• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
kam,
necítím se nějak valně, protože mě to všude hlavně dole tlačí nebo píchá, takže žádnou větší tůru bych už asi nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2009 v 17:13  • Odpověz
Ahojky,

hlásím se, že pracovní víkend jsem přežila :grinning: .
Lhala bych kdybych tvrdila, že nejsem unavená a nebylo to náročný.
Ono jenom přece dělat takhle za sebou tři 13ky a ještě po tříleté pauze, je fuška.
Ale hrozně to uteklo, bylo hodně práce.Jen mi bylo smutno po malý fakt jsem ji viděla jen spící :frowning2: .
Ráno jsem odcházela a spala a v noci jsem přišla a spala, tak se zamnou byli aspoň v neděli podívat.

Teď vám napíšu co se mi přihodilo, chytla jsem dva zloděje.Z toho jedna byla holka a fetačka, ukradla
nám hračky za hodně peněz a když jsem za ní šla at mi ukáže co má v tom batohu, tak začala prosit at
nevoláme ochranku,že to vrátí a už nikdy nepřijde a podobný kecičky.Jenže to u mě nepřipadá v uvahu,
mám hmotnou zodpovědnost.Začala se kroutit a chtěla utéct, jenže se nám nakonec vysmekla z bundy a batohu.Tak jsem za ní běžela, kolegyně vyběhla ven a řvala na ochranku.Já běžela až ven a docela hodně daleko.Nakonec jsem to vzdala, přece jenom nám to ukradené zůstalo na krámě plus její věci.
Měla tam mobil, doklady a samozřejmě fet a stříkačky.Ale to ještě šlo.Pak jsem chytla kluka, též feťák jak hrom
uplně odvařenej, bežela jsem na ochranku a ty ho pak odvedli.A představte si, že byl celostátně hledanej,
takže přijela policie a rovnou ho zavřeli.Jenže já s tím ted budu mít starosti, musím k výslechu :cry: .
Tak čekám kdy mi zavolají z policie a jestli bude mít soud tak tam též budu muset, jako svědek.
A to tam máme všude kamery a stejnak nám tam lezou pořás zloději, fetáci a podobná verbež....

Tak dneska jsem se jela aspon odreagovat a jela sama nakoupit něco hezkého na sebe.
Nakonec jsem si koupila jen jedny 3/4 kalhoty přítelovi taky, ale nejvíc jsem zas nakoupila malý.
Takže jsem nakonec dostala vynadáno, pohádali jsme se a ted se nebavíme :confounded: .
Samozřejmě jsem malý něco nakoupila už v práci, takže přítel je naštvaný, že stále dostává něco
a přitom zlobí a neposlouchá, tak si to nezaslouží.Jenže já neumím odolat, když všechny ty hračky a hadříky vidím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Tento týden jdu jen st.čt.tak mi to snad uteče.

Tak jsem se aspoň trochu vypsala, jsem ze všeho jak přejetá parním válcem.
Snad se z toho dnes vyspím.Tak zatím páčko :slight_smile: :slight_smile:
6. dub 2009 ve 22:53  • Odpověz
Isacku, lituju tě, musel to být pěkný záhul, co si budem povídat, člověk si za tu dobu odvykne takhle plnému nasazení :wink:
pěkně si vychutnávej tenhle volnější týden a užij si malé :slight_smile:

o zlodějích mi ani nemluv, po téměř 13-ti letech práce v obchodě si o lidech nedělám iluze, kradou, kradou a zase kradou :angry: :angry: :angry: je to jedna verbež, od feťáků a jiných pochybných existencí, přes malé fakany, sehrané partičky až po navoněné vyšňořené paninky :stuck_out_tongue_closed_eyes: člověk se kolikrát nestačil divit, co všechno se dá ukrást

přeju co nejvíc příjemných dnů, bez podobných patálií a stresů!
7. dub 2009 v 00:29  • Odpověz
iso,
tý jo, s tou zlodějkou, to je jako z filmu, snažila jsi se to vyřešit co nejpoctivěji a nasadila jsi do toho všechno..
Jinak věřím, že záhul to musel být po takové době, si to nedokážu představit...
7. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
kam,
bříška ještě nerostou :o)) maximálně tak z jídla :grinning:

isa,
no ty jo, tak to musí bejt fakt někdy šílený. Já jsem viděla kapsáře v kfc asi před 14ti dny .. Jsem se ozvala a vyběhl na mně. Byla jsem tam s kamarádkama. Kdybych nebyla těhu, asi bych se postavila proti němu, ale vypadal fakt děsivě, fuj!!!
Jinak je mi jasný, že se ti stýská po malý ... Ale to čeká brzo všechny z nás ...

Holky, poslala jsem vám jednu docela hroznou fotku, tak mně pak nekamenujte ...

Holky, mám dilema ... Terka odmítá naší slečnu na hlídání ... Dělá před ní hrozný scény ... Tak nevím, jestli jí zatím na hlídání nebrat, nebo omezit intervaly z 2x týdně na 1x týdně a uvidíme ... Jsem z toho celá nějaká utrápená ... Asi přecitlivělá ... Chjooo.
7. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz
Mapris? fakt nechce Nikolku? Mě Ondra taky někdy nechce do jeslí a natahuje, ale musí. Prostě ho vždy ukecám, že musím do práce a přivezu mu bombíčko, případně mu slíbím něco o čem vím, že o to stojí a je to reálné (pojedem na labutě, budem koukat na letadla...). A to většinou zabere.

Jinak počet neštovic se už konečně přestal zvyšovat, hip, hip hurááááá!!!!!

Isa: to je jak v Kriminálce Anděl :grinning: . Plně tě chápu, že se ti po malé stýská, mě se při představě, že Ondra od září pomaže do školky, sevřou všechny vnitřnosti.

mapris: tuhle fotku jsem už jednou dostala, ale i teď jsem jí poslala vesele dál :wink:
7. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz
Kam, tak to jsou báječné zprávy, že jsou mršky na ústupu :wink:

Mapris, myslím že je to docela přirozený vývoj, malý měl taky období, kdy tchýni odháněl, normálně na ni spustil: babi bež plyč, za dědů, neeee, necu tě, nechoď... atd :unamused:
to jsem pak měla dvojí vysvětlování: babičce, že děcko to nemyslí vážně, ať jí to není líto (byla z toho dost zkoprnělá) a malému, že babi nemá vyhánět, není to hezké a vlastně ona přišla za mnou a jestli jemu to vadí, tak ať si jde hrát a nevšímá si nás...
nevím jak dlouho to trvalo, ale pár týdnů určitě (ale neodmítal ji pořád, vzápětí třeba chtěl jít za ní dolů, prostě si chtěl určovat své pravidla)

nelámala bych to přes koleno, zkoušela to Terce rozumně vysvětlit, proč nemůže být teďka s mámou, ale s hlídací slečnou, hlavně ji nenutit, aby si ji fakt nezošklivila, popř. jestli je to možné, tak někdy si vyjít s Nikčou společně, snad ji zase přijme za "kámošku"
7. dub 2009 v 16:03  • Odpověz
a šoupla jsem do albíčka pár fotek toho našeho malého dříče :wink: za jeho zády vidíte, že vinohrad je od nevidím, do nevidím, kdybyste některá měla zájem, je na prodej :grinning: :grinning:
7. dub 2009 v 16:06  • Odpověz
mapris,
záleží, proč ji nechce, jestli jí vadí konkrétně ona nebo nechce prostě být s nikým, jen s mámou, třeba se to nějak zlomí, asi by to nevyřešila nějaká jiná na hlídání...těžko říct...

Co je s Ijet????
Napíšu jí sms dnes večer...
7. dub 2009 v 16:37  • Odpověz
iso

ty jo,tak je drsný s těma zlodějema,to jsou blbý situace a když si představim,že to může být i nějaký agresor a třeba ti ubalit do břicha nebo tě strčit,no hrůza.I když věřim,že většinou jsou to zoufalci jako fetky,který kradou pro prachy na dávku tak rychle naplní kapsy a jdou.Doufám,že tě za to odmění :dizzy_face: (myslím vedení z krámu) Blbý je to s tim výslechemmchytneš ho a ještě oplétačky s výslechem :angry:

mapris

já si také myslím,že je to jen období,že se na tebe malá teď více upíná i když předtím se nechala hlídat bez problému.Chce to mít trpělivost a vysvětlovat a jak píšou holky,jít třeba na společnou procházku....

kam

já se poslední dobou taky rozežírám,klíďo jim i u TV v deset(ale to u mě nebyl problém ani před těhu,ehm :sweat_smile: )
no a bříško už pomalu roste,vložila jsem nějaké fotky. Zatím mám nahoře jakoby 1 kg,páč ty dva shozené nepočítám,počítám to od své původní váhy před těhu :wink:
7. dub 2009 ve 22:38  • Odpověz
Macej, neštvi mě, takový mám už teď, ježiš, já budu ke konci zase jak buldozér :confused: :sweat_smile:
jako s malým jsem nebyla nějak tlustá, něco málo přibylo na zadku a stehnech (ale to mám i normálně) něco oteklý nohy ale hlavně megabřicho na kilometr před sebe, uff
7. dub 2009 ve 22:57  • Odpověz
zevi
:grinning: :grinning: :grinning: ,neboj,třeba to tentokrát s bříškem nebude takový :wink: Já zas až tak mega velký neměla ani při Fíkovi,i když jsem tak do šestého měsíce měla jen malou bouli a pak najednou hup a břicho velký.Já bych bývala měla nahoře u Fíka 12kg,ale jelikož jsem ke konci dost otýkala tak jsem přibrala na 17kg a to těch 5kg za poslední týden těhu! Moc se to nelíbilo mudrovi,měla jsem i vysoký tlak a nakonec sama od sebe rodila o deset dnů dřív :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Je teda fakt,že jsem v prvním těhu měla nahoře totuto dobou víc,ale kolik to už nevim.
7. dub 2009 ve 23:04  • Odpověz
jj, je pravda, že v prvním těhu dlouho skoro nic, jen jako bych si dala o nějaký knedlík k obědu víc :sweat_smile: a pak to vyskočilo jaksi přes noc :wink: dokonce spousta lidí, které jsem potkávala pracovně, vlastně až do odchodu na mateřskou nic netušili, páč se to všechno schovalo pod pracovní kostýmek (kalhoty jsem měla nadstavené gumičkou :grinning: a zbytek překryla vesta) a když mě pak potkali za pár dnů v civilu, tak nechápali, kde jsem k tomu balónu pod trikem tak náhle přišla :sweat_smile:

mmch, mažete něčím pupíky? já minule jen vcelku normálním mlékem z drogérky, ale zato pravidelně, teď jsem zainvestovala do spešl krému, ale zas to natírání nějak flákám :sunglasses: tak teď nevím, co bude mít většího efekta :grinning:
7. dub 2009 ve 23:17  • Odpověz
zevi

já při prvním těhu mazala poctivě krémem ElastiQ a pak Bonellou zato teď na to jaksi prdim,teda né že bych se nrmazala,to jo,ale klasickou Niveou tělovým mlékem 3v1,žádný spešl na strie :sweat_smile:
7. dub 2009 ve 23:28  • Odpověz
dík za uklidnění, já mám teď ten Elasti-Q, ale mažu semo-tamo, jak si vzpomenu a jak se mi chce, či spíš nechce, zbytek těla flákám ještě víc :grinning: spoléhám že obyč krém a pravidelné mazání/spešl krém a sporadické mazání, tak že když se to zprůměruje, dostanu se snad ke stejnému výsledku
7. dub 2009 ve 23:53  • Odpověz
autor
nazdárek holky,

s tím odmítáním Nikoly .. Včera měla přijít, a Terka furt že ne, že Nikoka nepíde :confounded: ,tak jsem jí pak začala "balit" tašku na hřiště a dala tam všechno možný co má ráda, sušenky, pití, křídy .. A to už pak nějak byla "smířená" teda že Nikolka jo, ale pak přišla kamarádka ze slovenska se svojí dcerkou - byli tu od neděle, že se tu ještě zdrží, tak se mi nabídla, že mi Terku pohlídá, takže se Nikolka nekonala. Ale řekla jsem, že přijde ve čtvrtek, tak uvidíme. Teď jsem na to četla dost "rad" v chytrý knize a zrovna na to byl článek v betynce .. Tak uvidíme, jestli se to zítra povede. Zas si říkám, že teď už můžou chodit ven, tak to bude o něčem jiném ... To bude vždycky nějaká zábava.

Jinak jsem včera cestou na anglinu ztratila džínovou bundu :frowning2: :angry: , musela mi vypadnout při vystupování z tramvaje .. protože cestou do školy jsem jí nenašla. A zase jaký jsou lidi sobci, že na mně ani nezavolali ...

Já jsem se v prvním těhu mazala taky tím elasti-Q a byla jsem s ním spokojená, tak až bude třeba, tak ho asi použiju zas. Dost mi pomohl... Zatím kynu jen z jídla. Mám nahoře dvě kila, tak uvidíme jak to půjde rychle nahoru. U terky jsem začala přibírat až tak cca v 5 měsíci a přibrala jen 13 kg. No jo, jenže jsem od pátýho měsíce chodila do práce a doma se s jídlem jakžtakž odbývala. Teď když si s Terkou občas koupíme nějaký ten šáteček, zákusek, hezky pravidelný obídky s prvním prckem, tak čekám, že to teď půjde nahoru rychleji, ale musím se krotit .. Nějak se mi totiž ozývají staré problémy s nohou a tak ..

Dneska jsem byla u gynekologa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak jukněte na profil :o)))
8. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
macej,
ty jo, tak to jsem zvědavá jaký budu mít bříško ve 24 týdnu já, když takovejhle pupek mám už teď :angry: , jenže já mám dost povolený svaly na břiše.. Tak uvidíme :o)) A Fik uz je taky peknej kousek ... Pristi tyden by jsme mohli dorazit nekam za vama :o)) potrebuju do prace s orifem, tak by jsme to nejak spojili :o)) Bud ve ctvrtek nebo v patek. Co ty na to? :o))
8. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz
Macej: bříško máš krásný!!!

Mapris: vzhledem k tomu, že máš změněný profil, tak prohlídka dopadla na výbornou. Velká gratulace!!!! A co to čtu, že se nenecháte říct pohlaví, to nás máš v plánu nechat tak dlouho napínat jo? Téda, no co naděláme, hlavně aby to bylo zdravé :grinning:

Já taky mazala tím Elasti-Q a břicho je bez problémů.

Dneska tu byla kamarádka se synem, chtěli od nás neštovice, tak jsem zvědavá jestli je dostanou. Jsme pořád kluky posílali, aby se hladily, jednou si dali i pusu a Ondra krmil Kubu bonbonama.
8. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem vás dočetla…

Isáčku, tý jo, to byla story s hajzlama zlodějskýma. Seš borka! :sunglasses:

Mapris, snad se Terezka s hlídačkou zase brzy skamarádí. My jsme měli to samý období, jako psala Zevi. Bylo to lehce po druhých narozeninách, najednou ze dne na den vůbec nechtěl chodit k babičce a dědovi, vydržel tam chviličku a hned volal „domů za maminkou“ Mamka s ním nemohla jít ani do vsi, jak vyváděl. Naštěstí jak rychle to přišlo, tak rychle to i odeznělo. Ale bylo to teda náročný..

Zevi, fotky boží. A děkujeme za nabídku vinohradu, ale mám takovej pocit, že to asi neklapne :grinning:

Macej, pupíček krásnej :slight_smile:

Blejsknu se a pošlu vám ten můj balón... Mě teď v tomhle druhým těhu roste hrozně rychle. Holky, s kterýma chodíme na cvíčo a plavání a mají podobný termín jako my, mají takový pidi pupíčky a já se tam vždycky vyvalim s tím pupkem, jako mají holky těsně před termínem. Nevim, kam ještě porostu… kam přijdu, tak každý, jééé vy budete mít druhý a už brzy, že jo? :sweat_smile:
Strie, krémy… tak o tom my vůbec nemluvte! A už vůbec nechci slyšet, že někdo celý těhu mazal sporadicky nějakým „obyč“ krémem a nemá jedinou jizvičku!!! :angry: :angry: :grinning: Já u Péti mazala jak prdlá, používala jsem Elasti-Q a břicho a boky mi stejně popraskaly jako prase. Strie se zastavily těsně pod pupikem, tak jsem byla ráda, že aspoň tak. Za to teď… škoda mluvit… mažu jak prdlá – ráno i večer + ještě sem tam přes den, když si vzpomenu. Mažu zase Elasti-Q a Bonelou, přes den třeba vyhrnu triko a máznu mastným krémem na ruce + večer namastim dětským olejíčkem a promasírovávám. A co myslíte? Samozřejmě praskám už i nad pupkem :angry: Ale JAK! :frowning2: :frowning2: Fakt mě to mrzí, i když si za to nadávám, protože to miminko za to samozřejmě stojí. To já vim...
8. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
Jooo Maprisek si konečně změnila profil! Jupíčko! A co naše poslední tajnůstkářka? Šup šup, ať jsem v obraze :slight_smile:
8. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
kamhajek,
no zatím to vypadá že jo :o)) Manža pohlaví vědět nechce, a já ho budu respektovat a snažit se to vydržet až do konce. Stejně tak nějak tušim, že to bude kluk :grinning: :grinning: :grinning: .

prochi,
no jasně :o)))) už bylo na čase ...

akorát mně teď čeká oblítávání genetiky a musím obvolat porodnice ... :unamused:
8. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
8. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
Prochi: já se hlásím!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
prochi

myslím,že není třeba se ptát,kdo to chce vědět :sweat_smile: Hlásím se jak nejvíc umim tak nenapínej!! Snad nechceš naznačit,že bude změna :dizzy_face:

mapris

také gartuluju k pozitivní kontrole a trošku mě mrzí,že si to nenecháte říct,já jsem tááák zvědavá,na všechny
:grinning: :wink: Jsem zvědavá v jaké porodnici se upíchneš,kam bys chtěla a kde jsi vůbec rodila Terku?

zevi

Jiřík je roztomilej,čupr klučina

Děkuju za pochvalu bříška :wink: už začíná růst,já bych řekla,že už mám pupek :grinning:

No a když je řeč o neštovicích tak my včera byli u kamarádky na návštěvě a byla tam i kamarádka s holčičkou,čtyřletou a když jsme byli venku tak si kamarádka všimla,že má nějaké flíčky na krku a zádech a ouha,potvrdily se neštovky.Takže jsme s ní byli včera v kontaktu a člověk je prý infekční i jeden-dva dny před pupínkama takže jsem na to zvědavá,inkubační doba je tři týdny.Já už neštovice měla tak snad nic nehrozí,no na kontrole na gyndě se o tom zmínim,až tam půjdu.
8. dub 2009 ve 23:17  • Odpověz
autor
prochi,
jestli bude změna tak to chci vědět taky, jinak ne :o))

macej,
rodila jsem u apolináře a chtěla bych se upíchnout na bulovku. Předse jen tu budovu mám prolezlou :o)) a chybí mi porodnice :o))) a hlavně by to měl manžel blízko za mnou s malou do porodnice.
Hele, jestli jsi měla planý v dětství, tak teď už bys je chytnout neměla ne? Teda já je měla jako malá.
8. dub 2009 ve 23:55  • Odpověz
Holky, poslala jsem vám pupík, takhle na fotce mi ani nepřipadá tak velkej :sweat_smile: Předem se omlouvám, jestli to někomu přijde víckrát, nějak mi blbne mail.

Macej, zrovna včera jsem mluvila s kamarádkou, byla u nich sestřenice a druhý den se osypala neštovkama. Kamarádka má dvouletýho kluka, takže čekají, že to dostane. Horší ale je, že ona sama je ve 38. týdnu těhotenství, takže pokud u malýho propuknou a ona zrovna porodí, nebo nedejbože už bude doma s čerstvým miminkem, tak je teprv asi průser.
9. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz
Prochi: mě přijde tvoje bříško krásnéééé, je akorát.

Macej: neštovice jsou infekční 1až 2 před vytvořením prvního pupínku a pak ještě tak týden. Jak jsem tak četla, tak pro těhotnou je největší průser když je dostane 5dní před porodem nebo 2 dny po porodu, ale jestli jsi je už měla, mělo by to být v pořádku. Šance, že je dostanete je vysoká.

Dneska jsme byli konečně na zahradě, byla to paráda. Hlásí krásný víkend, tak si ho užijeme.
9. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz
Kam, dík :slight_smile:

Já si taky myslím, že těhuli žádný riziko nehrozí, pokud už je prodělala. Ale pro čerstvý miminko by to asi byl průser. Tak jasný, můžou malýho vystěhovat třeba k babičce, ale chudínek, jak si to v hlavě přebere, že si přivezou miminko a jeho vyšoupnou kdo ví na jak dlouho pryč :frowning2:
9. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz
Prochi: to jo, kor když mu jsou dva roky, to se bude cítit odstrčený. Právě tam psali, že je možnost, že by to přenesla na dítě a to byl byl průser, jak píšeš.
9. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
Holky,
jdu se s vámi jen narychlo rozloučit,zítra dopoledne odjíždíme na Šumavu na Velikonoce a budeme se vracet v pondělí.
Všem přeju krásné Velikonoce,bohatou pomlázku a málo modřin na zadku :sweat_smile:
V úterý jsme koupili malému od kamarádky kolo,já narychlo ještě včera večer jela pro helmu do sportu a naštěstí měli tak jsem zvědavá jak ho to bude bavit,kolo vezmeme s sebou.Ale od té doby co ho máme doma tak se na něj chodí pořád koukat a říká,že chce helmu a aby tatínek namontoval kolečka :sweat_smile: :dizzy_face: Tak papapa a užijte si to :wink:
10. dub 2009 v 00:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.