, takže se mi pak už stýskalo a vyhlížela jsem je.
V neděli přijel na návštěvu brácha s rodinou, tak jsem se pokochala miminkem, jen ten můj raubíř pěkně žárlí, jakmile jsme si vzala Toníka, tak hned byl u mě nastoupený a " maminko miminko dolů" a Toníkovi říkal " moje maminka". Musela jsem mu vedle sebe udělat místo, tak si k nám vlez a střídavě nás hladil a pusnkoval, hlavně, že byl u mě :wink: . Dala jsem do alba fotečku.

Macej: tak to je super, že to Fík takhle hravě zvládnul. Ve vztekání Ondra poslední dny seká latinu, tak jsem zvědavá kdy to zase přijde.

A jaké je u vás počasí? Tady je hnusně :angry: a sních nám taje a to jsem se těšila, že budeme chodit sáňkovat.
23. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz
prochi

teď mě tak napadlo,k těm tvým bolavým zádům.Nepřemýšlela jsi o těhot.podpůrném pásu? Já jsem v těhu s Fíkem ani nevěděla,že něco takového existuje a zjistila jsem to až někdy po porodu,ale vim,že jsem si říkala,že jestli budu ještě někdy těhotná tak si ho pořídím.Je to kus elastické látky,navlékne se přes břicho a ulevuje od těžkého bříška (možná to znáš a já vysvětluju zbytečně :sweat_smile: ) no a tak mě napadlo,jestli by ti to nepomohlo na ty tvoje záda,když by tě netáhlo bříško,víš jak to myslím? Já ještě břicho téměř nemám (krom toho svého normálního bachůrku :sweat_smile: ),ale až povyroste do velkých rozměrů tak si ho asi pořídím.Myslím,že by se to nemělo nosit pořád,ale občas si ulevit jo.Tak mě to hned napadlo,když jsem dnes na MMB projížděla těhu oblečení a byla tam nabídka i na tyto podpůrné pásy :wink:
Včera jsem se dívala na těhu kalhoty v CA,ale nechce se mi je kupovat za tisícovku,když je to na chvilku, v létě už mi v nich asi bude vedro tak se poohlédnu po mmb a sekáčích a až jestli nic neseženu,půjdu do těhle :wink:

mapris

já dělala v pátek receptík na pangase,asi to nebylo přesně podle receptů co jsi posílala,nechtělo se mi kvůli tomu zapínat pc,ale prostě jsem nastrouhala sýr a rozkvrdlala vejce a opatlala jsem ryby v té směsi a dala zapéct do trouby.K tomu brkaše,rychlovka a bylo to mňamózní :wink: Takže jsem se inspirovala :dizzy_face:

kam

u nás bylo do včerejška jak na horách a pořád padal nový sníh,takže jsme byli bobovat,ale včera odpo už začalo pršet a dnes ráno déšť se sněhem a téměř všechno roztálo.Je i cekem teplo,je pět nad nulou.
Já jsem zvědavá jak bude Fíla reagovat na mimčo,ale nějaké to žárlení proběhne,s tím počítám :pensive:
23. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz
kam,
u nás je to se sněhem právě naopak, pořád sněží. takže sněhu je opravdu fůra a vím, že i na jižní Moravě v okolí Uherského Hradiště je hrozně moc dněhu, my jsme už od rána třikrát odhrabovali sníh, abysme vyjeli, takže celkem kalamita, ale žádné velké mrazy, tak ani myslím pořádně Marušce nezamrzl domek, co jí taťka včera postavil...
23. únor 2009 ve 13:24  • Odpověz
už jsem to sem tuším dávala loni, ale pro oživení:

chumelí se chumelí,
vločka sřídá vločku,
tam na střeše za komínem,
kocour š..... kočku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2009 ve 13:47  • Odpověz
pro sprosťandy, které napadlo neco jiného, uvádím na pravou míru, kocour kočku škádlí!!! :grinning:

Prochi, dortíček samozřejmě chválím, chválím, chválím... nádherný, nádherný, nádherný... nevím co víc bych napsala, abych se trapně neopakovala, prostě seš hvězda blýskavá :wink:

a s těma zádama tě lituju, kamarádka zakoušela něco podobného, když jí malá tlačila na nějaký nerv, tím pádem měla bolesti do jedné ruky a nohy, následně jí to natékalo a vytrpěla si to chudinka až do porodu, páč žádná injekce, prášky, mastičky apod, co by od bolesti ulevilo, se v těhu obvykle dávat nemůžou :frowning2:
tak držím palečky, ať ti nějaké cvičeníčko pomůže a nemusíš tak trpět

Kam, v kině jsme zatím nebyli, snad vyrazíme zítra, záleží kdy táta přijde z práce a podle toho to spácháme, ale vzhledem k počasí by mohl chodit brzo, už se na filmeček moc těším :slight_smile:

u nás je na naše poměry sněhu habakuka, zvlášť v sobotu bylo nádherně, to jsme vyjeli kousek za vesnici sáňkovat, páč jinak je kolem nás všechno rovné jak placka... bylo to senzační, počasí přímo ukázkové, pak pošlu i pár foteček, včera taky dobrý, ale už foukalo, ale saňovačku jsme si zopákli, no a celou noc chumelilo jak o dušu, manža šel uhrňat snih snad ještě v 11 v noci, no ráno to bylo pokoukáníčko z okna :slight_smile: ale teď jsme jeli z obchodu a už začínal padat sníh s deštěm, takže to asi taky nevydrží a brzy z toho bude hnusná břečka :-/
23. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz
zevi,
no jasně, zevi, když to tak čtu, tak to škádlí se tam stejně nehodí, to ty jsi jistě myslela na něco sprostého, když jsi to tam psala :grinning:
23. únor 2009 ve 14:11  • Odpověz
zevi
no jo, přitáhne to sem z Čech, páč tam už prší, tak to nám to nadělení dlouho nevydrží :frowning2:
23. únor 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
zevina,
hele, nedělej z nás sprosťandy jo? :wink: kdyby tam bylo škádlí, tak to tam napíšeš :grinning: :grinning: .

My jsme už u našich. Teda já s Terkou. Teď šla se sestřenicí a mojí rodinou ven a já mám chvilku pro sebe .. Jo jo, je to veget :o) Nemuset vařit, makat v bytě ... odpočívám, vyspávám ... Za chvíli si půjdu uvařit čaj. Tady je sněhu jak v ruským filmu a furt sněží a sněží ... Jsou tady skoro 2 metry, a naši bydlí trošku na kopci, tak mají některá auta občas problém sem vyjet ... ale jsem ráda .. Máme to jako náhradu za hory a sněhu je tu taky dost :o))
23. únor 2009 v 15:58  • Odpověz
ahoj kozenky,

hlásím, že jsem dnes byla u doktora a budeme mít druhé děvčátko, tak jsem táááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááák šťastná!!!!!!!!!!
Krásně na nás vystrkovalo pipinku, byla roztažená, tak mi to ani doktor nemusel říkat, i když mi to pak potvrdil :slight_smile:
24. únor 2009 v 11:30  • Odpověz
jito

teda to je paráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: konečně víme první miminko.Já už jsem také napnutá,jestli se nám prďola neukáže tak nevim nevim,já to chci moc vědět :sweat_smile:

Jinak holky děkuju za chválu postýlky,jsem ráda,že se líbí :wink: Přítel je fakt šikula,dost zručnej a spoustu věcí dokáže udělat sám,i co se týká bytečku tak se taky činil,tak jsem ráda :slight_smile: (teda,ten by měl slyšet jak ho chválim :grinning: )
24. únor 2009 v 11:54  • Odpověz
Dneska jsem jen tak ze zvědavosti změřila a zvážila Fíka a má 98cm a 16kg :sweat_smile: ,pěknej pořízek :sweat_smile: :grinning:
24. únor 2009 ve 13:01  • Odpověz
macej,
Maruška má 16,5 kg :dizzy_face:
ale neměřila jsem ji, to ale taky dnes udělám, protože už přerostla své dvě starší kamarádky :wink:
24. únor 2009 ve 13:27  • Odpověz
Tak nám se rozjela rýma a kašel(z rými jako vždy) :angry: ,měřila jsem malému teplotu a zvýšenou měl tak jsme ani dnes nebyli venku.Beztak je hnusně,ale na vzdoušek bysme na chvíli šli.Tady přes noc zase trochu nasněžilo,ale přes den to stačilo roztát takže sněhu už jsou tady jen náznaky.

jito

tak to je Maruška také pořádný kus ženský :wink: :slight_smile: jsem zvědavá kolik měří,Fík za poslední dobu celkem vyrostl :wink:
24. únor 2009 v 16:43  • Odpověz
zevi

už jsi byla u mudra?
24. únor 2009 v 16:44  • Odpověz
A kde je pořád Ijet? Musím jí napsat.
24. únor 2009 v 17:38  • Odpověz
Tak my měříme 97 cm :dizzy_face:
24. únor 2009 v 17:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.