• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
ahojky,

s tou prochi jsem to myslela tak, že zkrátka mě z té její řeči jako přišlo jasný, co to bude....ale jak se říká, jsou jen dvě možnosti, naštěstí ze třetí vybírat nejde :grinning:

kam,
z toho si nic nedělej, my vstáváme o půl sedmé, a dýl už nespíme, jen vyjímečně, protože ji dávám o půl deváté večer, páč už chci mít klid, tak o to se dřív budí ráno....
11. bře 2009 v 15:33  • Odpověz
Ahojda ve spolek :sunglasses:
Tatík čučí na fotbal, tak rychlovkou házim očko na koně.

Kam, nám se teď prcek začal taky ze dne na den budit hrozně brzy (aspoň na mě hrozně brzy...). Ještě tak před třemi týdny spal ca. do osmi. A najednou za dne na den, v půl sedmý, nejdýl v sedm. Ale já si vzpomínám, že přesně takhle to bylo i loni touhle dobou a pak jak se mění na konci března čas, že se to tím zase srovnalo. Teda postaru bylo pořád sedm, ale podle novýho času osm.
Ale já jsem tvrdá a prostě v těch půl sedmý nevstanu. To by takhle mohl za chvíli chodit v půl šestý, že už vstáváme! Ještě večer připravím do ložnice nočník (aby se nevymlouval, že musí...), pití a něco na hraní nebo ke čtení. A Péťa docela vydrží si do těch půl osmý - osmý (podle toho, kdy se vzbudí) číst, nebo po mě jezdí autem... Samo, že už nespim tvrdě, ale malý dotažení se u toho dá spáchat :sweat_smile: I když mě taky točí, jak každou chvilku vykřikuje "mamííí, vstávat!!!"
11. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz
Prochi: Ondra zase vydrží u nás v posteli koukat na pohádky, ale pořád to komentuje a chce aby jsme to prožívali s ním. Takže jak píšeš, je to jen na takové dotažení.
12. bře 2009 v 09:07  • Odpověz
My taky vydržíme ještě tu půl třičtvrtě hodinku ležet, kterýsi den jsem taky ještě udřímla, Maru leží vedle mě a většinou si povídá a válí se taky...co taky chcete čučet od půl sedmé na nohách, že :astonished:
12. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz
prochi,kam,jito

tak to u nás moc nehrozí,Fík sice naštěstí spinká do osmi-půl deváté,ale jakmile se někdy vzbudí dřív,třeba v sedm ,a já chci ještě ležet a říkám mu,ať jde ke mě do postele,že se budeme ještě chvíli válet tak to je "vstáváme,vstáváme" a hučí dokud nevylezu z postele :sweat_smile:
12. bře 2009 v 18:44  • Odpověz
ahojky,

tak u nás je zápis do školky 1. a 2. dubna, tak se chystáme :wink:

Dnes jdu ještě večer zpívat na ples a zítra ségra slaví 40, tak jedeme odpoledne na oslavu, jé jak já bych se střískala :grinning:
13. bře 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
čusky baby,
upc měl výpadek na tři dny, tak jsem byla bez netu ... Samozřejmně, jááá záávislááák :grinning:. Vypadlo to ve středu po odjezdu rodičů a pustili to asi před hodkou .. Ale alespoň jsem si dodělala resty, vyžehlila velkou hromadu prádla a ušila terce do pokoje závěsy. Ještě mně čeká povlečení do té její postele.
Jinak kašel se jakž takž nějak stabilizuje (ťuky, ťuk) ať to nezakřiknu, jen musím zítra koupit něco pro ní na odkašlání, protože po jitrocelu se mi osypala. Nemáte tip na něco?
Zítra jedem k našim, bo mají děda a synovci příští týden svátek, tak se tam jedem ukázat. A taky by jsme chtěli malý konečně koupit nějaký ten dětský lustr do pokoje, aby to měla už kompletní .. Ještě musíme prodat sedačku a bude to tam mít hezký .. Pak udělám foto.

Jinak s tím spaním. Terka se budí tak cca mezi 7 - půl 8mou. Dneska spala vyjímečně do 8mi, protože jsme byli včera na oslavě narozenin a šla spát až v půl 10tý, ale ta sedmá mi tak nějak vyhovuje. Aspoň jí můžu uspat na 12tou, teď spí tak 1-1,5 hodky a aspoň pak líp usne večer. No a terka takhle většinou "blbne" když se má měnit čas, což je teď na konci března .. Pak zas chvíli trvá, než si to srovná, ale viděla bych tu půl 7mou trvale, protože je ráno brzo světlo...
Spí ale teď nějak blbě v noci. Většinou se tak od druhé hodiny budí skoro každou hodinu, tak nevím, jestli sejí něco zdá, nebo co. Ale minulý týden jsem zjistila, že se jí klube horní pětka, a pak ještě jedna a bude snad klid :o)) No, tak tam musím jít, dát jí dudlíka, přikrejt, pohladit ... Nějak mi to nevadí, někdy tam ještě teda spím, ale opravdu jen vyjímečně. Až prodáme sedačku, tak tam chceme koupit křeslo, protože si myslíme, že tam stejně ještě budem muset být u uspávání.
A dospávání o víkendu máme s manželem rozdělené, v sobotu on v neděli já :o))) a pak chodíme i po obědě :o))
Dneska si vzal manžel dovču, tak má malou skoro pořád někde venku sebou a čekám, kdy dorazí :o)) To zas budou oba umordovaní :o))

Jo a začíná mít pěkně prořízlou pusu, tak jí musíme krotit ...
13. bře 2009 v 18:56  • Odpověz
Ahoj holky,

jdu vám napsat jak už jsem běsná z našeho Fíka.pro něj se totiž poslední dobou stalo slovo "do prdele" tak běžné jako máma nebo táta :angry: Když to komentuju tak se směje a naschvál to říká,někdy ale přecejen říkám ať se sklidní a že se to neříká,že mu upadne pusinka...už nevim co mám vymýšlet.On to pak různě komolí a říká třeba "do prdel"(naschvál to nedokončí) nebo "do prdýl" atak podobně :sweat_smile:
No a dneska jsme byli nakupovat v globusu a naše mládě na celý krám "do prdel,do prdel" no já myslela,že mě snad vomejou :confused:

iso

už máte smlouvu na byt? a jak se chystáte na stěhování??
13. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz
Dobrý večer,
tak Jíťa už někde pěje na plese.

Ondra už leží, tak nějak doufám, že to ranní vstávání posune zpět mezi sedmou až osmou, páč včera dorazil přesně v 5,55. Být to víkend tam mě to točí, ale takhle jsem vstala a šla do práce. Tak uvidíme zítra.

Mapris: na odkašlávání nám doktor poradil mucosolvan

Macej: tak to neporadí, Ondra to občas po mě zopakuje, ale sám to neříká. U nás na jakékoliv zlobení zabírá změna tónu hlasu a když to ne, tak to že dostane na holou. Dneska házel hračkama a nechtěl je uklidit, ani pod pohrůžkou, že dostane, tak jsem k němu přišla, stáhla mu kalhoty a to jste měli viddět, jak to najednou šlo když se bál, že svojí hrozbu slpním.
Jsou to pěkný vyčůránkové, furt to zkouší. Jak je takhle hnusně, tak jsem někdy z Ondry hotová, jak pořád vymýšlí lotroviny, páč už se doma nudí. Díkybohu za ty jesle.
13. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ahojky,
tak se s vámi na nějaký čas loučím, v pondělí dostanem klíče a začnem se pomalu stěhovat a ke konci týdne už bychom tam chtěli mít všechno přestěhované.Ale zatím tam nemáme vyřízený net, takže nevím kdy budu on line.Dneska jsem ještě byla v Ikee dokoupit poslední věci co potřebujem a hlavně do kuchyně:o).
Netěším se na to balení tady, ale na to vybalování a zařizování tam jo :sweat_smile: .....

Luci,
jo jo smlouvu už máme týden :slight_smile: .

Jinak vám musím říct, jak můj táta najednou strašně těžce nese, že se opravdu stěhujem.
Až je mi to líto a nemůžu na to vůbec myslet, jinak bych se snad ani neodstěhovala.
My jsme mu dali navybranou bud, že půjde s námi a nebo tu zůstane a nastěhuje se sem bratr
a postará se o něj on.A on jednoznačně řekl, že nechce, že bude sám a tady.
A ted je z toho smutný a stále volá po rodině a ptá se jestli se opravdu stěhujem.On nám to nevěří :pensive: .

Tak zatím pa a snad se brzo ukážu :wink:
14. bře 2009 v 00:54  • Odpověz
ahoj kozenky,
jsem ráda, že jste toho tolik nenatlachaly.

isacku,
to je mi s taťkou líto, že nechce jít s váma, on tam jako nechce ani toho bráchu, aby se tam nastěhoval, to tam zůstane sám? A chce fakt zůstat sám, nebo to říká jen tak z trucu, třeba by to nebylo s tím bráchem marný, než aby zůstal sám...

Holkyyyy,
jak jsme dostávali potvrzení od gyndaře, v těch posledích dvou měsících před porodem, jako ten odchod na mateřskou, tak ten papír potřebuje zaměstnavatel nebo OSSZ?
Dnes jsem byla na sociálce si pro ten fialový formulář a ten půjde přes zaměstnavatele pak na OSSZ, ale jelikož naše mzdová je teď týden nemocná, tak až dostanu to potvrzení od doktora, tak nevíte, kdo ho bude chtít? Asi zaměstnavatel, že?
16. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz
mapris,
o té proříznuté puse mi ani nemluv, nemám nějaký problémy s malou, je hodná, celkem klidná, ale někdy tak drzá, občas mi normálně řekne, ty jsi blbá a mě málem raní...to mě asi rozježí nejvíc!!!!!!
16. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz
Nazdar ženský, no já čumím, kde jste kdo? (a to se prosím neptám o půlnoci, že jo :grinning: :grinning: )

Jituš, já myslím že zaměstnavatel, páč on ti bude platit mateřskou, no teda ne přímo on, ale penízky ti půjdou přes něho :wink:

Iso, to je blbý a naprosto chápu, že tě takové pomyšlení musí strašně svazovat :confounded: ale to se časem všechno vytříbí. Hlavně se teď hezky zabydlete, nepřipouštěj si další starosti, všechno bude fajn, po tom všem si to zasloužíš :slight_smile:

holky, my měli v sobotu sraz ze základky po 20-ti letech (fuj, ta cifra zní úplně příšerně) docela vydařený mejdan, protože to pořád nevypadalo, že se vůbec sejdem v nějak hojnějším počtu, tak se nic extra neorganizovalo, jen se určilo datum a místo, s tím že kdo dojde, dojde, co sní a vypije, to si zaplatí a bylo to naprosto senzační, takže si to v létě zase zopáknem a ve větším stylu :sunglasses:

jinak máme taťku zase v čechách :frowning2: tak jedem prázdninovat opět k babičce... když jsme tam byli minulý týden, tak jsme pořádně poprolízali obchody a pomalu se chystali na jaro, zvlášť vydařený kauf byl v obuvi, kdy tam zrovna měli akci, při koupi 2 párů, druhý za 50% ceny, tak jsem malému k jarním koženým přibrala rovnou i botasky, za 750,- má dvoje nádherné kvalitní boty :slight_smile: a k tomu nějaké trička, mikiny, šusťákovku...
už aby to teplo opravdu bylo!
16. bře 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
jita2,
zrovna jsem byla teď odpo u doktora a nechala malou chvíli u "sestřičky" která tam samozřejmně nebyla, a než mně doktor vyšetřil, tak terka na něčí zaklepání normálně otevřela dveře ordinace :angry: :grinning: , doktor se naštěstí smál, ale já asi pro jistotu budu chodit k doktorům bez dítěte :o)))
A ten papír potřebuje podle mně zaměstnavatel. Aspoň co si pamatuju já.

Mám dost ... Holky, co jsme koupili tu postel pro malou, tak ona jednou počúrala matraci, samozřejmně ta matrace byla v obalu, tak jsem si řekla, že jí vyperu a bude klid. No jo, jenže když jsme jí s manželem včera chtěli navlíct - rvali jsme se s tím hodinu, spocení oba doslova jak volové, narvali jsme to tam, ale dali jsme to na postel a ona tam plandala ... Takže jsme to zase musli stáhnout. Ten povlak na matraci se asi srazil, a ta matrace nebyla pak v posteli na těsno, takže asi budem muset koupit novej povlak nebo co.
Máte nějak zajištěnou postel u dětí proti počůrání? Já jsem kdysi v postýlce měla takový to speciální prostěradlo, který mělo vespod takovou tu igelitovou vrstvu. Ale teď mně vůbec nenapadá, kde bych měla sehnat úplně to samý ve velikosti 200x90. Nemáte s tím některá zkušenost.

Odkašlávání - po Mucosolvanu se osypává, hedelix jaksi nezabírá, koupila jsem něco v pátek v lékárně. Říkám: potřebuju to pro dvouletý dítě... Jasně ... Pani mi dá cosi .. Ale na krabičce si přečtu, že dětem mladším než 3 se to má dávat s doporučení lékaře .. Tak jsem dala stodal, jestli to zabere .. Uvidím, na konci týdne ..

zevi,
no, já mám teď možnost taky jezdit k našim, tak toho možná využiju :o))
16. bře 2009 v 17:45  • Odpověz
Ahoj Kočky

V neděli jsme byli v pražské brazilské restauraci, dostali jsme do ní poukazy k vánocům. Restaurace byla fajn, ale ty ceny teda byli hrozný. Měli jsme zaplacené maso, pití a dezerty jsme si platili sami. Nejlevnější dezert stál jako v kolínské restauraci normální minutka.
Byl tam stůl s předkrmama (samé delikatesy - suschi, losos, zeleninka....). Pak nám šoupli na stůl bagetky, hranolky a takový super hostičky a kolem chodili číšníci s obrovskýma jehlama na kterých měli různé druhy masa a my jsme si jen ukazovali co jsme chtěli. Co jsme snědli, to jsme snědli. Taky nosili hodně ryb, krevety, chobotničky, škeble.
A cestou domů jsem koupila Ondrovi v Humanicu jarní botičky.

Mapris: já jsem na matraci koupila normální igelit a je s ním obalené celá matrace. Trochu jsem se bála, aby to nešustilo, ale je to v pohodě. Prodávají i prostěradlo, ale stálo skoro 600 a to mi přišlo dost a za ten igelit jsem dala asi 50Kč.
Já vzala Ondru na gyndu sebou loni v létě, jsem si myslela, že počká u sestřičky, ale to začal řvát. Tak šel se mnou do ordinace, tam byl v pohodě, šmejdil kde se dalo. Tak jsme ho nechali a ztratili se ke koze, ale dřív než jsem z kozy slezla, postřehl, že jsme jinde než on a když mě tam viděl s nohama do praku, začal brečet, jak se o mě bál.

Zevi: tak to je super kup ty botičky

Isa: tak opožděně, ale přeci přeji rychlé a bezproblémová stěhovaní a zabydlování!
16. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
iso

a kdyby taťka zůstal sám,bude zvládat nájem?říkala jsi myslím,že platíte dost.Máš stále podanou žádost o výměnu nebo to tím pádem padá,když vy jdete jinam?

mapris

na kašel je dobrej i mateřídouškový sirup,ale nejsem si jistá jestli není od 3 let.

zevi

já už také pomalu nakukuju po jareních hadřících,zatím jsem koupila jen sobě sáčko a svetřík :sweat_smile: ale koukala jsem do katalogu od bati a moc se mi tam líbí botky pro Fíka tak se tam musím co nejdřív vypravit,aby je měli,páč loni se mi také líbili od bati,ale já než jsem se tam s Fíkem vypravila,byli totálně vyprodaný :confused:

kam

to byla taková ta restaurace jak se za osobu zaplatí cca pět stovek a můžeš sníst cokoliv a kolik chceš?jen pití se platí zvlášť.byla tam moje kamarádka a chválila si to,ale nevim jestli byla v brazilské.

mapris

já měla u Fíka to nepromokavé prostěradlo v malé postýlce a v téhle větší mám takový silnější igelit pod matrací.Ale určo se prodává nepromokavý ochranný potah na matrace,nevim kolik stojí,ale pár stovek asi jo.Ale zeptej se někde ve zdravotnických potřebách tam mívají igelity různě velké :wink: Jo a myslím,že v Puntanelle měli to nepromokavé prostěradlo na gumu asi za čtyři sta.

jito

Fíla je taky někdy dost drzej,když pominu,že je to sprosťáček tak mi občas řekne ůnebuď dzáů nebo když se ho zeptám slyšel jsi co jsem říkala? tak on "nic si nežikala" nebo mi několikrát řekl "sklidni se" :angry: :sweat_smile:
16. bře 2009 ve 22:58  • Odpověz
Holky už vím proč se říká, lepší vyhořet než stěhovat :grinning: :grinning: .Uffff :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Stěhováky máme objednané na pátek, takže jsme zatím stále tady.
Čekám na sestru až mi přijede hlídat malou a my tam budem vozit ty menší věci
a připravit si tam aspon kuchyň a koupelnu.Včera jsme tam taky byli a maláse pořád zavírala do¨
svého pokoje a nechtěla vůbec ven:o).

Luci,
já jsem vyřídila snížení nájemného a ješte nám to vrátili za tu dobu co máme ten znalecký posudek.
Takže nájem by táta utáhnul i sám, ale sám nebude.Bude tu bratr, to já kdybych veděla, že by tu
zůstal sám tak bychom se neodstěhovali, nenechala bych ho samotného.
A ta výměna bytu stále platí, jen čekáme na nabídku, stále pro nás nemají volný vhodný byt.
Ale ten byt už stejně zůstane bratrovi, on mě vyplatí a tím jsme si vyrovnaný.

A ještě mám jednu novinku, příští týden nastupuju už do práce.
Takže musíme si fakt máknout, abychom to stihli.Malou mi zatím bude hlídat sestra a o prázdninách naši.
Zatím nás nevzali do dvou školek:o(.

Taky už mám nakoupené jarní hadříky a botičky, ale jen pro malou :sweat_smile: .

jito,
ten papír se dává zaměstnavateli, přesně jak píše Zevi.

mapris,
prodávají se nepropustné prostěradla, ale jen i podložky.Je to sice trochu dražší, ale tu matraci to opravdu ochrání, vsákne se to ale na matraci to nepropustí.Raději bych zaivestovala něž zničit kvalitní velkou matraci!

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=6975261&tab=1

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19681140&tab=1
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19379287&tab=1
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14831956&tab=2
17. bře 2009 v 07:25  • Odpověz
isacku,
týý jo, tak ty už jdeš do zaměstání, to bude změna, co?

macej,
to je dobrý :grinning:
17. bře 2009 v 08:34  • Odpověz
autor
isa,
jestli můžu někdy pomoct s hlídáním, tak mi sem malou klidně hoď :o) Teda pokud tu vydrží.
JInak ty podložky jsme měli na naše postele, ale prodala jsem je, protože na těch našich matracích pořádně nedrželi.
Týý jo, s tou prací jste to vzali hopem.
Zkuste jesle v mirovický, jsou to dvě zastávky v kobylisích - http://www.ouss8.cz/

macej,
chci se zeptat, když někam potřebuješ jet do města - s Fíkem .. Taháš ještě kočár?

no já mám v plánu terce koupit nějaký kožený jarní boty.

kam,
já tam teď igelit mám, s ještě plátěným prostěradlem, ale mám starší frote prostěradlo, tak musím dojet koupit nový a třeba pak ten igelit půjde pod to. Ale dík za tim s tím igelitem, to není špatný nápad. My spíš teď musíme koupit asi nový povlak, když se nám tamten srazil. :angry: :angry:. Ne nám, ale mně :o((

holky, teď řeším - až budem dělat tu koupelku, jestli jít do pračky se sušičkou.
17. bře 2009 v 09:20  • Odpověz
Maprísku kamarádka má pračku se sušičkou a chválí si to, prádlo prý není zmačkané.
17. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz
mapris,
já jsem prádlo sušila v Rakousku v sušičce a bylo bezvadně heboučké, nadýchané a nebylo zmačkané....
Ale doma svoje prádlo bych asi sušila minimálně, za prvé se horkým vzduchem škodí vlákna, tak bych si to asi raději usušila na vzduchu, a taky to bere nějakou tu energii, ale myslím, že to zas není velká investice, a čas od času možná budeš ráda, když ji budeš mít po ruce....každoppádně je prádlo fakt heboučké a nezmačkané, hlavně ručníky, to byla pohádka....
17. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
no, ještě zvažuju pro a proti ... Předse jen to suším na balkoně a v zimě to jde hůř, tak si říkám, že v zimě by mi to pomohlo.
Ještě řeším dřez v kuchyni. Chtěli by jsme pořídit drtičku odpadu, ale četla jsem, že je lepší na ní pořídit keramický dřez. S manželem se nám strašně líbí, ale nějak se bojím, co kdyby to jednou prasklo .. Předse jen je to dražší záležitost.
18. bře 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahoj holky,
ani jsem vám nepsala,že jsme byli v neděli letos poprvé v ZOO a i když nebylo počasí nic moc tak to bylo moc fajn a Fík byl zlatej,normálně jsme ho nepoznávali :sweat_smile: Utíkal za zvířátkama,když jsme jedli v restauraci tak seděl s náma u jídla.....prostě byl hodnej,museli jsme ho pochválit :slight_smile:
Dokonce i přítel byl v ZOO spokojený,páč on nesnáší,když jsou někde davy lidí takže v létě,když je vedro s náma třeba do zoo chodí s velkým přemlouváním,ptž nemá rád,když se tam mačkaj lidi u výběhů a prostě davy,takže teď to bylo super.A nato,že bylo celé odpoledne pod mrakem a vypadalo to,že každou chvíli začne pršet tak ani nekáplo a kupodivu tam bylo lidí dost(mysleli jsme jak tam nikdo nebude)ale bylo jich tak akorát,pěkný výlet.No a museli jsme také svézt Fílu v novém autě,ještě v něm nejel,protože přítel měnil olej a takové ty věci co se dělají,nechal tam dát zabezpečení a tak takže jsme ho předtím týden neměli doma.

iso

takže v neděli jsem na tebe vzpomínala,když jsme byli v té zoo.Už se těšim až bude pěkně a vyrazíme na procházku :wink:

S těma školkama je to pech,fakt na pytel.A dovážet Natku do Dejvic je asi blbý,co?Přecijen tam máte trv.bydliště.Nebo mě teď napadá,neříkala jsi něco o školce přes tchýni? (nevim jestli si tě nepletu)

mapris

my měli na naše postele ty ochranné potahy,ale nepromokavé a kupovali jsme je ve slevě asi za 900,- oba,v Jysku.Ty nepromokavé budou stát určitě víc,ale jak píše Isa,vyplatí se to,ochrání to matraci a pereš pak jen ty potahy :wink: Já přes ně teda dávala prostěradlo.
kočárek- po pravdě řečeno už ho téměř vůbec nevyužívám i když jedeme k našim nebo na cvičení což jezdíme busem a metrem tak kočárek netahám,spíš je mi na obtíž.vytáhla jsem ho nedávno jen,že jsem potřebovala na poštu,pršelo a Fík byl po nemoci tak jsem nechtěla aby ťapal v dešti,poštu nemáme zrovna za barákem :sweat_smile: Já spíš přemýšlím jestli ho neprodám a buď už budeme úplně bez kočáru nebo bych pořídila jen takový úplně obyč,na převozy(třeba v létě do zoo,kdyby si chtěl malý ještě schrupnout,což on stejnak když jsme někde tak nespí),ale asi ne.

pračka+sušička- nemám žádnou zkušenost,já bych to spíš nechtěla,kvůli energii a taky to bývají velké pračky.Já ještě nic vysušit narychlo nepotřebovala,nemáme ani balkon takže suším v bytě a bohatě mi stačí 800otáček v pračce(1200 jsem ještě nepoužila) a prádlo je do druhého dne suché a to v obýváku,kde suším prádlo netopíme. No a s drtičkou zkušenosti nemám vůbec,já zbytky liju do záchoda :sweat_smile: :sweat_smile:
18. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj holky, jsem vás dolouskla, máte štěstí, že toho nebylo moc :grinning:

Začnu u Jíťi – děkujeme za fotky, malá je úplná modelka. Má nádherný tvar pusinky. No budete mít za pár let co dělat, abyste udrželi nápadníky na uzdě :grinning:

Sprostý slova - tak malej sprostej ani není, když pominu jak mi jednou vrátil prázdný pití, že už je tam hovno..., zato voseklej je řádně. Na denním pořádku máme "teď nemááám čas!" nebo "dej mi pokoj, nevidíš, že pacuju?!!?" moc dobře mu jde "zikám NEEE!!!"
Fakt rostu... :pensive:

Macej, neměla jsi jít tenhle týden na velký utz? Nebo si to pletu? Jsem napnutá jak kšandy, co budete mít :slight_smile: Tipuju kluka:wink:

Jitu, myslíš to potvrzení, že nastupuješ na MD? Tak to určitě zaměstnavateli.

Mapris, s drtičkou neporadím... páč mi máme slepice, psa a kompost :grinning: A sušička jakbysmet - v létě suším na zahradě, balkóně nebo na terase. V zime doma na přenosným sušáku.

Isáčku, držíme palce, ať to vaše stěhování dobře dopadne. A co ta práce? Vrácíš se do původní, nebo je to nějaká nová? A budeš zrovinka makat na plný úvazek?
18. bře 2009 ve 14:45  • Odpověz
Jé Macej, už je tu IP :grinning: Tak já letim na ní a pak vám písnu, co dneska u doktora :wink:
18. bře 2009 ve 14:47  • Odpověz
Dneska jsem byla na tý glykemický křivce. A to bych nebyla ani já, aby mi to nechutnalo :grinning: :grinning: :grinning: No fakt! Vůbec mi to nepřipadalo nijak strašný :sweat_smile: Nevim, jestli to dávají všude stejný... ale tady jsem dostala dva kelímky (dohromady ca. ten půllitr), připadalo mi to jakoby hodně sladká citronová limča. Kopla jsem to tam najednou. Měla jsem hroznou žížu a navíc mě nedělá problém vypít třeba půllitr vody na ex. Horší pro mě bylo pak to čekání... První hodina se vlekla neskutečně pomalu, v tý druhý jsem si skočila vedle do budovy na KO k doktorovi, tak to uteklo rychle. Co bylo pro mě daleko horší bylo píchání a braní krve z prstu. Píchnutí mě bolelo jako prase :sweat_smile: a pak to nechtělo moc téct, tak jak mi sestřička mačkala ten prst... auauau. Jo a ještě stres, že po tý hodině nic nevyčůrám, ale něco jsem vytlačila. Horší to bylo pak ještě za další hodinu, to jsem splachovala záchod, abych to podpořila a měla jsem fakt co dělat, něco vytlačit.

Na KO dobrý, jen se prý začínám pomalinku otvírat, ale zatím žádná trága, ale i tak se mám víc šetřit, hodně odpočívat, polehávat... Tak si hned odpo vzala mamka malýho ven, že si mám jít lehnout a hodit nohy nahoru :slight_smile:
18. bře 2009 v 15:05  • Odpověz
prochi

tak jak to tak vypadá,blbě z té sladké vody bylo jenom mě.Jsem zvědavá co mi nalijou tentokrát,ale netěšim se vůbec na test na cukr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já při Fíkovi nevytlačila ani kapku moči :sweat_smile:

jito

souhlasím s prochi,Maruška je modelka,fakt úžasná.

iso

úplně bych zapomněla na tu tvou práci.jakto,že už teď?neměla jsi nastoupit až v črvnu nebo někdy v létě?Teda,to budeš první pracující,teda asi už pracuje i dashak,ale to nevim jistě.Těšíš se?
18. bře 2009 v 15:11  • Odpověz
Tý jo, Isacek už půjde natvrdo do práce. No už se nám to všem blíží.

Prochi: a dal ti doktor třeba magnesium na to otvírání? Šetři se!!!!

Mapris: taky jsme o drtiči uvažovali, ale pak jsme to nechlai být. A ještě jsem viděla reportáž, kde to vůbec nedoporučovali, že na to v domech nejsou stavné odpady a ani kanalizace.
18. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
Holky s tou prací to bylo tak strašně narychlo, že až teprve ted mi dochází jak mi malá bude chybět,
když ji třeba 3dny neuvidím :pensive: .Vedoucí sháněla někoho, protože jedna slečna skončila.Tak jsem se zeptala
jestli nechce už mě a ona jo.No tak prostě od dubna nastupuji.Popletla jsem to, takže nastupuji až ten další
týden a hned na víkend.Malou mi bude hlídat sestra a já ji budu nechávat mateřskou.Po jedné stránce se moc těším, jenom přece už jsem doma 3roky a po druhé stránce vím, že to bude za začátku náročné a hlavně mi
bude strašně chybět malá.Ale peníze navíc se nám ted hodí a stejnak bych do práce za chvíli musela.
Vracím se znova do hraček takže malou budu uplácet aspon dárečkama :sweat_smile: :sweat_smile:.
A budu pracovat na plný uvazek krátký /dlouhý týden od 9-21h

Jito,
Maruška je uplná fotomodelka:o)....

mapris,
díky za odkaz, zkusila jsem tam napsat, a napsali že mám zavolat a řeknou mi více.
Ty jesle jsou ale jen do tří let a pak ten babysiting, ale to nejde na každý den.

My byli dnes zas v novém bytečku dodělávat a připravovat než nám tam v pátek převezou už ten zbytek.
A malá brečela a pořád říkala"maminko nelíbí, dobů k dědovi", tak nám to bylo líto.Udělali jsme ji krásnej pokojík
má tam všechny hračky a mysleli jsme že bude spokojená, ale docela to těžce nese.A k večeru když jsme jeli domů, se radovala a jásala "huláá dobů(domů)".
Tak mi to nějak všichni ztěžujou :unamused: .

Luci,
dneska jsme měli jít na zápis tady v Dejvicích, ale nešli jsme.To dojíždění až sem by pro ní bylo asi náročný, jenom přece je to 3/4hodinky cesta a ráno by jsme museli jezdit moc brzo a neměl bymi ji tu kdo vyzvedávat.
Tak zkusíme ještě jednu školku v Troji a 1.4.jsme pozvany do školky na Praze 2, tam mi to vyřídila máma, ale není to 100%.A nebo pak tchýně na Stodůlkách, ale je to ta církevní, ale berou i normální děti.Tak snad někde uspejem jinak nevím co budu dělat.
18. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
kam,
no to je mi jasný, že na to odpady nejsou, ale furt mi přijde lepší zbytky drtit než to splachovat do záchodu.

macej,
buď v klidu.. Mně sice ta "šťáva nevadila", ale po druhým odběru to se mnou málem šlehlo .. jak jsem hodinu nejedla a byla jsem "přeslazená".
18. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.