• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
ahojky,

prochi,
to je super,že jste v pořádku, že se to uklidnilo....s tím cukrem to bude taky dobrý, si mysílm, mě to jednou taky tak udělalo a pak to zas bylo v pohodě...
10. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jo, pozdravuje Vás Ijet, maká na baráčku, dělají fasádu a na zahrádce a kupovali nový noťas, co nevidět se ohlásí!!!! :wink:
10. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
ahojte holky,
zdravim ze slovenska od babi a dedy :o) hojte, zdravim ze slovenska ... Cesta vlakem prima .. Celkem jsme to zvladli, a u kamaradky se vyradila s jejich malou (jsou od sebe 1 den), ale Terce jsem dneska opet musela nasadit pleny :o(. Vcera mela ve vlaku plenkove kalhoty a vydrzela je mit suche celou cestu. Sotva jsem ji je sundala, tak se odpo 2x pokakala, a jednou pocurala na strejdovi ... Je to moje chyba, protoze parkrat dostala na zadek, tak se boji ze dostane zas .. Nebo jestli je to zas jejim obdobim ... Dneska se pocurala tady v dome, nerekla si a proste curala do teplacku, tak jsem nasadila plenkovy katata zas .. Nebudu ji stresovat a holt zacneme zase od zacatku .

Prochi,
tyy jo, brisko krasny ... Jsem zvedava na sebe :o)))

holky, hezky velikonoce a hlavne zdravicko. Jo a koupili jste si neco noveho a hezkeho? Aby vas beranek neokakal :o)
11. dub 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahojky,
to je venku krásně co?

Mapris: a jak dlouho se na Slovensko jede? S tmi plínami je to blbý.

Když jsme u těch plín, tak musím Ondru pochválit, už si krásně říká na čůrání a kakání. Dokonce dneska v noci se vzbudil a brečel, že chce čůrat. A ráno taky čůrat a plína byla suchá. Jendřív jak kakal každé ráno do plíny, tak teď to kakání máme dost nepravidelné co se času týče, kaká každý den někdy ob den, většinou dopoledne. A ještě vůbec nechce čůrat třeba na stromečky venku, to musíme domů na nočník. Tak jsem zvědavá, jak to budeme dělat někde, kde nebudeme mít nočník. Zrovna zítra to zkusíme, jedeme na pouť a pak ke švagrový na oběd, tak sebou pro jistotu vezmu náhradní oblečení a plínu.

Mapris: a nového jsem si nekoupila nic, páč se mi teď ta móda nelíbí, samý hadr.
11. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz
ahojky,

venku krásně, tak jsem myslela, že tu nebude ani živáčka a vy jste tu :slight_smile: .
Čekám na mamku a půjdem pak na malinkou pout co máme před barákem.Přítel je v práci,
když mám volno já on maká a když já jsem v práci on má volno :frowning2: .

Holky máte krásný bříška, ale už se těšíme na miminka :slight_smile: .
Ale popravdě vám to ted fakt nezávidím, ten konec je pak už fakt otrava.
Kor když k tomu máte ted děti a nemůžete pořádně odpočívat.

Včera mi umřela sestřenice bylo jí 22let.Na Apríla měli autonehodu, smetl je kamion a byla 1Odní v komatu.
Doktoři říkali, že většinou desátý den umírají a opravdu umřela :cry: :cry: :cry: .Je mi z toho moc smutno...

Tak vám přejem s Natálkou krásné velikonoce a ať vás vaše drahé polovičky šetří :grinning: .
Já jsem v práci, takže tomu letos uniknu, protože až půjdu ráno do práce bude ještě spát a pak se vracím
až po desáté a to už nemá nárok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
11. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahojky,
tak jak se těšíte na zítřejší výprask?
My dneska byli na pouti a bylo to naprosto úžasné, Ondra nás ráno tahal z postele a chtěl na pouť. Byl ze všeho nadšený, autodrom, labutě, kačeři, kolotoč, houpačky, zmrzlina nějaká ta hračka. Po hodince a půl už byl krásně unavený. Já jsem ráda, že jsem mu tam koupila krásný klobouček a pirátku.
A před chvílí jsme dogrilovali masko, co jsem včera naložila. To vám byla dobrota, cpala bych se tím na husto. Babička si teď vzala Ondru na nákup do tesca, tak doufám, že se tam nebude vztekat. Odpoledne spal jen chvíli v autě a bylo docela protivný, když nebylo po jeho.

Isacek: s tou sestřenkou je mi to upřímně líto, je velká škoda, tak mladého života.

Tak se mějte a užijte si zítra ještě jeden den volna :wink:
12. dub 2009 v 19:28  • Odpověz
Ahojky,
Kam my se chystáme na pouť zítra, už se taky nemůžem dočkat. Teď o víkendu jsem se tam nedostali, tak až zítra. Malej tady do teď lítal s pomlázkou a vykřikoval "hody hody doprovody" a teď šel s pomlázkou spinkat. Tak jsem na něj zítra zvědavá.

Dočtu vás až zítra, jen jsem přelítla Isáčka a to je opravdu hrozný :frowning2: :frowning2:
12. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jejda, jsem tupoň, vám jdu popřát veselý Velikonoce :slight_smile: a zapomněla jsem na to :grinning:
12. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz
iso,
tak to je mi moc líto, zvlášť o to je to hotší u tak mladého člověka :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Výprask nebyl tak hrozný, spíš jsem většině ušla, páč jsem vozila naše chlapy po šmigrustu. Tak jsem ani tolik nedostala :slight_smile:

Dnes jdu k doktorovi, asi půjdu poprvé na ty ozvy, jak se tam leží půl hodiny a měří se srdíčko a pohyby, prcek se teď míň hýbe, tak jsem taková jemně nervoznější, nejraději bych ho cítila pořád, že je v pořádku, ale občas se pohne, ale už je to lenoch....tak snad bude vše OK.

kam,
no vidíš, jak se to všechno s těma plínkama daří, pěkně po malinkých krůčcích a brzo to bude vychytaný
:wink:

Břicho jsem si včera vyfotila u mamky u velkého zrcadla, tak snad vám to dnes hodím do pošty, teda v triku to docela zanikne, ale břicho je to už taky docela velký :grinning:
14. dub 2009 v 07:39  • Odpověz
zevi,
moc kráááásná velikonoční fotka....

Chtěla jsem stáhnout fotky do pc, ale manža mi odjel s foťákem v autě, včera jsme ho tam nechali, tak bříško bude později, ještě jsme udělali krásné fotky v našem rodném bydlišti u rodičů naší krásné přehrady, tak pak taky pošlu...
14. dub 2009 v 08:03  • Odpověz
Ahoj holky,
až jsem se bála kuknout co tu bude za kalamitu na dočítání, po tom týdnu co jsem se tady nedostala, ale docela pohodička, krásné počasí a velikonoční volno asi udělaly své, nikdo neměll na tlachání čas :sweat_smile:

Mapris, gratulace, takže podle profilu vše dopadlo na výbornou a ty termínové nesrovnalosti se upravily a je všechno o.k. super!!! :slight_smile: (já jdu na ko. zítra, tak s tím profilem taky něco udělám :wink: )

Prochi, tobě taky mega velká gratulace :wink: hlavně k tomu ípéčku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no a samozřejmě že jste na ko. dopadli dobře :dizzy_face: otoky jsou nepříjemné, lituju tě :frowning2: a se sladkým taky :sweat_smile: naštěstí to nejsou dlouhodobé nepříjemnosti a omezení, těch pár týdnů uteče jak nic :wink:
a bříško máš kouzelné (a hlásím, že u mě je to teď taky větší mazec a pupík roste daleko rychleji než u Jirky)

Isacku, když odejde mladý člověk, tak je to vždycky smutné :frowning2: a nejsmutnější mi to přijde právě u dopravních nehod, kdy se někdo nevrátí domů naprosto zbytečně, kvůli něčí nepozornosti :cry: :cry:
14. dub 2009 ve 14:25  • Odpověz
děkuju za pochvalu velikonoční fotky :dizzy_face: je sice z loňského léta, ale mně se tak strašně líbí, protože taková momentka se fakt povede jednou za čas, že jsem ji musela použít (navíc to ani nebyla digi fotka, ale jen nascanovaná obyč)

Jituš, už jsem to psala několikrát, ale zas si neodpustím chválu jak je Maruška úžasně fotogenická :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: má nádherné vlásky a ten kukuč, jak panenka :wink: o ni se budou kluci prát už na pískovišti ve školce :sweat_smile:

jinak my jsme svátky prožili docela v klidu, po ránu se u nás vystřídala rodina, pak moji kluci odešli vyšlahat tety, sestřenky atd a já jsem měla klídek u televize...
než teda zavolal kámoš a zoufale sháněl někoho, kdo by ho zavezl se čtyřícítkama na pohotovost (tam nafasoval nejaké antibiotika a brufen a šupajdili jsme domů, no a dneska psal, že leží v nemocnici se zápalem plic :confused:)

a pro mlsné jazýčky vkládám recept, sklízel včera velikou chválu, doporučuju, není to pracné a výýýýborné! :dizzy_face: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=12700
14. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz
autor
nazdar těhule a netěhule :o))

Jinak - myslím že prochi - recept na tiramisu z lučiny je tady: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=37243&vGroupOffset=0 - v receptíkách.

kam,
cesta na slovensko do Komárna - vlakem 7 hodin, autem to zlvádáme za pět hodin se střídáním se u volantu.

Zevi,
jo jo, podle utz dle gynekologa jsem dnes konec 12tého týdne ..

Jsem hotovsoň, včera jsme dorazili ze slovače v půl 2 v noci, terka spala za celou cestu 3 hodiny :o(( , ve dvě jsem šla spát a ráno po sedmý vstávala. Jdu se umejt, odmočit nohy a chrnět .. Nebo padnu....
Dneska jsem byla se objednat na prvosemestrální screaning, na krvi a začne mi řádný lítání ...
Dneska jsem Terku předávala Nikolce bez slzičky :grinning: :wink:
Jinak máme na ven zase plíny, protože se mi počůrala ve městě .. Takže začínáme zase od začátku, ale zatím to je na dobré cestě, tak snad to nezakřiknu a moje výchovná chyba se co nejdřív "vyřeší".
V pátek jsme cestu vlakem do bratislavy zvládly v pohodě, měla za 4 hodiny jízdy suchou plenu, ale odpoledne u kamarádky na hřišti se mi 2x pokajdila a pak počůrala strejdu ...

Dočtu vás zítra, teď padám na hubu.
14. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
Ahoj ve spolek :slight_smile:
v pondělí navečír jsme se vrátili ze Šumavy,bylo to tam skvělý,krásně,teplíčko,pohodička,hafo dětí a kamarádů,fakt jsme si to užili :dizzy_face: Klíďo bysme tam vydrželi celý týden.Děti si hrály,chodily za koníkama,skákaly na trampolíně,jezdily na kolech takže o zábavu bylo postaráno.
Malý byl z kola nadšený,ale ze začátku říkal neumím jezdit,tlačit,ale během chvíle se šlapat naučil a teď už drandí i když do kopce mu musíme trochu pomoct,přeci jen je to namáhavé.
Ještě před odjezdem na Šumavu se mi podařil dobrý kup v sekáči,měli tam obyčejné,ale pěkné tenisky pro malého,úplně nové ještě s visačkou a jeho číslo tak máme tenisky na běhání a na písek.

iso

s tou sestřenkou je mi to líto,fakt škoda mladého člověka :frowning2:

holky
všem děkuju za velikon.přání,já se to také musím naučit,upravit takhle pěkně fotku

zevi

receptík na buchtu jsem si už opísala,vypadá tedda fakt báječně.mamka také peče nějakou z kefíru tak porovnám recepty.

jito

ty jo,tebe už dr asi předává porodnici,co?jseš už 36.tt to letí strašně rychle,nedávno jsi oznamovala těhotenství,ani se nenadějem a bude tady první mimčo.Já s Fíkem na ozvách nebyla,rodila jsem o 10dnů dřív takže mi je odposlouchávali až na předpokoji v porodnici,než jsem šla na sál a na sále.
15. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
zevi,
děkuju za pochvalu, škoda, že nebydlíte s nápadníkem blíž :grinning: :wink:

Jinak včera na kontrole vše OK, mimi je otočené hlavičkou dolů, takže vše v pohodě a koukalo na nás a otevíralo pusinku, krásně jsem to viděla...jinak čípek neměřil, tak nevím, jestli už se zkracuje nebo nee...
Váha +8 kg.

macej,
nene, jdu na ko za 2 týdny teprve na ty ozvy, myslela jsem, že mě je budou dělat teď, ale až za 14 dní, myslím, že se zatím nic neděje :grinning:
15. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ahoj,
tak jaké byli velikonoce a hlavně pondělní nadílka :grinning: ?
U nás krása, teda ta nadílka ne, ale naštěstí přišel jen děda a pak samozřejmě ty mý dva chlapi. Manžel odmítnul s Ondrou jezdit po kamarádech, letos tomu ještě utekl, ale příští rok už pomaže.
Krásně jsem si za ty tři dny odpočinula, jak byl manžel doma. Ondra byl zlatíčko.

Jita: taky mi přijde, že to strašně rychle uteklo. Super, že kontrola dopadla dobře.

Mapris: plíny se zase časem dají do kupy. Je fajn, že vzala Nikolku na milost, Ondra s ní řádil o víkendu :wink: .

Dala jsem pár foteček do alba z pouti.
15. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz
ahojky, mamka mě vyhnala si odpočinout, tak jsem vyřídila nějaký mailiky, páč večer už na to nemám síly, a teď se na vás jdu juknout :slight_smile:

Mapris, tý bláho, klobouk dolů, jak jste zvládli tu cestu vlakem! Si to vůbec nedovedu představit. S plínkama si nelam hlavu, však ono to zase přijde :wink: Zas je Terezka určitě šikovnější na něco jinýho, než my :wink:

Kam, to vy budete už brzy bez plínek i na noc, viď? Když se takhle hezky vzbudil. Je to šikula. Fotky z poutě moc hezký. Taky jsme byli, až v pondělí dopo a super super super. Hodím fotky na rajče a pošlu vám odkaz.

Zevi, co kontrola? Doufám, že je všechno Oki a těším se na změň. profil :wink:

Jiťo, jsem ráda, že kontrola ok. Ale s tou váhou mě moc nepruď! :angry: :grinning:
My už máme mimčo taky otočený hlavičkou dolů, tak doufám, že už tak zůstane a nebude vyvádět nějaký hokus pokus na přetočení. A taky jsem mu už udělala místo v šatně a naskládala tam ty pidi hadříky. Já už se tak těším :dizzy_face: Chodím se tam kochat :grinning:

My jsme se byly včera zeptat u nás ve druhý školce. A dopadlo to docela nadějně... Berou 22 dětí a pojedou podle data narození a podle toho, jestli je maminka s tím konkrétním dítětem ještě na rodičáku. Blbý je, že jsme až v říjnu, takže se naše naděje snižují, ale úplně beznadějný to prý není. Navíc berou děti i v průběhu roku. Třeba loni se prý stalo, že se tři děti nedostaly (což mi přijde poměrně dobrý číslo). A v průběhu roku tři děti vypadly (odstěhovali se), takže se nakonec dostalo i na ty tři nepřijatý. Zápis bude až v květnu, tak jsem sama zvědavá, jak to dopadne. Ale začínám si pomalu pohrávat s myšlenkou, že jestli se na nás dostane, tak to asi zkusíme. Jo a perlička, v tý první školce nám odmítli vydat i přihlášku, že prý stejně by nás nevzali, když budu doma!
15. dub 2009 v 16:24  • Odpověz
Prochi moc hezké fotečky, letos ta pouť krásně vyšla :wink: .

A s tou plínou na noc to bylo jen jednu noc co se vzbudil, od té doby nic, ale už jí nemá tak pročůranou a ráno si hned řekne. Já jsem šťastná i jen za ten den bez plen.
15. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
prochi,
hezký fotky.
No, docela jsme to vydrželi. Tři hodky to bylo dobrý, furt jsme se něčím zabavovali a koukali z okna. Vzala jsem dost věcí. Malování, knížky z magnetkama, koupili jsme časopis s mašinkou tomášem, jedli, pili, pozorovali vagony a tak. Ale před bratislavou už byla na zabití. Kamarádka mi říkala, že ve vlaku je kupé pro matky s dětmi ... tak to příště zkusím. Předse jen když je tam jiné dítě, tak je to lepší.
Se školkou - víš, já taky nevím jak to bude. Ale zase si říkám, že kdyby mi jí vzali aspoň na dopo - což jí ze začátku určitě dávat na dopo budu - tak mi to pomůže. Manžel mi jí ráno odvede do školky a já bych si jí po obědě vyzvedla a odpoledne už by to bylo fajn. Ona se předse jen ve školce líp zabaví :o)) Kdo ví, jak to bude s nemocema.... Třeba tam nebude moc chodit vůbec.

Kam,
jo, vzala niki na milost. Jsem fakt byla ráda. Teď to nechám je jednou týdně, ale pak zase 2x.

A s plínama ... Já přemýšlím, že skočím k doktorce... Protože se dneska vyčůrala před spaním a pak se vzbudila postel úplně durch ... Tak mám spíš podezření, jestli není nastydlá nebo co ...

Naše terka citlivka na písek není .... Hrozně ráda v něm lítá :o)) dneska jsem v obuvi koupila takový ty plátěný tenisky za 160 kč do písku... Tak z nich byla nadšená :o))
15. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz
Ahoj kozenky :slight_smile:
jdu vás pozdravit. Normálně touhle dobou spím, bo jsem už v pracovním procesu :sweat_smile: , ale ode dneška resp. už od včerejška jsem na paragrafu. Volali mi ráno ze školky do práce, ať si pro malou přijedu, že má 38,6 a třepe se atd a že jim den předtím zvracela- což mi nikdo neřekl. Tož jsem pro ni fičela a zděšení, děcko šedé, oči ji utíkaly, hořela, klepala se a plakala, takže jsem jela k doktorce, v autě se mi stihla poblít. Doktorka mi řekla, že je cítit acetonem? což je známka dehydratace, takže pokud ji do zítřka nezavodním, tak nás zas čekají kapáky. Takže zas veselo.

Koukám, že se zběsile rozmnožujete, to se za chvíli zas budete stěhovat do kojenců ne :sweat_smile: Doufám, že u všech je vše jak má být a posílám prďousům pusiny a na panděra pohladkání :slight_smile:

D.
16. dub 2009 v 01:17  • Odpověz
ahoj dashak,
to je od tebe hrozně hezký, že na nás nezapomínáš a občas se ukážeš :slight_smile:
A co v práci, jak se daří po mateřský, dobrý? A Bublinka v pohodě ve školce?

prochi,
s těma školkama je to síla, jak vidí maminu těhuli, tak ani nedávají naději, že by vzali, co? Hrůza....
Aspoň ta druhá školka vám vyjde, uvidíme, jak to s těma prďolkama v září půjde, ale zkusit to můžeme, když už jsou zapsaní, že.....
Pár dopoledních hodinek oddechu by se hodilo, kdyby tam bývali aspoň do oběda, dýl bych ji stejně nenechávala, mýho malýho závisláčka..
Na fotky jsem nekoukala, za chvilku jdem do klubu, tak až budu mít chvilku, tak ti je zkouknu
:wink:
16. dub 2009 v 08:24  • Odpověz
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
16. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
:confused: kde jste všechny? se opalujete? :sweat_smile:
16. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ahojky, my si užíváme :frowning2: Brouk v noci brutálně zvracel, dneska ještě nic nesnědl, nutim ho pít, ale žádný valný úspěch. Dopo byl úplně v pohodě, teď je ale rozpálený jak kamínka, naměřila jsem mu 38,5 v podpaží asi za minutu, pak už protestoval. Dala jsem mu nurofen, pobrečel si a usnul mi v náručí. Prdelka moje :frowning2:
Tak mám čas, tak si vás jdu dočíst.
16. dub 2009 v 15:57  • Odpověz
Zdravím Dášu a koukám, že si neužíváme sami :frowning2: Držíme palce, ať je malá brzy v pořádku a nemusíte do nemocnice.

Jitu, bříško krásný, tak akorát :slight_smile: A ta fotečka s Maruškou v nádherný přírodě nemá chybu!

Kam, myslím, že už to s plínkou u vás nebude na dlouho. U nás to začalo úplně přesně, není to tak dávno, kdy byla plína ráno snad pětikilová a pak najednou z ničeho nic už byla lehčí a jak píšeš, ráno hned utíkal čůrat.

Zevi, díky. Nevim, po kom ten náš kluk je. Asi takovej mixáč. My jsme si s manžou celkem podobný, oba modrooký, kulatý, světlejší vlasy (drahý je v létě skoro blonďák). Ještě když jsme spolu chodili darovat krev, tak si setřičky pokaždý myslely, že jsme sourozenci :grinning:

Zevi, jůůů konečně jsem se dočkala toho profilu :slight_smile: Koukám na termín... já jsem 6.10. a brouk náš 9.10. :slight_smile:
Super, že má malej všechny výsledky v pořádku!
16. dub 2009 v 16:22  • Odpověz
ještě mi to nedá, mám chvíli vegáček, malý zatáhl do pískoviště babičku, tak si udělám kafčo :slight_smile:

Prochi, ty jo, chudák malý... nemůže to být i přehřátí, úžeh nebo něco takového? :frowning2: :frowning2: tak ať je to brzo v pořádku a netrápí vás to jak posledně

hlásím se taky mezi říjňátka, jsem 1.10. takže ať se mimi narodí kdy chce, stejně to bude narozeninový dáreček :dizzy_face:

a proč píšu... Kamhajek si prosila hlásit každý týden aspoň jednu manžovo výhru :grinning: protože minulý týden byl na montáži a měl vynechávku, tak dneska se mu zadařilo 2x :sweat_smile:
lístky na Olympiků (stejně jsme se na ně s partou domlouvali a mám dokonce pocit, že kámoš už koupil pro všechny lupeny :grinning: ) pak na jakýsi pochod po vinných sklípcích, či co :confused: pochodu se dobrovolně zříkám, páč o víkendu stejně nejspíš budem pochodovat v našem vinohradě, nemusím mít všechno... a ještě cosi říkal o flóře Olomouc (hmm, trošku z ruky, ale výlet by to nemusel být špatný)
já se z toho mého chlapa asi po*eru, nedá si pokoj a nedá! :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 16:59  • Odpověz
Holky, jak je to s tou horečkou a paralenem/nurofenem?? Matně si vybavuju, že by se snad mohl dát paralen a za tři hodiny nurofen, jinak píšou paralen a až za dalších šest hodin další.
Já jsem ho asi odpo blbě změřila, protože po probuzení byl o dost studenější, ale měl pořád těch 38,5. Teď je rozpálenej jak kamna.
16. dub 2009 v 19:15  • Odpověz
Tak už jsem to našla. Může se střídat po třech hodinách brufen s paracetamolem, tzn. nurofen s paralenem. Prďolka už zase spinká a to jak usnul odpo, tak spal až do půl šestý. Chjooo, snad to nic nebude :frowning2:
16. dub 2009 v 19:46  • Odpověz
Teda Zevi, ten tvůj manža má fakt až podezřelé štěstí :grinning: .
A je paráda, že testy vám dopadli dobře.

Prochi: chuďák Péťa, jak píšeš střídat to můžeš po 3 hodinách, doktor říkal, že občas se to může dtá i po půl hodině.

Dashak se na nás přijde podívat jednou za čas a má zrovna špatné zprávy. Tak doufám, že se tu brzo ukážeš se zprávou, že se to zlepšilo a nešli jste do nemocnice. Taky bych čekala, že ve školce nahlásí když zvracela a hlavně, že budou hlídat, aby děti pravidelně pili.

Jita: bříšánko krásný, Maruška krásná a to pozadí rybníka na té jedné fotce, taky vypadá parádně :wink:
16. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
16. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.