• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahojky,

my byli včera na pouti a malá byla nadšená a strašně hodná :slight_smile: .
Je fajn, jak jsou ty děti už velké a začíná je spoustu věcí bavit.

Taky už se tak těšíte na jaro????Já šíleně, ta zima je uděsná :angry: :angry: :angry: :angry: .

mapris,
nevíš náhodou o nějaké školce v okolí Kobylis která nemá nouzi o místo :slight_smile: :slight_smile: ?

SE tu bavíte o autech a já taky zatoužila po autu, tak snad když vyřešíme bydlení
vyřešíme konečně auto.Jenže to si můj chlap nejdřív musí udělat řidičák a s jeho pracovní
dobou je to velikánský problém.Když už k novému bytu máme i garážové stání, tak by tam mohlo něco
stát :grinning: :grinning: .Mé první auto bylo taky červené....

Prochi,
vy taky ještě stále nevíte co to bude??

Těhulky vyzraďte co nám tu popřípadě přibyde za jména:o).Zatím víme jen o Helence.
9. bře 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holky,
isáčku já se na jaro těšíííííím jako blááázen, už si nakupuju kytičky na doma mám i macešky do oken a šílím :grinning:

Jinak mě těší že máte taky sprosťáčky, já jsem z Jakuba fakt hotová to je furt hovado, stojí to za hovno, je to do prdele a podobný hlášky, pravdou je že mi občas ulítne podobný slůvko ale tohle má od babičky se kterou bydlíme a jak mluví Kuba slyším jí, nevím co s tím, ignorace ani plácnutí nepomáhá :frowning2:

Včera prudil od rána do večera, to bylo furt maminka, napít od maminky, na nočník od maminky no im vére něco ode mně, já už byla hotová, furt kňoural, vrčel....děs :angry:
9. bře 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
tééda, tady je docela natlacháno, ale dočtu vás asi později :o)) odpo mám obíhačky venku.
Dneska jsme se dozvěděli, že nám přijali dítě do školky :o))
Později vás dočtu.
9. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
holky, nadávky neřešte. Terka teda nenadává, ale už občas komanduje jako já :o)) U nás nadává jenom můj otec, a je to o dětech. Moji tři synovci od nejstarší sestry sprostý slovo neřekli nikdy a další synovec od druhý sestry je taky sprostej jak dlaždič - protože je častěji s mým otcem/jeho dědou .. No a co mi říkala známá, tak ze školek budou kolikrát nosit horší nadávky...

isacek,
no, sice se starosta před půl rokem v mladý frontě chvástal, že praha 8 má volná místa ve školkách, ale asi to tak žhavé nebudou. Mým dvěma kamarádkám děti nepřijali, tak ta jedna to bude zkoušet jinde. Tady jsou v okolí asi další 4 školky, takže by možná nebylo špatný si tam zavolat, klidně ti pošlu meilem odkazy. Já jsem si říkala, že kdyby mi terku nevzali, tak na Mirovický (2 zastávky busem od kobylis) jsou státní jesle, terka tam občas chodila .. A berou tam děti do pěti let, tak to tam můžeš zkusit - jí aspoň občas dávat...

Já se taky na jaro strašně těším. My jsme zůstali na víkend doma a přijela babi s dědou ze slovenska, tak babi vzala terku na chvíli ven, a teď mi pomáhá chystat oběd ...
9. bře 2009 v 10:46  • Odpověz
kam

na velký UTZ jdu příští úterý,už se těšim a doufám,že se prcek ukáže :wink:
o jménech jsme zatím nepřemýšleli,až budeme vědět co to bude.

ijet

taky jste mě trochu uklidnili,že máte doma sprosťáčky :grinning: Já jsem z toho někdy už hotová,ale fakt netrestám,nemá to cenu.dnes jsme jeli busem od doktorky a taky si neodpustil,"ale dopdele" :angry: Pak u nás taky lítá "magor","blázen".....fakt pěknej slovníček :sweat_smile:

iso,

my se taky na jaro strááášně moc těšíme.Dnes ráno jsme jeli k doktorce na kontrolu,říkala jsem jak venku bude pěkně,když svítí sluníčko:No to jo,je vichr,že jsme si nasadili i rukavice,brrrr.sluníčko sice vikouklo,ale moc nehřálo,vítr ho přebil :pensive:
Také se chystáme na pou´t,ale až bude lepší počasí,přeci jen je to tam na celý den tak půjdeme až bude líp.Věřím,že byla natálka hodná,Fík bude snad taky,ale bude chtít na každej kolotoč,aspoň v loni chtěl :sweat_smile: No a hlavně máme nachcípanýho taťku tak musíme také počkat až mu bude líp :wink:

mapris

a ty dáš Terku do školky od září??vy už jste měli zápis,to je celkem brzo,my budeme mít až někdy v dubnu,po Velikonocích.Každopádně to máš vyřešený se školkou,to je fajn :wink:
9. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz
macej,
no vidíš, dočkala jsi se a už cítíš bobánka :slight_smile:

isacku,
ani nemluv, jak já se těším na léto, už jsme zasadili salát do skleníku a rejpu něco na zahradě, páč mi to nedá a chce se mi ven...

ijet,
taky máš dobrýho sprosťáčka :grinning:
Jinak na kytičky se taky strašně moc těším a macešky si chci teď dát taky do truhlíků...

mapris,
paráda, že máte školku vyřešenou a že to vyšlo, od září, že?
9. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz
luci,
já dopoledne jela s malou podívat se do práce a vyřídit něco na Plzeňskou a
ráno sluníčko a vypadalo to jak je krásně.Dala jsem malý jen takový lehčí kabátek a čepici a venku
pěkná kosa.Naštestí jsem měla v batohu teplý svetr a teplejší čepiči, takže jsem ji v metru hned dooblíkala:o).
To samé včera, vypadalo jak bude krásně a jen co jsme došli na pouť tak se zatáhlo a začlo poprchávat.
Ale jindy už by jsme to to nestihli, takže jsem ráda, že jsme nakonec šli.
Hned jak se oteplí, vyrazíme do té ZOO, ju:o)??

mapris,
a too jsi ve školce asi neříkala, že možná do zaměstnání nenastoupíš, viď??
To je super, že ti malou vzali.Kousek od té Mirovický je školka v Klíčanský ulici,
tak ještě budu volat tam.Ale na Praze 8, už zápisy skoro všude byli, takže mají většinou plné kapacity :frowning2: .

Jinak sprostá slova, malá naštěstí už moc neříká, vlastně skoro vůbec, jen když ji někdo popíchne nebo to od někoho slyší.Ale aby to řekla sama od sebe to už ne.Jen co občas řekne, že je táta "blbeč", ale asi ani neví, že je to nadávka, jen to pochytila ode mě :sunglasses: .Občas když mě škádlí a zlobí, tak mi to ujede.A taky mu už hodně říká "Míšo" nebo "miláčku"protože mu tak říkám já :grinning: .To samé jednomu dědovi říká "Jirko"protože mu tak říkáme my.
9. bře 2009 v 15:16  • Odpověz
sakryš ženské, vy nemáte rozum, kdo se tím má prokousávat? :sweat_smile: (tátu máme zas 4 dny na montáži, tak aspoň budu mít činnost na večer)

Isacku, hlavu vzhůru, teď to sice bude nápor, zvlášť když je všechno je a jen na tobě, ale neboj, jak budete ve svým, to už bude pohodička a všechno si vynahradíte :wink: držím palečky, ať se vám ta školka ještě nějak vyřeší :slight_smile:
mmch, co táta? je něco nového? rehabky, pokroky?

Macej, autíčko super, zvykneš si :slight_smile: (no, i když si představím sebe, když teď jezdím s malým hatchbackem a najednou přesednout na takový koráb :grinning: asi bych z toho taky byla prvních pár jízd nesvá)

sprosté slova: kupodivu malý nějak extra neopakuje (jako někdy jo, ale nijak zarputile se toho nedrží) spíš když mi nějaké "doprdele" ujede, hned za mnou doběhne a zjišťuje: co se stalo, maminko? :grinning: ví, že jsem 100% něco rozsypala, rozlila atd :sweat_smile:

u nás bylo včera úplně jarně (alespoň na pohled, teplo zas takové nebylo) zajeli jsme se podívat na Moravu, je pěkně vylitá, hráz kde jsme jezdívali na kole, není, vlastně skoro žádné hráze nebyly vidět, poznaly jsme je jen podle stromů "rostoucích" z vody :frowning2: ale musím zaťukat, tady není řeka regulovaná, takže se všechno přirozeně vylévá do polí a lužních lesů, tak snad nic horšího nepřijde
9. bře 2009 v 15:57  • Odpověz
Ahoj holky,
hádej co? :dizzy_face: :dizzy_face: Byli jsme se podívat odpoledne na miminko a možná už víme... :dizzy_face: :dizzy_face: Není to teda úplně stopro, ale prý tak na 80% jo. Jsem šťastná jak bleška (né proto, co to je, to je jasný, ale že jsme prcka viděli, že je v pořádku a táááákkk)
Letim na plavčo, večer vás dočtu. Pááá.
9. bře 2009 v 16:35  • Odpověz
Prochi, supéééééééééééééééér a co? pošeptáš nám to třeba v ip? nebo nás budeš šponovat jak malé gatě? :wink:
9. bře 2009 v 16:50  • Odpověz
Zevi, já právě nevim... momentálně jsem z toho tak hin, že bych to vykřičela do celýho světa, musela jsem se tak držet, když jsme přijeli domů a mamka se ptala, kde jsme byli... Bude to tajný, protože naši a vůbec rodina chtějí překvapení, tak není fér to někde vykládat, aby se to nedozvěděli. U Péti to bylo taky tak, věděli to jen naši kamarádi, u kterých jsme měli schovaný modrý kočár. No a já bych vám to tak ráda řekla, i když to není stoprocentní... Ale slíbila jsem manželovi, že budu fakt mlčet a nikomu na světě to neřeknu :grinning: Ale zas jen taková kraťoulinká zprávička do IPéčka, to přece nemůžu nikomu uškodit, ne? :grinning:
9. bře 2009 v 16:57  • Odpověz
Prochi :wink: hrob je proti nám drbna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale pokud si to necháš jako překvápko, tak to beru, páč my to u Jirky taky neřekli živé duši (pardon, babičkám jo, ale jinak nikomu) akorát kamarád přišel na návštěvu, když jsem měla rozžehleno spoustu modrých oblečků, tak tomu už jsme na nos žádné bulíky věšet nemohli :slight_smile:

a myslím, že identitu druhého mrňouse taky tak utajíme před všema a tentokrát možná i před babičkama :slight_smile:
9. bře 2009 v 17:07  • Odpověz
Prochi: prosím, prosím malé IP :grinning: :wink:
9. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz
prochi

no to nám nemůžeš udělat,že bys nám to neřekla,Prosíííííííííííííííííím,jsem strašlivě zvědavá.Písni ipéčko,tady se o tom ani nezmíníme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
holky,
co blázníte,dyť je to přece úplně jasné, co bude prochi mít, což jste to nepochopily? :grinning:
10. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jíťo, tak teď si zmátla i mě :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
prochi,
já si klidně počkám na překvápko.

iso,
já do dotazníku vyplnila to, co teď momentálně je .. Že pobírám rodičovský příspěvek :wink:
10. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jíťo???? :grinning: :grinning: :grinning: já mám asi zpomalené myšlenkové pochody :sweat_smile: ale to mi nebrání v tom, abych si zatipovala, 50% šance taky není marný, že jo :grinning:
10. bře 2009 ve 14:04  • Odpověz
jitus

já mám asi také delší vedení :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ale když tak nad tím přemýšlím tak si myslím ,co by se Prochi mohlo narodit.Tak jsem zvědavá jestli mám pravdu.

iso

určo do zoo zajdeme,já už se táák těšim.Fík teď dost často říká,že půjdeme do zoo za zvířátkama a na pouť až bude hezky.Tak už aby to bylo :dizzy_face:
10. bře 2009 v 19:43  • Odpověz
prochi

sakriš,jak dlouho nás ještě budeš napínat?????? :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. bře 2009 v 19:44  • Odpověz
čusík busík, tak jaký jsou ty tipy? :grinning:

ještě ke školkám... my když jsme se byli ptát, tak břicho už bylo u nás nepřehlédnutelný. Přesto mi paní učitelka řekla, že do žádosti mám napsat, že k tomu a tomu datu (třetí narozky malýho) nastupuju do práce, aby se trochu zvýšila šance, že ho vezmou. Ale i tak prý pro nás stejně nebudou mít místo, protože nás všechny letní deti předeběhnou. Jednou z podmínek přijetí je totiž u nás dosažení třech let do 31.8. :angry:

Tak kdo chce IP? :slight_smile:
10. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
PROCHÍÍÍÍ mě to taky nedošlo, prosím, prosím smutně koukám :grinning: :grinning: :grinning:

Tak jsem si dneska koupila krásný kostýmek, jsem z něj nadšená!!! Až bude chvíle vyfotím a hodím foto.
10. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
Prochi, já se teda hlásím :grinning: :grinning: :grinning: (i když myslím, že ten dotaz byl naprosto zbytečný a klíďo to můžeš rozeslat hromadně :sweat_smile:)
10. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz
a soukromý tip je princezna :wink:
10. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz
tak máte to tam, hlavně pšššššššššššššššššššššššššššššššššššššššštttttttttttttttttttttttttttttt nebo mě manža zabije :confused:
10. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz
už jsem to zapomněla :zipper_mouth: :grinning:
10. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
prochi,
já teda chtěla překvápko, ale neboj, do zítra si nařídím, abych to zapomněla :grinning:, vzhledem k tomu, jak se v mém okolí zase budou rodit letos děti, tak zapomenout na to nebude problémo :o))
10. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
holky, mně normálně se*e, že se nám nepovedl ten sraz ... Drbny jsme totiž nepřekonatelný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, ale taková skype konference by taky nebyla k zahození .. jen nevím, jestli by pak nekolaboval počítač :o))
10. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz
ženský, s váma je těžký pořízení... chlap na montáži, já mám všechno hotovo, mohla bych tu vysedávat a tlachat až do alelujá a tady není živé duše...
samozřejmě, jakmile se sem pár dnů nedostanu, okamžitě přibude hafo stránek :sunglasses:

zítra jedem na 2 dny k babičce, aby nám to bez táty rychleji uteklo, tož se mějte a né že tu budou zase megaromány :wink:
11. bře 2009 v 00:13  • Odpověz
Zevi: po půlnoci už všichni spíme!!!!

Holky ten náš kluk začal stávat nějak brzo, dřív se budil kolem půl osmé, teď poslední týden už o půl sedmé a dneska přišel už v šest, já se nemohla přemluvit vstát z postele a jít do práce a najednou cvakne klika a Ondra je u nás. Už jsme i zkusili dát ho spát déle, ale bez efektu. Jsem si myslela, že je to světlem, ale dneska v šest teda světla moc nebylo. Tak se modlím, aby se to vrátilo, v týdnu je mi to jedno, to stejně vstávám do práce, ale o víkendu bych ráda aspoň do sedmi spala.
11. bře 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.