• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
prochi,
super, gratuluju :o)))

kam,
to neřeš .. Terka je sice měsíc bez pleny po obědě, zatím se jednou počúrala, ale to proto, že jí manžel v sobotu nedal před spaním na záchod. A terka si od těch plen odnaučila sama. Prostě je nechtěla vůbec dát. Na noc ještě máme a zatím asi ještě chvíli budeme .. Spí strašně tvrdě .. No a my zas máme dudlíka ... Toho se bojím, že se nezbavíme vůbec ...

Já měla dneska zas den .. Sice jsem vybavila doktora, ale v kauflandu jsem zapoměla někde dioptrický brýle :angry: :frowning2: , tak tam budu muset zítra dopo zajet, jestli je tam někdo nenašel ... Sice mně stály jen 1500 ale teď už bych za nový dávala víc a to zas nepotřebuju ... Nosím je jen na řízení ...
Jsem na netu četla, že tenhle týden má být deštivý - modlila jsem se, aby to nevyšlo a už dneska pršelo :o(((
2. bře 2009 ve 21:43  • Odpověz
nikde nikoho... to abych asi taky zalezla do pelíšku :sweat_smile:
káblík od foťáku sem nenašla, takže nic nebude, ale aspoň jsem trochu pooprášila albíčko :slight_smile:

tož dobrů cérky
3. bře 2009 v 00:31  • Odpověz
Ahojky,
tak u nás je celé dopoledne ošklivo,zataženo a až na malé přestávky stále prší.Dopoledne jsme byli na poště,musela jsem poslat balíček,tak jsem po dlouhé době vytáhla kočár,přecijen je malý po nemoci a ještě trochu kašle a nudlí tak jsem ho nechtěla hnát takovej kus a malej v něm seděl bez debat,což bylo fajn.Vychytali jsme to tak,že jsem ani nenasazovala pláštěnku,jen trochu krápalo,ale nejsme z cukru,že? :grinning:

mapris

co brýle,našlas?

kam

já podpadky také moc nemůžu,vytáhnu je spíš svátečně a to mám kozačky s malým podpadkem,velký bych mít nemohla,asi bych se přizabila :sweat_smile:
3. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz
Tak Ondra dneska celou noc kašlal, ale dle doktora je to jen nachlazení. Tak byl zdravý 14 dní :unamused: .
Já už chci teplóóó!!!

Já nosila jeden čas podpatky pořád, ale v těhu jsem jim docela odvykla, hlavně těm vyšším. Takže teď nosím přes zimu jen nízké a vyšší když někam jdeme. A přes léto nosím vyšší často. Přeci jen to k sukni nebo šatům lépe vypadá.

Ondra včera koukal v televizi na Dobu ledovou a dneska chtěl pořád mamuta a nechtěl pochopit, že to bylo v televizi a ne na DVD.
3. bře 2009 ve 14:40  • Odpověz
Kam, když se vám ty infekty pořád vrací, nechtělo by to taky nějaké testy na imunitu?

Macejko, už dlouho se chci zeptat, jak to máte s tou Fíkovou dietou? už jste skončili, nebo ji pořád držíte? a co výsledky, jsou nějaké vidět?

my jdeme příští týden po půl roce zase na kontrolu do nemocnice (kvůli té tehdejší alergii) tak su zvědavá jak dopadnem, jestli testy budou ok nebo ee, ale musím zaťukat, že za celý půlrok byla jenom jedna rýma a ta nešťastná kopřivka z rajčat

tak se tu mějte, já nám jdu pobalit saky paky a jedeme do čtvrtka k babičce, tož nevím, kdy si na vás udělám zase čas, pak se totiž budem s taťkou bouřlivě vítat a potom zas loučit :sweat_smile:
3. bře 2009 v 16:28  • Odpověz
zevi,
tak se mějte hezky u babičky a vydržte to bez tatínka :wink:
3. bře 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
macejka,
ne :angry: :unamused: :frowning2: Jsem do kaufu zajela dneska dopo a nebyli tam ... No jo no, to si zase nějakej důchodce přilepšil .. nebyly to moc velký dioptrie. Tak buď si je někdo nechal, a nebo je někdo spíš rozšlápl ... V kufru jsem je neviděla .. Fakt nevím, kde by mohly být .. Si budu muset nechat udělat nový .. to budou zase dva litry :frowning2:

Holky .. My jsme byli zdravý týden :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Terka u našich byla naprosto v pohodě .. A teď jsme dva dny v praze, a teče jí to z nosu imrvere :cry: Tu dneska byla Nikolka a myslí si, jestli Terka nemá astma.. Asi nás ta alergologie fakt nemine .. A to jsme měli jít na očkování....
3. bře 2009 v 19:30  • Odpověz
Já mám v plánu počkat do jara a když budeme pořád každou chvíli stonat, tak na nějakých testech budu trvat. Ono to bude nejspíš z jeslí.

Obávám se, že na mě taky něco leze. Škrábe mě v krku a jsem unavená, tak jsem se nadopovala léky a prolévám se čajem.
3. bře 2009 v 19:56  • Odpověz
A ještě jsem zapoměla,

Mapris: dudáka na spaní máme ještě taky. Ale do jeslích mu ho nedávám a zvládá to, ale doma hlásí dopředu, že spát s dudu. Nějak to nehrotím.
3. bře 2009 v 19:57  • Odpověz
mapris

tak to je fakt škoda.To je nejspíš někdo sbalil,místo toho,aby je dal na informace :angry: Ale já si nedávno také pořídila nové brejle a sehnala jsem v super slevě,takže mě obroučky stály jen 990,- a skla do toho myslim 800,- takže celkem necelých 1800,- Také to není nejmíň,ale narozdíl od přítele,který si pořídil brýle za sedm tisíc jsem ještě sehnala levně a ušetřila.(já bych si takhle drahý brejle jako přítel nepořídila ani náhodou jenže on měl dost problém na svou hlavu sehnat brýle,který by mu seděli tak jsme na jedny slušný nakonec narazili,ale ta cena...jenže oni jsou ještě navíc se samozabarvovacími sklíčky)

zevi

my byli na kontrole u té homeopatky v polovině února,Fík už byl lepší,ale ještě přecijen do konce dubna máme vydržet s nějakým omezením a to je hlavně bílá mouka a vajíčka.Takže vajca mu nedávám buď vůbec nebo křepelčí a chleba kupuju žitný,ale někdy dám i obyč rohlík nebo tak.Ona říkala,že občas mu to dát můžu,třeba koblížek nebo tak,ale aby ro neměl denně.No a vařím(zahušťuji) z žitné mouky a když něco prëču tak buď z té žitné pokud to jde nebo z obyč pšeničné,ale tady to beru jako že je to domácí a vim,co jsem do toho dala tak to právě povolim(i když jsou v tom vajíčka,páč kdybych měla dát do buchty,kde jsou třeba 2 normal.vajíčka křepelčí tak bych se asi nedoplatila.ono totiž 18 křepelčích vajec stojí 60,-,to jsem šla málem do mdlob,když jsem to viděla takže je mám spešl jen pro Fíkuse třeba do polévek... :confused: )

mapris,kam

já jsem také ráda,že máme za sebou testy na alergologii a imunologii,Fík má sice imunitu v pořádku dle testů z krve,ale jak mi řekla naše nová dr,neznamená to,že když krev vyjde dobře tak že člověk nemusí být alergický nebo mít náběh na astma,tak nevim.Fík to teď měl a ještě má zas na průduškách( je občas slyšet uchem,že sípe) jenže tahle dr má naštěstí chytrý přístroj na CRP z kapky krve tak se ukázalo,že na atb to není,což jsem byla moc ráda(náš doktor,kterého měl fík předtím to neměl,což byla škoda).Jreště půjdeme ve čtvrtek na kontrolu a pokud bude mít ještě poslech.nález na průduškách tak mu asi znova nasadí to dýchadlo.Asi zítra brnknu na tu alergologii a ještě to zkonzultuju s naší alergoložkou,ale ta mu ho určo nasadí také to dejchadlo.Chtěla jsem se tomu vyhnout tak jsem hledala babkovské medicíny na průdušky takže jsem nakonec malému dávala šťávu z cibule a i když byla dost oslazená,malej se u toho křenil a moc to nechtěl.(vždycky jsem mu to chudákovi dala pod nějakým slibem nebo výhružkou,že jako třeba nebude pohádka :sweat_smile: ,páč řeči typu,že jsou to vitamínky,meducínka,sirupek na kašílek jaksi nezabíraly :sweat_smile: :grinning: )

Kdybyste holky měli některá nějaký osvědčený recept(babkovský :grinning: )na onem.průdušek tak sem s ním,prosím :wink:

zevi

užijte si u rodičů :wink:
3. bře 2009 ve 22:43  • Odpověz
autor
čus maminy ...

Mám za sebou probdělou noc .. Terka vůbec nespala ... Nevím jestli kvůli rýmě a nebo jestli se jí prořezávají poslední dvě stoličky.

macej,
no, já jsem se teď "konečně" rozhodla pro ten zvlhčovač, a uvidim. Na tu alergologii se mi nechce. Sestry dcera s tím má taky problémy, odmala. Teď je jí 7, chodí do školy a je to lepší. Už právě to dýchadlo nepotřebují. Sestra právě říkala, že na alergologii mi dají max. dýchadlo, že ho její malá měla taky. A nejhorší je to prý ve školce .. Teď už se jí to zlepšilo.
My pokud máme průdušky, tak mažem tou eucalyptovou mastí od Mucoplantu a já jí pak dávám do krabičky s vodou (třeba od ramy) a dávám to na topení terce do pokoje. Líp dýchá .. Teď tam občas dávám ten vonný olejíček .. ale chci zkusit ten zvlhčovač, jestli by se jí neulevilo ....
Jinak někde jsem četla, že vajíčka se dají prý úplně nahradit něčím jiným .. Ale zas vejce mít někdy musí viď?
4. bře 2009 v 07:29  • Odpověz
macej,
já jen vím o psím sádle, ale kdo ho má doma, že? Mamka mě vždycky mazala prsíčka, když jsem měla kašel na průduškách a moc dobře to zabíralo, ale to ti asi moc nepomůže, protože ho nejspíš neseženeš :frowning2:
4. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz
Jita: psí sádlo, fůůůj.
4. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
No holky, u nás to vypadá, že zas budem mít to, co jsme měli před 14ti dny ... Průdušky ... Terce teče z nosu jak nevím co a začíná zase kašlat ...

Se fakt zblázním .. Nemůžem nikam!!!! To vidim, že nakonec na tý alergologii skončíme ..
4. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz
Mapris: tak to je mi líto. Ondra je už docela dobrý, za to mě je nevalně. To na mě tím pusinkování přenesl, ale odolej mu :wink:
4. bře 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím že jsem marodi máme nález v krku, rýmu hnusnej kašel a opět naše teploty :frowning2: dostali jsme atb Ospen a máme zásobu diazepamu :frowning2:
V po jsme měli jet na hory, ale nepojede nikam :angry:

Jinak moc držím všem pěstičky co se týká IP a mám z Vás radost holky :wink:
4. bře 2009 v 16:10  • Odpověz
čau holky,
dočetla jsem poctivě, ale půlku zabudla... Jen koukám, že se tady zase nějak rozléhá marodění. Chjoooooo, tak ať je všem co nejdřív zase dobře.

U nás vše při starém... O mých trápeních a bolestech se už ani nezmiňuju, nechci si furt stěžovat... Hodně mi pomáhá těhotenský plavání a cvičení. A jinak samozřejmě každodenní cvičení doma. Na UTZ jsem tenhle týden nešla, protože manža se mnou nemluvil, jen jsem vyslovila, že bych tam šla sama... A protože vím, že by mu to bylo fakt líto, že u toho není, tak jsem mu to nemohla udělat. Ale příští týden se určitě půjdem na miminko podívat, to by měl být odpol. doma, tak se nad námi prcek slituje a ukáže se "co je zač" :slight_smile:

Dneska mě od rána točí brouk. Mám pocit, že ho dneska fakt nezvládám, dvakrát už jsem ho flákla po prdeli. Zkoušela jsem to i po dobrým (vysvětlování apod.) a dopadlo to tak, že mi po pár větách dal čelem ránu do nosu. Tak jsem ho zflákala (= dostal asi tři přes prdel) a šla brečet do ložnice. Za chvíli přišel a když viděl, v jakým jsem stavu, tak se na mě vyškrábal a objímal mě a pusinkoval. A pak mi vyhrnul tričko a pusinkoval miminko... tak jsme si to vysvětlili znovu a odpustili... Začínám chtít druhý holčičku, protože takovýhle druhý zvíře už fakt nedám. (samozřejmě vim, že to je úplně jedno, co to bude, protože jestli bude holčička opět vztekloun a umíněnec po mě, tak si stejnak nepomůžu...)

Děkujeme za gratulace k plínce, ještě to není úplně stoprocentní, ale i tak jsem ráda. Já jsem to nechtěla nijak hrotit a říkala jsem si, že do těch tří let má na plínku na noc nárok, tak že buď to přijde nějak samo, nebo začnem časem trénovat. Rozhodně jsem nechtěla dělat to, co mi radili některý chytráci z okolí, že oni budili dítě v noci co tři hodiny, aby se vyčůralo. To jsem zrovna řekla, že je těžký prudění a že kdyby to někdo dělal mě, tak ho pošlu někam!
Ale asi poslední dva, tři týdny, jsem vypozorovala, že najednou plínka není ráno tak nabušená, jako dřív. A pak jsem přišla na to, že čůrá už asi jen jednou za noc. Protože asi dva týdny se ráno probudí a první co udělá je, že se svlékne a letí se vyčůrat do nočníku. Tak jsem si řekla, že bysme to mohli zkusit. Večer jsem ho dala spinkat bez plínky a než jsem šla spát (okolo jedenáctý), tak jsem ho zkusila dát vyčůrat. Pak jsem mu plínku nasadila a do rána byla už vždycky suchá. Když ho dávám čůrat (v těch deset - jedenáct), tak se většinou ani neprobudí, stojí nad nočníkem (čůrá od začátku do nočňajze ze stoje), očička zavřený. Dám ho zpátky do postele, otočí se na břicho a chrní dál, tahle procedura trvá ca. minutu, asi ani né. No a pak spíme až do rána. Tak uvidíme, snad ho nijak nestresuju :sweat_smile:
4. bře 2009 v 16:23  • Odpověz
Jéé, Ijet, tak vy už taky? :frowning2:
4. bře 2009 v 16:24  • Odpověz
Ijet, ještě jsem si vzpomněla, že ses ptala, čím natírám... Tak jsem si z těch stránek, kde se inspiruju, opsala, že natírají "lazurovacími vodou ředitelnými barvami". S tím jsem šla do spešl obchodu a tam mi dali Sokrates - nějaká lazurovací barva. Rozumim tomu prd.
4. bře 2009 v 16:29  • Odpověz
Holky, tenhle týden jsme se byli poptat tady u nás ve školce, jestli má vůbec cenu, dávat si přihlášku, když budu doma s druhým. Tak prý nemá... a bylo nám řečeno, že bysme neměli šanci ani kdybych v říjnu nastoupila do práce. Protože jsme prý blbě rozený a všechny letní děti teda mají před námi přednost. No vůbec nechci domyslet, co bych jako dělala??? :confused: :angry:

Vlastně nám řekli, že si přihlášku dát můžem, že ji tam můžou mít, ale jedním dechem dodali, že je to stejně zbytečný... A bohužel není ani velká pravděpodobnost, že nás vezmou za rok (což už bych chtěla). Protože budu doma... Já vím, že je to spravedlivý, že mají přednost děti pracujících maminek, ale točí mě fakt, že sami učitelky řeknou, že situace u nás je fakt zoufalá. Že v každý školce by se krásně naplnila ještě jedna další třída, ale obec na to holt nemá prachy! :angry: :angry: :angry:
4. bře 2009 v 16:42  • Odpověz
Prochi: a to jsem dneska četla v Mamince článek, jak vybírat školku. Ha, ha, to mě rozesmáli, jakýpak vybírání když jinam než sem nám ho nevezmou. No ale aspoň něco. Kamarádka tam syna má a nestěžuje si a kluk se do školky těší.

Každý dítko má občas svůj den, jak mě dneska nebylo dobře, tak Ondra i docela poslouchal.
4. bře 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
prochi,
myslím, že to co popisuješ s plínkou vůbec není stresování, vždyť ho budíš jen jednou v noci... Já zjišťuju, že každý dítě dostane svůj "čas". Terka se sama odnaučila od odpoledních plínek, tak čekám, že to bude i s nočníma .. Ještě nám zbývá dudlík .. Ale ona je na něm fakt závislá.
A co se týče nálad prcka .. Taky to někdy mám .. Někdy domluva pomůže, někdy pomůže jedno lupnutí a nebo zvýšení hlasu ...
4. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
jinak terka teď při usínání dost kašlala :cry: , to s ní zas v pátek budu muset skočit k dr. .. Chjo .. A to máme jet na slovensko - už druhej pokus ...
4. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz
prochi

to je dobrý s tou školkou.Já se ještě nikde poptat nebyla,ale staejnak vim,jak to dopadne,že mě slušně pošlou do háje.nechám to na ty dny ot.dveří a uvidí se.Já bych Fílu stejnak nedávala od září,ale nejspíš až od ledna.Kdyby to nevyšlo nebudu to hrotit a nechám to na 4.rok,ale jestli ani tak nebudem mít šanci tak nevim.....To je docela vtipný,že by ti péťu nevzali,i když bys šla do práce,to bys ho jako měla brát do práce s sebou?Jak jsi psala,že obec nemá peníze na další oddělení tak kamarádka mi říkala(a to je tady z Prahy),že u nich ve školce také je nedostatek míst a když se maminky ptaly ředitelky jestli se to bude řešit tak řekla,že teď se sice s dětma roztrhl pytel,ale to zase pomine a kvůli tomu nebudou otevírat další třídu navíc :astonished: No a jedna maminka ze cvičení kam chodíme s Fíkem říkala,že u nich chybí 1400 míst ve školkách,to je děs(také z Prahy)a to jen v jedné městské části.Co jsem takhle slyšela tak dost ženskejch má školku předem "posychrovanou" z různejch stran.Mají tam známé,nebo známé známých nebo už je ve školce starší sourozenec....

kam

já tu maminku dnes viděla v trafice a zaujalo mě to,je to psané na titulce tak jsem se chystala ji koupit,ale ještě nekoupila.Ale přihlásila jsem se na přednášku Nástup dítěte do MŠ,také to bude v rodinném centru kam chodíme cvičit tak jsem zvědavá.

prochi

já mám někdy doma to samé,Fíla,když se naštve nebo se vzteká tak mě třeba schválně zatahá na vlasy nebo štípne,kousne a často se ohání i po obličeji :angry: ,vysvětlování jaksi nezabírá jak kdy,ale většinou pomůže,když ho vezmu a zavřu do jeho pokoje a řeknu ať přijde až se sklidní nebo bude hodnej.tak to on pak přijde a řiká promiň a dává pusinky. Ale zase si to poslední dobou kompenzuje tím,že má "tulivou",sám od sebe říká poď se mezlit mámo a objímá mě,no to bych ho sežrala,brouka :sweat_smile: mapris,prochi

já jsem také s plínkama nic nehrotila a měli jsme štěstí,že to šlo fakt skoro samo a tak rychle.No a dudlík kupodivu dal malej čertovi a Mikulášovi a byl hned klídek :wink: Na ty průdušky mi ještě kamarádka poradila nahřát olej a namatlat ho na hrudník a překrýt suchou plenou,prý to pomáhá

jito

psí sádlo?Myslim,že už jsem to také slyšela,ale to je jaksi nereálné,já ještě slyšela i o husím sádle,ale ten olej bude podobný si myslim :wink:
4. bře 2009 ve 22:47  • Odpověz
ahoj kozenky,

zdravím všechny marůdky a cítím s váma, brzo se uzdravte, je to fakt trápeníčko, já jen ťukám, že jsme zatím pořád nějak zdraví...

S těma školkama mě to fakt točí, jak to od vás slyším, nejdřív plno školek zruší a pak co mají ty maminy dělat, co jdou do práce a dítě jim prostě nevezmou, fakt je v tomhle teď strašnej nepořádek, u nás sice místo je, ale fakt nezávidím tu většinu míst, kde jsou s tímhle problémy, myslím, že by to měli nějak řešit, takhle se to prostě nedá...

prochi,
s tou holkou v tom cviku, to je síla, taky se připojuju k dotazům, v kolikátém týdnu byla, že byla ještě na cviku...
5. bře 2009 v 08:47  • Odpověz
holky, s těma školkama je to fakt děs. Macej, u nás na obci taky panuje názor, že kvůli momentálnímu boomu, který za pár let pomine, nebudou teď dělat další třídu :angry: . Přitom v jedný školce na to mají i v pohodě prostory :angry:
A jinak jsem taky přesvědčená, že bez tláči to tady asi nejde. Jak mi někdo vysvětlí, že mamince, která má dítě rozený v září a je doma s druhým v pohodě dítě od září vzali. A mamince, která má dítě rozený v srpnu a druhý né a né se jim podařit, dítě nevzali :angry:

No, nebudu se teď rozčilovat, protože se mě to víceméně netýká, taky bych tam malýho v září ještě nedávala. Ale jestli se nedostane za rok, tak mě fakt naštvou.

S tou těhulkou to bylo tak, že měla termín tenhle týden. Mě jste zase překvapily, že u vás se cvičí jen do 34. týdne :confused: Tohle "naše" cvičení je vedený přímo porodnicí, cvičí se v nemocnici a cvičení vede úžasná PA (mimojiné vrchní sestra porodnice). Je fakt skvělá. Není to nic namáhavýho, co by vadilo cvičit i v pozdějším těhu, spíš je to protahování zad, posil. prsních svalů, pán. dna, nožní klemby, učíme se cviky, jak předejít hemeroidům......... Učíme se pracovat s dechem, jak si ulehčit první dobu porodní a na konci hodiny vždycky ještě trénujeme dech na tlačení. Chodila jsem tam i v prvním těhu a musím říct, že s dechem jsem byla pak u porodu fakt namakaná :slight_smile: Ta naše PA je fakt skvělá, hodně si povídáme, vysvětlujeme... chodím tam fakt moc ráda. No a s tou samou chodíme i na plavání. Tam jsou cviky zaměřený víceméně na to samý, jako u cvičení. A po šestinedělí se může chodit ještě na cvičení pro maminky, taky s ní. Je to fakt super.
Jo, takže jsem vlastně jen chtěla říct, že tý těhulce praskla voda, PA ji odvedla na oddělení, předala "holkám" a cvičily jsme dál :slight_smile: Už se těším na pondělí, až se dozvíme nějaký podrobnosti, jak to probíhalo dál :grinning:

No a jak jsou na tom marodi?
5. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz
S těma školkama je to fakt nedomyšlené. Tady u nás chtěli školku zvětšit, ale hygiena to nepovolila, že by měli málo m2 na dítě a to dřív tam byli dvě třídy normálně, jenže změnili předpisy a už to nejde.

Jinak Ondra už je celkem dobrý, mě je taky lépe, takže fakt jen nějaké nastydnutí.

Ondra když se urazí, tak občas se po mě ohání, ale ještě se mu nepodařilo mě bouchnout. Ale já ho hned spacifikuju, co si jako myslí, že mě snad bude bouchat. Obvykle ho při vztekání taky šoupnu za dveře. Ale on teď většinou jen nafoukne pusu a jde se mračit do sedačky. Tak to neřeším a občas má tendence kopat do věcí, tak to mu hned jednu lupnu přes zadek. Naštěstí už docela poslechne, hlavně reaguje na jedn můj tón, ten zabere většinou, když se třeba zrovna rozhodne, že se nebude oblékat a podobně, někdy je to fakt naschválníček.
Dneska byl zrovna se mnou v Tescu po dlouhé době a byl úplně zlatý. Seděl v košíku, dával věci do něj a pak celý nadšený zase cpal všechno na pás a do rukou paní prodavačce. On prostě musí být u všeho, ať dělám co dělám mám ho pořád za sebou.
Hodně se teď na mě a manžela upnul, že kolikrát ani nechce na hlídání k babičce a musíme ho přemlouvat a uplácet. Pak kolikrát i u babičky se sebere a že jde domů a pořád se po nás ptá. Je to mazlíček. Dřív nechtěl za námi domů a teď letí jak blesk, aby mi dal pusu a pomazlil se.
5. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz
Tak nějak mi začíná být divné, že už v září půjde do školky a já s ním nebudu. Bude se mi hrozně stýskat.
5. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz
prochi,
abych řekla pravdu, vyprdla jsem se na cvičení jak u Marušky, tak i teď, ale trošku mám černý svědomí, že bych měla pro lepší pocit cvičit, prostě je to určitě potřeba a pro tělo dobré, takže mám dvd a už jsem se rozhodla, že když bude malá odpol. spát, tak že podle toho něco pocvičím, určitě to půjde k duhu :wink:

kam,
ber to tak, že září je fakt ještě daleko a že zase vyroste, bude mít tři roky a snad to bude dobře zvládat, hlavně, že je aspoň zvyklý vyjít na noc a den z domu, být hlídán u babičky, což třeba u nás nehrozí, aby sama někde spala celou noc, ještě jsme ji na noc nikde neměli, ale vím, že by to v noci ustála, ale jaksi jsme to zatím neřešili, ale myslím, že Ondra to pak v září určitě zvládne dobře.
5. bře 2009 v 15:10  • Odpověz
Jita: já se ani tak nebojím o Ondru jako o sebe, že se ustýskám. Takhle když je v jeslích, tak je to jen jeden den, ale každý den.

A ještě jsem vám zapoměla napsat, že Ondra si už vybral povolání. Dle jehoslov bude "pilot, řídit letadlo, velký letadlo". Poslední dny se zbláznil do letadel a vrtulníků.
5. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.